SON DAKİKA İRAN HABERLERİ

Son Dakika İran Haberleri

21:35
Hizbullah'ın İsrail Askerlerine Yönelik Saldırısı İsrail Başbakanı Netanyahu: "Bugün askerlerimize düzenlenen saldırının arkasında kim varsa bedelini tam öder" "İran, Suriye'deki Golan Tepeleri'nde yeni bir terör cephesi açmaya çalışıyor" İsrail'in BM Daimi Temsilcisi Prosor: "Hizbullah'ın saldırıları karşısında İsrail'in eli kolu bağlı kalmayacak"
20:58
Suriye Barış Misyonu Senaryoları" Arap Reform Girişimi araştırma görevlisi Prof. Vasconcelos: "Suriye, farklı silahlı gruplar arasındaki çatışmayı sonlandıracak ve Suriye vatandaşları ile azınlıkların yaşamlarını, kimliklerini koruyabilecek daha geniş bir barış gücüne ihtiyaç duyuyor"
20:43
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık Tahran'da Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Bilgi ve iletişim teknolojileri alanında somut adımlar atılması konusunda mutabık kaldık" İran İletişim ve Enformasyon Bakanı Vaizi: "Her iki ülkede sınıra yakın bölgelerde iki sanayi bölgesi kurulması için araştırma aşamasındayız"
20:14
Yurtta Kış Kar yağışı nedeniyle Ağrı Erzurum ve Ağrı İran karayolunda ulaşım kontrollü sağlanıyor.
19:38
İsrail-Lübnan Sınırındaki Gerginliğin Perde Arkası İsrail ile Lübnan sınırındaki tehlikeli gerginlik, İsrail'in geçtiğimiz hafta Kuneytra kentindeki Hizbullah'a ait bir konvoya düzenlediği hava saldırısının ardından tırmandı.
İsrail-Lübnan Sınırındaki Gerginliğin Perde Arkası
19:08
İran Yabancı Kadınların Voleybol İzlemesine İzin Verdi Kadınların tribünlerden erkeklerin yaptıkları spor müsabakalarını seyretmesinin yasak olduğu İran'da, başkent Tahran'da yapılacak turnuvada yabancı kadınların tribünden maçları izlemesine izin verildi.
18:58
İbrahim Kalın - Çanakkale Savaşları'nın 100. Yılı Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)-"(Çanakkale Savaşları'nın 100. yılı) Bu savaşın en önemli yönlerinden birisi de Türkiye'nin bugün bu savaşta karşı cephede yer almış milletlerle kurduğu iyi dostluk ilişkileridir.
İbrahim Kalın - Çanakkale Savaşları'nın 100. Yılı
18:47
İbrahim Kalın - Charlie Hebdo'ya Yönelik Saldırı Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)-"(Çanakkale Savaşları'nın 100. yılı) Bu savaşın en önemli yönlerinden birisi de Türkiye'nin bugün bu savaşta karşı cephede yer almış milletlerle kurduğu iyi dostluk ilişkileridir.
İbrahim Kalın - Charlie Hebdo'ya Yönelik Saldırı
18:45
İran'dan Yunansitan'ın Yeni Başbakanı'na Tebrik İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, Yunanistan'ın yeni Başbakanı Aleksis Çipras'a, seçim başarısından dolayı tebrik mesajı gönderdi.
18:33
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın Açıklaması "(Çanakkale Savaşları'nın 100. yılı) Bu savaşın en önemli yönlerinden birisi de Türkiye'nin bugün bu savaşta karşı cephede yer almış milletlerle kurduğu iyi dostluk ilişkileridir.
18:29
Besd-Bir 17. Genel Kurulu BESD BİR Başkanı Koca: "2014 yılında 430 bin ton ihracat yaptık, 700 milyon dolarlık döviz girdisi elde ettik. Rusya'ya da 20 bin ton ihracat gerçekleştirildi" "2014 yılında kişi başına kanatlı eti tüketimi 22,3 kilograma çıktı"
18:23
İbrahim Kalın: "Türkiye, Somali'de İnsanlığın Yüzünü Ağartan İşlere İmza Atıyor" Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)-"(Çanakkale Savaşları'nın 100. yılı) Bu savaşın en önemli yönlerinden birisi de Türkiye'nin bugün bu savaşta karşı cephede yer almış milletlerle kurduğu iyi dostluk ilişkileridir.
