SON DAKİKA IĞDIR HABERLERİ

Son Dakika Iğdır Haberleri

11:55
Motorlu Kara Taşıtları Kars, Ağrı, Iğdır ve Ardahan'da kasım ayı itibarıyla trafiğe kayıtlı araç sayısı açıklandı.
11:25
Karganın Yaşam Çırpınışı Iğdır'da, soğuktan etkilenerek ağaçta asılı kalan karga, donmaktan son anda kurtarıldı.
Karganın Yaşam Çırpınışı
10:57
Doğu'da Kış Gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 16 dereceyle Ardahan'da ölçüldü.
10:02
Iğdır'da Soğukta Kanatları Donan Karga Tedaviye Alındı Iğdır'da soğuk hava nedeniyle kanatları donan ve uçamaz hale gelen karganın, bulunduğu ağaç dalından düşmemek için pençeleriyle tutunması ilginç görüntüler oluşturdu.
01:35
İç Güvenlik Paketi" Komisyonda Tasarının il ve ilçe jandarma komutanlarının İçişleri Bakanı tarafından atanmasını öngören, jandarma personelinin görevden uzaklaştırılmasında İçişleri Bakanı'na yetki veren, valilere il ve ilçe jandarma komutanı hakkında değerlendirme raporu düzenlemesini içeren maddeleri TBMM İçişleri Komisyonu'nda kabul edildi CHP ve MHP milletvekilleri, düzenlemeleri "jandarma siyasallaşacak" diye eleştirdi.
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
13:20
Sibirya Soğukları Devam Ediyor: Ardahan Eksi 25 Sibirya soğuklarının devam ettiği Ardahan'da en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 25 derece olarak ölçüldü.
Sibirya Soğukları Devam Ediyor: Ardahan Eksi 25
10:54
İşte Türkiye'de Çocuk Anne Rakamları! Türkiye'de 2013 yılında, son 5 yıla oranla çocuk anne sayısının yüzde 36,1 oranında azaldığı bildirildi.
İşte Türkiye'de Çocuk Anne Rakamları!
10:43
Iğdır'da 38 Kaçak Şahıs Yakalandı Türkiye'ye yasa dışı yollardan girerek Avrupa'ya gitmeye çalışan 38 kaçak şahıs Iğdır'da yakalandı.
Iğdır'da 38 Kaçak Şahıs Yakalandı
10:40
Avrupa Hayalleri Iğdır'da Son Buldu Iğdır'da yasa dışı yollarla Türkiye'ye girerek Avrupa'ya gitmeye çalışan 38 kaçak yakalandı.
Avrupa Hayalleri Iğdır'da Son Buldu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 20:29:38. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA IĞDIR HABERLERİ
[Hata Bildir]