SON DAKİKA IGDIR ILI HABERLERİ

Son Dakika Igdır Ilı Haberleri

12:12
Sürü Yönetimi Elamanı Kursunda Tanışan Çobanlar Evlendi Denizli’nin Honaz ilçesinde düzenlenen ‘Sürü Yöneticisi Elemanı Benim’ kursunda tanışan ve sertifika töreninde nişanlanan çoban çift, dünya evine girdi.
Sürü Yönetimi Elamanı Kursunda Tanışan Çobanlar Evlendi
11:27
Bilirkişi, Akyürek İçin Keşfe Çıkacak! AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Akyürek'in satın aldığı ve üzerine otel yapılması düşünülen arsayla ilgili bilirkişi keşif yapacak.
Bilirkişi, Akyürek İçin Keşfe Çıkacak!
11:21
Emıtt Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda Ardahan Standı Yoğun İlgi Gördü 22-25 Ocak 2015 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP’ta düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT), tarihi, turistik ve kültürel değerlerinin tanıtıldığı Ardahan standı en iyi stant ödülü aldı.
Emıtt Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda Ardahan Standı Yoğun İlgi Gördü
11:15
Deprem Van'ı Terk Ediyor YYÜ Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü Yer Fiziği Anabilim Dalı Başkanı Mustafa Toker, Van'da meydana gelen depremin ili terk ettiğini söyledi.
Deprem Van'ı Terk Ediyor
11:14
Doğu Karadeniz'in En Büyük İlçesi Trabzon Ortahisar Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi’ne göre Doğu Karadeniz Bölgesi’nin en büyük ilçesi Trabzon’un büyükşehir olması ile birlikte Ortahisar ilçesi oldu.
10:48
Akbaba Zehirlenmeleri Iğdır'daki akbaba zehirlenmeleri- Iğdır Orman ve Su İşleri Şube Müdürü Türkoğlu: - "Sanırım Ermenistan'da yedikleri etten zehirlendiler ve burada öldüler çünkü alanda sakatat bulamadık.
Akbaba Zehirlenmeleri
10:28
Iğdır'da Ölen Akbabalar Ermenistan'da Yedikleri Etten Zehirlenmiş Iğdır Tuzluca Kuş Cennetinde zehirlenerek telef olan akbabaların, Ermenistan'da yedikleri etten zehirlendiklerinden şüpheleniliyor.
Iğdır'da Ölen Akbabalar Ermenistan'da Yedikleri Etten Zehirlenmiş
10:25
Artvin İl Koordinasyon Kurulu Toplandı Artvin İl Koordinasyon Kurulunun 2015 yılı birinci dönem toplantısı Vali Kemal Cirit başkanlığında toplandı.
Artvin İl Koordinasyon Kurulu Toplandı
10:13
Anadolu Yıldızlar Liginde Rize'li Sporcuların Başarılarıyla Göz Dolduruyor Türkiye Anadolu Yıldızlar liginde Rize ilini bir çok ilde temsil eden sporcular, 9 farklı branşta başarı göstererek bir üst tura çıkmaya hak kazandılar.
Anadolu Yıldızlar Liginde Rize'li Sporcuların Başarılarıyla Göz Dolduruyor
08:24
Aydın'da Yeni Okul Müdürleri Eğitime Alındı Aydın'da yeni göreve başlayan okul müdürlerine yönelik olarak planlanan 15 günlük Yöneticilik Formasyonu Kazandırma kursu başladı.
Aydın'da Yeni Okul Müdürleri Eğitime Alındı
23:22
Şehit Astsubayın Cenazesi Hastaneye Getirildi Aydın’ın Efeler ilçesinde 17 aydır aranan cinayet zanlısının pusuya düşürmesi sonucu şehit olan Jandarma Üstçavuş Emrah Ünalan’ın cenazesi,Aydın Atatürk Devlet Hastanesi morguna getirildi.
Şehit Astsubayın Cenazesi Hastaneye Getirildi
22:39
Şehit Astsubayın Cenazesine Ulaşıldı Aydın’ın Efeler ilçesinde 17 aydır aranan cinayet zanlısının pusuya düşürmesi sonucu şehit olan Jandarma Üstçavuş Emrah Ünalan’ın cenazesine ulaşıldı.
