SON DAKİKA HAYATİ TEKİN HABERLERİ

Son Dakika Hayati Tekin Haberleri


HAYATİ TEKİN

ADAY - CHP - SAMSUN - TEKKEKÖY

Samsun'un Kutlukent Beldesi'nde, 1959 yılında doğan Hayati Tekin, ilköğrenimini doğduğu köyde, Ortaöğrenimini Samsun Atatürk Ortaokulu'nda , liseyi ise Samsun Endüstri Meslek Lisesi'nde tamamladıktan sonra Ankara Gazi Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 1984... Devamı

13:57
Alaplı Belediye Başkanı Tekin'e Ziyaret Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin'i, taşeron işçilerle bir araya geldi.
16:39
AK Parti Zonguldak Milletvekili Candan'dan Ziyaretler AK Parti Zonguldak Milletvekili Ercan Candan, Alaplı Kaymakam Altuğ Çağlar ve Belediye Başkanı Nuri Tekin’i ziyaret etti.
14:09
CHP Ordu Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi İdris Yıldız Açıklaması CHP Ordu Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi İdris Yıldız, CHP’nin tüm yolsuzlukların hesabını halk adına soracağını söyledi.
CHP Ordu Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi İdris Yıldız Açıklaması
11:40
Havsa'da Altyapı Çalışması Belediye Başkanı Tekin "112 sokağımızda çalışma yaptık ve 60 kilometre kanalizasyon inşaatı gerçekleştirdik." dedi.
18:14
Tunceli'de Vatandaşlar Müftüyü Protesto Etti Tunceli’nin Mazgirt İlçe Müftüsü Muhammed Yusuf Yaşar’ın ziyaret ettiği bir lisede sarf ettiği ileri sürülen “Burası erkeğin erkeğe tecavüz ettiği bir ilçedir, erkeğin erkeğe tecavüz ettiği bir ilçede yaşıyoruz.
Tunceli'de Vatandaşlar Müftüyü Protesto Etti
13:12
3 Aralık Dünya Engelliler Günü Alaplı Belediye Başkanı Tekin ve AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Yavuz, mesaj yayımladı.
3 Aralık Dünya Engelliler Günü
17:07
Tunceli Tkp'li Başkan Bahçeli'nin Anlayışını Mahkum Edecek Bir Duruş Sergileyeceğiz Demokratik Haklar Federasyonu (DHF) Tunceli Temsilciliği, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Tunceli ziyaretiyle ilgili olarak basın toplantısı düzenledi.
Tunceli Tkp'li Başkan Bahçeli'nin Anlayışını Mahkum Edecek Bir Duruş Sergileyeceğiz
16:44
Demokratik Haklar Federasyonu'ndan 'Bahçeli' Açıklaması Demokratik Haklar Federasyonu (DHF) Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Tunceli ziyaretine ilişkin bir açıklama yaptı.
Demokratik Haklar Federasyonu'ndan 'Bahçeli' Açıklaması
15:19
Vatandaşlardan İkramlı Teşekkür Zonguldak Alaplı Belediyesi’nin, Taşbaşı-Erdemyuva deniz dolgu alanında yaptığı bir kilometre uzunluğundaki yürüyüş yolu ve araç yolunda yürüyüşe çıkan bazı vatandaşlar, evlerinden getirdikleri yiyecekleri belediye çalışanları ve Başkan Nuri Tekin’e ikram ederek teşekkür ettiler.
Vatandaşlardan İkramlı Teşekkür
11:50
Havsa Belediyesi'nde Toplu İş Sözleşmesi Havsa Belediyesi ile Tüm Yerel Yönetim Çalışanları Sendikası (TÜM YEREL –SEN) arasında 24 personeli kapsayan toplu iş sözleşmesi imzalandı.
Havsa Belediyesi'nde Toplu İş Sözleşmesi
18:15
Cumhuriyet Bayramı'na Doğru Alaplı Belediye Başkanı Tekin ve CHP Alaplı İlçe Başkanı Tosun, kutlama mesajı yayımladı.
