SON DAKİKA İBRAHİM ÇEÇEN HABERLERİ

Son Dakika İbrahim Çeçen Haberleri

 • 17:3525 Aralık Soruşturması Hakimi ve Savcısı, Hakim Karşısına Çıkacak25 Aralık Soruşturması Hakimi ve Savcısı, Hakim Karşısına Çıkacak25 Aralık soruşturmasının görevden ihraç edilen hakimi görevi ihmal suçundan, aynı soruşturmada ihraç edilen savcı ise görevi kötüye kullanmadan hakim karşısına çıkacak.
 • 17:18Akkaş ile Karaçöl Hakkındaki DavaYargıtay 5. Ceza Dairesi, Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'nca 25 Aralık soruşturmasında görev alan eski savcı Muammer Akkaş hakkında "Görevi kötüye kullanma" ve eski hakim Süleyman Karaçöl hakkında da "Görevi ihmal" suçlarından hazırlanan iddianameyi kabul etti.
 • 13:53Davutoğlu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü İşçileriyle BuluştuBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Yavuz Sultan Selim Köprüsünün yapımında çalışan işçi ve mühendislerle dün akşam iftarda bir araya geldi.
 • 23:26Davutoğlu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü İşçileriyle İftarda BuluştuDavutoğlu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü İşçileriyle İftarda BuluştuBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Türkiye'de ne yaşanırsa yaşansın, hiçbir yatırımın yarım kalmayacağını belirterek, "Atılan hiçbir temel olduğu yerde kalmayacak, eserleri inşa etmek üzere kararlı bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz.
 • 12:50Türkiye'nin Vergi Rekortmenleri Belli Oldu (2)Türkiye'nin vergi rekortmenleri listesinde ilk sırayı ENKA Şirketler Grubu Onursal Başkanı Şarık Tara alırken, listenin 2, 3 ve 4. sıraları Koç ailesi mensuplarından oluştu.
 • 11:35100 Vergi Rekortmeninden 38'i İsmini AçıklamadıEn çok gelir vergisi beyan eden ilk 100 isimden 38’inin adı açıklanmadı.
 • 10:20İhracat Şampiyonu Reza Zerrab Vergi Ödeyenler Listesinde 56. Olabildiİhracat Şampiyonu Reza Zerrab Vergi Ödeyenler Listesinde 56. Olabildi2014 yılında en yüksek vergi beyanında bulunan ilk 100 mükellef, Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından açıklandı. İhracat şampiyonu Reza Zerrab 56. olabildi.
 • 10:06Türkiye'nin 2014 Vergi Şampiyonları Belli OlduTürkiye'nin 2014 Vergi Şampiyonları Belli Oldu2014 yılının vergi rekortmenleri açıklandı. Şarık Tara en çok vergi ödeyen iş adamı oldu. En fazla kurumlar vergisini ise Ziraat Bankası ödedi.
 • 11:33Ağrı'da "Temiz Bırakıyoruz Geleceğe" ProjesiAğrı Halk Sağlığı Müdürlüğü ve İbrahim Çeçen Vakfı işbirliği ile düzenlenen "Temiz Bırakıyoruz Geleceğe" Projesi'nin kapanış toplantısı yapıldı.
 • 12:12Bölgesel Gelişmede Üniversiteler Atağa GeçecekYükseköğretim Kurulu Başkanlığınca (YÖK), ilki Bingöl'de dün gerçekleştirilen "Bölgesel gelişmede üniversitelerin rolü" toplantısına katılan rektörler ile üniversitelerin kendi bulundukları şehir ve bölge odaklı misyonlarının bulunmasının ve buna göre gelecek tasarım ve faaliyetlerinin planlanmasının gerekliliği konusunda görüş birliğine varıldığı bildirildi.
