SON DAKİKA ILGAZ HABERLERİ

Son Dakika Ilgaz Haberleri

 • 19:26Tkbl Federasyon Kupası Eleme Grubu Kuraları ÇekildiTürkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi (TKBL) ekiplerinin mücadele edeceği Federasyon Kupası eleme grubu kuraları çekildi.
 • 15:54Dünya Yamaç Paraşütü ŞampiyonasıDünya Yamaç Paraşütü ŞampiyonasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bayramören misafirhanesinden detay görüntü, - Çankırı Valisi Vahdettin Özcan'ın konuşması, Dünya Yamaç Paraşütü Şampiyonası- Çankırı Valisi Özcan, şampiyonaya katılan yarışmacıları ziyaret etti Çankırı Valisi Vahdettin Özcan, Dünya Yamaç Paraşütü Şampiyonası'na katılan yarışmacıları ziyaret etti.
 • 15:00Dünya Yamaç Paraşütü ŞampiyonasıÇankırı Valisi Vahdettin Özcan, Dünya Yamaç Paraşütü Şampiyonası'na katılan yarışmacıları ziyaret etti.
 • 14:51Facebook Paylaşımlarından Dolayı İhraç Edilen İmam Tekrar Görevine DöndüFacebook Paylaşımlarından Dolayı İhraç Edilen İmam Tekrar Görevine DöndüDiyanet İşleri Başkanlığı kadrosunda 30 yıl görev yapan imam Hasan Çalışan, Facebook’taki “Biz 10 yılda 7 sülalesini devlet imkânları ile zengin edenlerden değil, bir ömür her şeyi feda edenlerin yanındayız” şeklinde paylaşımları sebebiyle emeklilik hakkı elinden alınarak 28 Nisan 2015 tarihinde görevinden ihraç edilmişti.
 • 15:21Davutoğlu'ndan Alevi Kanaat Önderlerine KahvaltıBaşbakan Ahmet Davutoğlu, "Türkiye Cumhuriyeti devleti kimsenin şahsi, nesebi, mezhebi, ırki malı değildir.
 • 14:41Davutoğlu'ndan Alevi Kanaat Önderlerine KahvaltıBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Alevi vatandaşlara daha önce taahhüt ettikleri adımları tek tek atma iradesine sahip olduklarını belirterek, "Bunun yanında bugünlerde bir araya gelmemizin daha önce planlanmamış özel bir anlamı var ki o da teröre, şiddete, baskıya, zulmü karşı Anadolu irfanını hayata geçirmenin, ayağa kaldırmanın ihtiyacını hissettiğimiz bugünlerde bir kardeşlik çağrısı için bir aradayız" dedi.
 • 13:06Davutoğlu: Soya Dayanarak Üstünlük İddia Edenlerin Soyları GeçicidirBaşbakan Ahmet Davutoğlu, mal ve soy ile şerefin olamayacağını ifade ederek “Bilgisi olmayıp da mala ve soya dayanarak kendisinin üstünlüğünü iddia edenlerin malları da soyları da geçicidir.
 • 11:58Davutoğlu'ndan Alevilere: İslam'dan Bağımsız Yaşarsak Bizden Hesap SorarlarDavutoğlu'ndan Alevilere: İslam'dan Bağımsız Yaşarsak Bizden Hesap SorarlarDavutoğlu, Çankaya'da Alevi dedeleriyle bir araya geldiği toplantıda "Hz. Ali'nin, 12 İmam yolu. Bu yoldan koparsak, İslam'dan bağımsız yaşarsak bizden hesap sorarlar." dedi.
 • 17:16Ilgaz Dağı Tüneli ÇalışmalarıIlgaz Dağı Tüneli ÇalışmalarıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Tünelin içerisinden ve dışarıısndan detay görüntü,- Bağlantı yollarından detay görüntü,- Çankırı Valisi Vahdettin Özcan'ın açıklaması, - AK Parti Çankırı milletvekili Hüseyin Filiz'in açıklaması,- AK Parti Çankırı milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu'nun açıklaması, Ilgaz Dağı Tüneli çalışmaları- Çankırı Valisi Özcan: - "İnşallah ocak ayında ışığı göreceğiz, nisan ayında da taşıt geçişine başlayacak" Çankırı Valisi Vahdettin Özcan, Ilgaz Dağı Tüneli'ndeki çalışmalarla ilgili "İnşallah ocak ayında ışığı göreceğiz, nisan ayında da taşıt geçişine başlayacak" dedi.