İbrahim Kalın: 'Türkiye, Somali'de İnsanlığın Yüzünü Ağartan İşlere İmza Atıyor'
18:19
Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Bir İlk Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Sayın cumhurbaşkanımızın halkla yaptığı temaslar, Cumhurbaşkanlığı Sarayı’ndaki temasları dikkate alındığı zaman sahadaki mevcudiyeti her zaman devam ediyor.
18:00
İranlı İş Adamlarından Ticari Ortaklık Çağrısı İranlı iş adamları, Menemen Ticaret Odası ve İzmir Serbest Bölge Kurucu ve İşleticisi’ne (İZBAŞ) yaptıkları ziyarette, İzmirli iş adamlarına seslenerek ticari ortaklık çağrısında bulundu.
17:21
CHP İstanbul Milletvekili Tanal Açıklaması "(Dolar yüklü uçak iddiası) Uçağın içinde bulunan ürün nedir onu açıklamıyorlar.
16:26
Tcmb Döviz Kurları Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) İdare Merkezi tarafından saat 15.30'da belirlenen gösterge niteliğindeki döviz kurları şöyle:
Tcmb Döviz Kurları
16:10
Hizbullah'tan İsrail'e Misilleme Saldırısı Hizbullah, Lübnan sınırında devriye gezen devriye araçlarını hedef aldı.
15:30
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık Tahran'da Işık, İran Sanayi Maden ve Ticaret Bakanı Nimetzade ile görüştü.
15:23
Irak'ta Mayınlı Topraklar Sorunu Süleymaniye Mayın Temizleme İşleri Müdürü Hemehan: "Baas rejimi döneminde Süleymaniye il sınırları içinde 314 milyon 154 bin metrekarelik alana mayın döşendi.
14:58
Lübnan-İsrail Sınırında Gerginlik Hizbullah'ın Lübnan sınırında İsrail ordusuna ait bir askeri araca ateş açtığı 7 askerin yaralandığı duyuruldu.
Lübnan-İsrail Sınırında Gerginlik
14:58
Iraklı Kürtlerin, "Bağımsızlık Tartışması" Terör örgütü IŞİD'in saldırılarından sonra Iraklı Kürtler, "bağımsızlık tartışmalarına" temkinli yaklaşıyor.
Iraklı Kürtlerin, 'Bağımsızlık Tartışması'
14:57
Erzurum'a Yurt İçi ve Dışından Gelen Hasta Sayısı Artıyor Doğu Anadolu Bölgesi'nin sağlık merkezi konumundaki Erzurum'a geçen yıl bölge illerinden ve ülkelerden 121 bin hastanın tedavi amaçlı olarak geldiği bildirildi.
Erzurum'a Yurt İçi ve Dışından Gelen Hasta Sayısı Artıyor
14:55
D-8 4. Sanayi Bakanları Toplantısı Sona Erdi İran'ın başkenti Tahran'da düzenlenen Gelişen Sekiz Ülke 4. Sanayi Bakanları Toplantısı sona erdi.
D-8 4. Sanayi Bakanları Toplantısı Sona Erdi
14:54
D-8 4. Sanayi Bakanları Toplantısı Sona Erdi İran'ın başkenti Tahran'da düzenlenen Gelişen Sekiz Ülke 4. Sanayi Bakanları Toplantısı sona erdi.
14:54
Lübnan-İsrail Sınırında Gerginlik Hizbullah, Lübnan İsrail sınırları arasında kalan Şebaa Çiftlikleri'nde İsrail'e ait askeri devriye aracını hedef alan saldırıyı üstlendi.
