SON DAKİKA ILGAZ HABERLERİ

Son Dakika Ilgaz Haberleri

10:40
Ilgaz'da İşletmecilerin Yüzünü Yarıyıl Tatili Güldürdü Türkiye'nin kış turizmi merkezlerinden Ilgaz Dağındaki oteller, yarıyıl tatili dolayısıyla yüzde 100 doluluğa ulaştı.
Ilgaz'da İşletmecilerin Yüzünü Yarıyıl Tatili Güldürdü
19:55
Yarıyıl Tatiliniz Kayak Yaparken Kabusa Dönüşmesin Yarıyıl tatiliniz kayak yaparken kabusa dönüşmesin- Kastamonu Kayak İl Temsilcisi Hırlı: - "Kayak sırasında sakatlanmaların yüzde 90'ı bilinçsizlikten kaynaklanıyor.
Yarıyıl Tatiliniz Kayak Yaparken Kabusa Dönüşmesin
15:48
Yarıyıl Tatiliniz Kayak Yaparken Kabusa Dönüşmesin Kastamonu Kayak İl Temsilcisi Hırlı: "Kayak sırasında sakatlanmaların yüzde 90'ı bilinçsizlikten kaynaklanıyor.
Yarıyıl Tatiliniz Kayak Yaparken Kabusa Dönüşmesin
11:23
Kayak Merkezlerinde Son Durum En fazla kar kalınlığı 244 santimetreyle Kartalkaya'da, en düşük 5 santimetreyle Elmadağ'da ölçüldü.
Kayak Merkezlerinde Son Durum
09:19
Karnesini Alan Kayak Yapmaya Koştu Türkiye’nin kış turizmi merkezlerinden Ilgaz Dağı, sömestr tatilinin başlamasıyla vatandaşların akınına uğradı.
Karnesini Alan Kayak Yapmaya Koştu
20:12
Milli Parklara 235 Milyon Liralık Yatırım Yapılacak Milli parklara 235 milyon liralık yatırım yapılacak- Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Özyanık: - "Yaklaşık 235 milyon liralık milli park yatırımının bölgelere dağıtımını ve iş programlarının hazırlanmasına karar verdik.
Milli Parklara 235 Milyon Liralık Yatırım Yapılacak
18:35
Milli Parklara 235 Milyon Liralık Yatırım Yapılacak Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Özyanık: "Yaklaşık 235 milyon liralık milli park yatırımının bölgelere dağıtımını ve iş programlarının hazırlanmasına karar verdik.
16:42
Bakan Yılmaz: Sivas'a Kayak Simülasyon Merkezi Yapılmalı Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Sivaslıların rüyası olan Yıldızdağı Kış Sporları Turizm Merkezi’ni hizmete açtı.
16:26
Fenerbahçe'nin Toplam 285 Milyon Lira Borcunun Olduğu Açıklandı Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesislerinde Vefa Küçük başkanlığında gerçekleştirilen Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu toplantısı başladı.
Fenerbahçe'nin Toplam 285 Milyon Lira Borcunun Olduğu Açıklandı
16:16
Bakan Yılmaz, Sivas'ta Kayak Merkezinin Açılışını Yaptı Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz yapımı tamamlanan Yıldız Dağı Kış Sporları ve Turizm Merkezinin açılışını gerçekleştirdi.
Bakan Yılmaz, Sivas'ta Kayak Merkezinin Açılışını Yaptı
16:16
Bakan Yılmaz, Sivas'ta Kayak Merkezinin Açılışını Yaptı Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, yapımı tamamlanan Yıldız Dağı Kış Sporları ve Turizm Merkezinin açılışını yaptı.
Bakan Yılmaz, Sivas'ta Kayak Merkezinin Açılışını Yaptı
16:12
Aziz Yıldırım: "Savaş Başlıyor" Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, yayın gelirlerinden gerçek haklarını alabilmek için hukuki mücadele başlatacaklarını söyledi.
