14:4100
SON DAKİKA İBRAHİM ÇEÇEN HABERLERİ

Son Dakika İbrahim Çeçen Haberleri


İBRAHİM ÇEÇEN

IC Yatırım Holding Yönetim Kurulu ve Başkanı ve IC Vakfı kurucusu Sayın İbrahim ÇEÇEN,1941 yılında Ağrı'da doğmuş, ilk ve orta öğrenimini Ağrı ilinde tamamladıktan sonra Cumhuriyet Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Çalışma hayatına 1964 yılında başlamış, 1969 yılında İçtaş... Devamı

   

  Ica'dan Köprü İnşaatındaki Kazaya Açıklama

  Ica; "söz konusu viyadükte başlık kirişi için beton dökümünün aynı yapım yöntemi ve iskele ile güvenli bir şekilde bugüne kadar birçok kez gerçekleştirilmiş olmasına karşın meydana gelen bu üzücü kazada söz konusu iskelenin neden çöktüğü ve kazanın sebepleri yetkililerce hassasiyetle ve tüm detayları ile araştırılmaktadır" "Yaşanan bu elim kaza nedeniyle büyük üzüntü yaşamaktayız. Hayatını kaybeden çalışanlarımıza Allah'tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı ve sabırlar dileriz. Kazanın (06 Nisan 2014 Pazar )

   

  Üniversite Öğrencilerinden Halepçe Katliamı Yürüyüşü

  Üniversite Öğrencilerinden Halepçe Katliamı Yürüyüşü

  Ağrı İbrahim Çeçen Üniversite öğrencileri ve Ağrı Dağı Öğrenci Derneği (ADÖ-DER) tarafından Halepçe Katliamı’nı kınamak amacıyla bir yürüyüş yapıldı. (17 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Başbakan Erdoğan Ağrı'da

  Başbakan Erdoğan Ağrı'da

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, baharın kışa dönmesine izin vermeyeceklerini söyledi. (10 Mart 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri