SON DAKİKA İHSANİYE HABERLERİ

Son Dakika İhsaniye Haberleri

 • 24 Mart 2017 17:30 Bakan Eroğlu: Bazı Ülkelerde PKK'ya Özel Silah Üreten Fabrikalar Var (2) Bakan Eroğlu: Bazı Ülkelerde PKK'ya Özel Silah Üreten Fabrikalar Var (2) EROĞLU MEMLEKETİNDE 'EVET' OYU İSTEDİOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar programı kapsamında Bayat İlçesi'nden sonra İhsaniye İlçesi Döğer Beldesi'ndeki orman köylülerine kullandırılan gelir getirici tür ve Orköy kredi sertifikaları dağıtım törenine katıldı.
 • 24 Mart 2017 16:44 Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu: Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu: "Türkiye'nin 300-500 Yıllık Geleceği Düşünülerek Yapılacak... Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu: "Türkiye'nin 300-500 yıllık geleceği düşünülerek yapılacak sağlam bir yönetim şeklidir" -"Bu bir rejim değişikliği, ya da tek adam için Erdoğan içinde yapılan bir işlemde değil"AFYONKARAHİSAR - Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr.
 • 24 Mart 2017 16:25 Bu Bir Rejim Değişikliği Değil" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Cumhurbaşkanıyla başbakan arasında kavga yok. Bakın; bu kavgalardan Türkiye çok çekti.
 • 24 Mart 2017 15:32 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 16 Nisan Referandumuna Değinerek Açıklaması Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 16 Nisan Referandumuna Değinerek Açıklaması Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 16 Nisan referandumunun Türkiye için tarihi bir fırsat olduğunu ifade ederek, “Bu bir rejim değişikliği değil ya da tek adam için Erdoğan içinde yapılan bir işlemde değil.
 • 22 Mart 2017 20:10 Çaturoğlu, Kozlu İlçesinde Halk Oylamasına Destek İstedi Çaturoğlu, Kozlu İlçesinde Halk Oylamasına Destek İstedi AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Anayasa değişikliği referandum çalışmaları çerçevesinde Zonguldak’ın Kozlu ilçesinde ziyaretlerde bulundu.
 • 22 Mart 2017 10:29 Kadir Topbaş'tan Metro Müjdesi Kadir Topbaş'tan Metro Müjdesi Çatalca’ya yapılan doğalgaz yatırımları proje tanıtım programında konuşarak 16 Nisan'ın milat olduğunu söylen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, “Mevcut tren yolundan Çatalca’ya kadar metro projesini şuanda tamamlamak üzereyiz” dedi.
 • 22 Mart 2017 09:42 Dha İstanbul Haber Takip Gündemi Dha İstanbul Haber Takip Gündemi 10.30-Başbakan Binali Yıldırım, Çırağan Sarayı'nda TİKAD Olağan Genel Kurulu'na katılacak.
 • 22 Mart 2017 08:13 Dha İstanbul Bülteni - 1 Dha İstanbul Bülteni - 1 1- TAKSİ BETON BARİYERLERE SAPLANDI: 1 ÖLÜ, 2 AĞIR YARALIHaber-Kamera: Ramazan EĞRİ / İSTANBUL DHAKadıköy D-100 Karayolu'nda üst geçit kaldırma çalışması nedeniyle tek şeritten trafik akışı yapılan yerde taksi beton bariyerlere saplandı.
 • 21 Mart 2017 20:41 İbb Başkanı Kadir Topbaş: İbb Başkanı Kadir Topbaş: "Çatalca'ya 1 Milyar Yatırım Yaptık" İBB Başkanı Kadir Topbaş: "Çatalca'ya 1 milyar yatırım yaptık" Çatalca'da 3 mahalle daha doğalgaza kavuştuİSTANBUL - Çatalca'nın İhsaniye, İnceğiz ve Kabakça mahallelerinin doğalgaza kavuştuğu törende konuşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, " Oy versin ya da vermesin...
