SON DAKİKA İBRAHİM HAKKİ HAZRETLERİ HABERLERİ

Son Dakika İbrahim Hakki Hazretleri Haberleri

 • 16:02Yargıtayda "Mülkiyet Hakkı" SemineriYargıtay Birinci Başkanı İsmail Rüştü Cirit, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesince (AİHM) ortaya konulan, uluslararası kabul görmüş insan hakları standartlarına uyum konusuna büyük önem verdiklerini söyledi.
 • 15:18Mülkiyet Hakkı Alacak ve Marka" SemineriYargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit, Avrupa uyum süreci içerisinde 2000’li yıllarda yasalar da birçok değişiklik yaptıklarını belirterek, “Cumhuriyet tarihinin en çok yasalaşma dönemini yaşadık.
 • 13:35Fenerbahçeli Eski Yönetici İbrahim Kösem Vefat EttiFenerbahçe Kulübü'nün eski yönetim kurulu üyelerinden İbrahim Kösem hayatını kaybetti.
 • 10:44Btso Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay AçıklamasıBtso Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay AçıklamasıBursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, “İş dünyası olarak siyasi partilerimizin ülkemizin ortak hedefleri doğrultusunda hareket etmelerini bekliyoruz” dedi.
 • 16:31Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın AçıklamasıCumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, “Suriye konusunda biz baştan beri uluslararası toplumla ve koalisyonla beraber hareket edeceğimizi, tek taraflı bir eylemin içinde olmayacağımızı ifade ettik. Güvenli bölge, uçuşa yasak bölge ve diğer konularla ilgili olarak şuana kadar bütün girişimlerimiz bu ilkeden hareketle yapılmıştır” dedi.
 • 15:44Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın AçıklamasıCumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, “Son zamanda Esed ile DEAŞ arasındaki bir takım kirli ilişkilerin yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladığını görüyoruz.
 • 15:24Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın AçıklamasıCumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, “Bu önümüzdeki süreç içinde uygun bir günde Cumhurbaşkanımız hükümeti kurma görevini Meclis’te en fazla sandalye sayısı olan parti genel başkanına bu görevi verecek.
 • 11:18Kütahya'da İbrahim Sadri KonseriKütahya'da İbrahim Sadri KonseriKütahya Belediyesi, Ramazan Akşamları etkinliği kapsamında şair İbrahim Sadri’yi ağırladı.
 • 11:14Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Prokotolü İftarda BuluşturduAğrı İbrahim Çeçen Üniversitesi tarafından düzenlenen geleneksel iftar programında kent protokolü bir araya geldi.
 • 10:25İşçinin İş Görmekten Kaçınma Hakkıİşçinin İş Görmekten Kaçınma HakkıAhmet Metin AYSOY - SGK E. Başmüfettişi Bir işyerinde çalışan işçiler ücret ve ikramiye alacakları ödenmediği gerekçesiyle iş görmekten kaçınırlar.
 • 16:59Vali İbrahim Şahin: Samsun Sporcu Fabrikası OlacakVali İbrahim Şahin: Samsun Sporcu Fabrikası OlacakSamsun Valisi İbrahim Şahin, okçulukta Samsunlu bir sporcunun dünya 2.'si olduğunu hatırlatarak Samsun'un zengin spor tesisi sayesinde 'sporcu fabrikası' olacağını belirtti.
 • 16:19İbrahim Sadri'den İzniklilere Şiir ResitaliKonu Komşu Bereket Sofrası İftarının ardından Kuran-ı Kerim tilaveti okunmasından sonra sahneye çıkan İbrahim Sadri, şiirleri ile muhteşem bir programa imza attı.
 • 09:40İbrahim Tatlıses'in 4 Yıl Hapsi İsteniyorİbrahim Tatlıses'in 4 Yıl Hapsi İsteniyorTatlıses, birinci sınıf hakim Habibe Aslan'a Twitter hesabından iftira attığı iddiasıyla ifade vermeye çağrıldı. Ünlü şarkıcı GATA'daki tedavisi bitince mahkemeye gidecek.
 • 17:41AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem: "Hiçbir Partinin 'Ben Koalisyonda Yer Alamam' Deme Hakkı...GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem'in semt pazarını ziyareti- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem'in konuşması- Erdem'in pazarcı esnafı ile sohbeti AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem: - "DAEŞ, bir örgüttür.
