19:3200
SON DAKİKA HATAY HABERLERİ

Son Dakika Hatay Haberleri

   

  Spor Toto 2. Lig

  Spor Toto 2. Lig

  Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta yer alan Hatayspor Kulübü Başkanlığı’na Jan Baram yeniden seçildi. (Dün 11:00)

   

  Hatayspor Kulübü Olağanüstü Kongresi

  Hatayspor Kulübü Olağanüstü Kongresi

  Jan Baram, Kulüp Başkanlığına yeniden seçildi. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Borsada Günlük İşlemler

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  CHP'li Ediboğlu İkinci Kitabını Tanıttı

  CHP'li Ediboğlu İkinci Kitabını Tanıttı

  CHP Hatay Milletvekili ve Dışişleri Komisyonu Üyesi Mehmet Ali Ediboğlu, “Ortadoğu Halklarının Vaveylasını Arap Baharı Değişimleri Susturur mu?” adlı kitabının ardından çıkardığı, “Ortadoğu’da Küresel Paylaşım Savaşları ve Hedef Türkiye” isimli 2. kitabının tanıtımı için imza ve tanıtım etkinliği düzenledi. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  F-16'lar Suriye Sınırına Gönderildi

  F-16'lar Suriye Sınırına Gönderildi

  Genelkurmay Başkanlığı, Suriye'ye ait bir uçağın sınıra yaklaşması üzerine devriye uçuşu yapan F-16'ların bölgeye gönderildiğini bildirdi. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Sınırda Hava Devriye Görevi

  Suriye'ye ait bir uçağın sınıra yaklaşması üzerine hava devriye görevi yapan 2 adet F 16 bölgeye yönlendirildi. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Milletvekili Ergin: Dava Sonucunda Tüm Gerçekler Gün Işığına Çıkacak

  Eski Adalet Bakanı ve Hatay Milletvekili Sadullah Ergin, 11 Mayıs 2013 günü Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde meydana gelen ve 53 kişinin hayatını kaybettiği saldırının duruşmasının ardından CHP Hatay Milletvekili Refik Eryılmaz’ın açıklamalarını 'zavallı ve sefih' sözleriyle değerlendirdi. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Körfez İskenderunspor'da Transfer

  Körfez İskenderunspor'da Transfer

  Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarımdan Körfez İskenderunspor, Bayrampaşaspor'dan Gökhan Kılınç ve Elazığ Belediyespor'dan Cemal Deliktaş'ı renklerine bağladı. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  66 Yaşında Vücut Geliştirme Sporu Yapıyor

  66 Yaşında Vücut Geliştirme Sporu Yapıyor

  Hatay'ın Dörtyol ilçesinde 66 yaşındaki Kenan Tarhanacı, Vücut Geliştirme Dünya Şampiyonası'na katılmak için Milli Takım seçmelerine hazırlanıyor. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Hatay'da Sigara Kaçakçılarına Büyük Vurgun

  Hatay'da Sigara Kaçakçılarına Büyük Vurgun

  Hatay'ın Yayladağı ilçesinde, 27 bin paket kaçak sigara ele geçirildi. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  83 Yıllık Fuar Küreselleşmeye Direniyor

  83 Yıllık Fuar Küreselleşmeye Direniyor

  Cumhuriyet'in ilk yıllarında Türkiye sanayi ve ticaret hayatının uluslararası plaftormda tanıtılması amacıyla düzenlenmeye başlayan İzmir Enternasyonal Fuarı, bu yıl 83. kez kapılarını açacak Son yıllarda küreselleşmenin etkisiyle ihtisas fuarlarının gölgesinde kalmasına rağmen özellikle iç tüketime dayalı sektörlerin gözdesi olmaya devam eden İEF, ticaretin yanında bir kültürel buluşma noktası olma kimliğini de devam ettiriyor Geçen yıl 1 milyon 630 bin ziyaretçiyle rekor kıran İEF, ülkenin (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Borsada Birinci Seans Kapanış

  Borsada Birinci Seans Kapanış

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugünkü birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
30.08.2014 19:32:51. #1.13#