SON DAKİKA HÜSEYİN ÇAPKIN HABERLERİ

Son Dakika Hüseyin Çapkın Haberleri


HÜSEYİN ÇAPKIN

Hüseyin Çapkın (d. 1951, Akyurt, Tire, İzmir, Türkiye), Türk bürokrat.

Çiftçi bir babanın oğlu olarak dünyaya gelmiştir. 1965 yılında Polis Koleji'ne gitmiştir, daha sonra Polis Akademisi'nden 1971 yılında Komiser yardımcısı olarak mezun olmuştur. Mezun olduğu yıl Balıkesir Emniyet... Devamı

11:16
Savcı Celal Kara, 'Niçin 17 Aralık?' Sorusunun Cevabını Verdi Türkiye gündemini sarsan bakan çocukları ile İranlı Reza Zarrab’ın da şüphelileri arasında yer aldığı 17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet soruşturmasını yürüten Savcı Celal Kara, 'soruşturmanın neden seçimden önce 17 Aralık’ta yapıldığı' yönündeki eleştirilere cevap verdi.
10:42
17 Aralık'ın Savcısı Celal Kara: 1 Numara Erdoğan'dı 17 Aralık soruşturmasının savcısı Celal Kara, elinden alınan iddianameyle ilgili konuştu. Kara, "Soruşturmada 1 numaralı isim Erdoğan'dı." dedi.
17 Aralık'ın Savcısı Celal Kara: 1 Numara Erdoğan'dı
09:26
Hrant Dink Ölümünün 8. Yılında Öldürüldüğü Yerde Anılacak Agos Gazetesi önünde uğradığı silahlı saldırı sonucu, 8 yıl önce hayatını kaybeden Dink için öldürüldüğü yerde anma töreni yapılacak.
Hrant Dink Ölümünün 8. Yılında Öldürüldüğü Yerde Anılacak
09:07
Polisin Yakaladığı Rüşvet Alan Polislere 10 Ay Ceza Mahkeme, 295 bin TL'lik trafik cezasını sistemden silmekle yargılanan 3 polise 10 ay hapis cezası verdi. Rüşvet çarkını geçen yıl cezaları kesen polis ortaya çıkarmıştı.
Polisin Yakaladığı Rüşvet Alan Polislere 10 Ay Ceza
17:14
İdris Naim Şahin: Müslüm Gündüz ile Mehmet Doğan Yol Arkadaşı Eski İçişleri Bakanı Şahin, "Aczimendilerin lideri Müslüm Gündüz ile Tahşiyecilerin lideri Mehmet Doğan yol arkadaşı" dedi.
İdris Naim Şahin: Müslüm Gündüz ile Mehmet Doğan Yol Arkadaşı
11:10
Eski Şube Müdürü Erçıktı'nın Avukatı: Müvekkilim Attığı İmzanın Arkasında Medya temsilcilerinin de gözaltına alındığı 14 Aralık operasyonunda tutuklanan dönemin İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdür Yardımcısı Ertan Erçıktı'nın avukatı ÖmerTuranlı, müvekkilinin istihbarat şubenin hazırladığı raporun gereğinin yapılması için savcıya gönderdiğini ve bu nedenle tutuklandığını söyledi.
Eski Şube Müdürü Erçıktı'nın Avukatı: Müvekkilim Attığı İmzanın Arkasında
10:21
1 Yılın Özeti: 17 Aralık ve Sonrasında Neler Yaşandı? 17 Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu, aradan bir yıl geçmesine rağmen Türkiye gündemindeki yerini koruyor. Peki operasyondan bugüne 1 yıl boyunca neler yaşandı?
1 Yılın Özeti: 17 Aralık ve Sonrasında Neler Yaşandı?
08:46
1 Yılın Özeti: 17 Aralık ve Sonrasında Neler Yaşandı? 17 Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu, aradan bir yıl geçmesine rağmen Türkiye gündemindeki yerini koruyor. Peki operasyondan bugüne 1 yıl boyunca neler yaşandı?
