SON DAKİKA HAVRAN HABERLERİ

Son Dakika Havran Haberleri

 • 16:33Akar Ailesi'nin Acı GünüAkar Ailesi'nin Acı GünüHavran Belediyesi Basın Halkla İlişkiler Bölümünde çalışan ve yıllardır gazetecilik yapan Hasan Akar’ın babası inşaat ustası Muhittin Akar geçirdiği rahatsızlık nedeniyle Ankara’da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
 • 14:28Kepsut'ta Yörük Şöleni İlgi GördüKepsut'ta Yörük Şöleni İlgi GördüBalıkesir’in Kepsut ilçesinde düzenlenen Yörük Şöleni büyük ilgi gördü.
 • 16:12Havran'da 19 Mayıs KutlandıHavran'da 19 Mayıs KutlandıBalıkesir’in Havran ilçesinde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı düzenlenen törenler ile kutlandı.
 • 20:54AK Parti'nin Balıkesir MitingiAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Niye Mısır'da büyükelçimiz yok biliniyor.
 • 15:29Ege ve Marmara Bölgesinde Tek Ham Arı Petek İmalat Tesisi Havran'da AçıldıEge ve Marmara Bölgesinde Tek Ham Arı Petek İmalat Tesisi Havran'da AçıldıBalıkesir Arıcılar Birliği ham petek üretimi ve arı kek imalatı tesisi Balıkesir’in Havran Sanayi Sitesinde hizmete düzenlenen tören ile girdi.
 • 14:55Havran'da Çocuk Oyunları Turnuvası YapıldıHavran'da Çocuk Oyunları Turnuvası YapıldıHavran’da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2014-2015 Eğitim ve Öğretim Yılı Geleneksel Çocuk Oyunları Turnuvaları renkli anların yaşanmasına neden olurken dereceye giren öğrencilerin ödüllerini protokol üyeleri verdi.
 • 16:28Erdal Ahilik Haftasını KutladıErdal Ahilik Haftasını KutladıAhilik Haftası dolayısıyla Havran Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsmail Erdal Önder, bir mesaj yayınladı.
 • 15:26Köylere Terk Edilen Sokak Köpekleri Sorun OluyorKöylere Terk Edilen Sokak Köpekleri Sorun OluyorBalıkesir’in Havran ilçesinin kırsal mahalleleri iddialara göre, başka ilçe ve merkezlerden getirilip terk edilen sokak köpekleri ile başları dertte.
 • 12:00Kazdağları'ndan Meyve Sebzelere Kazdağları'ndan Meyve Sebzelere "Anne Sütü" ÜretiyorlarGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Humik asit ve leonardit madeninden detaylar - Ürünün üretim aşaması- Ürünün Şişelenmesi- Firma sahibi makine mühendisi Nezih Erözel ile röportaj- Uygulama yapılan tarladan görüntüler Kazdağları'ndan meyve sebzelere "anne sütü" üretiyorlar- Havran'da kurulu bir firma, Kazdağları'ndan çıkardığı leonardit madeninden, "bitkilerin anne sütü" olarak nitelendirilen "humik asit" elde ediyor- Firma sahibi Erözel: - "Humik asit, bitkinin, meyve ve sebzelerin anne sütü gibidir.
 • 11:55Direksiyon Hakimiyetini Kaybeden Araç Takla Attı: 1 YaralıDireksiyon Hakimiyetini Kaybeden Araç Takla Attı: 1 YaralıBalıkesir’in Havran ilçesinde, takla atan otomobilin sürücüsü yaralandı.
 • 22:54Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu Balıkesir'deSağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu Balıkesir'deSağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, programı kapsamında Balıkesir'in Havran ilçesine gitti.
 • 20:40Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Balıkesir'de (2)Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Balıkesir'de (2)Havran'da HASTANE TEMELİ ATTI Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, programı kapsamında Balıkesir'in Havran ilçesine geldi.
 • 20:22Bakan Müezzinoğlu Hastane Temeli AttıBakan Müezzinoğlu Hastane Temeli AttıBalıkesir’in Havran ilçesinde 25 yataklı hastane inşaatının temel atma törenine katılan Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, “36 bin yatak kapasiteli 226 tane hastanenin inşaatının devam ettiği Cumhuriyet döneminde böyle bir dönem yok" dedi.
