18:5200
SON DAKİKA İRAN HABERLERİ

Son Dakika İran Haberleri

   

  Diyarbakır'da 'Kutlu Doğum Haftası' Etkinliği

  Diyarbakır'da "Kutlu Doğum Haftası" Etkinliği

  Gazeteci Göktaş: "Diyarbakır'ı İslam aleminin kalbinin attığı meydan, ümmetin imdadına yetişen Hz Muhammed’in şehri yapacağız" "Kendi hevesimizi, basit arzularımızı doğru göstermek için Peygamberi model olarak kullanmayalım. Biz Peygambere teslim ediyoruz ama birileri Peygamberi teslim almaya çalışıyor. (Bugün 17:22)

   

  Diyarbakır'da Kutlu Doğum Haftası Etkinliği

  Diyarbakır'da Kutlu Doğum Haftası Etkinliği

  Peygamberler Sevdalıları Platformu tarafından Diyarbakır Nevruz Parkı’nda Kutlu Doğum Haftası kutlaması düzenlendi. (Bugün 17:02)

   

  Peygamber Sevdalıları Platformu'nun Mitingine Onbinler Katıldı

  Diyarbakır'da, Hüda-Par'a yakınlığı ile bilinen Peygamber Sevdalıları Platformu'nca düzenlenen Kutlu Doğum Haftası mitingine kadınların çoğunlukta olduğu on binlerce kişi katıldı. (Bugün 16:59)

   

  UProxy nedir? UProxy ile Sansürsüz İnternetin yolları Neler?

  UProxy sansürsüz internet nedir? UProxy Google tarafından ortaya çıkarıldı. UProxy beta versiyonu Google tarafından piyasaya sunuldu. UProxy sayesinde kullanıcılar özgür internet yasalarına sahip ülkelerdeymiş gibi interneti kullanabilecek (Bugün 15:33)

   

  Reaktör Sorunu Aşıldı'

  Reaktör Sorunu Aşıldı'

  İran, 5+1 Grubu ile yürütülen nükleer görüşmelerde ağır su reaktörü Arak'la ilgili sorununun aşıldığını duyurdu. (Bugün 15:00)

   

  Ezidiler İçin Araştırma Önergesi Verildi

  Ezidiler İçin Araştırma Önergesi Verildi

  Barış ve Demokrasi Partisi Batman Milletvekili Ayla Akat Ata, Ezidiler için TBMM'den araştırma yapılmasını istedi. (Bugün 13:57)

   

 

Manşet Haberleri