12:3300
SON DAKİKA HİKMET ÇETİNKAYA HABERLERİ

Son Dakika Hikmet Çetinkaya Haberleri

   

  Başkentin Kasım Ayı Kültür -Sanat Haritası

  Başkentlileri, Kasım Ayının Son Haftalarında Başta Devlet Tiyatroları, Devlet Opera ve Balesi ile Cso Olmak Üzere Yoğun Bir Kültür -Sanat Programı Bekliyor Olacak. (16 Kasım 2008 Pazar )

   

  Akif Beki'den Kanal 7 Açıklaması

  Akif Beki'den Kanal 7 Açıklaması

  Başbakanlık Sözcüsü Beki, 'Yeni Dünya İletişim A.ş, Kanal 7 Markasının Sahibi Olan Şirkettir. Ben, Ne Bu Şirkette Ne de Başka Herhangi Bir Şirketin Üyesi Değil, Sigortalı Çalışanı İdim' Dedi. (13 Eylül 2008 Cumartesi )

   

  'Aydın Höykürmeli' Ergenekon Senfonisi

  'Aydın Höykürmeli' Ergenekon Senfonisi

  Ergenekon İddianamesi'nin Eklerinde Verilen, Osman Yıldırım'ın Evinde Bulunan Belgeler Arasında Bir de Konser Programı Var. (14 Ağustos 2008 Perşembe )

   

  Balbay'ın Ağzından Bir Garip Sorgulama

  Balbay'ın Ağzından Bir Garip Sorgulama

  Cumhuriyet Gazetesi Yazarı Balbay, Sorgulanmasını Art Televizyonunda Anlattı. (07 Temmuz 2008 Pazartesi )

   

  Ergenekon Protestoları

  Ergenekon Protestoları

  Ergenekon Soruşturması Kapsamında Gerçekleştirilen Son Gözaltılar, Atatürkçü Düşüncü Derneği'nin de Aralarında Bulunduğu Çok Sayıda Sivil Toplum Kuruluşlarınca Düzenlenen Gösterilerle Protesto Edildi. (03 Temmuz 2008 Perşembe )

   

  Ergenekon Soruşturması

  Atatürkçü Düşünce Derneği (Add) Şişli Şubesi Üyeleri, Cumhuriyet Gazetesi Önünde Eylem Yaparak Ergenekon Operasyonunu Protesto Etti. (02 Temmuz 2008 Çarşamba )

   

  İlhan Selçuk'un Kalp Ameliyatı Devam Ediyor

  İlhan Selçuk'un Kalp Ameliyatı Devam Ediyor

  Amerikan Hastanesi'nde Tedavisi Süren Cumhuriyet Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Başyazarı İlhan Selçuk'un Kalp Ameliyatı Devam Ediyor. (14 Nisan 2008 Pazartesi )

   

  Nadide Gürcüoğlu, Yarın 16. Kişisel Sergisini Açacak

  Ressam Nadide Gürcüoğlu, Sanko Sanat Galerisi'nde Yarın 16. Kişisel Sergisini Açacak. (06 Mart 2008 Perşembe )

   

  Ressam Gürcüoğlu, Sanko Sanat Galerisi'nde 16. kişisel sergisini açacak.

  Ressam Gürcüoğlu, Sanko Sanat Galerisi'nde 16. kişisel sergisini açacak.

  Ressam Nadide Gürcüoğlu, Gaziantep'te Sanko Sanat Galerisi'nde 16'ncı kişisel sergisini açacak. Çalışmalarına Ankara'da kendi atölyesinde devam eden ressamın yurtiçi ve yurtdışında özel ve resmi koleksiyonlarda eserleri bulunuyor. (06 Mart 2008 Perşembe )

   

  Genç Ressamlardan Anlamlı Sergi

  Seyranbağları Yetiştirme Yurdu'ndaki 13-18 yaş arası çocukların yağlıboya eserlerinden oluşan resim sergisi, Çağdaş Sanatlar Merkezi'nde açıldı.
  Seyranbağları Yetiştirme Yurdu'ndaki çocukların eserlerinin yer aldığı sergide, yağlı boya tekniği ile yapılmış toplam 128 tablo görücüye çıkıyor.
  Hikmet Çetinkaya Atölyesi'nde 2005 yılından bu yana resim üzerine eğitim alan çocukların tablo... (30 Ocak 2008 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
27.11.2014 12:33:00. #1.12#