SON DAKİKA HINIS HABERLERİ

Son Dakika Hınıs Haberleri

17:04
Hınıs Kaymakamı Uz, Okulları Denetledi Hınıs Kaymakamı MUrat Uz, okulların açılması dolayısıyla Hınıs Anadolu Lisesi ve müştemilatlarını denetledi.
16:04
İlköğretim Haftası İlköğretim Haftası dolayısıyla Hınıs'ta tören düzenlendi.
09:29
Hınıs'ta Kurban Bayramı Hazırlıkları Hınıs ilçesinde Kurban Bayramı öncesinde hayvan sevkiyatının başladı bildirildi.
Hınıs'ta Kurban Bayramı Hazırlıkları
11:29
Adalet Bakanlığı, 121 Dosyaya Güvenlik Nakli Gerçekleştirdi Adalet Bakanlığı verilerine göre, 2002 ila 2013 yılları arasında 121 dosyaya güvenlik nakli yapıldı.
15:58
Hınıs'ta Kablo Hırsızlığı Erzurum'un Hınıs ilçesinde 400 metre telefon kablosu çalındı.
Hınıs'ta Kablo Hırsızlığı
10:44
Erzurum'da Mükellef Sayısında Artış Erzurum Vergi Dairesi Başkanlığı 2014 Ağustos dönemi Erzurum faal vergi mükellef verilerini açıkladı.
Erzurum'da Mükellef Sayısında Artış
14:41
Hınıs'ta Esnafa Kepenk Kapattırılmak İstendiği İddiası Erzurum'un Hınıs ilçesinde, esnafa zorla kepenk kapattırmaya çalışan, iş yerlerinin camlarını kırıp, molotofkokteyli atarak iki polisin yaralanmasına neden oldukları iddia edilen 11 kişi gözaltına alındı.
Hınıs'ta Esnafa Kepenk Kapattırılmak İstendiği İddiası
13:57
30 Ağustos Zafer Bayramı 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü, Oltu, Hınıs ve Pasinler ilçesinde törenlerle kutlandı.
17:06
Bayrakları Çocuklara İndirtiyorlar Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde bir anaokulun bahçesindeki bayrağı indiren iki kişi yakalandı.
16:36
Erzurum'da Teröristler Şantiyede Çalışan Kamyonu Yaktı Bölücü terör örgütü mensupları, Erzurum Başköy'de sulama baraj şantiyesinde çalışan kamyonu yaktı.
Erzurum'da Teröristler Şantiyede Çalışan Kamyonu Yaktı
18:37
Hınıs'ta Terör Örgütü Gerginliği Erzurum'un Hınıs ilçesinde yasa dışı terör örgütü, kepenk kapatma eylemine katılmayan iş yerlerine saldırdı.
18:21
Terör Örgütünün Çocuk Kaçırması Bingöl'ün Karlıova ilçesinde terör örgütü mensuplarınca dağa kaçırılan bir çocuk, güvenlik güçlerine teslim oldu.
Terör Örgütünün Çocuk Kaçırması
15:13
Karlıova'da Lice Protestosunda Olaylar Çıktı Muş'ta merkeze bağlı Kayalısu Köyü yakınlarında bir grup PKK'lı yol çalışması yapan İl Özel İdaresi'ne ait kamyoneti ateşe verdi.
10:58
Erzurum'da En Çok Akıllı Telefon Tercih Ediliyor Sabancı Topluluğunun online alışveriş platformu Kliksa, Erzurum'un online alışveriş haritasını açıkladı.
Erzurum'da En Çok Akıllı Telefon Tercih Ediliyor
10:42
Kliksa Erzurum'un Online Alışveriş Haritasını Açıkladı Sabancı Topluluğu’nun online alışveriş platformu Kliksa, Erzurum'un online alışveriş haritasını açıkladı.
