SON DAKİKA İDRİS NAİM ŞAHİN HABERLERİ

Son Dakika İdris Naim Şahin Haberleri

 • 19 Ekim 2016 14:20 İdris Naim Şahin, Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu'na Gitmedi İdris Naim Şahin, Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu'na Gitmedi 15 Temmuz Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu'na davet edilen eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, rahatsızlığı nedeniyle komisyona gitmedi.
 • 13 Ekim 2016 15:48 Fetö Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimini araştırmak amacıyla kurulan Meclis Araştırma Komisyonu, ekim ayı boyunca yapacağı toplantılarda dinleyeceği isimlere ilişkin taslak metni hazırladı.
 • 13 Ekim 2016 14:55 15 Temmuz Komisyonu FETÖ'cü Olmakla Suçlanan İdris Naim Şahin'i de Dinleyecek 15 Temmuz Komisyonu FETÖ'cü Olmakla Suçlanan İdris Naim Şahin'i de Dinleyecek 15 Temmuz darbe girişimini araştırmak üzere kurulan komisyon FETÖ'cü olmakla suçlanan İçişleri eski Bakanı İdris Naim Şahin'i de dinleyecek.
 • 29 Temmuz 2016 12:11 İdris Naim Şahin ve Akın Öztürk İdris Naim Şahin ve Akın Öztürk "Uludere'den Yargılansın" Şikayeti Darbe girişimi sonrası tutuklanan eski Hava Kuvvetleri Komutanı Org. Akın Öztürk ile eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'in, Uludere katliamından yargılanması için suç duyurusunda bulunuldu.
 • 26 Temmuz 2016 12:40 İçişleri Eski Bakanı Şahin: Yüce Devletimiz Alçakça Darbe Girişimine Maruz Bırakıldı İçişleri Eski Bakanı Şahin: Yüce Devletimiz Alçakça Darbe Girişimine Maruz Bırakıldı İçişleri eski Bakanı İdris Naim Şahin, "Aziz milletimiz ve hükümetimizin şahsında yüce devletimiz 15 Temmuz günü ilkel, iğrenç ve alçakça bir darbe girişimine maruz bırakılmıştır" dedi.
 • 13 Mart 2016 02:49 Günay: Yolsuzluk İddialarını Cevaplamak Yerine Belden Aşağı Vurmaya Çalışıyorlar Günay: Yolsuzluk İddialarını Cevaplamak Yerine Belden Aşağı Vurmaya Çalışıyorlar Eski Kültür ve Turizm Bakanı, İzmir Bağımsız Milletvekili Ertuğrul Günay, eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'in, partiden ayrılan milletvekilleriyle ilgili AK Parti Genel Merkezi ve Başbakanlık'ta montaj kaset çalışmaları yapıldığına dair duyumlar.
 • 18 Ocak 2016 14:06 Eski Diyarbakır Emniyet Müdürü: İstihbaratın, Bomba ve Hendeklerden Haberi Vardı Eski Diyarbakır Emniyet Müdürü: İstihbaratın, Bomba ve Hendeklerden Haberi Vardı Diyarbakır’da OHAL dönemi de dahil 8 yıl görev yapan eski emniyet müdürü İlyas Burunak, terörle mücadeledeki en önemli unsurun istihbarat olduğunu söyledi.
 • 29 Aralık 2015 16:03 Akit'in Haberini İdris Naim Şahin de Yalanladı Akit'in Haberini İdris Naim Şahin de Yalanladı 17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonunun ardından AK Parti'den istifa eden Eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin de Yeni Akit Gazesi'ni yalanladı İçişleri eski Bakanı İdris Naim Şahin, bugün Yeni Akit Gazetesi'nin sürmanşetten verdiği ‘İdrisler iblisleri deşifre etti' başlıklı haberde kendisinin savcıya ifade verdiği ve çeşitli ifşaatta bulunduğu yönündeki açıklamalara tepki gösterdi.
 • 21 Eylül 2015 10:59 İdris Naim Şahin: Beni Öcalan Görevden Aldırdı İdris Naim Şahin: Beni Öcalan Görevden Aldırdı Eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, çözüm süreci konusunda hükümete yönelik sert eleştiriler yöneltirken "Abdullah Öcalan istediği için görevden alındım" dedi.
 • 28 Nisan 2015 17:41 Milad Partisi Genel Başkanı Bozdemir Açıklaması Millet ve Adalet Partisi (MİLAD) Genel Başkanı Mehmet Bozdemir, "MİLAD Partisi ile her halükarda ittifak sözü veren Saadet ve Büyük Birlik Partilerinin yetkilileri, 7 Nisan günü anlaşılmaz bir direnç göstererek verdikleri sözü tutmamış, MİLAD Partisi'nin milli ittifaka, dolayısıyla seçimlere katılmasını engellemişlerdir" dedi.
 • 28 Nisan 2015 16:00 Bozdemir: Enteresan Bir Oyunla Milad Partisi Bu İttifakın Dışında Tutulmuştur Millet ve Adalet Partisi (MİLAD Partisi) Genel Başkanı Mehmet Bozdemir, partisinin ittifakta yer almamasını değerlendirdi.
 • 17 Nisan 2015 20:23 İdris Naim Şahin Görevinden Ayrıldı İdris Naim Şahin Görevinden Ayrıldı MİLAD Partisi Genel Başkanı Mehmet Bozdemir, partisinin Kurucu Üyesi ve Eş Genel Başkanı İdris Naim Şahin'in görevinden ayrıldığını duyurdu ve teşekkür etti.
