SON DAKİKA İHLAS HABER AJANSI HABERLERİ

Son Dakika İhlas Haber Ajansı Haberleri

15:48
Hdp'den İha'ya Ziyaret Halkın Demokrasi Partisi (HDP) Hakkari İl Eş Başkanları, İhlas Haber Ajansı’nı (İHA) ziyaret etti.
Hdp'den İha'ya Ziyaret
12:43
Ege Bölgesi Malatyalılar Derneği'nden Abacı'ya Hayırlı Olsun Ziyareti Ege Bölgesi Malatyalılar Derneği Başkanı Nüvit Ateş, Basın İlan Kurumu (BİK) Malatya Şubesi Müdürlüğü’ne atanan Nihat Abacı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ege Bölgesi Malatyalılar Derneği'nden Abacı'ya Hayırlı Olsun Ziyareti
08:23
53 Gazeteciler Derneği Ödülleri Sahiplerini Buldu 53 Gazeteciler Derneği tarafından bu yıl ilki düzenlenen yılın enleri ödülleri, düzenlenen görkemli tören ile sahiplerini buldu.
53 Gazeteciler Derneği Ödülleri Sahiplerini Buldu
15:45
İHA ve TGRT'ye Ödül Yağdı Mebus Haber Dergisi 11. kez düzenlediği törenle basın, siyaset, iş ve sanat dünyasından birçok kişiyi ödüllendirdi.
İHA ve TGRT'ye Ödül Yağdı
08:08
Şike Davası Türk Futbolunun Gerilemesinde Etkili Olmuştur Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Şike Davası'na yönelik, "Türk futboluna zarar vermedi dersek yanılırız." dedi.
Şike Davası Türk Futbolunun Gerilemesinde Etkili Olmuştur
16:28
Kobani Kenti Harabeye Döndü Savaş uçaklarının havadan IŞİD’in ise karadan vurduğu Suriye’nin Kobani kenti harabeye döndü.
Kobani Kenti Harabeye Döndü
16:11
MHP Milletvekili Aday Adayı Ersançmış'tan İha'ya Ziyaret Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’den Haziran 2015 tarihinde yapılacak Genel Seçimlerde Kars’tan aday adayı olduğunu açıklayan Onur Ersançmış, İhlas Haber Ajansı (İHA)’yı ziyaret etti.
MHP Milletvekili Aday Adayı Ersançmış'tan İha'ya Ziyaret
14:28
Gazeteci Adnan Yılmaz Açıklaması Kırşehir’i dergicilikle tanıştıran Gazeteci-Yazar Adnan Yılmaz, yeni çıkardığı dergide Kırşehir’in bilinmeyen ‘Siyasi Tarihini’ anlattı.
Gazeteci Adnan Yılmaz Açıklaması
13:15
Yetim Çocuklar İçin Doğum Günü Süprizleri Devam Ediyor İHH Adıyaman Şube Başkanlığı tarafından yetim çocuklara yönelik düzenlenen doğum günü sürprizleri kapsamında 20 yetim çocuğun doğum günü kutlanarak hediyeler verildi.
Yetim Çocuklar İçin Doğum Günü Süprizleri Devam Ediyor
10:05
CHP İzmir İl Başkanı Serter: "Kardeş Belediye Olma Şansımız Yok" Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir İl Başkanı Bedri Serter, İhlas Haber Ajansı (İHA) Muhabiri ile yaptığı röportajda, ‘Aziz Kocaoğlu, CHP İl başkanlığına Serter’in getirilmesine karşı çıktı’ yönündeki haberleri, aktarmalı ulaşımı ve parti olarak İzmir’deki hedeflerini değerlendirdi.
CHP İzmir İl Başkanı Serter: 'Kardeş Belediye Olma Şansımız Yok'
23:51
İha Gündeme Getirdi, Cumhurbaşkanı Erdoğan Soruna El Attı AK Parti Çorum milletvekili Salim Uslu, Uğurludağ ilçesinde geçtiğimiz yıl yaşanan su sorununun İhlas Haber Ajansı’nın gündeme getirmesinin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından çözüme kavuşturulduğunu açıkladı.
İha Gündeme Getirdi, Cumhurbaşkanı Erdoğan Soruna El Attı
20:08
İha'ya 3 Ödül Birden Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü Kayseri İl Müdürlüğü ile Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’nin ortaklaşa düzenlediği 1. Bölgesel Medya Yarışması’nda ödüller törenle sahiplerine verildi.
