SON DAKİKA HÜSEYİN GÜNEY HABERLERİ

Son Dakika Hüseyin Güney Haberleri


... Devamı

15:29
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Boyabat ilçesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı törenle kutlandı.
19:43
Bakan Çavuşoğlu'nun Gazze Tepkisi Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, “Kendisini insan haklarının koruyucusu lanse eden ülkelerin İsrail'in zulmüne karşı sessiz kalması, hatta utanmadan taraf tutması maalesef içimizi acıtıyor ve yüzümüzü kızartıyor” dedi.
Bakan Çavuşoğlu'nun Gazze Tepkisi
01:12
Bakan Çavuşoğlu MHP'li Başkanı Ziyaret Etti Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, Alanya Belediğe Başkanı MHP'li Adem Murat Yücel'i makamında ziyaret etti.
16:17
AB Bakanı Çavuşoğlu Annesi İçin Okutulan Mevlide Katıldı Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, annesi Fatma Çavuşoğlu'nun ölümünün 2'nci yılı dolayısıyla Antalya'nın Alanya İlçesi'nde okutulan mevlide katılarak dua etti.
AB Bakanı Çavuşoğlu Annesi İçin Okutulan Mevlide Katıldı
14:29
AB Bakanı Çavuşoğlu Annesi İçin Verilen Mevlit Yemeğine Katıldı Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmükakereci Mevlüt Çavuşoğlu, 2 yıl önce vefat eden annesi Fatma Çavuşoğlu için verilen mevlit yemeğine katılarak dua etti.
AB Bakanı Çavuşoğlu Annesi İçin Verilen Mevlit Yemeğine Katıldı
14:28
AB Bakanı Çavuşoğlu Annesi İçin Okutulan Mevlide Katıldı Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, annesi Fatma Çavuşoğlu'nun ölümünün 2'nci yılı dolayısıyla Antalya'nın Alanya İlçesi'nde okutulan mevlide katılarak dua etti.
AB Bakanı Çavuşoğlu Annesi İçin Okutulan Mevlide Katıldı
14:10
Özel Şahika Koleji'nin Temeli Dualarla Atıldı Rize Çayeli Özel Şahika Koleji İlköğretim Okulu'nun temeli dualarla atıldı.2000 yılından bu yana ilçede faaliyet gösteren Özel Şahika Koleji, Aşıklar mevkiinde 2 blok halinde yapılacak.    İlk blokun yapılması için sponsor olan işadamı...
Özel Şahika Koleji'nin Temeli Dualarla Atıldı
17:17
Özel Ufuk Hatipoğlu Zühtiye Sabri Bostancı Okulunun Temeli Atıldı Alanya'da, Özel Ufuk Hatipoğlu Zühtiye – Sabri Bostancı Ortaokulu binasının temeli düzenlenen törenle atıldı
13:58
Rize'de Proje Toplantısı Valilikte Yapıldı Rize'de Andon İçme Suyu ve Güney Çevre Yolu Projelerinin ele alındığı toplantı, Vali Nurullah Çakır başkanlığında yapıldı.
19:37
?şarkıya 50 Milyon Harcıyor, Haciz Gelince Ağlıyor? Partisinin İlçe Başkanlığını ziyaretinin ardından Alanya Öğretmenevi'nde köy muhtarlarıyla kahvaltıda bir araya gelen Türel, 'Büyükşehir Yasası' hakkında bilgi verdi.
?şarkıya 50 Milyon Harcıyor, Haciz Gelince Ağlıyor?
16:25
Köylere Hem İlçe Hem de Büyükşehir Belediyesinden Bütçe Ayrılacak AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Menderes Türel, yasa kapsamında köylere hem ilçe hem de büyükşehir belediyesinden bütçe ayrılacağını söyledi.
Köylere Hem İlçe Hem de Büyükşehir Belediyesinden Bütçe Ayrılacak
17:08
Varda İçmesuyu Bakım, Onarım ve İşletme Birliği'nin Genel Kurulu Yapıldı Rize İl Özel İdaresi bünyesinde Bakanlar Kurulu onayıyla kurulan Varda İçmesuyu Bakım, Onarım ve İşletme Birliğinin 2013 yılı birinci olağan genel kurul toplantısı yapıldı.
