SON DAKİKA İBRAHİM KARAOSMANOGLU/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika İbrahim Karaosmanoglu/biyografisi Haberleri

 • 09:05İbrahim Tatlıses Müzik Piyasasına Geri Dönüyorİbrahim Tatlıses Müzik Piyasasına Geri DönüyorGeçtiğimiz günlerde yeni albüm hazırlıklarına başladığını sosyal medyadan açıklayan İbrahim Tatlıses yeni albümünde Sibel Can'la düet yapacak.
 • 15:55Başkan Karaosmanoğlu, Başkan Karaosmanoğlu, "Kadın İstihdamını Önemli Buluyorum"Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Başiskele’de faaliyet gösteren bir otomotiv fabrikasını ziyaret etti.
 • 15:26Sibel Can ve İbrahim Tatlıses'ten Büyük SürprizSibel Can ve İbrahim Tatlıses'ten Büyük SürprizYakında yeni albümüyle sevenlerinin karşısına çıkacak olan İbrahim Tatlıses, yakın dostu Sibel Can'la bir şarkısına düet yapacak.
 • 12:11Başkan Karaosmanoğlu: Başkan Karaosmanoğlu: "Toplumun Fedaileri Öğretmenlerdir"Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Mehmet Akif Kız Anadolu İmam-Hatip Lisesi Okul Aile Birliği ve öğretmenleriyle bir araya geldi.
 • 18:16Başkan Karaosmanoğlu, Rize Heyetini AğırladıBaşkan Karaosmanoğlu, Rize Ticaret ve Sanayi Odasıyla birlikte ilimize gelen heyeti ağırladı
 • 14:46Başkan Karaosmanoğlu Rize Heyetini AğırladıBaşkan Karaosmanoğlu Rize Heyetini AğırladıKocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu, Rize Ticaret ve Sanayi Odasıyla birlikte gelen heyeti ağırladı.
 • 17:15AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim YurdunusevenAK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim YurdunusevenAK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, Devlet olarak Türkmenlerin yanında olduklarını belirterek, “Bayır-Bucak Türkmenlerine giden TIR’ları çeviren mantık şimdi bizlere ‘neden Türkmen kardeşlerimize yardım etmiyorsunuz’ diyor.
 • 16:23Yüksekova'daki Terör Operasyonu - Kaymakam İbrahim ÇenetYüksekova'daki Terör Operasyonu - Kaymakam İbrahim ÇenetGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İstiklal Marşı- Şiir dinletisi- Yemin töreni- Kaymakam İbrahim Çenet'in konuşması Yüksekova'daki terör operasyonu- Kaymakam Çenet: "Arkadaşlarımız bir yerde elinde keskin nişancı silahı olan birini alıyor, bir bakıyorsunuz bu adam geçen senelerde Esendere beldemizde ücretli öğretmen yaptırdığımız biri çıkıyor"- "Şimdi eline kalem alması gereken bir öğretmen, çocukları aydınlık yarınlara hazırlaması gereken bir öğretmen nasıl olur da bu kadar ideolojik saplantıların içerisinde kendini bırakır ve kendisini, ülkesini karanlığa boğar" Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde terör örgütü PKK'ya yönelik yürütülen operasyonlarda silahıyla yakalanan kişinin, geçmiş yıllarda ücretli öğretmenlik yaptığı bildirildi.
 • 15:59İbrahim Tatlıses'ten Yürek Yakan 'Öğretmenler Günü' Mesajıİbrahim Tatlıses'ten Yürek Yakan 'Öğretmenler Günü' MesajıInstagram hesabı üzerinden Öğretmenler Günü'nü kutlayan Tatlıses, "Bugün Öğretmenler Günü. Ama benim hiç öğretmenim olmadığı için, ben çok üzgünüm!" dedi.
 • 16:12Başkan Karaosmanoğlu Konuklarını AğırladıBaşkan Karaosmanoğlu Konuklarını AğırladıBaşkan Karaosmanoğlu, Çayırova Kızılay Şubesi, Darıca Akminare Cami Derneği ve Darıcalı muhtarları konuk etti.
 • 15:25Başkan Karaosmanoğlu: Başkan Karaosmanoğlu: "Anadolu Sermayesi Güçlenmeli"Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, TÜMSİAD ve MÜSİAD Gebze şubelerini ziyaret etti.
