SON DAKİKA İÇMELER HABERLERİ

Son Dakika İçmeler Haberleri

12:58
Araçta Sıkışan Kadın Sürücü, İtfaiye Tarafından Kurtarıldı Tuzla D-100 Karayolu’nda meydana gelen kazada araçta sıkışan kadın sürücü, itfaiyenin yardımıyla kurtarıldı.
12:41
Sıkışan Kadın Sürücü, İtfaiye Tarafından Kurtarıldı Tuzla D-100 Karayolu'nda meydana gelen kazada araçta sıkışan kadın sürücü, itfaiyenin yardımıyla kurtarıldı.
Sıkışan Kadın Sürücü, İtfaiye Tarafından Kurtarıldı
22:53
Marmaris MHP'de Kemal Kalemci Dönemi MUĞLA(İHA)-MHP Marmaris İlçe Teşkilatı olağan kongresinde Kemal Kalemci başkan seçildi.
Marmaris MHP'de Kemal Kalemci Dönemi
15:58
Düzce'de İki Otomobil Çarpıştı: 7 Yaralı Düzce'nin Gölyaka ilçesinde, iki otomobilin çarpışması sonucu 7 kişi yaralandı.
Düzce'de İki Otomobil Çarpıştı: 7 Yaralı
11:38
Fırtına ve Yağmur Marmaris'te Hayatı Olumsuz Etkiledi Muğla'nın Marmaris ilçesinde, gece başlayan ve 1 saat süren fırtına ile ardından gelen sağanak yağmur, yaşamı olumsuz etkiledi.
Fırtına ve Yağmur Marmaris'te Hayatı Olumsuz Etkiledi
10:45
Fırtına ve Yağmur Marmaris'te Hayatı Olumsuz Etkiledi Muğla'nın Marmaris ilçesinde, gece başlayan ve 1 saat süren fırtına ile ardından gelen sağanak yağmur, yaşamı olumsuz etkiledi.
Fırtına ve Yağmur Marmaris'te Hayatı Olumsuz Etkiledi
18:59
Atıl Bırakılan Gizli Cennet Yıkılıyor Muğla’nın gözde turizm ilçesi Marmaris’te, yıllardır atıl halde bırakılan eski köy hizmetleri kampının yıkımına başlandı.
Atıl Bırakılan Gizli Cennet Yıkılıyor
12:48
İstanbul'da Havaray'ın Güzergahı Belli Oldu İstanbul'da kent trafiğini rahatlatmak amacıyla yapılacak "havaray" için Tuzla'da düğmeye basıldı. Tuzla Havaray Projesi 2 Şubat'ta ihale edilecek.
İstanbul'da Havaray'ın Güzergahı Belli Oldu
17:38
Bingöl'de Trafik Kazası: 1 Ölü, 12 Yaralı Yolcu minibüsünün devrilmesi sonucu 1 kişi öldü, 12 kişi yaralandı.
03:47
Deniz Ortasına Sürüklenen Feribot Kurtarıldı Bodrum'un İçmeler Limanında demirli bulunan 35 metre uzunluğundaki feribot, kuvvetli rüzgar nedeniyle bağlı bulunduğu tonozdan koparak sürüklendi.
Deniz Ortasına Sürüklenen Feribot Kurtarıldı
00:26
Bodrum'da Deniz Ortasına Sürüklenen Feribot Kurtarıldı Bodrum'daki İçmeler Limanında demirli bulunan 35 metre uzunluğundaki feribot, kuvvetli rüzgar nedeniyle bağlı bulunduğu tonozdan koparak sürüklendi.
Bodrum'da Deniz Ortasına Sürüklenen Feribot Kurtarıldı
23:20
Bodrum'da Karaya Sürüklenen Deniz Otobüsü Güçlükle Kurtarıldı Bodrum'da, bağlı bulunduğu tonozdan kurtularak kıyıya oturan motoru arızalı deniz otobüsü ile kurtarmak için gelen aynı şirkete ait feribot dalgalar nedeniyle çarpıştı.
