SON DAKİKA HİLVAN HABERLERİ

Son Dakika Hilvan Haberleri

15:59
Şanlıurfa'nın Nüfusu Açıklandı Şanlıurfa'nın nüfusu 31 Aralık 2014 tarihi itibariyle bir milyon 845 bin 667 oldu.
Şanlıurfa'nın Nüfusu Açıklandı
13:54
Şanlıurfa'nın Nüfusu Açıklandı Şanlıurfa’nın nüfusu 31 Aralık 2014 tarihi itibariyle bir milyon 845 bin 667 oldu.
Şanlıurfa'nın Nüfusu Açıklandı
13:24
Anapara Tamam, Faiz Ödenmeyecek! Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesinde yol genişletme çalışmaları nedeniyle arazileri kamulaştırılan vatandaşların sorunları nihayet çözüme kavuştu.
Anapara Tamam, Faiz Ödenmeyecek!
11:32
Ceylanpınar Tapuya Kavuşuyor Türkiye'nin tapusuz tek ilçesi olan Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesi tapuya kavuşuyor. Müjdeyi Çalışma Bakanı Faruk Çelik Twitter üzerinden verdi.
Ceylanpınar Tapuya Kavuşuyor
22:54
Şanlıurfa'da Kobani Kutlaması Suriye'de Kobani'nin kontrolünün YPG'ye geçmesinin ardından Şanlıurfa ve Hilvan'da toplanan yüzlerce kişi, havai fişeklerle halay çekip kutlama yaptı.
Şanlıurfa'da Kobani Kutlaması
21:57
Şanlıurfa'da Kobani Kutlaması Suriye'de Kobani'nin kontrolünün YPG'ye geçmesinin ardından Şanlıurfa ve Hilvan'da toplanan yüzlerce kişi, havai fişeklerle halay çekip kutlama yaptı.
Şanlıurfa'da Kobani Kutlaması
13:49
Yaman İçin Veda Yemeği Düzenlendi Gaziantep İl Müftü Yardımcılığı'na tayini çıkan Hilvan İlçe Müftüsü Mehmet Yaman için mesai arkadaşları veda yemeği düzenledi.
Yaman İçin Veda Yemeği Düzenlendi
22:13
Tayini Çıkan Müftüye Veda Yemeği Gaziantep’e tayini çıkan Şanlıurfa’nın Hilvan ilçe Müftüsü Mehmet Yaman için veda yemeği düzenlendi.
Tayini Çıkan Müftüye Veda Yemeği
22:33
Şanlıurfa'da Dedaş'tan Gece Operasyonu Dicle Elektrik Dağıtımı A.Ş. (Dicle EDAŞ), tüm uyarılara rağmen faturalar ödenmeyince, Şanlıurfa ve ilçelerinde su kesintisi yaşandı.
Şanlıurfa'da Dedaş'tan Gece Operasyonu
20:41
Belediyelerin Elektriği Kesildi Güneydoğu Susuz Kaldı Yapılan tüm bilgilendirmelere rağmen elektrik borcu bulunan belediyeler ödeme yapmayınca, Dicle EDAŞ en son çare olarak kesintiye gitti.
Belediyelerin Elektriği Kesildi Güneydoğu Susuz Kaldı
17:18
Belediyelerin Elektriği Kesildi, Güneydoğu Susuz Kaldı Yapılan tüm bilgilendirmelere rağmen elektrik borcu bulunan belediyeler ödeme yapmayınca, Dicle EDAŞ en son çare olarak kesintiye gitti.
18:29
Mısır'da Darbe Karşıtı Gösteriler Mısır'ın çeşitli kentlerinde darbe karşıtı gösteri ve yürüyüşler düzenlendi.
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
11:41
Esenler Belediyesi, Savaştan Kaçan Suriyeliler İçin Umut Oldu Esenler Belediyesi, savaştan kaçan Suriyeliler için umut oldu.
10:48
Yaralanan Suriyeliler Savaştan Tabutla Kaçırıldı Suriye’nin Deyr-uz Zor kentinde iç çatışmalarda yaralanan şarapnel parçalarından yaralanan Suriyeli Salih Karduş, akrabası Muhammet Karsın ile ayrı tabutların içerisinde ölü numarası yaprak, Türkiye sınırına getirildi.
Yaralanan Suriyeliler Savaştan Tabutla Kaçırıldı
09:53
Yaralanan Suriyeliler Savaştan Tabutla Kaçırıldı Suriye'de şarapnel parçalarından yaralanan Salih Karduş, Muhammet Karsın ayrı tabutların içerisinde ölü numarası yaparak, Türkiye sınırına getirildi.
Yaralanan Suriyeliler Savaştan Tabutla Kaçırıldı
16:57
Mısır'da Darbe Karşıtı Gösteri Mısır'ın çeşitli kentlerinde cuma namazı sonrası darbe karşıtı gösteri düzenlendi.
Mısır'da Darbe Karşıtı Gösteri
16:47
Mısır'da Darbe Karşıtı Gösteriler Mısır'ın çeşitli kentlerinde cuma namazı sonrası darbe karşıtı gösteri düzenlendi.