1 Yılın Özeti: 17 Aralık ve Sonrasında Neler Yaşandı?
15:32
İstanbul Merkezli "Paralel Yapı" Operasyonu Hidayet Karaca'nın avukatı Fikret Duran: ''Müvekkilim hakkında anayasal düzene karşı örgüt oluşturmak, hürriyeti tahdit, tehdit gibi suçlamalar yer alıyor''
14:32
14 Aralık Operasyonu Tahşiye Yayınevi Sahibinin Şikayetiyle Başlamış Cemaat'e yönelik operasyon, terör örgütü üyesi olduğu gerekçesiyle 17 ay tutuklu kalan dönemin Tahşiye Yayınevi'nin sahibi Mehmet Nuri Turan'ın şikayeti üzerine başlamış.
14 Aralık Operasyonu Tahşiye Yayınevi Sahibinin Şikayetiyle Başlamış
07:29
Paha Biçilemeyen Sanat Eserleri Galericilere Satılmış Devlet Resim ve Heykel Müzesi'nden çalınan ve değeri 250 milyon doları bulan eserleri, müzenin bekçisi çok düşük fiyatlara antikacı ve galericilere satmış.
Paha Biçilemeyen Sanat Eserleri Galericilere Satılmış
13:05
CHP'li Tanrıkulu: 'Gezi Olaylarından Sonra Polislere Taltif Verilmesi İçin Taltif Komisyonu Özel... Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, İçişleri Bakanı Efkan Ala tarafından yazılı olarak yanıt alma istemi ile Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlığı'na soru önergesi sundu.
CHP'li Tanrıkulu: 'Gezi Olaylarından Sonra Polislere Taltif Verilmesi İçin Taltif Komisyonu Özel...
11:12
Erdoğan'ın Talimatıyla Gezi Olayları Sonrası Taltif Komisyonu Toplandı Mı?' CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Gezi olaylarından sonra bizzat eski Başbakan tarafından polislere taltif verilmesi için Taltif Komisyonunun özel gündemli toplanıp toplanmadığını sordu.
13:46
Cumhurbaşkanı Gül, Seba'nın Cenazesine Siyah-Beyaz Kravatla Katıldı Beşiktaş'ın efsane başkanı Süleyman Seba'nın cenazesine katılmak için İstanbul'a gelen Abdullah Gül'ün siyah beyaz kravat taktığı görüldü.
Cumhurbaşkanı Gül, Seba'nın Cenazesine Siyah-Beyaz Kravatla Katıldı
19:15
Tutuklanan Eski Polis Müdürü Atayün İran'ı Suçladı 22 Temmuz operasyonu kapsamında tutuklanan eski Terörle Mücadele Şube Müdürü Atayün,"Yaşadığım tüm olumsuzluklar İran'ın ülkemizde yürüttüğü gizli faaliyetlerdir" dedi.
Tutuklanan Eski Polis Müdürü Atayün İran'ı Suçladı
17:09
Atayün'ün İfadesinde İran Vurgusu 22 Temmuz operasyonu kapsamında geçtiğimiz Cuma günü mahkemeye sevk edilen 49 kişiden aralarında eski Terörle Mücadele Şube Müdürü Yurt Atayün'ün de bulunduğu 11 kişi salı gecesi tutuklandı.
15:05
Yurt Atayün: Operasyonlar Konusunda Başbakan'a Brifing Verdim İstanbul Terörle Mücadele Şubesi eski Müdürü Yurt Atayün, KCK operasyonları kapsamında suça karışan MİT mensupları hakkında Başbakan'a brifing verdiğini iddia etti.
Yurt Atayün: Operasyonlar Konusunda Başbakan'a Brifing Verdim
12:53
Yurt Atayün: "Savcılığın ve Mahkemelerin Kararlarını Uyguladık" Paralel yapı operasyonları kapsamında sevk edildiği mahkemede ifade veren İstanbul Terörle Mücadele eski Şube Müdürü Yurt Atayün, “Yapılan tüm çalışmalardan üstlerimizin haberi vardı.
