SON DAKİKA HONAZ HABERLERİ

Son Dakika Honaz Haberleri

12:12
Sürü Yönetimi Elemanı Kursunda Tanışan Çobanlar Evlendi Denizli'nin Honaz ilçesinde düzenlenen 'Sürü Yöneticisi Elemanı Benim' kursunda tanışan ve sertifika töreninde nişanlanan çoban çift, hayatlarını birleştirdi.
Sürü Yönetimi Elemanı Kursunda Tanışan Çobanlar Evlendi
16:05
Halı Sahadaki Maçın Ardından Kalp Krizinden Öldü Denizli'nin Honaz İlçesi'nde mobilya atölyesinde çalışan 33 yaşındaki Yoler Aydın, arkadaşlarıyla halı sahada oynadıkları futbol maçının ardından fenalaşıp hastaneye kaldırıldı.
Halı Sahadaki Maçın Ardından Kalp Krizinden Öldü
12:44
Halı Saha Maçının Ardından Ölüm Denizli’nin Honaz ilçesinde bir kişi, halı saha maçının ardından geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.
Halı Saha Maçının Ardından Ölüm
19:14
Honaz'da 16 Yaşındaki Sürücü Kaza Yaptı: 6 Yaralı Denizli'nin Honaz ilçesinde 16 yaşındaki sürücünün kullandığı minibüs ile kamyonun çarpışması sonucu meydana gelen kazada 6 kişi yaralandı.
Honaz'da 16 Yaşındaki Sürücü Kaza Yaptı: 6 Yaralı
21:24
Denizli'den Kısa Kısa CHP Denizli İl Başkan Yardımcısı görevinden istifa etti.
Denizli'den Kısa Kısa
15:09
MHP'nin Denizli İlçe Kongreleri Tamamlandı MHP, Denizli’de 10 Aralık 2014'te başladığı ilçe kongrelerini tamamladı.
10:02
Beyaza Bürünen Honaz'da Doğa Yürüyüşü Denizli'de Laodikya gezi ve doğa yürüyüş grubu, doğayı beyaz örtüyle kaplayan kar yağışı sonrası ortaya çıkan güzellikleri görmek için, Honaz'ın Yukarıdağdere ile Aşağıdağdere'ye yürüyüş düzenledi.
Beyaza Bürünen Honaz'da Doğa Yürüyüşü
11:17
Yurtta Kış Denizli'nin bazı ilçelerinde okullar, kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle bugün tatil edildi.
Yurtta Kış
10:01
Denizli'de 4 İlçede Okullar Tatil Denizli’de etkili olan kar yağışından dolayı 4 ilçede okulların tatil edildiği belirtildi.
Denizli'de 4 İlçede Okullar Tatil
04:21
Denizli'de Kar Hayatı Olumsuz Etkiliyor Denizli'de akşam saatlerinde başlayan kar yağışı kenti beyaza bürüdü.
Denizli'de Kar Hayatı Olumsuz Etkiliyor
02:14
Denizli'de Kar Yağışı Etkili Oldu denizli'de akşam saatlerinde başlayan kar yağışı kenti beyaza bürüdü.
Denizli'de Kar Yağışı Etkili Oldu
21:57
Çocuğun, "Hırsızlık Yaptığı" İddiasıyla Silahla Vurulması Çocuğun, "hırsızlık yaptığı" iddiasıyla silahla vurulması- Türkiye Romanlar Konfederasyonu Genel Başkanı Çokyaşar: "10 yaşında, zihinsel engelli bir çocuk, maalesef kurşunlanarak öldürüldü.
Çocuğun, 'Hırsızlık Yaptığı' İddiasıyla Silahla Vurulması
19:12
Çocuğun, "Hırsızlık Yaptığı" İddiasıyla Silahla Vurulması Türkiye Romanlar Konfederasyonu Genel Başkanı Çokyaşar: "10 yaşında, zihinsel engelli bir çocuk, maalesef kurşunlanarak öldürüldü.
18:03
Denizli'de Kuşlar Yem Bırakıldı Denizli'de kuşlar yem bırakıldı DENİZLİ Orman ve Su İşleri Müdürlüğü ekipleri, yoğun kar yağışı nedeniyle yiyecek bulma konusunda kuşların zorluklarla karşılaşabileceğini düşünüp belirli bölgelere yem bıraktı.
Denizli'de Kuşlar Yem Bırakıldı
17:12
Denizli'de Kuşlar İçin Yem Bırakıldı Denizli Orman ve Su İşleri Müdürlüğü ekipleri, yoğun kar yağışı nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan kuşlar için bazı bölgelere yem bıraktı.
