SON DAKİKA İBRAHİM ÇEÇEN HABERLERİ

Son Dakika İbrahim Çeçen Haberleri


İBRAHİM ÇEÇEN

IC Yatırım Holding Yönetim Kurulu ve Başkanı ve IC Vakfı kurucusu Sayın İbrahim ÇEÇEN,1941 yılında Ağrı'da doğmuş, ilk ve orta öğrenimini Ağrı ilinde tamamladıktan sonra Cumhuriyet Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Çalışma hayatına 1964 yılında başlamış, 1969 yılında İçtaş... Devamı

15:41
Bir Çift Ayakkabı Minik Öğrencilerin Mutluluğu Oldu Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş. (TREPAŞ) tarafından sosyal sorumluluk projesi olarak başlatılan ‘Bir Çift Mutluluk’ projesi kapsamında Tekirdağ’da minik öğrencilere kışlık ayakkabı dağıtıldı.
Bir Çift Ayakkabı Minik Öğrencilerin Mutluluğu Oldu
12:07
Üniversitelerarası 2. Lig Basketbol Turnuvası Üniversitelerarası 2. Lig Basketbol Turnuvası sona erdi.
Üniversitelerarası 2. Lig Basketbol Turnuvası
10:12
İş Dünyasının En Çok Konuşulan İşadamları SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Yönetim Kurulu Başkanlığından ayrılmasına karşın, 2014 yılında “Yılın En Çok Konuşulan işadamları” listesinde 6’nci sırada yer aldı.
İş Dünyasının En Çok Konuşulan İşadamları
16:12
Ic Vakfı'ndan 2014'te 650 Öğrenciye Burs Desteği 10 yılda 10 binin üzerinde başarılı öğrenciye burs sağlayarak eğitimlerini tamamlamalarına destek olan IC Vakfı, 2014 yılında da Türkiye genelinde 650 öğrenciye karşılıksız burs verdi.
Ic Vakfı'ndan 2014'te 650 Öğrenciye Burs Desteği
12:19
Rekabet Kurulu Kararları Rekabet Kurulu, Kemerköy ve Yeniköy termik santralleri, Kemerköy Liman Sahası ve bağlantılı varlıkların Yeniköy Kemerköy Elektrik Üretim AŞ ve Kemerköy Liman Hizmetleri AŞ tarafından devralınması işlemine izin verilmesinde sakınca bulunmadığına karar verdi.
Rekabet Kurulu Kararları
17:47
Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi'nin Sergisi Antalya'da Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi öğrencilerinin Atatürk ve Cumhuriyet konulu Resim Sergisi Ağrı’lı Gençlerin Resim Sergisi Antalya’daki IC Santai Hotel’de Sergilendi.
Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi'nin Sergisi Antalya'da
11:42
İbrahim Çeçen Üniversitesi Akademisyenleri Meslektaşlarıyla Antalya'da Buluştu IC Vakfı tarafından yaptırılan ve tamamı devlete bağışlanan Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi'nin (AİÇÜ) akademisyenleri, 5. Akademik Gelişim Semineri'nde Romanya, Polonya ve İsveç'ten gelen akademisyenler ile uluslararası işbirliği geliştirmek için Antalya'da buluştu.
İbrahim Çeçen Üniversitesi Akademisyenleri Meslektaşlarıyla Antalya'da Buluştu
10:43
Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Akademik Yıl Açılışı Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesinde, 2014 2015 akademik yılı açılışı gercekleştirildi.
Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Akademik Yıl Açılışı
16:48
İstanbul Merkezli Soruşturma İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca 25 Aralık soruşturması kapsamında verilen takipsizlik kararında, "Türkiye Cumhuriyeti'nin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan, Bakanlar Binali Yıldırım, Ömer Çelik ve Muammer Güler haklarında hiçbir dinleme kararı olmaksızın uzun süre dinlemeler yapıldığı, görüşmelerinin.
15:09
2 Yolsuzluk Soruşturması Kapatılamadı "25 Aralık Soruşturması"na İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca takipsizlik kararı verildi. Fakat 2 yolsuzluk soruşturması kapatılmayarak dosyadan ayrıldı.
2 Yolsuzluk Soruşturması Kapatılamadı
12:53
25 Aralık Soruşturmasına Takipsizlik (1) 25 Aralık Yolsuzluk ve Rüşvet Soruşturması kapsamında 96 şüpheli hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca takipsizlik kararı verildi.
14:41
Bal'ın 38 Sayfalık Medya Raporu: Cadı Avı ile Birlikte 210 Gazeteci İşsiz Kaldı Kütahya Bağımsız Milletvekili İdris Bal, yayınladığı 38 sayfalık 'İktidarın Gölgesinde Türkiye'de Basın Özgürlüğü' başlıklı raporda, Türk medyasının durumunu anlattı.
