14:5100
SON DAKİKA İBRAHİM TATLISES HABERLERİ

Son Dakika İbrahim Tatlıses Haberleri


İBRAHİM TATLISES

1952 yılında Şanlıurfa'da doğdu. İbrahim Tatlıses'in annesi Kürt, babası Araptır. "Tatlı" olan soyadını "Tatlıses" olarak değiştirdi. Yedi çocuklu ve fakir bir ailenin çocuğuydu. İnşaatlarda soğuk demir ustası olarak çalıştı.

Adanalı bir sinemacının, inşaatta sesini duymasıyla birlikte önce... Devamı

   

  Adıyaman'daki Komşu Kavgası

  Kavgada hayatını kaybeden keman sanatçısı, toprağa verildi "Kız kaçırma" meselesi yüzünden çıktığı belirlenen kavgayla ilgili 7 kişiyi gözaltına aldı. (29 Temmuz 2014 Salı )

   

  Adıyaman'da Kız Kaçırma Kavgası: 1 Ölü, 11 Yaralı

  Adıyaman'da Kız Kaçırma Kavgası: 1 Ölü, 11 Yaralı

  Adıyaman'da, akraba 2 aile arasında kız kaçırma meselesinden dolayı çıkan kavgada 'Gavur Hacı' lakaplı keman sanatçısı Hacı Çiçek öldü, 11 kişi yaralandı. (28 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Adıyaman'da Kız Kaçırma Kavgası: 1 Ölü,11 Yaralı

  Adıyaman'da Kız Kaçırma Kavgası: 1 Ölü,11 Yaralı

  Adıyaman'da, akraba 2 aile arasında çıkan kavgada İbrahim Tatlıses ve birçok ünlü sanatçının orkestrasında görev alan keman sanatçısı olan 'Gavur Hacı' hayatını kaybetti. (28 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Başbakan Erdoğan Diyarbakır'da Halka Seslendi

  Başbakan Erdoğan Diyarbakır'da Halka Seslendi

  Başbakan ve Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan, cumhurbaşkanı seçilmesi durumunda yeni Türkiye’ye millet ile birlikte inşa edeceklerini belirterek, “Cumhurbaşkanı seçilirsem çözüm sürecinin daha güçlü ilerlemesi için daha dik bir duruş sergileyeceğim. Kardeşliğe saldırı düzenleyen Pensilvanya ihanet şebekesi ile mücadele etmek için daha dik ayakta duracağım. Yeni Türkiye’yi birlikte inşa edeceğiz” dedi. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan'ın Diyarbakır Mitingi

  Erdoğan: (1) "Gezi olaylarının arkasındaki gerçek aktörleri sizler çok yakından tanıyorsunuz, 17 ve 25 Aralık darbe girişimlerinin arkasındakileri sizler çok yakından tanıyorsunuz. Faili meçhullerin arkasında kim varsa, işte bu saldırıların arkasında da aynı anlayış var. 1992’de Nevruz’da 40 kişinin ölümünün arkasında kim varsa, 17 Aralık darbe girişiminin arkasında o var" "O eski Türkiye koalisyonu bir kez daha ortaya çıktı, piyasaya sürdükleri cumhurbaşkanı adayıyla bir kez daha eski (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  KAÇUV'un Umut İftarı

  Kanserli Çocuklara Umut Vakfı KAÇUV'un Aile Evinde misafir ettiği kanserli çocuklar ve aileleri, Seyrantepe Tatlıses Kebap'ta düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

 

  Kurtulmuş: Türkiye Tümseğin Tam Ucunda

  Kurtulmuş: Türkiye Tümseğin Tam Ucunda

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Türkiye’nin son 12 yılda önemli başarılar kazandığını savundu. (26 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Kurtulmuş: Erdoğan Siyasi Hareketin Lideri Olmaya Devam Edecek (2)

  "türkiye 780 BİN KİLOMETREKAREYE HAPSEDİLMİŞTİ" Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, partisinin il başkanlığının ardından Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'yi Heykel tarihi Belediye binasındaki makamında ziyaret etti ve ardından Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Bursa Şubesi'nin düzenlediği 2014 Ekonomi Raporu- Bursa toplantısına katıldı. (26 Haziran 2014 Perşembe )

   

  İbrahim Tatlıses: 'Kebap'ta Hedef Yurtdışı'

  İbrahim Tatlıses: "Kebap'ta Hedef Yurtdışı"

  İbrahim Tatlıses'in Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüttüğü Tatlıses Gıda, "Kebap" zincirlerine bir yenisini daha eklendi. (24 Haziran 2014 Salı )

   

  Yönetmen Murat Uygur, Türkiye Gençlik Konfederasyonu Genel Başkanı Cevahiroğlu'nun...

