SON DAKİKA İBRAHİM TATLISES HABERLERİ

Son Dakika İbrahim Tatlıses Haberleri


İBRAHİM TATLISES

1952 yılında Şanlıurfa'da doğdu. İbrahim Tatlıses'in annesi Kürt, babası Araptır. "Tatlı" olan soyadını "Tatlıses" olarak değiştirdi. Yedi çocuklu ve fakir bir ailenin çocuğuydu. İnşaatlarda soğuk demir ustası olarak çalıştı.

Adanalı bir sinemacının, inşaatta sesini duymasıyla birlikte önce... Devamı

15:31
İbrahim Tatlıses'in Evlilik Haberleri Asılsız Çıktı Bir magazin programının ulaştığı bilgilere göre İbrahim Tatlıses'in eski karısı Ayşegül Yıldız ile yeniden evlenmesi söz konusu değil.
İbrahim Tatlıses'in Evlilik Haberleri Asılsız Çıktı
21:30
Öznur Çalık - Cumhurbaşkanlığı Sarayı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık: - "Bugün, İbrahim Tatlıses tekrar bir açıklama yapıyor, 'bu millete, bu Cumhurbaşkanlığı Sarayı yakışır' diyor.
Öznur Çalık - Cumhurbaşkanlığı Sarayı
20:38
"Kılıçdaroğlu Hülya Avşar Üzerinden Gündeme Gelmek İstiyor" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, "Kılıçdaroğlu, Hülya Avşar üzerinden gündeme gelmek için kalkıyor Hülya Avşar'ı eleştiriyor." dedi.
'Kılıçdaroğlu Hülya Avşar Üzerinden Gündeme Gelmek İstiyor'
18:43
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık Açıklaması "Bugün, İbrahim Tatlıses tekrar bir açıklama yapıyor, 'bu millete, bu Cumhurbaşkanlığı Sarayı yakışır' diyor.
08:51
İbrahim Tatlıses Evleniyor Ünlü türkücü, kızı Elif Ada'nın annesi Ayşegül Yıldız'la Amerika'daki tedavisi bittikten sonra tekrar nikah masasına oturacak.
İbrahim Tatlıses Evleniyor
17:56
Komilik Yaptığı Türkü Barda, Solist Oldu Yıldızların doğduğu şehirden adım adım müziğin zirvesine!
10:50
Tespihleriyle 'Sabır' Çektiriyor Ankaralı tespih satıcısı Mustafa Telli, sattığı tespihler ile siyasetçisinden sanatçısına çok sayıda ünlüye ‘sabır’ çektiriyor.
Tespihleriyle 'Sabır' Çektiriyor
10:19
İbrahim Tatlıses'den 'Ak Saray' Yorumu Tartışma yaratan sarayla ilgili Hülya'dan sonra imparator da, "Amerika'nın Beyaz Saray'ı vardı. Ne yani onların Beyaz Saray'ı varsa bizim de 'Ak Sarayımız' var" dedi.
İbrahim Tatlıses'den 'Ak Saray' Yorumu
09:47
Ankaralı Tespih Satıcısının Tespihleri Siyasetçilere 'Sabır' Çektiriyor Ankaralı tespih satıcısı Mustafa Telli, sattığı tespihler ile siyasetçisinden sanatçısına çok sayıda ünlüye ‘sabır’ çektiriyor.
Ankaralı Tespih Satıcısının Tespihleri Siyasetçilere 'Sabır' Çektiriyor
11:49
Suriyeli Küçük Oyuncunun Yürek Burkan Dramı Ülkesindeki iç savaşta bomba patlaması sonucu sol ayağını kaybeden ve konteyner kentte çekilen kısa filmde rol alarak 5. Malatya Uluslararası Film Festivali'nde ödüle layık görülen 5 yaşındaki Suriyeli Ahmed el Ahmar'ın dramı, yürek burkuyor Hastanede kendine geldiğinde "Ayağım kayıp. O ayağımı mezardan çıkartın, bana geri verin" sözleriyle yaşadığı acıyı özetleyen el Ahmar, takılacak protezle yürümeyi bekliyor Suriyeli el Ahmar: "Büyüdüğüm zaman Polat Alemdar (Necati Şaşmaz) ve İbrahim
16:03
İbrahim Tatlıses Adını Kullanan Firmaya Ateş Püskürdü Sanatçı İbrahim Tatlıses, mahkeme kararına rağmen adını kullanan Urfalı seyahat firmasına ateş püskürdü.