Yurt Atayün: 'Savcılığın ve Mahkemelerin Kararlarını Uyguladık'
14:06
Yurt Atayün İfade Verirken Gözaltı Süresi Doldu Terörle Mücadele Şubesi'nin eski müdürü Yurt Atayün'e 19 soru yöneltildi. Bunlardan sadece 5' ini yanıtlaması 10 saat sürdü ve anlattıkları ancak 108 sayfaya sığdı.
Yurt Atayün İfade Verirken Gözaltı Süresi Doldu
13:28
Yurt Atayün'ün Gözaltı Süresi Bitti, Söyleyecekleri Bitmedi 22 Temmuz Operasyonu kapsamında gözaltına alınan Terörle Mücadele Şube eski Müdürü Yurt Atayün'e, Emniyette 10 saat boyunca 19 soru yöneltildi.
Yurt Atayün'ün Gözaltı Süresi Bitti, Söyleyecekleri Bitmedi
10:30
Polisler, Zekeriya Öz'ün Emniyete Neden Geldiğini Anlattı 17 Aralık yolsuzluk soruşturmasında Bakan çocuklarının sorgusu sürerken dönemin Başsavcı Vekili Zekeriya Öz'ün neden Emniyet'e gittiğini bu kez polisler anlattı.
Polisler, Zekeriya Öz'ün Emniyete Neden Geldiğini Anlattı
14:08
Emniyet'te 17 Aralık'ın Bilançosu: Çaycılar Bile Sürgün Yedi 17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet iddialarına ilişkin operasyonda lahmacun söylemesiyle gündeme gelen komiser Recep Can, Hizan'a sürgün edildi.
Emniyet'te 17 Aralık'ın Bilançosu: Çaycılar Bile Sürgün Yedi
16:26
Kırmızılı Kadın" Davası Olaylar sırasında kamuoyunda ''kırmızılı kadın'' olarak gündeme gelen Ceyda Sungur'a biber gazı sıktığı gerekçesiyle hakkında, ''görevi kötüye kullanma'' suçundan 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılan polis memurunun yargılanmasına devam edildi.
13:00
Gezi'nin "Kırmızılı Kadın" I Başbakan Erdoğan'dan da Şikayetçi Oldu Kırmızılı kadın Ceyda Sungur, Avukatı İlkay Bahçetepe aracılığıyla bulunduğu suç duyurusunda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın yanısıra eski İçişleri Bakanı Muammer Güler, eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın ve İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu hakkında dava açılmasını istedi.
12:25
Kırmızılı Kadın' Başbakan Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu Gezi Parkı eylemleri sırasında yakın mesafeden yüzüne biber gazı sıkılırken görüntüleri basına yansıyan ve ‘Kırmızılı kadın’ olarak nitelendirilen Ceyda Sungur, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, eski İçişleri Bakanı Muammer Güler, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın’ın da aralarında bulunduğu yetkililer hakkında suç duyurusunda bulundu.
Kırmızılı Kadın' Başbakan Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu
14:47
İzmir Büyükşehir Zabıtası Eski Emniyet Müdürüne Emanet İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, yerel seçimlerden sonra yapmayı planladığı bürokrat değişikliklerini bir bir hayata geçiriyor.
İzmir Büyükşehir Zabıtası Eski Emniyet Müdürüne Emanet
17:50
3 Temmuz Sürecinden Kimler Kaldı? Fenerbahçe ve Türk futbolcunun önemli sürecinde soruşturmayı başlatan da yürüten de görevden alındı.
3 Temmuz Sürecinden Kimler Kaldı?
18:41
Jöleli Çıktı Meydane! Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Bingöl Havaalanı'nın açılışını yapmak için dün saat 15.00'de İstanbul'dan Bingöl'e gitti.
Jöleli Çıktı Meydane!
19:59
Berkin Soruşturmasında Vali Mutlu ve Çapkın'a Takipsizlik Berkin Elvan'ın ölümüne ilişkin soruşturmada, Savcılık, Vali Güler ve Hüseyin Çapkın hakkında hakkında takipsizlik kararı verdi.