 • 12:10Üniversiteler Bulundukları Bölgenin Gelişmesine Katkı SağlayacakÜniversiteler Bulundukları Bölgenin Gelişmesine Katkı SağlayacakYükseköğretim Kurulu Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘Bölgesel Gelişmede Üniversitelerin Rolü’ toplantılarının ilki Bingöl’de gerçekleştirildi.
 • 17:50Ağrı'da "Temiz Bırakıyoruz Geleceğe Projesi"Ağrı'da "Temiz Bırakıyoruz Geleceğe Projesi" kapsamında öğrencilere kişisel hijyen eğitimi verildi.
 • 16:27Ağrı'da Ağrı'da "Temiz Bırakıyoruz Geleceğe" ProjesiAğrı merkeze bağlı Tezeren köyünde “Temiz Bırakıyoruz Geleceğe” projesi kapsamında öğrencilere kişisel hijyen eğitimi verildi.
 • 13:451. Ulusal Yaban Hayvanları Kongresi Sona Erdi1. Ulusal Yaban Hayvanları Kongresi Sona ErdiOrman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından desteklenen ve Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Yaban Hayvanları Koruma Rehabilitasyon Merkezi’nce düzenlenen 1. Ulusal Yaban Hayvanları Kongresi sona erdi.
 • 18:02Aiçü'de Mezuniyet SevinciAğrı İbrahim Çeçen Üniversitesi'nden mezun olan öğrenciler, düzenlenen törenle diplomalarını aldı.
 • 10:19Ağrı'da Üniversiteliler Küresel Isınmaya Dikkat ÇektiAğrı'da Üniversiteliler Küresel Isınmaya Dikkat ÇektiDünyada küresel ısınmaya dikkat çekmek için başlatılan 'Dünya Saati' uygulamasına Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi destek verdi.
 • 17:29Dünya Saati Uygulamasına İbrahim Çeçen Üniversitesi de Dahil OlduDünya Saati Uygulamasına İbrahim Çeçen Üniversitesi de Dahil OlduAğrı İbrahim Çeçen Üniversitesi merkezi yerleşkesindeki tüm ışıklar, Dünya Saati (Earth Hour) uygulaması kapsamında küresel ısınmaya dikkat çekmek için 1 saat kapatıldı.
 • 15:31Aiçü'de "Küresel Isınmaya" Karşı Işıklar SöndürüldüAğrı İbrahim Çeçen Üniversitesinde (AİÇÜ) küresel ısınmaya dikkat çekmek maksadıyla, üniversitenin ışıkları söndürüldü.
 • 15:13Ic Vakfı Tarafından Beşinci Geleneksel Bursiyer Buluşması YapıldıIc Vakfı Tarafından Beşinci Geleneksel Bursiyer Buluşması YapıldıAğrı İbrahim Çeçen Üniversitesinde IC Vakfı tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen bursiyer buluşmasının beşincisi, bu yıl Merkezi Yemekhane ve Kafeteryada yapıldı.
 • 16:09Ağrı'da, Anadolu Vakfı Tarafından Öğrencilere Seminer VerildiAğrı İbrahim Çeçen Üniversitesi öğrencilerine Anadolu Vakfı ve İbrahim Çeçen Vakfı işbirliği ile seminer verildi.
 • 13:44Köy Okulları İçin Yardım KampanyasıAğrı'daki ihtiyaç sahibi öğrencilere giysi ve kırtasiye yardımları devam ediyor.
 • 12:42Üniversite Öğrencilerine SeminerÜniversite Öğrencilerine SeminerAğrı İbrahim Çeçen Üniversitesi öğrencilerine Anadolu Vakfı ve İbrahim Çeçen Vakfı işbirliğiyle ‘CV Hazırlama ve Mülakat Teknikleri’ semineri verildi.
 • 13:29Doğu Anadolu Projesi Kalkınma İdaresi Başkanlığı 2014-2018 Yılı Eylem Planını AçıkladıDoğu Anadolu Projesi Kalkınma İdaresi Başkanlığı 2014-2018 Yılı Eylem Planını AçıkladıDoğu Anadolu Projesi Kalkınma İdaresi Başkanlığı’nca 2014-2018 yılı eylem planı bilgilendirme toplantısı yapıldı.
