SON DAKİKA HÜSEYİN DÜNDAR HABERLERİ

Son Dakika Hüseyin Dündar Haberleri


HÜSEYİN DÜNDAR

ADAY - AKP - SAMSUN - ÇARŞAMBA

1971 yılında, Çarşamba'da doğdu.

Orta ve Lise Öğrenimini 1989 yılında, Samsun'da tamamladı. Aynı yıl kazandığı İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 1993 yılında mezun oldu.

28 Mart 2004 ve 29 Mart 2009 tarihinde yapılan yerel seçimlerde... Devamı

13:53
Santrale Ortak Tepki Samsun'un Terme ilçesinde kurulması planlanan termik santral sorununa dikkat çekmek için tarım alanlarının kullanımı, çevresel halk sağlığı sorunları ve hukuki durum ile ilgili panel düzenlendi.
22:24
Başkan Köktaş Güllerle Veda Etti AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, 59. Genişletilmiş İl Danışma Meclis Toplantısı’nda konuşarak, "1 Şubat’ta aktif siyasi hayatıma o an itibariyle son veriyorum.
Başkan Köktaş Güllerle Veda Etti
11:25
Osmangazi Belediyesi Rol Model Oluyor Osmangazi Belediyesi, diğer belediyelere rol model oluyor.
Osmangazi Belediyesi Rol Model Oluyor
23:17
Çarşamba Yunus Emre Camisi Açıldı Çarşamba Yunus Emre Camisi açıldı- Din Hizmetleri Genel Müdürü Doç. Dr. Yiğit: - "Cami bizim ortak kalbimizdir, bu ülkenin mührüdür.
Çarşamba Yunus Emre Camisi Açıldı
16:39
Çarşamba Yunus Emre Camisi Açıldı Din Hizmetleri Genel Müdürü Doç. Dr. Yiğit: "Cami bizim ortak kalbimizdir, bu ülkenin mührüdür.
18:37
AK Parti'de 'Hayırlı Olsun' Ziyaretleri Tamamlandı AK Parti Samsun İl Başkanlığı’nın ilçe teşkilatlarına gerçekleştirdiği "hayırlı olsun" ziyaretleri tamamlandı.
AK Parti'de 'Hayırlı Olsun' Ziyaretleri Tamamlandı
13:56
Okul Müdürleri Çarşamba'da Toplandı Samsun’un Çarşamba ilçesinde, Vali İbrahim Şahin’in de katılımıyla okul idarecileri toplantısı yapıldı.
Okul Müdürleri Çarşamba'da Toplandı
12:12
Çarşamba'da "Adım Adım Başarı" Projesi Faaliyetleri "Adım Adım Başarı" projesi kapsamında Çarşamba ilçesinde tanıtım toplantısı yapıldı.
14:34
Dündar, Bulgaristanlı Gazetecilere Projelerini Anlattı Bulgaristanlı Gazeteciler Osmangazi'ye Hayran Kaldı
09:23
Bulgaristanlı Gazeteciler Osmangazi'nin Tesislerini Gezdi Tesisler Bulgaristanlı Gazetecileri Büyüledi
15:20
Kazada Şehit Olan Polis Samsun'da Toprağa Verildi İstanbul'da motosikletiyle bariyerlere çarparak şehit olan polis memuru Samet Keleş, memleketi Samsun'un Çarşamba ilçesinde defnedildi.
Kazada Şehit Olan Polis Samsun'da Toprağa Verildi
14:56
Şehit Polis Keleş, Çarşamba'da Toprağa Verildi İstanbul Boğaziçi Köprüsü çıkışında motosikletle bariyerlere çarparak kaza yapan ve şehit olan trafik polisi Samet Keleş(26) memleketi Samsun’un Çarşamba ilçesi Aşağı Esenli Mahallesi(köyünde) toprağa verildi.
Şehit Polis Keleş, Çarşamba'da Toprağa Verildi
12:20
Dünya Engelliler Günü'nde Gece Düzenlendi Samsun’un Çarşamba ilçesinde 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Göl Restoran’da gece düzenlendi.
18:32
Bakan Kılıç Çarşamba'da Köfte Yedi Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun’da katıldığı AK Parti 57. Genişletilmiş İl Danışma Meclisi toplantısı sonrası Vali İbrahim Şahin, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş ile birlikte Çarşamba’ya geldi.
Bakan Kılıç Çarşamba'da Köfte Yedi
15:23
Çarşamba'da Yüksek Öğrenim Çalışmaları Çarşamba ilçesinde kurulan Yüksek Öğretim Kurumlarını Destekleme ve Geliştirme Derneği (ÇAYED) yüksek öğrenim alanındaki çalışmalar ve hedeflerin değerlendirildiği toplantı ile harekete geçti.
14:10
Osmangazi'ye Bir Kardeş Şehir Daha Geliyor Aşıklar Kahvesinde Kardeşlik Türküleri Söylendi
16:46
Hafızeler Taçlarını Taktı Çarşamba İlçe Müftülüğü’nce Çarşamba Hasbahçe Yatılı Kız Kur’an Kursu İcazet programı düzenlendi.
18:10
