SON DAKİKA HONAZ HABERLERİ

Son Dakika Honaz Haberleri

 • 12:26Ekmek Almak İçin Aracından İnen Gazeteciye Tır ÇarptıDenizli’nin Honaz ilçesinde, aracından ekmek almak üzere inen Yeni Asır Gazetesi Denizli Muhabiri Hasan Durna’ya TIR çarptı.
 • 18:20Yine 4.1 ile SallandıYine 4.1 ile SallandıDenizli, 4.1'le sallandı (2) YİNE 4.1 İLE SALLANDI Denizli bugün saat 12.35'de meydana gelen 4.1 büyüklüğündeki depremin ardından üç sarsıntı daha oldu.
 • 17:28Denizli'de 4,2 Büyüklüğünde Bir Deprem Daha Meydana GeldiDenizli'de 4,2 Büyüklüğünde Bir Deprem Daha Meydana GeldiDenizli'de bugün saat 12.35'de meydana gelen 4.1 büyüklüğündeki depremin ardından üç kez daha sallandı. Kandilli, 16:55'te meydana gelen depremi 4,2 olarak duyurdu.
 • 13:11Denizli'de 4.2 Büyüklüğünde DepremDenizli’de saat 12.35’de merkez üssü Honaz olan 4.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
 • 13:46Enerya, 2016 Yılında İlçelere AçılıyorEnerya, 2016 Yılında İlçelere AçılıyorEnerya Denizli Bölge Müdürü Mehmet Akif Tulukcu, 2016 yılında Honaz ilçesine ve Denizli'deki en ücra köşelere kadar doğalgaz akışını sağlamaya çalışacaklarını ifade ederek, gerekli sayıya ulaşırsa diğer ilçeler için de çalışmaların başlayabileceğini söyledi.
 • 23:07Zeybekci: Zeybekci: "Hiç Merak Etmeyin, Bu Ülkede Kriz Olmaz"Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'nin konuşması- Partiye katılanlara rozet takılması Ekonomi Bakanı Zeybekci Denizli'de- "Hiç merak etmeyin, bu ülkede kriz olmaz, bu ülkede hiçbir zaman için o eski günler geri gelmez" Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, "Hiç merak etmeyin, bu ülkede kriz olmaz, bu ülkede hiçbir zaman için o eski günler geri gelmez" dedi.
 • 19:01Denizli Bakan Zeybekci, 2016'da Ekonominin Şahlanacağını SöylediDenizli Bakan Zeybekci, 2016'da Ekonominin Şahlanacağını SöylediEkonomi Bakanı ve AK Parti Denizli Milletvekili Nihat Zeybekci, seçim bölgesinde teşekkür turuna çıktı.
 • 18:05Ekonomi Bakanı Zeybekci Denizli'deEkonomi Bakanı Nihat Zeybekci, "Hiç merak etmeyin, bu ülkede kriz olmaz, bu ülkede hiçbir zaman için o eski günler geri gelmez" dedi.
 • 16:44Ekonomi Bakanı Zeybekci: 2016'da Türkiye ŞahlanacakEkonomi Bakanı Zeybekci: 2016'da Türkiye ŞahlanacakEkonomi Bakanı Nihat Zeybekci, 2016 yılında Türkiye'nin şahlanarak, coşkulu bir şekilde büyüyeceğini söyledi.
 • 16:48Denizli ilçeleri 1 Kasım seçim sonuçları, 2015 Denizli geneli Denizli ilçeleri 1 Kasım seçim sonuçları, 2015 Denizli geneliAcıpayam, Babadağ, Baklan, Bekilli, Beyağaç, Bozkurt, Buldan, Çal, Çameli, Çardak, Çivril, Güney, Honaz, Kale, Merkezefendi, Pamukkale, Sarayköy, Serinhisar, Tavas 2015 seçim sonuçları. 1 Kasım 2015 Denizli oy dağılımı. 1 Kasım seçim sonuçları sonrası ortaya çıkan tablo en kolay ve anlaşılır görseller eşliğinde haberler.com'un seçim sonuçları sayfasında.