Kliksa Erzurum'un Online Alışveriş Haritasını Açıkladı
12:59
Teröristler, Erzurum'da İki Ekskavatörü Yaktı Genelkurmay Başkanlığı, bölücü terör örgütü mensubu teröristler tarafından, dün (12 Ağustos) saat 03.00 sıralarında Erzurum Tekman Işıklar Mahallesi mülki sınırları içerisinde, Tekman-Hınıs karayolunun Tekman-Hacıömer Köyü arasındaki bölümünde asfalt çalışması yapan, özel bir şirkete ait iki adet ekskavatörün yakıldığını bildirdi.
17:13
TSK'nın Günlük Faaliyetleri Genelkurmay Başkanlığı, Erzurum'un Tekman ilçesinde terör örgütü mensuplarının asfalt çalışması yapan özel bir şirkete ait iki ekskavatörü yaktıklarını bildirdi.
15:43
Teröristler Erzurumda İki Ekskavatör Yaktı Teröristler Erzurum'da özel bir şirkete ait iki ekskavatörü yaktı.
09:57
Hınıs'ta Seçim Güvenliği ve Bilgilendirme Toplantısı Hınıs'ta huzurlu ve güvenli seçim sürecinin yaşanması için alınan güvenlik tedbirleri ve seçim sürecinde dikkat edilmesi gereken kurallar ile ilgili toplantı düzenlendi.
Hınıs'ta Seçim Güvenliği ve Bilgilendirme Toplantısı
12:43
Sınırdaki Çadırlarda Bayramlaşma Yapıldı Birecik'in Ziyaret köyündeki Kobani ile dayanışma çadırı 22'nci gününde bayramlaşmaya ev sahipliği yaptı.
Sınırdaki Çadırlarda Bayramlaşma Yapıldı
16:35
Hınıs'ta Tabelalar Üç Dilde Erzurum'un Hınıs ilçesinde Belediye tarafından kent girişine Türkçe, Kürtçe, Zazaca, belediye hizmet binasına ise Türkçe ve Kürtçe tabela astı.
12:14
Hınıs Belediyesi, 3 Dilde Tabela Astı Erzurum'un Hınıs Belediyesi, hizmet binasına iki dilde, kentin giriş ve çıkış noktalarına ise Türkçe, Kürtçe ve Zazaca tabelalar astı.
Hınıs Belediyesi, 3 Dilde Tabela Astı
16:01
Ambulans Şoförlerine Sürüş Teknikleri Eğitimi Erzurum İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde görev yapan acil tıp teknisyenleri ile ambulans şoförleri, uzman eğitimciler gözetiminde eğitimden geçti.
Ambulans Şoförlerine Sürüş Teknikleri Eğitimi
15:13
Erzurum'da Ambülans Şoförlerine Sürüş Teknikleri Eğitimi Verildi Erzurum İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde görev yapan Acil Tıp Teknisyenleri ile ambülans şoförleri, uzman eğitimciler gözetiminde eğitimden geçti.
Erzurum'da Ambülans Şoförlerine Sürüş Teknikleri Eğitimi Verildi
16:26
Özlem Ağrı - Evvel Zaman Albüm Teaser Özlem Ağrı - Evvel Zaman Albümü için hazırlanan Teaser sizlerle! Erzurum/Hınıs'lı bir ailenin kızı olan Özlem Ağrı, 1980 yılında Aydın'ın Nazilli ilçesinde doğdu.
Özlem Ağrı - Evvel Zaman Albüm Teaser
18:35
Telefonla Konuşurken Yıldırım Çarpan Üniversite Öğrencisi Öldü Erzurum'un Hınıs İlçesine ailesiyle beraber tatil için gelen üniversite öğrencisi 22 yaşındaki Vedat Karataş, cep telefonuyla konuşurken üzerine yıldırım düşmesi sonucu hayatını kaybetti.
Telefonla Konuşurken Yıldırım Çarpan Üniversite Öğrencisi Öldü
17:36
Yıldırımın Çaptığı Üniversite Öğrencisi Öldü Erzurum'da, cep telefonuyla konuşurken üzerine yıldırım düşen üniversite öğrencisi olay yerinde öldü.
