19:1700
SON DAKİKA HINIS HABERLERİ

Son Dakika Hınıs Haberleri

  Erzurum Vergi Dairesi Başkanlığı Mart Ayı Faal Mükellef Verilerini Açıkladı

  Erzurum Vergi Dairesi Başkanlığı Mart ayı faal mükellef verilerini paylaştı. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Başkan Sekmen: 'Bir Kış Turizmi Merkezi Olan Erzurum'da Yaz Turizmini de Geliştireceğiz.'

  Başkan Sekmen: "Bir Kış Turizmi Merkezi Olan Erzurum'da Yaz Turizmini de Geliştireceğiz."

  Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, gerek Palandöken ve Konaklı Kayak Merkezleri gerekse de şehrin içindeki kış sporları salonlarıyla Erzurum’un sadece ülke genelinde değil, dünyada da bilinen bir kış sporları merkezi olduğunu, tarihi ve kültürel mirasıyla zengin olan Erzurum’da yaz turizmini geliştirmek için de çalışma yapacaklarını söyledi. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Hınıs'ta Korunga ve Fiğ Tarımını Geliştirme Projesi

  Hınıs Kaymakamlığı İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünce 20 kişiye 100 dekarlık alanda korunga ekimi amacıyla 1250 kg. korunga tohumu dağıtımı; 7 kişiye 35 dekarlık alanda fiğ ekimi amacıyla 350 kg. fiğ tohumu dağıtımı yapıldı. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  BDP'lilere Darp İddiası Ve Gözaltı

  BDP'lilere Darp İddiası Ve Gözaltı

  Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesine gitmek isteyen 4 BDP'li belediye meclis üyesinin darp edildiği ardından ise gözaltına alındığı iddia edildi. (10 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Hınıs'ta "Kütüphaneler Haftası" Etkinliği

  Hınıs'ta "Kütüphaneler Haftası" dolayısıyla düzenlenen etkinlikte öğrencilere çeşitli hediyeler verildi. (04 Nisan 2014 Cuma )

   

  Hınıs'ta 100 Başlık Besi İşletmesi Projesi

  Hınıs Kaymakamlığı İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünün teşvikiyle Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Erzurum İl Koordinatörlüğünün hibe desteğiyle hazırlanan 100 başlık besi işletmesi projesi bu yılki 11. Başvuru çağrı döneminde kabul edildi. (03 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Hınıs'ta Tarım Kredi Kooperatifi Hizmet Bürosu Açıldı

  Hınıs'ta Tarım Kredi Kooperatifi Hizmet Bürosu Açıldı

  Hınıs Kaymakamlığı İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünün hazırlamış olduğu rapora istinaden ilçede Tarım Kredi Kooperatifi Hizmet Bürosu açıldı. (03 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Hınıs'ta Yeni Seçilen Muhtar Vuruldu

  Erzurum'un Hınıs ilçesinde 30 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde muhtar seçilen Mülük Kaya'yı, kimliği belirsiz kişiler tüfekle vurarak ağır yaraladı. (01 Nisan 2014 Salı )

   

  2014 Yerel Seçim Sonuçları

  Erzurum'un Hınıs ilçesinde Belediye Başkanlığını, resmi olmayan sonuçlara göre BDP'nin adayı Hasan Basri Fırat kazandı. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Şeyh Sait'in İki Torunu BDP'den Başkan Seçildi

  Şeyh Sait'in İki Torunu BDP'den Başkan Seçildi

  Erzurum'un Tekman ve Hınıs ilçelerinde, Şeyh Said'in iki torunu BDP'den belediye başkanı seçildi. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Erzurum Büyükşehir AK Parti'nin

  Erzurum Büyükşehir AK Parti'nin

  Erzurum’da kesin olmayan seçim sonuçlarına göre Büyükşehir Belediye Başkanlığına AK Parti adayı Mehmet Sekmen seçildi. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Mehmet Sekmen'e Büyük İlgi

  Mehmet Sekmen'e Büyük İlgi

  Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Erzurum’un Hınıs ve Tekman İlçesinde düzenlediği mitinglerde Milletvekilleri ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Sekmen, “Recep Tayyip Erdoğan” sloganları ile karşılandı. (28 Mart 2014 Cuma )

   

  MHP Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Kamil Aydın: 'Erzurum'un Sesi Olduk'

  MHP Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Kamil Aydın: "Erzurum'un Sesi Olduk"

  MHP Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Kamil Aydın, “30 Mart günü değerli hemşehrilerim Erzurum’un yarınlarını ve geleceğini göz önünde bulundurmak suretiyle en doğru ve en hayırlı tercihi yapacaklardır inşallah” dedi. (28 Mart 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.10.2014 19:17:50. #1.11#