Vali Şahin Çarşamba'da Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsun’un Çarşamba ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.
Vali Şahin Çarşamba'da
18:59
AK Parti Çarşamba'da Doğan Yeniden Başkan AK Parti Çarşamba İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi’nde mevcut başkan Halit Doğan, güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.
AK Parti Çarşamba'da Doğan Yeniden Başkan
12:15
Çarşamba'nın Geleceği İçin Havadan İncelediler Samsun Çarşamba Kaymakamı Caner Yıldız ile Belediye Başkanı Hüseyin Dündar 1,5 saat süren helikopter turu ile ilçeyi havadan inceledi.
14:30
Şehit Astsubay Samsun'da Askeri Törenle Karşılandı Diyarbakır’da eşi ile birlikte pazar alışverişi yaparken maskeli iki kişinin silahlı saldırısına uğrayarak şehit olan Astsubay Üstçavuş Nejdet Aydoğdu’nun cenazesi, Samsun-Çarşamba Havalimanı’nda askeri törenle karşılandı.
Şehit Astsubay Samsun'da Askeri Törenle Karşılandı
14:38
Çarşamba'da Cumhuriyet Coşkusu Çarşamba’da Cumhuriyet'in kuruluşunun 91'inci yıl dönümü kutlamaları başladı.
Çarşamba'da Cumhuriyet Coşkusu
13:29
Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Bisiklet Sürdü Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Perşembe Akşamı Bisikletçileri'nin düzenlediği bisiklet turuna katıldı.
Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Bisiklet Sürdü
08:33
Soğanlı Kentsel Dönüşüm Projesi'ne Bakan Desteği Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce'ye Soğanlı Kentsel Dönüşüm Projesi hakkında sunum yaptı.
Soğanlı Kentsel Dönüşüm Projesi'ne Bakan Desteği
13:27
Soğanlı Kentsel Dönüşüm Projesi'ne Bakan Desteği Soğanlı Kentsel Dönüşüm Projesinin tüm detaylarıyla inceleyen Bakan Güllüce, "Soğanlı Kentsel Dönüşüm Projesi, sadece Bursa’nın değil Türkiye’nin geleceği açısında çok önemsediğimiz bir proje" dedi.
Soğanlı Kentsel Dönüşüm Projesi'ne Bakan Desteği
12:04
Bakan Güllüce: Kentsel Dönüşüm Hiç Kolay Bir İş Değil Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, "Kentsel dönüşüm hiç kolay bir iş değil. Yüksek bir bilgi birikimi gerektiriyor.
Bakan Güllüce: Kentsel Dönüşüm Hiç Kolay Bir İş Değil
18:18
Çarşamba'da AK Parti ve MHP'de Bayramlaşma AK Parti ve MHP Çarşamba İlçe Başkanlıklarında bayramlaşma programı yapıldı.
15:43
Protokol Bayramda Buluştu Kurban Bayramı münasebetiyle Çarşamba protokolü bir araya geldi.
Protokol Bayramda Buluştu
12:46
Çarşamba'da Bayramlaşma Çarşamba protokolü Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen programda bayramlaştı.
16:11
Samsun Valisi Şahin'e Ziyaretler Çarşamba Kaymakamı Yıldız ve Belediye Başkanı Dündar, Samsun Valisi Şahin’i ziyaret etti.
16:32
Diesre, Çarşamba'ya Şubesini Açtı Türkiye'nin en büyük tesettür mağazalarından biri olan Diesre, Çarşamba Vefa Yaşam ve Alışveriş Merkezi içerisinde 600 metrekare alanda yeni mağazasını açtı.
Diesre, Çarşamba'ya Şubesini Açtı
15:06
Osmangazi'de Kurban Satış Yerleri Hazır Osmangazi Belediyesi, yaklaşan vatandaşların kurbanlık ihtiyacını rahatça karşılayabilmeleri için ilçede 3 farklı mahallede kurban satış yeri kurdu.
Osmangazi'de Kurban Satış Yerleri Hazır
17:53
Samsunspor'dan Kul ve Dündar'a Ziyaret Samsunspor Başkanı Emin Kar, Başkan Vekilleri Recep Hun, Mehmet Bank, İdari İşlerden Sorumlu Asbaşkan Adem Soycan ve İbrahim Akdağ, Terme Belediye Başkanı Şenol Kul ile Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar’ı ziyaret etti.
Samsunspor'dan Kul ve Dündar'a Ziyaret
10:54
Başkan Yılmaz, Çarşambalılarla Buluştu Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Çarşambalılar Yardımlaşma ve Haberleşme Derneği üyeleri ile kahvaltıda bir araya geldi.
Başkan Yılmaz, Çarşambalılarla Buluştu
14:15