21:10
AK Parti Milletvekili Samani Açıklaması "Gittiğimiz yerlerde gözlemlediğim kadarıyla partimize olan teveccüh giderek artıyor. Bunun belli başlı sebeplerinden birisi de karşımızda güçlü bir muhalefet olmamasıdır"
AK Parti Milletvekili Samani Açıklaması
16:26
CHP'nin Selçuk'taki Yeni Başkanı Kurayla Belirlendi İki listeyle gerçekleşen CHP Selçuk Olağan Kongresinde Selçuk Belediye Başkanı H.Vefa Ülgür'ün desteklediği Özge Yıldırım başkanlığındaki liste kazandı.
CHP'nin Selçuk'taki Yeni Başkanı Kurayla Belirlendi
11:30
Muzda Sıcak Hava Bereketi Alanya'da aşırı sıcaklar sonucu hasadı erken başlayan muzda 70 bin tonun üzerinde rekolte bekleniyor Alanya Muz Üreticileri Birliği Başkanı Güney: "Seralarda üretim yapılması ve üretici birliklerinin desteğiyle muzun kalitesi çok iyi olmaya başladı. Dışarıdan gelen muzlarla yarışır şekilde üretim yapabiliyoruz"
Muzda Sıcak Hava Bereketi
15:14
Mazlumder, Cezaeviyle İlgili Raporunu Açıkladı Mazlumder, Batman M Tipi Kapalı Cezaevinde yaptıkları görüşmelerle ilgili raporunu açıkladı.
Mazlumder, Cezaeviyle İlgili Raporunu Açıkladı
14:03
Arınç'tan Alanya'da Akrabasına Taziye Ziyareti Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, cami açılışı ve düğün törenine katılmak için geldiği Antalya'nın Alanya İlçesi'nde, merhum dayısının vefat eden gelininin ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
Arınç'tan Alanya'da Akrabasına Taziye Ziyareti
23:51
'Camilerimiz Sadece İbadet Olarak Değil, Sosyal Alanlar Olarak Hizmet Ediyor' Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Antalya'nın Alanya ilçesinde hayırsever kardeşlerin yaklaşık 6 milyon liraya yaptırdığı caminin açılışını yaptı.
'Camilerimiz Sadece İbadet Olarak Değil, Sosyal Alanlar Olarak Hizmet Ediyor'
22:46
Arınç: 10 Yıl Önce Vay Gerici, Vay Yobaz Diye Başlarlardı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç cami açılışı yapmak ve düğün törenine katılmak için Antalya'nın Alanya ilçesine gitti.
Arınç: 10 Yıl Önce Vay Gerici, Vay Yobaz Diye Başlarlardı
21:01
Arınç: 10 Yıl Önce Vay Gerici, Vay Yobaz Diye Başlarlardı Antalya'nın Alanya İlçesi'nde 2011'de 'Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi'nin temelini attığını belirten Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, "Hangi devirdeyiz arkadaşlar? Hem adı 'Hamdullah' olacak, hem 'Emin' olacak, sonunda da"...
Arınç: 10 Yıl Önce Vay Gerici, Vay Yobaz Diye Başlarlardı
11:58
Rize İl Taşkın Koruma Kurulu Toplandı Rize İli Taşkın Koruma Kurulu'nun olağan toplantısı, Rize Valisi Nurullah Çakır'ın başkanlığında Ticaret Borsası Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.
Rize İl Taşkın Koruma Kurulu Toplandı
09:23
Rize Valisi Çakır'dan Yatırımlara Yerinde İnceleme Rize Valisi Nurullah Çakır, Rize'de yapılan Özel İdare çalışmalarını ve diğer yatırımları yerinde inceledi.
Rize Valisi Çakır'dan Yatırımlara Yerinde İnceleme
19:33
'Alanya Azmanı'na Patent Başvurusu Alanya Ziraat Odası Başkanı Turgut Musluoğlu, Alanya'da tropikal meyve çeşitlerinin yetiştirilebildiğini göstermek amacıyla kurdukları Tropikal Meyve Üretim İstasyonu'nda bugüne kadar 24 çeşit ürünün adaptasyonunu sağladıklarını söyledi.
