SON DAKİKA İBRAHİM BİNİCİ HABERLERİ

Son Dakika İbrahim Binici Haberleri


İBRAHİM BİNİCİ

İbrahim Binici, 3 Nisan 1962'de Şanlıurfa Suruç'ta doğdu. Babasının adı İsa, annesinin adı Cemile'dir. Emekli; Ağrı Eleşkirt Lisesini bitirdi. Sanayi Bakanlığına bağlı ÇUKOBİRLİK'te görev yaptı. Binici, evli ve 5 çocuk babasıdır. ... Devamı

17:47
Hdp Heyeti, Kobani'de (Ayn El Arap) İncelemelerde Bulundu IŞİD ile bazı Kürt grupları arasındaki çatışmalar HDP heyeti, IŞİD'in Kobani'den (Ayn el Arap) püskürtüldüğü haberleri üzerine, ilçeye giderek incelemelerde bulundu.
Hdp Heyeti, Kobani'de (Ayn El Arap) İncelemelerde Bulundu
13:56
Işid ile Bazı Kürt Grupları Arasındaki Çatışmalar HDP heyeti, IŞİD'in Kobani'den (Ayn el Arap) püskürtüldüğü haberleri üzerine, ilçeye giderek incelemelerde bulundu.
13:27
Demirtaş: Kenan Evren'in Barajı Tarumar Olacak Partisinin Urfa il kongresine katılan HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş, seçim barajı eleştirilerine yönelik "Evren'in barajı tarumar olacak' dedi.
Demirtaş: Kenan Evren'in Barajı Tarumar Olacak
17:38
Demirtaş: "Zihinlerdeki Barajı Yıkın" HDP Şanlıurfa İl Kongresi- Eş Genel Başkan Demirtaş: - "Zihinlerdeki barajı yıkın.
Demirtaş: 'Zihinlerdeki Barajı Yıkın'
17:06
Hdp Şanlıurfa İl Kongresi Eş Genel Başkan Demirtaş: "Zihinlerdeki barajı yıkın.
15:13
Şanlıurfa'dan Kısa Kısa Viranşehir'de yapımı süren Uhud Camisi, ramazanda hizmete girecek.
16:52
Türkiye'ye Sığınan Suriyeli Kürtler Türkiye'ye sığınan Suriyeli Kürtler- HDP Van Milletvekili Tuğluk, "Daha kapsamlı bir yardım politikasının ve yeni projelerin acil hayata geçirilmesi gerekiyor" HDP Van Milletvekili Aysel Tuğluk, Türkiye'ye sığınan Suriyeli Kürtler için daha kapsamlı bir yardım politikasının ve yeni projelerin hayata geçirilmesi gerektiğini söyledi.
Türkiye'ye Sığınan Suriyeli Kürtler
15:35
Türkiye'ye Sığınan Suriyeli Kürtler HDP Van Milletvekili Tuğluk, ''Daha kapsamlı bir yardım politikasının ve yeni projelerin acil hayata geçirilmesi gerekiyor''
Türkiye'ye Sığınan Suriyeli Kürtler
16:14
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda Maliye Bakanı Şimşek:"Dedikodu üzerine inceleme yapmam, yapamam" "Hiçkimseye bir arazi verilmemiştir.
12:00
Siyasilerin Sosyal Medya Karnesi Şanlıurfa'da sosyal medyayı en etkili kullanan siyasi isimlerin başında Zeynep Karhan Uslu, Celalettin Güvenç ve İbrahim Binici geliyor.
Siyasilerin Sosyal Medya Karnesi
16:11
2015 Yılı Bütçesi Genel Kurul'da HDP Van Milletvekili Gür: "Türkiye'yi batıda en çok zor duruma sokan IŞİD ile olan ilişkilerdir" HDP Şırnak Milletvekili Irmak: "AKP'nin neoliberal, cinsiyetçi, mezhepçi ve muhafazakar politikaları, erkek terörünü besleyen en önemli faktördür"
11:55
DBP, Yönetimi Değişti DBP Şanlıurfa'da kongresini gerçekleştirdi. Celalettin Erkmen'den boşalan il başkanlığına İsmail Kaplan ile eş başkanı Yasemin Kılıç geldi.
DBP, Yönetimi Değişti
16:31
Şanlıurfa Dbp'li Yüksek: Bahçeli'nin Tunceli Ziyareti İktidarın Oyunu Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) Eş Genel Başkanı Kamuran Yüksek, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Tunceli ziyaretini değerlendirirken, "Türk milliyetçileri ile Kürt halkımızı, yurtseverlerimizi ve devrimcilerimizi karşı karşıya getirmek için 2 gün önce kışkırtarak Devlet Bahçeli'yi Dersim'e gönderdiler.
