SON DAKİKA İBRAHİM TATLISES HABERLERİ

Son Dakika İbrahim Tatlıses Haberleri


İBRAHİM TATLISES

1952 yılında Şanlıurfa'da doğdu. İbrahim Tatlıses'in annesi Kürt, babası Araptır. "Tatlı" olan soyadını "Tatlıses" olarak değiştirdi. Yedi çocuklu ve fakir bir ailenin çocuğuydu. İnşaatlarda soğuk demir ustası olarak çalıştı.

Adanalı bir sinemacının, inşaatta sesini duymasıyla birlikte önce... Devamı

11:59
İbrahim Tatlıses'ten Süreç Mesajı: İster Dövün ister Küfür Edin Tatlıses, Instagram hesabından kendisinin bir fotoğrafını paylaştı. Tatlıses, fotoğrafa yazdığı notta sürecin mutlu sona ermesini ve barışın gelmesini istedi.
İbrahim Tatlıses'ten Süreç Mesajı: İster Dövün ister Küfür Edin
04:09
İbrahim Tatlıses - Lovers On The Çiğ Köfte İbrahim Tatlıses - Lovers on The Çiğ Köfte
İbrahim Tatlıses - Lovers On The Çiğ Köfte
16:11
İdo'nun Eski Sevgilisi 'Bu Tarz Benim'de Çalışıyor İbrahim Tatlıses'in küçük oğlu İdo'nun eski sevgilisi Zeynep Ece Akengin 'Bu Tarz Benim'in kamera arkası ekibinde görev aldı.
İdo'nun Eski Sevgilisi 'Bu Tarz Benim'de Çalışıyor
13:02
Ceceli Konseri İlgi Gördü Mustafa Ceceli konseri Urfalı gençlerle buluştu. Konser öncesi salonu dolduran yüzlerce genç, Ceceli'nin şarkılarıyla unutulmaz anlar yaşadı.
Ceceli Konseri İlgi Gördü
09:51
Cem Yılmaz, Kayahan'a Twitter'dan Moral Verdi Ünlü Komedyen, kanserle savaşan Kayahan'a moral vermek için ünlü sanatçının şarkılarını Twitter'da paylaştı.
Cem Yılmaz, Kayahan'a Twitter'dan Moral Verdi
17:49
Mustafa Ceceli Urfalı Gençlerle Buluştu Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, sömestr tatili öncesi ünlü sanatçı Mustafa Ceceli’yi Urfalı gençlerle buluşturdu.
Mustafa Ceceli Urfalı Gençlerle Buluştu
13:58
İdo Tatlıses İmaj Değiştirdi Giydiği kıyafetlerle magazin haberlerine sık sık konu olan Sibel Can'ın oğlu Engincan Ural'ın yeni rakibi İdo, sıradışı tarzıyla takipçilerinin tepkisini çekti.
İdo Tatlıses İmaj Değiştirdi
10:27
Özlem Yıldız, Evli Sevgilisiyle Aşkına Tam Gaz Devam Ediyor Mustafa Elgin ve Özlem Yıldız, İbrahim Tatlıses'ten 2.8 milyon euroya satın aldığı özel uçağıyla Antalya'ya seyahat etti.
Özlem Yıldız, Evli Sevgilisiyle Aşkına Tam Gaz Devam Ediyor
14:44
İzmir Adliyesi'nde HSYK Depremi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) 1'inci Dairesi'nin Adli ve İdari Yargı Kararnamesi'nde 888 hakim ve savcının yeri değiştirildi.
İzmir Adliyesi'nde HSYK Depremi
15:36
Asena'dan Yıllar Sonra Gelen İbrahim Tatlıses İtirafı Ünlü oryantal, İbo için "Sesine ve şarkılarına sonsuz saygım var. Yaşanılan her şeyi de Allah'a havale ettim. Umrumda bile değil ki. Takılmıyorum, kızmıyorum hiç" dedi.