İha'ya 3 Ödül Birden
10:01
Burhan Kuzu: Zehirli Ağacın Meyvesi de Zehirli Olur AK Parti Milletvekili Burhan Kuzu, TBMM Genel Kurulu'nda AKP'lilerin aleyhte oy kullanmasına ilişkin, "Bunun bence ana nedeni bizim grubu serbest bırakmamızdır" dedi.
Burhan Kuzu: Zehirli Ağacın Meyvesi de Zehirli Olur
09:38
Burhan Kuzu'dan Sırrı Süreyya Açıklaması: Bunu Bana Hep Yapıyor HDP'li Sırrı Süreyya Önder ile samimi fotoğrafları son günlerde olay olan Burhan Kuzu, "Sırrı bunu hep yapıyor bana. İlk defa yapmadı, daha önceleri de yapmıştı." dedi.
Burhan Kuzu'dan Sırrı Süreyya Açıklaması: Bunu Bana Hep Yapıyor
16:54
Karaduman'dan Seçim Yorumu AK Parti Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, mülkiyet sorununun 2015 seçimleri için siyasi malzeme olarak kullanıldığını söyledi.
15:29
Ak Partili Çiftci'den Basın Mensuplarına Ziyaret AK Parti Van Milletvekili Fatih Çiftci, beraberindeki partililerle kentte görev yapan basın mensuplarını ziyaret etti.
Ak Partili Çiftci'den Basın Mensuplarına Ziyaret
12:02
MHP İl Başkanı Anatepe'den İha'ya Ziyaret MHP Erzurum İl Başkanı Ahmet Anatepe, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İhlas Haber Ajansı Erzurum Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret etti.
MHP İl Başkanı Anatepe'den İha'ya Ziyaret
13:07
Orhan'dan Hassasiyet Vurgusu AK Parti Van Milletvekili Gülşen Orhan, genç nüfusun barış sürecine zarar verecek olaylara yönlendirilmemesi gerektiğini vurgulayarak, “Bizim gençlerimiz tarihini, kültürünü, geleneğini çok iyi tanımayan bir nüfus. Ne yazık ki sistemin bize bıraktığı acılarla dolu bir genç nüfusumuz var” dedi.
Orhan'dan Hassasiyet Vurgusu
08:31
Kirsiad Başkanı Mustafa Çoban Açıklaması Kırşehir İş Adamları Derneği (KİRSİAD) Başkanı Mustafa Çoban, Kırşehirli sanayicinin bir araya gelmesi için gereken her şeyi yapmak üzere dernek oluşumuna gittiklerini söyledi.
Kirsiad Başkanı Mustafa Çoban Açıklaması
16:35
AK Parti'li Çiftçi'den Cumhuriyet Gazetesine Tepki AK Parti Van Milletvekili Fatih Çiftçi, Charlie Hebdo dergisinde yer alan ahlaksız karikatürleri yayınlayan Cumhuriyet Gazetesi’ne tepki göstererek, “Cumhuriyet Gazetesi’nin de yapmış olduğu tam bir provokasyondur” dedi.
AK Parti'li Çiftçi'den Cumhuriyet Gazetesine Tepki
17:16
Mersin'de Gazetecilerin Darp Edilmesi AK Parti ve CHP il başkanları, Büyükşehir Belediyesi meclis toplantısını takip eden gazetecilerin, salon dışında meydana gelen bir olayı çekmek isterken darp edilmesini kınadı AK Parti İl Başkanı Taşpınar: "Basın mensuplarının görev yapmalarını baskı ve şiddet uygulamak marifetiyle engellemeye çalışmak,
18:18
Meclis Toplantısını Takibe Giden Gazetecilere Saldırı Mersin Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantısını takip eden gazeteciler, toplantı sırasında salon dışında meydana gelen bir olayı görüntülemek isterken saldırıya uğradı.
Meclis Toplantısını Takibe Giden Gazetecilere Saldırı
12:43
AFAD-SEN'den İha Muhabirine Plaket AFAD-SEN Iğdır Şube Başkanı Öztürk, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle İhlas Haber Ajansı Iğdır Muhabiri Bülent Mavzer'e plaket verdi.
