SON DAKİKA HAYATİ TEKİN HABERLERİ

Son Dakika Hayati Tekin Haberleri

 • 00:55Genel Seçime DoğruYüksek Seçim Kurulunun (YSK) 1 Kasım Pazar günü yapılacak 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listeleri Resmi Gazete'de yayımlandı.
 • 16:55CHP Havza İlçe Başkanlığında BayramlaşmaCHP Havza İlçe Başkanlığında Kurban Bayramı nedeni ile bayramlaşma programı düzenlendi.
 • 16:05CHP Samsun İl Başkanlığında BayramlaşmaCHP Samsun İl Başkanlığı, Kurban Bayramı'nın üçüncü gününde bayramlaşma programı düzenledi.
 • 17:26İşte CHP'nin İl İl Milletvekili Aday Listesi, CHP Vekil Adaylarıİşte CHP'nin İl İl Milletvekili Aday Listesi, CHP Vekil Adaylarıİşte CHP'nin İl İl Milletvekili Aday Listesi, İl İl CHP Vekil Adayları. CHP 1 Kasım seçimleri için milletvekili aday listesini YSK'ya teslim etti. Eski Genel Başkan Baykal Antalya 2. sıradan, İnce de Yalova 1. sıradan tekrar aday gösterildi.
 • 15:47CHP Aday Listesini Sundu, Listede 3 Milletvekili DeğiştiCHP Aday Listesini Sundu, Listede 3 Milletvekili DeğiştiCumhuriyet Halk Partisi (CHP), 1 Kasım genel seçimleri için aday listesini Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) sundu.
 • 15:15CHP'de Aday Listesi AçıkladıCHP'de Aday Listesi AçıkladıCumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) 1 Kasım 2015 milletvekili genel seçimleri aday listesi belli oldu.
 • 14:37İşte CHP'nin İl İl Milletvekili Aday Listesiİşte CHP'nin İl İl Milletvekili Aday ListesiCHP 1 Kasım seçimleri için milletvekili aday listesini YSK'ya teslim etti. Eski Genel Başkan Baykal Antalya 2. sıradan, İnce de Yalova 1. sıradan tekrar aday gösterildi.
 • 18:20Genç'ten Annesine Son GörevGenç'ten Annesine Son GörevÖnceki gün vefat eden Canik Belediye Başkanı Osman Genç’in 88 yaşındaki annesi Ayşe Genç, son yolculuğuna uğurlandı.
 • 14:32Şehit Polis Burak Zor Samsun'da Toprağa VerildiIğdır’da PKK’lı teröristlerin bombalı saldırısı sonucu şehit olan polis memuru Burak Zor, memleketi Samsun’da gözyaşları arasında toprağa verildi.
 • 21:30Bakan Kılıç: Silah Çektiğim İddiası Gerçek Dışıdır ve İftiradırBakan Kılıç: Silah Çektiğim İddiası Gerçek Dışıdır ve İftiradırTBMM Genel Kurulu olağanüstü toplandı (5) BAKAN KILIÇ: SİLAH ÇEKTİĞİM İDDİASI GERÇEK DIŞIDIR VE İFTİRADIR Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, TBMM Genel kurulunda yaşanan tartışmalar sırasında silahına davrandığına ilişkin ortaya atılan iddiaların tamamen gerçek dışı ve iftira olduğunu söyledi.
 • 20:42Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç AçıklamasıGençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç, TBMM Genel Kurulu'nda silah çektiği iddiasının gerçek dışı olduğunu bildirdi.
 • 20:39TBMM Genel Kurulu'nda 'Silah' KavgasıTBMM Genel Kurulu'nda 'Silah' KavgasıSuriye tezkeresini görüşmek için olağanüstü toplanan TBMM Genel Kurulu'nda, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın 'silah' çektiği iddia edildi.
 • 19:24TBMM Genel Kurulu Olağanüstü Toplandı (5)Bakan KILIÇ: SİLAH ÇEKTİĞİM İDDİASI GERÇEK DIŞIDIR VE İFTİRADIR Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, TBMM Genel kurulunda yaşanan tartışmalar sırasında silahına davrandığına ilişkin ortaya atılan iddiaların tamamen gerçek dışı ve iftira olduğunu söyledi.
 • 18:45Bakan Kılıç'ın Belindeki Tabanca Değil Cep Telefonu ÇıktıBakan Kılıç'ın Belindeki Tabanca Değil Cep Telefonu ÇıktıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, TBMM Genel Kurulu’nda yaşanan gerginlik sırasında "silah gösterdiği" iddiasına cevap verdi.
 • 18:18Meclis'te 'Silah Çekildi' PolemiğiMeclis'te 'Silah Çekildi' PolemiğiTBMM Genel Kurulu'nda, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın 'silah' çektiği iddia edildi. Kılıç, iddiaları kesin bir dille Meclis'te söz alarak yalanladı.
