SON DAKİKA HAYATİ TEKİN HABERLERİ

Son Dakika Hayati Tekin Haberleri

 • 05 Temmuz 2016 15:24Ramazan Bayramı KutlanıyorCHP Havza İlçe Başkanlığınca bayramlaşma programı gerçekleştirildi.
 • 04 Haziran 2016 09:27Samsun'da Samsun'da "Rumeli Ezgileri" KonseriSamsun Mübadele Derneği, kültürlerini tanıtmak ve yaşatmak adına “Sezona Veda Konseri-Rumeli Ezgileri” isimli konser düzenledi.
 • 04 Mayıs 2016 16:015 Dokunulmazlık Dosyası Daha TBMM'de5 Dokunulmazlık Dosyası Daha TBMM'deBazı milletvekillerine ait 5 dokunulmazlık dosyası, TBMM Başkanlığına sunuldu.
 • 07 Nisan 2016 13:55CHP'den Fındık Fiyatlarına TepkiCHP Genel Başkan Yardımcısı Ordu Milletvekili Seyit Torun, fındık fiyatlarının düşük olmasından şikayet ederek, fındığın bir oyuna kurban gittiğini iddia etti.
 • 07 Nisan 2016 11:34CHP Ordu Milletvekili Torun AçıklamasıCHP Ordu Milletvekili Seyit Torun, "Fındık gerçek değerini bulamadığı için üreticiler şu an borç içinde.
 • 13 Ocak 2016 10:24Samsun Milletvekili Tekin: Mit, 'Muhalefeti İzleme Teşkilatı' Haline GelmişSamsun Milletvekili Tekin: Mit, 'Muhalefeti İzleme Teşkilatı' Haline GelmişCHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, IŞİD’in eylem ve kaçış için zorlayacağı kapının Türk toprakları olduğunu söyledi.
 • 13 Ocak 2016 10:23Işid Militanlarının İran'a veya Rusya'ya Doğru Kaçma Şansları Yok"CHP Samsun Milletvekili ve İçişleri Komisyonu Üyesi Hayati Tekin, dün sabah Sultanahmet meydanında Suriye’den gelen Suudi Arabistan doğumlu bir canlı bomba tarafından gerçekleştirilen ve Türkiye’yi tekrar üzüntüye boğan, saldırı konusunda yazılı açıklama yaptı.
 • 09 Kasım 2015 17:39CHP'li Vekiller Çarşamba'da Partililerine Teşekkür EttiCHP'li Vekiller Çarşamba'da Partililerine Teşekkür Etti1 Kasım seçimleri sonrası mazbatalarını alan CHP Samsun Milletvekilleri Kemal Zeybek ile Hayati Tekin Çarşamba’da partililer ile bir araya geldi.
 • 03 Kasım 2015 14:50Belediye Altı Ay Önce Yapıp Teslim Ettiği Muhtarlık Binasını İşgalci Diye YıktıBelediye Altı Ay Önce Yapıp Teslim Ettiği Muhtarlık Binasını İşgalci Diye YıktıSamsun’unda merkez ilçe İlkadım Belediyesi, altı ay önce kendisi yapıp muhtarlığı taşıdığı muhtarlık binasını 1 Kasım seçiminden sonra ‘işgalci’ olduğu gerekçesi ile yıktı.
 • 29 Ekim 2015 16:44Milletveklili Hayati Tekin: Cumhuriyetin Değeri Tarif Edilemeyecek Kadar BüyükMilletveklili Hayati Tekin: Cumhuriyetin Değeri Tarif Edilemeyecek Kadar Büyük29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları çerçevesinde Atatürk Anıtı’na çelenk koyan CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, sınırlarını kanla çizerek kendini tüm dünyaya kabul ettirmiş tek ülkenin Türkiye olduğunu söyledi.
 • 22 Ekim 2015 12:48CHP'li Tekin: Türk Tankı, Uçağı Derken Bu Seçimin Aldatmacası da Türk OtomobiliCHP'li Tekin: Türk Tankı, Uçağı Derken Bu Seçimin Aldatmacası da Türk OtomobiliCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun Milletvekili Hayati Tekin, önceki seçimlerin aldatmacasının ve algısının Kanal İstanbul, Türk tankı, Türk uçağı iken bu seçimlerin aldatmacasının da Türk otomobili olduğunu söyledi.
