SON DAKİKA İNÖNÜ HABERLERİ

Son Dakika İnönü Haberleri

19:53
Bulgar Aileden Türk Kızılayı Eskişehir Şubesi'ne Teşekkür Türk Kızılayı Eskişehir Şube Müdürlüğü, yolda mahsur kalan 3 Bulgar aileye yaptığı insani yardım ve yol desteğinden dolayı teşekkür yazısı aldı.
Bulgar Aileden Türk Kızılayı Eskişehir Şubesi'ne Teşekkür
12:34
2014 Nüfus Sayım Sonuçları Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi sonuçlarına göre 2014 yılı sonu itibarı ile Eskişehir nüfusu ise 812 bin 320 bine ulaştı.
2014 Nüfus Sayım Sonuçları
10:20
Kupada Haftanın Programı Gruplarda 5. hafta maçları yarın, 28 ve 29 Ocak'ta yapılacak.
Kupada Haftanın Programı
12:13
Sportif Havacılık Kursları Kayıtları Başladı Türk Hava Kurumu (THK) Lüleburgaz Şube Saymanı Hasan Aktaş, amatör sportif havacılık kursları kayıtlarının başladığını bildirdi.
17:53
AK Parti Eskişehir Gençlik Kolları Başkanı Çizmelioğlu Açıklaması "Düğün havasında, kardeşlik içinde başlayan kongrelerimiz, demokratik bir biçimde delegelerimizin oy kullanması ile gerçekleşiyor"
11:10
Karadeniz Usulü' Korumaya Alınan Tarihi Cami İçin Çareler Aranıyor İnönü Belediyesi Teknik Danışmanı ve İnşaat Yüksek Mühendisi Dr. Tacettin Sarıoğlu, Selçuklu döneminden kalma ve yıkılma tehlikesiyle karşı karşıya olan Eskişehir’in İnönü ilçesinde bulunan “Sultan Alaaddin Camii”nin minaresini ayakta tutabilmenin püf noktalarını anlattı.
Karadeniz Usulü' Korumaya Alınan Tarihi Cami İçin Çareler Aranıyor
10:49
Tarihi Minareyi Ayakta Tutabilmenin Yolları İnönü Belediyesi Teknik Danışmanı ve İnşaat Yüksek Mühendisi Dr. Tacettin Sarıoğlu, Selçuklu döneminden kalma ve yıkılma tehlikesiyle karşı karşıya olan Eskişehir’in İnönü ilçesinde bulunan “Sultan Alaaddin Camii”nin minaresini ayakta tutabilmenin püf noktalarını anlattı.
Tarihi Minareyi Ayakta Tutabilmenin Yolları
18:58
Eskişehir İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Eskişehir İl Koordinasyon Kurulu’nun 2015 yılı ilk toplantısı gerçekleşti.
Eskişehir İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı
12:16
Eskişehir'de Yaban Hayvanlarına Yem Desteği Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü ile Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü'ne bağlı ekipler aç kalan yaban hayvanları için bazı noktalara yem bıraktı.
12:40
Eskişehir'de Zincirleme Trafik Kazası: 43 Yaralı Yoğun sisin etkili olduğu İnönü Bozüyük karayolunda 13 aracın karıştığı kazada yaralanan 43 kişi, hastaneye kaldırıldı.
12:25
Eskişehir? De13 Aracın Karıştığı Zincirleme Kaza; 43 Yaralı-Eki Eskişehir'in İnönü ilçesinde buzlanma ve sis nedeniyle işçi taşıyan 7 otobüs, 4 otomobil, 1 kamyon ve 1 kamyonet birbirine girdi.
Eskişehir? De13 Aracın Karıştığı Zincirleme Kaza; 43 Yaralı-Eki
12:15
47 Araç Birbirine Girdi: 49 Yaralı Yoğun sis ve buzlanma Eskişehir, Kayseri ve Afyonkarahisar’da zincirleme kazalara neden oldu.
47 Araç Birbirine Girdi: 49 Yaralı
12:14
Eskişehir'de Zincirleme Trafik Kazası: 43 Yaralı Eskişehir'in İnönü ilçesinde 13 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında 43 kişi yaralandı.