11:52
"Temel Haklar Pazarlık Konusu Yapılamaz" Hüda-Par Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, temel hakların pazarlık konusu yapılamayacağını söyledi.
'Temel Haklar Pazarlık Konusu Yapılamaz'
16:18
Mısır'da Darbe Karşıtı Gösteriler Mısır'da güvenlik güçlerinin, Hilvan'da düzenlenen darbe karşıtı gösterilere müdahalesinde 1 kişinin hayatını kaybettiği öne sürüldü.
11:20
Yerel Yönetim Yeni Yılda Neredeydi? Şanlıurfa kent merkezinde yerel yönetimin yeni yıl için adresi Çocuk Esirgeme Yurdu oldu.
Yerel Yönetim Yeni Yılda Neredeydi?
15:57
Şanlıurfa'dan Kısa Kısa Mehmetçiğe yeni yıl ziyaretti.
20:02
Hafif Ticari Araç Devrildi: 4 Yaralı Şanlıurfa'da hafif ticari araç devrildi: 4 yaralı Hilvan ilçesinde hafif ticari araçın devrilmesi sonucu 4 kişi yaralandı.
Hafif Ticari Araç Devrildi: 4 Yaralı
19:53
Siverek'te Hafif Ticari Araç Devrildi: 1 Ölü, 4 Yaralı Şanlıurfa Siverek'te, köpeğe çarpmamak için ani manevra yapan araç kontrolden çıkıp taklalar attıktan sonra tarlaya devrildi, bir kişi öldü, 4 kişi yaralandı.
Siverek'te Hafif Ticari Araç Devrildi: 1 Ölü, 4 Yaralı
19:48
Otomobil Takla Attı: 1 Ölü, 4 Yaralı Siverek-Hilvan karayolunda meydana gelen tek taraflı trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti, 4 kişi yaralandı.
Otomobil Takla Attı: 1 Ölü, 4 Yaralı
19:37
Siverek'te Hafif Ticari Araç Devrildi: 1 Ölü, 4 Yaralı Şanlıurfa'nın Siverek İlçesi'nde, sürücünün önüne çıkan köpeğe çarpmamak için ani manevra yaptığı hafif ticari araç kontrolden çıkıp taklalar attıktan sonra tarlaya devrildi.
Siverek'te Hafif Ticari Araç Devrildi: 1 Ölü, 4 Yaralı
19:22
Şanlıurfa'da Hafif Ticari Araç Devrildi: 4 Yaralı Hilvan ilçesinde hafif ticari araçın devrilmesi sonucu 4 kişi yaralandı.
11:27
Urfa'da 2014 yılında neler yaşandı? Şanlıurfa'da 4'üncü yılına giren İpekyol Gazetesi 2014 yılında il genelinde yaşanan olayların özetini çıkardı.
Urfa'da 2014 yılında neler yaşandı?
18:09
Şanlıurfa Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, Siverek'i Ziyaret Etti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, AK Parti Siverek İlçe Başkanı İlhan Çelik ve Hilvan İlçe Başkanı Hanifi Düzme'yi ziyaret etti.
Şanlıurfa Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, Siverek'i Ziyaret Etti
10:53
Kadınlar, Şiddete Hayır İçin Hilvan'daydı Hilvan'da amcası oğlu ile evliliğe zorlandığı için intihar ettiği öne sürülen 18 yaşındaki genç kız için bir araya gelen kadınlar yaşananları kınadı.
Kadınlar, Şiddete Hayır İçin Hilvan'daydı
13:13
Hilvan'da İşletmelere Sıkı Denetim Şanlıurfa'nın Hilvan Belediyesi ekipleri, Hilvan Tarım İlçe Müdürlüğü yetkilileri ile ilçe genelinde işletmelere yönelik denetimlerini sıklaştırdı.
Hilvan'da İşletmelere Sıkı Denetim
16:56
Hilvan'da Kadınlardan Protesto Şanlıurfa'nın Hilvan İlçesi'nde, amcasının oğluyla zorla evlendirilmek istenince bunalıma giren 18 yaşındaki Mihriban C.'nin kendini asarak yaşamına son vermesi, siyasi partiler ve sivil toplum örgütleri tarafından protesto edildi.
Hilvan'da Kadınlardan Protesto
16:02
Hilvan'da Kadınlardan Protesto Şanlıurfa'nın Hilvan İlçesi'nde, amcasının oğluyla zorla evlendirilmek istenince bunalıma giren 18 yaşındaki Mihriban C.'nin kendini asarak yaşamına son vermesi, siyasi partiler ve sivil toplum örgütleri tarafından protesto edildi.
Hilvan'da Kadınlardan Protesto
21:46
Ağabeyinden Helallik İsteyip İntihar Etti Şanlıurfa'nın Hilvan İlçesi'nde 2,5 aylık evli 25 yaşındaki Salih Yüksekyayla, ağabeyini telefonla arayıp helallik istedikten sonra henüz bilinmeyen nedenle ağaca bağladığı ipi boynuna geçirerek intihar etti.