 • 17 Ekim 2015 14:46Hayati Tekin: Akp, Bu Seçimde Bizim Vaatlerimizi Anlatmamızı KolaylaştırdıHayati Tekin: Akp, Bu Seçimde Bizim Vaatlerimizi Anlatmamızı KolaylaştırdıSamsun’da ilçe ilçe gezerek seçim çalışmalarını sürdüren CHP Milletvekili Hayati Tekin, 7 Haziran’da CHP'nin vaatlerini hayal olarak görenlerin 'AKP'nin asgari ücret söylemi' sonrası bu seçimde CHP'nin tüm vaatlerini can kulağıyla dinlediklerini belirtti.
 • 03 Eylül 2015 18:45Bakan Kılıç'ın Belindeki Tabanca Değil Cep Telefonu ÇıktıBakan Kılıç'ın Belindeki Tabanca Değil Cep Telefonu ÇıktıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, TBMM Genel Kurulu’nda yaşanan gerginlik sırasında "silah gösterdiği" iddiasına cevap verdi.
 • 03 Eylül 2015 18:18Meclis'te 'Silah Çekildi' PolemiğiMeclis'te 'Silah Çekildi' PolemiğiTBMM Genel Kurulu'nda, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın 'silah' çektiği iddia edildi. Kılıç, iddiaları kesin bir dille Meclis'te söz alarak yalanladı.
 • 03 Eylül 2015 17:46TBMM Genel Kurulu Olağanüstü Toplandı (4)TBMM Genel Kurulu Olağanüstü Toplandı (4)'adaletin NEREDE ŞEREFSİZ' DEDİ, GENEL KURUL KARIŞTI Adalet Bakanı Kenan İpek'in yemin ettiği sırada CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, 'Adaletin nerede şerefsiz' deyince Genel Kurul karıştı.
 • 26 Ağustos 2015 21:14Manisalı Kadınlar Terörü KınadıManisalı Kadınlar Terörü KınadıManisa'da CHP İl Kadın Kolları öncülüğünde, 'Huzur İstiyoruz, Analar Ağlamasın' sloganıyla düzenlenen eylemle son günlerde artan terör olayları kınandı.
 • 26 Ağustos 2015 21:10Manisalı Kadınlar Terörü KınadıManisalı Kadınlar Terörü KınadıManisalı kadınlar terörü kınadı Manisa'da CHP İl Kadın Kolları öncülüğünde, "Huzur İstiyoruz, Analar Ağlamasın" sloganıyla düzenlenen eylemle son günlerde artan terör olayları kınandı.
 • 26 Ağustos 2015 15:31CHP'li Vekilin Soma GözyaşıCHP'li Vekilin Soma GözyaşıSoma maden faciasıyla ilgili duruşmayı iizlemek için gelen CHP heyeti arasında bulunan CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin basına açıklama yaptığı sırada duygusal anlar yaşadı.
 • 26 Ağustos 2015 14:40Akhisar Milletvekilinin Soma GözyaşıAkhisar Milletvekilinin Soma GözyaşıSoma maden faciasıyla ilgili duruşmayı izmelek için gelen CHP heyeti arasında yeralan CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin basına açıklama yaptığı sırada gözlaşlarını tutamadı.
 • 26 Ağustos 2015 14:24Soma'daki Maden Faciası Davası - CHP Milletvekili Tekin DuygulandıSoma'daki Maden Faciası Davası - CHP Milletvekili Tekin DuygulandıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Duruşma sonrası madenci yakınlarının görüntüsü- CHP Samsun Milletvekili Tekin'in konuşması Soma'daki maden faciası davası- Akhisar Ağır Ceza Mahkemesinde 8'i tutuklu 46 sanığın yargılandığı davada, tutuksuz sanıkların çapraz sorgusu sürüyor- Vardiya mühendisi Pançar: "S panosundan kurtulamayanları, kaçamağa en yakın 300-400 metre uzakta bulduk. Kaçamağa ulaşabilseydiler, onlar da kurtulurdu"- Sanık avukatlarının sorularını uzun tutmasıyla ilgili tartışma, bugün de devam etti Soma'daki maden faciasına ilişkin 8'i tutuklu 46 sanığın yargılandığı davada, tutuksuz sanıkların çapraz sorgusu sürüyor.
 • 26 Ağustos 2015 13:39Somalı Ailelerle Görüşen CHP'li Vekil Gözyaşlarına Hakim OlamadıSomalı Ailelerle Görüşen CHP'li Vekil Gözyaşlarına Hakim OlamadıAkhisar'da devam eden Soma davasında mağdur ailelerle görüşen CHP'li Hayati Tekin, basın açıklaması sırasında gözyaşlarına hakim olamadı.