 • 21 Mart 2017 19:51 Kadir Topbaş'tan Çatalca'ya Tren Yolundan Gelecek Metro Müjdesi Kadir Topbaş'tan Çatalca'ya Tren Yolundan Gelecek Metro Müjdesi Kadir Topbaş'tan Çatalca'ya tren yolundan gelecek metro müjdesi Kadir Topbaş, "Mevcut tren yolundan bir hafif metro projesini şuanda tamamlamak üzereyiz" Kadir Topbaş, "Yatırımlar sayesinde her ay 485 milyon para İstanbul piyasasına giriyor"İSTANBUL - Çatalca'ya yapılan doğalgaz yatırımları...
 • 21 Mart 2017 19:41 Topbaş'tan Çatalca'ya Metro Müjdesi Topbaş'tan Çatalca'ya Metro Müjdesi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Çatalca'ya yapılan doğalgaz yatırımları proje tanıtım programında, "Mevcut tren yolundan Çatalca'ya kadar metro projesini şuanda tamamlamak üzereyiz" dedi.
 • 21 Mart 2017 19:38 Kadir Topbaş, Çatalca'nın Köylerini Gezdi Kadir Topbaş, Çatalca'nın Köylerini Gezdi Kadir Topbaş, Çatalca'nın köylerini gezdi Kadir Topbaş, Çatalca'da köy kahvehanelerini ziyaret ettiİSTANBUL - İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Kadir Topbaş Çatalca'nın köylerini gezerek, kahvehanelerde vatandaşlarla sohbetler etti.
 • 21 Mart 2017 19:38 Kadir Topbaş'tan Çatalca'ya Tren Yolundan Gelecek Metro Müjdesi Kadir Topbaş'tan Çatalca'ya Tren Yolundan Gelecek Metro Müjdesi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Çatalca’ya yapılan doğalgaz yatırımları proje tanıtım programında, “Mevcut tren yolundan Çatalca’ya kadar metro projesini şuanda tamamlamak üzereyiz” dedi.
 • 21 Mart 2017 19:37 İbb Başkanı Topbaş Çatalca'da: Bizim de Yetkilerimiz Arttırılırsa Daha Memnun Oluruz İbb Başkanı Topbaş Çatalca'da: Bizim de Yetkilerimiz Arttırılırsa Daha Memnun Oluruz ÇATALCA'nın mahallelerini gezerek vatandaşlardan 16 Nisan Referandumunda 'evet' oyu kullanmalarını isteyen İBB Başkanı Kadir Topbaş, "Siyasi bir kimliğim olmasaydı, sade vatandaş olsaydım da böyle karar verirdim. Böyle bir karara ben Kadir abiniz olarak 'Evet' derdim.
 • 21 Mart 2017 19:31 Ibb Başkanı Topbaş Çatalca'da: Bizim de Yetkilerimiz Arttırılırsa Daha Memnun Oluruz Ibb Başkanı Topbaş Çatalca'da: Bizim de Yetkilerimiz Arttırılırsa Daha Memnun Oluruz Haber - Kamera: Ezgi ÇAPA / İstanbulDHAÇatalca'nın mahallelerini gezerek vatandaşlardan 16 Nisan Referandumunda 'evet' oyu kullanmalarını isteyen İBB Başkanı Kadir Topbaş, 'Siyasi bir kimliğim olmasaydı, sade vatandaş olsaydım da böyle karar verirdim.
 • 21 Mart 2017 19:30 İbb Başkanı Topbaş Çatalca'da: Bizim de Yetkilerimiz Arttırılırsa Daha Memnun Oluruz İbb Başkanı Topbaş Çatalca'da: Bizim de Yetkilerimiz Arttırılırsa Daha Memnun Oluruz ÇATALCA'nın mahallelerini gezerek vatandaşlardan 16 Nisan Referandumunda 'evet' oyu kullanmalarını isteyen İBB Başkanı Kadir Topbaş, "Siyasi bir kimliğim olmasaydı, sade vatandaş olsaydım da böyle karar verirdim. Böyle bir karara ben Kadir abiniz olarak 'Evet' derdim.