15:53
Milli Savunma Bakanı Yılmaz, Sivas'ta Milli Savunma Bakanı Yılmaz, Sivas'ta- Bakan Yılmaz, Yıldız Dağı Kış Sporları ve Turizm Merkezi'nin sezon açılışı törenine katıldı- Yılmaz: "Türkiye'de kayak merkezleri arasında Bursa'nın Uludağ'ı, Bolu'nun Kartalkaya'sı, Çankırı'nın Ilgaz'ı, Kars'ın Sarıkamış'ı, Erzurum'un Palandöken'i, Kayseri'nin Erciyes'i sayılır. Bugünden sonra bu kayak merkezlerinin arasına Sivas'ın Yıldız Dağı da girecek inşallah" Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, "Türkiye'de kayak merkezleri arasında Bursa'nın
Milli Savunma Bakanı Yılmaz, Sivas'ta
15:33
Bakan Yılmaz, Sivas'ta Sivas’a gelen Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Yıldız Dağı Kış Sporları Merkezi’nin sezon açılışı törenine katıldı.
Bakan Yılmaz, Sivas'ta
15:13
Ilgaz Dağı'nda Sömestir Hareketliliği Ilgaz Dağı'nda sömestir hareketliliği- Türkiye'nin kış turizmi merkezlerinden Ilgaz Dağı, yarıyıl tatilini fırsat bilen vatandaşların ziyaretiyle hareketlendi - Türkiye'nin kış turizmi merkezlerinden Ilgaz Dağı, sömestir tatilinin başlamasıyla vatandaşların akınına uğradı.
Ilgaz Dağı'nda Sömestir Hareketliliği
15:05
Milli Savunma Bakanı Yılmaz, Sivas'ta Bakan Yılmaz, Yıldız Dağı Kış Sporları ve Turizm Merkezinin sezon açılışı törenine katıldı.
14:47
Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu Toplantısı Kulüp Başkanı Yıldırım: "Havuzu bozmasınlar ama benim hakkımı versinler.
14:32
Aziz Yıldırım: Hakkımızı Vermezlerse Savaş Başlıyor! Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, "Havuzu bozmasınlar ama benim hakkımı versinler.
Aziz Yıldırım: Hakkımızı Vermezlerse Savaş Başlıyor!
13:42
Aziz Yıldırım: 3 Yıl Sonra Bırakacağım Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, mayıs ayındaki kongrede son kez başkanlığa aday olacağını söyledi.
Aziz Yıldırım: 3 Yıl Sonra Bırakacağım
13:38
Aziz Yıldırım: Fenerbahçe'nin Hakkı Verilmezse Savaş Başlıyor! Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, bugün gerçekleştirilen Yüksek Divan Kurulu Toplantısı'nda üyelere konuştu.
13:01
Fenerbahçe'nin Toplam 284 Milyon 953 Bin 8 Lira Borcunun Olduğu Açıklandı Hakan TARHAN,İstanbul-DHA Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri'nde Vefa Küçük başkanlığında gerçekleştirilen Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu toplantısı başladı.
12:50
Fenerbahçe'nin Borcu 285 Milyon Lira Faruk Ilgaz Tesisleri'nde Vefa Küçük başkanlığında gerçekleştirilen Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu toplantısına, kulüp başkanı Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı.
12:44
Ilgaz Dağı'nda Sömestir Hareketliliği Türkiye'nin kış turizmi merkezlerinden Ilgaz Dağı, yarıyıl tatilini fırsat bilen vatandaşların ziyaretiyle hareketlendi.
12:32
İşte Fenerbahçe'nin Toplam Borcu... Sarı lacivertlilerde Cumartesi günü düzenlenen yüksek divan kurulunda kulübün toplam borcu açıklandı.
İşte Fenerbahçe'nin Toplam Borcu...
12:15
Fenerbahçe'nin Borcu Belli Oldu Fenerbahçe Kulübü Spor Kulübü Derneği'nin 284 milyon 953 bin 8 lira olduğu açıklandı.