Şehit Astsubayın Cenazesine Ulaşıldı
17:59
Çifteler'de 'Bölge Hayvancılığının Sorunları' Toplantısı Eskişehir Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Çifteler İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün toplantı salonunda “Bölge Hayvancılığının Sorunları” konulu bir toplantı düzenledi.
Çifteler'de 'Bölge Hayvancılığının Sorunları' Toplantısı
17:58
Adana Valiliği'nden "Mobbing" Açıklaması "(Zeynep Sözlü) İstifa dilekçesinden önce okul ve ilçe yöneticilerine ders programı veya kendisini huzursuz eden bir sebeple ilgili her hangi bir dilekçe vermediği anlaşılmıştır"
17:49
Marmaris Doğal Sit Alanlarının Yeniden Belirlenecek Olmasına Çevreci Tepkisi Marmaris Turizm ve Çevre Gönüllüleri Grubu Başkanı Filiz Ersan, "Muğla İli Doğal SİT Alanlarının Ekolojik Temelli Bilimsel Araştırma Projesi" ile ilgili çalışmaların güvenilirliği konusunda şüpheleri olduğunu söyledi.
Marmaris Doğal Sit Alanlarının Yeniden Belirlenecek Olmasına Çevreci Tepkisi
17:43
2014'te Afyonkarahisar'ın Nüfusu Azaldı Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Başkanlığı Manisa Bölge Müdürlüğünde yapılan yazılı açıklamada, 2014 yılında Afyonkarahisar’ın nüfusunun 706 bin 371 kişi olduğu belirtildi.
17:30
Septimus Severus Köprüsünü Kurtaracağız AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan; bakımsızlıktan yok olma tehlikesiyle karşı karşıya kalan Roma dönemine ait tarihi Septimus Severus köprüsünün kurtarılması için yıllardır yaptıkları çalışmaların sonucunu aldıklarını ve köprünün kurtarılacağını bildirdi.
Septimus Severus Köprüsünü Kurtaracağız
17:21
Meski'den Ödüllü Resim ve Slogan Yarışması Mersin Su ve Kanalizasyon İşleri (MESKİ) Genel Müdürlüğü '22 Mart Dünya Su Günü' etkinlikleri kapsamında 'Ödüllü Resim ve Slogan' yarışması düzenliyor.
17:06
Kars Zehirlenen Akbabalar Özgürlüğe Kanat Çırptı Zehirlenen akbabalar özgürlüğe kanat çırptı Bedir ALTUNOK/KARS, (DHA) - IĞDIR'ın Tuzluca ilçesinde zehirlendikleri için Kars Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesi Yaban Hayatı Kurtarma ve Rehabilitasyon Merkezinde tedavi edilen 2 akbaba, tekrar doğaya salındı.
Kars Zehirlenen Akbabalar Özgürlüğe Kanat Çırptı
17:00
Zehirlenen Akbabalar Özgürlüğe Kanat Çırptı Iğdır'ın Tuzluca ilçesinde zehirlendikleri için Kars Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesi Yaban Hayatı Kurtarma ve Rehabilitasyon Merkezinde tedavi edilen 2 akbaba, tekrar doğaya salındı.
Zehirlenen Akbabalar Özgürlüğe Kanat Çırptı
16:08
Doğal Sit Alanlarının Yeniden Belirlenecek Olmasına Çevreci Tepkisi Marmaris Turizm ve Çevre Gönüllüleri Grubu Başkanı Filiz Ersan, 'Muğla İli Doğal SİT Alanlarının Ekolojik Temelli Bilimsel Araştırma Projesi' ile ilgili çalışmaların güvenilirliği konusunda şüpheleri olduğunu söyledi.
Doğal Sit Alanlarının Yeniden Belirlenecek Olmasına Çevreci Tepkisi
16:06
Zehirlenen Akbabalar Doğaya Bırakıldı Iğdır’ın Tuzluca ilçesinde zehirlendikleri belirlenen iki akbaba, tedavisi yapıldıktan sonra doğaya salındı.
Zehirlenen Akbabalar Doğaya Bırakıldı
15:49
Iğdır'daki Akbaba Zehirlenmeleri Tuzluca ilçesinde zehirlendikleri belirlenen 2 akbaba, tedavisi yapıldıktan sonra doğaya salındı.