Eskişehir'de Zincirleme Trafik Kazası: 43 Yaralı
11:52
Eskişehir'de Zincirleme Kaza: 43 Yaralı Eskişehir'in İnönü İlçesi'nde buzlanma ve sis nedeniyle meydana gelen, 13 aracın karıştığı zincirleme kazada 43 kişi yaralandı.
Eskişehir'de Zincirleme Kaza: 43 Yaralı
11:24
Eskişehir'de Zincirleme Trafik Kazası: 43 Yaralı Eskişehir’in İnönü ilçesinde, 13 aracın karıştığı zincirleme trafik kazası neticesinde 43 kişi yaralandı.
Eskişehir'de Zincirleme Trafik Kazası: 43 Yaralı
11:22
Eskişehir'de 13 Araç Birbirine Girdi: 43 Yaralı İnönü ilçesinde bir fabrikaya işçi taşıyan 7 servis otobüsü ile 4 otomobil, 1 kamyon ve 1 kamyonet yoğun sis ve buzlanma nedeniyle duramayarak birbirine girdi.
Eskişehir'de 13 Araç Birbirine Girdi: 43 Yaralı
21:00
1. İnönü Zaferi'nin 94. Yıl Dönümü Bozüyük'teki etkinlik çerçevesinde, AKUT Genel Başkanı Nasuh Mahruki'nin de bulunduğu 70 AKUT gönüllüsü, Metristepe anıtına yürüdü AKUT Genel Başkanı Mahruki: "Bu topraklar bedel ödenerek kazanıldı.
1. İnönü Zaferi'nin 94. Yıl Dönümü
11:40
Çiftçiler 2015 Yılına da Afetlerle Girdi TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, 2013-2014 üretim döneminde hemen hemen bütün afetleri yaşayan çiftçilerin, bu üretim sezonuna da afetlerle başladığını bildirdi.
Çiftçiler 2015 Yılına da Afetlerle Girdi
11:18
Çiftçimizi 2015 de Afetlerle Karşıladı Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, 2013-2014 üretim döneminde kuraklık ve don başta olmak üzere hemen bütün afetleri yaşayan çiftçilerin, bu üretim sezonuna da afetlerle başladığını bildirerek, “Çiftçimizi 2015 de afetlerle karşıladı.
12:09
Akut'un Düzenlediği "1'inci İnönü Zaferi Anma Yürüyüşü" Yarın Gerçekleşiyor Arama Kurtarma Derneği (AKUT) tarafından her yıl düzenlenen “1’nci İnönü Zaferi Anma Etkinliği Yürüyüşü” 11 Ocak Pazar günü Bozüyük Ekibinin öncülüğü ile gerçekleşecek.
Akut'un Düzenlediği '1'inci İnönü Zaferi Anma Yürüyüşü' Yarın Gerçekleşiyor
16:08
İnönü'de 4 Kişi Sobadan Sızan Gazdan Zehirlendi Eskişehir’in İnönü ilçesinde, sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen aynı aileden 4 kişi hastanede tedavi altına alındı.
İnönü'de 4 Kişi Sobadan Sızan Gazdan Zehirlendi
20:10
Eskişehir Kar Eskişehir'de Ulaşımı Felç Etti 1- Kar Eskişehir'de ulaşımı felç etti KAR yağışı Eskişehir'de yaşamı olumsuz etkiledi.
Eskişehir Kar Eskişehir'de Ulaşımı Felç Etti 1-
20:10
Eskişehir'de Kar Ulaşımı Felç Etti Eskişehir'de kar yağışı kent merkezinde etkili olurken Eskişehir-Kütahya ve Eskişehir-Bilecik karayolu da zaman zaman ulaşıma kapandı.
Eskişehir'de Kar Ulaşımı Felç Etti
19:44
Kar Eskişehir'de Ulaşımı Felç Etti Kar yağışı Eskişehir'de yaşamı olumsuz etkiledi. Şehirlerarası yollarda çok sayıda araç mahsur kaldı, bazı araçlar yoldan çıktı.
Kar Eskişehir'de Ulaşımı Felç Etti
15:47
Eskişehir'de Kar Yağışı Tarım Alanlarına Zarar Verdi Yağış nedeniyle 872 dekar örtü altı tarım alanının zarar gördüğü bildirildi.
