13:2200
SON DAKİKA İNEBOLU HABERLERİ

Son Dakika İnebolu Haberleri

   

  Uşaklı Dağcılar, İstiklal Yolu İçin 95 Kilometre Yürüdü

  Kurtuluş Savaşı'nda kağnılarla İnebolu'dan Ankara'ya cephane taşımak için kullanılan tarihi İstiklal Yolu'nu canlandırmak için Kastamonu'ya giden Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Uşak Şubesi üyesi 11 dağcı, 95 kilometrelik Atatürk ve İstiklal Yolu yürüyüşünde Türk Bayrağı açtı. (20 Haziran 2014 Cuma )

   

  Kastamonu'da Uyuşturucu Operasyonu

  Abana ve İnebolu ilçelerinde, 8 kişinin ev ve iş yerlerine düzenlenen eş zamanlı operasyonda 4 kişi tutuklandı. (19 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Kastamonu'da Uyuşturucu Operasyonuna 4 Tutuklama

  Kastamonu'da yapılan uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 4 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi. (19 Haziran 2014 Perşembe )

   

  İSO Heyeti Kastamonu'da

  İSO Başkanı Erdal Bahçıvan, 70 kişilik heyetle İnebolu ilçesini ziyaret etti. (15 Haziran 2014 Pazar )

   

  İstanbul Sanayi Odası İnebolu'yu Ziyaret Etti

  İstanbul Sanayi Odası İnebolu'yu Ziyaret Etti

  İstanbul Sanayi Odası (İSO) Başkanı Erdal Bahçıvan geçmişin tüm birikimlerini fazlasıyla yaşayan İnebolu'nun 21. yüzyıl gençlerine anlatılması gerektiğini söyledi. (15 Haziran 2014 Pazar )

   

  Hayırsever İş Adamından Okul Birincilerine Ödül

  Fransa'da yaşayan hayırsever Mehmet Bülent Özyürük, İnebolu'da yaptırdığı ve adını taşıyan iki okuldaki başarılı öğrencilere 1 dizüstü ve 5 tablet bilgisayar hediye etti. (13 Haziran 2014 Cuma )

   

  İstiklal Yolu'nda 93 Kilometrelik Yürüyüş

  İstiklal Yolu'nda 93 Kilometrelik Yürüyüş

  Kurtuluş Savaşı’nda kağnılarla İnebolu’dan Ankara’ya cephane taşımak için kullanılan tarihi İstiklal Yolu’nu canlandırmak için gerçekleştirilen Atatürk ve İstiklal Yolu Yürüyüşü, Kastamonu’da tamamlandı. (12 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Atatürk ve İstiklal Yolu Yürüyüşü Kastamonu'da Sona Erdi

  İnebolu Şeref ve Kahramanlık Günü kapsamında düzenlenen ve 4 gün süren Atatürk ve İstiklal Yolu Yürüyüşü Kastamonu'da sona erdi. (12 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Kastamonu'da Atatürk ve İstiklal Yolu Yürüyüşü Sona Erdi

  Kurtuluş Savaşı'nda kağnılarla İnebolu'dan Ankara'ya cephanede taşımada kullanılan tarihi İstiklal Yolu'nda 9 Haziran'da İnebolu İlçesi'nden başlayan 93 kilometrelik 'Atatürk ve İstiklal Yolu Yürüyüşü', bugün kent merkezinde sona erdi. (12 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Başsavcı Gür, Bursa Savcısı Olarak Atandı

  Başsavcı Gür, Bursa Savcısı Olarak Atandı

  Kastamonu Cumhuriyet Başsavcısı Tarık Gür, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu’nun yaz kararnamesi ile Bursa Savcılığına atandı. (12 Haziran 2014 Perşembe )

   

  İnebolu'da Mahkumlar Sergi Açtı

  İnebolu M Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nun düzenlediği el sanatları sergisi açıldı. (12 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Kastamonu ESKKKB Yönetimi Bozkurt'ta Toplandı