Berkin Soruşturmasında Vali Mutlu ve Çapkın'a Takipsizlik
07:51
Gezi Parkı Olaylarının Sorumlusu Çadır Yakan Zabıtalar Gezi olaylarıyla ilgili bakanlık müfettişlerinin raporu tamamlandı: Gezi olayları bir yanlış anlamayla başladı. Sorumlusu çadır yakan zabıtalardı.
Gezi Parkı Olaylarının Sorumlusu Çadır Yakan Zabıtalar
14:23
CHP'li Oran'dan İçişleri Bakanı'na "Baransu" Soruları CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran, İçişleri Bakanı Efkan Ala'ya, "Vali Avni Mutlu'ya, Mehmet Baransu için "Hemen gözaltına alınmalı. Belgelerine, her şeyine el konulması lazım' demenizin gerekçesi nedir?
CHP'li Oran'dan İçişleri Bakanı'na 'Baransu' Soruları
12:00
İstanbul Valisi'nden Berkin Elvan Tweetine Büyük Tepki İstanbul Valisi Mutlu, hayatını kaybeden Berkin Elvan'ın ölümüyle ilgili tweet attı. Vali'nin mesajına sosyal medyadan çok sert tepki geldi.
İstanbul Valisi'nden Berkin Elvan Tweetine Büyük Tepki
20:30
Bakan Bozdağ: "Adeta El Yordamıyla Rüya Tabiri Yaparak Bir Bakan Hakkında Gensoru Önergesi... Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, MHP tarafından verilen gensoru ile ilgili olarak, “Adeta el yordamıyla rüya tabiri yaparak bir bakan hakkında gensoru önergesi veriyorsunuz” dedi.
Bakan Bozdağ: 'Adeta El Yordamıyla Rüya Tabiri Yaparak Bir Bakan Hakkında Gensoru Önergesi...
19:41
MHP'nin Adalet Bakanı Bozdağ Hakkında Verdiği Gensoru Önergesi Adalet Bakanı Bozdağ: "Adalet Bakanı olarak, hiçbir cumhuriyet başsavcısına veya cumhuriyet savcısına 'soruşturmaların üzerini örtün, soruşturmaları durdurun, bu işi kapatın' demedim" "Kim ki bunu dediğimi iddia ediyorsa, bunu ispat etmesi lazım. Bunu yapan namussuzdur, şerefsizdir ama bunu yaptığımı birileri iddia edip de ispat etmiyorsa onlar da namussuzdur, şerefsizdir" "Hakkımdaki gensoru açılması istemi, esasında kötü bir rüya tabirinden ibarettir" "Dün AK Parti Grubu; bugün CHP, MHP,
MHP'nin Adalet Bakanı Bozdağ Hakkında Verdiği Gensoru Önergesi
10:28
İstanbul Emniyeti'nde 2 Koordinatör Müdür Görevden Alındı İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok'a yardımcı olmaları için göreve getirilen 2 koordinatör müdür görevden alındı.
İstanbul Emniyeti'nde 2 Koordinatör Müdür Görevden Alındı
16:39
Develioğlu'nun Kabataş'ta Saldırıya Uğradığı İddiası Gazeteci Elif Çakır: "Bir anne, bir genç kadın bunun üzerinden linç edilmeye çalışılıyor.
Develioğlu'nun Kabataş'ta Saldırıya Uğradığı İddiası
19:33
İstanbul Emniyet Müdürü Altınok: "Polis de Trafik Kurallarına Uyacak" İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok, acil durumların dışında resmi ve sivil polis araçlarının emniyet şeridi yasağı ile ilgili olarak, “Bu şehirde hepimiz yaşıyoruz.
İstanbul Emniyet Müdürü Altınok: 'Polis de Trafik Kurallarına Uyacak'
10:51
İstanbul'da Polis Emniyet Şeridini Kullanamayacak İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok, acil durumlar dışında polis araçlarının emniyet şeridini kullanmasını yasakladı.