 • 21:02Uludağ Ekonomi Zirvesi Sona Erdi - 2Uludağ Ekonomi Zirvesi Sona Erdi - 2Uludağ Ekonomi Zirvesi sona erdi - 2 Capital ve Ekonomist dergileri tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Uludağ Ekonomi Zirvesi, dünyadan ve Türkiye'den önemli konuşmacılar ve iş insanlarını bir araya getirdi.
 • 20:54Uludağ Ekonomi Zirvesi Sona Erdi - 1Uludağ Ekonomi Zirvesi Sona Erdi - 1Uludağ Ekonomi Zirvesi sona erdi Capital ve Ekonomist dergileri tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Uludağ Ekonomi Zirvesi, dünyadan ve Türkiye'den önemli konuşmacılar ve iş insanlarını bir araya getirdi.
 • 10:15Uludağ Ekonomi ZirvesiUludağ Ekonomi ZirvesiSANKO Holding Yönetim Kurulu Başkanvekili Adil Sani Konukoğlu, dijital dönüşümün hayatın her alanına damgasını vurduğunu söyledi.
 • 09:52Uludağ Ekonomi Zirvesi?nde 1. Gün Sona Erdi - 2Uludağ Ekonomi Zirvesi?nde 1. Gün Sona Erdi - 2Capital ve Ekonomist dergileri tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Uludağ Ekonomi Zirvesi ilk gününde farklı konu ve konuşmacılarıyla yine ekonomi gündemini belirledi.
 • 09:44Uludağ Ekonomi Zirvesi?nde 1. Gün Sona Erdi - 1Uludağ Ekonomi Zirvesi?nde 1. Gün Sona Erdi - 1Capital ve Ekonomist dergileri tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Uludağ Ekonomi Zirvesi ilk gününde farklı konu ve konuşmacılarıyla yine ekonomi gündemini belirledi.
 • 21:31Yarına Hazırlık: Dijital Dönüşüm, Yatırım, Yeni Fırsatlar - 2Yarına Hazırlık: Dijital Dönüşüm, Yatırım, Yeni Fırsatlar - 2Yarına Hazırlık: Dijital Dönüşüm, Yatırım, Yeni Fırsatlar Capital ve Ekonomist dergileri tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde Vodafone sponsorluğunda gerçekleşen 'Yarına Hazırlık: Dijital Dönüşüm, Yatırım, Yeni Fırsatlar' oturumu Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy'un ön sunumuyla başladı.
 • 21:23Yarına Hazırlık: Dijital Dönüşüm, Yatırım, Yeni Fırsatlar - 1Yarına Hazırlık: Dijital Dönüşüm, Yatırım, Yeni Fırsatlar - 1Yarına Hazırlık: Dijital Dönüşüm, Yatırım, Yeni Fırsatlar Capital ve Ekonomist dergileri tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde Vodafone sponsorluğunda gerçekleşen 'Yarına Hazırlık: Dijital Dönüşüm, Yatırım, Yeni Fırsatlar' oturumu Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy'un ön sunumuyla başladı.
 • 19:36Uludağ Ekonomi ZirvesiLimak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, "Türkiye'de kimse moralini bozmasın.
 • 19:27Muharrem Yılmaz: Sanayiyi İhmal Ediyoruz, Bu Şekilde Devam Etmemiz Mümkün DeğilMuharrem Yılmaz: Sanayiyi İhmal Ediyoruz, Bu Şekilde Devam Etmemiz Mümkün DeğilSütaş Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz, Türkiye'de sanayinin ihmal edildiğini savundu.