 • 25 Ağustos 2015 16:25CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin: CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin: "Biz Seçime Hazırız"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Toplantının yapıldığı salondan görüntüler- CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin'in açıklamaları CHP Samsun Milletvekili Tekin: - "'1 Kasım olmaz bir daha' derlerse biz 1 Ocak'ta da seçime hazırız. Ön seçim ise ön seçim, genel seçim ise genel seçim" Samsun Milletvekili Hayati Tekin, seçimlerin yenilenmesi karanına ilişkin, "1 Kasım olmaz bir daha' derlerse biz 1 Ocak'ta da seçime hazırız. Ön seçim ise ön seçim, genel seçim ise genel seçim" dedi.
 • 25 Ağustos 2015 13:35CHP Milletvekilleri Türkiye Turuna BaşladıCHP Milletvekilleri Türkiye Turuna BaşladıCHP milletvekilleri Ali Haydar Hakverdi, Hayati Tekin ve Utku Çakırözer, Balıkesir’de temaslarda bulundu.
 • 25 Ağustos 2015 12:41Ülkenin Geleceği Bir Kişinin Diktatörlüğüne Bırakılmayacak Kadar DeğerlidirÜlkenin Geleceği Bir Kişinin Diktatörlüğüne Bırakılmayacak Kadar Değerlidir"CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, partisinin kaybetme pahasına da olsa koalisyonda yer alma çabasını sonuna kadar gösterdiğini belirterek, "Sonuç itibariyle görüldü ki AKP kendine hakim bir kurum ve kuruluş değil. Netice itibariyle bir kişinin elinde bir kişinin parmağında oynayan bir yapı. Bunun böyle olduğunu bugün 7'den 7'ye herkes anladı.
 • 19 Temmuz 2015 18:11Zeybek: Bizim 14 Tane İlkemizi AKP'nin Kabul Edeceğini DüşünmüyorumZeybek: Bizim 14 Tane İlkemizi AKP'nin Kabul Edeceğini DüşünmüyorumCHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek "Cumhuriyet Halk Partisi'nin sizlerle paylaştığı 14 maddelik ilkesi var. Bu ilkeyi kim kabul ederse, bizimle kim beraber olmak isterse, biz onlarla koalisyon hükümeti kuracağız." dedi.
 • 17 Temmuz 2015 19:08Milletvekili Tekin: CHP Koalisyon İçin İlkelerinden VazgeçmeyecekMilletvekili Tekin: CHP Koalisyon İçin İlkelerinden VazgeçmeyecekCHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, "CHP, koalisyon için ilkelerinden vazgeçmeyecektir.
 • 19 Haziran 2015 17:16Samsun - Bakan Kılıç Mazbatasını AldıSamsun - Bakan Kılıç Mazbatasını AldıBakan Kılıç mazbatasını aldı GENÇLİK ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, bugün Samsun'da mazbatasını aldı.
 • 19 Haziran 2015 16:15Bakan Kılıç Mazbatasını AldıBakan Kılıç Mazbatasını AldıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, bugün Samsun'da mazbatasını aldı.
 • 19 Haziran 2015 16:10Samsunlu Milletvekilleri Mazbatalarını AldıSamsunlu Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı7 Haziran genel seçimlerinde Samsun’dan milletvekili seçilen AK Parti, CHP ve MHP’li dokuz milletvekili mazbatalarını aldı.
 • 10 Haziran 2015 19:13CHP Samsun Sonuçtan Memnun DeğilCHP Samsun Sonuçtan Memnun DeğilCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun İl Başkanı Dinçer Soylu, Samsun’da hedefledikleri başarıyı yakalayamadıklarını söyledi.
 • 05 Haziran 2015 16:45Termik Santraller, Ovalarımızı Da, Sağlığımızı da Yok Edecek'Termik Santraller, Ovalarımızı Da, Sağlığımızı da Yok Edecek'Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) milletvekili adayı Hayati Tekin, son yıllarda verilen termik santral izinleri ile Samsun’un tarım alanlarına büyük bir darbe vurulduğuna dikkat çekti.
 • 03 Haziran 2015 16:31CHP Milletvekili Adayı Tekin: Onların Din Anlayışı Oy DevşirmektirCHP Samsun milletvekili adayı Hayati Tekin, "Ben de abdestimde, namazımdayım, hacıyım ama bunların dinden anladığı dil farklı. Onların İslamiyet anlayışı oy devşirmektir.