 • 17 Nisan 2015 17:36 Arınç: Biz İdris Naim Şahin Değiliz (3) Arınç: Biz İdris Naim Şahin Değiliz (3) Arınç'tan SAĞLIK LİSELİLERE YÜKSEK MAAŞ SÖZÜ Bursa gezisini sürdüren Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, basın toplantısının ardından Dikkaldırım Mahallesi'nde Türk Eğitim Vakfı (TEV) Hayri Tokaman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin açılışını yaptı.
 • 17 Nisan 2015 17:30 Milad: İdris Naim Şahin Görevinden 7 Nisan'da Ayrıldı Millet ve Adalet Partisi (MİLAD) Genel Başkanı Mehmet Bozdemir, İdris Naim Şahin’in görevden ayrılmasına ilişkin açıklama yaptı.
 • 17 Nisan 2015 14:39 İdris Naim Şahin, Kendi Kurduğu Partiden İstifa Etti İdris Naim Şahin, Kendi Kurduğu Partiden İstifa Etti İdris Naim Şahin, bir süre önce kendisinin kurduğu MİLAD Partisi'nden istifa etti.
 • 17 Nisan 2015 14:24 Bursa 3 Bülent Arınç: Biz İdris Nam Şahin Değiliz Bursa 3 Bülent Arınç: Biz İdris Nam Şahin Değiliz Bülent Arınç: Biz İdris Nam Şahin değiliz BURSA'da konuşan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Ak Parti'den başka yerde siyaset yapmayı düşünmeyeceğini belirterek, "Biz farklıyız. İçimiz kan ağlasa bile biz Ak Parti için varız. Başka türlü bir şey yapamayız. Yalnız bu konuyu da sık sık sorup sabrımızı taşırmasınlar" dedi.
 • 17 Nisan 2015 14:16 Arınç: Biz İdris Naim Şahin Değiliz Arınç: Biz İdris Naim Şahin Değiliz Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Ak Parti'den başka yerde siyaset yapmayı düşünmeyeceğini belirterek, "Biz farklıyız. İçimiz kan ağlasa bile biz Ak Parti için varız. Başka türlü bir şey yapamayız. Yalnız bu konuyu da sık sık sorup sabrımızı taşırmasınlar" dedi.
 • 17 Nisan 2015 14:16 Bursa 1 Bülent Arınç: Biz İdris Nam Şahin Değiliz Bursa 1 Bülent Arınç: Biz İdris Nam Şahin Değiliz Bülent Arınç: Biz İdris Nam Şahin değiliz BURSA'da konuşan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Ak Parti'den başka yerde siyaset yapmayı düşünmeyeceğini belirterek, "Biz farklıyız. İçimiz kan ağlasa bile biz Ak Parti için varız. Başka türlü bir şey yapamayız. Yalnız bu konuyu da sık sık sorup sabrımızı taşırmasınlar" dedi.
 • 17 Nisan 2015 14:16 Bursa 2 Bülent Arınç: Biz İdris Nam Şahin Değiliz Bursa 2 Bülent Arınç: Biz İdris Nam Şahin Değiliz Bülent Arınç: Biz İdris Nam Şahin değiliz BURSA'da konuşan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Ak Parti'den başka yerde siyaset yapmayı düşünmeyeceğini belirterek, "Biz farklıyız. İçimiz kan ağlasa bile biz Ak Parti için varız. Başka türlü bir şey yapamayız. Yalnız bu konuyu da sık sık sorup sabrımızı taşırmasınlar" dedi.
 • 13 Nisan 2015 11:29 İttifakta Kriz Çıkınca Şahin'in Partisi Ortada Kaldı İttifakta Kriz Çıkınca Şahin'in Partisi Ortada Kaldı Saadet Partisi ve BBP'nin kurduğu 'Milli İttifak'ta yer alacağı söylenen MİLAD Partisi, ittifakta kriz çıkınca liste hazırlamadığı için seçime giremeyecek.
 • 10 Nisan 2015 07:49 SP- BBP İttifakına İdris Naim Şahin'de Katıldı SP- BBP İttifakına İdris Naim Şahin'de Katıldı Saadet Partisi ile BBP'nin oluşturduğu ittifaka MİLAD Partisi Eş Başkanı İdris Naim Şahin de katıldı.
 • 09 Nisan 2015 14:47 Taştekin: Sorun Görünür Hale Getirilmiyor, Tam Tersine Üstü Örtbas Ediliyor Güvenlik Stratejileri Araştırma Merkezi (GÜSAM) Başkanı Ercan Taştekin, uyuşturucunun rapora yansıyan yansımayan günde en az iki insanın vefat ettiği çok önemli bir sorun olduğunu söyledi.
 • 09 Nisan 2015 12:23 Polis Koleji Öğrencisini Bavulunu Verip Göndermek, En Ağır Cinayettir" Emekli Emniyet Müdürü Hakan Kırmacı, kapatılan Polis Koleji ve Polis Akademisi öğrencilerine tasdikname verilmesine tepki göstererek, “Polis Akademisi'ne geçmek isteyen gençlerimiz kapının önüne atılıyorlar.
 • 18 Mart 2015 10:43 İett Otobüsüne Molotofkokteylli Saldırı Küçükçekmece'de, 8 Kasım 2009'da lise öğrencisi Serap Eser'in hayatını kaybettiği İETT otobüsüne molotofkokteylli saldırıyla ilgili eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, dönemin MİT çalışanları ve yetkilileri hakkında yürütülen soruşturmada takipsizlik kararı verildi.
 • 18 Mart 2015 10:38 İdris Naim Şahin'in Serap Eser İddialarına Takipsizlik İdris Naim Şahin'in Serap Eser İddialarına Takipsizlik Serap Eser olayının faili 4 kişinin, İdris Naim Şahin'in eylemin MİT mensuplarınca yapıldığı yönündeki açıklaması üzerine yaptığı suç duyurusu takipsizlikle sonuçlandı.