04:5100
SON DAKİKA İBRAHİM TATLISES HABERLERİ

Son Dakika İbrahim Tatlıses Haberleri


İBRAHİM TATLISES

1952 yılında Şanlıurfa'da doğdu. İbrahim Tatlıses'in annesi Kürt, babası Araptır. "Tatlı" olan soyadını "Tatlıses" olarak değiştirdi. Yedi çocuklu ve fakir bir ailenin çocuğuydu. İnşaatlarda soğuk demir ustası olarak çalıştı.

Adanalı bir sinemacının, inşaatta sesini duymasıyla birlikte önce... Devamı

  Numan Kurtulmuş - CHP ve MHP'nin çatı adayı önerisi -

  Numan Kurtulmuş - CHP ve MHP'nin çatı adayı önerisi -

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, CHP ve MHP'nin çatı adayı önerisine ilişkin, "Keşke, siyasetin içinden bir aday gösterselerdi ama ne yapalım, Ali Fuat Başgil'e tahammül dahi edemeyen, aday olmasına dahi tahammül edemeyen bir Cumhuriyet Halk Partisi'nden Ekmeleddin İhsanoğlu'nun nasıl dini değerlerle barışık olduğunu anlatmaya çalışan bir Cumhuriyet Halk Partisi'ne gelinmiştir" dedi. (21 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kurtulmuş Açıklaması

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kurtulmuş Açıklaması

  "(CHP ve MHP'nin çatı adayı önerisi) Keşke, siyasetin içinden bir aday gösterselerdi ama ne yapalım, Ali Fuat Başgil'e tahammül dahi edemeyen, aday olmasına dahi tahammül edemeyen bir Cumhuriyet Halk Partisi'nden Ekmeleddin İhsanoğlu'nun nasıl dini değerlerle barışık olduğunu anlatmaya çalışan bir Cumhuriyet. (21 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Tatlıses Başakşehir'de Şube Açtı

  Tatlıses Kebap’ın Başakşehir’deki şube açılışında katılan ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, kendi yemediği hiçbir şeyi insanlara yedirmediğini belirterek, “Seyrantepe’de ne yiyorsanız burada da aynısını yersiniz” dedi. (21 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  İbrahim Tatlıses'e Müjdeli Haber

  İbrahim Tatlıses'e Müjdeli Haber

  Adanalı ünlülerin rüya tabircisi Seyit Mehmet Emin Kırgil, ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses için istihareye yattığını, Tatlıses'in eski günlerine döneceğini gödüğünü söyledi. (01 Haziran 2014 Pazar )

   

  Küçük İbo'dan AK Parti Efeler İlçe Başkanı Gökhan Ökten'e Ziyaret

  Küçük İbo'dan AK Parti Efeler İlçe Başkanı Gökhan Ökten'e Ziyaret

  Ünlü Türkücü İbrahim Tatlıses’in meşhur ettiği ve Küçük İbo olarak bilinen İbrahim Küçük AK Parti Efeler İlçe Başkanı Gökhan Ökten’i makamında ziyaret etti. (30 Mayıs 2014 Cuma )

   

  İbrahim Tatlıses Taklidinde İyiyim

  Sezen Aksunun unutulmaz şarkısı Kaç Yıl Geçti Aradanı yeniden yorumlayarak beğeni toplayan Sibel Tüzün, sahne şovlarına da devam ediyor. (29 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Duraklama Döneminde Saltanat!

  Duraklama Döneminde Saltanat!

  Şanlıurfaspor'da 450 üyeden 250'sinin silindiği ve yerine yönetime yakın 650 yeni üyenin kayıt ettirildiği iddia edildi. (26 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.09.2014 04:51:55. #1.13#