Denizli'de Kuşlar İçin Yem Bırakıldı
23:58
Denizli'de Eğitime Kar Engeli Denizli'de kar yağışı dolayısıyla Pamukkale Üniversitesinin bazı ilçelerdeki birimlerinde eğitime verilen ara bir gün daha uzatıldı.
16:13
Denizli'de Okullar Yarın da Tatil (3) Kar KALINLIĞI HONAZ'DA 38 SANTİMİ BULDU Denizli'nin Honaz İlçesi'nde kar kalınlığı 38 santimetreyi buldu.
Denizli'de Okullar Yarın da Tatil (3)
23:19
Denizli'de Kar Okulları Tatil Ettirdi Denizli Valiliği, ilde akşam saatlerinde başlayan yoğun kar yağışı sebebiyle bazı ilçelerde bir gün bazı ilçelerde ise iki gün süre ile ilk ve orta dereceli okulların tatil edilmesine karar verdi.
Denizli'de Kar Okulları Tatil Ettirdi
15:40
Denizli Honaz'da Endişeli Bekleyiş Sürüyor Denizli'nin Honaz İlçesi'nde, 62 yaşındaki Y.K.'nın evinin bahçesindeki hurdaları çalmak istediği iddiasıyla tabancayla ateş ederek öldürdüğü; nüfus kaydına göre 10, ancak gerçekte ise 15 yaşında olduğu ileri sürülen zihinsel engelli, adrenalin yetmezliği hastası Roman vatandaşı İnce Ali İnci, gözyaşları arasında toprağa verildi.
Denizli Honaz'da Endişeli Bekleyiş Sürüyor
14:14
Denizli'de Hırsızlık Yaptığı Öne Sürülen Çocuğun Silahla Vurulması Honaz'da "hırsızlık yaptığı" iddia edilen ve silahla öldürülen çocuğun cenazesi, yoğun güvenlik önlemleri altında toprağa verildi.
14:13
Honaz'da Endişeli Bekleyiş Sürüyor Denizli'nin Honaz İlçesi'nde, 62 yaşındaki Y.K.'nın evinin bahçesindeki hurdaları çalmak istediği iddiasıyla tabancayla ateş ederek öldürdüğü; nüfus kaydına göre 10, ancak gerçekte ise 15 yaşında olduğu ileri sürülen zihinsel engelli, adrenalin yetmezliği hastası Roman vatandaşı İnce Ali İnci, gözyaşları arasında toprağa verildi.
Honaz'da Endişeli Bekleyiş Sürüyor
14:09
Cinayetin Sebebi İki Teneke Parçası Denizli’nin Honaz ilçesine bağlı Kocabaş Mahallesi’nde dün gece çıkan olaylarda ölen 10 yaşındaki İnce Ali İ.’nin zihinsel engelli olduğu ve 2 teneke parçasını alıp kaçarken vurulduğu öğrenildi.
Cinayetin Sebebi İki Teneke Parçası
13:57
Hırsızlık Yaptığı Öne Sürülen Çocuk Toprağa Verildi Honaz'da "hırsızlık yaptığı" iddia edilen ve silahla öldürülen çocuğun cenazesi, yoğun güvenlik önlemleri altında toprağa verildi.
Hırsızlık Yaptığı Öne Sürülen Çocuk Toprağa Verildi
13:41
Kundaklanan Evlerde İnceleme Denizli'de hırsızlık yaptığı öne sürülen çocuğun silahla vurulması- Honaz'da "hırsızlık yaptığı" iddia edilen çocuğun silahla öldürülmesinin ardından çıkan gerginlik nedeniyle mahallede güvenlik tedbiri alan jandarma ve polis ekiplerinin bekleyişi...
Kundaklanan Evlerde İnceleme
11:55
Kundaklanan Evlerde İnceleme Denizli'de hırsızlık yaptığı öne sürülen çocuğun silahla vurulması- Honaz'da "hırsızlık yaptığı" iddia edilen çocuğun silahla öldürülmesinin ardından çıkan gerginlik nedeniyle mahallede güvenlik tedbiri alan jandarma ve polis ekiplerinin bekleyişi sürüyor- Ekipler, kundaklanan evlerde inceleme yaptı Denizli'nin Honaz ilçesinde "hırsızlık yaptığı" iddia edilen bir çocuğun iş yeri sahibi tarafından silahla vurularak öldürülmesinin ardından çıkan gerginlik nedeniyle mahallede güvenlik önlemi
Kundaklanan Evlerde İnceleme
11:33
Denizli'de Hırsızlık Yaptığı Öne Sürülen Çocuğun Silahla Vurulması Honaz'da "hırsızlık yaptığı" iddia edilen çocuğun silahla öldürülmesinin ardından çıkan gerginlik nedeniyle mahallede güvenlik tedbiri alan jandarma ve polis ekiplerinin bekleyişi sürüyor Ekipler, kundaklanan evlerde inceleme yaptı.
