10:3800
SON DAKİKA IĞDIR HABERLERİ

Son Dakika Iğdır Haberleri

   

  Iğdır'da Baba Mesleklerini Harmanlayıp Otomobil Yaptılar

  Iğdır'da biri hurdacı, diğeri de tornacı babanın çocukları olan iki lise öğrencisi, babalarından öğrendiklerini uygulayarak tek kişilik otomobil yapmayı başardı. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Iğdır'da Baba Mesleklerini Harmanlayıp Otomobil Yaptılar

  Iğdır'da Baba Mesleklerini Harmanlayıp Otomobil Yaptılar

  Iğdır'da biri hurdacı, diğeri de tornacı babanın çocukları olan iki öğrenci, babalarından öğrendiklerini uygulayarak tek kişilik otomobil yapmayı başardı. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Doğu'da Soğuk Hava

  Doğu'da Soğuk Hava

  Doğu Anadolu Bölgesinde gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 10 dereceyle Kars'ta ölçüldü. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri

 • Gelini Tarafından Dövülen Kayınvalide Hastanelik Oldu

  Gelini Tarafından Dövülen Kayınvalide Hastanelik Oldu Eskişehir'de gelini tarafından dövülen yaşlı kadın hastanelik oldu. Olay sonrası Y.U. jandarma tarafından gözaltına alındı.

 • Mancini, Caner'in Peşinde

  Mancini, Caner'in Peşinde Sözleşmesi sona erdiğinde Caner'le görüşüp anlaşamayan İnter, Mancini'nin talebiyle yeniden harekete geçti. Ancak Caner artık bedava değil, değeri en az 10 milyon Euro!

 • Altına İlgi Azaldı

  Altına İlgi Azaldı Bankaların 'altın hesaplarındaki' toplam mevduat azaldı. Uzmanlara göre altın fiyatlarının düşmesi ve faizlerin 5 puan yükselmesi bu azalmada etkili. Mevduat bankalarındaki altın depo hesapları düşerken katılım bankalarındaki hesaplar seviyesini korudu.

 • Meteoroloji'den Kritik Yağış Uyarısı

  Meteoroloji'den Kritik Yağış Uyarısı Meteoroloji'den yapılan son değerlendirmelere göre; hava sıcaklığı batı kesimlerde 2 ila 4, doğu kesimlerde 5 ila 10 derece azalacak.

 • Şebnem Bozoklu, 2 Ayda 15 Kilo Verdi

  Şebnem Bozoklu, 2 Ayda 15 Kilo Verdi Ünlü oyuncu Şebnem Bozoklu, kick boks ve paleo beslenme biçimiyle iki ayda 15 kilo verip 52 kiloya düştü.

 • Araba Hırsızlarının Bir Numaralı Gözdesi

  Araba Hırsızlarının Bir Numaralı Gözdesi ABD Ulusal Sigorta Suçları Bürosu'nun yayınladığı rapora göre ABD'deki araba hırsızlarının bir numaralı gözdesi Honda Accord. Honda'nın Accord modeli 2013 yılının en çok çalınan arabası oldu.

 • Alman Kız İzmir'de İntihar Etti

  Alman Kız İzmir'de İntihar Etti İzmir'in Karşıyaka İlçesi'nde, Türkiye'deki arkadaşlarını ziyarete gelen Alman vatandaşı Julia Patricia Rauer, kiraladığı evin 10'uncu katından atlayarak intihar etti.

[Hata Bildir]
22.11.2014 10:38:12. #1.12#