SON DAKİKA HOPA RESIMLERI HABERLERİ

Son Dakika Hopa Resımlerı Haberleri

17:25
Ressam ve Gazeteci-Yazar Fikret Otyam'ın Sağlık Durumu Antalya’da yaşayan 89 yaşındaki ressam ve gazeteci-yazar Fikret Otyam’ın yoğun bakımdaki tedavisine devam ediliyor.
Ressam ve Gazeteci-Yazar Fikret Otyam'ın Sağlık Durumu
16:07
Keçi Adası'ndaki İnşaat Faaliyetleri Çevrecileri Kızdırdı Muğla’nın Marmaris Körfezi’ndeki Keçi adasındaki inşaat faaliyetleri, çevreci derneğinin tepkisine yol açtı.
Keçi Adası'ndaki İnşaat Faaliyetleri Çevrecileri Kızdırdı
15:21
Arguvan'da Abdal Musa Lokması ve Cemi Geleneksel olarak her yıl Ocak veya Şubat ayında Arguvan Abdal Musa Kültür Derneği tarafından gerçekleştirilen Abdal Musa Birlik Lokması ve Cem, Arguvan’da yoğun katılım ile gerçekleştirildi.
Arguvan'da Abdal Musa Lokması ve Cemi
15:35
Beyaz Saray Önünde Anlamlı Sergi ABD’nin başkenti Washington’da bulunan Beyaz Saray önünde Down Sendromlu öğrencilerin sosyal becerilerini göstermek amacıyla çektikleri fotoğrafların bulunduğu fotoğraf sergisi açıldı.
Beyaz Saray Önünde Anlamlı Sergi
15:12
Engellilerden Telli Turna Koruma Projesi'ne Destek Muş Kültür Tabiat Varlıklarını Koruma Geliştirme Tarih ve Sanat Derneği ile İstanbul’da bulunan Doğal Hayatı Koruma Derneği'nin ortak yürüttüğü 'Muş’ta Toy ve Telli Turna Koruma Projesi'ne engelli öğrenciler destek verdi.
Engellilerden Telli Turna Koruma Projesi'ne Destek
14:55
Beyaz Saray Önünde Down Sendromlu Çocukların Sergisi Açıldı ABD’nin başkenti Washington’da bulunan Beyaz Saray önünde Down Sendromlu öğrencilerin sosyal becerilerini göstermek amacıyla çektikleri fotoğrafların bulunduğu fotoğraf sergisi açıldı.
11:40
Çocukların Hayali Fırçasının Ucunda Çocuğunun doğumuyla rahatlamak amacıyla suluboya resim yapan Boğaziçi Üniversitesi mezunu anne, masalsı resimlerinin beğenilmesi ve talep görmesi üzerine, siparişle "çocukların hayallerini süsleyen" resimler yapmaya başladı Endüstri mühendisi ressam Kaya: "Sipariş alırken resim hangi çocuk için yapılacaksa bazı ipuçları alıyorum.
11:40
Resim Öğretmenlerinden Sergi Malatya Park AVM’de açılan resim sergisi sanatseverler ve vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü.
10:49
Hopa Polisi Kaçakçılara Göz Açtırmıyor Hopa'da yapılan operasyonlarda kaçak sigara ve içki ile uyuşturucu ele geçirilirken, olaylarla ilgili olarak 14 şahıs hakkında yasal işlem yapıldığı açıklandı.
Hopa Polisi Kaçakçılara Göz Açtırmıyor
14:06
Gaffar Okkan'ın Şehit Edilişinin 14. Yılı Gaffar Okkan'ın şehit edilişinin 14. yılı- Şehit Ali Gaffar Okkanı anma etkinliğine, "Ali Gaffar Okkan Gönül Yolculuğu Projesi" kapsamında, ismi "Ali Gaffar" ve "Gaffar Okan" olan 102 Diyarbakırlı çocuk katıldı Diyarbakır'da 14 yıl önce uğradığı silahlı saldırıda şehit edilen Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan, Sakarya'nın Hendek ilçesindeki mezarı başında anıldı.