 • 19:58Sağlık Bakanı Müezzinoğlu Balıkesir'de AçıklamasıSağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, ülke genelinde 226 hastanenin inşaatını başlattıklarını, devam ettiğini belirterek, "36 bin yatak kapasiteli 226 hastanenin inşaatının devam ettiği Cumhuriyet döneminde başka bir dönem yok. Bu hastaneler 2 yıl içinde milletin hizmetine girecek" dedi.
 • 18:15Balıkesir - Bakan Müezzinoğlu: Netekimler Geldi ve Netekimler GittiBalıkesir - Bakan Müezzinoğlu: Netekimler Geldi ve Netekimler GittiBakan Müezzinoğlu: Netekimler geldi ve netekimler gitti SAĞLIK Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, geçmiş yıllardaki darbe ve muhtıraları hatırlatarak, "Ne yazık ki zaman zaman netekimler geldi ve netekimler gitti.
 • 18:15Balıkesir 2 Bakan Müezzinoğlu: Netekimler Geldi ve Netekimler GittiBalıkesir 2 Bakan Müezzinoğlu: Netekimler Geldi ve Netekimler GittiBakan Müezzinoğlu: Netekimler geldi ve netekimler gitti SAĞLIK Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, geçmiş yıllardaki darbe ve muhtıraları hatırlatarak, "Ne yazık ki zaman zaman netekimler geldi ve netekimler gitti.
 • 17:36Müezzinoğlu, Havran Devlet Hastanesi'nin Temelini AttıMüezzinoğlu, Havran Devlet Hastanesi'nin Temelini AttıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Hastanenin yapılacağı alanın genel görünümü- Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun gelişi- Müezzinoğlu'nun konuşması- Müezzinoğlu'nun açılış kurdelesini kesmesi - Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Havran Devlet Hastanesi'nin temel atma törenine katıldı.
 • 09:04Gündem/11 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, toplu açılış törenlerine katılacak, Cumhuriyet Meydanı'nda halka hitap edecek.
 • 00:04Gündem Özeti/ 11 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisince Eski Garaj Alanı, Cumhuriyet ve Hükümet meydanlarında düzenlenen mitinglerde halka hitap edecek.
 • 13:25Havran'da Hıdrellez CoşkusuHavran'da Hıdrellez CoşkusuHavran Belediyesi Seyit Onbaşı Mesire Alanında Hıddırellez nedeniyle etkinlik düzenledi.
 • 15:41Huzur Evi Sakinlerine Yangın EğitimiHuzur Evi Sakinlerine Yangın EğitimiBalıkesir’in Havran İlçesinde huzur evi sakinlerine itfaiye tarafından yangın ve acil durumda tahliye eğitimi verildi.
 • 00:24CHP Genel Başkanı KılıçdaroğluCHP Genel Başkanı KılıçdaroğluKemal Kılıçdaroğlu'nun seçim otobüsünden konuşması CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Balıkesir'de: -Kılıçdaroğlu: - "Lafa gelince mangalda kül bırakmıyorlar, 'Türkiye dünyanın en zengin 19 ülkesinden birisi.' Madem bunu söylüyorsun emekliye gelince niye 'Nereden bulacaksın?
 • 22:20Kılıçdaroğlu'na, Balıkesir Burhaniye'de Coşkulu KarşılamaKılıçdaroğlu'na, Balıkesir Burhaniye'de Coşkulu KarşılamaBalıkesir'in Burhaniye ilçesine seçim otobüsü ile giden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu, kalabalık bir vatandaş grubu coşkuyla karşıladı.
 • 19:59CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Balıkesir'de AçıklamasıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, emekliye yönelik seçim vaatlerine ilişkin, "Lafa gelince mangalda kül bırakmıyorlar, 'Türkiye dünyanın en zengin 19 ülkesinden birisi.' Madem bunu söylüyorsun emekliye gelince niye 'Nereden bulacaksın?