14:29
İran ile Nükleer Müzakereler İran Dışişleri Bakanı Zarif: "Baskı ve tehditlerle nükleer enerji hakkımızdan vazgeçmeyeceğiz"
İran ile Nükleer Müzakereler
14:23
İran'da Yolsuzluk Skandalı İran’da yolsuzluk suçundan hapis cezasına çarptırılan eski Cumhurbaşkanı Ahmedinejad’ın yardımcısı Rahimi, yolsuzluk suçlamalarına cevaben yayınladığı mektubunda Ahmedinejad’ı “vefasızlıkla” suçladı Rahimi: “(Ahmedinejad) Senin günahının cezasını ben çekiyorum”
14:18
Kmü Karaman'da Yetişen Kuru Fasulyelerin Özelliklerini Araştırdı Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi’nde (KMÜ), Karaman’da yetişen bazı kuru fasulye çeşitlerinin fiziko-kimyasal özellikleri ve pişme kalitesinin belirlenmesine yönelik araştırma yapıldı.
Kmü Karaman'da Yetişen Kuru Fasulyelerin Özelliklerini Araştırdı
13:25
Iraklı Kürtlerin, "Bağımsızlık Tartışması" Terör örgütü IŞİD'in saldırılarından sonra Iraklı Kürtler, "bağımsızlık tartışmalarına" temkinli yaklaşıyor IKBY Başkanlık Divanı Başkanı Hüseyin: "Bağımsızlık için aşılması gereken bir dizi merhale söz konusu. Bütün gelişmeler, diyalogla yürümelidir.
13:12
İran'da Tutuklu Amerikalı Gazeteci İran’da tutuklu bulunan Amerikalı gazeteci Rızaiyan’ın yakında yargılanmaya başlayacağı belirtildi.
13:11
Bisikletiyle Dört Ayda 14 Ülke Dolaştı İnsanları daha yakından tanımak ve dünyayı bisikletiyle dolaşmak için dört ay önce Fransa'dan yola çıkan 24 yaşındaki Clement Thiepel, Türkiye'ye ulaştı.
Bisikletiyle Dört Ayda 14 Ülke Dolaştı
13:09
Hizbullah'tan İsrail Askeri Araçlarına Füzeli Saldırı İsrail ordusu, Lübnan sınırından İsrail askeri araçlarına füze atıldığını açıkladı. Saldırıyı Hizbullah üstlenirken olayda 2 İsrail askeri ve 1 BM Barış Gücü askeri öldü.
Hizbullah'tan İsrail Askeri Araçlarına Füzeli Saldırı
12:13
Sıcak Çay Kanser Yapıyor Prof. Dr. Atilla Eroğlu, yemek borusu kanserinin nedenlerini mercek altına aldı.
Sıcak Çay Kanser Yapıyor
12:09
Bisikletiyle Dört Ayda 14 Ülke Dolaştı İnsanları daha yakından tanımak ve dünyayı bisikletiyle dolaşmak için dört ay önce Fransa’dan yola çıkan 24 yaşındaki Clement Thiepel, Türkiye’ye ulaştı.
Bisikletiyle Dört Ayda 14 Ülke Dolaştı
11:51
Bozdağ, Aa Editör Masası'na Konuk Oldu Açıklaması "Eğer 17 Aralık olmasaydı veya geç olsaydı, millet bu yapılanmanın Türkiye içinde eriştiği gücün farkına varmamış olsaydı, Fethullah Gülen, Pensilvanya'dan Türkiye'ye Humeyni'nin İran'a dönüşü gibi dönebilirdi.
Bozdağ, Aa Editör Masası'na Konuk Oldu Açıklaması
11:46
Üniversiteden Kuru Fasulye Araştırması KMÜ Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği Bölüm Başkanı Yalçın Coşkuner, kuru fasulyelerin özellikleri ve pişme kalitesinin belirlenmesine yönelik araştırma yaptı.