23:41
30 Ağustos Zafer Bayramı Cumhurbaşkanı Erdoğan, ilk kez "başkomutan" sıfatıyla Çankaya Köşkü'nde resepsiyon verdi Resepsiyona, TBMM Başkanı Çiçek, Başbakan Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özel ile eşi Kamuran Özel, Başbakan Yardımcıları ile bazı bakanlar, kuvvet komutanları, şehit yakınları, gaziler, akademisyenler, işadamları, sanatçılar, yabancı ülke büyükelçileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin de arasında bulunduğu çok sayıda kişi katıldı Resepsiyonda, yurdun 7
22:09
30 Ağustos Zafer Bayramı Cumhurbaşkanı Erdoğan, ilk kez "başkomutan" sıfatıyla Çankaya Köşkü'nde resepsiyon verdi Resepsiyona, TBMM Başkanı Çiçek, Başbakan Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özel ile eşi Kamuran Özel, Başbakan Yardımcıları ile bazı bakanlar, kuvvet komutanları, şehit yakınları, gaziler, akademisyenler, işadamları, sanatçılar, yabancı ülke büyükelçileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin de arasında bulunduğu çok sayıda kişi katıldı Resepsiyonda, yurdun 7
30 Ağustos Zafer Bayramı
15:58
IC İbrahim Çeçen Vakfı'ndan Üniversite Öğrencilerine Karşılıksız Burs IC İbrahim Çeçen Vakfı, 2014 - 2015 öğretim yılı için tıp, hukuk ve mühendislik bölümleri öğrencilerini karşılıksız burs başvuruları için bekliyor.
12:16
İbrahim Çeçen Vakfı'ndan Aylık 300 Lira Burs Ic İbrahim Çeçen Vakfı, her yıl olduğu gibi 2014-2015 öğretim yılı için Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi tüm bölümlerini, ODTÜ, Ankara Üniversitesi, Gazi Üniversitesi ve Hacettepe Üniversitesi'nden ise tıp, hukuk ve mühendislik bölümleri öğrencilerini karşılıksız burs başvuruları için bekliyor.
10:56
İbrahim Çeçen Vakfı Üniversitelilere Karşılıksız Burs Veriyor Başarılı ve maddi desteğe ihtiyacı olan üniversite öğrencilerine burs veren İbrahim Çeçen Vakfı, 2014-2015 öğretim yılında da yeni bursiyer adaylarını değerlendirecek.
İbrahim Çeçen Vakfı Üniversitelilere Karşılıksız Burs Veriyor
10:26
Ic Vakfı'ndan Öğrencilere Karşılıksız Burs IC İbrahim Çeçen Vakfı, 2014-2015 öğretim yılı için Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi tüm bölümlerinden, ODTÜ, Ankara Üniversitesi, Gazi Üniversitesi ve Hacettepe Üniversitesi’nden ise tıp, hukuk ve mühendislik bölümleri öğrencilerini karşılıksız burs başvuruları için bekliyor.
Ic Vakfı'ndan Öğrencilere Karşılıksız Burs
23:12
Bodrum'da İsale Hattı 11'nci Kez Patlayınca Tatilciler Yolda Kaldı Bodrum'da 3 yıl önce DSİ tarafından yapılan içme suyu isale hattı bir yıl içerisinde 11'nci kez patladı.
Bodrum'da İsale Hattı 11'nci Kez Patlayınca Tatilciler Yolda Kaldı
22:32
Bodrum'da İsale Hattı 11'nci Kez Patlayınca Tatilciler Yolda Kaldı Bodrum Gökçeler mevkiindeki içme suyu isale hattı 11'nci kez patladı.
Bodrum'da İsale Hattı 11'nci Kez Patlayınca Tatilciler Yolda Kaldı
11:16
Ic Vakfı Başarılı Öğrencileri Ödüllendiriyor 10 bini aşkın öğrenciye burs sağlayan IC Vakfı, başarılı öğrencileri ödüllendirdi.
16:47
Ic Vakfı, Burs Arayan Öğrencilere Çağrı Yaptı Eğitime destek veren vakıflar arısında yer alan İbrahim Çeçen Vakfı (IC), on yıldır 10 binin üzerinde öğrenciye destek verdiğini açıklarken vakıf bu yıl da yüzlerce başarılı ve maddi desteğe ihtiyacı olan öğrenciye burs vermeye hazırlanıyor.
09:39
Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi'nde Mezuniyet Coşkusu Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi'nde 2100 öğrenci mezuniyet heyecanı yaşadı.
Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi'nde Mezuniyet Coşkusu
10:36
Dap Bölgesi Üniversiteler Birliği Üst Kurul Toplantısı Ağrı'da Yapıldı Doğu Anadolu Projesi (DAP) Bölgesi Üniversiteler Birliği Üst Kurulu ikinci toplantısı, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi'nde gerçekleşti.
Dap Bölgesi Üniversiteler Birliği Üst Kurul Toplantısı Ağrı'da Yapıldı
16:10
İbrahim Çeçen Üniversitesi'nden Öğrencilere Kredi Desteği Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi, öğrencilerine her yıl 13 milyon TL kredi destek verdiğini açıkladı.
İbrahim Çeçen Üniversitesi'nden Öğrencilere Kredi Desteği
10:11
Öğretmen Adaylarından Minik Öğrencilere Hediye Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğrencileri, ‘Dişlerimi seviyorum, öğretmenimin sözünü dinliyor, dişlerimi fırçalıyorum’ projesi kapsamında Çukurçayır ve Ozanlar Yatılı Bölge Okulu'nun ilkokul bölümündeki öğrencilere diş macunu, diş fırçası, top, çöp sepeti ve askı hediye etti.
Öğretmen Adaylarından Minik Öğrencilere Hediye
17:55
Ic Vakfı Dördüncü Geleneksel Bursiyer Buluşması Yapıldı IC Vakfı tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen bursiyer buluşmasının dördüncüsü, bu yıl Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Konukevi'nde yapıldı.
Ic Vakfı Dördüncü Geleneksel Bursiyer Buluşması Yapıldı
04:01
Ica'dan Köprü İnşaatındaki Kazaya Açıklama Ica; "söz konusu viyadükte başlık kirişi için beton dökümünün aynı yapım yöntemi ve iskele ile güvenli bir şekilde bugüne kadar birçok kez gerçekleştirilmiş olmasına karşın meydana gelen bu üzücü kazada söz konusu iskelenin neden çöktüğü ve kazanın sebepleri yetkililerce hassasiyetle ve tüm detayları ile araştırılmaktadır" "Yaşanan bu elim kaza nedeniyle büyük üzüntü yaşamaktayız. Hayatını kaybeden çalışanlarımıza Allah'tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı ve sabırlar dileriz. Kazanın
15:35
Üniversite Öğrencilerinden Halepçe Katliamı Yürüyüşü Ağrı İbrahim Çeçen Üniversite öğrencileri ve Ağrı Dağı Öğrenci Derneği (ADÖ-DER) tarafından Halepçe Katliamı’nı kınamak amacıyla bir yürüyüş yapıldı.
Üniversite Öğrencilerinden Halepçe Katliamı Yürüyüşü
16:46
Başbakan Erdoğan Ağrı'da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, baharın kışa dönmesine izin vermeyeceklerini söyledi.
Başbakan Erdoğan Ağrı'da
15:43
Erdoğan:İdeolojik Bir Siyaset Yaparak Yaklaşmak Kaybettirir AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "En büyük yolsuzluk, en büyük hırsızlık milli irade hırsızlığıdır.
Erdoğan:İdeolojik Bir Siyaset Yaparak Yaklaşmak Kaybettirir
15:33
AK Parti'nin Ağrı Mitingi Genel Başkan ve Başbakan Erdoğan: (2) "En büyük yolsuzluk, en büyük hırsızlık milli irade hırsızlığıdır.
AK Parti'nin Ağrı Mitingi
13:04
Muğla Bodrum'da Deniz Kahverengiye Döndü Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde, denizin rengi, iki gündür etkili olan sağanak yağmur nedeniyle dağlardan gelen sular nedeniyle kahverengine döndü.
Muğla Bodrum'da Deniz Kahverengiye Döndü
15:03
Sobaya Tiner Döken Öğretmen Adayı, Yanarak Can Verdi Kocaeli'nin Dilovası ilçesinde, ısınmak için sobaya döktüğü tinerin parlaması sonucu genç öğretmen adayı hayatını kaybetti.
Sobaya Tiner Döken Öğretmen Adayı, Yanarak Can Verdi
17:45
Tredaş'ın Trakya Bölgesindeki Faaliyetleri TREDAŞ Genel Müdürü Hikmet Sezer: "Enerji kalitesini takip için otomatik sayaç okuma sistemini kurduk"
Tredaş'ın Trakya Bölgesindeki Faaliyetleri
15:24
Ic Enerji Grup Toplantısı'nda Trakya Elektrik Dağıtım Sistemi Masaya Yatırıldı Türkiye’de ve dünyanın çeşitli yerlerinde inşaat, enerji üretimi ve dağıtımı, turizm, sanayi, altyapı sektörlerinde faaliyetlerini sürdüren ve 2012 yılında Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş.'yi (Tredaş) bünyesine katarak enerji dağıtım sektörünün de önemli şirketlerinden biri olan IC Enerji Grubu, 2013 Değerlendirme ve 2014 Hedefleri Toplantısı, enerji grubuna bağlı şirket yöneticilerinin katılımı ile İstanbul IC Hilton Bomonti Otel’de gerçekleştirildi.