Asena'dan Yıllar Sonra Gelen İbrahim Tatlıses İtirafı
10:23
Ayşegül Yıldız, Tatlıses ile Yeniden Evlenecekleri Haberlerini Yalanladı Yıldız, eski eşi İbrahim Tatlıses ile yeniden evlenecekleri yönündeki dedikodulara da "Biz bu konuyu kapattık. Bunun açıklamasını da yaptık" dedi.
Ayşegül Yıldız, Tatlıses ile Yeniden Evlenecekleri Haberlerini Yalanladı
10:09
İbrahim Tatlıses: Seçimlerde Görüşürüz Gelecek seçimlerde milletvekili adayı olacağını açıklayan Tatlıses'e hemşehrilerinden ve birçok kesimden destek geldi.
İbrahim Tatlıses: Seçimlerde Görüşürüz
10:12
Fantezi Müzikte Yeni Bir Ses, Yeni Bir Soluk Güçlü yorum ve farklı tınısıyla müzikseverlerin dikkatini çeken Nihat Akçer, “Yar” isimli ilk albüm çalışmasıyla kariyerinde bir ilki gerçekleştirdi.
Fantezi Müzikte Yeni Bir Ses, Yeni Bir Soluk
08:42
Haftanın Tarihine Bakış Gazetecilerin haklarını ''fikir işçisi'' olarak düzenleyen 212 sayılı yasa, 10 Ocak 1961'de yürürlüğe girdi.
18:51
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "Silahlar Kıyamete Kadar Susacak" Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, 35 yılda 35 bin insanın öldüğüne ve 1,2 trilyon dolar maddi kaybın yaşandığına dikkat çekerek, Türkiye’de silahların kıyamete kadar susacağını söyledi.
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: 'Silahlar Kıyamete Kadar Susacak'
18:02
Kurtulmuş: "İnşallah Türkiye'de Silahlar Kıyamete Kadar Susacak" AK Parti Mardin İl Kongresi- Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: (1)- "(Çözüm süreci) İnşallah Türkiye'de silahlar kıyamete kadar susacak, silahlar toprağa gömülecek"- "Geriye gidiş yok, çözüm sürecinden vazgeçmek yok. Türkiye'yi daha ileriye götüreceğiz ve bu gönüllü kardeşliği sonuna kadar Allah'ın izniyle hep beraber sağlayacağız"- "Yeni Türkiye'de devlet-millet kaynaşmasını sağlıyoruz.
Kurtulmuş: 'İnşallah Türkiye'de Silahlar Kıyamete Kadar Susacak'
17:45
Kurtulmuş: "Millet Egemenliğinden Başka Hiçbir Egemenliği Kabul Etmiyoruz" AK Parti Mardin İl Kongresi- Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: (1)- "(Çözüm süreci) İnşallah Türkiye'de silahlar kıyamete kadar susacak, silahlar toprağa gömülecek"- "Geriye gidiş yok, çözüm sürecinden vazgeçmek yok. Türkiye'yi daha ileriye götüreceğiz ve bu gönüllü kardeşliği sonuna kadar Allah'ın izniyle hep beraber sağlayacağız"- "Yeni Türkiye'de devlet-millet kaynaşmasını sağlıyoruz.
Kurtulmuş: 'Millet Egemenliğinden Başka Hiçbir Egemenliği Kabul Etmiyoruz'
17:30
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş - Çözüm Süreci AK Parti Mardin İl Kongresi- Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: (1)- "(Çözüm süreci) İnşallah Türkiye'de silahlar kıyamete kadar susacak, silahlar toprağa gömülecek"- "Geriye gidiş yok, çözüm sürecinden vazgeçmek yok. Türkiye'yi daha ileriye götüreceğiz ve bu gönüllü kardeşliği sonuna kadar Allah'ın izniyle hep beraber sağlayacağız"- "Yeni Türkiye'de devlet-millet kaynaşmasını sağlıyoruz.
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş - Çözüm Süreci
16:31
AK Parti Mardin İl Kongresi Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: (1) "(Çözüm süreci) İnşallah Türkiye'de silahlar kıyamete kadar susacak, silahlar toprağa gömülecek" "Geriye gidiş yok, çözüm sürecinden vazgeçmek yok. Türkiye'yi daha ileriye götüreceğiz ve bu gönüllü kardeşliği sonuna kadar Allah'ın izniyle hep beraber sağlayacağız" "Yeni Türkiye'de devlet millet kaynaşmasını sağlıyoruz.