İstanbul'da Polis Emniyet Şeridini Kullanamayacak
15:15
Necati Altıntaş, İstanbul'da Son Yolculuğuna Uğurlandı Ankara'da tedavi gördüğü hastanede vefat eden emekli Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Necati Altıntaş, İstanbul'da son yolculuğuna uğurlandı.
Necati Altıntaş, İstanbul'da Son Yolculuğuna Uğurlandı
18:50
İstanbul Emniyeti'nde 100 Polis Görevden Alındı İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde Narkotik, Asayiş ve Yabancılar Şube'de görevli 8'i emniyet amiri 100 polis daha görevden alındı.
İstanbul Emniyeti'nde 100 Polis Görevden Alındı
01:02
Başbakan Erdoğan İstanbul'a Geldi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'dan İstanbul'a geldi.
Başbakan Erdoğan İstanbul'a Geldi
10:52
Gaffar Okkan'ın Ekibi Aktif Görevde Son Emniyet Müdürleri kararnamesinde Diyarbakır'da uğradığı silahlı saldırıda şehit olan Gaffar Okkan'ın ekibinin aktif göreve getirildiği ortaya çıktı.
Gaffar Okkan'ın Ekibi Aktif Görevde
12:53
Mali Şubenin Çaycısı da Görevden Alınmış İstanbul Emniyeti'nde yaşanan tasfiye sürecinde, operasyonu yürüten mali şubedeki çaycının da görevden alındığı ortaya çıktı.
Mali Şubenin Çaycısı da Görevden Alınmış
00:25
Ankara Emniyet Müdürlüğü'nde 560 Polisin Yeri Değişti Ankara Emniyet Müdürlüğü'nde 80'i rütbeli 560 polisin görev yerleri değiştirildi. Görevden alınan personelin yerine ilk aşamada 250 kişi atandı.
Ankara Emniyet Müdürlüğü'nde 560 Polisin Yeri Değişti
12:09
Telefon Dinlemekle Görevli 45 Polis Görevden Alındı İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde savcılık talimatıyla yapılan telefon dinlemelerini gerçekleştiren 45 polis memuru, başka ilçelere gönderildi.
Telefon Dinlemekle Görevli 45 Polis Görevden Alındı
08:41
Selami Altınok, 16 Yardımcısının Görev Yerini Değiştirdi Yolsuzluk operasyonu sonrası pek çok emniyet müdürü görevden alınırken, İstanbul Emniyet Müdürü 16 yardımcısının görev yerini değiştirdi.
Selami Altınok, 16 Yardımcısının Görev Yerini Değiştirdi
17:50
Emniyet'te 12 Müdür Daha Görevden Alındı Yolsuzluk ve rüşvet operasyonunun ardından Emniyet Genel Müdürlüğü'nde 12 şube müdürü daha görevden alındı.
Emniyet'te 12 Müdür Daha Görevden Alındı
07:38
Bayraktar'ın Oğlunun Ofisini Arayan Polis Görevden Alındı Eski bakan Erdoğan Bayraktar'ın oğlunun ofisinde yapılan aramada, bacak bacak üstüne atarak Başbakan'ın tepkisini çeken başkomiser, görevden alındı.
Bayraktar'ın Oğlunun Ofisini Arayan Polis Görevden Alındı
15:00
Gözler Erdoğan'da Rüşvet ve yolsuzluk skandalı Ankara'ya ulaştı.
Gözler Erdoğan'da
16:24
Bakan Güler: Bir Siyaset Mühendisliği Yapılmıştır İçişleri Bakanı Muammer Güler, kendisine ilişkin iddiaları yalanlarken, "Şu anda görünen o ki, bütün yargı kuralları, bütün hukuk ayaklar altına alınarak maalesef emniyet ve yargıdaki ayaklar da kullanılarak, bir siyaset mühendisliği yapılmıştır.
Bakan Güler: Bir Siyaset Mühendisliği Yapılmıştır
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 05:59:53. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA HÜSEYİN ÇAPKIN HABERLERİ
[Hata Bildir]