Gaffar Okkan'ın Şehit Edilişinin 14. Yılı
13:41
Cezası Bitti Ama Resimleri Duvarları Süsleyecek İzmit'te gümrük muhafaza memuru iken rüşvet aldığı iddiasıyla 18 ay hapse mahkum edilen, cezasının bir bölümünü Trabzon'da "denetimli serbestlik uygulaması" çerçevesinde resim yaparak tamamlayan Aydın Durmuş'un resimleri, denetimli serbestlik uygulamasının tanıtımı için çeşitli kurumlara dağıtılıyor.
13:40
Gaffar Okkan'ın Şehit Edilişinin 14. Yılı Şehit Ali Gaffar Okkanı anma etkinliğine, "Ali Gaffar Okkan Gönül Yolculuğu Projesi" kapsamında, ismi "Ali Gaffar" ve "Gaffar Okan" olan 102 Diyarbakırlı çocuk katıldı.
20:24
Osmanlı'nın Temellerinin Atıldığı Bilecik Emıtt'te Bilecik Belediyesi, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) tanıtıldı.
Osmanlı'nın Temellerinin Atıldığı Bilecik Emıtt'te
22:16
GS 0 Diyarbakır 2 Maç Özeti ve Golleri (Ziraat Kupası Galatasaray D.Bakır) GS 0 Diyarbakır 2 maç özeti. T.T Arena'dan geniş özet görüntüler. Galatasaray ile Diyarbakırspor Türkiye Kupası mücadelesinde Türk Telekom Arena'da karşı karşıya geldi. Maça golle başlayan Diyarbakırspor son dakikalara kadar skor üstünlüğünü korudu.
GS 0 Diyarbakır 2 Maç Özeti ve Golleri (Ziraat Kupası Galatasaray D.Bakır)
22:11
Galatasaray 0 Diyarbakır 2 - Maç Özeti Galatasaray 0 Diyarbakır 2 22 Ocak Perşembe maç özeti. GS Diyarbakır ve Ziraat Türkiye Kupası'ndan özet görüntüler, birbirinden güzel goller. Maç özetlerini izlemek için ilgili bağlantıları haberimizde bulabilirsiniz.
Galatasaray 0 Diyarbakır 2 - Maç Özeti
22:04
Galatasaray 0 Diyarbakır 2 Maç Özeti (GS - D.Bakır 22 Ocak) 22.01.2015 GS 0 Diyarbakır 2 maçı. Galatasaray Diyarbakırspor maç özeti ve golleri. Ziraat Türkiye Kupası maç özetleri. Galatasaray Türk Telekom Arena'da Diyarbakırspor'u ağırladı. Maçın özeti ve tüm detayları haberimizde.
Galatasaray 0 Diyarbakır 2 Maç Özeti (GS - D.Bakır 22 Ocak)
21:47
Üniversitelilerin 'Atatürk ve Cumhuriyet' Defilesi Nefes Kesti Ankara Üniversitesi 'Atatürk ve Cumhuriyet' konulu defile ile izleyicileri cumhuriyetin ilk yıllarına götürdü.
Üniversitelilerin 'Atatürk ve Cumhuriyet' Defilesi Nefes Kesti
19:14
Üniversitelilerin Atatürk ve Cumhuriyet Defilesi Nefes Kesti Ankara Üniversitesi “Atatürk ve Cumhuriyet” konulu defile ile izleyicileri cumhuriyetin ilk yıllarına götürdü.
Üniversitelilerin Atatürk ve Cumhuriyet Defilesi Nefes Kesti
15:31
El Şebab Örgütü Kimlerden Oluşur ? El Şebab Kime Hizmet Ediyor ? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Somali ziyareti öncesi, Mogadişu'da Türk heyetinin kaldığı oteli hedef alan bombalı saldırıyı El Kaide bağlantılı El Şebab örgütü üstlendi.