08:49
İbrahim Tatlıses Milletvekili Adayı Olacak Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, önümüzdeki seçimlerde Şanlıurfa'dan milletvekili adayı olacağını sosyal medya hesabından duyurdu.
İbrahim Tatlıses Milletvekili Adayı Olacak
14:24
İbrahim Tatlıses: Milletvekili Adayı Olacağım Şarkıcı İbrahim Tatlıses, 2015 genel seçimlerinde Şanlıurfa'dan milletvekili adayı olacağını sosyal medyadan duyurdu.
İbrahim Tatlıses: Milletvekili Adayı Olacağım
09:09
Acun Ilıcalı 2014 Magazin Gündemini Belirledi 2014 yılı magazin medyası analizine göre televizyoncu Acun Ilıcalı gündemi belirledi.
Acun Ilıcalı 2014 Magazin Gündemini Belirledi
08:53
İbrahim Tatlıses Ameliyattan Sonra Uzun Süre Konuşamamış Ayşegül Yıldız, Tatlıses için "Burnunun sol tarafında sorun yaşıyordu. Bu yüzden burun ameliyatı oldu ama operasyondan sonra uzun süre konuşamadı" dedi.
İbrahim Tatlıses Ameliyattan Sonra Uzun Süre Konuşamamış
10:03
Popstar Yarışmacısı Ameliyattan Çıkamadı 2007'de Popstar yarışmasına katılan Adanalı piyanist Fatih Besler, mide fıtığı ameliyatı için gittiği hastahane yapılan mide küçültme ameliyatı sonrası hayatını kaybetti.
Popstar Yarışmacısı Ameliyattan Çıkamadı
11:54
Bir Yaşa Kadar Öyle Biliyordum" Kanal D'de Beyazıt Öztürk'ün hazırlayıp sunduğu Beyaz Show'un dün geceki bölümüne, sanastçı İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo konuk oldu.
Bir Yaşa Kadar Öyle Biliyordum'
12:22
Yılbaşını Evde Geçirecek Olanlar İçin Evde Yılbaşı Aktiviteleri 2015 yılına girmeye sayılı günler kala yılbaşı programları da şekillenmeye başladı. Yılbaşını evinde geçirecek olanlar için evde yapılabilecek yılbaşı eğlencelerinden bazılarını sizler için derledik. Yılbaşını evde geçirmek zorundaysanız tam size göre önerilerimiz var..
Yılbaşını Evde Geçirecek Olanlar İçin Evde Yılbaşı Aktiviteleri
12:20
Yılbaşı Gecesi Evde Neler Yapılabilir ? Yılbaşına Hazır mısınız ? 2015 yılına girmeye sayılı günler kala yılbaşı programları da şekillenmeye başladı. Yılbaşını evinde geçirecek olanlar için evde yapılabilecek yılbaşı eğlencelerinden bazılarını sizler için derledik. Yılbaşını evde geçirmek zorundaysanız tam size göre önerilerimiz var..
Yılbaşı Gecesi Evde Neler Yapılabilir ? Yılbaşına Hazır mısınız ?
10:57
İbrahim Tatlıses Sosyal Medyadan Kanal Yöneticilerine İsyan Etti İmparator, daha önce de kaldırılmaması için büyük çaba harcadığı 'Urfalıyım Ezelden'in yayından kaldırılmasına, "Ahlaklı diziler bizi bozar" diyerek tepki gösterdi.
İbrahim Tatlıses Sosyal Medyadan Kanal Yöneticilerine İsyan Etti
09:41
Akgün ve Şahin Cinayetleri Hakkında Şok İddia Yeraltı dünyasında derin hesaplaşmalar yaşanırken kamuoyu olayların ardında yatan gerçekleri merak ediyor. Ali Ekber Akgün ve Vedat Şahin cinayetleri bağlantılı mı? Ali Ekber Akgün'ün Sarıyer'de kimliği belirsiz kişilerce öldürülmesinin ardından dün gece de Vedat Şahin uğradığı silahlı saldırı sonucu öldürüldü. Polis şimdi bu cinayetlerin bağlantılı olup olmadığını araştırıyor.