 • 13:25Ilgaz Dağı Tüneli ÇalışmalarıÇankırı Valisi Vahdettin Özcan, Ilgaz Dağı Tüneli'ndeki çalışmalarla ilgili "İnşallah ocak ayında ışığı göreceğiz, nisan ayında da taşıt geçişine başlayacak" dedi.
 • 11:38Ilgaz Tüneli Bağlantı Yolları TamamlandıIlgaz Tüneli Bağlantı Yolları Tamamlandıİç Anadolu'yu Karadeniz'e bağlayacak olan Ilgaz Dağı'ndaki iki tünelin inşaatı hızla devam ediyor.
 • 11:55Et İthalatı Kalıcı Bir Çözüm Değil"Türkiye Süt, Et, Gıda Sanayicileri ve Üreticileri Birliği (SETBİR) Başkanı Zeki Ilgaz, kırmızı et fiyatlarının düşürülmesi için et ithalatının kalıcı bir çözüm olmadığını ifade etti.
 • 11:40Setbir Başkanı Zeki Ilgaz: Setbir Başkanı Zeki Ilgaz: "Et Fiyatlarının Düşürülmesi İçin Et İthalatı Kalıcı Bir Çözüm Değildir"Türkiye Süt, Et, Gıda Sanayicileri ve Üreticileri Birliği (SETBİR), kırmızı et fiyatlarının düşürülmesiyle ilgili gündemde olan gelişmeleri değerlendirirken, bu sorunla ilgili uzun vadeli çözüm vurgusu yaptı.
 • 11:30Setbir: Et İthalatı, Fiyatların Düşürülmesinde Kalıcı Bir Çözüm DeğildirTürkiye Süt, Et, Gıda Sanayicileri ve Üreticileri Birliği (SETBİR) Başkanı Zeki Ilgaz, kırmızı et fiyatlarının düşürülmesiyle ilgili, “Kırmızı et fiyatlarının düşürülmesi için et ithalatı kalıcı bir çözüm değildir, daha uzun vadeli ve entegre çözümler üretilmelidir.
 • 19:59Kastamonu'ya 500 Milyon TL'lik YatırımKastamonu'ya 500 Milyon TL'lik YatırımKastamonu’da yaklaşık 20 yıldır sürdürülen Kırık Barajı Projesi, Kalkınma Bakanlığı’nın 2015 yılı yatırım programına alındı.
 • 11:06UEFA'dan Murat Ilgaz'a GörevTürk hakem gözlemcisi Murat Ilgaz, UEFA Şampiyonlar Ligi play-off turunda Belarus'un BATE Borisov ile Sırbistan'ın Partizan takımları arasında yarın oynanacak karşılaşmada görev yapacak.
 • 17:46AK Parti'nin 14'üncü Kuruluş Yıl DönümüAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "AK Parti hareketi, mekanın ruhundan hareket etmiş, zamanın ruhuna dayanmış en önemlisi de milletin vicdanına hitap etmiş, vakti gelmiş bir siyasi hareketin 14 Ağustos 2001'de harekete geçmiş halidir" dedi.
 • 02:04Tosya'da İki Otomobil Çarpıştı: 7 YaralıTosya'da İki Otomobil Çarpıştı: 7 YaralıKastamonu'nun Tosya İlçesi'nde, iki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 2'si ağır 7 kişi yaralandı.
 • 00:43Tosya'da İki Otomobil Çarpıştı: 7 YaralıTosya'da İki Otomobil Çarpıştı: 7 YaralıKastamonu'nun Tosya ilçesinde, iki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 2'si ağır 7 kişi yaralandı.
 • 18:41Kazada Can Pazarı: 7 YaralıKazada Can Pazarı: 7 YaralıKastamonu’nun Tosya ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2’si ağır 7 kişi yaralandı.
 • 15:26Çankırı'da Güvenlik Üst Seviyeye ÇıkarıldıÇankırı'da Güvenlik Üst Seviyeye ÇıkarıldıSon günlerde artan terör olaylarına karşı Çankırı’da güvenlik üst seviyeye çıkarıldı.
 • 17:15Nezaket Emine Atasoy, Tahsin Babaş'ı Ziyaret EttiNezaket Emine Atasoy, Tahsin Babaş'ı Ziyaret EttiTürkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy, Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş'ı ziyaret etti.
