SON DAKİKA HÜLYA AVŞAR HABERLERİ

Son Dakika Hülya Avşar Haberleri


HÜLYA AVŞAR

Emral ve Celal Avşar'ın ilk çocuğu olarak Edremit-Balıkesir'de dünyaya geldi. Ailesi tarafından malakan curri diye çağırılırdı.Sarışın anlamına gelir.Anne tarafından Balıkesir'li olan Avşar'ın baba tarafı Ardahan/Hasköy'lüdür.Hülya Avşar,Avşar-Pirebat kürt aşiretine mensuptur.Rivayete göre, bu... Devamı

15:00
Senem Kuyucuoğlu'ndan Çok Konuşulacak İtiraflar Güzel manken, aşkla ilgili sorulara "Cinsiyetin çok fazla önemi yok. Bu kadın bu erkek deyip bir şey hissetmiyorum. Aşkın cinsiyeti yok diyorum" dedi.
Senem Kuyucuoğlu'ndan Çok Konuşulacak İtiraflar
10:24
Burcu Esmersoy'dan Şok İtiraf: Evli Bir Kadınla... Burcu Esmersoy: Eşim beni evli bir kadınla aldattı Burcu Esmersoy, Hülya Avşar'ın programında İtalyan eşinden neden boşandığını açıkladı Hülya Avşar'ın TV8'de sunduğu programın bu haftaki konuğu, manken ve sunucu Burcu Esmersoy'du.
Burcu Esmersoy'dan Şok İtiraf: Evli Bir Kadınla...
12:38
Hülya Avşar: Birileri Yıldız'ı Doldurmuş Başarılı şarkıcı, gelen tepkilere cevap olarak "Belli ki birileri Yıldız'ı doldurmuş. Halbuki ben ona çirkin demek istemedim." dedi.
Hülya Avşar: Birileri Yıldız'ı Doldurmuş
10:39
Helin Avşar Yeni Sevgilisini Ailesiyle Tanıştırdı 51. yaş gününü kutlayan Kaya Çilingiroğlu'nun doğum gününe katılan Helin Avşar, yeni sevgilisini ailesiyle tanıştırdı.
Helin Avşar Yeni Sevgilisini Ailesiyle Tanıştırdı
09:06
Burcu Esmersoy Eşinden Ayrılma Nedenini Yıllar Sonra İtiraf Etti Güzel sunucu, 2006'da evlendiği eski eşi Massimo Cusimano'dan ihanet yüzünden boşandığını söyleyerek büyük itirafta bulundu.
Burcu Esmersoy Eşinden Ayrılma Nedenini Yıllar Sonra İtiraf Etti
13:33
Burcu Esmersoy: Yıllarca Anneme Teyze Dedim Başarılı sunucu, konuk olduğu Hülya Avşar Show'da, "Annemin kayınvalidesi vefat edene kadar 12 sene boyunca anneme teyze dedim" dedi.
Burcu Esmersoy: Yıllarca Anneme Teyze Dedim
12:39
Hülya Avşar Dizide Oynayacak Hülya Avşar, Star TV'yle dizi çekmek için prensipte anlaştı. Avşar, müjdeyi "Evet yakında yeni diziyle dönüyorum" diyerek duyurdu.
Hülya Avşar Dizide Oynayacak
17:57
12-18 Ocak Tarihlerinde En Çok Charlibe Hebdo Konuşuldu Medyada yer alan haber konularına göre yapılan araştırmada 12-18 Ocak 2015 tarihleri arasında en çok bahsi geçen konu, Fransa’da terör saldırısına maruz kalan Charlie Hebdo dergisi oldu.
10:54
Hülya Avşar'dan Yıldız Tilbe Gafı - Bu Tarz Benim Tv8 Hülya Avşar'dan Yıldız Tilbe gafı - Bu Tarz Benim TV8.
Hülya Avşar'dan Yıldız Tilbe Gafı - Bu Tarz Benim Tv8
09:10
Bu Tarz Benim'de Hülya Avşar'dan Yıldız Tilbe Gafı! Tilbe Çıldırdı Yıldız Tilbe kılığında giyinen yarışmacıya az puan veren Avşar, "Çünkü fazla güzelsin" dedi. Tilbe Twitter'da bu sözlere ateş püskürdü.
