SON DAKİKA HAYATİ TEKİN HABERLERİ

Son Dakika Hayati Tekin Haberleri

 • 02 Aralık 2016 14:45CHP Samsun Milletvekili Tekin AçıklamasıCHP Samsun Milletvekili Tekin AçıklamasıCHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, "Ölmek üzere olan fındığa verilen oksijen yetmedi.
 • 24 Kasım 2016 17:32Samsun Gıda Fuarı 2016 AçıldıSamsun Gıda Fuarı 2016 Açıldı“Samsun Gıda, İçecek Ürünleri, Gıda İşletme Teknolojileri Paketleme ve Lojistik Fuarı” düzenlenen törenle kapılarını ziyaretçilerine açtı.
 • 09 Eylül 2016 14:06CHP'den 93. Yıl KutlamasıCHP'den 93. Yıl KutlamasıCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun İl Başkanlığı, partinin kuruluşunun 93. yıl dönümü dolayısıyla Atatürk Anıtı önünde bir tören gerçekleştirdi.
 • 05 Temmuz 2016 15:24Ramazan Bayramı KutlanıyorCHP Havza İlçe Başkanlığınca bayramlaşma programı gerçekleştirildi.
 • 04 Haziran 2016 09:27Samsun'da Samsun'da "Rumeli Ezgileri" KonseriSamsun Mübadele Derneği, kültürlerini tanıtmak ve yaşatmak adına “Sezona Veda Konseri-Rumeli Ezgileri” isimli konser düzenledi.
 • 04 Mayıs 2016 16:015 Dokunulmazlık Dosyası Daha TBMM'de5 Dokunulmazlık Dosyası Daha TBMM'deBazı milletvekillerine ait 5 dokunulmazlık dosyası, TBMM Başkanlığına sunuldu.
 • 07 Nisan 2016 13:55CHP'den Fındık Fiyatlarına TepkiCHP Genel Başkan Yardımcısı Ordu Milletvekili Seyit Torun, fındık fiyatlarının düşük olmasından şikayet ederek, fındığın bir oyuna kurban gittiğini iddia etti.
 • 07 Nisan 2016 11:34CHP Ordu Milletvekili Torun AçıklamasıCHP Ordu Milletvekili Seyit Torun, "Fındık gerçek değerini bulamadığı için üreticiler şu an borç içinde.
 • 13 Ocak 2016 10:24Samsun Milletvekili Tekin: Mit, 'Muhalefeti İzleme Teşkilatı' Haline GelmişSamsun Milletvekili Tekin: Mit, 'Muhalefeti İzleme Teşkilatı' Haline GelmişCHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, IŞİD’in eylem ve kaçış için zorlayacağı kapının Türk toprakları olduğunu söyledi.
 • 13 Ocak 2016 10:23Işid Militanlarının İran'a veya Rusya'ya Doğru Kaçma Şansları Yok"CHP Samsun Milletvekili ve İçişleri Komisyonu Üyesi Hayati Tekin, dün sabah Sultanahmet meydanında Suriye’den gelen Suudi Arabistan doğumlu bir canlı bomba tarafından gerçekleştirilen ve Türkiye’yi tekrar üzüntüye boğan, saldırı konusunda yazılı açıklama yaptı.
 • 09 Kasım 2015 17:39CHP'li Vekiller Çarşamba'da Partililerine Teşekkür EttiCHP'li Vekiller Çarşamba'da Partililerine Teşekkür Etti1 Kasım seçimleri sonrası mazbatalarını alan CHP Samsun Milletvekilleri Kemal Zeybek ile Hayati Tekin Çarşamba’da partililer ile bir araya geldi.
 • 03 Kasım 2015 14:50Belediye Altı Ay Önce Yapıp Teslim Ettiği Muhtarlık Binasını İşgalci Diye YıktıBelediye Altı Ay Önce Yapıp Teslim Ettiği Muhtarlık Binasını İşgalci Diye YıktıSamsun’unda merkez ilçe İlkadım Belediyesi, altı ay önce kendisi yapıp muhtarlığı taşıdığı muhtarlık binasını 1 Kasım seçiminden sonra ‘işgalci’ olduğu gerekçesi ile yıktı.
 • 29 Ekim 2015 16:44Milletveklili Hayati Tekin: Cumhuriyetin Değeri Tarif Edilemeyecek Kadar BüyükMilletveklili Hayati Tekin: Cumhuriyetin Değeri Tarif Edilemeyecek Kadar Büyük29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları çerçevesinde Atatürk Anıtı’na çelenk koyan CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, sınırlarını kanla çizerek kendini tüm dünyaya kabul ettirmiş tek ülkenin Türkiye olduğunu söyledi.
 • 22 Ekim 2015 12:48CHP'li Tekin: Türk Tankı, Uçağı Derken Bu Seçimin Aldatmacası da Türk OtomobiliCHP'li Tekin: Türk Tankı, Uçağı Derken Bu Seçimin Aldatmacası da Türk OtomobiliCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun Milletvekili Hayati Tekin, önceki seçimlerin aldatmacasının ve algısının Kanal İstanbul, Türk tankı, Türk uçağı iken bu seçimlerin aldatmacasının da Türk otomobili olduğunu söyledi.
