SON DAKİKA İÇMELER HABERLERİ

Son Dakika İçmeler Haberleri

 • 11:34Otomobilin Bagajında Polise Yakalanan SığınmacılarOtomobilin Bagajında Polise Yakalanan SığınmacılarGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sığınmacıların bekleyişi- Polis ekiplerinin arazide sığınmacı aramsından detaylar-Araçlardaki aramalar-Otomobilin bagajında saklanan sığınmacılar- Ele geçirilen can yeleklerinden detay-Sığınmacıların araçlara binişi Ege Denizi'nde yasa dışı geçişler- Muğla'da, yasa dışı yollarla yurtdışına çıkmaya çalışan kaçak ve sığınmacılar kurulan kontrol noktasında yakalandı- Uygulamada Pakistan uyruklu iki kaçak, bir otomobilin bagajına gizlenmiş halde bulundu Muğla'nın Bodrum ilçesinde, yasa dışı geçişlerin önüne geçmek için çalışma yapan polis ve sahil güvenlik ekipleri, kaçak ve sığınmacıları kurulan kontrol noktasında yakaladı.
 • 10:08Ege Denizi'nde Yasa Dışı GeçişlerMuğla'nın Bodrum ilçesinde, yasa dışı geçişlerin önüne geçmek için çalışma yapan polis ve sahil güvenlik ekipleri, kaçak ve sığınmacıları kurulan kontrol noktasında yakaladı.
 • 15:57Yelken Hakemi OlacaklarYelken Hakemi OlacaklarTürkiye Yelken Federasyonu’nun 2015 faaliyet programı içerisinde yer alan aday hakem kursu İçmeler’de bulunan B.B. Bodrumspor Yelken Kulübünde gerçekleştirildi.
 • 14:33Bingöl Tavuk Çiftliği Yapılmasını İstemeyen Köylüler, Bingöl Tavuk Çiftliği Yapılmasını İstemeyen Köylüler, "Gaz Maskesi ile Dolaşmak İstemiyoruz"Tavuk çiftliği yapılmasını istemeyen köylüler, "Gaz maskesi ile dolaşmak istemiyoruz" BİNGÖL'ün Ormanardı ve Ardıçtepe köyleri Tavuk Üretim ve Paketleme çiftliğinin yapılmasına karşı çıkan köylüler, özel çiftliğin çevreye ve köylülere zarar vereceğini söyledi.
 • 14:20Bingöllü Köylüler Tavuk Çiftliği Kurulmasını İstemiyorBingöllü Köylüler Tavuk Çiftliği Kurulmasını İstemiyorBingöl'ün Ormanardı ve Ardıçtepe köylüleri özel bir şirketin kuracağı tavuk çiftliğine, köylerine zarar vereceği ve kokusundan rahatsız olunacağı gerekçesiyle karşı çıktı.
 • 14:57Mahkemenin Kararını Denize Girerek KutladılarMahkemenin Kararını Denize Girerek KutladılarGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Vatandaşların plajda toplanması - Denize girmeleri ve Necmi Buğdaycı'nın açıklamaları Mahkemenin kararını denize girerek kutladılar- Muğla'nın Marmaris ilçesinde bir grup, geçen yıl akademisyen Necmi Buğdaycı'yı darbettiği ileri sürülen görevliye verilen hapis cezasını kutlamak üzere denize girdi Muğla'nın Marmaris ilçesinde bir grup vatandaş, geçen yaz denize girmek isteyen akademisyen Necmi Buğdaycı'yı talep edilen ücreti ödemediği için darbettiği iddiasıyla yargılanan kişiye verilen hapis cezasını, denize girerek kutladı.
 • 13:27Mahkemenin Kararını Denize Girerek KutladılarMuğla'nın Marmaris ilçesinde bir grup vatandaş, geçen yaz denize girmek isteyen akademisyen Necmi Buğdaycı'yı talep edilen ücreti ödemediği için darbettiği iddiasıyla yargılanan kişiye verilen hapis cezasını, denize girerek kutladı.