Bu Tarz Benim'de Hülya Avşar'dan Yıldız Tilbe Gafı! Tilbe Çıldırdı
14:14
Zehra Yeni Yaşına Annesi ve Babasıyla Girdi Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun kızları Zehra Çilingiroğlu yeni yaşını kutladı.
Zehra Yeni Yaşına Annesi ve Babasıyla Girdi
16:01
Galatasaray'da Divan Kurulu Toplantısı Devam Ediyor Kadir ÇETİNÇALI - İSTANBUL / DHA Galatasaray'ın Divan Kurulu toplantısında kulüp üyeleri şu öneri ve eleştirilerde bulundu.
Galatasaray'da Divan Kurulu Toplantısı Devam Ediyor
12:09
Hülya Avşar Yeniden Jüri Koltuğunda Geçen sezon 'O Ses Türkiye'de' jüri üyeliği yapan Avşar, martta TV8'de başlayacak 'Racing Star' yarışmasında yeniden jüri koltuğunda oturacak.
Hülya Avşar Yeniden Jüri Koltuğunda
11:24
Hande Yener'den Berksan Açıklaması Hülya Avşar'ın sunduğu televizyon programına katılan ünlü şarkıcı Hande Yener, Berksan ile ilgili beklenen açıklamayı yaptı.
Hande Yener'den Berksan Açıklaması
11:09
Arda ve Sinem Emirgan'da Buluşmuş! Sinem Kobal ve Arda Turan çifti, Emirgan'da bir pizzacıda buluştukları dedikodularıyla son dönemde yine magazin gündeminin üst sıralarına yerleşti.
Arda ve Sinem Emirgan'da Buluşmuş!
12:33
Gonca Vuslateri, Arda Turan'la Fena Dalga Geçti Vuslateri, Arda Turan'ın açıklamalarını ti'ye aldı ve Twitter sayfasından Sinem Kobal'a, "Sinem sen başka dizide oynadın ya işte benim için o zaman bittin" yazdı.
Gonca Vuslateri, Arda Turan'la Fena Dalga Geçti
13:26
Hülya Avşar'dan Kaya'ya Reyting Desteği! Her hareketiyle olay yaratan Hülya Avşar, spor yorumculuğu yapan eski eşi Kaya Çilingiroğlu'nun, TRT'deki programına destek olmayı sürdürüyor.
Hülya Avşar'dan Kaya'ya Reyting Desteği!
11:51
Hülya Avşar'dan Kaya'ya Reyting Desteği! Her hareketiyle olay yaratan Hülya Avşar, spor yorumculuğu yapan eski eşi Kaya Çilingiroğlu'nun, TRT'deki programına destek olmayı sürdürüyor.
Hülya Avşar'dan Kaya'ya Reyting Desteği!
08:39
Hülya Avşar'ın Poposunu Tokatlayan O.gencebay - Hollaback Girl Versiyon Hülya Avşar'ın Poposunu Tokatlayan O.Gencebay - Hollaback Girl Versiyon
Hülya Avşar'ın Poposunu Tokatlayan O.gencebay - Hollaback Girl Versiyon
08:27
Orhan Gencebay: Hülya Benden Dayak Yemeye Bayılır Yılbaşında Hülya Avşar'ı dinlemeye giden Gencebay, Avşar kızını poposundan tokatlamıştı. Bu konuda açıklamada bulunan Gencebay, "Hülya benden dayak yemeye bayılır" dedi.
Orhan Gencebay: Hülya Benden Dayak Yemeye Bayılır
00:12
Çözüm Süreci Nereye Gidiyor" Konferansı Emekli Albay Sarızeybek: "İktidar çözüm sürecini Orhan Gencebay'a, Kadir İnanır'a Hülya Avşar'a yani sanatçı, şarkıcıya soruyor.
22:13
Sinem Kobal, Arda Turan'a Yanıt Verdi Sinem Kobal, Arda Turan’ın kendisi hakkında yaptığı açıklamalara cevap verdi.
Sinem Kobal, Arda Turan'a Yanıt Verdi
16:40
Sinem Kobal'dan Arda Turan'a Jet Yanıt Güzel oyuncu, Arda Turan'ın kendisi hakkında "Sinem'i başka erkekle görünce benim için bitti" sözüne instagram hesabı üzerinden "Benim için 1.5 yıl önce bitti" dedi.