Bodrum'da Karaya Sürüklenen Deniz Otobüsü Güçlükle Kurtarıldı
21:29
Bodrum'da Kuvvetli Rüzgar ve Sağanak İlçede sabah saatlerinden itibaren etkili olan kuvvetli rüzgar ve sağanak nedeniyle caddelerde su birikintileri oluştu İçmeler açığındaki deniz otobüsü, bağlı bulunduğu tonozdan koparak iskeleye çarptı.
19:46
Bodrum'da Deniz Otobüsü ile Feribot Dalgalar Nedeniyle Çarpıştı Bodrum'da kıyıya oturan motoru arızalı deniz otobüs ile onu kurtarmak için gelen aynı şirkete ait feribot, dalgalar nedeniyle çarpıştı.
Bodrum'da Deniz Otobüsü ile Feribot Dalgalar Nedeniyle Çarpıştı
12:30
Marmaris'te Tel Örgüleri Parçalayıp, Otelin Bahçesine Girdi Marmaris'te kontrolden çıkan araç, yol kenarındaki tel örgüleri parçalayıp, otelin bahçesine girdi.
Marmaris'te Tel Örgüleri Parçalayıp, Otelin Bahçesine Girdi
12:14
Marmaris'te Hızını Alamayan Otomobil Otel Bahçesine Daldı Muğla'nın Marmaris ilçesinde, kontrolden çıkan bir otomobil, yol kenarındaki tel örgüleri parçalayıp beş yıldızlı bir otelin bahçesine girdi.
Marmaris'te Hızını Alamayan Otomobil Otel Bahçesine Daldı
11:48
Camideki Deprem Terazisini "Dilek Taşı" Sanıyorlar Bursa'daki 590 yıllık Yeşil Camideki "deprem terazi"sini dilek taşı zanneden kişiler, silindir şeklindeki 4 taşı döndürerek dilek tutuyor.
14:43
Belediye İçmeler'de Kamu Alanı İşgaline Son Verdi Muğla’nın Marmaris İlçesi’nde Belediye iyileştirme çalışmaları kapsamında imar planında kamuya ait görünen fakat bazı oteller tarafından kullanılan alanları kamu kullanımına açmak için harekete geçti.
Belediye İçmeler'de Kamu Alanı İşgaline Son Verdi
12:23
2015 Saç ve Makyaj Modasını Tanıttılar Marmaris'te, Türkiye'nin değişik yerlerinden 500 güzellik salonundan bin 500 kuaför ve uzmanın katıldığı seminerde, gelecek yılın saç ve makyaj modası tanıtıldı.
2015 Saç ve Makyaj Modasını Tanıttılar
10:39
Yelkenciler Bodrum'da Buluştu Muğla İli 5'inci Ayak Yelken Yarışları B.B. Bodrumspor Yelken Şubesi'nin ev sahipliğinde Bodrum'da düzenlendi.
20:01
Bodrumlular Sporu Yaşam Tarzı Yapacak Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde, belediye tarafından vatandaşları spor yapmaya teşvik etmek amacıyla düzenlenen 'Spor Bir Yaşam Tarzı' etkinlikleri kapsamında Bodrum'un Bitez Mahallesi'ndeki Adaboğazı Mevkii'ne yürüyüş yapıldı.
Bodrumlular Sporu Yaşam Tarzı Yapacak
16:16
Bodrumlular Sporu Yaşam Tarzı Yapacak Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde, belediye tarafından vatandaşları spor yapmaya teşvik etmek amacıyla düzenlenen 'Spor Bir Yaşam Tarzı' etkinlikleri kapsamında, Bodrum'un Bitez Mahallesi'ndeki Adaboğazı Mevkii'ne yürüyüş yapıldı.
Bodrumlular Sporu Yaşam Tarzı Yapacak
12:14
Öğretmeniyle 50 Yıl Sonra Kaldığı Huzurevinde Karşılaştı Adana'da emekli öğretmen Mustafa Kaya, 50 yıl sonra lise öğretmeniyle huzurevinde karşılaştı.
Öğretmeniyle 50 Yıl Sonra Kaldığı Huzurevinde Karşılaştı
11:13
Öğretmeniyle 50 Yıl Sonra Kaldığı Huzurevinde Karşılaştı Adana’da emekli öğretmen Mustafa Kaya, 50 yıl sonra lise öğretmeniyle huzurevinde karşılaştı.