 • 15:03Özkan, İhl Öğrencilerini Özkan, İhl Öğrencilerini "Halil İbrahim Sofrası"Nda AğırladıBursa’nın Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, İmam-Hatip Anadolu Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi.
 • 09:40İbrahim Tatlıses'ten Yeni Albüm Müjdesiİbrahim Tatlıses'ten Yeni Albüm MüjdesiSilahlı saldırıya uğradığı 2011 yılından beri müzik piyasasından uzak olan İbrahim Tatlıses, "Hayranlarımı şarkısız bırakmayacağım, yakında duyacaksınız." dedi.
 • 17:38İbrahim Mart: Kış ve Lodoslu Havalara Dikkatİbrahim Mart: Kış ve Lodoslu Havalara DikkatMakina Mühendisleri Odası (MMO) Bursa Şubesi Başkanı İbrahim Mart, soğukların etkisini göstermeye başlamasıyla artan ısınma ihtiyacının kurallara göre ve dikkatli şekilde karşılanması gerektiğini açıkladı.
 • 12:05Başkan Karaosmanoğlu Petrol-iş'i Ziyaret EttiBaşkan Karaosmanoğlu Petrol-iş'i Ziyaret EttiKocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Petrol-İş Genel Başkanı Ali Ufuk Yaşar’ı ziyaret ettiKocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Türkiye Petrol Kimya Lastik İşçileri Sendikası (Petrol-İş) Genel Başkanı Ali Ufuk Yaşar’ı ziyaret etti.
 • 17:032. Uluslararası İslam Finansı ve İktisadı Konferansı - İbrahim Turhan2. Uluslararası İslam Finansı ve İktisadı Konferansı - İbrahim TurhanGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti İzmir Milletvekili ve eski Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Turhan'ın konuşması - AK Parti İzmir Milletvekili Turhan: - "Gelecek 10-15 yıllık dönemde, gelişmekte olan ülkeler ve yükselen piyasa ekonomilerinde ihtiyaç duyulan yatırımlarla, bu yatırımlar için mobilize edilebilecek konvansiyonel yöntemlerle harekete geçirilebilecek kaynaklar arasındaki farkın 12 trilyon dolar" AK Parti İzmir Milletvekili ve eski Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Turhan, "Gelecek 10-15 yıllık dönemde, gelişmekte olan ülkeler ve yükselen piyasa ekonomilerinde ihtiyaç duyulan yatırımlarla, bu yatırımlar için mobilize edilebilecek konvansiyonel yöntemlerle harekete geçirilebilecek kaynaklar arasındaki farkın 12 trilyon dolar" dedi.
 • 13:57İbrahim Çeçen Üniversitesi Kütüphanesi 7 Yılda 4 Kat Büyüdüİbrahim Çeçen Üniversitesi Kütüphanesi 7 Yılda 4 Kat BüyüdüAğrı İbrahim Çeçen Üniversitesi kütüphanesinden yararlanan öğrenci sayısı 7 yılda 6 kat artarak bin 500’den 9 bin 500’e ulaşırken, kitap sayısı da aynı dönemde yaklaşık 4 kat artarak 7 binden 25 bine ulaştı.
 • 13:42Stk'lar Başkan Karaosmanoğlu ile Bir Araya GeldiStk'lar Başkan Karaosmanoğlu ile Bir Araya GeldiKocaeli’de kentin sosyal, sanat, ekonomik ve sağlık alanında faaliyet gösteren STK’lar, Başkan Karaosmanoğlu ile bir araya gelmeye devam diyorSivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileriyle her ortamda bir araya gelerek, kent üzerindeki farklı yaklaşımları dinleyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, şehrimizin önemli değerlerinden Gaziantepliler Dernekler Federasyonu, Kocaeli Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Yönetimi ve Kocaeli Büyükşehir Musiki Derneği ile Büyükşehir Belediyesi’nin merkez binasındaki çalışma ofisinde bir araya geldi.
 • 11:39İbrahim Tatlıses'ten Tatil Pozu: Sanırsın Miami Değil Urfaİbrahim Tatlıses'ten Tatil Pozu: Sanırsın Miami Değil UrfaMiami'de ev kiralayıp tatil yapan İbrahim Tatlıses, mangal başındaki fotoğrafını "Sanırsın Miami değil Urfa" notuyla paylaştı.