 • 18:31Denizli'de Uyuşturucu OperasyonlarıDenizli'de jandarma ekiplerinin düzenlediği 23 ayrı uyuşturucu operasyonunda 33 kişi gözaltına alındı.
 • 15:50Denizli'de Uyuşturucu Operasyonu: 33 GözaltıDenizli'de Uyuşturucu Operasyonu: 33 GözaltıDenizli’de yapılan operasyonlarda, çok miktarda uyuşturucu madde ele geçirilirken, olayla ilgili 33 kişi gözaltına alındı.
 • 12:20Paü'lü Öğrenciler Mezun Olmadan İş BulacakPaü'lü Öğrenciler Mezun Olmadan İş BulacakPamukkale Üniversitesi öğrencileri, DTO, DSO ve DENİB arasında yapılan protokolle bu odalara bağlı işletmelerde bir dönem süreyle çalışma fırsatı bulacak ve iş deneyimi kazanacak.
 • 18:29Üniversite Öğrencileri Pratik Eğitim GörecekPamukkale Üniversitesi (PAÜ) Honaz Meslek Yüksekokulu'nda öğrenim gören öğrencilerin, Denizli Sanayi Odası (DSO), Denizli Ticaret Odası (DTO) ve Denizli İhracatçılar Birliği'ne (DENİB) bağlı işletmelerde bir dönem süreyle pratik eğitim görmelerini sağlayacak protokol imzalandı.
 • 20:25Bakan Zeybekci'den Hdp'lilere Sert Eleştiri: Bunlar Ancak Leş Kargası OlurBakan Zeybekci'den Hdp'lilere Sert Eleştiri: Bunlar Ancak Leş Kargası OlurEkonomi Bakanı Nihat Zeybekci, HDP'lilere sert eleştirilerde bulunarak "Bunlar ancak leş kargası olur.
 • 18:05Baba Katili Cezaevinde İntihar EttiDenizli'nin Buldan İlçesi'nde, babası 60 yaşındaki Musa Kaçan'ı döverek öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan 37 yaşındaki Süleyman Kaçan, boğazını keserek intihar etti.
 • 17:32Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci AçıklamasıEkonomi Bakanı Nihat Zeybekci AçıklamasıEkonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan’a saldıran üç kişinin partiden ihraçlarının beklenmeden gereğinin yapılması gerektiğini söyledi.
 • 17:26Bakan Zeybekci'den Ahmet Hakan'a Saldırı Tepkisi (2)Bakan Zeybekci'den Ahmet Hakan'a Saldırı Tepkisi (2)İşçilerle YEMEK YEDİ Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli Çevreyolu Honaz Tüneli'nde incelemelerde bulundu.
 • 16:20Ekonomi Bakanı Zeybekci, Denizli'de AçıklamasıEkonomi Bakanı Nihat Zeybekci, yıl sonu itibarıyla geçen yıla oranla ihracatta yüzde 6-7, ithalatta ise yüzde 16-17 civarında düşüş öngördüklerini söyledi.
 • 15:01Bakan Zeybekci'den CHP'ye Mazot EleştirisiBakan Zeybekci'den CHP'ye Mazot EleştirisiEkonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Cumhuriyet Halk Partisi’nin seçim bildirgesinde mazotun fiyatını 1 lira 50 kuruştan 1 lira 80 kuruşa çıkarmasını eleştirerek, bunun samimiyetsizlik olduğunu söyledi.
 • 09:02Gündem/ 3 Ekim 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ADİK Tersanesi'nde düzenlenecek amfibi gemi Bayraktar'ın denize indirilmesi dolayısıyla düzenlenecek to¨rene katılacak.