Iğdır'daki Akbaba Zehirlenmeleri
15:31
Bitlis'te Temel Eğitim Kampı Kayakçı Yetiştiriyor Bitlis’te, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nce açılan Kayak Temel Eğitim Kampı’nda geleceğin kayakçıları yetişiyor.
Bitlis'te Temel Eğitim Kampı Kayakçı Yetiştiriyor
15:19
Gebe Koyuna Hastanede Tedavi Bursa İli Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiriciliği Birliği’nde bir ilk yaşandı.
Gebe Koyuna Hastanede Tedavi
15:03
Fatsa Cahit Zarifoğlu Anadolu Lisesi Öğrencilerinin Büyük Başarısı Ordu’nun Fatsa İlçesi Cahit Zarifoğlu Anadolu Lisesi’nin 2 öğrencisi TÜBİTAK ve Akdeniz Üniversitesi’nin ortaklaşa düzenlediği Eğlenceli Matematik Uygulamaları(EMU) projesine davet edildi.
14:53
Günay'dan Antalya ile İlgili TBMM Başkanlığına Soru Önergesi Eski Kültür ve Turizm Bakanı, İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, Antalya ili ile ilgili TBMM Başkanlığına soru önergesi verdi.
14:49
Batı Akdeniz'de En Çok Muhasebeci Arandı Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı verilerine göre, 2014 yılı Aralık ayında gıda, turizm ve danışmanlık en çok istihdam fırsatı sunan sektörler olurken, 2014 yılında paketleme elemanı, muhasebe görevlisi, aşçı, şoför, ve forklift operatörü en çok aranan pozisyonlar oldu.
Batı Akdeniz'de En Çok Muhasebeci Arandı
14:34
Kars'ın Nüfusu 192 Bine Düştü Çalışma alanlarının olmaması, bünyesinde bulunan fabrikaların kapanması ve işsizliğin kol gezdiği Kars’ın 2012’de 304.821, 2013’te 300.874 olan nüfusu 2014 yılında 296.466’ya düştü.
Kars'ın Nüfusu 192 Bine Düştü
14:25
Renkli Kalemler Gazetesi'nde 2. Dönem Çalışmaları Sona Erdi "Okuyorum Oynuyorum" programı kapsamında hayata geçirilen Renkli Kalemler Projesi'nin 2. dönem çalışmaları, "Renkli Kalemler" gazetesinin okuyucuyla buluşmasıyla tamamlandı.
Renkli Kalemler Gazetesi'nde 2. Dönem Çalışmaları Sona Erdi
14:18
Kmü Karaman'da Yetişen Kuru Fasulyelerin Özelliklerini Araştırdı Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi’nde (KMÜ), Karaman’da yetişen bazı kuru fasulye çeşitlerinin fiziko-kimyasal özellikleri ve pişme kalitesinin belirlenmesine yönelik araştırma yapıldı.
Kmü Karaman'da Yetişen Kuru Fasulyelerin Özelliklerini Araştırdı
14:13
Doğu Karadeniz'de Ordu Dışındaki Tüm İllerin Nüfusu Arttı Türkiye nüfusuna paralel olarak Doğu Karadeniz Bölgesi illerinin de nüfusları artarken, yalnızca Ordu’nun nüfusunda bir düşüş yaşandı.
Doğu Karadeniz'de Ordu Dışındaki Tüm İllerin Nüfusu Arttı
13:56
Erzurum Khb Genel Sekreteri Erdoğan, "Türkiye'de Polikliniklerde Bekleme Süresi 10 Dakika,... Erzurum Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Fazlı Erdoğan, Türkiye’de polikliniklerde bekleme süresinin 10 dakika, İngiltere’de ise acilde bekleme süresinin 3,5 saat olduğunu ifade ederek Türkiye’de hekim ve hemşire eksikliğinin olduğunu söyledi.
Erzurum Khb Genel Sekreteri Erdoğan, 'Türkiye'de Polikliniklerde Bekleme Süresi 10 Dakika,...
12:43
26 Ocak Dünya Gümrük Günü Dilucu Gümrük Müdürlüğü yetkilileri, Iğdır Emniyet Müdürü Babal'ı ziyaret etti.
26 Ocak Dünya Gümrük Günü
12:34
2014 Nüfus Sayım Sonuçları Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi sonuçlarına göre 2014 yılı sonu itibarı ile Eskişehir nüfusu ise 812 bin 320 bine ulaştı.
