03:1100
SON DAKİKA İRAN HABERLERİ

Son Dakika İran Haberleri

   

  İran'da Muharrem Ayı Etkinlikleri

  İranlılar, Hazreti Hüseyin'in oğlu Ali Asgar'ı anma münasebetiyle düzenlenen "Ali Asgar Günü" törenlerine katılmak için meydanlara akın etti. (Dün 20:56)

   

  Paris Ankara'ya AB Umudu Vermiyor

  Paris Ankara'ya AB Umudu Vermiyor

  Fransa ile Türkiye Esad rejimi ve IŞİD'le mücadele konusunda hemfikirler, ikili ilişkilerin geliştirilmesi konusunda mutabıklar ancak Türkiye-Avrupa Birliği ilişkilerine yaklaşım konusunda hala anlaşamıyorlar. (Dün 20:53)

   

  Erdoğan, Fransız Uluslararası İlişkiler Enstitüsünde Konuştu

  Erdoğan, Fransız Uluslararası İlişkiler Enstitüsünde Konuştu

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye'nin önünde çözüm dışında bir seçenek yok, biz inatla çözüm sürecini devam ettireceğiz." dedi. (Dün 20:12)

   

  Erdoğan: 'Türkiye'nin Burada Oluşabilecek Bu Sözde Sınırlara 'Evet' Demesi Mümkün Değil'

  Erdoğan: "Türkiye'nin Burada Oluşabilecek Bu Sözde Sınırlara 'Evet' Demesi Mümkün Değil"

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Paris'te-Erdoğan, Fransız Uluslararası İlişkiler Enstitüsü'nde konuştu: (4)-(Ortadoğu'daki yeni sınırlarla ilgili senaryo) Türkiye'nin burada oluşabilecek bu sözde sınırlara 'evet' demesi mümkün değil ve bu konuyla ilgili olarak bu süreçte atılan ve atılmakta olan adımlar çok çok önemli"-"Irak ve Suriye konusunda eğer İran ve Türkiye bu işi birlikte ele alabilmiş olsaydı, bu başarıyı gösterebilmiş olsaydı belki de Batı ülkelerine hiç burada iş düşmeyebilirdi çünkü (Dün 19:59)

   

  Erdoğan: 'Batı'ya Sesleniyorum: Siz Demokrasiden Yana Mısınız, Darbeden Yana Mısınız?'

  Erdoğan: "Batı'ya Sesleniyorum: Siz Demokrasiden Yana Mısınız, Darbeden Yana Mısınız?"

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Paris'te-Erdoğan, Fransız Uluslararası İlişkiler Enstitüsü'nde konuştu: (4)-(Ortadoğu'daki yeni sınırlarla ilgili senaryo) Türkiye'nin burada oluşabilecek bu sözde sınırlara 'evet' demesi mümkün değil ve bu konuyla ilgili olarak bu süreçte atılan ve atılmakta olan adımlar çok çok önemli"-"Irak ve Suriye konusunda eğer İran ve Türkiye bu işi birlikte ele alabilmiş olsaydı, bu başarıyı gösterebilmiş olsaydı belki de Batı ülkelerine hiç burada iş düşmeyebilirdi çünkü (Dün 19:48)

   

  İran'da Muharrem Ayı Etkinlikleri

  Başkent Tahran'da binlerce İranlı, Hazreti Hüseyin'in Kerbela'da şehit edilen oğlu Ali Asgar'ı anma törenlerine katılmak için meydanlara indi. (Dün 19:31)

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Paris'te

  Erdoğan, Fransız Uluslararası İlişkiler Enstitüsü'nde konuştu: (4) (Ortadoğu'daki yeni sınırlarla ilgili senaryo) Türkiye'nin burada oluşabilecek bu sözde sınırlara 'evet' demesi mümkün değil ve bu konuyla ilgili olarak bu süreçte atılan ve atılmakta olan adımlar çok çok önemli" ''Irak ve Suriye konusunda eğer İran ve Türkiye bu işi birlikte ele alabilmiş olsaydı, bu başarıyı gösterebilmiş olsaydı belki de Batı ülkelerine hiç burada iş düşmeyebilirdi çünkü Irak'ta da Suriye'de de hem İran'ın (Dün 19:20)

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fransa'da

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Paris'te Fransız Uluslararası İlişkiler Enstitüsünde düzenlenen konferansta konuştu. (Dün 19:17)

   

  BM İnsan Hakları Konseyi "İran" Oturumu

  FIDH BM Cenevre Ofisi Temsilcisi Agostini: "İran'da Temmuz 2013'den beri 852 kişi idam edildi ve idamların yüzde 75'i uyuşturucu kaçakçılığı yaptığı gerekçesiyle gerçekleştirildi" BIC BM Cenevre Temsilcisi Ala'i: "İran, ülkedeki insan hakları ihlalleri bakımından özellikle de ülkedeki dini özgürlükler. (Dün 19:09)

   

  Sahte ve Bozuk Kanser İlacı Operasyonu

  Sahte ve Bozuk Kanser İlacı Operasyonu

  Polis ekiplerinin Fatih'teki bir iş hanına düzenlediği operasyonda, piyasa değeri 2,5 milyon lira olan sahte ve bozuk kanser ilacı ele geçirildi. (Dün 19:09)

   

  Erdoğan: İran'ın Mezhebi Taassubu Bölgede Sıkıntı Oluşturuyor

  Erdoğan, Irak ve Suriye'deki sorunları İran ve Türkiye'nin Batı'ya ihtiyaç kalmadan çözebileceğini ama İran'ın mezhebi taassubunun bunun engellediğini söyledi. (Dün 18:38)

   

  Suriye'deki İç Savaş

  ÖSO'ya bağlı Feylaku'ş Şam komutanlarından Ebu Yezin: "Askeri mühimmatın eksikliği ve özellikle elimizde uçaksavarın olmaması, rejim askerlerine Handarat ve Mork bölgelerinde ilerleme fırsatı verdi" (Dün 17:08)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.11.2014 03:11:06. #1.13#