Eskişehir'de Kar Yağışı Tarım Alanlarına Zarar Verdi
14:48
Kar Yağışı Seraları Vurdu Eskişehir İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Salih Söğüt, yoğun kar yağışı sebebi ile Sarıcakaya, Mihalgazi, İnönü ve Tepebaşı’nda 445 çiftçiye ait 872 dekar örtü altı tarım alanlarında zarara neden olduğunun tespit edildiğini açıkladı.
08:42
Haftanın Tarihine Bakış Gazetecilerin haklarını ''fikir işçisi'' olarak düzenleyen 212 sayılı yasa, 10 Ocak 1961'de yürürlüğe girdi.
12:40
Bilecik'te 2014 Yılı Böyle Geçti Bilecik'te, 2014 yılında yaşanan önemli gelişmelerden bazıları, Türkiye ve il gündeminde yankı uyandırdı.
13:49
Kızılay, Kardan Mahsur Kalan Bin Kişiye Kumanya Dağıttı Türk Kızılayı Eskişehir Şubesi gönüllüleri, kar yağışı yüzünden mahsur kalan araçlardaki vatandaşlara kumanya yardımında bulundu.
Kızılay, Kardan Mahsur Kalan Bin Kişiye Kumanya Dağıttı
15:52
Lozan'dan Cumhuriyet'e İsmet İnönü Sergisi CKM'de "Lozan'dan Cumhuriyet'e İsmet İnönü Sergisi", 24 Aralık 2014 – 25 Ocak 2015 tarihleri arasında CKM Galerisi'nde sergilenecek.
Lozan'dan Cumhuriyet'e İsmet İnönü Sergisi CKM'de
11:08
Ford Otosan'dan 200 Bin Kamyon CARMEDYA.COM -Türkiye’nin köklü kamyon üreticisi Ford Otosan, Ford Trucks kamyon ve çekicilerini ürettiği Eskişehir İnönü Fabrikası’nda 200 bininci kamyonu törenle hattan indirdi.
Ford Otosan'dan 200 Bin Kamyon
07:28
Türkiye'nin Lideri Beşiktaş Beşiktaş, İnönü'deki yapım çalışmaları nedeniyle bu sezondaki 7 iç saha maçına Ankara ve Konya da dahil olmak üzere 4 farklı yerde çıktı.
Türkiye'nin Lideri Beşiktaş
17:54
Uşak Valiliği'nin Acı Günü Uşak Valiliği Hukuk İşleri Müdürü Osman Okay geçirdiği rahatsızlık nedeniyle 63 yaşında hayatını kaybetti.
Uşak Valiliği'nin Acı Günü
15:40
Uygulamadan Kaçtı, Yakalanınca Polise Pompalı Tüfek Doğrulttu Eskişehir’de yoldaki uygulama sırasında polisten kaçan alkollü kamyonet sürücüsü, uzun kovalamacanın ardından yakalandı.
14:56
MHP'de Kongreler Devam Ediyor Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Eskişehir İl Başkanlığı, ilçe kongrelerine hafta sonunda da devam ederek, ilçe başkanlarını seçti.
MHP'de Kongreler Devam Ediyor
14:56
Kaçan Kamyon Sürücüsü Yakalanınca Polise Pompalı Tüfek Doğrulttu Eskişehir’de polisten kaçan alkollü kamyonet sürücüsü yakalandı.
18:46
Ford Otosan 200 Bininci Kamyonu Hattan İndirdi Ford Trucks kamyon ve çekicilerinin üretildiği Eskişehir İnönü Fabrikası’nda 200 bininci kamyon törenle hattan indirildi.
21:03
Bakan Eker 'Yoğurt ve Kaymak Bakanı' ile Konuştu Eskişehir’e gelen Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker ile bir çiftçi arasında geçen cep telefonu görüşmesinde yaşanan ilginç diyalog, salondakileri kahkahaya boğdu.