 • 10:54500 Yıllık Mezarlık Bakıma Alındı500 Yıllık Mezarlık Bakıma AlındıHavran Belediyesi ilçenin köklü tarihini gün yüzüne çıkarmaya devam ediyor.
 • 18:32CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Edremit'teCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Edremit'teCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 6 Mayıs Çarşamba günü Çanakkale’de düzenleyeceği mitingin ardından Balıkesir’in Edremit, Burhaniye ve Ayvalık ilçelerini ziyaret ederek halka seslenecek.
 • 17:46Orkan ve Canbey'den Sındırgı ZiyaretiOrkan ve Canbey'den Sındırgı ZiyaretiAk Parti Balıkesir İl Başkanı Dinçer Orkan ve AK Parti Balıkesir Milletvekili adayı Mustafa Canbey Sındırgı’yı ziyaret etti.
 • 15:35Havran'da Caddeler Ele AlındıHavran'da Caddeler Ele AlındıBalıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi (BASKİ) Genel Müdürü Mustafa Bayram Havran’a gelerek hem ziyaretlerde bulundu hem de yapılan çalışmaları yerinde inceledi.
 • 15:15Havran Arıtmasına KavuşuyorHavran Arıtmasına KavuşuyorBalıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi (BASKİ) Genel Müdürü Mustafa Bayram, Genel Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri ile birlikte Havran’a çıkartma yaptı.
 • 16:53Genç Yazar Adayından Başkan Saka'ya ZiyaretGenç Yazar Adayından Başkan Saka'ya ZiyaretEdremit’li lise öğrencisi Oğuzhan Güngör, genç yaşında ilk romanını yazdı.
 • 12:21Amatör Tiyatrocular Büyük Beğeni TopladıAmatör Tiyatrocular Büyük Beğeni TopladıHavran Belediyesi Kültür Sanat Kulübü bünyesinde faaliyet gösteren Kocaseyit Tiyatro Grubu Belediye Kültür Merkezinde iki perde olarak oyunlarını başarı ile sergiledi.
 • 15:27Edremit Rehberlik ve Araştırma Merkezinden Örnek Bir ÇalışmaEdremit Rehberlik ve Araştırma Merkezinden Örnek Bir ÇalışmaEdremit Rehberlik ve Araştırma Merkezi ile Boğaziçi Üniversitesi tarafından ortaklaşa yapılan organizasyon ile Körfez Bölgesinde bulunan İlçelerdeki Rehber Öğretmenler ile engelli çocuğu olan ailelere yönelik bir dizi eğitim faaliyeti düzenlendi.
 • 10:19Kazdağları'nın 'Bitki Hazinesi' Bu MüzedeKazdağları'nın 'Bitki Hazinesi' Bu MüzedeBalıkesir'in Edremit İlçesi'nde yaşayan işadamı Faruk Durukan tarafından açılan kurutulmuş bitki müzesi, beş yıllık çalışma sonucu toplanan birçok şifalı bitkiye ev sahipliği yapıyor.
 • 19:46Balıkesir - Ersin Özince, Balıkesir - Ersin Özince, "İnsanın 'Kriz Var' Demeye Dili Varmıyor"Ersin Özince, "İnsanın 'kriz var' demeye dili varmıyor" Türkiye iş Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Özince, Balıkesir'de işadamlarının ekonomik krizle ilgili sorusunu yanıtlarken, ilginç değerlendirmeler yaptı.
 • 19:18Ersin Özince: İnsanın 'Kriz Var' Demeye Dili VarmıyorErsin Özince: İnsanın 'Kriz Var' Demeye Dili VarmıyorTürkiye İş Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Özince, Balıkesir'de işadamlarının ekonomik krizle ilgili sorusunu yanıtlarken, ilginç değerlendirmeler yaptı.
 • 11:53Edremit'te Kutlu Doğum Programı DüzenlendiEdremit'te Kutlu Doğum Programı DüzenlendiKutlu Doğum Haftası dolayısıyla Edremit İlçe Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Edremit Şubesi tarafından bir program düzenlendi.