Sinem Kobal'dan Arda Turan'a Jet Yanıt
16:12
Orhan Gencebay'ın Karısı: Hülya'nın Poposuna Vurmasını Hiç Kıskanmadım Sevim Emre, Orhan Gencebay'ın Hülya Avşar'ın poposuna vurmasıyla ilgili "17 yıldır yaparlar bunu. Hülya gelip Orhan'ın yanağını ısırır, Orhan da Hülya'nın poposuna vurur." dedi.
Orhan Gencebay'ın Karısı: Hülya'nın Poposuna Vurmasını Hiç Kıskanmadım
08:16
Arda Turan: İleride Futbol Federasyonu Başkanı Olmak İstiyorum Atletico Madrid'in milli yıldızı Arda Turan, katıldığı bir programda "Hayallerim çok büyük. İleride Futbol Federasyonu Başkanı olmak istiyorum" dedi.
Arda Turan: İleride Futbol Federasyonu Başkanı Olmak İstiyorum
12:52
Genç Kız Olan Zehra Çilingiroğlu'nun 'Rihanna' Tarzı Rihanna modeli saçları ve göbeğini açıkta bırakan pantolonuyla dikkat çeken Zehra'ya teyzeleri, "Rihanna gibi içeri girdin, bir an tanıyamadık" sözleriyle takıldı.
Genç Kız Olan Zehra Çilingiroğlu'nun 'Rihanna' Tarzı
09:54
Feraye Tanyolaç, Hülya'dan Rövanşı Aldı! Hülya Avşar yeni yıla sahne aldığı mekanda ailesiyle, son dönemde sık sık buluştuğu eski eşi Kaya Çilingiroğlu ise geçen yaz boşandığı Feraye Tanyolaç'la girdi.
Feraye Tanyolaç, Hülya'dan Rövanşı Aldı!
09:53
Orhan Gencebay, Hülya Avşar'ı Poposundan Tokatladı Hülya Avşar, yılbaşı gecesinde bir restoranda sahne aldı.
Orhan Gencebay, Hülya Avşar'ı Poposundan Tokatladı
16:12
Orhan Gencebay, Hülya Avşar'ın Poposunu Tokatladı Yılbaşı gecesinde sahne aldığı mekanda kendisini dinlemeye gelen Gencebay'ı ısıran Hülya Avşar, yaptığına pişman oldu. Orhan Baba, Avşar Kızı'nın poposunu tokatladı.
Orhan Gencebay, Hülya Avşar'ın Poposunu Tokatladı
17:01
Haberler.com Editörlerinin 2015 Kehanetleri Hareketli 2014'ün ardından 2015'e 'merhaba' diyoruz. Haberler.com editörleri sizin için 2015 kehanetlerinde bulundu. İşte kimi komik, kimi ironik o kehanetler...
Haberler.com Editörlerinin 2015 Kehanetleri
11:27
Urfa'da 2014 yılında neler yaşandı? Şanlıurfa'da 4'üncü yılına giren İpekyol Gazetesi 2014 yılında il genelinde yaşanan olayların özetini çıkardı.
Urfa'da 2014 yılında neler yaşandı?
09:09
Acun Ilıcalı 2014 Magazin Gündemini Belirledi 2014 yılı magazin medyası analizine göre televizyoncu Acun Ilıcalı gündemi belirledi.
Acun Ilıcalı 2014 Magazin Gündemini Belirledi
13:44
2015 Yıldız Savaşları Başlıyor BVS Group, yılbaşı gecesi Türkiye'nin birbirinden ünlü yıldız sanatçılarını sevenleriyle buluşturuyor.
11:09
Sp'li Birol Aydın: Ülke, Çatışma Üzerinden Kaosa Sürüklenmektedir Saadet Partisi (SP) Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul İl Başkanı Birol Aydın, 2014 yılının Türkiye için kayıp bir yıl olduğunu söyledi.
Sp'li Birol Aydın: Ülke, Çatışma Üzerinden Kaosa Sürüklenmektedir
09:38
Yılbaşında İstanbul'un Gözde Mekanlarında Yıldızlar Geçidi Restorancılık ve eğlence dünyasının en prestijli mekanlarını bünyesinde toplayan BVS Group, yılbaşı gecesi Türkiye'nin yıldız sanatçılarını sevenleriyle buluşturacak.
Yılbaşında İstanbul'un Gözde Mekanlarında Yıldızlar Geçidi
21:23
Eski CHP'li Sayan'dan İlginç Erdoğan Kılıçdaroğlu Karşılaştırması CHP eski MYK Üyesi Savcı Sayan, 'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Davos’a bir daha gelmeyeceğim diye one munite diyor.