Akgün ve Şahin Cinayetleri Hakkında Şok İddia
09:37
Ali Ekber Akgün ve Vedat Şahin Cinayetleri Bağlantılı mı ? Ali Ekber Akgün ve Vedat Şahin cinayetleri bağlantılı mı? 2 günde 2 sır cinayet. Ali Ekber Akgün'ün Sarıyer'de kimliği belirsiz kişilerce öldürülmesinin ardından dün gece de Vedat Şahin uğradığı silahlı saldırı sonucu öldürüldü.
Ali Ekber Akgün ve Vedat Şahin Cinayetleri Bağlantılı mı ?
09:24
Vedat Şahin'i Kim Vurdu ? Sedat ve Vedat Şahin Kimdir ? Vedat Şahin'i kim vurdu ? İstanbul'da öldürülen, yeraltı dünyasının ünlü ismi Vedat Şahin'in, ağabeyi ile gece hayatına hakim olduğu, 2005 yılında Yargıtay ve Emniyet'te adamlarının olduğu biliniyordu.
Vedat Şahin'i Kim Vurdu ? Sedat ve Vedat Şahin Kimdir ?
09:20
Yeraltı Dünyasında Hesaplaşmalar / Sedat ve Vedat Kardeşler Kimdir ? İstanbul'da öldürülen, yeraltı dünyasının ünlü ismi Vedat Şahin'in, ağabeyi ile gece hayatına hakim olduğu, 2005 yılında Yargıtay ve Emniyet'te adamlarının olduğu biliniyordu.
Yeraltı Dünyasında Hesaplaşmalar / Sedat ve Vedat Kardeşler Kimdir ?
09:18
Vedat Şahin Hakkında İlginç Detaylar, Şahin Kardeşler Kimdir ? İstanbul'da öldürülen, yeraltı dünyasının ünlü ismi Vedat Şahin'in, ağabeyi ile gece hayatına hakim olduğu, 2005 yılında Yargıtay ve Emniyet'te adamlarının olduğu biliniyordu.
Vedat Şahin Hakkında İlginç Detaylar, Şahin Kardeşler Kimdir ?
00:09
Öldürülen Mafya Babası Şahin'le İlgili Dikkat Çeken Detaylar İstanbul'da öldürülen, yeraltı dünyasının ünlü ismi Vedat Şahin'in, ağabeyi ile gece hayatına hakim olduğu, 2005 yılında Yargıtay ve Emniyet'te adamlarının olduğu biliniyordu.
Öldürülen Mafya Babası Şahin'le İlgili Dikkat Çeken Detaylar
11:10
Şarkıcı Yusuf Güney "Baba"ları Taklit Etti Zeytinburnu Belediyesi, Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi'nde ünlü sanatçılarla müzikseverleri buluşturmaya devam ediyor.
13:20
'Urfalıyım Ezelden'i Kanal Değişikliği de Kurtaramadı Kanal D ekranından kaldırıldıktan sonra Star Tv'de yayın hayatına devam eden dizi, eğer bu hafta da 5 reytingin altında kalırsa 11. bölümde final yapacak.
'Urfalıyım Ezelden'i Kanal Değişikliği de Kurtaramadı
10:46
Sahnelerden Huzurevine Yolculuk Bir dönemin ünlü sanatçılarıyla aynı sahneyi paylaşan, Zeki Müren’e ud çalıp koristlik yapan, yaklaşık 30 yıl sahnelerde şarkı söyleyen udi ve ses sanatçısı Sevil Seyhan, geçirdiği zorlu yılların ardından bugün Mersin’de bir huzurevinde yaşama tutundu.