 • 21 Mart 2017 19:24 Dha İstanbul - İbb Başkanı Topbaş Çatalca'da: Bizim de Yetkilerimiz Arttırılırsa Daha Memnun Oluruz Dha İstanbul - İbb Başkanı Topbaş Çatalca'da: Bizim de Yetkilerimiz Arttırılırsa Daha Memnun Oluruz Haber - Kamera: Ezgi ÇAPA / İstanbulDHAÇatalca'nın mahallelerini gezerek vatandaşlardan 16 Nisan Referandumunda 'evet' oyu kullanmalarını isteyen İBB Başkanı Kadir Topbaş, "Siyasi bir kimliğim olmasaydı, sade vatandaş olsaydım da böyle karar verirdim.
 • 21 Mart 2017 18:37 Kadir Topbaş, Çatalca'nın Köylerini Gezdi Kadir Topbaş, Çatalca'nın Köylerini Gezdi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Kadir Topbaş Çatalca’nın köylerini gezerek, kahvehanelerde vatandaşlarla sohbetler etti.
 • 21 Mart 2017 18:10 Çatalca'da Doğal Gaz Dağıtımı Töreni İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Kadir Topbaş, "Bugüne kadar 98 milyar yatırım yaptık, Çatalca'ya 1 milyar yatırım yaptık. Sadece Çatalca'da bulunan 9 okulun bahçesine spor salonu yaptık." dedi.
 • 21 Mart 2017 16:30 İbb Başkanı Kadir Topbaş: İbb Başkanı Kadir Topbaş: "Çatalca'ya 1 Milyar Yatırım Yaptık" Çatalca’nın İhsaniye, İnceğiz ve Kabakça mahallelerinin doğalgaza kavuştuğu törende konuşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, “ Oy versin ya da vermesin bunun hesabını yapmadık.
 • 17 Mart 2017 08:56 Mersin'in 5 İlçesinde Elektrik Kesintisi Mersin'in 5 İlçesinde Elektrik Kesintisi Mersin’in Akdeniz, Erdemli, Gülnar, Tarsus ve Toroslar ilçesinde pazar günü elektrik kesintisi uygulanacağı bildirildi.
 • 16 Mart 2017 18:05 Toroslar Edaş Bölgesinde Elektrik Kesintisi Toroslar Edaş Bölgesinde Elektrik Kesintisi Adana, Mersin, Kilis, Gaziantep ve Hatay'ın bazı bölgelerinde 19 Mart Pazar günü elektrik kesintisi uygulanacağı bildirildi.
 • 15 Mart 2017 14:49 Keskin, Keskin, "Ümmetin Tek Kalesi Türkiye'dir" AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, İhsaniye, Karadere, Fevziye ve Şaziye Köylerinde vatandaşlarla bir araya gelerek soru işaretlerini ortadan kaldırdı.
 • 14 Mart 2017 20:04 Nilüfer Belediyesi Sürekli Mesleki Eğitim Merkezi "Kırk Yama" 15-21 Mart 2017Detaylar : İl : Bursaİlce : NilüferMekan : Nilüfer Belediyesi Halk EviMekan Adresi : İhsaniye Mah. Nilüfer Cumhuriyet Meydanı No: 2 A/ 2 B Blok (Vergi Dairesi karşısı)Başlangıç Saati : 15.03.2017 16: 00: 00Bitiş Saati : 15.03.
 • 13 Mart 2017 10:16 Antalya'da Planlı Elektrik Kesintisi Antalya'da Planlı Elektrik Kesintisi Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ), Antalya’nın Aksu, Konyaaltı, Elmalı, Kemer, Kumluca, Gazipaşa, Manavgat ve Serik ilçelerinde 15 Mart tarihinde planlı elektrik kesintisi uygulanacağını açıkladı.