Şanlıurfa Dbp'li Yüksek: Bahçeli'nin Tunceli Ziyareti İktidarın Oyunu
15:30
Dbp'li Yüksek: Bahçeli'nin Tunceli Ziyareti İktidarın Oyunu Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) Eş Genel Başkanı Kamuran Yüksek, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Tunceli ziyaretini değerlendirirken, "Türk milliyetçileri ile Kürt halkımızı, yurtseverlerimizi ve devrimcilerimizi karşı karşıya getirmek için 2 gün önce kışkırtarak Devlet Bahçeli'yi Dersim'e gönderdiler.
Dbp'li Yüksek: Bahçeli'nin Tunceli Ziyareti İktidarın Oyunu
11:13
HDP'de 2 Dönem Kuralı: 10 İsim Liste Dışı Kalacak HDP'nin tüzüğünde yer alan 'Bir üye aynı organa en fazla iki dönem üst üste seçilebilir' kuralından dolayı 2015 seçimlerinde HDP'de radikal değişiklikler yaşanacak.
HDP'de 2 Dönem Kuralı: 10 İsim Liste Dışı Kalacak
17:12
Kobani'de Işid Saldırısı Sürüyor (3) Aysel TUĞLUK: KOBANİ YOKSA ÇÖZÜM SÜRECİ DE YOKTUR Suriye sınırında bulunan Çaykara Köyü'nde toplanan kalabalık grup ile birlikte Kobani'ye destek eylemine katılan Van Bağımsız Milletvekili Aysel Tuğluk, çözüm sürecinin geleceğinin Kobani'ye bağlı olduğunu ve Kobani'nin düşmesi durumunda çözüm sürecinin de biteceğini söyledi.
Kobani'de Işid Saldırısı Sürüyor (3)
12:15
Esir Sığınmacılardan 64'ü Geri Gitti! Kobani'den kaçarak Suruç'a sığınan 261 kişi gözetim altında tutulurken, Kobani'ye geri dönmeyi kabul eden 64 kişi gece yarısı sınır dışı edildi.
Esir Sığınmacılardan 64'ü Geri Gitti!
16:57
Kobani'de Çatışmalar Şiddetlendi (4) Spor SALONUNDA TUTULAN SURİYELİLER EYLEM YAPTI Kobani'de IŞİD ile YPG güçleri arasında çatışmaların şiddetlenmesi sonucu 8 gün önce Türkiye'ye sığınan, aralarında YPG'lilerin de bulunduğu 261 Suriyeli, tutuldukları Suruç Spor Salonu'nda eylem yaptı.
Kobani'de Çatışmalar Şiddetlendi (4)
16:35
Kobani'den Şanlıurfa'ya Getirilen 9 Kişi Öldü Kobani'de, aralarında Türkler'inde bulunduğu IŞİD militanlarının saldırılarında yaralanan, 5'i kadın 9 kişi, tedavi için getirildikleri kentte hayatını kaybetti.
Kobani'den Şanlıurfa'ya Getirilen 9 Kişi Öldü
13:01
Selahattin Demirtaş, Kobani'ye Geçti ŞANLIURFA (AA) - HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Mürşitpınar Sınır Kapısı'ndan Suriye'nin Kobani (Ayn El Arap) bölgesine geçti.
Selahattin Demirtaş, Kobani'ye Geçti
12:52
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş ve beraberindeki bazı milletvekilleri Suriye'nin Kobani (Ayn el Arap) bölgesine geçti.
11:37
MAZLUMDER, Sınırdaki İhlalleri Açıkladı MAZLUMDER, IŞİD'in saldırısı üzerine Kobani'den gelenlere yönelik gözlemlerini ve yetkililerin sınırdaki tutumlarını bir ön raporla açıkladı.
MAZLUMDER, Sınırdaki İhlalleri Açıkladı
23:02
DİSK Genel Başkanı Beko, Şanlıurfa'da DİSK Genel Başkanı Kani Beko ve DİSK bölge temsilcilerinden oluşan heyet, Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde incelemelerde bulundu.
DİSK Genel Başkanı Beko, Şanlıurfa'da
16:07
DİSK Genel Başkanı Beko, Şanlıurfa'da DİSK Genel Başkanı Kani Beko ve DİSK bölge temsilcilerinden oluşan heyet, Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde incelemelerde bulundu.
DİSK Genel Başkanı Beko, Şanlıurfa'da
19:43
Suruç'ta, Sınırı Aşanlara Müdahale Şanlıurfa Suruç'ta, sınırı geçmek için toplanan ve uyarılara rağmen dağılmayarak güvenlik güçlerine taş atan gruba, biber gazı ve basınçlı suyla müdahale edildi.