Sahnelerden Huzurevine Yolculuk
10:13
Sahnelerden Huzurevine: Sevil Seyhan Bir dönemin ünlü sanatçılarıyla aynı sahneyi paylaşan, Zeki Müren’e ud çalıp koristlik yapan, yaklaşık 30 yıl sahnelerde şarkı söyleyen udi ve ses sanatçısı Sevil Seyhan, geçirdiği zorlu yılların ardından bugün Mersin’de bir huzurevinde yaşama tutundu.
Sahnelerden Huzurevine: Sevil Seyhan
11:02
İbo'nun Kızı da Babasının Yolunda Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in küçük kızı Elif, annesine yaptığı besteyle karşınızda.
İbo'nun Kızı da Babasının Yolunda
09:36
İbrahim Tatlıses'in Küçük Kızı da Babasının Yolunda Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'in küçük kızı Elif, annesine yaptığı besteyi seslendirdi. İmparator da o anları videoya çekip sosyal medyada paylaştı.
İbrahim Tatlıses'in Küçük  Kızı da Babasının Yolunda
14:49
Gazeteci Kesim'in "Müsaadenizle" Adlı Şiir Kitabına Ödül Gazeteci, yazar ve şair Mehmet Kesim’in “Müsaadenizle” adlı şiir kitabı, Türkiye İşitme Engelliler Federasyonu tarafından "2014 Yılı En’leri" ödülüne layık görüldü.
Gazeteci Kesim'in 'Müsaadenizle' Adlı Şiir Kitabına Ödül
13:07
Büyükerşen, İzmir'de Eskişehir'i Anlattı Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Yılmaz Büyükerşen, 'Marka şehir ve yerel yönetimler' konulu sempozyumda Eskişehir'in çehresini nasıl değiştirdiğini anlattı.
Büyükerşen, İzmir'de Eskişehir'i Anlattı
17:03
"İnsanlar Karakolu Gördüğünde Karşı Kaldırıma Geçerdi" Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Osmanlıcanın sadece saray dili değil, Kapalıçarşı'nın, Üsküdar'ın, Anadolu topraklarının dili olduğunu söyledi.
21:42
Emenike'nin Kötü Futbolu İbrahim Tatlıses'i Kızdırdı Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, Fenerbahçe-Sivasspor maçında kötü futbol sergileyen Emenike için "Emenike etme bizi tahrikike" dedi.
Emenike'nin Kötü Futbolu İbrahim Tatlıses'i Kızdırdı
15:31
İbrahim Tatlıses'in Evlilik Haberleri Asılsız Çıktı Bir magazin programının ulaştığı bilgilere göre İbrahim Tatlıses'in eski karısı Ayşegül Yıldız ile yeniden evlenmesi söz konusu değil.
İbrahim Tatlıses'in Evlilik Haberleri Asılsız Çıktı
21:30
Öznur Çalık - Cumhurbaşkanlığı Sarayı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık: - "Bugün, İbrahim Tatlıses tekrar bir açıklama yapıyor, 'bu millete, bu Cumhurbaşkanlığı Sarayı yakışır' diyor.
Öznur Çalık - Cumhurbaşkanlığı Sarayı
20:38
"Kılıçdaroğlu Hülya Avşar Üzerinden Gündeme Gelmek İstiyor" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, "Kılıçdaroğlu, Hülya Avşar üzerinden gündeme gelmek için kalkıyor Hülya Avşar'ı eleştiriyor." dedi.
'Kılıçdaroğlu Hülya Avşar Üzerinden Gündeme Gelmek İstiyor'
18:43
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık Açıklaması "Bugün, İbrahim Tatlıses tekrar bir açıklama yapıyor, 'bu millete, bu Cumhurbaşkanlığı Sarayı yakışır' diyor.
08:51
İbrahim Tatlıses Evleniyor Ünlü türkücü, kızı Elif Ada'nın annesi Ayşegül Yıldız'la Amerika'daki tedavisi bittikten sonra tekrar nikah masasına oturacak.
İbrahim Tatlıses Evleniyor
17:56
Komilik Yaptığı Türkü Barda, Solist Oldu Yıldızların doğduğu şehirden adım adım müziğin zirvesine!
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 20:57:27. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA İBRAHİM TATLISES HABERLERİ
[Hata Bildir]