Üniversiteden Kuru Fasulye Araştırması
10:47
Tekrar) - Bozdağ: "Fethullah Gülen, Humeyni'nin İran'a Dönüşü Gibi Dönebilirdi" Anadolu Ajansı Editör Masası'na konuk olan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
Tekrar) - Bozdağ: 'Fethullah Gülen, Humeyni'nin İran'a Dönüşü Gibi Dönebilirdi'
10:23
Bozdağ: "Fethullah Gülen, Humeyni'nin İran'a Dönüşü Gibi Dönebilirdi" Anadolu Ajansı Editör Masası'na konuk olan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
Bozdağ: 'Fethullah Gülen, Humeyni'nin İran'a Dönüşü Gibi Dönebilirdi'
10:16
Yassı Çelik İthalatına Soruşturma Ekonomi Bakanlığı, Çin, Fransa, Japonya, Romanya, Rusya, Slovakya ve Ukrayna menşeli sıcak haddelenmiş yassı çeliğin Türkiye'ye dampingli fiyatlarla ihraç edildiği ve bu durumun yerli üretim dalında zarara neden olduğu iddiası üzerine soruşturma başlattı.
10:14
D-8 4. Sanayi Bakanları Toplantısı Başladı Bakan Fikri Işık, "D-8 çatısı altında yürütülen sanayi alanındaki işbirliklerinin somut projelerle hayat geçirmeye ve daha ileri noktalara çıkarmaya ihtiyaç var." dedi.
10:02
Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli Açıklaması "(Standart depo muafiyeti imkanının suistimali) Bu konu Türkiye'de her yıl 2 milyar liraya yakın vergi kaybına yol açacak şekilde bir kaçakçılığın, bir sızıntının kaynağı haline geldi" "İnşallah 70 80 tane daha alacağımız x ray cihazı ile Türkiye'ye giren ve çıkan tüm tırlar, araçlar, konteynerler, kargo.
Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli Açıklaması
09:14
D-8 4. Sanayi Bakanları Toplantısı Tahran'da Başladı Gelişen Sekiz Ülke 4. Sanayi Bakanları Toplantısı Türkiye, İran ve Bangladeş Sanayi Bakanlarının katılımıyla Tahran'da başladı.
D-8 4. Sanayi Bakanları Toplantısı Tahran'da Başladı
08:43
Bakanlıktan, Dünya Gümrük Günü'nde Yemekli Kutlama Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, “İşlemlerimizi hızlandıracağız, vatandaşa daha kaliteli, daha hızlı gümrük hizmeti sunacağız; eziyet haline gelmeyecek.
Bakanlıktan, Dünya Gümrük Günü'nde Yemekli Kutlama
08:31
Yassı Çelik ve Polietilen İthalatına Soruşturma Açılıyor Yerli üreticilerin başvuruları üzerine, yassı çelik ve alçak yoğunluklu poyietilen ithalatına antidamping ve koruma önlemi soruşturmaları açılmasına karar verildi.
Yassı Çelik ve Polietilen İthalatına Soruşturma Açılıyor
22:47
Demokratlardan Obama'ya İran Mektubu Senato'daki bazı Demokratlar, ABD Başkanı Obama'ya, Kongre'deki İran'a yönelik yaptırımlar içeren tasarıyı, son tarih olan 24 Mart'a kadar oylamayacaklarını bildirdi.
Demokratlardan Obama'ya İran Mektubu
22:18
31. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Sergisi Eskişehir'de Aydın Doğan Vakfı tarafından düzenlenen '31. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Sergisi' Eskişehir'de açıldı.
31. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Sergisi Eskişehir'de
21:34
31. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Sergisi Eskişehir'de Aydın Doğan Vakfı tarafından düzenlenen '31. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Sergisi' Eskişehir'de açıldı.
31. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Sergisi Eskişehir'de
21:22
İran'dan ABD'ye, İsrail Mesajı İran Dışişleri Bakan Yardımcısı Abdullahiyan: "İsrail’in saldırısından sonra diplomatik kanallar yoluyla ABD’ye mesaj gönderdik.
20:14
31. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Sergisi Açıldı Eskişehir'de, Aydın Doğan Vakfı tarafından düzenlenen, "31. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Sergisi" açıldı.
31. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Sergisi Açıldı
19:24
31. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Sergisi" Eskişehir'de açılan sergide 70 ülkeden 2 bin 556 karikatürün katıldığı yarışmada dereceye giren 135 karikatür yer aldı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 22:15:34. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA İRAN HABERLERİ
[Hata Bildir]