 • 31 Mayıs 2015 17:02Havza'da 4 Mahallede Kurban KesildiHavza'da 4 Mahallede Kurban KesildiSamsun'un Havza ilçesindeki dört mahallede afetlerden korunmak amacı ile afat kurbanı kesildi.
 • 23 Nisan 2015 18:34Sokağa Çıkan Samsunlular Tff Bürosuna Siyah Çelenk BıraktıSokağa Çıkan Samsunlular Tff Bürosuna Siyah Çelenk BıraktıSamsunspor'a verilen 3 puan silme cezasının ardından taraftar grupları yüryüş yaparak, siyasiler ise imza kampanyası başlatarak Türkiye Futbol Federasyonu'nu (TFF) protesto etti.
 • 11 Nisan 2015 12:08Bu Mahalleden 3 Milletvekili Adayı ÇıktıBu Mahalleden 3 Milletvekili Adayı ÇıktıGörüntü Dökümü: -Köyden genel detay-Ali Elmas ile röportaj-Mümine Çınar ile röportaj-Emel Ardul ile röporataj-Yasemin Çınar ile röportaj Bu mahalleden 3 milletvekili adayı çıktı- Samsun'un Tekkeköy ilçesi Çırakman Mahallesi sakinleri, YSK'ya sunulan milletvekili aday listelerinde mahallelerinden 3 adayın yer almasının mutluluğunu yaşıyor- Çakırman Mahallesi'nde büyüyen Ahmet Demircan'ın AK Parti'den, Hayati Tekin'in CHP'den ve Akın Üner'in MHP'den milletvekili adayı gösterilmesi, mahallede memnuniyetle karşılandı- Muhtar Akın Kont: - "Halkımız, üç adayın olmasından çok memun. Dışarıdan arayanlar var 'bu nasıl oldu' diye. Vekil adayımızın çok olmasından memnunuz" FATİH MEHMET KÜRKÇÜ - FATMA KALAY - Samsun'un Tekkeköy ilçesi Çırakman Mahallesi sakinleri, Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) sunulan milletvekili aday listelerinde mahallelerinden 3 adayın yer almasının mutluluğunu yaşıyor.
 • 08 Nisan 2015 10:18CHP'nin Samsun Milletvekili Adaylarından İlk Üç Adayın Öz GeçmişiCHP'nin Samsun Milletvekili Adaylarından İlk Üç Adayın Öz GeçmişiSeçimlere katılacak siyasi partiler, 7 Haziran 2015 seçimlerinde partilerinden aday gösterilenlerin listelerini YSK'ya teslim etti.
 • 27 Kasım 2014 17:07Tunceli Tkp'li Başkan Bahçeli'nin Anlayışını Mahkum Edecek Bir Duruş SergileyeceğizTunceli Tkp'li Başkan Bahçeli'nin Anlayışını Mahkum Edecek Bir Duruş SergileyeceğizDemokratik Haklar Federasyonu (DHF) Tunceli Temsilciliği, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Tunceli ziyaretiyle ilgili olarak basın toplantısı düzenledi.
 • 16 Temmuz 2014 16:09Alaplı'da Sosyal Yaşam ProjesiAlaplı'da Sosyal Yaşam ProjesiAlaplı Belediye Başkanı Tekin, deniz dolgu alanında ikinci etap sosyal yaşam projesine başladıklarını söyledi.
 • 20 Mayıs 2014 10:09Tunceli Mazgirt Belediye Başkanından Altınok Öz'e ZiyaretTunceli Mazgirt Belediye Başkanından Altınok Öz'e ZiyaretTunceli Mazgirt Belediye Başkanı Tekin Türkel ve Özgürlük ve Dayanışma Partisi (ÖDP) Genel Başkanı Alper Taş, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti.
 • 26 Mart 2014 17:06Tekkeköy'de Hayati Tekin'in Araçlarının Tekerlekleri PatlatıldıTekkeköy'de Hayati Tekin'in Araçlarının Tekerlekleri PatlatıldıSamsun Tekkeköy Belediye Başkanı ve başkan adayı Hayati Tekin, gece araçlarının tekerleklerinin patlatılmasına tepki gösterdi.
 • 25 Mart 2014 16:59Tekkeköy Belediye Başkanı Tekin: Kaybedeceklerini AnladılarCHP'li Tekkeköy Belediye Başkanı Tekin, "Artık çember daraldı, kaybedeceklerini anladılar. şimdi de montajlı bir ses kaydı yayınlamışlar." dedi.
 • 18 Mart 2014 13:54Başkan Tekin: Iki Taş Ocağı Ruhsatı da İptal EdildiBaşkan Tekin: Iki Taş Ocağı Ruhsatı da İptal EdildiTekkeköy Belediye Başkanı Hayati Tekin, Kurşunlu Mahallesi'ne kurulması planlanan iki taş ocağı ruhsatının açtıkları davada iptal edildiğini açıkladı.
 • 14 Mart 2014 16:28Hayati Tekin: Togar Aday Olmasaydı Bana Oy VerirdiHayati Tekin: Togar Aday Olmasaydı Bana Oy VerirdiTekkeköy Belediye Başkanı ve CHP Belediye başkan adayı Hayati Tekin, AK Parti'den belediye başkanı adayı olan Hasan Togar’ın 2004 seçimleri sırasında rakiplerine kendisini örnek gösterdiğini belirterek, "Hasan Togar aday olmasaydı bana oy verirdi.
 • 13 Mart 2014 14:30Hayati Tekin: Biz Birilerine Güvenerek Siyaset YapmıyoruzHayati Tekin: Biz Birilerine Güvenerek Siyaset YapmıyoruzTekkeköy Belediye Başkanı ve adayı Hayati Tekin, beş yıldır görevde olduğunu ve hiçbir zaman birilerine veya güçlü iktidarlara, hükümetlere ihtiyaç duymadan yatırımlar yaptığını belirtti.
 • 14 Şubat 2014 11:45Mağara Adamları Geri DöndüMağara Adamları Geri Döndüİlk insanların yaşadığı, Paleolitik, Mezolitik ve Tunç Çağı'na ait buluntulara rastlanan, Türkiye'de Antalya Karain Mağaraları'ndan sonra en eski yerleşim yeri olduğu tespit edilen Tekkeköy Mağaraları'nın etrafına, Taş Devri insanlarının yaşamlarını anlatan heykeller konuldu Tekkeköy Belediye Başkanı.
 • 06 Şubat 2014 14:46Belediye Başkanı Yakınına Ceza Yazan Komiserin Tayini ÇıktıBelediye Başkanı Yakınına Ceza Yazan Komiserin Tayini ÇıktıEmirdağ Bölge Trafik İstasyonu Amiri Komiser Ali Bozdemir, Gömü Belediye Başkanı Hakkı Tekin hakkında savcılığa şikayetçi oldu.
 • 12 Ocak 2014 15:14Belediye Vatandaşları Sağlık Konusunda Bilgilendirmeye Devam EdiyorBelediye Vatandaşları Sağlık Konusunda Bilgilendirmeye Devam EdiyorSamsun Tekkeköy Belediyesi Büyük Anadolu Hastaneleri işbirliğiyle düzenlenen sağlık konferansları çerçevesinde bu hafta 'Kadın Hastalıklarında Cerrahi Tedavi' konulu sunum gerçekleştirildi.
 • 20 Aralık 2013 19:25Canik Viyadüğünün İkinci Etabı Davalık OluyorCanik Viyadüğünün İkinci Etabı Davalık OluyorSamsun Büyükşehir Belediye Meclisi, Canik ilçesine inşa edilen viyadük projesinin Tekkeköy'e kadar uzanacak ikinci etabı için olağanüstü toplanarak, Karayolları 7. Bölge Müdürlüğü'nün hazırladığı imar planı değişikliği teklifini onayladı.
 • 10 Aralık 2013 18:49Tekkeköy Belediye Başkanı Tekin: Minibüsçülerin Yanında OlurumTekkeköy Belediye Başkanı Tekin: Minibüsçülerin Yanında OlurumSamsun Tekkeköy Belediye Başkanı Hayati Tekin, Samsun Gar önünden Tekkeköy'e kadar uzatılması planlanan hafif raylı sistem ile ilgili, ilçede faaliyet gösteren minibüs hatlarına herhangi bir güzergah kısıtlaması getirilmesi halinde şoför...
 • 01 Aralık 2013 13:14Tekin'e Yılın Başarılı Belediye Başkanı ÖdülüMebus Haber dergisi, 10.yıl kutlama etkinlikleri kapsamında Türkiye'ye hizmet edenleri ödüllendirdi.