 • 15:41Rus Gazeteciler Muğla'yı GezdiRus Gazeteciler Muğla'yı GezdiYDA Dalaman Havalimanının misafiri olarak Muğla’ya gelen bir grup Rus gazeteciLER Marmaris’in tarihi ve doğal güzelliklerine hayran kaldı.
 • 12:11Pendik-Gebze, Pendik-Haydarpaşa Tren Hattının Açılış Tarihi DeğiştiPendik-Gebze, Pendik-Haydarpaşa Tren Hattının Açılış Tarihi DeğiştiPendik Gebze banliyö hattı açılış tarihi 2015 yılı olarak planlanıyordu. Ancak projenin tamamlanması 2016 yılınına sarktı.
 • 19:39Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Eski Bakanı Binali Yıldırım, Oyunu Urla'da Kullandı (2)Yıldırım'ın SANDIĞINDAN CHP ÇIKTI AK Parti İzmir milletvekili adaylarından Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı Binali Yıldırım, genel seçimlerde oyunu, Urla İçmeler'de bulunan Hüseyin Asliye Akyüz İmam Hatip Lisesi'ndeki 1056 sayılı sandıkta kullandı.
 • 12:52İzmir Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Eski Bakanı Binali Yıldırım, Oyunu Urla'da Kullandıİzmir Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Eski Bakanı Binali Yıldırım, Oyunu Urla'da KullandıAk Parti İzmir milletvekili adaylarından Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı Binali Yıldırım, oyunu Urla'da kullandı.
 • 12:32Binali Yıldırım: 2 Kasım Sabahı Türkiye İçin ÖnemliBinali Yıldırım: 2 Kasım Sabahı Türkiye İçin ÖnemliAk Parti İzmir milletvekili adaylarından Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı Binali Yıldırım, oyunu Urla'da kullandı.
 • 11:05Amatör Balıkçılar En Büyük Balığı Tutmak İçin YarıştıAmatör Balıkçılar En Büyük Balığı Tutmak İçin YarıştıMuğla’nın Marmaris ilçesinde ilk defa düzenlenen ’Amatör Balıkçılar Turnuvası’nda 230 balıkçı en büyük balığı tutmak için kıyasıya mücadele etti.
 • 02:2727. The Bodrum Cup27. The Bodrum Cup" Uluslararası Yelken YarışlarıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Ödül töreninden görüntü-Mehmet Kocadon'un konuşması "27. The Bodrum Cup" Uluslararası Yelken Yarışları- Muğla'nın Bodrum ilçesinde düzenlenen ve 120 teknenin katıldığı yarışmalar sona erdi "27. The Bodrum Cup" Uluslararası Yelken Yarışları, ödül töreniyle sona erdi.
 • 01:1927. The Bodrum Cup" Uluslararası Yelken Yarışları"27. The Bodrum Cup" Uluslararası Yelken Yarışları, ödül töreniyle sona erdi.
 • 17:35Varto da Gözaltına Alınanların Sayısı 24'e ÇıktıMuş’un Varto ilçesinde çok sayıda köye düzenlenen eş zamanlı operasyonda gözaltı sayısı 24 yükseldiği belirtildi.
 • 12:40Varto'da 14 GözaltıMuş’un Varto ilçesinde özel harekat timleri ve askerler tarafından düzenlenen operasyonda 14 kişi gözaltına alındı.
 • 15:58Marmaris ve Bodrum'da Sağanak Etkili OlduMarmaris ve Bodrum'da Sağanak Etkili OlduMuğla'nın Bodrum ve Marmaris ilçelerinde gece aralıklarla devam eden sağanak, günlük hayatı olumsuz etkiledi.
 • 08:57Marmaris Sağanak Yağmura Teslim OlduMarmaris Sağanak Yağmura Teslim OlduMuğla'nın Marmaris İlçesi'nde, gece aralıkla devam eden sağanak yağmur hayatı olumsuz etkiledi.