 • 17:46TBMM Genel Kurulu Olağanüstü Toplandı (4)TBMM Genel Kurulu Olağanüstü Toplandı (4)'adaletin NEREDE ŞEREFSİZ' DEDİ, GENEL KURUL KARIŞTI Adalet Bakanı Kenan İpek'in yemin ettiği sırada CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, 'Adaletin nerede şerefsiz' deyince Genel Kurul karıştı.
 • 17:16Genel Kurul KarıştıGenel Kurul KarıştıTBMM Genel Kurulu, TBMM Başkanvekili Koray Aydın başkanlığında olağanüstü toplandı.
 • 21:14Manisalı Kadınlar Terörü KınadıManisalı Kadınlar Terörü KınadıManisa'da CHP İl Kadın Kolları öncülüğünde, 'Huzur İstiyoruz, Analar Ağlamasın' sloganıyla düzenlenen eylemle son günlerde artan terör olayları kınandı.
 • 21:10Manisalı Kadınlar Terörü KınadıManisalı Kadınlar Terörü KınadıManisalı kadınlar terörü kınadı Manisa'da CHP İl Kadın Kolları öncülüğünde, "Huzur İstiyoruz, Analar Ağlamasın" sloganıyla düzenlenen eylemle son günlerde artan terör olayları kınandı.
 • 21:09İzmir ve Manisa'da Teröre Tepki EylemleriMANİSA/ İzmir ve Manisa'daki bazı sivil toplum kuruluşları ve siyasi parti temsilcileri terör olaylarını kınadı.
 • 15:31CHP'li Vekilin Soma GözyaşıCHP'li Vekilin Soma GözyaşıSoma maden faciasıyla ilgili duruşmayı iizlemek için gelen CHP heyeti arasında bulunan CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin basına açıklama yaptığı sırada duygusal anlar yaşadı.
 • 14:40Akhisar Milletvekilinin Soma GözyaşıAkhisar Milletvekilinin Soma GözyaşıSoma maden faciasıyla ilgili duruşmayı izmelek için gelen CHP heyeti arasında yeralan CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin basına açıklama yaptığı sırada gözlaşlarını tutamadı.
 • 14:24Soma'daki Maden Faciası Davası - CHP Milletvekili Tekin DuygulandıSoma'daki Maden Faciası Davası - CHP Milletvekili Tekin DuygulandıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Duruşma sonrası madenci yakınlarının görüntüsü- CHP Samsun Milletvekili Tekin'in konuşması Soma'daki maden faciası davası- Akhisar Ağır Ceza Mahkemesinde 8'i tutuklu 46 sanığın yargılandığı davada, tutuksuz sanıkların çapraz sorgusu sürüyor- Vardiya mühendisi Pançar: "S panosundan kurtulamayanları, kaçamağa en yakın 300-400 metre uzakta bulduk. Kaçamağa ulaşabilseydiler, onlar da kurtulurdu"- Sanık avukatlarının sorularını uzun tutmasıyla ilgili tartışma, bugün de devam etti Soma'daki maden faciasına ilişkin 8'i tutuklu 46 sanığın yargılandığı davada, tutuksuz sanıkların çapraz sorgusu sürüyor.
 • 13:41Soma'daki Maden Faciası DavasıSoma'daki maden faciasına ilişkin 8'i tutuklu 46 sanığın yargılandığı davada, tutuksuz sanıkların çapraz sorgusu sürüyor.
 • 13:39Somalı Ailelerle Görüşen CHP'li Vekil Gözyaşlarına Hakim OlamadıSomalı Ailelerle Görüşen CHP'li Vekil Gözyaşlarına Hakim OlamadıAkhisar'da devam eden Soma davasında mağdur ailelerle görüşen CHP'li Hayati Tekin, basın açıklaması sırasında gözyaşlarına hakim olamadı.
 • 16:25CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin: CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin: "Biz Seçime Hazırız"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Toplantının yapıldığı salondan görüntüler- CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin'in açıklamaları CHP Samsun Milletvekili Tekin: - "'1 Kasım olmaz bir daha' derlerse biz 1 Ocak'ta da seçime hazırız. Ön seçim ise ön seçim, genel seçim ise genel seçim" Samsun Milletvekili Hayati Tekin, seçimlerin yenilenmesi karanına ilişkin, "1 Kasım olmaz bir daha' derlerse biz 1 Ocak'ta da seçime hazırız. Ön seçim ise ön seçim, genel seçim ise genel seçim" dedi.
 • 14:43CHP Samsun Milletvekili Tekin AçıklamasıSamsun Milletvekili Hayati Tekin, seçimlerin yenilenmesi karanına ilişkin, ""'1 Kasım olmaz bir daha' derlerse biz 1 Ocak'ta da seçime hazırız. Ön seçim ise ön seçim, genel seçim ise genel seçim" dedi.