11:57
Aydın Ağaçlarını Sazıyla Büyütüyor Aydın'ın Çine ilçesinde yaşayan saz ustası Emrullah Çiçek, bahçesinde yetiştirdiği ceviz, fındık, zeytin, kayısı, nar ve ıhlamur ağaçlarını müzik eşliğinde büyütüyor.
Aydın Ağaçlarını Sazıyla Büyütüyor
10:21
İbrahim Tatlıses'i Vurduranın Cezası Belli Oldu Yargıtay, Abdullah Uçmak'a 'silahlı örgüt kurmak' ve İbrahim Tatlıses'e yönelik 'nitelikli kasten öldürmeye teşebbüs' suçlarından verilen 36 yıl hapis cezasını onadı.
İbrahim Tatlıses'i Vurduranın Cezası Belli Oldu
13:44
Murat Bozdan İbrahim Tatlıses Taklidi O Ses Türkiye'nin yakışıklı jürisi Murat Boz yaptığı taklitle stüdyoyu kahkahaya boğdu.
Murat Bozdan İbrahim Tatlıses Taklidi
18:44
AK Parti Sultanbeyli İlçe Kongresi Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "2015'te anayasa değişikliğini yapacak bir çoğunlukla AK Parti'nin parlamentoya gelmesi, bu milletin geleceği bakımından büyük önem taşıyor" "Şimdiye kadar birçok işler yapıldı ama yeni bir anayasayla süreç taçlandırılacaktır.
AK Parti Sultanbeyli İlçe Kongresi
20:33
Numan Kurtulmuş: Zihniyeti Değiştirdik Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, yeni Türkiye'nin devamlı değişim halinde olduğunu söyleyerek, "En önemli işimiz devletin zihniyetinin değiştirmek oldu." dedi.
Numan Kurtulmuş: Zihniyeti Değiştirdik
20:20
"Kerim Devlet Anlayışına İlerledik" Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Camileri ahır yapıp, kapatan CHP'den artık, genel merkezinde mescit açan bir CHP ile karşı karşıyayız." dedi.
20:09
"Yeni Türkiye'de Biz Milletin İçindeyiz" Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Camileri ahır yapıp, kapatan CHP'den artık, genel merkezinde mescit açan bir CHP ile karşı karşıyayız." dedi.
'Yeni Türkiye'de Biz Milletin İçindeyiz'
16:17
'Urfalıyam Ezelden' Oyuncusu, Tatlıses'e Teşekkür Etti Yayından kaldırılan 'Urfalıyam Ezelden' Star TV'ye geçti. Oyuncu Menderes Samancılar, kendilerine destek veren İbrahim Tatlıses'e teşekkür etti.
'Urfalıyam Ezelden' Oyuncusu, Tatlıses'e Teşekkür Etti
02:43
Homer Simpson'ın İbrahim Tatlıses'e Bağlaması Homer Simpson'ın İbrahim Tatlıses'e Bağlaması
Homer Simpson'ın İbrahim Tatlıses'e Bağlaması
12:04
İdo Fiyatını Beşe Katladı 'Sonsuz Teşekkürler' albümüyle ses getiren İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo, fiyatını beşe katladı. Çiçeği burnunda şarkıcı artık sahne aldığı mekanlardan 50 bin TL istiyor.
İdo Fiyatını Beşe Katladı
12:04
İbrahim Tatlıses, Amerika'ya Gitmek İçin Otel Parasını Bekliyor Yaz sonunda beyin ameliyatı için Amerika'ya gideceğini açıklayan Tatlıses'in otel satışından alacağı parayı beklediği ortaya çıktı.
İbrahim Tatlıses, Amerika'ya Gitmek İçin Otel Parasını Bekliyor
10:44
İbrahim Tatlıses İsyan Etti Tatlıses, 'Urfalıyam Ezelden' dizisinin yayından kaldırılmasına sinirlendi. İmparator, takipçilerini Kanal D CEO'su İrfan Şahin'i protesto etmeye davet etti.
İbrahim Tatlıses İsyan Etti
12:58
İbrahim Tatlıses'e Atatürk Tepkisi Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, Twitter hesabından yayınladığı mesajda, 'Atatür'künü' yazınca takipçilerinden tepki aldı.
