SON DAKİKA IBRAHIM HAKKI HAZRETLERI HABERLERİ

Son Dakika Ibrahım Hakkı Hazretlerı Haberleri

22:20
Güllüce, Öğrencilerle Yemekte Buluştu Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce, TÜÇEV'den burs alan öğrencilerle yemekte bir araya geldi.
Güllüce, Öğrencilerle Yemekte Buluştu
22:17
Bölükbaşı: "Bursaspor'da Satılık Futbolcu Yok ve Kesinlikle Futbolcu Satmayacağım" Bursaspor Kulübü Olağan Divan Kurulu Toplantısı- Kulüp Başkanı Bölükbaşı: "Bursaspor'da satılık futbolcu yok ve kesinlikle futbolcu satmayacağım"- "Ozan Tufan ve Şener Özbayraklı için son olarak 8.5 milyon avro artı 3 futbolcu teklif edildi"" (UEFA'nın verdiği 1 yıl Avrupa kupalarından men cezası) İnşallah bu cezayı kaldırırız. Bunun için her şeyi yapacağız" Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Bölükbaşı, şu an yeşil-beyazlı kulüpte satılık futbolcu olmadığını belirterek, kesinlikle futbolcu
Bölükbaşı: 'Bursaspor'da Satılık Futbolcu Yok ve Kesinlikle Futbolcu Satmayacağım'
22:17
Recep Bölükbaşı Açıkladı: Satılık Oyuncumuz Yok Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Bölükbaşı, Divan Kurulu toplantısında Ozan Tufan ve Şener Özbayraklı transferleri hakkında önemli açıklamalarda bulundu.
Recep Bölükbaşı Açıkladı: Satılık Oyuncumuz Yok
21:53
Bursaspor Kulübü Olağan Divan Kurulu Toplantısı Kulüp Başkanı Bölükbaşı: ''Bursaspor'da satılık futbolcu yok ve kesinlikle futbolcu satmayacağım'' ''Ozan Tufan ve Şener Özbayraklı için son olarak 8.5 milyon avro artı 3 futbolcu teklif edildi'' " (UEFA'nın verdiği 1 yıl Avrupa kupalarından men cezası) İnşallah bu cezayı kaldırırız. Bunun için her şeyi.
21:43
Yetim 18 Çocuk Sünnet Ettiriliyor Yetim 18 çocuk sünnet ettiriliyorMardin'de yetim çocuklara yönelik düzenlenen Samimi-Yet projesi kapsamında 18 çocuk sünnet ettirilecek.
Yetim 18 Çocuk Sünnet Ettiriliyor
21:43
Galatasaray Fxtcr: 0 - Arkas Spor: 3 İstanbul / DHA Voleybol Erkekler 1. Ligi 12. hafta erteleme maçında Arkas Spor, deplasmanda Galatasaray FXTCR'yi 3-0 mağlup etti.
21:36
Suudi Arabistan'da Kabine Değişikliği Suudi Arabistan'ın yeni Kralı Selman, kabine değişikliğine gitti fakat kilit bakanları görevde tuttu.
21:25
Mısırlı Kadın Aktivistin Öldürülmesi Sabbağ'ın öldürülmesi Tunus'ta protesto edildi.
21:06
Maden Kanunu Tasarısı TBMM Genel Kurulu'nda Tasarı'nın birinci bölümünde yer alan maddeler kabul edildi.
20:44
Bursaspor Başkanı Bölükbaşı: Bursaspor'un Satılık Futbolcusu Yok Bursaspor Kulübünün 2015 yılındaki ilk Divan Kurulu toplantısı, Özlüce Tesislerinde yapıldı.
Bursaspor Başkanı Bölükbaşı: Bursaspor'un Satılık Futbolcusu Yok
20:14
Great Startup' Yarışmasını Kazananlar Londra'da ‘GREAT’ kampanyası kapsamında Türkiye’nin genç teknoloji girişimcileri arasında düzenlenen ‘GREAT Startup’ yarışmasında 5 kategoride birinci olan şirketlerin.