Eski CHP'li Sayan'dan İlginç Erdoğan Kılıçdaroğlu Karşılaştırması
20:44
CHP Eski Myk Üyesi Savcı Sayan Açıklaması CHP eski MYK Üyesi Savcı Sayan, “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Davos’a bir daha gelmeyeceğim diye one munite diyor.
CHP Eski Myk Üyesi Savcı Sayan Açıklaması
16:21
Serdar Ortaç'tan Samimi İtiraflar: O Dudaklar Benim ve Bana Ait! Chloe'yi hiç kıskanmadığını söyleyen Ortaç 'Hiç kıskanmam onu. Bende masaya yumruğu koyma erkek içgüdüsü yoktur. Tırnağının ojesi çıktı diye üzülüyorum." dedi.
Serdar Ortaç'tan Samimi İtiraflar: O Dudaklar Benim ve Bana Ait!
12:33
Hülya Avşar'ın Ardahan'daki Akrabalarından Kılıçdaroğlu'na Tepki Avşar'ın Ardahan'daki akrabaları, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun ünlü sanatçıya yönelik sözlerine tepki göstererek "Ardahan halkından özür dilesin" dediler.
Hülya Avşar'ın Ardahan'daki Akrabalarından Kılıçdaroğlu'na Tepki
11:52
Kılıçdaroğlu'nun Hülya Avşar'a Yönelik Sözleri Hülya Avşar'ın Ardahan'daki akrabaları, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun sanatçıya yönelik sözlerine tepi gösterdi Hasköy muhtarı Avşar: "Söz konusu saray bu milletin sarayıdır.
10:55
Karımın Dudakları Sadece..." Hülya Avşar, TV8'de yayınlanan programında Serdar Ortaç'ı konuk etti.
Karımın Dudakları Sadece...'
08:44
Yeni Yılı Nerede Karşılıyorsunuz? Medya Takip Merkezi etkinlik analizine göre eğlencenin merkezi yine İstanbul. Boğaziçi yılbaşında da şenleniyor.
20:18
Kılıçdaroğlu "Sanatçıya Tahammül Etmeliyiz" Sözleriyle Şaşırttı Hülya Avşar'a 'Yalaka' diyerek büyük tepki çeken Kemal Kılıçdaroğlu "Siyasetin yapması gereken sanatın ve sanatçının eleştirisine tahammül etmektir" sözleriyle şaşırttı.
Kılıçdaroğlu 'Sanatçıya Tahammül Etmeliyiz' Sözleriyle Şaşırttı
09:45
Yeşilçam'ın Unutulmazları Bu Sergide Magazinci Tahir Yaman, Yeşilçam’ın 100. yıl dönümü için özel bir sergiye imza atıyor.
Yeşilçam'ın Unutulmazları Bu Sergide
08:49
Yeşilçam'ın 100. Yılına Özel Magazin gazetecisi Tahir Yaman, Yeşilçam'ın 100. Yıl dönümü için çok özel bir sergiye imza atıyor.
18:18
Futbol, Basketboldan 5 Kat Fazla Konuşuluyor Futbolun, en yakın rakibi basketboldan 5 kat daha fazla konuşulduğu tespit edildi.
16:11
Hülya Avşar Tanınmamak İçin Her Yolu Denedi Yürüyüşe çıkan Hülya Avşar tanınmamak için montunun kapüşonuyla yüzünü kapattı.
Hülya Avşar Tanınmamak İçin Her Yolu Denedi
13:16
Hülya Avşar'dan Kemal Kılıçdaroğlu'na Dava Ünlü Sanatçı Hülya Avşar, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na 'Yalakadan sanatçı olmaz' sözleri için 100 bin liralık tazminat davası açtı.
Hülya Avşar'dan Kemal Kılıçdaroğlu'na Dava
12:07
Hülya Avşar'dan Kemal Kılıçdaroğlu'na Dava Ünlü sanatçı Hülya Avşar Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na ‘Yalakadan sanatçı olmaz’ sözleri için 100 bin liralık tazminat davası açtı.
Hülya Avşar'dan Kemal Kılıçdaroğlu'na Dava
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 15:15:39. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA HÜLYA AVŞAR HABERLERİ
[Hata Bildir]