 • 19:22Ekonomi Zirvesi Başladı (10)Ekonomi Zirvesi Başladı (10)Yarına HAZIRLIK: DİJİTAL DÖNÜŞÜM, YATIRIM, YENİ FIRSATLAR Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde, Accenture Genel Müdürü Tolga Ulutaş'un moderatörlüğünü yaptığı 'Yarına Hazırlık: Dijital Dönüşüm, Yatırım, Yeni Fırsatlar' konulu son oturumda Doğa Koleji CEO'su Bünyamin Çelikten, IC Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çeçen, Sütaş Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz, Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, ING Bank Genel Müdürü Pınar Abay ve Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Adil Konukoğlu konuşma yaptı.
 • 09:36Milletvekili Çelebi, Ağrı'ya Yapılan Yatırımları AnlattıMilletvekili Çelebi, Ağrı'ya Yapılan Yatırımları AnlattıAK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Türkiye Büyük Millet Meclisinde AK Parti'nin Ağrı'ya yaptığı yatırımları anlattı.
 • 15:26Ağrı Birlik Spor Yoluna Namağlup Devam EdiyorAğrı Birlik Spor Yoluna Namağlup Devam EdiyorAğrı Birlik Spor Kadın Futbol Takımı, Kadınlar 3. Lig 8. Grup’ta namağlup yoluna devam ediyor.
 • 18:2825 Aralık Soruşturmasına İtiraza Ret25 Aralık Soruşturmasına İtiraza Retİzmirli avukat Arif Ali Cangı ile Demokratik Gelişim Partisi Genel Başkanı İdris Bal'ın da aralarında bulunduğu 7 kişinin, 25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet iddialarına ilişkin soruşturmada verilen takipsizlik kararına yaptıkları itiraz, başvuranların suçtan zarar gören sıfatı bulunmadığı gerekçesiyle İstanbul 3'üncü Sulh Ceza Hakimliği tarafından reddedildi.
 • 15:41Bir Çift Ayakkabı Minik Öğrencilerin Mutluluğu OlduBir Çift Ayakkabı Minik Öğrencilerin Mutluluğu OlduTrakya Elektrik Perakende Satış A.Ş. (TREPAŞ) tarafından sosyal sorumluluk projesi olarak başlatılan ‘Bir Çift Mutluluk’ projesi kapsamında Tekirdağ’da minik öğrencilere kışlık ayakkabı dağıtıldı.
 • 12:07Üniversitelerarası 2. Lig Basketbol TurnuvasıÜniversitelerarası 2. Lig Basketbol TurnuvasıÜniversitelerarası 2. Lig Basketbol Turnuvası sona erdi.
 • 10:12İş Dünyasının En Çok Konuşulan İşadamlarıİş Dünyasının En Çok Konuşulan İşadamlarıSANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Yönetim Kurulu Başkanlığından ayrılmasına karşın, 2014 yılında “Yılın En Çok Konuşulan işadamları” listesinde 6’nci sırada yer aldı.
 • 16:12Ic Vakfı'ndan 2014'te 650 Öğrenciye Burs DesteğiIc Vakfı'ndan 2014'te 650 Öğrenciye Burs Desteği10 yılda 10 binin üzerinde başarılı öğrenciye burs sağlayarak eğitimlerini tamamlamalarına destek olan IC Vakfı, 2014 yılında da Türkiye genelinde 650 öğrenciye karşılıksız burs verdi.
 • 12:19Rekabet Kurulu KararlarıRekabet Kurulu KararlarıRekabet Kurulu, Kemerköy ve Yeniköy termik santralleri, Kemerköy Liman Sahası ve bağlantılı varlıkların Yeniköy Kemerköy Elektrik Üretim AŞ ve Kemerköy Liman Hizmetleri AŞ tarafından devralınması işlemine izin verilmesinde sakınca bulunmadığına karar verdi.
 • 17:47Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi'nin Sergisi Antalya'daAğrı İbrahim Çeçen Üniversitesi'nin Sergisi Antalya'daAğrı İbrahim Çeçen Üniversitesi öğrencilerinin Atatürk ve Cumhuriyet konulu Resim Sergisi Ağrı’lı Gençlerin Resim Sergisi Antalya’daki IC Santai Hotel’de Sergilendi.