 • 17:36AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem: AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem: "Hiçbir Partinin 'Ben Koalisyonda Yer Alamam' Deme Hakkı...GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem'in semt pazarını ziyareti- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem'in konuşması- Erdem'in pazarcı esnafı ile sohbeti AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem: - "DAEŞ, bir örgüttür.
 • 11:59Efkan Ala ve İbrahim Aydemir'den Teşekkür ZiyaretiEfkan Ala ve İbrahim Aydemir'den Teşekkür Ziyaretiİçişleri eski Bakanı AK Parti Erzurum Milletvekili Efkan Ala ve Milletvekili İbrahim Aydemir, AK Parti’ye en fazla oy kazandıran ilçelere "teşekkür ziyaretleri"nde bulundu.
 • 14:55Türkiye'nin Gazprom'u Tahkime Götürme Hakkı DoğabilirTürkiye'nin Gazprom'u Tahkime Götürme Hakkı DoğabilirTürkiye ile Rusya arasında doğalgaz fiyatlarında 1 Ocak 2015'ten geçerli olacak fiyat indirimi konusunda mutabakat sağlanmasına rağmen halen resmi imzalar atılamazken, hafta başına kadar bu işlemin tamamlanamaması halinde BOTAŞ'ın Gazprom'a karşı uluslararası tahkime gitme hakkı doğacak.
 • 11:01Öğrenci, Yönetmelikteki Açıkla 45 Gün Devamsızlık Hakkı KullanıyorEğitim Müfettişler Derneği eski başkanlarından ve Maarif Müfettişi Doğan Ceylan, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliği'ndeki açıktan dolayı birçok lise öğrencisinin 45 günlük devamsızlık hakkı kullandığını dile getirdi.
 • 18:20İbrahim Hacıosmanoğlu Kongre Kararı Aldıİbrahim Hacıosmanoğlu Kongre Kararı AldıTrabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, artarda gelen istifaların ardından olağanüstü kongre kararı aldı.
 • 13:53Altınordu Hakkı İsmet'in PeşindePtt 1'inci Lig ekiplerinden Altınordu'nun Bandırmaspor'dan kanat oyuncusu Hakkı İsmet Şimşek'e talip olduğu öğrenildi.
 • 11:39İstenmeyen Sms'e Tazminat Davası Açma Hakkıİstenmeyen Sms'e Tazminat Davası Açma Hakkıİstenmeyen reklam içerikli mesajlar tüketicilerin tepkisini çekmeye devam ediyor. Mesajlar yüzünden zarar görenler tazminat talebinde bulunabiliyor.
 • 10:14Halil İbrahim Göker En Çok İzlenen Komik Türk Vineleri 2015 Gülmekten YarılacaksınızHalil İbrahim Göker En Çok İzlenen Komik Türk Vineleri 2015 Gülmekten Yarılacaksınızaykut elmas vine, aykut elmas, halil ibrahim göker vineleri, halil ibrahim göker bütün vineları, halil ibrahim göker en yeni vineları, halil ibrahim göker inci, halil ibrahim göker facebook, halil ibrahim göker ekşi, halil ibrahim göker instagram, halil ibrahim göker twitter, halil ibrahim göker kimdir,
 • 17:27Açık Öğretim Adalet Mezunlarına Yeniden Tercih HakkıANKARA (AA) - Dikey Geçiş Sınavı (2014-DGS) kılavuzundaki, açık öğretim adalet ön lisans mezunlarının hukuk fakültelerine dikey geçişinde kontenjana kısıtlama getiren düzenleme nedeniyle tercih yapmayan veya tercihlerini güncellemek isteyen adaylara yeniden hak tanındı.
 • 17:14Albay İbrahim Çolak Köşkü'nde Ramazana Özel Ücretsiz Çay ve Kahve ServisiAlbay İbrahim Çolak Köşkü'nde Ramazana Özel Ücretsiz Çay ve Kahve ServisiBozüyük Belediyesi tarafından bina restorasyonu ile peyzaj düzenlemesi tamamlanan tarihi Albay Çolak İbrahim Köşkü, kavuştuğu eski tarihi görünümü ve eşsiz Bozüyük manzarası ile misafirlerini ağırlıyor.
 • 16:41Belkıs İbrahim Hakkıoğlu: Belkıs İbrahim Hakkıoğlu: "Tevfizname İbret Levhasıdır"Erzurumlu İbrahim Hakkı Hazretleri’nin anıldığı Anadolu’yu Mayalayanlar programında konuşan İbrahim Hakkı Hazretleri’nin 6’ncı kuşaktan torunu Belkıs İbrahim Hakkıoğlu, “Tefvizname bize hem moral sığınağı hem de inancımızı ölçüp tartma ibret levhasıdır” dedi.