Öğretmeniyle 50 Yıl Sonra Kaldığı Huzurevinde Karşılaştı
17:40
Rus Takımları Kamp İçin Bodrum'a Geliyor Rusya’nın Moskova, Sochi ve CSK yelken kulüplerinin optimist ve laser takımları kamp için Bodrum’a geliyor.
Rus Takımları Kamp İçin Bodrum'a Geliyor
14:37
Kocaoğlu: Özel İdare Malları Davası Lehimize Sonuçlanacak Kapatılan özel idarelere ait malların paylaşımında yaşanan kriz devam ediyor.
20:39
Bingöl'de Kamyonlar Çarpıştı: 1 Ölü, 3 Yaralı Bingöl'de, 2 kamyonun çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında bir kişi öldü, 3 kişi yaralandı.
Bingöl'de Kamyonlar Çarpıştı: 1 Ölü, 3 Yaralı
20:16
Bingöl'de Kamyonlar Çarpıştı: 1 Ölü, 3 Yaralı Bingöl'de, iki kamyonun çarpışması sonucu bir kişi öldü, 3 kişi yaralandı.
Bingöl'de Kamyonlar Çarpıştı: 1 Ölü, 3 Yaralı
18:32
Yelken Kulüp Yenileniyor Muğla’nın Bodrum ilçe Belediyesi Bodrumspor Yelken Şubesi Akustik Turizm ile 3 yıllık sponsorluk anlaşması imzaladı.
Yelken Kulüp Yenileniyor
16:36
Yelken Kulüp Yenileniyor Bodrum Belediyesi Bodrumspor Yelken Şubesi Akustik Turizm ile 3 yıllık sponsorluk anlaşması imzaladı.
Yelken Kulüp Yenileniyor
00:18
Ekinözü'nde Devrilen Otomobilde Sıkışan Sürücü Öldü Kahramanmaraş'ın Ekinözü ilçesinde kontrolden çıkarak devrilen otomobilde sıkışan sürücü 21 yaşındaki Ercan Doğan hayatını kaybetti.
23:27
Kahramanmaraş'ta Kaza : 1 Ölü Kahramanmaraş’ın Ekinözü ilçesinde otomobilin takla atması sonucu meydana gelen kaza bir kişi öldü.
Kahramanmaraş'ta Kaza : 1 Ölü
10:50
Erzin'de Yaralar Sarılmaya Devam Ediyor Genel Müdürlük, sel sonrası sürdürülen çalışmalar kapsamında bölgeye 12 Bin metre boru döşendiğini bildirdi.
16:03
E-5'teki Polis Takibini Meraklı Vatandaş Videoya Çekti D-100'de polis ile şüpheli araç arasındaki kovalamaca, arkadan gelen otomobildeki iki arkadaş tarafından anbean kaydedildi.
E-5'teki Polis Takibini Meraklı Vatandaş Videoya Çekti
17:28
Köpeğinin Başına Vurarak Öldürdüğü İddiası Bodrum'da hayvansever bir grup, bir köpeğin başına tahrayla vurularak öldürülmesi olayına tepki göstererek eylem yaptı.
Köpeğinin Başına Vurarak Öldürdüğü İddiası
17:09
Köpeğini Canice Öldüren İngilize Hayvanseverlerden Tepki Yağdı Muğla’nın Bodrum ilçesinde, 12 yıllık köpeğini tahra ile öldüren İngiliz vatandaşına tepki gösteren hayvanseverler eylem yaptı.
Köpeğini Canice Öldüren İngilize Hayvanseverlerden Tepki Yağdı
17:03
Köpeğini Öldüren İngiliz Vatandaşının Evine Yürüdüler Muğla’nın Bodrum ilçesinde, köpeğini tahra ile öldüren İngiliz vatandaşa hayvanseverlerden tepki geldi.
Köpeğini Öldüren İngiliz Vatandaşının Evine Yürüdüler
16:53
Bodrum'daki 12 Yıldır Baktığı Köpeğini Öldürdüğü İddiası Hayvansever bir grup, 12 yıldır baktığı köpeğini başına tahra ve kürekle vurarak öldürdüğü öne sürülen İngiliz uyruklu kişinin evinin önüne dövizlerle yürüyerek olaya tepki gösterdi.