Suruç'ta, Sınırı Aşanlara Müdahale
15:53
Türkiye Sınırında İnsanlık Dramı IŞİD'in Suriye'nin kuzeyinde Kürtlerin yoğun olarak bölgelerde ilerlemeye başlaması şimdiye kadar yaklaşık 130 binden fazla Kürt'ün Türkiye'ye kaçmasına neden oldu.
Türkiye Sınırında İnsanlık Dramı
14:13
Taş atanlara müdahale (3) - Suruç ilçesinde, terör örgütü Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) saldırılarından kaçan Suriyelilerin sınırdan Türkiye'ye geçmesini takip eden grupla güvenlik güçleri arasında gerginlik yaşandı.
Taş atanlara müdahale (3) -
13:28
Dha Yurt: Suriye Sınırındaki Suruç'ta Gerginlik Mürşitpınar'da DBP'lilerin kurduğu direniş çadır önünde toplanan ve zaman zaman sınırı aşıp Kobani'ye gitmek isteyen ve yapılan uyarılara rağmen dağılmayarak taş atan gruba güvenlik güçleri biber gazı ve basınçlı suyla müdahale ett. Aralarında HDP milletvekilleri İbrahim Ayhan, İbrahim Binici ve Aysel Tuğrul ile Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Gültan Kışanak'ın da bulunduğu gruptakilerin bazıları atılan gazdan etkilendi.
Dha Yurt: Suriye Sınırındaki Suruç'ta Gerginlik
12:44
Suriye Sınırındaki Suruç'ta Gerginlik Şanlıurfa'nın Suruç İlçesi'ndeki sınır hattında kurulan çadır önünde toplanarak, Suriye'nin kuzeyinde Rojava olarak bilinen bölgedeki Kobani'ye geçmeye çalışan ve uyarılara rağmen dağılmayıp taş atan gruba polis, biber gazı ve basınçlı suyla müdahale etti.
Suriye Sınırındaki Suruç'ta Gerginlik
12:06
Taş atanlara müdahale (2) - Suruç ilçesinde, terör örgütü Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) saldırılarından kaçan Suriyelilerin sınırdan Türkiye'ye geçmesini takip eden grupla güvenlik güçleri arasında gerginlik yaşandı.
Taş atanlara müdahale (2) -
11:50
Suruç'a Giden Bakanlara Taş ve Pet Şişe Fırlattılar Türkiye'ye giren Suriyelileri yerinde görmek için bölgeye giden üç bakan, Suruç'ta vatandaşların saldırısına uğradı. Bugün de askerle köylüler arasında gerginlik çıktı.
Suruç'a Giden Bakanlara Taş ve Pet Şişe Fırlattılar
11:19
Taş atanlara müdahale - IŞİD saldırılarından kaçan Suriyelilerin sınırdan Türkiye'ye geçmesini takip eden grupla güvenlik güçleri arasında gerginlik yaşandı.
Taş atanlara müdahale -
10:16
Türkiye'ye Sığınan Suriyeliler Suruç ilçesinde, Türkiye tarafında sınırı geçen Suriyelileri bekleyen grubun taş atması üzerine güvenlik güçlerince biber gazı ve tazyikli suyla müdahale edildi.
07:44
Türkiye'den 300 Kişi IŞİD ile Savaşmaya Gitti IŞİD'in saldırılarına karşı dün Türkiye'den en az 300 kişi savaşmak için Kobani kentine geçti.
Türkiye'den 300 Kişi IŞİD ile Savaşmaya Gitti
13:55
Işid'den Kaçanların Girişine İzin Verildi Kobani bölgesinde IŞİD'in saldırlarından kaçarak, Suruç ilçesinin karşısındaki sınır hattında bekleyen Suriyelilerin geçişine saat 13:00 itibariyle izin verildi.
Işid'den Kaçanların Girişine İzin Verildi
01:42
HDP'li Binici: Kürtlerin Beyninde Sınır Kalmadı 1 Eylül Dünya Barış Günü nedeniyle Suriye sınırında yaşanan gerginlikte HDP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Binici, "Kürtler, artık eski Kürtler değildir" diye konuştu.
HDP'li Binici: Kürtlerin Beyninde Sınır Kalmadı
01:42
Şanlıurfaek Suriye Sınırında Barış Zinciri Gerginliği Kesk'e bağlı çeşitli sendika ve Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) üyesi 100 kişilik grup, akşam saatlerinde 1 Eylül Dünya Barış Günü nedeniyle barış zinciri oluşturmak için ilçenin Suriye sınırındaki Mürşitpınar Süleyman Şah Parkı'nda toplandı.
Şanlıurfaek Suriye Sınırında Barış Zinciri Gerginliği
00:07
Suriye Sınırında Barış Zinciri Gerginliği Şanlıurfa'da 1 Eylül Barış Günü nedeniyle barış zinciri oluşturarak Öcalan ve PKK lehine slogan atıp Suriye'ye geçmek isteyenlerle jandarma arasında gerginlik yaşandı.