 • 16:16Haliliye Belediyesi'nin Sofrasında Halil İbrahim BereketiHaliliye Belediyesi'nin Sofrasında Halil İbrahim BereketiHaliliye Belediyesi’nin Topçu Meydanı’nda kurduğu iftar sofrasında, kent protokolü de sofranın misafirleri ile bir araya geldi.
 • 15:28Oyuncu Hakkı ErgOyuncu Hakkı Ergök, Oyuncu Hakkı ErgOyuncu Hakkı Ergök, "TV Dizisi Sanat Değildir. Sinema Sanattır" ök, "TV Dizisi Sanat Değildir. Sinema Sanattır"'Öykülerden Oyunlar' adlı tiyatro oyununu sahnelemek üzere Aliağa'ya gelen tiyatrocu Hakkı Ergök ile Kemal Başar, Aliağalı sanatseverlerle söyleşi yaptı.
 • 15:06Köşklüçeşme'de Halil İbrahim SofrasıGebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, mahallelerdeki iftar sofralarının; ailelerin komşularıyla birlikte oruç açtığı, küskünlerin bir araya gelip barıştığı Halil İbrahim sofralarına dönüştüğünü söyledi.
 • 12:39Prof. Dr. İbrahim Yanmış: Prof. Dr. İbrahim Yanmış: "Sporda Başarı İçin Bilimsel Çalışma Şart"(ÖZEL) Prof. Dr. İbrahim Yanmış: "Sporda başarı için bilimsel çalışma şart" "Bilimin sporun içinde daha fazla geçmesi gerekiyor" "2016 Olimpiyatları için en çok sayıda sporcuyu en iyi şekilde ve en çok madalya alacak şekilde Rio'ya götürmek istiyoruz" "2016 Olimpiyatları öncesinde alınması gereken tedbirler konusunda bir rapor hazırlayacağız" "Sporcularımızın performanslarının takip edilmesi gerekli" "Performans değerleri ile aldıkları sonuçlar arasındaki ilişkiye bakarak sporcuların eksiklerini gidermek için bir takım çalışmalar yürütüyoruz" Uğur DEMİRKIRDI/BAKÜ, (DHA) Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenen 1. Avrupa Oyunları'nda Türk milli sporcuları gözlem altında tutan ve analizler yaparak özellikle olimpiyatlar için eksik yönlerini belirleyen Prof. Dr. İbrahim Yanmış, DHA aracılığıyla spor camiasına başarıya giden yolu bir kez daha anlattı.
 • 12:39Prof. Dr. İbrahim Yanmış: Prof. Dr. İbrahim Yanmış: "Sporda Başarı İçin Bilimsel Çalışma Şart"(ÖZEL) Prof. Dr. İbrahim Yanmış: "Sporda başarı için bilimsel çalışma şart" "Bilimin sporun içinde daha fazla geçmesi gerekiyor" "2016 Olimpiyatları için en çok sayıda sporcuyu en iyi şekilde ve en çok madalya alacak şekilde Rio'ya götürmek istiyoruz" "2016 Olimpiyatları öncesinde alınması gereken tedbirler konusunda bir rapor hazırlayacağız" "Sporcularımızın performanslarının takip edilmesi gerekli" "Performans değerleri ile aldıkları sonuçlar arasındaki ilişkiye bakarak sporcuların eksiklerini gidermek için bir takım çalışmalar yürütüyoruz" Uğur DEMİRKIRDI/BAKÜ, (DHA) Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenen 1. Avrupa Oyunları'nda Türk milli sporcuları gözlem altında tutan ve analizler yaparak özellikle olimpiyatlar için eksik yönlerini belirleyen Prof. Dr. İbrahim Yanmış, DHA aracılığıyla spor camiasına başarıya giden yolu bir kez daha anlattı.
 • 09:53Prof. Dr. İbrahim Yanmış: 2016 Olimpiyatları İçin En Çok Sayıda Sporcuyu, En Çok Madalya Alacak...azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenen 1. Avrupa Oyunları'nda Türk milli sporcuları gözlem altında tutan ve analizler yaparak özellikle olimpiyatlar için eksik yönlerini belirleyen Prof. Dr. İbrahim Yanmış, DHA aracılığıyla spor camiasına başarıya giden yolu bir kez daha anlattı.