İbrahim Tatlıses'e Atatürk Tepkisi
00:33
Bu Tarz Benim'in Eleme Gecesi Büyük Beğeni Topladı Her cumartesi eleme gecesinin olduğu Bu Tarz Benim'in bu haftaki konseptinde yerli ve yabancı ikonlar vardı. Yarışmacılar yaptıkları taklitlerle geceye damga vurdu.
Bu Tarz Benim'in Eleme Gecesi Büyük Beğeni Topladı
10:27
İbrahim Tatlıses ve Alişan İçin Karar Çıktı İki ünlü şarkıcının Kürşat Yılmaz'ın kurduğu örgüte yardım ettikleri gerekçesiyle yargılandıkları davada Yargıtay'ın bozma kararının ardından yetkisizlik kararı verildi.
İbrahim Tatlıses ve Alişan İçin Karar Çıktı
07:31
İbrahim Tatlıses ve Alişan İçin Karar Çıktı Duruşmaya örgütün lideri olduğu öne sürülen Kürşat Yılmaz ile örgüte yardım ettikleri iddia edilen İbrahim Tatlıses ve Alişan'ın da aralarında bulunduğu diğer sanıklar gelmedi.
İbrahim Tatlıses ve Alişan İçin Karar Çıktı
11:54
İmparator, 'Benim Adım Gültepe'nin Yayından Kaldırılmasına İsyan Etti Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses daha önce tutar dediği 'Benim Adım Gültepe' adlı dizi yayından kaldırılınca küplere bindi.
İmparator, 'Benim Adım Gültepe'nin Yayından Kaldırılmasına İsyan Etti
11:33
Ciguli Hakkında Çok Az Bilinen Gerçek Gerçek adı Kapsov olan Ciguli'ye ailesi Ahmet ismiyle hitap ediyordu. Bir araba markası olan Ciguli lakabı ise akordiyonu hızlı ve kıvrak çaldığı için verildi.
Ciguli Hakkında Çok Az Bilinen Gerçek
10:49
Peşmergeler, İbrahim Tatlıses'le Moral Depoladı Türkiye'de 2 gündür konaklayan peşmergeler, ayrılmalarından birkaç saat öncesinde İbrahim Tatlıses müzikleri dinlerken görüntülendi.
Peşmergeler, İbrahim Tatlıses'le Moral Depoladı
10:32
Şarkıcı Ciguli Hayatını Kaybetti 1990'larda şarkıları, sahne şovları ve Binnaz şarkısıyla büyük üne kavuşan Ciguli, dün akşam hayatını kaybetti.
Şarkıcı Ciguli Hayatını Kaybetti
10:31
Ciguli, Hayatını Kaybetti 1990'larda şarkıları, sahne şovları ve Binnaz şarkısıyla büyük üne kavuşan Ciguli, dün akşam hayatını kaybetti.
Ciguli, Hayatını Kaybetti
09:17
Şarkıcı Ciguli, Hayatını Kaybetti 1990'larda şarkıları, sahne şovları ve Binnaz şarkısıyla büyük üne kavuşan Ciguli, dün akşam hayatını kaybetti.
Şarkıcı Ciguli, Hayatını Kaybetti
08:50
İbrahim Tatlıses'ten Ses Getirecek Ermenek Tweeti İmparator, Ermenek'te meydana gelen maden kazasına attığı tweetle dikkat çekti. Tatlıses, duyduğu üzüntüyü "Sıkıntıdan dizi izliyorum" sözleriyle dile getirdi.
İbrahim Tatlıses'ten Ses Getirecek Ermenek Tweeti
13:42
İbrahim Tatlıses'i İyileştiren Robotik Sistem Erzurum'da İstanbul'da 2011 yılının Mart ayında uğradığı silahlı saldırı sonucu sol kolu felç olan İbrahim Tatlıses'in iyileşmesini sağlayan robotik sistem Erzurum'a getirildi.
İbrahim Tatlıses'i İyileştiren Robotik Sistem Erzurum'da
13:58
Tatlıses'in Medyumunu Öldüren Sanıkların Ağırlaştırılmış Mübbet ve 15'er Yıla Kadar Hapsi İstendi Bursa’da, İbrahim Tatlıses’in medyumu Halit Kayaokay’ı 25 bin lira yüzünden öldürüp dere yatağına gömdükleri iddia edilen genç kadın ve sevgilisinin duruşması karara kaldı.