Lojistik Köy'de Arsa Tamam, Sıra 45 Milyon Euro Hibede Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, Tekkeköy ilçesinde 672 dönümlük bir alanı uluslararası standartlarda Lojistik Köy yapmak için çalışmaları tamamladıklarını, OKA aracılığıyla Avrupa Birliği’ne sundukları proje ile 45 milyon euro hibe alma noktasında artık son noktaya kadar geldiklerini söyledi.
Lojistik Köy'de Arsa Tamam, Sıra 45 Milyon Euro Hibede
18:13
Matematikçilerden Taşçı, Genç ve Dündar'a Plaket Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü tarafından düzenlenen, "Cebir ve Sayılar Teorisi Sempozyumu" 5-8 Ağustos tarihleri arasında Konaks Otel'de gerçekleştirilecek.
Matematikçilerden Taşçı, Genç ve Dündar'a Plaket
14:09
"Erdoğan İlk Defa Kendi İçin Oy İstiyor" AK Parti Samsun İl Başkanı Köktaş, "10 Ağustos'ta Recep Tayyip Erdoğan'ı yine yalnız bırakmayacağız. Çünkü Recep Tayyip Erdoğan, ilk defa kendi için bir oy istiyor" dedi.
'Erdoğan İlk Defa Kendi İçin Oy İstiyor'
16:42
Çarşamba'dan Erdoğan'a Bağış Desteği Samsun’un Çarşamba ilçesinde, 10 Ağustos’ta yapılacak seçimde AK Parti’nin Cumhurbaşkanı adayı olan Recep Tayyip Erdoğan’a bağış desteğinde bulunuldu.
Çarşamba'dan Erdoğan'a Bağış Desteği
18:21
Çarşamba'da Ramazan Bayramı AK Parti Çarşamba İlçe Teşkilatı tarafından bayramlaşma töreni düzenlendi.
12:39
Ramazan Bayramı Samsun'un Çarşamba ilçesinde bayramlaşma töreni gerçekleştirildi.
Ramazan Bayramı
15:31
Çarşamba Havalimanı'nda Oy Verme İşlemleri Başladı Cumhurbaşkanlığı seçimi için Samsun Çarşamba Uluslararası Havalimanı'nda Gümrük Muhafaza Müdürlüğünde oy verme işlemi başladı.
Çarşamba Havalimanı'nda Oy Verme İşlemleri Başladı
14:03
ÇTSO Son İftar Programıyla Protokolle Buluştu Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası son iftar programında protokolle buluştu.
ÇTSO Son İftar Programıyla Protokolle Buluştu
10:46
Samsun Çarşamba'da Engelliler İftarda Buluştu Samsun'da Çarşamba Bedensel Engelliler Derneği üyeleri iftarda bir araya geldi.
23:08
Bedensel Engelliler İftarda Buluştu Çarşamba Bedensel Engelliler Derneği Yönetim Kurulu, düzenlediği iftar yemeği ile engelli vatandaşları bir araya getirdi.
Bedensel Engelliler İftarda Buluştu
13:07
Kaymakamlık Şehit Yakınları ve Gazilere İftar Verdi Samsun’un Çarşamba İlçe Kaymakamlığı, ilçe genelinde yaşayan gaziler ve şehit yakınlarını Ramazan ayı dolayısıyla düzenlenen iftar programında ağırladı.
Kaymakamlık Şehit Yakınları ve Gazilere İftar Verdi
10:43
Çarşamba'da Şehit Yakınları ve Gazilere İftar Çarşamba Kaymakamlığı tarafından şehit yakınlarına ve gazilere iftar verildi.
Çarşamba'da Şehit Yakınları ve Gazilere İftar
11:09
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Açıklaması AK Parti İl Başkanlığı ile Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nın birlikte düzenledikleri iftar proğramı bu kez Çarşamba'da gerçekleşti.
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Açıklaması
10:31
AK Parti Çarşamba İlçesinde 7 Bin Kişiye İftar Verdi Büyükşehir Belediyesi ve AK Parti Samsun İl Başkanlığınca Çarşamba ilçesinde iftar düzenlendi.
AK Parti Çarşamba İlçesinde 7 Bin Kişiye İftar Verdi
16:26
AK Parti'nin Halk Günü Bulaşması AK Parti Eskişehir Milletvekili Salih Koca, ülke ve kent gündemindeki çeşitli konularla ilgili açıklamalarda bulundu, soruna cevaplandırdı.
AK Parti'nin Halk Günü Bulaşması
12:13
Köşk Adaylığı Tehditle Engellenen İsim: Ali Fuat Başgil Başbakan Erdoğan'ın Samsun mitinginde işaret ettiği, 1961 yılında cumhurbaşkanlığına aday olduğu için ölümle tehdit edilen Ali Fuat Başgil'in adı Çarşamba'da yaşatılıyor.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 02:32:37. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA HÜSEYİN DÜNDAR HABERLERİ
[Hata Bildir]