 • 00:03Gündem Özeti/ 3 Ekim 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, saldırıya uğrayan gazeteci Ahmet Hakan Coşkun ile Hürriyet gazetesini ziyaret edecek.
 • 13:58Staj Yapan Öğrencilere Bin TL MaaşStaj Yapan Öğrencilere Bin TL MaaşDenizli Pamukkale Üniversitesi öğrencileri, Denizli İŞKUR ile yapılan protokolle, staj dönemleri boyunca aylık bin TL gelir elde edecek.
 • 13:44Denizli'de Alternatif Ürün Patateslerin Hasadı BaşladıDenizli'de Alternatif Ürün Patateslerin Hasadı BaşladıDenizli'nin Baklan, Honaz ve Tavas ilçelerinde, 16 üreticinin toplam 269 dekar alanda alternatif ürün olarak diktiği yemeklik patateslerin hasadına başlandı.
 • 16:58TOKİ'nin Denizli'de Yapacağı Konut ProjesiBaşbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından Denizli'de yapılacak 25 bin konut projesi kapsamında 52 taşınmazın devir işlemleri tamamlandığı bildirildi.
 • 12:16Milli ve Tabiat Parklarına Yeni PlanOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Milli parklar ve tabiat parklarının çehresini değiştirmek maksadıyla uygulamaya koyacağımız bu gelişme planları aynı zamanda tabii zenginliklerimizi önemli bir cazibe merkezine dönüştürecek" ifadesini kullandı.
 • 16:59Denizli'de Uyuşturucu Operasyonu: 2 TutuklamaDenizli'de Uyuşturucu Operasyonu: 2 TutuklamaDenizli'nin üç ilçesinde önceden belirlenen adreslere jandarma tarafından düzenlenen operasyonda, çeşitli miktarda ve nitelikte uyuşturucu ele geçirildi.
 • 16:53Denizli'de Uyuşturucu Operasyonu: 2 TutuklamaDenizli'de Uyuşturucu Operasyonu: 2 TutuklamaDenizli İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, uyuşturucu madde imal eden ve ticaretini yapanlara yönelik düzenlediği operasyonda 12 kişiyi gözaltına alırken, 2 kişi tutuklandı.
 • 20:56Zeybekci, Çevreyolu Tünel İnşaatında İncelemede BulunduZeybekci, Çevreyolu Tünel İnşaatında İncelemede BulunduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Zeybekci'nin tünel inşaat alanına gelişi ve protokol üyeleriyle selamlaşması, - Bakan Zeybekci'nin çalışanlarla selamlaşması, - Bakan Zeybekci'nin çizme giyişi, - Bakan Zeybekci'nin tünel inşaatı ile ilgili yetkililerden bilgi alması, - Bakan Zeybekci'nin inşaat alanını incelemesi, - Bakan Zeybekci'nin açıklamaları, Ekonomi Bakanı Zeybekci Denizli'de- Bakan Zeybekci, Denizli-Antalya Çevreyolu'nun Honaz'daki tünel inşaatında incelemede bulundu-Zeybekci: - "Artık Türkiye'nin her yerinde tünel yapıyoruz.
 • 19:55Ekonomi Bakanı Zeybekci Denizli'deEkonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Türkiye'nin her yerinde tünel yapıldığını söyleyerek, "Bir zamanlar tünel denildiğinde gözümüzde büyürdü ama artık 5 bin metrelik tüneller, karayollarımız ve Türkiyemiz için sıradan tüneller haline yavaş yavaş dönüşüyor" dedi.
 • 19:54Ekonomi Bakanı Zeybekci, Honaz Tüneli'nde İncelemede BulunduEkonomi Bakanı Zeybekci, Honaz Tüneli'nde İncelemede BulunduEkonomi Bakanı ve Denizli Milletvekili Nihat Zeybekci, Denizli-Antalya Çevre Yolu Projesi'nin en önemli ayağı olan Honaz Tüneli inşaatında incelemede bulunup, yetkililerden bilgi aldı.