Ağabeyinden Helallik İsteyip İntihar Etti
12:43
Taceddin Dergahı Müzesi'ne Ziyaretçi Akını Bağcılar Kazım Karabekir Mahallesi’nde hizmete açılan Bağcılar Belediyesi Taceddin Dergahı Müzesi ziyaretçi akınına uğruyor.
Taceddin Dergahı Müzesi'ne Ziyaretçi Akını
12:07
Vefatı'nın 78.Yılında Mehmet Akif Müzesi'ne Ziyaretçi Akını Akif ile ilgili olarak Mısır ve Arnavutluk gibi ülkelerden getirilen özel eşyaların da sergilendiği Müze, Türkiye'nin en zengin Mehmet Akif Ersoy Müzesi olma özelliğini taşıyor.
Vefatı'nın 78.Yılında Mehmet Akif Müzesi'ne Ziyaretçi Akını
12:07
Vefatı'nın 78.Yılında Mehmet Akif Müzesi'ne Ziyaretçi Akını Akif ile ilgili olarak Mısır ve Arnavutluk gibi ülkelerden getirilen özel eşyaların da sergilendiği Müze, Türkiye'nin en zengin Mehmet Akif Ersoy Müzesi olma özelliğini taşıyor.
19:13
Yarım Asırlık Birlikteliğin Ardından Resmi Nikah Kıydılar Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesinde 73 yaşındaki İsmet İssi ile 70 yaşındaki Asiye İri çifti, 50 yıllık birlikteliklerini kıyılan nikahla resmileştirdi.
15:38
Şanlıurfa 11 Çocuk 42 Torunlu Çift, 50 Yıl Sonra Nikah Masasına Oturdu Şanlıurfa'nın Hilvan İlçesi'nde oturan 11 çocuk ve 42 torun sahibi 73 yaşındaki İsmet İssi ile 70 yaşındaki Asiye İri çifti, 50 yıl sonra resmi nikah kıydı.
Şanlıurfa 11 Çocuk 42 Torunlu Çift, 50 Yıl Sonra Nikah Masasına Oturdu
12:47
11 Çocuk 42 Torunlu Çift, 50 Yıl Sonra Nikah Masasına Oturdu Şanlıurfa'da, 11 çocuk ve 42 torun sahibi 73 yaşındaki İsmet İssi ile 70 yaşındaki Asiye İri çifti, 50 yıl sonra resmi nikah kıydı.
11 Çocuk 42 Torunlu Çift, 50 Yıl Sonra Nikah Masasına Oturdu
16:57
Amcasının Oğluyla Evlenmeye Zorlanınca İntihar Etti Şanlıurfa'nın Hilvan İlçesi'nde 18 yaşındaki M.C. intihar etti.
12:55
Zeka Testleri Artık Urfa'da Da Yapılabilecek Şanlıurfa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği 0-6 Yaş arası çocuklara yönelik zeka testlerinin artık Urfa'da da yapılabileceğini açıkladı.
Zeka Testleri Artık Urfa'da Da Yapılabilecek
14:29
Şanlıurfa'da Bir Polis Gözaltına Alındı 17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonunun yıldönümü öncesinde medyaya ve polise yapılan operasyon kapsamında Şanlıurfa'da bir polis gözaltına alındı.
13:22
Hilvan'da 1 Polis Gözaltına Alındı İstanbul merkezli olarak yürütülen '14 Aralık Operasyonu' kapsamında Şanlıurfa'nın Hilvan İlçesi'nde bir polis memuru gözaltına alındı.
12:26
Meclis'in Suruç Raporuna İtiraz HDP'li Vekil Kemal Aktaş, Türkiye Büyük Millet Meclisi İnsan Hakları İnceleme Komisyonu'nun Suruç raporuna itiraz etti.
Meclis'in Suruç Raporuna İtiraz
11:59
Bu Dram Yerel Yönetimi Aşıyor Kışın gelmesiyle Suruç'a sığınan Kobanililer için yerel yönetimlerin yaptığı çalışmalar yetersiz kalıyor.
Bu Dram Yerel Yönetimi Aşıyor
13:22
Siverek, Meslek Yüksekokuluna Kavuştu Siverek Meslek Yüksekokulu önceki gün düzenlenen törenle eğitime açıldı.
Siverek, Meslek Yüksekokuluna Kavuştu
20:46
Hilvan'da 2 Kuzen Öldürüldü Şanlıurfa'nın Hilvan İlçesi'nde 21 yaşındaki Hüseyin Cula ile amcasının oğlu 14 yaşındaki Sinan Cula, kimliği belirsiz kişilerin tabancasından çıkan kurşunla öldürüldü.
20:23
Şanlıurfa'da Silahlı Kavga: 2 Ölü Hilvan ilçesinde çıkan silahlı kavgada biri çocuk 2 kişi hayatını kaybetti.
14:10
'Bizim zamanımızda' Oyunu İlgi Gördü Şanlıurfa'nın Haliliye İlçe Belediyesi'nin düzenlediği "Bizim Zamanımızda" adlı tiyatro gösterisi büyük beğeni topladı.
'Bizim zamanımızda' Oyunu İlgi Gördü
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 10:42:50. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA HİLVAN HABERLERİ
[Hata Bildir]