AFAD-SEN'den İha Muhabirine Plaket
09:22
Bir Garip Araç Kurtarma Operasyonu Afyonkarahisar’da yoğun geçen kış mevsinde İhsaniye İlçesinde bir garip araç kurtarma operasyonu yaşandı.
Bir Garip Araç Kurtarma Operasyonu
13:05
İlginç Araç Kurtarma Operasyonu Afyonkarahisar’ın İhsaniye ilçesinde ilginç bir araç kurtarma operasyonu yaşandı.
İlginç Araç Kurtarma Operasyonu
09:51
Başbakan Davutoğlu Paris'teki Yürüyüşe Katılmasaydı Ne Olurdu? Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Fransa'ya gitmeseydik 'demek ki sizin IŞİD'le bir bağlantınız var' derlerdi." dedi.
Başbakan Davutoğlu Paris'teki Yürüyüşe Katılmasaydı Ne Olurdu?
15:24
Taş Ocağına Yargı Freni İzmir’in Kemalpaşa ilçesine bağlı Akalan köyünde, taş ocağı kurulmasına eylem yaparak karşı çıkan köylülerin beklediği haber geldi.
Taş Ocağına Yargı Freni
08:33
Bedensel ve Zihinsel Engellilerden Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci'ye Teşekkür Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, 3 yıldır haftada 1 engelli olmak üzere engellileri ve ailelerini evlerinde Bedensel Engelliler Dernek Başkanı ile birlikte ziyaret ederek sorunlarını birebir dinliyor.
Bedensel ve Zihinsel Engellilerden Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci'ye Teşekkür
20:57
Netanyahu'ya Bir Cevaptı Bu' Ünlü manken Tuğçe Kazaz, Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda Mahmud Abbas’ın Türk devletini temsil eden üniformalı 16 askerle karşılanması ve Fransa’daki silahlı saldırı olayını değerlendirdi.
Netanyahu'ya Bir Cevaptı Bu'
20:10
Ünlü Manken Kazaz, Fransız İstihbaratını Eleştirdi Ünlü manken Tuğçe Kazaz, Paris saldırılarıyla ilgili şüphelerini sıralayarak Fransız istihbaratını eleştirdi.
Ünlü Manken Kazaz, Fransız İstihbaratını Eleştirdi
15:25
İha'nın Haberi Ses Getirdi Adıyaman’da bir berber dükkanında yaşam mücadelesi veren kanser hastasına, İHA’nın özel haberi sonrası yardım eli uzandı.
İha'nın Haberi Ses Getirdi
15:24
Adıyaman'daki Kanser Hastasına Yardım Eli Adıyaman'da bir berber dükkanında yaşam mücadelesi veren kanser hastasına, İHA'nın özel haberi sonrası yardım eli uzandı.
Adıyaman'daki Kanser Hastasına Yardım Eli
19:45
Yılın Haberi" Ödülü İha'ya Samsun’da İlkadım Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla düzenlenen “3. Geleneksel Medya Ödülleri” sahiplerini buldu.
Yılın Haberi' Ödülü İha'ya
08:35
Tüm Emek-Der Başkanı Musa Hangül Açıklaması Tüm Emekli İşçi Bağkur Dul ve Yetimleri Derneği (Tüm Emek-Der), Başkanı Musa Hangül, emeklileri Türkiye’de temsil eden herhangi bir siyasal oluşum olmadığını söyledi.
Tüm Emek-Der Başkanı Musa Hangül Açıklaması
16:30
Rusya'ya Çalışmaya Gittiler İnşaatta Rehin Kaldılar Türkiye’den Rusya’nın Kazan şehrine çalışmaya giden ve şirketin vize kurnazlığı nedeniyle gurbette rehin düşen 50 Türk işçi kurtarılmayı bekliyor.
Rusya'ya Çalışmaya Gittiler İnşaatta Rehin Kaldılar
12:47
Avcılar, Gazeteciler Günü'nü Unutmadı MUŞ (İHA) – Muş’un Malazgirt ve Bulanık ilçelerindeki Avcılar ve Atıcılar Derneği, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla ilçede çalışan yerel ve ulusal basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Avcılar, Gazeteciler Günü'nü Unutmadı
11:15
Suriyeli Bebek, Dünyayı Daha Net Görecek Suriye’de yaşanan iç savaştan kaçıp İstanbul’a gelen göz tansiyon hastası 9 aylık bebek, sağlığına kavuştu.