Cumhuriyet Bayramı'na Doğru
10:53
Havsa'ya Çocuk Parkı Projesi Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin, ilçeye yapılacak olan parkın 3 bin metrekarelik alana kurulacağını ve yaklaşık 100 bin TL'ye mal olacağını söyledi.
Havsa'ya Çocuk Parkı Projesi
10:37
Giresun Valisi Karahan Selde Zarar Gören Bölgeleri İnceledi Giresun Valisi Hasan Karahan, Doğankent ilçesinde etkili sağanak sonucu oluşan selde zarar gören bölgeleri inceledi.
Giresun Valisi Karahan Selde Zarar Gören Bölgeleri İnceledi
12:08
Kurban Bayramı Alaplı Belediye Başkanı Tekin, meclis üyeleri ve belediye personeliyle bayramlaştı.
14:43
Alaplı Belediyesinden Seccade Dağıtımı Alaplı Belediyesi, Merkez Camisinde 500 vatandaşa seccade dağıttı.
Alaplı Belediyesinden Seccade Dağıtımı
14:04
2014-2015 Eğitim ve Öğretim Dönemi Başladı Alaplı Belediye Başkanı Tekin ile AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Yavuz mesaj yayımladı.
14:59
Alaplı Belediye Başkanı Tekin, Parke Taşı Döşedi Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde parke taşı döşeme çalışmalarını inceleyen Belediye Başkanı Nuri Tekin, işçilerle ter döktü.
Alaplı Belediye Başkanı Tekin, Parke Taşı Döşedi
09:12
Havsa Belediye Başkanının Kızı Dünya Evine Girdi Edirne'nin Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin, dünya evine giren kızının mutluluğunu yaşadı.
Havsa Belediye Başkanının Kızı Dünya Evine Girdi
15:07
Alaplı'daki Sağanak Alaplı Belediye Başkanı Tekin, selden zarar gören iş yerlerini incelemelerde bulundu.
Alaplı'daki Sağanak
11:20
Torosların Ortasında Bir Cennet: Zeyve Pazarı Karaman'ın Kazancı beldesinde 600 yıllık tarihi pazarı, asırlık çınar ağaçları, şırıl şırıl akan dereleriyle ünlü "Zeyve Pazarı Mesire Alanı", ziyaretçilerini adeta büyülüyor Kazancı Belediye Başkanı Tekin: "Her taraftan sular fışkırıyor.
14:28
Alaplı'da Kanallar Temizleniyor Zonguldak Alaplı Belediyesi, içindeki birikintilerden dolayı su taşkınlarına neden olan Kılburnu mevkiindeki yağmur suyu kanallarını temizledi.
Alaplı'da Kanallar Temizleniyor
10:09
Tunceli Mazgirt Belediye Başkanından Altınok Öz'e Ziyaret Tunceli Mazgirt Belediye Başkanı Tekin Türkel ve Özgürlük ve Dayanışma Partisi (ÖDP) Genel Başkanı Alper Taş, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti.
Tunceli Mazgirt Belediye Başkanından Altınok Öz'e Ziyaret
14:40
Alaplı Belediye Başkanı Tekin Açıklaması "Verdiğimiz tüm sözleri yerine getireceğiz"
Alaplı Belediye Başkanı Tekin Açıklaması
15:10
Esnaf Odasından Belediye Başkanı Tekin'e Ziyaret Alaplı Esnaf ve Sanatkar Odası Başkanı Muharrem Gelgeç ve yeni belediye dükkanları esnafı, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin'i ziyaret etti.
13:56
Başkan Tekin, Derin Deşarj Sistemi ve Altyapı Çalışmalarını İnceledi Belediye Başkanı Nuri Tekin, devam eden Alaplı Derin Deniz Deşarj Arıtma Sistemi altyapı çalışmalarını inceledi.