 • 07:43Yenidenmarmaris Sağanak Yağışa Teslim OlduYenidenmarmaris Sağanak Yağışa Teslim OlduMuğla'nın Marmaris İlçesi'nde, gece sağanak şeklinde aralıklı devam eden yağmur hayatı olumsuz etkiledi.
 • 07:37Marmaris Sağanak Yağışa Teslim OlduMarmaris Sağanak Yağışa Teslim OlduMuğla'nın Marmaris İlçesi'nde, gece sağanak şeklinde aralıklı devam eden yağmur hayatı olumsuz etkiledi.
 • 18:02Önce Anne ve Babaları YarıştıÖnce Anne ve Babaları YarıştıMuğla'nın Bodrum İlçesi'nde 27'incisi düzenlenecek Uluslararası Yelkenli Ahşap Yat Yarışları'na katılacak çocuklardan önce ebeveynleri 6. Bodrum Dino Cup Optimist Yarışı'nda mücadele verdi.
 • 17:57Önce Anne ve Babaları YarıştıÖnce Anne ve Babaları YarıştıBodrum'da 27'ncisi düzenlenecek Uluslararası Yelkenli Ahşap Yat Yarışları'na katılacak çocuklardan önce ebeveynleri 6. Bodrum Dino Cup Optimist Yarışı'nda mücadele verdi.
 • 16:16Yolcu Taşıyan Deniz Motorları RuhsatlandırıldıYolcu Taşıyan Deniz Motorları RuhsatlandırıldıMuğla Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi Genel Kurulu kararlarıyla belirlenen son başvuru tarihi olan 30 Eylül 2015’e kadar Bodrum-Bardakçı, Marmaris Çamlı-Sedir Adası, Marmaris-İçmeler-Turunç, Fethiye-Şat-Şövalye Adası ve Akyaka Kadın Azmağı Turu hatlarında çalışan toplam 128 yolcu motoru için ilk kez hat kullanımı ruhsatı düzenlendi.
 • 11:39Ekim'de Sporun Adresi Marmaris OlacakEkim'de Sporun Adresi Marmaris OlacakTurizmdeki iddiasını sporda da sürdürmek isteyen Marmaris, ekim ayında sporun adresi olacak.
 • 10:56Ortaca'da Turizmde Ekim Ayı MutluluğuOrtaca'da Turizmde Ekim Ayı MutluluğuOrtaca'da turizmde ekim ayı mutluluğu Mustafa SARIİPEK/ ORTACA (Muğla), (DHA) - MUĞLA'nın Ortaca İlçesi'ndeki ünlü İztuzu Plajı ve çamur banyolarıyla bilinen Dalyan Kanalı, Ekim ayında şaşırtan bir doluluk yaşıyor.
 • 09:52Muğla Plajları Ekim Ortasında Yazı YaşıyorMuğla Plajları Ekim Ortasında Yazı YaşıyorMuğla'nın Ortaca İlçesi'ndeki ünlü İztuzu Plajı ve çamur banyolarıyla bilinen Dalyan Kanalı, Ekim ayında şaşırtan bir doluluk yaşıyor.
 • 18:08Güney Ege Sahillerinde Bayram YoğunluğuGüney Ege Sahillerinde Bayram YoğunluğuGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Fethiye sahilinden detaylar- Ortaca sahilinden detaylar- Dalyan Kanalı'ndan detay- DEKAMER'den detay Güney Ege sahillerinde bayram yoğunluğu- Hava sıcaklığının 30 derece ölçüldüğü Muğla'da vatandaşlar, serinlemek için sahilleri tercih edince plajlarda yoğunluk yaşandı Muğla'da 5 gündür etkili olan yağışların ardından havaların ısınmasıyla yerli ve yabancı turistler sahillerde yoğunluk oluşturdu.
 • 16:49Güney Ege Sahillerinde Bayram YoğunluğuMuğla'da 5 gündür etkili olan yağışların ardından havaların ısınmasıyla yerli ve yabancı turistler sahillerde yoğunluk oluşturdu.
