SON DAKİKA HATİCE ÇAĞLAR HABERLERİ

Son Dakika Hatice Çağlar Haberleri

09:53
Adana Abbas-Sıdıka Çalık Anadolu Lisesi Avrupalı Öğrencileri Ağırladı Adana Abbas-Sıdıka Çalık Anadolu Lisesi, ‘Avrupa Birliği Hayatboyu Öğrenme Comenius Çok Taraflı Okul Ortaklıkları Projesi’ kapsamında 32 Avrupalı öğrenci ve öğretmen grubunu ağırladı.
Adana Abbas-Sıdıka Çalık Anadolu Lisesi Avrupalı Öğrencileri Ağırladı
13:19
Adana Abbas-Sıdıka Çalık Anadolu Lisesi Macaristan'da Adana Abbas-Sıdıka Çalık Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenleri, AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı tarafından kabul edilen Avrupa Birliği Hayatboyu Öğrenme Comenius Çok taraflı Okul Ortaklıkları Projesi kapsamında Macaristan’a giderek çeşitli etkinliklere katıldı.
Adana Abbas-Sıdıka Çalık Anadolu Lisesi Macaristan'da
20:24
Gıda Bakanlığı Taklit ve Tağşiş Yapan Firmaları Teşhir Etti Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, gıdalarda taklit ve tağşiş yapan firmaları teşhir etti.
Gıda Bakanlığı Taklit ve Tağşiş Yapan Firmaları Teşhir Etti
19:27
Tarım Bakanlığı Taklit ve Tağşiş Yapan Firmaları İfşa Etti Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, taklit veya tağşiş yaptığı kesinleşen 43 firmanın 52 ürününün listesini yayınladı.
Tarım Bakanlığı Taklit ve Tağşiş Yapan Firmaları İfşa Etti
19:19
Adana'da Üretilen Bulgurda Yapay Gıda Boyası Tespit Edildi Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Adana'daki bir firmanın ürettiği bulgurda yapay gıda boyası tespit etti.
Adana'da Üretilen Bulgurda Yapay Gıda Boyası Tespit Edildi
18:53
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı,sağlığı Tehlikeye Düşüren Gıda Ürünleri ve İşletmeleri Açıkladı Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, yapılan denetimler sonucu bal, bitkisel yağlar, bulgur, et ve süt ürünleri, takviye edici gıdalar, kahvede insan sağlığını tehlikeye düşürecek şekilde bozulan ve değiştirilen gıdaları üreten veya satan, laboratuvar sonuçlarıyla taklit ile tağşiş yaptığı kesinleşen firmaların listesini açıkladı.
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı,sağlığı Tehlikeye Düşüren Gıda Ürünleri ve İşletmeleri Açıkladı
14:04
Abbas-Sıdıka Çalık Anadolu Lisesi, Fransa'da Türkiye'yi Tanıttı Adana Abbas-Sıdıka Çalık Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenleri, AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı tarafından kabul edilen 'Avrupa Birliği Hayat Boyu Öğrenme Comenius Çok Taraflı Okul Ortaklıkları Projesi' kapsamında bu seferde...
Abbas-Sıdıka Çalık Anadolu Lisesi, Fransa'da Türkiye'yi Tanıttı
13:43
Adanalı Öğrenciler, İtalya'da Türkiye'yi Tanıttı Adana Abbas-Sıdıka Çalık Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenleri, AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı tarafından kabul edilen Avrupa Birliği Hayatboyu Öğrenme Comenius Çok taraflı Okul Ortaklıkları Projesi kapsamında İtalya'ya...
Adanalı Öğrenciler, İtalya'da Türkiye'yi Tanıttı
16:54
Dha Adana Bürosu Bölge Haberleri ADANA Büyükşehir Belediyesi kurumsal yapılanmasını güçlendirmek adına adım atarak, özellikle iç denetim mekanizmasını daha etkin kılmak için hazırlanan projeyi uygulamaya koydu.
Dha Adana Bürosu Bölge Haberleri
20:07
Türkiye İkincisi Olan 8. Sınıf Öğrencisi Osmaniye'nin Gururu Oldu Kahramanmaraş Belediyesi'nin düzenlediği yarışmada Kompozisyon dalında Türkiye ikincisi olan Osmaniyeli 8.Sınıf öğrencisi Engin Can Tuğsat, Osmaniye'nin gururu oldu.
Türkiye İkincisi Olan 8. Sınıf Öğrencisi Osmaniye'nin Gururu Oldu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 07:39:39. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA HATİCE ÇAĞLAR HABERLERİ
[Hata Bildir]