14:4600
SON DAKİKA İNÖNÜ HABERLERİ

Son Dakika İnönü Haberleri

  Lozan'dan Cumhuriyet'e İsmet İnönü Sergisi"

  İnönü Vakfı tarafından Lozan Antlaşması'nın imzalanmasının 90. yılı etkinlikleri kapsamında hazırlanan sergi, 1 Eylül'de İstanbul'da açılıyor. (26 Ağustos 2014 Salı )

   

  Sabiha Gökçen'in İzindeki Kadınlar

  İlk Türk kadın savaş pilotu Gökçen'in de 1936 1937 yıllarındaneğitim aldığı THK Türkkuşu İnönü Havacılık Eğitim Merkezi'ndeki üç kadın öğretmen, herkese havacılığı sevdiriyor. (26 Ağustos 2014 Salı )

   

  Lozan'dan Cumhuriyet'e İsmet İnönü Sergisi FMV Galeri Işık'ta

  90. yılı etkinlikleri kapsamında hazırlanan Lozan'dan Cumhuriyet'e İsmet İnönü Sergisi, 1 Eylül-11 Ekim tarihleri arasında FMV Galeri Işık'ta sergilenecek. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

 

  Ankara-İstanbul YHT Bu Hafta Açılıyor

  Ankara-İstanbul YHT Bu Hafta Açılıyor

  Ankara-İstanbul YHT hattının açılışının, 25 Temmuz'da yapılması planlanıyor. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Eskişehir'de Trafik Kazaları: 2 Ölü 5 Yaralı

  Eskişehir'de Trafik Kazaları: 2 Ölü 5 Yaralı

  Eskişehir’de son 3 gün içerisinde meydana gelen 2 trafik kazasında 2 kişi öldü, 5 kişi de yaralandı. (14 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Thk'nın 'Yıldırım'I Üretiliyor

  Thk'nın "Yıldırım"I Üretiliyor

  THK, "Ata" ve "Kırlangıç"ın yanı sıra ilk kez lastik motorlu olma özelliği taşıyan "Yıldırım" isimli model uçağın üretimine başladı THK Model Uçak Okulu Müdürü Arslan: "Bu yıl lastik motorlu bir uçağımızı dizayn ettik ve kurslarda uygulayama koyduk. 'Yıldırım' ismini verdiğimiz uçak çok beğenildi" "Çocuklar, (05 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Ford Otosan, İkinci 'Motor Test Merkezi'Ni Açtı

  Ford Otosan, İkinci "Motor Test Merkezi"Ni Açtı

  Ford Otosan Genel Müdürü Yenigün: "Merkezimizle, ülkemize katma değer sağlamış olduk. Sadece Ford Otosan için değil, Ford’un global projeleri için de çalışacak olan tesisimiz, sektörümüz ve ülkemiz için büyük önem taşıyor" "Türkiye'nin otomotiv sektöründeki en büyük Ar Ge teşkilatı olmanın yanında, otomobil, (02 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Ford Otosan, İkinci Motor Test Merkezini Açtı

  Ford Otosan, İkinci Motor Test Merkezini Açtı

  Ford Otosan, Gölcük'ün ardından, ikinci Motor Test Merkezi'ni Eskişehir İnönü Fabrikası'nda hizmete açtı. (02 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Ford Otosan İnönü Motor Test Merkezi Açıldı

  Ford Otosan İnönü Motor Test Merkezi Açıldı

  Ford Otosan, Gölcük'ün ardından, ikinci Motor Test Merkezi'ni Eskişehir İnönü Fabrikası'nda açtı. (02 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Ford Otosan çalışanları iftarda bir araya geldi -

  Ford Otosan çalışanları iftarda bir araya geldi -

  Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün, "Ford Otosan'ın bu büyük ailesi, Türkiye'nin en büyük ikinci sanayi kuruluşu, Türkiye'nin ihracat lideri, Türkiye'de son 12 yıldır pazar lideri ve ürettiği mühendislikle dünyada söz sahibi oldu" dedi. (01 Temmuz 2014 Salı )

   

  Ford Otosan Çalışanları İftarda Bir Araya Geldi

  Ford Otosan Çalışanları İftarda Bir Araya Geldi

  Genel Müdür Yenigün: "Ford Otosan'ın bu büyük ailesi, Türkiye'nin en büyük ikinci sanayi kuruluşu, Türkiye'nin ihracat lideri, Türkiye'de son 12 yıldır pazar lideri ve ürettiği mühendislikle dünyada söz sahibi oldu" (01 Temmuz 2014 Salı )

   

  Rüyasında "Aşkı" Bulan Halk Ozanı: Pervani

  Artvin'in Yusufeli ilçesinde 18 yaşındayken gördüğü bir rüya sonucu eline sazını alıp, kent kent gezen halk ozanı Aşık Pervani (83), yerleştiği Eskişehir'de aşıklık geleneğini yaşatmaya çalışıyor Aşık Pervani: "Aşıklık, sevgi yok olmaz. Aşıklık denen şey sevgiden ileri gelir. Sevmeyince yazamazsın da. (27 Haziran 2014 Cuma )

   

  Öğrenciler Tatilde, Öğretmenler Kursta

  THK ve Milli Eğitim Bakanlığı iş birliğiyle hayat geçirilen proje kapsamında öğretmenler, öğrencileri havacılığa teşvik etmek ve onların el becerilerini geliştirmek için "model uçak rehber başlagıç öğretmen kursu"na katılıyor THK Türkkuşu İnönü Havacılık Eğitim Merkezi Model Uçak Okul Müdürü Arslan: (27 Haziran 2014 Cuma )

   