 • 10:36Düzce'de Köylere 100 Kilometre AfslatDüzce'de Köylere 100 Kilometre AfslatDüzce İl Özel İdaresi asfalt çalışması aralıksız devam ediyor.
 • 10:17Bayramı Evinde Geçirecek İzmirliler İçin Tatil RehberiBayramı Evinde Geçirecek İzmirliler İçin Tatil RehberiKurban Bayramı tatilinin Bakanlar Kurulu kararıyla 9 güne çıkarılmasının ardından ekonomik durumu elverenler şehirdışındaki tatil beldelerine gitmeyi tercih etti.
 • 13:17Yangın Bidonları Hırsızların Hedefi OlduYangın Bidonları Hırsızların Hedefi OlduMuğla’nın Marmaris ilçesinde Belediye tarafından orman yangınlarında ilk müdahale amacıyla İçmeler-Turunç karayoluna yerleştirilen yangın bidonları hırsızların hedefi oldu.
 • 11:36Marmaris - Orman Yangınlarına Müdahalede Kullanılacak Bidonlar ÇalındıMarmaris - Orman Yangınlarına Müdahalede Kullanılacak Bidonlar ÇalındıOrman yangınlarına müdahalede kullanılacak bidonlar çalındı Muğla'nın Marmaris İlçesinde orman yangınlarına acil olarak müdahale edebilmek için yol kenarlarına yerleştirilen içi su dolu 400 bidondan 333'ü çalındı.
 • 11:01Orman Yangınlarına Müdahalede Kullanılacak Bidonlar ÇalındıOrman Yangınlarına Müdahalede Kullanılacak Bidonlar ÇalındıMuğla'nın Marmaris İlçesinde orman yangınlarına acil olarak müdahale edebilmek için yol kenarlarına yerleştirilen içi su dolu 400 bidondan 333'ü çalındı.
 • 18:00Ege' Deki Faciayı Sahil Güvenlik Uçağı FarketmişEge' Deki Faciayı Sahil Güvenlik Uçağı FarketmişMuğla Valiliği tekne faciasıyla ilgili yazılı açıklama yaptı.
 • 16:19Ege'de Kaçak Teknesi Faciası: 22 Ölü, 249 Kişi Kurtarıldı (5)Ege'de Kaçak Teknesi Faciası: 22 Ölü, 249 Kişi Kurtarıldı (5)Faciayı SAHİL GÜVENLİK UÇAĞI FARKETMİŞ Muğla Valiliği tekne faciasıyla ilgili yazılı açıklama yaptı.
 • 13:28Ege'de Kaçak Teknesi Faciası: 22 Ölü, 211 Kişi Kurtarıldı (4)Ege'de Kaçak Teknesi Faciası: 22 Ölü, 211 Kişi Kurtarıldı (4)"geçişler DEVAM ETTİKÇE ACILAR BİTMEYECEK" Bodrum Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi ve Bodrum Su Sporları Cankurtarma Derneği Başkanı Arif Yılmaz, 8'i çocuk 11'i kadın 22 kaçak göçmenin öldüğü facia sonrası açıklama yaptı.
 • 11:56Muğla'da Tekne FaciasıMuğla’nın Gökova Körfezi Karaada açıklarında kaçak mültecileri taşıyan tur teknesinin yan yatması sonrası 22 mülteci hayatını kaybetti.
 • 17:24Varto'da 4 Baz İstasyonu Tahrip EdildiMuş’un Varto ilçesinde 4 baz istasyonu tahrip edildi.
 • 16:44Önemli Yurtiçi OlaylarHakkari Şemdinli ilçesinde 2 teröristin, Derecik Jandarma Karakol Komutanlığı unsurlarına silahsız ve teçhizatsız teslim olduğu bildirildi.