El Şebab Örgütü Kimlerden Oluşur ? El Şebab Kime Hizmet Ediyor ?
13:00
2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılının İlk Yarıyılının Sona Ermesi Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, 2014-2015 eğitim-öğretim yılının ilk yarıyılının sona ermesiyle ilgili, "Milli Eğitim Bakanlığı’nın 2014-2015 yarıyıl karnesinin kırıklarla dolu olduğunu gözler önüne sermektedir.
11:38
Selim Kaymakamı Dolu, Resim Sergisini Gezdi Selim Kaymakamı Erdinç Dolu, Sarıkamış Şehitleri temalı resim sergisini gezdi.
10:41
Akaryakıt Fiyatlarındaki Düşüş Sarp Sınır Kapısı'ndaki Araç Trafiğini Rahatlattı Petrol fiyatlarındaki düşüş ile birlikte Türkiye’de akaryakıt fiyatlarının ucuzlaması Gürcistan’dan ucuz akaryakıt alımlarını büyük ölçüde azaltırken, bu durum Sarp Gümrük Kapısı’ndaki trafiği rahatlattı.
Akaryakıt Fiyatlarındaki Düşüş Sarp Sınır Kapısı'ndaki Araç Trafiğini Rahatlattı
10:10
Ayaklarıyla Resim Çizen Rabia Yardım Bekliyor Aydın'da doğuştan engelli olan ve kollarını kullanamayan Rabia'nın ayak parmaklarıyla çizdiği resimler hayranlık uyandırıyor.
Ayaklarıyla Resim Çizen Rabia Yardım Bekliyor
09:28
Minik Picasso'lar Sergi Açtı Tekirdağ'ın Kapaklı ilçesinde eğitim veren Yıldızkent Ortaokulu öğrencileri 2014-2015 eğitim-öğretim yılının başından beri yaptıkları resimleri sergiledi.
Minik Picasso'lar Sergi Açtı
09:24
Aydın'da Ayaklarıyla Resim Çizen Rabia Yardım Bekliyor Aydın'da doğuştan engelli olan ve kollarını kullanamayan Rabia'nın ayak parmaklarıyla çizdiği resimler hayranlık uyandırıyor.
Aydın'da Ayaklarıyla Resim Çizen Rabia Yardım Bekliyor
21:59
The Boy Next Door Filmi The Boy Next Door filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. The Boy Next Door filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
The Boy Next Door Filmi
14:05
Cumhurbaşkanı Erdoğan: İnsanların Kutsallarına Saldırmak da Terördür * Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: " İnsanları karikatür diye çizdiler diye katletmek ne kadar terörse, insanların kutsallarına saldırmak, insanları galeyana getirecek, tahrik edecek eylemler yapmak da en az o kadar terördür.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: İnsanların Kutsallarına Saldırmak da Terördür
13:51
İsipab 10. Konferansı Cumhurbaşkanı Erdoğan: (3) "Eğer Medeniyetler İttifakı'nda başarılı olamazsak ki şu ana kadar 150'ye yakın ülke ve uluslararası kuruluş buraya üye olmuştur, dünya medeniyetler çatışmasına gider ki bu bizim için bir felaket olur" "Malum dergi (Charlie Hebdo), bizim sevgili Peygamberimize yönelik hakaret içeren bu karikatürleri yapmak suretiyle bir tahrik unsuru oluşturmuştur.
13:47
Cumhurbaşkanı Erdoğan: İnsanların Kutsallarına Saldırmak da Terördür Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan, İslam İşbirliği Teşkilatı Parlamento Birliği'nin Şişli'de bir otelde gerçekleştirilen 10. Konferansı'na katıldı.