Başkan Tekin, Derin Deşarj Sistemi ve Altyapı Çalışmalarını İnceledi
13:47
Alaplı Belediye Başkanı Tekin'e Ziyaret AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz, Belediye Başkanı Nuri Tekin’i ziyaret etti.
12:24
Alaplı Belediye Başkanı Tekin'den Uysal'a Ziyaret Zonguldak’ın Alaplı ilçesi Belediye Başkanı Nuri Tekin, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.
Alaplı Belediye Başkanı Tekin'den Uysal'a Ziyaret
11:37
Alaplı Belediye Başkanı Tekin'e Ziyaret Türk Kızılayı Derneği Alaplı Şube Başkanı Hayri Yiğit, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin'i ziyaret etti.
15:14
Odabaş'dan Başkan Tekin'e Ziyaret Türk Metal Sendikası Kdz. Ereğli Şube Başkanı Odabaş, Alaplı Belediye Başkanı Tekin'i hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Odabaş'dan Başkan Tekin'e Ziyaret
12:52
Yerel Seçimlerin Ardından Türk Metal Sendikası Ereğli Şube Başkanı Odabaş, Alaplı Belediye Başkanı Tekin'i ziyaret etti.
11:18
Köy Statüsünde 2 Ay Kaldıktan Sonra Yeniden Belde Olacak Yerel seçimler öncesi nüfusunu 2 binin üzerine çıkarmasına rağmen süreç başladığı için belde statüsü iptal edilerek köye dönüştürülen Gömü'nün 4 mahallesinde vatandaşlar, 1 Haziran'daki ara seçimde yeniden sandık başına gidecek 30 Mart'ta bir muhtar seçen Gömü halkı, haziran ayında bu kez bir belediye başkanı ve 4 muhtarı belirlemek için oy kullanacak İl Genel Meclisi Üyesi ve beldenin son belediye başkanı Tekin: "Valilik, başvuru yazımızı Seçim Kuruluna gönderdi.
17:24
Yerel Seçimlerin Ardından Alaplı Belediye Başkanı Tekin ve Belediye Meclis üyeleri, Alaplı Kaymakamı Malğaç’ı ziyaret etti.
15:41
Havsa Belediye Başkanı Tekin, Göreve Başladı Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin, göreve başladı.
13:54
Tekin'e Hayırlı Olsun Ziyaretleri Sürüyor Zonguldak’ın Alaplı ilçesi Belediye Başkanı Nuri Tekin’e hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.
Tekin'e Hayırlı Olsun Ziyaretleri Sürüyor
19:22
Makam Kapısını Söktürüp Koltuğa Oturdu Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, mazbatasını almasının ardından geldiği belediye binasında makam kapısını söktürüp koltuğa oturdu.
Makam Kapısını Söktürüp Koltuğa Oturdu
16:35
İlkadım, Canik ve Tekkeköy'ün Kesinleşen Sonuçları Samsun'da 30 Mart yerel seçimlerin ardından İlkadım, Canik ve Tekkeköy ilçelerindeki belediye başkanlığı seçimlerinin kesinleşen sonuçları açıklandı.
10:04
Tekin: "İlçenin Ufkunu Açtık" Tekkeköy Belediye Başkanı ve Adayı Hayati Tekin, "Hayal edilemeyecek daha birçok projeyi hayata geçirerek ilçemizin ufkunu açtık" dedi.
Tekin: 'İlçenin Ufkunu Açtık'
17:06
Tekkeköy'de Hayati Tekin'in Araçlarının Tekerlekleri Patlatıldı Samsun Tekkeköy Belediye Başkanı ve başkan adayı Hayati Tekin, gece araçlarının tekerleklerinin patlatılmasına tepki gösterdi.
Tekkeköy'de Hayati Tekin'in Araçlarının Tekerlekleri Patlatıldı
16:59
Tekkeköy Belediye Başkanı Tekin: Kaybedeceklerini Anladılar CHP'li Tekkeköy Belediye Başkanı Tekin, "Artık çember daraldı, kaybedeceklerini anladılar. şimdi de montajlı bir ses kaydı yayınlamışlar." dedi.
