21:2300
SON DAKİKA HINIS HABERLERİ

Son Dakika Hınıs Haberleri

  Başkan Sekmen: 'Bir Kış Turizmi Merkezi Olan Erzurum'da Yaz Turizmini de Geliştireceğiz.'

  Başkan Sekmen: "Bir Kış Turizmi Merkezi Olan Erzurum'da Yaz Turizmini de Geliştireceğiz."

  Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, gerek Palandöken ve Konaklı Kayak Merkezleri gerekse de şehrin içindeki kış sporları salonlarıyla Erzurum’un sadece ülke genelinde değil, dünyada da bilinen bir kış sporları merkezi olduğunu, tarihi ve kültürel mirasıyla zengin olan Erzurum’da yaz turizmini geliştirmek için de çalışma yapacaklarını söyledi. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Hınıs'ta Korunga ve Fiğ Tarımını Geliştirme Projesi

  Hınıs Kaymakamlığı İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünce 20 kişiye 100 dekarlık alanda korunga ekimi amacıyla 1250 kg. korunga tohumu dağıtımı; 7 kişiye 35 dekarlık alanda fiğ ekimi amacıyla 350 kg. fiğ tohumu dağıtımı yapıldı. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  BDP'lilere Darp İddiası Ve Gözaltı

  BDP'lilere Darp İddiası Ve Gözaltı

  Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesine gitmek isteyen 4 BDP'li belediye meclis üyesinin darp edildiği ardından ise gözaltına alındığı iddia edildi. (10 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Hınıs'ta "Kütüphaneler Haftası" Etkinliği

  Hınıs'ta "Kütüphaneler Haftası" dolayısıyla düzenlenen etkinlikte öğrencilere çeşitli hediyeler verildi. (04 Nisan 2014 Cuma )

   

  Hınıs'ta 100 Başlık Besi İşletmesi Projesi

  Hınıs Kaymakamlığı İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünün teşvikiyle Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Erzurum İl Koordinatörlüğünün hibe desteğiyle hazırlanan 100 başlık besi işletmesi projesi bu yılki 11. Başvuru çağrı döneminde kabul edildi. (03 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Hınıs'ta Tarım Kredi Kooperatifi Hizmet Bürosu Açıldı

  Hınıs'ta Tarım Kredi Kooperatifi Hizmet Bürosu Açıldı

  Hınıs Kaymakamlığı İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünün hazırlamış olduğu rapora istinaden ilçede Tarım Kredi Kooperatifi Hizmet Bürosu açıldı. (03 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Hınıs'ta Yeni Seçilen Muhtar Vuruldu

  Erzurum'un Hınıs ilçesinde 30 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde muhtar seçilen Mülük Kaya'yı, kimliği belirsiz kişiler tüfekle vurarak ağır yaraladı. (01 Nisan 2014 Salı )

   

  2014 Yerel Seçim Sonuçları

  Erzurum'un Hınıs ilçesinde Belediye Başkanlığını, resmi olmayan sonuçlara göre BDP'nin adayı Hasan Basri Fırat kazandı. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Şeyh Sait'in İki Torunu BDP'den Başkan Seçildi

  Şeyh Sait'in İki Torunu BDP'den Başkan Seçildi

  Erzurum'un Tekman ve Hınıs ilçelerinde, Şeyh Said'in iki torunu BDP'den belediye başkanı seçildi. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Sp Hınıs'ta Moral Depoladı

  Sp Hınıs'ta Moral Depoladı

  Saadet Partisi (SP), Erzurum'un Hınıs ilçesinde açık hava mitingi düzenledi. (25 Mart 2014 Salı )

   

  Hınıs'ta Saadet Rüzgarı

  Hınıs'ta Saadet Rüzgarı

  Seçime sayılı günler kala son mitingleriyle halkta büyük coşku oluşturan Saadet Partisi Erzurum Hınıs İlçesinde miting düzenledi. (25 Mart 2014 Salı )

   

  Hınıs'ta "Çanakkale Zaferi" Programı

  Hınıs'ta Çanakkale Zaferi'nin 99. yıl dönümü dolayısıyla hazırlanan "Çanakkale Zaferi" adlı program yeniden sahnelenecek. (24 Mart 2014 Pazartesi )

   

  O'nu En Güzel Kim Anlatır Yarışması"

  Hınıs'ta "O'nu En Güzel Kim Anlatır" konulu yarışmanın elemeleri yapılacak. (24 Mart 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
29.08.2014 21:23:16. #1.13#