Yıldırımın Çaptığı Üniversite Öğrencisi Öldü
17:24
Yıldırım Çarpan Üniversite Öğrencisi Öldü Erzurum'un Hınıs İlçesi'ndeki Yamanlar Köyünde cep telefonuyla konuşmak için tepeye çıkan üniversite öğrencisi 22 yaşındaki Vedat Karataş, yıldırım çarpması sonucu hayatını kaybetti.
Yıldırım Çarpan Üniversite Öğrencisi Öldü
16:17
Mesa Deutz Fahr Traktör Bayiinden İftar Yemeği Muş Mesa Deuzt Fahr Traktör Bayisi, Muş'un Varto ilçesinde yaklaşık bin kişiye iftar yemeği verdi.
Mesa Deutz Fahr Traktör Bayiinden İftar Yemeği
11:14
KASVA, Hınıs'ta Ramazanı da Boş Geçirmiyor Erzurum'un Hınıs ilçesinde faaliyette bulunan Kavsa Eğitim, Sosyal ve Yardımlaşma Derneği, Ramazan'da da ihtiyaçlı aileleri unutmuyor.
KASVA, Hınıs'ta Ramazanı da Boş Geçirmiyor
10:48
Hınıs'ta Bebek Şekeri Süsleme Kursu Hınıs Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünce "Özel Gün Bebek Şekeri Süsleme Kursu" açıldı.
Hınıs'ta Bebek Şekeri Süsleme Kursu
10:44
Hakem Heyetindeki Avukat, Mahkemede Tarafların Avukatlığını Yapamaz" Yargıtay 13. Hukuk Dairesi, dosya masrafının iadesine hükmeden hakem heyeti kararının iptali istemiyle açılan davada, hakem heyetinde baro temsilcisi olarak görev yapan avukatın, mahkemede tüketici veya bankanın savunmasını üstlenmesini yasaya aykırı buldu.
Hakem Heyetindeki Avukat, Mahkemede Tarafların Avukatlığını Yapamaz'
14:39
Hamurpet Gölü Doğa ve Kültür Festivali" Başladı Muş'un Bulanık, Malazgirt ve Varto ile Erzurum'un Hınıs ve Karaçoban ilçe belediyeleri tarafından düzenlenen 1'inci "Hamurpet Gölü Doğa ve Kültür Festivali" başladı.
13:02
Ertek: Önceliğimiz Mahallelerin Su Sıkıntısını Gidermek Erzurum Su ve Kanalizasyon İdaresi (ESKİ) Genel Müdürü Remzi Ertek, 6360 sayılı Büyükşehir Yasası kapsamında yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
Ertek: Önceliğimiz Mahallelerin Su Sıkıntısını Gidermek
14:38
Erzurum'da 1 Terörist Yakalandı Erzurum'un Hınıs ilçesinde yol kontrol noktasında aranan bir terörist jandarma tarafından yakalandı.
Erzurum'da 1 Terörist Yakalandı
09:51
IŞİD, Irak'ta Petrol Krizi Çıkardı IŞİD'ın Beci Petrol Rafinerisi'ni ele geçirmesiyle Irak'ta yakıt sıkıntısı baş gösterdi.Petrol istasyonları önünde uzun kuyruklar oluştu.
IŞİD, Irak'ta Petrol Krizi Çıkardı
14:17
Irak'ta Petrol Krizi Büyüyor IŞİD terör örgütünün, Beci Petrol Rafinerisi'ni ele geçirmesiyle Irak'ta başlayan yakıt krizi giderek derinleşiyor Yakıt sıkıntısı nedeniyle Kerkük ve Erbil'deki petrol istasyonları önünde 2 kilometreyi bulan uzun araç kuyrukları oluştu Sünni bölgeleri Musul, Selahaddin ve Diyala'da yakıtın yanı sıra elektrik ve su sıkıntısı da yaşanıyor.
17:28
Hınıs'ta Yıl Sonu Sergisi Hınıs Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü, 2013 2014 sezonunda açtığı sanatsal kurslarda yapılan ürünleri sergiledi.