'Alanya Azmanı'na Patent Başvurusu
17:21
Vali Çakır'ın İncelemeleri Rize Valisi Nurullah Çakır, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu.
Vali Çakır'ın İncelemeleri
12:22
Varda İçme Suyu Projesi 33 Köyün Su İhtiyacını Karşılayacak Rize'nin batı bölgelerindeki ilçeleri ile köylerinin içmesuyu ihtiyacının karşılanması için hazırlanan VARDA İçmesuyu Projesinin son durumu hakkında Rize Valisi Nurullah Çakır DSİ 22.Bölge Müdürü Adil Erdoğan Yaşaroğlu'ndan bilgi aldı.
Varda İçme Suyu Projesi 33 Köyün Su İhtiyacını Karşılayacak
18:44
Altso Voc-Test Merkezi Kalifiye Personel Problemini Çözecek Alanya Ticaret ve Sanayi Odası'nda (ALTSO) açılışı yapılan Voc-Test Meslek Standartları ve Yeterlilik Geliştirme, Sınav ve Belgelendirme Merkezi, turizm sektöründe kalifiye personel problemini kökten çözecek.
Altso Voc-Test Merkezi Kalifiye Personel Problemini Çözecek
17:20
Vali Yardımcısından Sendikacıya Tazminat Davası Rize'de, Vali Yardımcısı hakkında basın açıklaması düzenleyen Memur-Sen Rize Şubesi Başkanı Resul Usta hakkında 30 bin TL'lik tazminat davası açıldı.
Vali Yardımcısından Sendikacıya Tazminat Davası
15:40
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çavuşoğlu, Altso'yu Ziyaret Etti AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, ALTSO'nun Alanya'nın temel taşı olduğunu söyledi.
23:10
Alanya 13. Turizm Sanat Şenliği Başladı Antalya'nın Alanya ilçesinde bu yıl 13'üncüsü düzenlenen Alanya Turizm ve Sanat Şenliği, yerli ve yabancı dans gruplarının gösterileri ile başladı.
Alanya 13. Turizm Sanat Şenliği Başladı
15:42
Çatalca'dan ve Alanya'ya Anlamlı Ziyaret Alanya'daki ziyaret programı; dedesi Çatalca'daki Alaiye Taburunda şehit düşen emekli öğretmen Haşim Yetkin'in rehberliğinde başladı.
Çatalca'dan ve Alanya'ya Anlamlı Ziyaret
18:02
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (8) Foto.ALANYA'da 'Engelliler Haftası' kapsamında 'El Sanatları Sergisi' açıldı.
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (8)
16:48
Rize'de Köydes Kapsamında Yapılan Yatırımlar Değerlendirildi Rize Valisi Nurullah Çakır başkanlığında 'Köydes' kapsamında yapılan yatırımların değerlendirildiği bir toplantı yapıldı.
Rize'de Köydes Kapsamında Yapılan Yatırımlar Değerlendirildi
18:15
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (6) Foto.Açılıştan fotolar var.
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (6)
15:26
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (5) Foto.Öğrenciler eğlenirken, hediye dağıtırken görüntü.
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (5)
12:12
Alanya'da 23 Nisan Coşkusu Yaşandı Antalya'nın Alanya ilçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kardeş şehirlerin katılımıyla gerçekleştirildi.
Alanya'da 23 Nisan Coşkusu Yaşandı
15:41
Rize İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Güney'in Özel İdare'yi 'Nazi Kampı'na Çevirdiği İddiası Rize Vali Yardımcısı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ümit Hüseyin Güney'in memurlara karşı kaba tutumlarından rahatsız olan Memur-Sen ve Bem-Bir-Sen üyeleri protesto gösterisi düzenledi.
Rize İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Güney'in Özel İdare'yi 'Nazi Kampı'na Çevirdiği İddiası
10:51
'Toprak Analizi' Kaliteyi Artırdı Güneşli iklimi sayesinde seracılık ve narenciye üretiminden yılda yaklaşık 40 milyon TL gelir elde eden Alanyalı üreticiler, toprak, yaprak ve sulama suyu analizleri ile ürün kalitesini de artırdı.