  Ford Trucks Bayi Sayısı 12'ye Ulaştı

  Ford Otosan Yönetim Kurulu Başkanı Koç: "Yeni 4S konseptli Ford Trucks bayi yatırımları, Türkiye’nin ticari gücü Ford Otosan’a güç katıyor. (26 Haziran 2014 Perşembe )

   

  "Türkiye'nin Ticari Gücü" Ford Otosan'a Güç Katıyor

  Ford Cargo müşterilerine satış, servis, yedek parça ve ikinci el olmak üzere tüm hizmetleri aynı çatı altında vermek için 4S konseptiyle hizmete giren Ford Trucks bayi sayısı 12'ye ulaştı. (26 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Uçmayı' Bedavaya Öğretiyorlar

  Uçmayı" Bedavaya Öğretiyorlar

  Eskişehir'de faaliyet gösteren THK Türkkuşu İnönü Havacılık Eğitim Merkezi'nde, her yıl ücretsiz verilen planör kurslarına katılan yüzlerce kişi, uçmanın zevkine varıyor Planör Uçuş Eğitim Okulu Müdürü Özkan: "Kamptaki öğrencilerin tüm masraflarını karşılıyoruz. (24 Haziran 2014 Salı )

   

  Uçmanın' Yanında Golf de Öğrenecekler

  Uçmanın" Yanında Golf de Öğrenecekler

  Eskişehir'in İnönü ilçesinde 1936 yılından bu yana havacılık sektörüne binlerce eleman yetiştiren THK İnönü Eğitim Merkezi'nde oluşturulan golf sahası sayesinde hava durumunun uçuşa elverişsiz olduğu zamanlarda öğrencilere golf eğitimi verilecek THK Genel Başkanı Yıldırım: "Dünyada havacılık sporuyla. (12 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Ford Otosan Yeniköy Fabrikası'nın Açılış Töreni

  Ford Otosan Genel Müdürü Yenigün: "1998 yılında sadece bin 600 civarında araç ihraç ederken geçtiğimiz yıl 225 bin adet ihracat yaptık. Önümüzdeki dönemde Avrupa otomotiv ekonomisindeki toparlanmayla birlikte ihracat rakamını 300 bin adet civarına çıkarmayı hedefliyoruz" "16 ay gibi rekor sürede tamamlanan Yeniköy fabrikasında tüm dünya için yılda 110 bin adet Courier üreteceğiz" (05 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Koç: Ford'da Bugüne Kadar 180 Bin Kamyon Ürettik

  Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Ford Otosan Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç, Türkiye'de bugüne kadar 180 bin kamyon ürettiklerini ve 60 ülkeye ihraç ettiklerini söyledi. (02 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Orman Fakültesi Öğrencilerinden Eskişehir'e Teknik Gezi

  Orman Fakültesi Öğrencilerinden Eskişehir'e Teknik Gezi

  İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi öğrenci ve öğretim üyelerinden oluşan 41 kişilik teknik gezi ekibi, Eskişehir'deki ormanlık alanlarda ve fidanlıktaki uygulamaları yerinde görecek. (27 Mayıs 2014 Salı )

   

  Eskişehir, Orman Fakültelerinin Gözdesi Oldu

  Eskişehir, Orman Fakültelerinin Gözdesi Oldu

  İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi’nden bir gurup öğrenci, teknik gezi kapsamında ormanlık alanlardaki ve fidanlıktaki uygulamaları yerinde görmek için öğretim üyeleri ile birlikte Eskişehir’e geldi. (27 Mayıs 2014 Salı )

   

  Menderes'in Vekili Sayın: İktidarın DP'yi İstismar Etmesi Doğru Değil

  Menderes'in Vekili Sayın: İktidarın DP'yi İstismar Etmesi Doğru Değil

  Demokrat Parti (DP) Milletvekili Sabahattin Sayın, partisine karşı yapılan darbenin bugün iktidar tarafından istismar edildiğini söyledi. (25 Mayıs 2014 Pazar )

   

  İnönü Halkı Çimento Fabrikasına Karşı

  Soma maden ocağındaki facia Eskişehir'in İnönü ilçesi halkını harekete geçirdi. (23 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Ford Otosan Yeniköy Fabrikası'nın Açılış Töreni

  Ford Otosan Genel Müdürü Yenigün: "1998 yılında sadece bin 600 civarında araç ihraç ederken geçtiğimiz yıl 225 bin adet ihracat yaptık. Önümüzdeki dönemde Avrupa otomotiv ekonomisindeki toparlanmayla birlikte ihracat rakamını 300 bin adet civarına çıkarmayı hedefliyoruz" "16 ay gibi rekor sürede tamamlanan. (22 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Babadağ'taki 140 Yamaç Paraşütü Pilotu Uçuşları Durdurdu

  Fethiye'de 140 yamaç paraşütü pilotu, bunun yamaç paraşütü kazalarını arttıracağını öne sürerek uçuşları durdurma kararı aldı. (20 Mayıs 2014 Salı )

   

  İmam Hatiplilerden Soma İçin 15 Bin Hatim

  İmam Hatiplilerden Soma İçin 15 Bin Hatim

  Soma'da hayatını kaybeden maden işçileri için Türkiye genelinde bütün İmam Hatip liselerinde okunan 15 bin hatim, Millî Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü’nün koordinasyonunda Akademi Lisan ve İlmi Araştırmalar Derneği tarafından düzenlenen 5’inci Arapça Yarışmaları final töreninde bağışlandı. (16 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Geleneksel Okçular Eskişehir'de Buluştu

  Eskişehir'in İnönü ilçesinde Türk Dünyası Kültür Başkenti etkinlikleri kapsamında Menzil Koşusu ve Yer Okçuluğu Müsabakaları düzenlendi. (26 Nisan 2014 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri

Gazeteler:
[Hata Bildir]
02.09.2014 14:46:47. #1.11#