Hınıs'ta Yıl Sonu Sergisi
09:42
Erzurum'da Faal Mükellef Sayısı Artış Gösterdi Erzurum Vergi Dairesi Başkanlığı Mayıs 2014 dönemi il faal mükellef verilerini paylaştı.
Erzurum'da Faal Mükellef Sayısı Artış Gösterdi
09:52
Hınıs'ta Halk Eğitim Merkezi'nin Kurslarına İlgi Artıyor Hınıs Halk Eğitim Merkezi Müdürü Yavuz Bülbül, düzenlenen kurslarda sadece tüketici değil, üretici bir toplum oluşturmak istediklerini söyledi.
Hınıs'ta Halk Eğitim Merkezi'nin Kurslarına İlgi Artıyor
14:53
Pasin Ovası Belediyeler Birliğinin Katı Atık Tesisinin Açılışı Gerçekleştirildi Erzurum’un Köprüköy İlçesinde Çevre Şehircilik Bakanlığı tarafından yaptırılan 7 belediyenin üye olduğu Pasin Ovası Belediyeler Birliğine ait Katı Atık Tesisi, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da telekonferansla katılımıyla, Ankara’da Çevre ve Şehircilik Bakanlığının düzenlemiş olduğu toplu açılış programıyla açıldı.
Pasin Ovası Belediyeler Birliğinin Katı Atık Tesisinin Açılışı Gerçekleştirildi
12:59
Katı Atık Düzenli Depolama Tesisi Toplu Açılış Töreni Erzurum'daki tesisin açılışı, Başbakan Erdoğan'ın telekonferans sistemi üzerinden bağlandığı törenle yapıldı.
Katı Atık Düzenli Depolama Tesisi Toplu Açılış Töreni
13:55
5 Haziran Dünya Çevre Günü'nde Dev Yatırım Atağı Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde 6 katı atık tesisin açılışını yapacak.
18:40
Erzurum'da AK Parti'nin 6 İlçe Teşkilatı İstifa Etti Erzurum'da, AK Parti Karayazı, Karaçoban, Hınıs, Tekman, Aziziye ve Olur'da ilçe başkanları ve yönetimleri istifa etti.
15:09
Erzurum AKP'de 5 İlçe Yönetimi İstifa Etti AKP Erzurum Karayazı, Karaçoban, Hınıs, Tekman, Aziziye ve Olur ilçe yönetimleri, genel merkezin talebi üzerine istifa etti.
11:08
Erzurum Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne Abdulhakimoğulları Atandı Erzurum Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne Sedat Abdulhakimoğulları atandı.
Erzurum Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne Abdulhakimoğulları Atandı
15:11
Erzurum'un Güney İlçelerine Elektrik Düzenlemesi Aras EDAŞ Erzurum İl Koordinatörü Kubilay Atan, kaçak elektrik kullanım oranının yüksek olduğu Tekman, Karayazı, Karaçoban ve Hınıs ilçelerinde elektrik kaçaklarının önüne geçmek için önlem aldıklarını bildirdi.
Erzurum'un Güney İlçelerine Elektrik Düzenlemesi
10:21
Haftanın Tarihine Bakış TSK, 27 Mayıs 1960'ta ülke yönetimine el koydu 37 subayın organize ettiği süreç, Menderes ve bazı bakanların idamına kadar uzandı.
13:27
Hınıs Belediye Eşbaşkanından Kışanak'a Ziyaret Erzurum Hınıs Belediyesi Eşbaşkanı Hasan Basri Fırat, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Gültan Kışanak'ı ziyaret etti.
Hınıs Belediye Eşbaşkanından Kışanak'a Ziyaret
18:25
Bakan Ala'dan 'Açız' Diyen Vatandaşa... İçişleri Bakanı Efkan Ala, memleketi Erzurum’da açlıktan yakınan vatandaşa, "Şeytan taşlamakla uğraşıyoruz.
Bakan Ala'dan 'Açız' Diyen Vatandaşa...
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 03:07:53. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA HINIS HABERLERİ
[Hata Bildir]