22:40
12 Yıllık Köpeğini Tahra ile Öldürdü Muğla’nın Bodrum ilçesinde yaşayan İngiliz uyruklu şahıs, 12 yıllık köpeğini kafasını tahra ile keserek katletti.
12 Yıllık Köpeğini Tahra ile Öldürdü
22:39
Köpeğini Öldüren Caniden Kan Donduran İfade! Muğla'nın Bodrum ilçesinde yaşayan İngiliz vatandaşı, 12 yıllık köpeğini sokak ortasında başına tahra ile vurarak öldürdü.
Köpeğini Öldüren Caniden Kan Donduran İfade!
22:36
12 Yıllık Köpeğini Tahra ile Öldürdü Muğla’nın Bodrum ilçesinde yaşayan İngiliz uyruklu şahıs, 12 yıllık köpeğini kafasını tahra ile keserek katletti.
12 Yıllık Köpeğini Tahra ile Öldürdü
21:21
12 Yıldır Baktığı Köpeğini Öldürdüğü İddiası 12 yıldır baktığı köpeğini öldürdüğü iddiası- Bodrum'da 12 yıldır baktığı köpeğini başına tahra ve kürekle vurarak öldürdüğü öne sürülen İngiliz uyruklu kişi, gözaltına alındı- Bodrum Hayvan Hakları Derneği Başkanı Uslu: "Bu insanın ruhsal tedavi görmesi gerektiğine inanıyorum.
12 Yıldır Baktığı Köpeğini Öldürdüğü İddiası
19:57
12 Yıldır Baktığı Köpeğini Öldürdüğü İddiası Bodrum'da 12 yıldır baktığı köpeğini başına tahra ve kürekle vurarak öldürdüğü öne sürülen İngiliz uyruklu kişi, gözaltına alındı Bodrum Hayvan Hakları Derneği Başkanı Uslu: "Bu insanın ruhsal tedavi görmesi gerektiğine inanıyorum.
12 Yıldır Baktığı Köpeğini Öldürdüğü İddiası
18:42
Marmaris'i 20 Dakikalık Sağanak Yağmur Vurdu Marmaris'te yaklaşık 20 dakika boyunca yağan sağanak yağmur, çile oldu.
Marmaris'i 20 Dakikalık Sağanak Yağmur Vurdu
11:53
Optmist ve Lazerler Bodrum'da Yarışacak Muğla Bölgesi optimist ve lazer il yarışlarının 5'inci ayağı Bodrum'da gerçekleştirilecek.
Optmist ve Lazerler Bodrum'da Yarışacak
10:05
Urla'da Su Kesintisi İZSU, Urla'da SCADA sistemine geçiş çalışmaları kapsamında Çeşmealtı, Güvendik, Denizli, İskele, Atatürk, İçmeler ve Torasan Mahallelerinde su kesintisi yapılacak.
09:39
Urla'da Su Kesintisi Urla'nın bazı mahallelerinde su kesintisi yapılacağı bildirildi.
12:15
Rus Milyarderin Mega Yatı Yeniden Bodrum'da İngiltere'nin futbol kulüplerinden Chelsea'nin sahibi Rus iş adamı Roman Abramoviç'in 1,2 milyar değerindeki ultra lüks yatı "Eclipse", Bodrum açıklarına demirledi.
Rus Milyarderin Mega Yatı Yeniden Bodrum'da
15:06
Marmaris'te Yerli ve Yabancı Turistler Çevre Temizliği Yaptı Muğla'nın Marmaris ilçesindeki yerli ve yabancı turistler, koy temizliği yaptı.
Marmaris'te Yerli ve Yabancı Turistler Çevre Temizliği Yaptı
12:28
Erzin'de Sel Felaketi Açıklaması Erzin İlçesi'nin Ilıca bölgesinde etkili olan sağanak yağış sonrası meydana gelen selle ilgili Hatay Valiliği açıklama yaptı.
Erzin'de Sel Felaketi Açıklaması
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 16:40:44. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA İÇMELER HABERLERİ
[Hata Bildir]