Suriye Sınırında Barış Zinciri Gerginliği
15:02
Dha Yurt: Demirtaş: Benim Dışımda Tabanın Belirlediği Aday Yok Cumhurbaşkanı adayı ve HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Cumhurbaşkanlığı seçim sürecinde halkın belirlediği tek adayın kendisi olduğunu söyledi.
Dha Yurt: Demirtaş: Benim Dışımda Tabanın Belirlediği Aday Yok
14:48
Demirtaş: Benim Dışımda Tabanın Belirlediği Aday Yok Cumhurbaşkanı Adayı ve HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Cumhurbaşkanlığı seçim sürecinde halkın belirlediği tek adayın kendisi olduğunu söyledi.
Demirtaş: Benim Dışımda Tabanın Belirlediği Aday Yok
14:18
Demirtaş: Benim Dışımda Tabanın Belirlediği Aday Yok Cumhurbaşkanı adayı ve HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Cumhurbaşkanlığı seçim sürecinde halkın belirlediği tek adayın kendisi olduğunu söyledi.
Demirtaş: Benim Dışımda Tabanın Belirlediği Aday Yok
12:48
Sınırdaki Çadır Nöbeti 21 Gün Sonra Son Buldu BDP Irak Şam İslam Devletinin Kobani saldırılarını kınamak, Kobani'de çatışan YPG güçlerine de destek vermek amacıyla Şanlıurfa'da sınır boyunda 4 nöbet çadırı kurdu.
Sınırdaki Çadır Nöbeti 21 Gün Sonra Son Buldu
12:43
Sınırdaki Çadırlarda Bayramlaşma Yapıldı Birecik'in Ziyaret köyündeki Kobani ile dayanışma çadırı 22'nci gününde bayramlaşmaya ev sahipliği yaptı.
Sınırdaki Çadırlarda Bayramlaşma Yapıldı
19:42
Suriye Sınırdaki Çadır Nöbeti Sona Erdi Suriye'nin Halep kentine bağlı Kobani ilçesinde IŞİD ile PKK'nın bu ülkedeki kolu olan PYD güçleri arasındaki çatışmaları protesto etmek amacıyla Şanlıurfa'nın Birecik İlçesi'nde sınır hattına kurulan 'dayanışma çadırı'nda tutulan nöbet, 21 gün sonra sonlandırıldı.
Suriye Sınırdaki Çadır Nöbeti Sona Erdi
19:07
Suriye Sınırdaki Çadır Nöbeti Sona Erdi Suriye'nin Halep kentine bağlı Kobani ilçesinde IŞİD ile PKK'nın bu ülkedeki kolu olan PYD güçleri arasındaki çatışmaları protesto etmek amacıyla Şanlıurfa'nın Birecik İlçesi'nde sınır hattına kurulan 'dayanışma çadırı'nda tutulan nöbet, 21 gün sonra sonlandırıldı.
Suriye Sınırdaki Çadır Nöbeti Sona Erdi
13:08
Vekil Binici, Enerji Kesintileri Sordu HDP Urfa Milletvekili İbrahim Binici, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'a yaşanan enerji kesintilerinin nedenini sordu.
Vekil Binici, Enerji Kesintileri Sordu
13:43
IŞİD'e Karşı Sınırda Nöbet Başladı IŞİD'in Kobanê'ye saldırılarını arttırması üzerine Suruç'ta toplanan HDP ve BDP'liler sınıra kadar yürüyüş düzenledi.
IŞİD'e Karşı Sınırda Nöbet Başladı
16:57
HDP'li Yüksekdağ Başbakan İstifa Etmeli HDP Eşgenel Başkanı Figen Yüksekdağ, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve 'Çatı Aday' İhsanoğlu'nun Hazine tarafından desteklendini söyledi.
HDP'li Yüksekdağ Başbakan İstifa Etmeli
15:43
HDP'li Yüksekdağ: Başbakan İstifa Etmeli HDP Eşgenel Başkanı Figen Yüksekdağ, Başbakan Erdoğan ve 'Çatı Aday' Ekmeleddin İhsanoğlu'nun Hazine tarafından desteklendini söyledi.
HDP'li Yüksekdağ: Başbakan İstifa Etmeli
12:22
Binici, Engelli Aylığını Sordu HDP'li vekil İbrahim Binici, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sayın Ayşenur İslam'a engelli aylığından kaç ailenin yararlandığını sordu.
Binici, Engelli Aylığını Sordu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 02.02.2015 00:45:41. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA İBRAHİM BİNİCİ HABERLERİ
[Hata Bildir]