15:50
Başkan Tekin'den Açıklama Tekkeköy Belediye Başkanı ve Adayı Hayati Tekin, “Benim farklı yerlerde yaptığım konuşmaları montaj yaparak ses kaydı oluşturmuşlar.
Başkan Tekin'den Açıklama
15:55
Tekin: "5 Yıl Sonra Büyükşehir'e Yelken Açacağım" Tekkeköy Belediye Başkanı ve Adayı Hayati Tekin, “Artık son viraja girdik.
Tekin: '5 Yıl Sonra Büyükşehir'e Yelken Açacağım'
11:48
Havsa Belediye Başkanı Tekin, Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor CHP Havsa Belediye Başkanı ve Belediye Başkan adayı Oğuz Tekin, yerel seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor.
13:54
Başkan Tekin: Iki Taş Ocağı Ruhsatı da İptal Edildi Tekkeköy Belediye Başkanı Hayati Tekin, Kurşunlu Mahallesi'ne kurulması planlanan iki taş ocağı ruhsatının açtıkları davada iptal edildiğini açıkladı.
Başkan Tekin: Iki Taş Ocağı Ruhsatı da İptal Edildi
18:20
Tekkeköy'de Miting Gibi Açılışlar Gerçekleşti Tekkeköy Belediyesi'nin hizmete sunduğu Büyüklü Düğün Salonu ve Modern Mezbahane Binası açılışı miting havasında geçti.
Tekkeköy'de Miting Gibi Açılışlar Gerçekleşti
16:15
Hayati Tekin'in Seçim Çalışmaları Tekkeköy Belediye Başkanı ve Adayı Hayati Tekin, 5 yıl içerisinde Tekkeköy’de 60 yıldır yapılamayan hizmetleri gerçekleştirdiklerini söyledi.
Hayati Tekin'in Seçim Çalışmaları
16:28
Hayati Tekin: Togar Aday Olmasaydı Bana Oy Verirdi Tekkeköy Belediye Başkanı ve CHP Belediye başkan adayı Hayati Tekin, AK Parti'den belediye başkanı adayı olan Hasan Togar’ın 2004 seçimleri sırasında rakiplerine kendisini örnek gösterdiğini belirterek, "Hasan Togar aday olmasaydı bana oy verirdi.
Hayati Tekin: Togar Aday Olmasaydı Bana Oy Verirdi
16:22
Hayati Tekin'den Açıklamalar Tekkeköy Belediye Başkanı ve Adayı Hayati Tekin, Tekkeköy’ün gelecek 5 yıl içinde harika bir dönem daha yaşayacağını söyledi.
Hayati Tekin'den Açıklamalar
14:30
Hayati Tekin: Biz Birilerine Güvenerek Siyaset Yapmıyoruz Tekkeköy Belediye Başkanı ve adayı Hayati Tekin, beş yıldır görevde olduğunu ve hiçbir zaman birilerine veya güçlü iktidarlara, hükümetlere ihtiyaç duymadan yatırımlar yaptığını belirtti.
Hayati Tekin: Biz Birilerine Güvenerek Siyaset Yapmıyoruz
12:48
Bakan Müezzinoğlu: Türkiye Sağlıkta Çağ Atladı Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Türkiye'nin sağlık alanında çağ atladığını belirterek, "Eskiden Türkiye'de bir yabancı hastalandığında, ülkesinden ambulans uçağın gelip aldığını işitince, 'vay anasını' diyorduk. Şimdi bunları geride bıraktık" dedi.
Bakan Müezzinoğlu: Türkiye Sağlıkta Çağ Atladı
11:54
Tekkeköy'de Kadınlar Günü Etkinliği Tekkeköy Belediyesi tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Tekkeköy Düğün Salonu'nda sağlık konferansı ve bayanlara özel konser düzenlendi.
Tekkeköy'de Kadınlar Günü Etkinliği
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 10:42:58. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA HAYATİ TEKİN HABERLERİ
[Hata Bildir]