  Yönetmen Murat Uygur, Türkiye Gençlik Konfederasyonu Genel Başkanı Cevahiroğlu'nun...

  Türkiye Gençlik Konfederasyonu Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu’nun Başdanışmanı, yönetmen Murat Uygur oldu. (22 Haziran 2014 Pazar )

   

  Numan Kurtulmuş - CHP ve MHP'nin çatı adayı önerisi -

  Numan Kurtulmuş - CHP ve MHP'nin çatı adayı önerisi -

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, CHP ve MHP'nin çatı adayı önerisine ilişkin, "Keşke, siyasetin içinden bir aday gösterselerdi ama ne yapalım, Ali Fuat Başgil'e tahammül dahi edemeyen, aday olmasına dahi tahammül edemeyen bir Cumhuriyet Halk Partisi'nden Ekmeleddin İhsanoğlu'nun nasıl dini değerlerle barışık olduğunu anlatmaya çalışan bir Cumhuriyet Halk Partisi'ne gelinmiştir" dedi. (21 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kurtulmuş Açıklaması

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kurtulmuş Açıklaması

  "(CHP ve MHP'nin çatı adayı önerisi) Keşke, siyasetin içinden bir aday gösterselerdi ama ne yapalım, Ali Fuat Başgil'e tahammül dahi edemeyen, aday olmasına dahi tahammül edemeyen bir Cumhuriyet Halk Partisi'nden Ekmeleddin İhsanoğlu'nun nasıl dini değerlerle barışık olduğunu anlatmaya çalışan bir Cumhuriyet. (21 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Tatlıses Başakşehir'de Şube Açtı

  Tatlıses Kebap’ın Başakşehir’deki şube açılışında katılan ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, kendi yemediği hiçbir şeyi insanlara yedirmediğini belirterek, “Seyrantepe’de ne yiyorsanız burada da aynısını yersiniz” dedi. (21 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  İbrahim Tatlıses'e Restoran Açılışında Yoğun İlgi

  İbrahim Tatlıses'in sahibi olduğu Tatlıses Gıda, restoran zincirlerine bir yenisini daha ekledi. (21 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  İstanbul Dha

  İstanbul Dha

  Tatlıses'i görmek isteyenlerin oluşturduğu yoğunluk nedeniyle restoranda adım atacak yer kalmadı. (21 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Tatlıses, Başakşehir'de Kebap Salonu Açtı

  Tatlıses, Başakşehir'de Kebap Salonu Açtı

  Sanatçı İbrahim Tatlıses'in Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüttüğü Tatlıses Gıda, kebap zincirlerine bir yenisini Başakşehir'de ekledi. (21 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  İdo Tatlıses Horon Tepti

  İdo Tatlıses Horon Tepti

  Paylaşımlarıyla sosyal medyanın dikkat çeken isimleri arasında yer alan İdo Tatlıses, bu kez de horon teptiği görüntüleri paylaştı. (21 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Kenan Işık Almanya'da Tedavi Görecek

  Kenan Işık Almanya'da Tedavi Görecek

  Yoğun bakımda tedavisi devam eden Kenan Işık tedavi için Almanya'ya götürülecek. (14 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Malkara Belediyesinden Yılsonu Gençlik Konseri

  Malkara Belediyesinden Yılsonu Gençlik Konseri

  Tekirdağ'a bağlı Malkara Belediyesi'nce düzenlenen yıl sonu gençlik konserinde Jilet grubu sahne aldı. (12 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Lahmacun Brüksel'de 'Üstün Tat Ve Kalite Ödülü'nü Aldı