  Kastamonu ESKKKB Yönetimi Bozkurt'ta Toplandı

  Kastamonu Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği yönetim kurulu toplantısı, Bozkurt ilçesinde gerçekleştirildi. (12 Haziran 2014 Perşembe )

   

  İnebolu Vakfından Başarılı Öğrencilere Destek

  İnebolu Vakfından Başarılı Öğrencilere Destek

  İnebolu ve Çevresi Sağlık ve Eğitim Vakfı tarafından ilçedeki ortaokul ve liselerden ilk 3'e girerek mezun olan öğrencilere dağıtılacak 32 bin 250 liralık ödül, okul müdürlerine teslim edildi. (11 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  İnebolu Halk Eğitim Merkezi Yıl Sonu Sergisi Açıldı

  İnebolu Halk Eğitim Merkezi Yıl Sonu Sergisi Açıldı

  İnebolu Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünün yıl sonu sergisi açıldı. (11 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Bisiklet Sporcusundan Bayrağa Saygı

  Bisiklet Sporcusundan Bayrağa Saygı

  15 yıldır bisiklet sporu ile uğraşan ve çeşitli branşlarda spor yapan Şenol Özdemir (38) 8 gün önce İstanbul Kartal’dan çıktığı Karadeniz turunda bayrağa yapılan saygısızlığa sessiz kalmadı. (11 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Kastamonu'da Kümeleme Eğitimi Verildi

  Kastamonu'da Kümeleme Eğitimi Verildi

  Kastamonu Ahşap Ürünleri İmalatı Rekabetçilik Analizi ve Kümelenme Yol Haritası Çalışması Projesi kapsamında kümelenme eğitimi verildi. (11 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Lice'de Yaşanan Gelişmeler

  Lice'de Yaşanan Gelişmeler

  İnebolu'da bir grup, Diyarbakır'ın Lice ilçesinde Türk bayrağının indirilmesini protesto etti. (10 Haziran 2014 Salı )

   

  Bu Benim Eserim' Proje Yarışması

  Bu Benim Eserim" Proje Yarışması

  Kastamonu Valisi Şehmus Günaydın, Milli Eğitim Bakanlığı ve TÜBİTAK'ın işbirliğiyle düzenlenen "Bu Benim Eserim" Proje Yarışması'nda dereceye giren öğrencileri ödüllendirdi. (10 Haziran 2014 Salı )

   

  İnebolu Kaymakamı Görgülüarslan'a Ziyaret

  İnebolu Kaymakamı Görgülüarslan'a Ziyaret

  İnebolu ve Çevresi Sağlık ve Eğitim Vakfı Başkanı Dr. Salih Osmanoğlu, Kaymakam Gökhan Görgülüarslan'ı ziyaret etti. (10 Haziran 2014 Salı )

   

  Kastamonu'da 'Atatürk ve İstiklal Yolu Yürüyüşü'

  Kurtuluş Savaşı'nda kağnılarla İnebolu'dan Ankara'ya cephane taşımada kullanılan İnebolu- Kastamonu arasındaki tarihi İstiklal Yolu'nda dün başlayan 'Atatürk ve İstiklal Yolu Yürüyüşü'nün 15 kilometrelik ilk etabı geçildi. (10 Haziran 2014 Salı )

   

  İnebolu Şeref ve Kahramanlık Günü

  İnebolu Şeref ve Kahramanlık Günü

  Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde çeşitli illerden vatandaşların katılımıyla düzenlenen Atatürk ve İstiklal Yolu Yürüyüşü, Solo Türk gösterisi eşliğinde başladı Kastamonu Valisi Günaydın: "İstiklal Harbi'nin kazanılması için gerekli mühimmatın taşınmasında büyük fedakarlıklar gösteren İnebolu halkı, bunun. (09 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Başkan Uzuner'den Kahramanlık Günü Kutlaması

  Başkan Uzuner'den Kahramanlık Günü Kutlaması

  İnebolu Belediye Başkanı Engin Uzuner, 9 Haziran İnebolu Şeref ve Kahramanlık Günü nedeniyle kutlama mesajı yayınladı. (08 Haziran 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
28.07.2014 13:22:09. #1.13#