 • 00:25Davutoğlu: Davutoğlu: "Kamu Düzenini Bozan Her Şeye Karşı Olduklarını Söylemeleri Lazım"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konuşması, Başbakan Davutoğlu Şanlıurfa'da-Davutoğlu, STK temsilcileriyle yemekte bir araya geldi: (3)-"Herkes zihnindekini açık konuşsun. Demirtaş'a söylüyorum, bu fikirler serdedilirken, ayaklanma çağrıları yapılırken, Kobani olayları bahane edilerek 6-8 Ekim'de bütün şehirlerimiz, bir ateş görüntüsü içine sokulurken neredeydiler, niye 'Çatışmasızlık' demediler"- "İki polisimiz şehit edildiği gün çıkıp deselerdi ki dönüp o terör baronlarına ve kullandığı tabirle söylüyorum o terör gladyosuna 'Yapmayın bu terörü' deme cesaretini göstermeyenler şimdi çatışmasızlıktan ve bize meydan okumaktan bahsediyorlar.
 • 00:10Başbakan Davutoğlu Şanlıurfa'daBaşbakan Davutoğlu Şanlıurfa'daBaşbakan Ahmet Davutoğlu, "Herkes zihnindekini açık konuşsun. Demirtaş'a söylüyorum, bu fikirler serdedilirken, ayaklanma çağrıları yapılırken, Kobani olayları bahane edilerek 6-8 Ekim'de bütün şehirlerimiz, bir ateş görüntüsü içine sokulurken neredeydiler, niye 'Çatışmasızlık' demediler?
 • 11:21Typ Kapsamında 359 Kişi Orman İşletme Müdürlüklerinde İstihdam EdildiTyp Kapsamında 359 Kişi Orman İşletme Müdürlüklerinde İstihdam EdildiÇankırı’da 359 kişi Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında Orman İşletme müdürlüklerinde istihdam edildi.
 • 11:14Beyaz Balina"Doğu Türkistanlı sinemacı Abdurrahman Öztürk, "Beyaz Balina, 2 çocuğun kitap okuma hevesini anlatıyor" dedi.
 • 19:13Ilgaz Tüneli, Ekonomiye 38 Milyon TL Can KatacakIlgaz Tüneli, Ekonomiye 38 Milyon TL Can KatacakKastamonu-Ankara arasındaki ulaşımı 1.5 saate düşürecek olan Ilgaz Tüneli, 2016 yılının Nisan ayında tamamlanması planlanıyor.
 • 15:22Ilgaz Dağı Tüneli'ndeki Çalışmalarİç Anadolu'yu Karadeniz'e bağlayacak Ilgaz Dağı Tüneli'nin yüzde 70'inin tamamlandığı bildirildi.
 • 13:30Kastamonu - Ilgaz Tüneli Nisan 2016'da AçılacakKastamonu - Ilgaz Tüneli Nisan 2016'da AçılacakIlgaz Tüneli Nisan 2016'da açılacak KASTAMONU-Ankara arasındaki ulaşımı 1.5 saate düşürecek Ilgaz Tüneli'nin yapımında sona gelindi.
 • 13:01Ilgaz Tüneli Nisan 2016'da AçılacakIlgaz Tüneli Nisan 2016'da AçılacakKastamonu- Ankara arasındaki ulaşımı 1.5 saate düşürecek Ilgaz Tüneli'nin yapımında sona gelindi.
 • 08:46Karayollarında DurumKarayollarının yapım, onarım ve yenileme çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
 • 16:58Kasgeg, Ilgaz Tüneli'ni Ziyaret EttiKasgeg, Ilgaz Tüneli'ni Ziyaret EttiKastamonu Genç Girişimciler Derneği, yapımına başlandığı günden bu yana hızlı bir şekilde çalışmaların sürdüğü Ilgaz Tüneli’ni ziyaret etti.
 • 16:25AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik'ten AçıklamalarAK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik'ten AçıklamalarAK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik, gündemlerinde İnebolu Yolu başta olmak üzere Cide ve diğer ilçelerin yol çalışmalarının olduğunu kaydetti.
 • 18:05Kkydp'den 13 Projeye Hibe DesteğiKkydp'den 13 Projeye Hibe DesteğiGıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Osman Yaman, KKYDP projeleri adı altında bu yıl kendilerine başvuruda bulunan 13 projeye toplam 90 bin TL hibe desteğinde bulunduklarını söyledi.