Denizli'de Hırsızlık Yaptığı Öne Sürülen Çocuğun Silahla Vurulması
23:40
Vurulan Hırsızlık Zanlısının Yakınları Ev Kundakladı (2) Honaz'da "hırsızlık yaptığı" iddia edilen bir çocuğun öldürülmesinin ardından çıkan gerginlik nedeniyle, jandarma ekipleri mahalleyi kontrol altına aldı.
Vurulan Hırsızlık Zanlısının Yakınları Ev Kundakladı (2)
22:14
Denizli'de Hırsızlık Yaptığı Öne Sürülen Çocuğun Silahla Vurulması Honaz'da "hırsızlık yaptığı" iddia edilen bir çocuğun silahla öldürülmesinin ardından çıkan gerginlik nedeniyle, jandarma ekipleri mahalleye giriş ve çıkışları kontrol altına aldı Zanlının jandarmadaki işlemleri sürerken, olaydan sonra kundaklanan 5 evdeki hasarın büyük olduğu, evlerin çoğunun tamamen yandığı bildirildi.
Denizli'de Hırsızlık Yaptığı Öne Sürülen Çocuğun Silahla Vurulması
21:49
Cinayetin Ardından Şehir Karıştı: 4 Evi Ateşe Verdiler Denizli’nin Honaz ilçesinde bir şahsın evinin bahçesindeki demirleri çalmak istediği iddia edilen çocuğu öldürmesinin ardından çıkan olaylarda 4 ev yakılırken, çok sayıda kişi de gözaltına alındı.
Cinayetin Ardından Şehir Karıştı: 4 Evi Ateşe Verdiler
20:29
Cinayetin Ardından Çıkan Olaylarda 4 Ev Yakıldı Denizli’nin Honaz ilçesinde bir şahsın evinin bahçesindeki demirleri çalmak istediği iddia edilen çocuğu öldürmesinin ardından çıkan olaylarda 4 ev yakılırken, çok sayıda kişi de gözaltına alındı.
Cinayetin Ardından Çıkan Olaylarda 4 Ev Yakıldı
19:21
Denizli'de Tehlikeli Gerginlik: 1 Ölü, 4 Yaralı Yaşar K., bahçesine hırsızlık için girdiğini düşündüğü Roman genci Ali İnci'yi (15) tabancayla vurarak öldürdü. İnci ailesi ve yakınları Yaşar K.'nın evini ateşe verdi.
Denizli'de Tehlikeli Gerginlik: 1 Ölü, 4 Yaralı
19:10
Denizli'de Tehlikeli Gerginlik: 1 Ölü, 4 Yaralı Denizli'nin Honaz İlçesi'nde, 62 yaşındaki Y.K. (Yaşar Kopuk), evinin bahçesinden hırsızlık yapmak istediğini ileri sürdüğü 15 yaşındaki Roman vatandaşı İnce Ali İnci'yi tabancayla öldürdü.
Denizli'de Tehlikeli Gerginlik: 1 Ölü, 4 Yaralı
13:34
Denizli'deki 7 Safran Türü Ekonomiye Kazandırılmalı" Pamukkale Üniversitesi Botanik Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Çelik: " Ülkemizde yaklaşık olarak 119 tane safran türü var. Bunlardan 73 tanesi endemiktir ve 7 tanesi Denizli il sınırları içerisinde bulunmaktadır.
13:03
Honaz'da Çiftçilere Budama Eğitimi Verildi Denizli’nin Honaz ilçesinde bağ ve meyve ağaçlarının kışlık budama ve bakımı için eğitim verildi.
Honaz'da Çiftçilere Budama Eğitimi Verildi
14:36
Denizli'de Uyuşturucu Operasyonu: 3 Tutuklama Denizli’de gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda çok miktarda uyuşturucu madde ele geçirilirken, olayla ilgili 3 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Denizli'de Uyuşturucu Operasyonu: 3 Tutuklama
14:08
Kocabaş Mahallesi'nde Üstyapı Çalışmaları Devam Ediyor Denizli’nin Honaz ilçesi Kocabaş Mahallesi’nde üst yapı çalışmaları devam ediyor.
