05:1600
SON DAKİKA HÜSEYİN ÇAPKIN HABERLERİ

Son Dakika Hüseyin Çapkın Haberleri


HÜSEYİN ÇAPKIN

Hüseyin Çapkın (d. 1951, Akyurt, Tire, İzmir, Türkiye), Türk bürokrat.

Çiftçi bir babanın oğlu olarak dünyaya gelmiştir. 1965 yılında Polis Koleji'ne gitmiştir, daha sonra Polis Akademisi'nden 1971 yılında Komiser yardımcısı olarak mezun olmuştur. Mezun olduğu yıl Balıkesir Emniyet... Devamı

  İstanbul Valisi'nden Berkin Elvan Tweetine Büyük Tepki

  İstanbul Valisi'nden Berkin Elvan Tweetine Büyük Tepki

  İstanbul Valisi Mutlu, hayatını kaybeden Berkin Elvan'ın ölümüyle ilgili tweet attı. Vali'nin mesajına sosyal medyadan çok sert tepki geldi. (11 Mart 2014 Salı )

   

  Bakan Bozdağ: 'Adeta El Yordamıyla Rüya Tabiri Yaparak Bir Bakan Hakkında Gensoru Önergesi...

  Bakan Bozdağ: "Adeta El Yordamıyla Rüya Tabiri Yaparak Bir Bakan Hakkında Gensoru Önergesi...

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, MHP tarafından verilen gensoru ile ilgili olarak, “Adeta el yordamıyla rüya tabiri yaparak bir bakan hakkında gensoru önergesi veriyorsunuz” dedi. (01 Mart 2014 Cumartesi )

   

  MHP'nin Adalet Bakanı Bozdağ Hakkında Verdiği Gensoru Önergesi

  MHP'nin Adalet Bakanı Bozdağ Hakkında Verdiği Gensoru Önergesi

  Adalet Bakanı Bozdağ: "Adalet Bakanı olarak, hiçbir cumhuriyet başsavcısına veya cumhuriyet savcısına 'soruşturmaların üzerini örtün, soruşturmaları durdurun, bu işi kapatın' demedim" "Kim ki bunu dediğimi iddia ediyorsa, bunu ispat etmesi lazım. Bunu yapan namussuzdur, şerefsizdir ama bunu yaptığımı birileri iddia edip de ispat etmiyorsa onlar da namussuzdur, şerefsizdir" "Hakkımdaki gensoru açılması istemi, esasında kötü bir rüya tabirinden ibarettir" "Dün AK Parti Grubu; bugün CHP, MHP, (01 Mart 2014 Cumartesi )

   

 

  Türkiye'de 2013 Böyle Geçti

  Türkiye'de 2013 Böyle Geçti

  Aralık ayının önemli olayları: İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen 3 ayrı soruşturmada, aralarında iş adamları, bürokrat ve memurların da bulunduğu çok sayıda kişiye yönelik "kara para aklama", "altın kaçakçılığı" ve "kamu görevlilerine rüşvet" iddiasıyla operasyon düzenlendi Anayasa Mahkemesi, CHP miletvekilleri Mustafa Balbay ve Mehmet Haberal'ın "Uzun süre tutuklu kalmasıyla milletin temsil yetkisinin ölçüsüzce ihlal edildiği" kararı verdi, Balbay tahliye edildi Tutuklu 5 BDP (23 Aralık 2013 Pazartesi )

   

  Türkiye'de 25 Polis Müdürü Daha Görevden Alındı

  Türkiye'de 25 Polis Müdürü Daha Görevden Alındı

  Türkiye'deki yolsuzluk skandalının ardından emniyette başlayan değişiklik operasyonu devam ediyor. (22 Aralık 2013 Pazar )

   

Manşet Haberleri