  Lahmacun Brüksel'de "Üstün Tat Ve Kalite Ödülü"nü Aldı

  Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü'nün 1961 yılından beri her yıl düzenlediği lezzet ve kalite ödülleri bu yıl da sahiplerini buldu. (12 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Urfa Turizmi Tarihi Hanlarla Canlanıyor

  Urfa Turizmi Tarihi Hanlarla Canlanıyor

  Şanlıurfa turizmi son dönemlerde atıl durumdayken restore edilerek konukevine dönüştürülen tarihi hanlarla canlanıyor. (11 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Avrupalı Uşaklılar Münih'teki Kır Şenliğinde Buluştular

  Almanya ve Avusturya'da yaşayan Uşaklılar, Münih Uşaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği'nin 10'uncu kez düzenlediği geleneksel Kır Şenliği'nde buluştu. (09 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Randevu ile Ayakkabı Boyuyor

  Randevu ile Ayakkabı Boyuyor

  Vahit Çetin Diyarbak Sur ilçesinin en tanınmış simalarından biri. Tam 50 yıldır ayakkabı boyuyor. (08 Haziran 2014 Pazar )

   

  Lahmacun Brüksel'de

  Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü'nün (International Taste & Quality Institude - ITQI) 1961 yılından beri her yıl düzenlediği lezzet ve kalite ödülleri bu yıl da sahiplerini buldu. (06 Haziran 2014 Cuma )

   

  Hayrettin, Avustralya'da 'Bir Tek Dileğim Var' Şarkısını Söyledi

  Hayrettin, Avustralya'da 'Bir Tek Dileğim Var' Şarkısını Söyledi

  Genç komedyen Hayrettin Avustralya sokaklarını İbrahim Tatlıses'in 'Bir Tek Dileğim Var' şarkısıyla inletti. (06 Haziran 2014 Cuma )

   

  Bu da Gramofon ve Taş Plak Müzesi

  Bu da Gramofon ve Taş Plak Müzesi

  Kütahya’da, emekli bir astsubayın kendi imkanlarıyla oluşturduğu gramofon ve taş plak müzesi ilgi görüyor. (03 Haziran 2014 Salı )

   

  İbrahim Tatlıses, İdo'nun Şarkı Söylemesine İzin Verdi

  İbrahim Tatlıses, İdo'nun Şarkı Söylemesine İzin Verdi

  İmparator, oğlu İdo'nun albüm çıkararak şarkı söylemeye başlamasına onay verdi. (03 Haziran 2014 Salı )

   

  Rüya Tabircisi: İbrahim Tatlıses Eski Günlerine Dönecek

  Rüya Tabircisi: İbrahim Tatlıses Eski Günlerine Dönecek

  Rüya tabircisi Seyit Emin Kırgil, İbrahim Tatlıses için istiareye yattığını ve rüyada Tatlıses'in eski günlerine döneceğini gördüğünü söyledi. (01 Haziran 2014 Pazar )

   

  İbrahim Tatlıses'e Müjdeli Haber

  İbrahim Tatlıses'e Müjdeli Haber

  Adanalı ünlülerin rüya tabircisi Seyit Mehmet Emin Kırgil, ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses için istihareye yattığını, Tatlıses'in eski günlerine döneceğini gödüğünü söyledi. (01 Haziran 2014 Pazar )

   

  Küçük İbo'dan AK Parti Efeler İlçe Başkanı Gökhan Ökten'e Ziyaret

  Küçük İbo'dan AK Parti Efeler İlçe Başkanı Gökhan Ökten'e Ziyaret

  Ünlü Türkücü İbrahim Tatlıses’in meşhur ettiği ve Küçük İbo olarak bilinen İbrahim Küçük AK Parti Efeler İlçe Başkanı Gökhan Ökten’i makamında ziyaret etti. (30 Mayıs 2014 Cuma )

   

  İbrahim Tatlıses Taklidinde İyiyim

  Sezen Aksunun unutulmaz şarkısı Kaç Yıl Geçti Aradanı yeniden yorumlayarak beğeni toplayan Sibel Tüzün, sahne şovlarına da devam ediyor. (29 Mayıs 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.10.2014 14:51:25. #1.12#