SON DAKİKA İLKER MERAL/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika İlker Meral/biyografisi Haberleri

  • 21 Ağustos 2016 10:31İlker Kaleli Jean Reklamından 1 Milyon TL Alacakİlker Kaleli Jean Reklamından 1 Milyon TL AlacakKerem Bursin'in yerine Mavi'nin yüzü olan İlker Kaleli, bu anlaşmadan 1 milyon TL alacak. Bursin ise ünlü jean markasıyla 750 bin TL'ye anlaşmıştı.
  • 18 Ağustos 2016 15:09"İlker Kaleli'ye hayırlı olsun!"Başarılı kariyeri ve kendine özgü duruşuyla dikkat çeken İlker Kaleli, Mavi işbirliğiyle ilgili duygularını şöyle dile getirdi.
  • 17 Ağustos 2016 17:36Turkcell Genel Müdür Yardımcısı İlker Kuruöz Görevinden AyrıldıTurkcell Genel Müdür Yardımcısı İlker Kuruöz Görevinden AyrıldıTurkcell Teknoloji Grubu Genel Müdür Yardımcısı İlker Kuruöz görevinden ayrıldı.
  • 16 Ağustos 2016 14:55Meral Akşener'den Disipline Sevk Edilmesine İlişkin AçıklamaMeral Akşener'den Disipline Sevk Edilmesine İlişkin AçıklamaMHP Genel Başkanı adayı Meral Akşener, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden, Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Disiplin Kurulu’na tedbirli olarak sevk edilmelerine ilişkin, "Güzel bir atalar sözümüz var: ’Yangından mal kaçırmak’ Tedbirli ihraç istemiyle disipline sevkedildiğimi öğrenince, hatırıma geldi" dedi.
  • 16 Ağustos 2016 12:51Meral Akşener'den Disipline Gönderilmesine İlk Tepki: Yangından Mal KaçırmakMeral Akşener'den Disipline Gönderilmesine İlk Tepki: Yangından Mal KaçırmakMHP eski milletvekili Meral Akşener, kesin ihraç talebiyle mahkemeye sevk edilmesine sosyal medyadan tepki göstererek "Yangından mal kaçırmak" deyimini kullandı.
  • 16 Ağustos 2016 12:49Tbd Başkanı İlker Tabak AçıklamasıTbd Başkanı İlker Tabak AçıklamasıTürkiye Bilişim Derneği (TBD) Başkanı İlker Tabak, 15 Temmuz’da TÜRKSAT ve televizyon kanallarının hedef alındığını hatırlatarak, “Bilişim ve iletişim merkezlerine yapılan saldırıların engellenmesi ve sosyal medya aracılığıyla yapılan çağrılar üzerine milletimizin meydanlara çıkarak demokrasiye ve devlete sahip çıkması sonunda hainlere büyük bir ders verildi ve darbe girişimi önlendi.
  • 16 Ağustos 2016 11:02MHP'de Meral Akşener'e İhraç TalebiMİLLİYETÇİ Hareket Partisi Basın Birimi, Meral Akşener, Ayhan Erel, Ali Sağır ve Mehmet Bilgiç hakkında Milliyetçi Hareket Partisi Tüzüğünün "Kesin Çıkarma Gerektiren Haller" başlıklı 78. Maddesinin 4. Fıkrasının c-e-g-h-i bendleri ve parti tüzüğünün 81. Maddesinin kapsamı ve gereğince kesin çıkarma cezasını gerektiren hallerin varlığı karşısında parti üyeliğinden kesin çıkarma cezasının uygulanması talebiyle Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Disiplin Kurulu'na tedbirli olarak sevklerine karar verildiğini açıkladı.
  • 16 Ağustos 2016 10:30MHP'den Meral Akşener ve Çağrı Heyetinin Disipline Sevk Edilmesine İlişkin AçıklamaMilliyetçi Hareket Partisi (MHP), Meral Akşener, Ayhan Erel, Ali Sağır ve Mehmet Bilgiç hakkında MHP Tüzüğünün “Kesin Çıkarma Gerektiren Haller” başlıklı 78. Maddesinin 4. Fıkrasının c-e-g-h-i bendleri ve parti tüzüğünün 81. Maddesinin kapsamı ve gereğince kesin çıkarma cezasını gerektiren hallerin varlığı karşısında parti üyeliğinden kesin çıkarma cezasının uygulanması talebiyle MHP Merkez Disiplin Kurulu’na tedbirli olarak sevklerine karar verildiğini bildirdi.
  • 16 Ağustos 2016 10:27MHP Genel Başkan Adayı Meral Akşener ve Çağrı Heyeti Tedbirli Olarak Disipline Sevk Edildi.IHAAW102024-SIY/16-08-2016 - MHP Genel Başkan adayı Meral Akşener ve çağrı heyeti tedbirli olarak disipline sevk edildi.