23:50
Veysel Eroğlu: 'Gazeteci Tarafsız Olmalı' Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, gazetecilere doğru ve tarafsız olmaları gerektiği konusunda çağrıda bulunarak, 'Gazeteci kesinlikle tarafsız olması lazım ve neticede peşin hükümle hareket etmemesi lazım' dedi.
Veysel Eroğlu: 'Gazeteci Tarafsız Olmalı'
23:20
Gazeteci İsmail Güneş'in Oğlu Haber Sundu Sivas’ta ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ nedeniyle İhlas Haber Ajansı’nın (İHA) merhum muhabiri İsmail Güneş'in 11 yaşındaki oğlu Tuluğhan Güneş, kentte yayın yapan bir televizyon kanalında haber sundu.
Gazeteci İsmail Güneş'in Oğlu Haber Sundu
22:53
Gazeteci İsmail Güneş'in 11 Yaşındaki Oğlu Haber Sundu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle merhum Gazeteci İsmail Güneş'in 11 yaşındaki oğlu, Sivas'ta yayın yapan bir televizyon kanalında haber sundu.
Gazeteci İsmail Güneş'in 11 Yaşındaki Oğlu Haber Sundu
22:24
Bakan Eroğlu: Gazetecinin Kesinlikle Tarafsız Olması Lazım Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, gazetecilere doğru ve tarafsız olmaları gerektiği konusunda çağrıda bulundu.
Bakan Eroğlu: Gazetecinin Kesinlikle Tarafsız Olması Lazım
20:53
Batman'da Gazeteciler 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde Bir Araya Geldi Batman’da görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcileri ‘10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Gününü’ kutlamak için kahvede bir araya geldiler.
Batman'da Gazeteciler 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde Bir Araya Geldi
16:57
Meslektaşları İsmail Güneş'i Unutmadı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Sivas’ta görev yapan basın mensupları, İhlas Haber Ajansı (İHA) muhabiri İsmail Güneş’in kabrini ziyaret ederek dua etti.
Meslektaşları İsmail Güneş'i Unutmadı
16:41
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle, İlçe Kaymakamı Eyüp Fırat Akçakale’de görev yapan yerel ve ulusal medya mensuplarıyla Öğretmen Evi’nde bir araya gelerek çeşitli hediyelerle onurlandırdı.
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
16:40
Kaymakam Efendioğlu'ndan İha Muhabirine Ziyaret Sincik Kaymakamı Tunahan Efendioğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle İhlas Haber Ajansı Sincik Muhabiri Ahmet Erkut’u ziyaret etti.
Kaymakam Efendioğlu'ndan İha Muhabirine Ziyaret
16:39
Ülkü Ocakları Başkanı Ürker, Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı Ardahan Ülkü Ocakları Başkanı Ercan Ürker, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Güne nedeniyle İhlas Haber Ajansı Ardahan temsilciliğine ziyarette bulundu.
Ülkü Ocakları Başkanı Ürker, Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı
16:27
AK Parti'den İha Kula Muhabirine Ziyaret 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle, AK Parti Kula İlçe Teşkilatı üyeleri, İhlas Haber Ajansı (İHA) Kula muhabiri Hasan Yiğen’i ziyaret ederek gazeteciler gününü kutladı.
AK Parti'den İha Kula Muhabirine Ziyaret
16:09
Kaymakam Sonel'den Pastalı Kutlama Konya’nın Seydişehir ilçesinde, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Kaymakam Tuncay Sonel, basın mensuplarını ziyaret ederek günlerini kutladı.
Kaymakam Sonel'den Pastalı Kutlama
16:03
Meslektaşları İsmail Güneş'i Unutmadı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Sivas’ta görev yapan basın mensupları, İhlas Haber Ajansı (İHA) muhabiri İsmail Güneş’in kabrini ziyaret ederek dua etti.
Meslektaşları İsmail Güneş'i Unutmadı
15:45
Viranşehir Öğrencilerden Gazeteciler Gününe Ziyeret Viranşehir ilçesinde Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrenci ve öğretmenler Dünya Gazeteciler günü dolayısıyla İhlas Haber Ajansı Viranşehir Muhabiri Enver Zencirci’yi ziyaret etti.
Viranşehir Öğrencilerden Gazeteciler Gününe Ziyeret
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 16:45:34. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA İHLAS HABER AJANSI HABERLERİ
[Hata Bildir]