Fenerbahçe'nin Borcu Belli Oldu
12:14
Fenerbahçe'nin Borcu Açıklandı Fenerbahçe Kulübü Spor Kulübü Derneği'nin 284 milyon 953 bin 8 lira olduğu açıklandı.
13:37
Ferko İnşaat, EMITT'te Ferko İnşaat, turizm dünyasının buluşma noktası olan ve bu yıl 19. kez kapılarını açan EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'na Ferko Ilgaz Mountain Resort & Otel projesiyle katıldı.
12:29
Sömestir Turlarının Satışları Geçen Yıla Göre Arttı Okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lisede okuyan yaklaşık 18 milyon öğrenci ile 900 bin öğretmenin yarıyıl tatiline girmesi dolayısıyla tur firmaları, yurtiçi ve dışında vizeli ve vizesiz birçok tur seçeneğini beğeniye sunuyor Somestirde yurtiçi olduğu kadar yurtdışı turlar da ilgi görüyor.
10:32
Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Yarın Toplanacak Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu'nun olağan toplantısı yarın yapılacak.
Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Yarın Toplanacak
10:22
Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Yarın Toplanacak Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu'nun olağan toplantısı yarın yapılacak.
Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Yarın Toplanacak
10:11
Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Yarın Toplanacak Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu'nun olağan toplantısı yarın yapılacak.
21:47
Üniversitelilerin 'Atatürk ve Cumhuriyet' Defilesi Nefes Kesti Ankara Üniversitesi 'Atatürk ve Cumhuriyet' konulu defile ile izleyicileri cumhuriyetin ilk yıllarına götürdü.
Üniversitelilerin 'Atatürk ve Cumhuriyet' Defilesi Nefes Kesti
19:14
Üniversitelilerin Atatürk ve Cumhuriyet Defilesi Nefes Kesti Ankara Üniversitesi “Atatürk ve Cumhuriyet” konulu defile ile izleyicileri cumhuriyetin ilk yıllarına götürdü.
Üniversitelilerin Atatürk ve Cumhuriyet Defilesi Nefes Kesti
13:52
Ilgaz Dağında Sömestir Bereketi Ilgaz Dağında bulunan oteller, yarıyıl tatili öncesindeki rezervasyonlarla yüzde 100 doluluğa ulaştı.
Ilgaz Dağında Sömestir Bereketi
13:20
Ilgaz Dağında Mangal ve Kayak Keyfi Çankırı'da rakımı 2 bin 596 metre olan Ilgaz Dağına, başta Ankara ve İstanbul olmak üzere yakın illerden, özellikle hafta sonları günübirlik tatilciler ilgi gösteriyor.
Ilgaz Dağında Mangal ve Kayak Keyfi
12:27
Ilgaz Dağı'nda Sömestir Bereketi Ilgaz Dağı'nda bulunan oteller, yarıyıl tatili öncesindeki rezervasyonlarla yüzde 100 doluluğa ulaştı.
11:24
Kayak Merkezlerinde Son Durum En fazla kar kalınlığı Kocaeli'ndeki Kartepe Kayak Merkezinde 276, en düşük kar kalınlığı ise 5 santimetreyle Ankara'daki Elmadağ Kayak Merkezinde ölçüldü.
Kayak Merkezlerinde Son Durum
16:32
Ilgaz Kayak Merkezine Otomatik Gözlem İstasyonu Türkiye'nin önemli kayak merkezlerinden Ilgaz Yıldıztepe Kayak Merkezine Meteoroloji Genel Müdürlüğünce otomatik gözlem istasyonu kuruldu.
Ilgaz Kayak Merkezine Otomatik Gözlem İstasyonu
16:58
Dağcılar Zirveye Ulaşamadı Çankırı Dağcılık ve Doğa Sporları Arama Kurtarma Kulübü üyeleri, 2 bin 596 metre rakımlı Ilgaz Dağı’na yaptıkları geleneksel Büyük Hacettepe Tırmanış ve Yürüyüşü’nü bu yıl olumsuz hava şartları nedeniyle tamamlayamadı.