Great Startup' Yarışmasını Kazananlar Londra'da
19:55
Avcı: "Yaşananlardan Sonra Bu Okullara Hiçbir Kefalet Hiçbir Makamdan Verilmiyor" Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, "Bu okulların büyük bir bölümü, ya cumhurbaşkanı ya başbakan ya bakan ya elçilik düzeyinde verilmiş referanslarla bugünlere gelmişlerdir.
Avcı: 'Yaşananlardan Sonra Bu Okullara Hiçbir Kefalet Hiçbir Makamdan Verilmiyor'
19:39
Milli Eğitim Bakanı Avcı Açıklaması "(Yurtdışındaki okulların dönüştürülmesi) Bakanlar Kurulunda yaptığımız sunumda, Türkiye'nin yurt dışındaki bütün eğitim hizmetlerine yapacağı katkının bir vakıf bünyesinde yapılmasının daha uygun olacağı görüşü daha ön plana çıktı" "Vakıf esnek bir yapılanmadır.
19:27
KKTC Cumhurbaşkanı Eroğlu Açıklaması "KKTC devletinin varlığı benim müzakere masasında elimi güçlendiren en önemli silahımdır.
19:10
Pfdk'dan Beşiktaş'a Deplasman Cezası Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) Başkan Halit Fahri Gültekin başkanlığında yaptığı toplantıda 42 dosyayı karara bağlarken, Beşiktaş'a deplasmanda tribün kapama cezası verdi.
19:09
Avcı: "Sistemde Teknolojiye Uygun Değişiklikler Yapmazsak Görevimizi Yapmamış Oluruz" Milli Eğitim Bakanı Avcı: (1)- "(Yurtdışındaki okulların dönüştürülmesi) Bakanlar Kurulunda yaptığımız sunumda, Türkiye'nin yurt dışındaki bütün eğitim hizmetlerine yapacağı katkının bir vakıf bünyesinde yapılmasının daha uygun olacağı görüşü daha ön plana çıktı"- "Vakıf esnek bir yapılanmadır.
Avcı: 'Sistemde Teknolojiye Uygun Değişiklikler Yapmazsak Görevimizi Yapmamış Oluruz'
19:06
Tokat'ta Trafik Kazası: 4 Yaralı Tokat'ta cip ile otomobilin çarpışması sonucu 4 kişi yaralandı.
19:06
Tokat'ta Trafik Kazası: 4 Yaralı Tokat'ta trafik kazası: 4 yaralı Tokat'ta cip ile otomobilin çarpışması sonucu 4 kişi yaralandı.
Tokat'ta Trafik Kazası: 4 Yaralı
19:02
İl Uyuşturucu Koordinasyon Kurulu Toplantısı Samsun’da İl Uyuşturucu Koordinasyon Kurulu toplantısı yapıldı.
İl Uyuşturucu Koordinasyon Kurulu Toplantısı
19:01
Pfdk Ceza Yağdırdı İstanbul / DHA Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Beşiktaş Kulübü'ne deplasmanda tribün kapatma ve 200 bin TL para cezası verdi.
18:31
Teog'da Tercih Hakkı 25'E Çıkıyor Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı TEOG'da 15 olan tercih hakkını da 25'e çıkarttıklarını söyledi.
18:28
25 Aralık Soruşturmasına İtiraza Ret İzmirli avukat Arif Ali Cangı ile Demokratik Gelişim Partisi Genel Başkanı İdris Bal'ın da aralarında bulunduğu 7 kişinin, 25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet iddialarına ilişkin soruşturmada verilen takipsizlik kararına yaptıkları itiraz, başvuranların suçtan zarar gören sıfatı bulunmadığı gerekçesiyle İstanbul 3'üncü Sulh Ceza Hakimliği tarafından reddedildi.
25 Aralık Soruşturmasına İtiraza Ret
18:15
Kurtulmuş: "Her Mecliste İnşallah Başörtülü Arkadaşlarımız da Olacak, Başı Açık Arkadaşlarımız da... Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: - "İnşallah bu seçimlerde anayasayı değiştirecek bir çoğunlukla yeniden AK Parti Parlamentoya gelecek.