 • 19:27Ekonomi Bakanı Zeybekci, Honaz Tüneli'nde İncelemede BulunduEkonomi Bakanı Zeybekci, Honaz Tüneli'nde İncelemede BulunduEkonomi Bakanı ve Denizli Milletvekili Nihat Zeybekci, Denizli-Antalya Çevre Yolu Projesi'nin en önemli ayağı olan Honaz Tüneli inşaatında incelemede bulundu, yetkililerden bilgi aldı.
 • 16:23Tır Minibüse Arkadan Çarptı: 12 YaralıTır Minibüse Arkadan Çarptı: 12 YaralıDenizli'nin Honaz İlçesi'nde, bir TIR'ın minibüse arkadan çarptığı kazada 12 kişi yaralandı.
 • 15:39Denizli'de Uyuşturucu Operasyonunda 2 TutuklamaDenizli'de Uyuşturucu Operasyonunda 2 TutuklamaDenizli’nin Çardak, Baklan, Acıpayam ve Honaz ilçelerinde yapılan operasyonda, yüklü miktarda uyuşturucu madde ele geçirildi.
 • 14:29Tır Minibüse Çarptı: 12 YaralıHonaz ilçesinde tırın çarptığı park halindeki minibüste bulunan 12 yolcu yaralandı.
 • 11:20Vekilden 'Deliler Kahvesine' ZiyaretVekilden 'Deliler Kahvesine' ZiyaretDenizli’nin Honaz İlçesi’nde her meslek grubundan insanların gittiği ve yıllardır ‘Deliler Kahvesi’ olarak anılan kıraathaneyi bu kez de AK Parti Denizli Milletvekili Bilal Uçar ziyaret etti.
 • 16:45Yurtta AsayişDenizli'nin Honaz ilçesinde elektrik akımına kapılan işçi hayatını kaybetti.
 • 16:09Denizli'de Elektrik Akımına Kapılan İşçi ÖldüDenizli'nin Honaz ilçesinde elektrik akımına kapılan işçi hayatını kaybetti.
 • 16:38Denizlispor'da Şaban TamamDenizlispor'da Şaban TamamDenizlispor, daha önce prensip anlaşmasına vardığı Manisasporlu Şaban Genişyürek'le bugün bir yıllık sözleşme imzaladı.
 • 10:14Adnan Menderes Üniversitesi, Amerika'ya Eşek Kemiği İhraç EttiAdnan Menderes Üniversitesi, Amerika'ya Eşek Kemiği İhraç EttiADÜ Veteriner Fakültesi Anatomi Anabilim Dalı, Amerika Nevada Üniversitesi'ne eşek kemiği ihraç ederek Türkiye'de bir ilk imza attı.
 • 14:14Denizli'de Ülkücüler Sahurda BuluştuDenizli'de Ülkücüler Sahurda BuluştuDenizli Ülkü Ocakları tarafından sahur programı düzenlendi.
 • 15:59Honaz'a Silikon Vadisi KurulacakHonaz'a Silikon Vadisi KurulacakPamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağcı, geleceğin Silikon Vadisi’ni Denizli’nin Honaz ilçesine kuracaklarını söyledi.
 • 12:26Denizli'de 'Silikon Vadisi' KurulacakDenizli'de 'Silikon Vadisi' KurulacakDenizli'nin Honaz İlçesi'nde 1000 dönümlük hazine arazisinin üniversiteye tahsis edildiğini söyleyen Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağcı, "Honaz'da kuracağımız Silikon Vadisi'nde üçüncü nesil üniversite olarak çalışacağız. Denizli'den yurt dışına ihraç ürünleri götüren TIR'lar sadece tekstil ürünleri değil, yüksek teknolojinin geliştirdiği inovasyon ürünleri de taşıyacak" dedi.