 • 13:35CHP Milletvekilleri Türkiye Turuna BaşladıCHP Milletvekilleri Türkiye Turuna BaşladıCHP milletvekilleri Ali Haydar Hakverdi, Hayati Tekin ve Utku Çakırözer, Balıkesir’de temaslarda bulundu.
 • 12:41Ülkenin Geleceği Bir Kişinin Diktatörlüğüne Bırakılmayacak Kadar DeğerlidirÜlkenin Geleceği Bir Kişinin Diktatörlüğüne Bırakılmayacak Kadar Değerlidir"CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, partisinin kaybetme pahasına da olsa koalisyonda yer alma çabasını sonuna kadar gösterdiğini belirterek, "Sonuç itibariyle görüldü ki AKP kendine hakim bir kurum ve kuruluş değil. Netice itibariyle bir kişinin elinde bir kişinin parmağında oynayan bir yapı. Bunun böyle olduğunu bugün 7'den 7'ye herkes anladı.
 • 16:58Fatsa'da Siyanür Eyleminde GerginlikFatsa'da Siyanür Eyleminde GerginlikOrdu’nun Fatsa ilçesinde siyanürle altın çıkarılmasına tepki göstermek için İstanbul’dan gelen bir grup ile jandarma arasında arbede yaşandı.
 • 18:20Alaplı Belediye Başkanı Tekin'e ZiyaretTürk Metal Sendikası Genel Başkan Yardımcılığına seçilen Yusuf Ziya Odabaş, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin'i ziyaret etti.
 • 18:04MHP Samsun Milletvekili Edis AçıklamasıMHP Samsun Milletvekili Edis AçıklamasıMHP Samsun Milletvekili Hüseyin Edis, "Allah birliğimizi bozmak isteyenlere fırsat vermesin" dedi.
 • 17:28Mübadele Şenliğinde Birlik MesajıMübadele Şenliğinde Birlik MesajıAlaçam Mübadele ve Balkan Türk Kültürü Araştırmaları Derneği’nin düzenlediği etkinlikte bir konuşma yapan MHP Samsun Milletvekili Hüseyin Edis, "Allah birliğimizi bozmak isteyenlere fırsat vermesin" dedi.
 • 22:47Şehit Binbaşı Kulaksız Son Yolculuğuna Uğurlandı (2)Şehit Binbaşı Kulaksız Son Yolculuğuna Uğurlandı (2)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ana Jet Üst Komutanlığından genel görüntü- Komutanların şehit ailesini teselli etmesi- Askeri uçakla şehit cenazesinin getirilmesi- Eşinin ağlamasından görüntü- Cenaze namazından görüntü- Eşi ve çocuklarının tabutu başında durmaları- Cenazenin Şehitlik Mezarlığına götürülmesi- Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'ndan detay- Cenazenin defnedilmesi- Genel görüntü Şehit Binbaşı Kulaksız son yolculuğuna uğurlandı- Muş'un Malazgirt ilçesinde, teröristlerin silahlı saldırısı sonucu şehit olan İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Arslan Kulaksız'ın cenazesi, memleketi Amasya'da toprağa verildi Muş'un Malazgirt ilçesinde teröristlerin silahlı saldırısı sonucu şehit olan İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Arslan Kulaksız'ın cenazesi, memleketi Amasya'da toprağa verildi.
 • 19:28Şehit Binbaşı Kulaksız Son Yolculuğuna Uğurlandı (1)Şehit Binbaşı Kulaksız Son Yolculuğuna Uğurlandı (1)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ.- Cami önünden görüntü- Cenazeye katılan vatandaşlardan genel görüntü- Şehit cenazesinin getirilişi- Şehit yakınlarının sinir krizi geçirmesi- Annesi Neviye Kulaksız'ın tekerlikli sandalyeyle gelmesi- Cenaze namazı- Genel görüntü ve detaylar Şehit Binbaşı Kulaksız son yolculuğuna uğurlandıMuş'un Malazgirt ilçesinde, teröristlerin silahlı saldırısı sonucu şehit olan İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Arslan Kulaksız'ın cenazesi, memleketi Amasya'da toprağa verildi.
 • 18:36Şehit Binbaşının Eşi: Şehit Binbaşının Eşi: "Dimdik Ayaktayız"Muş’un Malazgirt ilçesinde uğradığı silahlı saldırı sonucu şehit olan İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Arslan Kulaksız, memleketi Amasya’nın Merzifon ilçesinde askeri törenle gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı.