13:47
İsipab 10. Konferansı Cumhurbaşkanı Erdoğan: (3) "Eğer Medeniyetler İttifakı'nda başarılı olamazsak ki şu ana kadar 150'ye yakın ülke ve uluslararası kuruluş buraya üye olmuştur, dünya medeniyetler çatışmasına gider ki bu bizim için bir felaket olur" "Malum dergi (Charlie Hebdo), bizim sevgili Peygamberimize yönelik hakaret içeren bu karikatürleri yapmak suretiyle bir tahrik unsuru oluşturmuştur.
13:30
Erdoğan: Fransa'daki Saldırılar Sürpriz Değil Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, şiddetin bu kadar yaygınlaştığı bir ortamda dünyanın hiçbir ülkesinin güvende olamayacağını söyledi.
11:50
Tcdd, Hopa-Batum Demiryolu Fizibilite Çalışmalarını Başlattı Artvin iş dünyasının son 10 yıldır her toplantıda dile getirdiği ve sonunda hükümetin 2023 program taslağına giren Hopa-Batum Demiryolu Projesi için TCDD fizibilite çalışmalarını başlattı.
Tcdd, Hopa-Batum Demiryolu Fizibilite Çalışmalarını Başlattı
11:36
Erdoğan'dan İslam Ülkesi Liderilerine: Biz Ne İşe Yarıyoruz Cumhurbaşkanı Erdoğan, İslam İşbirliği Konferansı'nda İslam ülkelerinde yaşanan zulümle ilgili konferansa katılan liderlere "Biz ne işe yarıyoruz" diyerek sitem etti.
Erdoğan'dan İslam Ülkesi Liderilerine: Biz Ne İşe Yarıyoruz
02:06
Dünya Ekonomik Forumu Medya Resepsiyonu İsviçre'nin Davos kasabasında başlayacak Dünya Ekonomi Forumu 45. Davos Yıllık Toplantıları öncesinde medya resepsiyonu düzenlendi.
20:44
Miniklerden Başkan Kayalı'ya Ziyaret Kuşadası Şirinada Kreş ve Anaokulu öğretmenleri minikleri Belediye Başkanı Özer Kayalı’yı ziyaret etti.
Miniklerden Başkan Kayalı'ya Ziyaret
11:59
Jandarmadan Akaryakıt Operasyonu Artvin’de jandarma ekiplerince yapılan operasyonda gümrük kaçağı 750 litre akaryakıt ele geçirildi.
Jandarmadan Akaryakıt Operasyonu
16:49
Hrant Dink'i Anma Yürüyüşünde Gerginlik Malatya'da düzenlenen Hrant Dink'i anma yürüyüşünde kimliği belirsiz bir genç topluluğa silah çekti.
Hrant Dink'i Anma Yürüyüşünde Gerginlik
12:04
Darüşşafaka Giriş Sınavı Başvuruları İçin Son Gün Kurulduğu günden bu yana 'Eğitimde Fırsat Eşitliği' misyonuyla binlerce çocuğun hayatını değiştiren Darüşşafaka, kuruluşunun 151. yılında yeni öğrencilerini bekliyor.
10:12
"İçimizdeki Çocuk" Resim Sergisi Keçiören'de Açıldı Ev sahipliğini yaptığı kültür ve sanat etkinlikleri ile dikkat çeken Keçiören, Özlem Şeran'ın "İçimizdeki Çocuk" temalı resim sergisini de sanatseverlerle buluşturdu.
'İçimizdeki Çocuk' Resim Sergisi Keçiören'de Açıldı
09:22
Yerli Uçak, 59 Yıl Önce Üretilecekti Ama Olmadı Türkiye'de yüzde 100 yerli uçağın bundan 59 yıl önce "Mehmetçik" ismiyle imal edilmesi planlanıyordu; ancak yeterli sipariş gelmeyince proje rafa kalktı.