Bakan Eker 'Yoğurt ve Kaymak Bakanı' ile Konuştu
17:43
Bakan Eker'in 'Yoğurt ve Kaymak Bakanı' ile İlginç Diyaloğu Çeşitli incelemeler ve ziyaretlerde bulunmak üzere Eskişehir’e giden Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker ile bir çiftçi arasında geçen cep telefonu görüşmesinde yaşanan ilginç diyalog, salondakileri kahkahaya boğdu.
Bakan Eker'in 'Yoğurt ve Kaymak Bakanı' ile İlginç Diyaloğu
11:31
'Gökçen Havacılık Model Uğraş Evi' 3.ncü Oldu! Eskişehir'in ev sahipliğinde Türk Hava Kurumu işbirliğiyle düzenlenen Türkiye Fun Fly Model Uçak Şampiyonasında kupalar sahiplerini buldu.
'Gökçen Havacılık Model Uğraş Evi'  3.ncü Oldu!
22:29
Davutoğlu, Vergi Rekortmenleri Ödül Töreni'ne Katıldı Başbakan Ahmet Davutoğlu, Eskişehir Ticaret Odası tarafından düzenlenen 'Eskişehir'in İlkleri, Vergi Rekortmenleri Ödül Töreni' ne katıldı.
Davutoğlu, Vergi Rekortmenleri Ödül Töreni'ne Katıldı
21:13
Eskişehir'in İlkleri, Vergi Rekortmenleri Ödül Töreni Başbakan Davutoğlu, Eskişehir Ticaret Odasının kendisi için ayrı bir önemi olduğunu belirterek "Benim nişanım Eskişehir Ticaret Odası Salonunda yapılmıştı." dedi.
Eskişehir'in İlkleri, Vergi Rekortmenleri Ödül Töreni
20:37
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nebati AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nebati: - "TSE, kanaatimce kendisinin önde koşarak yol açması gerekirken iş adamlarının beklentisine uygun olarak bir harekette bulunuyor.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nebati
20:01
"Sanayicimiz Bizi Hangi Yönde Tetiklerse O Yönde Çalışmalar Yapıyoruz" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nebati, "TSE, kendisinin önde koşarak yol açması gerekirken iş adamlarının beklentisine uygun olarak bir harekette bulunuyor." dedi.
10:45
Haftanın Tarihine Bakış Cumhuriyet döneminin ilk kağıt paraları, 5 Aralık 1927’de tedavüle çıkarıldı.
Haftanın Tarihine Bakış
14:53
Otokoç'un 2. Ford Trucks 4s Tesisi İstanbul'da Açıldı Otokoç, ikinci Ford Trucks 4S tesisini İstanbul Sultanbeyli'de hizmete sundu.
09:22
Ford Trucks'tan Erzurum'a Yeni Yatırım Ford Otosan’ın ağır ticari araç pazarında hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini artırmak için “Ford Trucks” konsepti altında başlattığı bayi yapılanma atağı, Erzurum’da açılan Cindilli Ford Trucks 4S Plaza ile devam etti.
Ford Trucks'tan Erzurum'a Yeni Yatırım
18:32
Ford Trucks'ın 22. Bayisi Erzurum'da Açıldı Ford Trucks'ın 22. bayisi Erzurum'da açıldı- Ford Otosan Yönetim Kurulu Başkanı Koç: "Yüzde 100 yerli mühendislik ve işçilikle ürettiğimiz çekici ve kamyonlarımızla Türkiye ekonomisine katma değer sağladığımızı düşünüyoruz.
Ford Trucks'ın 22. Bayisi Erzurum'da Açıldı
18:00
Ford Trucks'ın 22. Bayisi Erzurum'da Açıldı Ford Otosan Yönetim Kurulu Başkanı Koç: "Yüzde 100 yerli mühendislik ve işçilikle ürettiğimiz çekici ve kamyonlarımızla Türkiye ekonomisine katma değer sağladığımızı düşünüyoruz.
11:22
Kliksa, Eskişehir'in On-line Alışveriş Haritasını Çıkardı Sabancı Topluluğunun on-line alışveriş platformu Kliksa, Eskişehir'in on-line alışveriş haritasını hazırladı.
Kliksa, Eskişehir'in On-line Alışveriş Haritasını Çıkardı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 18:41:44. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA İNÖNÜ HABERLERİ
[Hata Bildir]