Ic Enerji Grup Toplantısı'nda Trakya Elektrik Dağıtım Sistemi Masaya Yatırıldı
15:52
aa aaa
15:20
Başarılı akademisyenler ödüllendirildi - Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesinde akademisyenlere, yayın teşvik ödülleri verildi.
Başarılı akademisyenler ödüllendirildi -
12:15
Ağrı'da Başarılı Akademisyenler Ödüllendirildi Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesinde akademisyenlere, yayın teşvik ödülleri verildi.
09:22
Vakıf Geleneği ve İbrahim Çeçen Vakfı Anlatıldı Ağrı İbrahim Çeçen üniversitesinde başarılı akademisyenler ödüllendirildi
Vakıf Geleneği ve İbrahim Çeçen Vakfı Anlatıldı
23:25
Hüseyin Çelik, 17 Aralık Operasyonunun Tarihine Dikkat Çekti AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, "17 Aralık'tan 14 ay önce başlamış olan bir soruşturmanın operasyonuna başlandı." dedi.
Hüseyin Çelik, 17 Aralık Operasyonunun Tarihine Dikkat Çekti
17:04
Ağrı'da 'Uludere' Açıklaması Ağrı İbrahim Çeçen Üniversite öğrencileri, Şırnak’ın Uludere ilçesinde yaşamını yitiren 34 kişi için basın açıklaması yaptılar.
Ağrı'da 'Uludere' Açıklaması
16:50
Çeçen Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çeçen'den 17 Aralık Açıklaması Ic Ibrahim Çeçen Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim ÇEÇEN 17 Aralık Operasyonu ile ilgili bir açıklama yaptı.
Çeçen Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çeçen'den 17 Aralık Açıklaması
16:03
Ic Ibrahim Çeçen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Çeçen Açıklaması "Basında yer alan 'Turkuaz Medya Grubu'nun elinde bulunan yazılı ve görsel medya organlarının satın alınması için İbrahim Çeçen'in 100 milyon dolar para verdiği' şeklindeki iddiaların hiçbir şekilde doğruluk payı bulunmamaktadır"
Ic Ibrahim Çeçen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Çeçen Açıklaması
15:28
İstanbul Merkezli Operasyon IC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Çeçen: "Turkuaz Medya Grubu'nun elinde bulunan yazılı ve görsel medya organlarının satın alınması için İbrahim Çeçen'in 100 milyon dolar para verdiği şeklindeki iddialar, külliyen yalan, asılsızdır"
İstanbul Merkezli Operasyon
12:18
Çelebi; Üniversitemize 57 Milyon Bütçe Ayırıldı Ekrem Çelebi, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi 2013 yılı bütçesi 52.030.000 iken, 2014 yılında bu rakam 57.798.000 TL olarak geçekleşecek.
Çelebi; Üniversitemize 57 Milyon Bütçe Ayırıldı
13:40
İÜ Hentbol Takımı Şampiyon Oldu Malatya İnönü Üniversitesi Erkek Hentbol Takımı şampiyon olarak, Hentbol 1. Ligi'ne yükseldi.
İÜ Hentbol Takımı Şampiyon Oldu
15:17
Okula Molotof Kokteyli Atan 3 Üniversiteliye 18'er Yıl Hapis Ağrı'da okul yakma eylemine katıldığı iddiasıyla yargılanan 5 üniversite öğrencisine, 12-18 yıl arasında değişen hapis cezaları verildi.
Okula Molotof Kokteyli Atan 3 Üniversiteliye 18'er Yıl Hapis
14:29
Okula Molotoflu Saldırı Hazırlığı Yapan 5 Öğrenciye Rekor Ceza Ağrı merkez İmam Hatip Lisesi'ne, molotoflu saldırı hazırlığı yaptığı iddiasıyla yargılanan öğrencilere toplam 81 yıl hapis cezası verildi.
Okula Molotoflu Saldırı Hazırlığı Yapan 5 Öğrenciye Rekor Ceza
08:19
Öğrenci Yurdunda Bıçaklı Kavga: 3 Yaralı Ağrı'da üniversite öğrencileri arasında çıkan bıçaklı kavgada, 3 kişi yaralandı.
Öğrenci Yurdunda Bıçaklı Kavga: 3 Yaralı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 00:15:26. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA İBRAHİM ÇEÇEN HABERLERİ
[Hata Bildir]