Kurtulmuş: 'Her Mecliste İnşallah Başörtülü Arkadaşlarımız da Olacak, Başı Açık Arkadaşlarımız da...
18:12
Samsun'da İşkur'a 38 Bin 822 Başvuru Samsun Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Hasan Kılıçaslan, 2014 yılında İŞKUR’a 38 bin 822 kişinin başvuru yaptığını ve 7 bin 804 kişinin de işe yerleştirildiğini söyledi.
Samsun'da İşkur'a 38 Bin 822 Başvuru
18:02
Teog'da Tercih Hakkı 25'E Çıkıyor Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, TEOG sınavında 15 olan tercih hakkının 25'e çıkarıldığını açıkladı.
17:58
Karaman'da 2 Otomobil Çarpıştı: 6 Yaralı Karaman'da 2 otomobilin karıştığı kazada yaralanan 6 kişiden 2'sinin hamile olduğu öğrenildi.
Karaman'da 2 Otomobil Çarpıştı: 6 Yaralı
17:37
Futbol: Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta 20., Beyaz Grup'ta da 23. hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı.
17:32
Teog'da Tercih Hakkı 25'E Çıkıyor Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı TEOG'da 15 olan tercih hakkını da 25'e çıkarttıklarını söyledi.
17:31
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Açıklaması "İnşallah bu seçimlerde anayasayı değiştirecek bir çoğunlukla yeniden AK Parti Parlamentoya gelecek.
17:30
Japon Gazeteci Şanlıurfa'da Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti IŞİD’in bırakması beklenen Japon gazeteciyi takip etmek üzere Şanlıurfa’ya gelen Japonya’nın Fuji TV muhabiri Kazumi Takaya geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.
Japon Gazeteci Şanlıurfa'da Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti
17:25
Karaman'da 2 Otomobil Çarpıştı 2'si Hamile 6 Kişi Yaralandı Karaman'da 2 otomobil çarpıştı: 2'si hamile 6 kişi yaralandı.
Karaman'da 2 Otomobil Çarpıştı 2'si Hamile 6 Kişi Yaralandı
17:24
Karaman'da İki Otomobil Çarpıştı: 6 Yaralı Kazada yaralananlardan 2'sinin hamile olduğu öğrenildi.
17:23
Teog'da 15 Olan Tercih Hakkı 25'e Çıkıyor Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, TEOG sınavına ilişkin, ''Tercih durumu geçen sene tek listeydi bunu ikiye çıkarıyoruz.
Teog'da 15 Olan Tercih Hakkı 25'e Çıkıyor
17:19
Yetim 18 Çocuk Sünnet Ettiriliyor Mardin'de yetim çocuklara yönelik düzenlenen Samimi Yet projesi kapsamında 18 çocuk sünnet ettirilecek.
17:17
Alanya'da İntihar Antaya’nın Alanya ilçesinde askerden kısa süre önce geldiği öğrenilen 22 yaşındaki bir genç, telefonda kız arkadaşıyla tartışmasının ardından evinde av tüfeğiyle intihar etti.
Alanya'da İntihar
17:16
Karaman'da İki Otomobil Çarpıştı: 6 Yaralı Karaman’da iki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 6 kişi yaralandı.
Karaman'da İki Otomobil Çarpıştı: 6 Yaralı
17:12
Karaman'da 2 Otomobil Çarpıştı: 2'si Hamile 6 Kişi Yaralandı. Karaman'da 2 otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada 2'si hamile 6 kişi yaralandı.
Karaman'da 2 Otomobil Çarpıştı: 2'si Hamile 6 Kişi Yaralandı.
17:03
Bingöl'de Üniversite Sanayi İşbirliği Yatırım Destek Konferansı Bingöl'de Üniversite Sanayi İşbirliği Yatırım Destek Konferansı düzenlendi.