 • 18:13Şehit Binbaşı Kulaksız Son Yolculuğuna UğurlandıMuş'un Malazgirt ilçesinde teröristlerin silahlı saldırısı sonucu şehit olan İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Arslan Kulaksız'ın cenazesi, memleketi Amasya'da toprağa verildi.
 • 16:47Alaplı Belediye Başkanı Tekin Güreşçileri Kırkpınar'a UğurladıAlaplı Belediye Başkanı Tekin Güreşçileri Kırkpınar'a UğurladıAlaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, 654. Tarihi Kırkpınar yağlı güreşlerinde Alaplı’yı temsil edecek olan 21 güreşçiyi belediye önünden uğurladı.
 • 16:23Samsun - Denizde Boğulan Doktora Gözüyaşlı VedaSamsun - Denizde Boğulan Doktora Gözüyaşlı VedaDenizde boğulan doktora gözüyaşlı veda SAMSUN'da dün serinlemek için girdiği denizde boğularak ölen Uzm. Dr. 58 yaşındaki Bilge Başgül Pişkin için çalıştığı hastanenin önünde tören düzenlendi.
 • 12:57Denizde Boğulan Doktora Gözüyaşlı VedaDenizde Boğulan Doktora Gözüyaşlı VedaSamsun'da dün serinlemek için girdiği denizde boğularak ölen Uzm. Dr. 58 yaşındaki Bilge Başgül Pişkin için çalıştığı hastanenin önünde tören düzenlendi.
 • 01:23Tunceli'de Suruç ProtestosuTunceli'de Suruç ProtestosuTunceli'de yaklaşık 4 bin kişi Suruç'taki bombalı saldırıyı protesto etti.
 • 18:11Zeybek: Bizim 14 Tane İlkemizi AKP'nin Kabul Edeceğini DüşünmüyorumZeybek: Bizim 14 Tane İlkemizi AKP'nin Kabul Edeceğini DüşünmüyorumCHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek "Cumhuriyet Halk Partisi'nin sizlerle paylaştığı 14 maddelik ilkesi var. Bu ilkeyi kim kabul ederse, bizimle kim beraber olmak isterse, biz onlarla koalisyon hükümeti kuracağız." dedi.
 • 17:08Ramazan Bayramı KutlanıyorCHP Havza İlçe Başkanlığınca bayramlaşma programı düzenlendi.
 • 19:08Milletvekili Tekin: CHP Koalisyon İçin İlkelerinden VazgeçmeyecekMilletvekili Tekin: CHP Koalisyon İçin İlkelerinden VazgeçmeyecekCHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, "CHP, koalisyon için ilkelerinden vazgeçmeyecektir.
 • 16:12Alaplı Belediye Başkanı Tekin Personelle BayramlaştıAlaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, meclis üyeleri ve belediye personeliyle bayramlaştı.
 • 16:49Samsun - Terme'de Termik Santrale Karşı 25 Bin DilekçeSamsun - Terme'de Termik Santrale Karşı 25 Bin DilekçeTerme'de termik santrale karşı 25 bin dilekçe Samsun'un Terme İlçesi'nde kurulmak istenen termik santralle ilgili ikinci defa başlatılan ÇED sürecinin iptal edilmesi talebiyle Terme Çevre Platformu öncülüğünde toplanan 25 bin dilekçe, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'ne verildi.
 • 16:08Terme'de Termik Santrale Karşı 25 Bin DilekçeTerme'de Termik Santrale Karşı 25 Bin DilekçeSamsun'un Terme İlçesi'nde kurulmak istenen termik santralle ilgili ikinci defa başlatılan ÇED sürecinin iptal edilmesi talebiyle Terme Çevre Platformu öncülüğünde toplanan 25 bin dilekçe, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'ne verildi.
 • 15:55Santral Karşıtı Toplanan 25 Bin Dilekçe Teslim EdildiSantral Karşıtı Toplanan 25 Bin Dilekçe Teslim EdildiSamsun’un Terme ilçesinde kurulmak istenen termik santralle ilgili Terme Çevre Platformu (TERÇEP) öncülüğünde düzenlenen dilekçe kampanyasında toplanan 25 bin dilekçe yetkililere teslim edildi.
 • 15:49Terme'de Kurulması Planlanan Termik SantralTerme ilçesinde termik santral kurulmaması için Terme Çevre Platformu (TERÇEP) öncülüğünde başlatılan kampanyada toplanan 25 bin dilekçe, Çevre ve Şehircilik Bakanlığına gönderilmek üzere Samsun Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne teslim edildi.
 • 19:34Yeni Vekillerin İlk İşi 'Samsunspor'Yeni Vekillerin İlk İşi 'Samsunspor'Samsun’da mazbatalarını alan iktidar ve muhalefet milletvekillerinin ilk işi Samsunspor yönetimi ile bir toplantı yaparak sorunlarını görüşmek oldu.