 • 11:42İbrahim Çeçen Üniversitesi Akademisyenleri Meslektaşlarıyla Antalya'da Buluştuİbrahim Çeçen Üniversitesi Akademisyenleri Meslektaşlarıyla Antalya'da BuluştuIC Vakfı tarafından yaptırılan ve tamamı devlete bağışlanan Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi'nin (AİÇÜ) akademisyenleri, 5. Akademik Gelişim Semineri'nde Romanya, Polonya ve İsveç'ten gelen akademisyenler ile uluslararası işbirliği geliştirmek için Antalya'da buluştu.
 • 10:43Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Akademik Yıl AçılışıAğrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Akademik Yıl AçılışıAğrı İbrahim Çeçen Üniversitesinde, 2014 2015 akademik yılı açılışı gercekleştirildi.
 • 16:48İstanbul Merkezli Soruşturmaİstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca 25 Aralık soruşturması kapsamında verilen takipsizlik kararında, "Türkiye Cumhuriyeti'nin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan, Bakanlar Binali Yıldırım, Ömer Çelik ve Muammer Güler haklarında hiçbir dinleme kararı olmaksızın uzun süre dinlemeler yapıldığı, görüşmelerinin.
 • 15:092 Yolsuzluk Soruşturması Kapatılamadı2 Yolsuzluk Soruşturması Kapatılamadı"25 Aralık Soruşturması"na İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca takipsizlik kararı verildi. Fakat 2 yolsuzluk soruşturması kapatılmayarak dosyadan ayrıldı.
 • 12:5325 Aralık Soruşturmasına Takipsizlik (1)25 Aralık Yolsuzluk ve Rüşvet Soruşturması kapsamında 96 şüpheli hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca takipsizlik kararı verildi.
 • 14:41Bal'ın 38 Sayfalık Medya Raporu: Cadı Avı ile Birlikte 210 Gazeteci İşsiz KaldıKütahya Bağımsız Milletvekili İdris Bal, yayınladığı 38 sayfalık 'İktidarın Gölgesinde Türkiye'de Basın Özgürlüğü' başlıklı raporda, Türk medyasının durumunu anlattı.
 • 23:4130 Ağustos Zafer BayramıCumhurbaşkanı Erdoğan, ilk kez "başkomutan" sıfatıyla Çankaya Köşkü'nde resepsiyon verdi Resepsiyona, TBMM Başkanı Çiçek, Başbakan Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özel ile eşi Kamuran Özel, Başbakan Yardımcıları ile bazı bakanlar, kuvvet komutanları, şehit yakınları, gaziler, akademisyenler, işadamları, sanatçılar, yabancı ülke büyükelçileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin de arasında bulunduğu çok sayıda kişi katıldı Resepsiyonda, yurdun 7 bölgesinden ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın İstanbul ve Ankara'da ikametgahının bulunduğu mahallelerin muhtarlarının da davetliler arasında yer alması dikkati çekti.
 • 22:0930 Ağustos Zafer Bayramı30 Ağustos Zafer BayramıCumhurbaşkanı Erdoğan, ilk kez "başkomutan" sıfatıyla Çankaya Köşkü'nde resepsiyon verdi Resepsiyona, TBMM Başkanı Çiçek, Başbakan Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özel ile eşi Kamuran Özel, Başbakan Yardımcıları ile bazı bakanlar, kuvvet komutanları, şehit yakınları, gaziler, akademisyenler, işadamları, sanatçılar, yabancı ülke büyükelçileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin de arasında bulunduğu çok sayıda kişi katıldı Resepsiyonda, yurdun 7 bölgesinden ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın İstanbul ve Ankara'da ikametgahının bulunduğu mahallelerin muhtarlarının da davetliler arasında yer alması dikkati çekti.