Kocabaş Mahallesi'nde Üstyapı Çalışmaları Devam Ediyor
10:55
Depremlerin Çok Sık Yaşanması Ege Bölgesi İçin Avantaj' Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Lütfi İhsan Sezer, son günlerde İzmir’de sıklaşan depremlerle ilgili konuştu.
09:50
Depremlerin Çok Sık Yaşanması Ege Bölgesi İçin Bir Avantaj Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Lütfi İhsan Sezer, son günlerde İzmir'de sıklaşan depremler ile ilgili konuştu.
18:55
Ekonomi Bakanı Zeybekci, Denizli'de Açıklaması "Türk Bayrağı, Cibuti, Etiyopya, Azerbaycan, Moskova ve dünyanın her yerinde dalgalansın istiyoruz.
17:11
Bakan Zeybekci: Operasyonun Sonuçlarını Görmek Lazım (2) Osmanlıca PANKART ALKIŞLANDI AK Parti'nin Pamukkale İlçe Kongresi'ne katılan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'ye; AK Parti Denizli milletvekilleri Mehmet Yüksel, Bilal Uçar, Nurcan Dalbudak, AK Parti Diyarbakır Milletvekili Oya Eronat, İl Başkanı Avni Örki ve ilçe başkanları eşlik etti.
Bakan Zeybekci: Operasyonun Sonuçlarını Görmek Lazım (2)
13:19
Ak Partili Yüksel'den Honaz Belediyesi'ne Ziyaret AK Parti Denizli Milletvekili Mehmet Yüksel, Honaz ilçesini ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Ak Partili Yüksel'den Honaz Belediyesi'ne Ziyaret
15:27
Suriyelileri Kayıt Dışı İstihdam Etik Olmadığı Gibi İnsani de Değil' Denizli Sanayi Odası (DSO) Başkanı Müjdat Keçeci, şehirde şu anda kayıt altına alınmış bin 700’e yakın Suriyeli bulunduğunu ancak gerçekte bu rakamın 5 bin civarında olduğunu belirterek, bir an önce bunların kayıt altına alınmasını istedi.
Suriyelileri Kayıt Dışı İstihdam Etik Olmadığı Gibi İnsani de Değil'
14:46
Denizli'de Jandarmadan 13 Operasyon: 16 Gözaltı Denizli İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, il ve ilçelerde düzenledikleri 13 operasyonda eroin, esrar, lahit ve tabanca ele geçirdi.
Denizli'de Jandarmadan 13 Operasyon: 16 Gözaltı
12:59
Çobanlık Kursunda Tanışıp Nişanlandılar Denizli'nin Honaz ilçesinde Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünün açtığı 'Sürü yönetimi elemanı' kursunda tanışan erkek ve kadın çoban birbirlerine aşık oldu.
Çobanlık Kursunda Tanışıp Nişanlandılar
10:09
Çobanlık Kursunda Tanışıp, Sertifika Töreninde Nişanlandılar Denizli’nin Honaz ilçesinde "Sürü Yönetimi Elemanı Benim Projesi" kapsamında düzenlenen kursta tanışan iki genç, kurs sertifikasını aldıkları gün ise evliliğe ilk adımı attı.
Çobanlık Kursunda Tanışıp, Sertifika Töreninde Nişanlandılar
20:09
Antalya'da Kar Kalınlığı 30 Santim Türkiye'nin turizm cenneti Antalya'da gece yarısı başlayan yağışla kar kalınlığı 30 santimetreyi buldu.
Antalya'da Kar Kalınlığı 30 Santim
16:17
Denizli'ye Yılın İlk Karı Düştü Denizli' de hava sıcaklığı kent merkezinde altı dereceye düşerken, yüksek kesimlerde yılın ilk kar yağışı gerçekleşti.
Denizli'ye Yılın İlk Karı Düştü
14:22
Denizli'ye Mevsimin İlk Karı Yağdı Denizli'nin yüksek kesimleri ile ilçelerine mevsimin ilk karı yağdı.
Denizli'ye Mevsimin İlk Karı Yağdı
11:57
Denizli'ye Mevsimin İlk Karı Yağdı İl genelinde birkaç gündür etkili olan soğuk havanın ardından gece saatlerde başlayan sağanak yağmur sabah yerini kar yağışına bıraktı.
Denizli'ye Mevsimin İlk Karı Yağdı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 19:02:28. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA HONAZ HABERLERİ
[Hata Bildir]