 • 15:07Marmaris'te Gece ve Gündüz Eğlence Hız KesmiyorMarmaris'te Gece ve Gündüz Eğlence Hız KesmiyorMarmaris'te gece ve gündüz eğlence hız kesmiyor MUĞLA'nın Marmaris İlçesi'ne gelen yerli ve yabancı turistler, gündüz su sporları, gece de barlarda tatilin ve eğlencenin tadını çıkarıyor.
 • 10:57Marmaris'te Gece ve Gündüz Eğlence Hız KesmiyorMarmaris'te Gece ve Gündüz Eğlence Hız KesmiyorMuğla'nın Marmaris İlçesi'ne gelen yerli ve yabancı turistler, gündüz su sporları, gece de barlarda tatilin ve eğlencenin tadını çıkarıyor.
 • 04:03Doğa Yürüyüşünde Kaybolan Tatilci Aileyi Akut KurtardıDoğa Yürüyüşünde Kaybolan Tatilci Aileyi Akut KurtardıMuğla-Marmaris’te doğa yürüyüşüne çıktıktan sonra kayalıklarda mahsur kalan baba ve iki oğlu 5 saat süren operasyonla AKUT ekibi kurtardı.
 • 11:45Sıcaktan Bunalanlar Buzlu Köpükle SerinlediSıcaktan Bunalanlar Buzlu Köpükle SerinlediMuğla'nın Marmaris İlçesi'nde, yüksek sıcaklıklar nedeniyle soluğu denizde alan tatilciler, yaklaşık 26 derece deniz suyunda serinleyemeyince İçmeler'deki buzlu köpük verilen alan doldu taştı.
 • 10:03Tatilciler Marmaris'te Buzlu Köpükle SerinlediTatilciler Marmaris'te Buzlu Köpükle SerinlediDeniz suyu sıcaklığının 25-26 dereceye ulaştığı Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde, tatilciler buzlu köpük verilen alanda serinlemeye çalıştı.
 • 13:50Marmaris 2016 Sezonuna Sıkı HazırlanıyorMarmaris 2016 Sezonuna Sıkı HazırlanıyorMarmaris Belediyesi’nin çağrısı üzerine bir araya gelen bölgenin turizm işletmecileri, turizmde yaşanan güncel sorunları masaya yatırdı.
 • 19:31Marmaris - Ehliyetsiz Sürücü Karşı Şeride Geçti, 3 YaralıMarmaris - Ehliyetsiz Sürücü Karşı Şeride Geçti, 3 YaralıEhliyetsiz sürücü karşı şeride geçti, 3 yaralı Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde, aşırı hız nedeniyle virajda kontrolden çıktığı belirtilen, ehliyetsiz sürücünün yönetimindeki otomobille, karşı yönden gelen otomobilin çarpıştığı kazada 1'i ağır 3 kişi yaralandı.
 • 17:19Ehliyetsiz Sürücü Karşı Şeride Geçti: 3 YaralıEhliyetsiz Sürücü Karşı Şeride Geçti: 3 YaralıMarmaris'te aşırı hız nedeniyle virajda kontrolden çıkan ehliyetsiz sürücünün yönetimindeki hafif ticari araç, karşı yönden gelen otomobil ile çarpıştı.
 • 16:41Marmaris'te Trafik Kazası: 2'si Ağır 3 YaralıMarmaris'te Trafik Kazası: 2'si Ağır 3 YaralıMuğla’nın Marmaris ilçesinde virajı alamayan otomobilin karşı şeritten gelen otomobille kafa kafaya çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 2’si ağır 3 kişi yaralandı.
 • 10:19Amerikan Beyaz Kelebeği ile Mücadele SürüyorAmerikan Beyaz Kelebeği ile Mücadele SürüyorDüzce’de son yıllarda popülasyonu artan, başta tarla kenarlarında bulunan dut, söğüt, çınar, akçaağaç ve fındık olmak üzere çok sayıdaki bitki türü ile beslenen Amerikan Beyaz Kelebeğinin 2.dölüne karşı toplu mücadeleye başlandı.