04:5600
SON DAKİKA İDRİS NAİM ŞAHİN HABERLERİ

Son Dakika İdris Naim Şahin Haberleri


İDRİS NAİM ŞAHİN

İdris Naim Şahin, 1 Haziran 1956'da Ordu Ünye'de doğdu. Babasının adı Dursun, annesinin adı Huriye'dir. Mülki İdare Amiri; İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Yüksek lisansını TODAİE'de Kamu Yönetimi alanında tamamladı. Araklı, Türkeli, Ermenek, Devrekâni, Eleşkirt, Cizre ve Elmalı... Devamı

  Millet ve Adalet Partisi Kuruldu

  Millet ve Adalet Partisi Kuruldu

  Eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'in kurucuları arasında bulunduğu Millet ve Adalet Partisi'nin kuruluş dilekçesi İçişleri Bakanlığına verildi. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  "Milletimiz Terör ve Şiddet Unsurlarının Vesayetine Teslim Edilmiştir"

  İçişleri eski Bakanı İdris Naim Şahin, "Milletimiz terör ve şiddet unsurlarının vesayetine teslim edilmiştir." dedi. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Milad Partisinin Kurulması

  Millet ve Adalet Partisi Kurucu Genel Başkanı Şahin: "Ülkemizde millet için değil millete rağmen bir yönetim anlayışı benimsendiğinden dolayı bu kötü gidişe dur demek için bu yola çıktık" (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Şahin: Bugün Ülkemizde Hırsızı Yakalamak Suç Olmuştur

  Şahin: Bugün Ülkemizde Hırsızı Yakalamak Suç Olmuştur

  İçişleri eski Bakanı İdris Naim Şahin, “Bugün ülkemizde hırsızı yakalamak suç olmuştur. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  İdris Naim Şahin'in Partisine Otel Engeli

  İdris Naim Şahin'in Partisine Otel Engeli

  Eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin ve kurucular kurulu görev dağılımının yapılacağı ve Millet ve Adalet Partisi'nin (MİLAD) kuruluşunun ilan edileceği Rixos Otel'teki toplantı, otel tarafından iptal edildi. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  İdris Naim Şahin'in Yeni Partisinin Adı Milad

  Eski İçişleri Bakanı ve Ordu Bağımsız Milletvekili İdris Naim Şahin’in de yer aldığı 'Değerler Hareketi', Millet ve Adalet Partisi'nin (MİLAD) kuruluş dilekçesini İçişleri Bakanlığı'na verdi. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Millet ve Adalet Partisi Kuruldu

  Eski İçişleri Bakanı Ordu Bağımsız Milletvekili İdris Naim Şahin'in kurucuları arasında bulunduğu Millet ve Adalet Partisi'nin kuruluş dilekçesi İçişleri Bakanlığına verildi. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Millet ve Adalet Partisi Kuruldu

  Millet ve Adalet Partisi kuruldu- Eski İçişleri Bakanı Ordu Bağımsız Milletvekili İdris Naim Şahin'in kurucuları arasında bulunduğu Millet ve Adalet Partisi'nin kuruluş dilekçesi İçişleri Bakanlığına verildiANKARA (AA) - Eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'in kurucuları arasında bulunduğu Millet ve Adalet Partisi'nin kuruluş dilekçesi İçişleri Bakanlığına verildi. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Millet ve Adalet Partisi Kuruldu

  Millet ve Adalet Partisi Kuruldu

  İdris Naim Şahin'in kurucuları arasında olduğu Millet ve Adalet Partisi'nin kuruluş dilekçesi İçişleri Bakanlığı'na verildi. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.11.2014 04:56:49. #1.13#