 • 11:47Edremit'te Kutlu Doğum KutlandıEdremit'te Kutlu Doğum KutlandıBALIKESİR (İHA)Kutlu Doğum Haftası nedeniyle Edremit İlçe Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Edremit Şubesi tarafından Şükrü Tunar Kültür Merkezi’nde etkinlik düzenlendi.
 • 16:55Burhaniye'de Damızlık Birliği AçıldıBurhaniye'de Damızlık Birliği AçıldıBalıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Balıkesir Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Şubesi açıldı.
 • 16:52Edremit Özel Özcan İlkokulu Okuma Şenliği DüzenlediBalıkesir’in Edremit ilçesinde faaliyet gösteren Özel Özcan İlkokulu, kitap okuma şenliği düzenledi.
 • 10:31Havran'a Zafer KupasıBalıkesir’in Havran ilçesinde, geçtiğimiz hafta Çanakkale’de yapılan Zafer Kupası Marmara Tekvando şampiyonasına Havranlı gençler kupa ve madalya ile döndüler.
 • 15:45Madalyaları ile Başkanı Ziyaret EttilerMadalyaları ile Başkanı Ziyaret EttilerBalıkesir’de yapılan atletizm yarışmasında Havran Büyükdere Gülsüm Mehmet Uysal İlköğretim Okulu öğrencileri 10 dalda madalya kazandılar.
 • 15:49240 Bin Fidan Toprak ile Buluştu240 Bin Fidan Toprak ile BuluştuBalıkesir’in Edremit, Havran, Ayvalık, Burhaniye ve Gömeç ilçelerinde yıl başında bu yana 240 bin fidan toprak ile buluştu.
 • 10:54Taşarası Fotoğrafçıların GözdesiTaşarası Fotoğrafçıların GözdesiEdremit Fotoğraf Sanatı Derneği (EDFOD) Sezonun üçüncü teknik fotoğraf gezisini Havran’ın Taşarası Köyü’ne yaptı.
 • 16:55Havran Belediye Meclisi ToplandıHavran Belediye Meclisi ToplandıHavran Belediyesi Nisan ayı olağan meclis toplantısı başkanlık makamında yapıldı.
 • 15:27Ersoy Havran Baski'yi Ziyaret EttiErsoy Havran Baski'yi Ziyaret EttiHavran Yarbaşı Mahallesinde faaliyete geçen Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Baski Genel Müdürlüğü Körfez Şubesi Havran Şefliğini Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy, Başkan Yardımcıları Hüseyin Asarlı, Mehmet Yılmaz ve Daire Amirleri ile birlikte ziyaret edip hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
 • 15:03Elektrik Kesintisi Hayatı Olumsuz EtkiliyorElektrik Kesintisi Hayatı Olumsuz EtkiliyorBalıkesir’in Edremit, Burhaniye, Ayvalık, Gömeç ve Havran ilçelerinde yaşanan elektrik kesintileri hayatı olumsuz etkiliyor.
 • 12:01Ege Bölgesi'nde Sağanak Uyarısıİzmir Valiliği, sağanak uyarısında bulundu.
 • 19:33Prof. Dr. Ercan'dan Deprem AçıklamasıProf. Dr. Ercan'dan Deprem AçıklamasıBALIKESİR (İHA) – Balıkesir’de Karesi Belediye’si tarafından "Sallanacak Vakit Yok, Harekete Geç" konulu seminere katılan Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan, Türkiye’nin 1. derecede deprem bölgesinde olmadığını söyledi.
 • 17:56Kocaseyit'te Anlamlı ZiyaretKocaseyit'te Anlamlı ZiyaretKayseri’li İş adamları Çanakkale Kahramanı Kocaseyit’in doğduğu Balıkesir’in Havran ilçesi Kocaseyit Mahallesini ziyaret ederek kahramanın torunlarına yiyecek ve giyecek yardımında bulundu.
 • 16:21Jandarmadan Koca Seyit'in Köyüne Sosyal YardımJandarmadan Koca Seyit'in Köyüne Sosyal YardımÇanakkale Savaşı kahramanlarından Koca Seyit’in köyünde, Bursa Jandarma Bölge Komutanlığı tarafından sosyal yardımlaşma çerçevesinde 150 aileye ve 243 öğrenciye yardımda bulunuldu.