Dağcılar Zirveye Ulaşamadı
16:25
Yaralı Doğan Tedavi Altında Çankırı'nın Ilgaz ilçesi yakınlarında karayolu kenarında yaralı olarak bulunan doğan, tedavi altına alındı.
Yaralı Doğan Tedavi Altında
15:49
Üniversite Öğrencilerine Ilgaz Dağında Kayak Eğitimi Afyon Kocatepe ve Gazi Üniversitesi öğrencileri, Yıldıztepe Kayak Merkezinde akademisyenler eşliğinde kayak eğitimi aldı.
13:26
Dağcılar, Geleneksel Hacettepe Tırmanışı'nı Bu Yıl Tamamlayamadı Çankırı Dağcılık ve Doğa Sporları Arama Kurtarma Kulübü üyeleri, 2 bin 596 metre rakımlı Ilgaz Dağı'na yaptıkları geleneksel Büyük Hacettepe Tırmanış ve Yürüyüşü'nü bu yıl olumsuz hava koşulları nedeniyle tamamlayamadı.
Dağcılar, Geleneksel Hacettepe Tırmanışı'nı Bu Yıl Tamamlayamadı
10:41
İş Güvenliğini En İyi Şekilde Uygulayan Personel Ödüllendiriliyor Kastamonu'da Ilgaz Tünelinde yürütülen çalışmalarda iş güvenliğini en iyi şekilde uygulayan personel, ay sonunda altın ile ödüllendiriliyor.
İş Güvenliğini En İyi Şekilde Uygulayan Personel Ödüllendiriliyor
22:18
Ortaokul Öğrencileri, Sarıkamış Şehitleri İçin Yürüdü Çankırı İsmet İnönü Ortaokulunun öğrenci ve öğretmenleri, Sarıkamış Harekatı'nın 100. yılı dolaysıyla tarihi İstiklal Yolu'nda yürüdü.
Ortaokul Öğrencileri, Sarıkamış Şehitleri İçin Yürüdü
20:45
Ilgaz Dağı Küçükhacet 9. Kış Tırmanışı" Yarıda Kaldı 16 dağcının katıldığı tırmanış, kar kalınlığının yer yer bir metreyi aşması üzerine 2150 rakımda sonlandırıldı.
Ilgaz Dağı Küçükhacet 9. Kış Tırmanışı' Yarıda Kaldı
18:41
Ilgaz Dağı, Cazibe Merkezi Haline Geldi Çankırı Kayak Antrenörleri Derneği Başkanı İmdat Yarım: "Kış turizmi açısından Ilgaz, son 3 yılın en verimli sezonunu geçiriyor"
17:17
Kayak Merkezlerinde Son Durum En fazla kar kalınlığı 293 santimetreyle Kartalkaya'da, en düşük 20 santimetreyle Elmadağ'da ölçüldü.
11:47
Termal Turizmde Yabancı Turist Beklentisi Dünyanın en zengin 7. termal kaynaklarına sahip olan Türkiye, bu alandaki zenginliğini turizmde yatırıma dönüştürerek değerlendirmek istiyor.
Termal Turizmde Yabancı Turist Beklentisi
18:56
AK Parti Akçakoca İlçe Gençlik Kongresi Yapıldı AK Parti Akçakoca Gençlik kolları ilçe başkanlığına Serdar Özcan seçildi.
AK Parti Akçakoca İlçe Gençlik Kongresi Yapıldı
14:55
Yazar Afet Ilgaz, Son Yolculuğuna Uğurlandı Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden 78 yaşındaki Yeniçağ gazetesi yazarı Afet Ilgaz, Sümbül Efendi Camisi’nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.
Yazar Afet Ilgaz, Son Yolculuğuna Uğurlandı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 16:24:26. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ILGAZ HABERLERİ
[Hata Bildir]