'Toprak Analizi' Kaliteyi Artırdı
15:16
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (7)
17:44
AK Parti Rize İl Genel Meclisi Üyesi Karaman, Defnedildi Kalp krizi sonucu dün vefat eden AK Parti Rize İl Genel Meclisi Üyesi Yüksel Karaman, Çamlıhemşin ilçesinde toprağa verildi.
AK Parti Rize İl Genel Meclisi Üyesi Karaman, Defnedildi
14:45
İl Genel Meclisi Üyesi Veyisoğlu'nun Acı Günü AK Parti Pazar İl Genel Meclisi Üyesi Leyla Veyisoğlu'nun eşi Recep Veyisoğlu vefat etti.
18:48
Ankara'da Fırtına Ankara'da sabah saatlerinde başlayan fırtına, yaşamı etkiledi.
17:16
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (7) Foto.AÇIKÖĞRETİM Fakülteleri'nde okuyan Alanya'daki öğrenciler, açıköğretim sınavlarının ilçede yapılması için imza kampanyası başlattı.
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (7)
13:14
Köy Yolları Avrupa Standartlarına Kavuştu Rize'nin Pazar ilçesinde, köylerde yapılan yol genişletme ve betonlama çalışmasının faturası köylüye çıkarıldı.
Köy Yolları Avrupa Standartlarına Kavuştu
13:29
Rize'de Şair Cemal Safi'den Şiir Dinletisi Rize'de şair Cemal Safi, 'Sazla Söz Arasında' adlı şiir dinletisi gerçekleştirdi.(DOKAP) Başkanı Ekrem Yüce, İl Milli Eğitim Müdürü Saffet Yıldırım ile çok sayıda vatandaş katıldı.
08:58
Rize Belediyesi İşkur Kura Çekimi Yapıldı Haftalardır kamuoyunda beklenen İşkur kura çekimleri bugünde devam etti.
Rize Belediyesi İşkur Kura Çekimi Yapıldı
18:45
Rektör Kurtcephe'den Alanya'ya Üniversite Müjdesi Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.İsrafil Kurtcephe, "Alanya'da kurulan fakültelere ve ALTSO Meslek Yüksekokulu'na tıp fakültesinin de eklenmesiyle ilçede bir devlet üniversitesi kurmanın önündeki engellerin tamamı kalkıyor" dedi.
18:41
Alanya'da Tıp Fakültesi Kurulması Çalışmaları Antalya'nın Alanya İlçesinde Tıp Fakültesi kurulması için yaptığı başvurunun Bakanlar Kurulunca kabul edilmesinin ardından AÜ Rektörü Prof.Dr.İsrafil Kurtcephe Alanya'da Fakültenin yapılması için uygun olan arazilerde incelemelerde bulundu.
Alanya'da Tıp Fakültesi Kurulması Çalışmaları
18:23
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (7) Foto.Başkan Evcilmen portre, elektrik santralinin eski fotoğrafları ve proje fotoğrafları.Prof.Dr.AKDENİZ Üniversitesi (AÜ) Senatosu'nun Alanya'da Tıp Fakültesi kurulması için yaptığı başvurunun Bakanlar Kurulu'nca kabul edilmesinin ardından...
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (7)
15:45
Tıp Fakültesiyle Sevinen Alanya'nın Hedefinde Üniversite Var Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Alanya Tıp Fakültesi'nin Bakanlar Kurulu tarafından onaylanması ilçede sevinçle karşılandı.
Tıp Fakültesiyle Sevinen Alanya'nın Hedefinde Üniversite Var
15:22
Dil Bilen İmamlar Geliyor Antalya'da müezzinden imama müftülük personeli yabancı dil öğrenecek, diksiyon dersleriyle birlikte Osmanlı Türkçesi eğitimi alacak.
Dil Bilen İmamlar Geliyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 06:53:54. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA HÜSEYİN GÜNEY HABERLERİ
[Hata Bildir]