17:01
Teog'da Tercih Hakkı 25'E Çıkıyor Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, TEOG sınavına ilişkin, "Tercih durumu geçen sene tek listeydi bunu ikiye çıkarıyoruz. 15 olan tercih hakkını da 25'e çıkarıyoruz. Ama bunları yine de ilgili kamuoyunun görüşüne açıyoruz ki, bizim görmediğimiz bir şey varsa bizi uyarsınlar" dedi.
16:58
Teog'da Türkiye Birincisi Midyat'tan Çıktı Mardin’in Midyat İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Şişman, TEOG sınavlarında Midyatlı öğrencilerin Mardin’in 10 ilçesi arasında birinci geldiğini ve Türkiye birincisinin Midyat’tan çıktığını söyledi.
16:56
Başkan, "Derneklerin Temel Amacı Eğitim Olmalı" Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Rizeliler Derneğinin yeni yönetimini makamında ağırladı.
Başkan, 'Derneklerin Temel Amacı Eğitim Olmalı'
16:54
2015 Trabzon İçin Gelişim Stratejisi Toplantısı 2015 Trabzon İçin Gelişim Stratejisi Toplantısı- Vali Yardımcısı Yalınalp: "Ulaştırma sektörü 455 milyon lira harcama ile toplam harcamanın yüzde 53 ile ilk sırada bulunmaktadır" Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası'nın (TTSO) düzenlediği 2015 Trabzon İçin Gelişim Stratejisi Toplantısı yapıldı.
2015 Trabzon İçin Gelişim Stratejisi Toplantısı
16:53
Japon Tercüman, Trafik Kazasında Öldü Şanlıurfa'da, önünde seyreden kamyona çarpan hafif ticari araçtaki Japon vatandaşı Kazumi ile sürücü hayatını kaybetti.
16:53
Büyükşehirden 3 Bin 258 Dekar Araziye Meyve Fidanı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Gebze, Çayırova, Darıca ve Dilovası ilçelerindeki çiftçilere yüzde 50 hibe yoluyla meyve fidanları törenle dağıtıldı.
Büyükşehirden 3 Bin 258 Dekar Araziye Meyve Fidanı
16:47
Türkiye Hokey Federasyonu Başkanı Karakan Açıklaması "2020'de olimpiyatlara katılacak ve başarılı olacağımıza inanıyorum"
16:44
Torba Kanun" Plan ve Bütçe Komisyonu'nda Gençlik ve Spor Bakanlığı, internet suçları, İGDAŞ'ın özelleştirilmesi, Sağlık Bilimleri Üniversitesi kurulması, Kızılay ve Yeşilay ile ilgili düzenlemeleri de içeren teklifin maddeleri üzerindeki görüşmeler sürüyor Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: "Ebelere hemşirelerde olduğu gibi bir uzmanlık, sertifikasyon hakkı veriyoruz.
Torba Kanun' Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
16:41
Teog'da 15 Olan Tercih Hakkı 25'e Çıkıyor Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, TEOG sınavına ilişkin, "Tercih durumu geçen sene tek listeydi bunu ikiye çıkarıyoruz.
Teog'da 15 Olan Tercih Hakkı 25'e Çıkıyor
16:40
Mısır'da Kadın Aktivistlerin Eylemi Mısırlı kadın aktivistler yönetimin muhalif göstericilere karşı kanlı müdahalelerini protesto etti.
16:39
Vali Şahin ve Başkan Yılmaz, Halde İncelemelerde Bulundu Samsun Valisi İbrahim Şahin, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile birlikte Sebze ve Meyve Hali’nde incelemelerde bulundu.
Vali Şahin ve Başkan Yılmaz, Halde İncelemelerde Bulundu
16:36
Polislere Destek Mektubu Yazdı İzmir'deki operasyon kapsamında adliyeye sevk edilen polislere destek olmak için yüzlerce kişi, adliye önünde demokrasi nöbetinde.
Polislere Destek Mektubu Yazdı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 22:25:42. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA IBRAHIM HAKKI HAZRETLERI HABERLERİ
[Hata Bildir]