 • 17 Ekim 2015 14:46Hayati Tekin: Akp, Bu Seçimde Bizim Vaatlerimizi Anlatmamızı KolaylaştırdıHayati Tekin: Akp, Bu Seçimde Bizim Vaatlerimizi Anlatmamızı KolaylaştırdıSamsun’da ilçe ilçe gezerek seçim çalışmalarını sürdüren CHP Milletvekili Hayati Tekin, 7 Haziran’da CHP'nin vaatlerini hayal olarak görenlerin 'AKP'nin asgari ücret söylemi' sonrası bu seçimde CHP'nin tüm vaatlerini can kulağıyla dinlediklerini belirtti.
 • 03 Eylül 2015 18:45Bakan Kılıç'ın Belindeki Tabanca Değil Cep Telefonu ÇıktıBakan Kılıç'ın Belindeki Tabanca Değil Cep Telefonu ÇıktıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, TBMM Genel Kurulu’nda yaşanan gerginlik sırasında "silah gösterdiği" iddiasına cevap verdi.
 • 03 Eylül 2015 18:18Meclis'te 'Silah Çekildi' PolemiğiMeclis'te 'Silah Çekildi' PolemiğiTBMM Genel Kurulu'nda, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın 'silah' çektiği iddia edildi. Kılıç, iddiaları kesin bir dille Meclis'te söz alarak yalanladı.
 • 03 Eylül 2015 17:46TBMM Genel Kurulu Olağanüstü Toplandı (4)TBMM Genel Kurulu Olağanüstü Toplandı (4)'adaletin NEREDE ŞEREFSİZ' DEDİ, GENEL KURUL KARIŞTI Adalet Bakanı Kenan İpek'in yemin ettiği sırada CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, 'Adaletin nerede şerefsiz' deyince Genel Kurul karıştı.
 • 26 Ağustos 2015 21:14Manisalı Kadınlar Terörü KınadıManisalı Kadınlar Terörü KınadıManisa'da CHP İl Kadın Kolları öncülüğünde, 'Huzur İstiyoruz, Analar Ağlamasın' sloganıyla düzenlenen eylemle son günlerde artan terör olayları kınandı.
 • 26 Ağustos 2015 21:10Manisalı Kadınlar Terörü KınadıManisalı Kadınlar Terörü KınadıManisalı kadınlar terörü kınadı Manisa'da CHP İl Kadın Kolları öncülüğünde, "Huzur İstiyoruz, Analar Ağlamasın" sloganıyla düzenlenen eylemle son günlerde artan terör olayları kınandı.
 • 26 Ağustos 2015 15:31CHP'li Vekilin Soma GözyaşıCHP'li Vekilin Soma GözyaşıSoma maden faciasıyla ilgili duruşmayı iizlemek için gelen CHP heyeti arasında bulunan CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin basına açıklama yaptığı sırada duygusal anlar yaşadı.
 • 26 Ağustos 2015 14:40Akhisar Milletvekilinin Soma GözyaşıAkhisar Milletvekilinin Soma GözyaşıSoma maden faciasıyla ilgili duruşmayı izmelek için gelen CHP heyeti arasında yeralan CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin basına açıklama yaptığı sırada gözlaşlarını tutamadı.
 • 26 Ağustos 2015 14:24Soma'daki Maden Faciası Davası - CHP Milletvekili Tekin DuygulandıSoma'daki Maden Faciası Davası - CHP Milletvekili Tekin DuygulandıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Duruşma sonrası madenci yakınlarının görüntüsü- CHP Samsun Milletvekili Tekin'in konuşması Soma'daki maden faciası davası- Akhisar Ağır Ceza Mahkemesinde 8'i tutuklu 46 sanığın yargılandığı davada, tutuksuz sanıkların çapraz sorgusu sürüyor- Vardiya mühendisi Pançar: "S panosundan kurtulamayanları, kaçamağa en yakın 300-400 metre uzakta bulduk. Kaçamağa ulaşabilseydiler, onlar da kurtulurdu"- Sanık avukatlarının sorularını uzun tutmasıyla ilgili tartışma, bugün de devam etti Soma'daki maden faciasına ilişkin 8'i tutuklu 46 sanığın yargılandığı davada, tutuksuz sanıkların çapraz sorgusu sürüyor.
 • 26 Ağustos 2015 13:39Somalı Ailelerle Görüşen CHP'li Vekil Gözyaşlarına Hakim OlamadıSomalı Ailelerle Görüşen CHP'li Vekil Gözyaşlarına Hakim OlamadıAkhisar'da devam eden Soma davasında mağdur ailelerle görüşen CHP'li Hayati Tekin, basın açıklaması sırasında gözyaşlarına hakim olamadı.
 • 25 Ağustos 2015 16:25CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin: CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin: "Biz Seçime Hazırız"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Toplantının yapıldığı salondan görüntüler- CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin'in açıklamaları CHP Samsun Milletvekili Tekin: - "'1 Kasım olmaz bir daha' derlerse biz 1 Ocak'ta da seçime hazırız. Ön seçim ise ön seçim, genel seçim ise genel seçim" Samsun Milletvekili Hayati Tekin, seçimlerin yenilenmesi karanına ilişkin, "1 Kasım olmaz bir daha' derlerse biz 1 Ocak'ta da seçime hazırız. Ön seçim ise ön seçim, genel seçim ise genel seçim" dedi.