Tatlıses'in Medyumunu Öldüren Sanıkların Ağırlaştırılmış Mübbet ve 15'er Yıla Kadar Hapsi İstendi
18:14
Numan Kurtulmuş: 'Bm Güçlünün Yanında' Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, BM'nin güçlünün yanında olduğunu söyledi.
Numan Kurtulmuş: 'Bm Güçlünün Yanında'
17:36
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş Diyarbakır'da Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, partisinin Diyarbakır İl Danışma Kurulu toplantısında yaptığı konuşmada, BM’yi eleştirdi.
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş Diyarbakır'da
16:59
Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi Açılışına Çok Sayıda Konuk Geldi (2) Demirel'in AÇILIŞTAKİ KONUŞMASI Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in adını taşıyan Demokrasi ve Kalkınma Müzesi, memleketi Isparta'nın Atabey İlçesi'ne bağlı İslamköy'de açıldı.
16:21
Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi Açıldı 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in adına, Isparta’nın Atabey ilçesi’ne Bağlı İslamköy’ünde kurulan Demokrasi ve Kalkınma Müzesi ile Külliyesi, düzenlenen törenle açıldı.
Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi Açıldı
15:14
Kurtulmuş: "Bu Oyunu Bozacağız" Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Batman'da- Kurtulmuş: "(Çözüm süreci) Biz ne kadar sürecin hayırlı şekilde sonuçlanması için mücadele ediyorsak, maalesef birileri de provokasyon yaparak, Türkiye'nin ayaklarından geriye çekmeye gayret ediyorlar.
Kurtulmuş: 'Bu Oyunu Bozacağız'
14:24
Kurtulmuş: "Çözüm Sürecinin Gerçekleşmesi İçin Canımızı Bu İşin İçerisine Koyduk" Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Batman'da- Kurtulmuş: "(Çözüm süreci) Biz ne kadar sürecin hayırlı şekilde sonuçlanması için mücadele ediyorsak, maalesef birileri de provokasyon yaparak, Türkiye'nin ayaklarından geriye çekmeye gayret ediyorlar.
Kurtulmuş: 'Çözüm Sürecinin Gerçekleşmesi İçin Canımızı Bu İşin İçerisine Koyduk'
13:22
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Batman'da Kurtulmuş: "(Çözüm süreci) Biz ne kadar sürecin hayırlı şekilde sonuçlanması için mücadele ediyorsak, maalesef birileri de provokasyon yaparak, Türkiye'nin ayaklarından geriye çekmeye gayret ediyorlar.
12:20
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Batman'da Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Türkiye zor olanı yapıyor.
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Batman'da
16:35
Kürtlerin İkiz Kulesi Savaşa Rağmen Yükseliyor Bölgede yaşanan savaşa rağmen Süleymaniye'de yapımı devam eden gökdelenler kilometrelerce uzaktan belli oluyor.
Kürtlerin İkiz Kulesi Savaşa Rağmen Yükseliyor
22:50
Numan Kurtulmuş: Kıyamet mi Koptu, Türkiye mi Bölündü Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyinde arkasında bir güç olan kim varsa istediği zulmü icra ediyor." dedi.
Numan Kurtulmuş: Kıyamet mi Koptu, Türkiye mi Bölündü
20:32
"Türkiye Anayasa Yapmak Mecburiyetini Artık Erteleyemez" Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyinde arkasında bir güç olan kim varsa istediği zulmü icra ediyor." dedi.
'Türkiye Anayasa Yapmak Mecburiyetini Artık Erteleyemez'
10:48
İranlı Yarışmacı'dan Ebru'ya 'Azeri Güzel' İması O Ses Türkiye'nin dün akşam yayınlanan bölümünde İranlı yarışmacının Ebru Gündeş'e "Azeriler güzel olur. Siz daha iyi bilirsiniz" sözleri büyük bir krize neden oluyordu.
İranlı Yarışmacı'dan Ebru'ya 'Azeri Güzel' İması
07:49
Gereksiz Sansür : İbrahim Tatlıses Gereksiz Sansür : İbrahim Tatlıses
Gereksiz Sansür : İbrahim Tatlıses
12:58
İbrahim Tatlıses: Katil Alves'i Hemen Gönderin Fanatik Fenerbahçeli ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, derbi maçta rakibinin sırtına tekme atan Alves'in sarı-lacivertli takımdan bir an evvel gönderilmesini istedi.
İbrahim Tatlıses: Katil Alves'i Hemen Gönderin
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 13:44:18. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA İBRAHİM TATLISES HABERLERİ
[Hata Bildir]