2014 Nüfus Sayım Sonuçları
12:32
26 Ocak Dünya Gümrük Günü Dilucu Gümrük Müdürlüğü yetkilileri, Iğdır Emniyet Müdürü Babal'ı ziyaret etti
12:28
Antalya'nın Nüfusu 2 Milyon 222 Bin 562 Oldu Antalya’nın nüfusu 2014 yılında, bir önceki yıla göre 64 bin 297 kişi artarak 2 milyon 222 bin 562 kişi oldu.
12:12
İl İl Türkiye Nüfusu Türkiye nüfusunun yüzde 18,5’inin ikamet ettiği İstanbul, 14 milyon 377 bin 18 kişi ile en çok nüfusa sahip olan il oldu.
İl İl Türkiye Nüfusu
10:57
İl İl Yeni Nüfus Oranları Türkiye nüfusunun yüzde 18,5'inin ikamet ettiği İstanbul, 14 milyon 377 bin 18 kişiyle en çok nüfusa sahip il, Bayburt ise 80 bin 607 kişiyle en az nüfusa sahip il oldu.
İl İl Yeni Nüfus Oranları
10:50
Türkiye Nüfusu 77 Milyon 695 Bin 904 Kişi; İstanbul Artışta Lider Türkiye nüfusu 31 Aralık 2014 tarihi itibarıyla 77 milyon 695 bin 904 kişi oldu.
10:27
Türkiye'nin Nüfusu 2014'de Binde 13.3 Artışla 77 Milyonu Geçti (2) (ayrıntılar eklendi, artış hızı "binde" olarak düzeltildi.
Türkiye'nin Nüfusu 2014'de Binde 13.3 Artışla 77 Milyonu Geçti (2)
10:26
İşte Türkiye'nin Yeni Nüfusu Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre, Türkiye nüfusu 31 Aralık 2014 tarihi itibarıyla 77 milyon 695 bin 904 kişi oldu.
10:23
İşte Türkiye'nin Yeni Nüfusu
10:15
Türkiye Nüfusu 77 Milyonu Aştı Türkiye nüfusu 31 Aralık 2014 tarihi itibarıyla 77 milyon 695 bin 904 kişi oldu.
10:10
Türkiye'nin Nüfusu 2014'te 77 Milyonu Geçti Türkiye nüfusu, 2014'te bir önceki yıla göre 1 milyon 28 bin 40 kişi artarak 77 milyon 695 bin 904 kişi oldu.
Türkiye'nin Nüfusu 2014'te 77 Milyonu Geçti
09:55
Aydın Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü 214 Yılını Değerlendirdi Aydın Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’nce düzenlenen toplantıda 2014 yılı içerisinde il genelinde yapılan çalışmalar değerlendirildi.
Aydın Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü 214 Yılını Değerlendirdi
09:47
Genel Sekreter Acat, Nazilli Devlet Hastanesini Ziyaret Etti Aydın Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Yrd. Doç. Dr. Murat Acat Nazilli Devlet Hastanesine ziyarette bulundu.
Genel Sekreter Acat, Nazilli Devlet Hastanesini Ziyaret Etti
08:25
Çanakkale Destanı Sakarya'da İki günde toplam 4 kez sahnelenen oyunlar yaklaşık üç bin Sakaryalı seyirci tarafından büyük beğeni ile izlendi.
Çanakkale Destanı Sakarya'da
21:27
Diyarbakır'da GAP Toplantısı Düzenlendi Diyarbakır'da Güneydoğu Anadolu Projesi (GAP) Sulama ve Toplulaştırma toplantısı düzenlendi.
Diyarbakır'da GAP Toplantısı Düzenlendi
21:19
Zonguldak İl Emniyet Müdürü Osman Ak'tan ZGC'ye Ziyaret Zonguldak İl Emniyet Müdürü Osman Ak, Zonguldak Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek gazeteciler ile bir araya geldi.
Zonguldak İl Emniyet Müdürü Osman Ak'tan ZGC'ye Ziyaret
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 12:20:01. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA IGDIR ILI HABERLERİ
[Hata Bildir]