14:5600
SON DAKİKA IĞDIR HABERLERİ

Son Dakika Iğdır Haberleri

  Iğdır'da Gözaltına Alınan 8 Kişi Adliyeye Getirildi

  Iğdır'da IŞİD'in Kobani'ye saldırısı sebebiyle düzenlenen izinsiz gösterilere katılarak çevreye zarar verdiği tespit edilen 13 kişi gözaltına alındı. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  'Astım Teşhisinde Başarılı, Tedavisinde Başarısızız'

  "Astım Teşhisinde Başarılı, Tedavisinde Başarısızız"

  Alerji ve Astım Uzmanı Prof. Dr. Yüksel "Doktorlarımız astım tanısı konusunda daha duyarlı, farkındalıkları var ama maalesef tedavi konusunda başarısızız." dedi. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  TBMM Genel Kurulu

  MHP Grup Başkanvekili Halaçoğlu: "PKK, Türkiye üzerinde bağımsız bir devlet kurmak istiyor mu istemiyor mu? Tüzüklerine, söylediklerine bakın anlayacaksınız" CHP Grup Başkanvekili Hamzaçebi: "Hükümet iç ve dış politikada mezhep esaslı politikasını değiştirmeli" "AK Parti Grup Başkanvekili Bostancı: " (14 Ekim 2014 Salı )

   

  TBMM Genel Kurulu'nda Pankart Tartışması

  TBMM Genel Kurulu'nda Pankart Tartışması

  AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi’nin TBMM Genel Kurulu’nda Ağrı ve ilçelerine hükümet tarafından yapılan yatırımları büyük boyuttaki karton dövizlerle anlatması, Genel Kurul’da küçük çaplı tartışmaya neden oldu. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Türk Eğitim Sen Iğdır İl Başkanı Ali Arslan Açıklaması

  Türk Eğitim Sen Iğdır İl Başkanı Ali Arslan, bu hafta içinde yapılacak olan münhal okul müdürlükleri mülakatında kamara kaydı yapılmasını istedi. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  AK Partili Vekilden Genel Kurulda Afişli Tanıtım

  AK Partili Vekilden Genel Kurulda Afişli Tanıtım

  AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, TBMM Genel Kurulu'nda Ağrı ve ilçelerinde hükümet tarafından yapılan yatırımları büyük karton afişlerle anlattı. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Kışlık Buğday Ekimi İçin Son Gün 21 Ekim

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Iğdır İl Müdürü Hüseyin Eraslan, kışlık buğday ekiminin 21 ekime kadar bitirilmesi gerektiğini belirtti. (14 Ekim 2014 Salı )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.10.2014 14:56:23. #1.11#