Yerli Uçak, 59 Yıl Önce Üretilecekti Ama Olmadı
10:01
Kahramanmaraş'a Kurtuluş Takvimi Düşman işgaline karşı, topyekun bağımsızlık mücadelesine katılan, “Kırmızı Şeritli İstiklal Madalyası” ve “Kahramanlık” unvanıyla ödüllü Kahramanmaraş’ın bu yılki kurtuluş takvimini çocukların resimleri süsleyecek.
10:22
Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na Uçan 'Kale', Uçan Kale'nin Resimleri Boeing firmasına CH-47F Chinook tipi VIP helikopter siparişi veren Milli Savunma Bakanlığı bu helikopterlerden birini Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na tahsis edecek.
Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na Uçan 'Kale', Uçan Kale'nin Resimleri
21:31
36'ncı Dyo Resim Yarışması'nın Ödüllü Resimleri Aassm'de Yaşar Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından geleneksel olarak gerçekleştirilen ve bu yıl 36. Kez düzenlenen Dyo Resim Yarışması’nın ödül alan ve sergilenmeye değer bulunan eserleri, İstanbul ve Eskişehir’den sonra İzmirli sanatseverlerin beğenisine sunuldu.
36'ncı Dyo Resim Yarışması'nın Ödüllü Resimleri Aassm'de
13:30
Hopa Limanı'na Tarihinde İlk Defa Yurtdışından Yeni Bir Ürün Geldi Hopa Limanı (Hopaport), kuruluşundan bu tarafa ilk defa limana yeni bir ürün getirtmeyi başardı.
Hopa Limanı'na Tarihinde İlk Defa Yurtdışından Yeni Bir Ürün Geldi
13:22
Hopa Belediye Başkanını Makamında Vuran Sanığa 11 Yıl 5 Ay Hapis Artvin'in Hopa İlçesi'nde Belediye Başkanı CHP'li Turan Kasımoğlu'nu makamında tabanca ile vurarak yaralayan Tolga Aksoy,11 yıl 5 ay hapis cezasına çarptırıldı.
Hopa Belediye Başkanını Makamında Vuran Sanığa 11 Yıl 5 Ay Hapis
12:36
Engelli Genç, Yaptığı Resimleri İş Merkezinde Sergiliyor Yasemen Bilim Kültür Sanat Derneği, işitme engelli genç üyesinin yaptığı resimleri MarkAntalya Alışveriş Merkezi'nde sergiliyor.
12:02
Makyajsız Tuba Büyüküstün Resimleri Sosyal Medyayı Salladı Kariyerindeki yükselişini sürdüren Büyüküstün'ün makyajsız fotoğrafı 3 saatte dünyanın dört bir yanından 10 bin beğeni aldı.
Makyajsız Tuba Büyüküstün Resimleri Sosyal Medyayı Salladı
09:20
Kuşadası'nda Atatürk Resimleri Sergisi Açıldı Ressam Serpil Kalkan, İbramaki Sanat Galerisinde açtığı Atatürk Konulu resim sergisiyle eserlerini Kuşadalı sanatseverlerle buluşturdu.
Kuşadası'nda Atatürk Resimleri Sergisi Açıldı
12:10
Hopa Davası Ertelendi – CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan olduğu 2011 yılında, Artvin'in Hopa İlçesi'ndeki seçim mitingi öncesi ve sonrasında çıkan olaylara karıştıkları suçlamasıyla haklarında dava açılan 60 sanığın tutuksuz yargılandığı davanın 9'uncu duruşması yapıldı.
Hopa Davası Ertelendi
11:41
Hopa Davası Ertelendi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, 2011 yılında Artvin'in Hopa İlçesi'ndeki seçim mitinginde çıkan olaylar sonrası açılan 60 sanıklı dava ertelendi.
Hopa Davası Ertelendi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 08:34:22. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA HOPA RESIMLERI HABERLERİ
[Hata Bildir]