 • 08:35Karayollarında DurumKarayollarında DurumKarayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
 • 17:31Kastamonu'da Traktör Kazası: 13 YaralıKastamonu'da Traktör Kazası: 13 YaralıKastamonu’da meydana gelen traktör kazasında 13 kişi yaralandı.
 • 17:24Kastamonu'da Traktör Römorku Devrildi: 12 YaralıTosya ilçesinde traktörden ayrılan römorkun devrilmesi sonucu 12 kişi yaralandı.
 • 17:15Kastamonu'da Traktör Devrildi: 13 YaralıKastamonu'nun Tosya İlçesi'ne bağlı Çifter Köyü'nde traktör ve arkasındaki römorkun devrilmesi sonucu 13 kişi yaralandı.
 • 12:21Ilgaz Tüneli Yıl Sonuna TamamIlgaz Tüneli Yıl Sonuna TamamTürkiye'nin en uzun tünellerinden birisi olan Ilgaz Dağı geçiş tünelinin yapım çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.
 • 07:34TV Programcısı Doktora Akılalmaz TuzakTV Programcısı Doktora Akılalmaz TuzakAydın'ın ünlü kadın diş hekimi, muayenehanesinde çalışan birinin de işbirliği yaptığı kişilerce kendisine büyü yapıldığına inandırılıp 1.5 milyon lira dolandırıldı.
 • 13:14Fenerbahçe Spor Kulübü'nün Toplam Borcu 285 Milyon 625 Bin 69 LiraMustafa AKIN, İstanbul-DHA Fenerbahçe Spor Kulübü Yüksek Divan Kurulu Temmuz Ayı Olağan Toplantısı, bugün saat 10.30'da Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri'nde başladı.
 • 16:14Çankırı'da Elektrik KesintisiÇankırı'nın Bayramören ve Ilgaz ilçesinde elektrik kesintisi yapılacağı bildirildi.
 • 15:04Kaymakam Gürbüz'e Veda YemeğiKaymakamlar kararnamesiyle Çankırı'nın Ilgaz ilçe kaymakamlığına atanan Sarıkamış Kaymakamı Muhammed Gürbüz için veda yemeği düzenlendi.
 • 15:10Bakanlık, Gıda Ürünlerinde Taklit ve Tağşiş Yapan Firmaları AçıkladıGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından açıklanan ve ülke genelinde gıda ürünlerinde taklit ve tağşiş yaptığı tespit edilen firmalar arasında, Afyonkarahisar’dan 4 firmanın da yer aldığı belirtildi.
 • 15:08Çankırı'da Kaza: 2 Ölü, 3 YaralıÇankırı’da meydana gelen trafik kazasında 2 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.
 • 11:57İçme Sütü İçin Temmuz'da Güncellenen 1,15 TL Olan Kilo Fiyatı Gerçekçidir"Türkiye Süt, Et, Gıda Sanayicileri ve Üreticileri Birliği (SETBİR) Başkanı Zeki Ilgaz, "Temmuz 2014 tarihinde güncellenmiş olan 1,15 TL/KG fiyatı bugün için de geçerlidir ve bugün var olan piyasa koşullarına göre de gerçekçidir, değişmemelidir.
 • 11:30Setbir Başkanı Zeki Ilgaz: Setbir Başkanı Zeki Ilgaz: "Tüik'in Süt ve Süt Ürünleri Üretimi Araştırmasında Elde Edilen Veriler...Türkiye Süt, Et, Gıda Sanayicileri ve Üreticileri Birliği (SETBİR), Türkiye İstatistik Kurumu tarafından hazırlanan ’2015 Yılı Mayıs Süt ve Süt Ürünleri Üretimi’ araştırmasında elde edilen verileri değerlendirdi.
 • 11:15Süt Üreticilerinden Vergi İndirimi TalebiSüt Üreticilerinden Vergi İndirimi TalebiSüt üreticilerinden vergi indirimi talebi geldi.
 • 10:51Süt ve Süt Ürünleri Üretim Verileri Sevindirici"Türkiye Süt, Et, Gıda Sanayicileri ve Üreticileri Birliği (SETBİR) Başkanı Zeki Ilgaz, "Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) Süt ve Süt Ürünleri Üretimi araştırmasında elde edilen veriler sevindirici" dedi.
 • 23:58Çankırı'daki YangınÇankırı'daki YangınGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Yangın söndürme çalışmalarından detay görüntü- Çankırı'da 5 ev ile 5 samanlığın yandığı yangın ormana sıçramadan söndürüldü- Alanda soğutma çalışması yapılıyor.