 • 15:24Adü, ABD'ye Eşek Kemiği İhraç EttiAdü, ABD'ye Eşek Kemiği İhraç EttiTürkiye'deki pek çok üniversiteye hayvan iskeletleri gönderen Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Veteriner Fakültesi Anatomi Anabilim Dalı, ABD'ye de eşek kemiği ihraç etti.
 • 18:50Honaz'da Trafik Kazası: 4 YaralıHonaz'da Trafik Kazası: 4 YaralıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kaza yapan araçlardan detay görüntü- Kaza yeri görüntüsü- Polislerin inceleme yapması- Uzun kuyruk oluşturan araçların görüntüsü - Yere dökülen buğdayın iş makinesi yardımıyla toplanması görüntüsü Denizli'de trafik kazası: 4 yaralı- Denizli-Ankara karayolunda kamyonet ile buğday yüklü römorku çeken traktörün çarpışması sonucu 4 kişi yaralandı- Römorktaki 3 ton buğdayın yola saçılması nedeniyle, ulaşımda yaklaşık bir saat aksama yaşandı Denizli'nin Honaz ilçesinde, kamyonet ile buğday yüklü römorku çeken traktörün çarpışması sonucu 4 kişi yaralandı.
 • 18:49Uzman Çavuşun Şehit Olduğu Kaçak Tarihi Eser Kazısı Şüphelileri Serbest KaldıUzman Çavuşun Şehit Olduğu Kaçak Tarihi Eser Kazısı Şüphelileri Serbest KaldıDenizli'nin Honaz İlçesi'nde, kaçak kazı yaptıkları ileri sürülen şüphelilere yönelik düzenlenen, Jandarma Uzman Çavuş Cengiz Darbaş'ın uçurumdan düşerek şehit olduğu, iki jandarma erinin yaralandığı operasyonda gözaltına alınıp adliyeye sevk edilen 5 kişi, tutuksuz yargılanmak üzere, adli kontrollü olarak serbest bırakıldı.
 • 17:59Uzman Çavuşun Şehit Olması ile İlgili 5 Kişi Tutuksuz YargılanacakDenizli’nin Honaz ilçesinde bir uzman çavuşun şehit olmasıyla sonuçlanan olayda gözaltına alınan 5 kişi, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
 • 17:28Define Avcılarını Yakalamak İsteyen Jandarma Uzman Çavuş Şehit Oldu, 2 Er de Yaralandı -Define Avcılarını Yakalamak İsteyen Jandarma Uzman Çavuş Şehit Oldu, 2 Er de Yaralandı -Denizli'nin Honaz İlçesi'nde tarihi eser kaçakçıları kovalarken uçuruma düşerek şehit olan 32 yaşındaki Jandarma Uzman Çavuş Cengiz Darbaş için bugün saat 14.00'te Denizli İl Jandarma Komutanlığı'nda tören düzenlendi.
 • 17:11Define Avcılarını Yakalamak İsteyen Jandarma Uzman Çavuş Şehit Oldu, 2 Er de Yaralandı (2)Define Avcılarını Yakalamak İsteyen Jandarma Uzman Çavuş Şehit Oldu, 2 Er de Yaralandı (2)Törenle MEMLEKETİ ELAZIĞ'A UĞURLANDI Denizli'nin Honaz İlçesi'nde tarihi eser kaçakçıları kovalarken uçuruma düşerek şehit olan 32 yaşındaki Jandarma Uzman Çavuş Cengiz Darbaş için bugün saat 14.00'te Denizli İl Jandarma Komutanlığı'nda tören düzenlendi.
 • 16:30Şehidin Üç Yaşındaki Kızı Azra Babalar Gününde Babasız KaldıŞehidin Üç Yaşındaki Kızı Azra Babalar Gününde Babasız KaldıDenizli'de define arayan kaçakçılarla çıkan çatışmada şehit olan Cengiz Darbaş'ın 3 yaşındaki kızı, Azra'nın babalar gününde boynu bükük kaldı.