23:2500
SON DAKİKA İRAN HABERLERİ

Son Dakika İran Haberleri

   

  İranlı İşadamları Büyükşehir Belediyesi'ni Ziyaret Etti

  İranlı İşadamları Büyükşehir Belediyesi'ni Ziyaret Etti

  İzmir’de ilk kez düzenlenen FOODEX Gıda Fuarı'na katılmak üzere kente gelen İran heyeti, Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu ziyaret etti. (Dün 09:59)

   

  Desteğimizin Devamı Kürt Birliğine Bağlı'

  Desteğimizin Devamı Kürt Birliğine Bağlı'

  Barzani'nin liderliğini yaptığı KDP'nin Dış İlişkiler Sorumlusu Hemin Hawrami, IŞİD ile mücadele için Suriye Kürtlerinin geçmişten ders alması ve birlik olması gerektiğini söyledi. (Dün 09:30)

   

  Hem Ziyaret Hem Ticaret

  Hem Ziyaret Hem Ticaret

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı, ziyaret eden İranlı işadamları, çok yakın zamanda İzmir'de bir fuar düzenlemek istediklerini söyledi. (Dün 09:04)

   

  İran ile P5+1 Ülkeleri Arasındaki Nükleer Müzakereler

  Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Danışmanı Rice "Nükleer programa yönelik uzlaşma sağlarsak, bu Amerikalıları ve bölgeyi daha güvenli kılan büyük bir başarı olacaktır." dedi. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

  İran’ın başkenti Tahran’da bayram dolayısıyla resepsiyon verildi Yoğun katılımın olduğu resepsiyona, İran İletişim ve Enformasyon Teknolojileri Bakanı Vaizi de katıldı. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  İran'da, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları

  İran'da, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları

  İran'ın başkenti Tahran'da, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları çerçevesinde resepsiyon düzenlendi. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Cumhuriyet Yürüyüşü ve Fener Alayı" Düzenlendi

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı- Malatya'da "Cumhuriyet Yürüyüşü ve Fener Alayı" düzenlendi- CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba: "Bugün 18 insanımız Ermenek'te maden altında. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Cumhuriyet Bayramı Karakucak Güreşleri"

  Gürcistanlı başpehlivan Turnike Hidaşvili, finalde İbrahim Bölükbaşı'nı yenerek ödülün sahibi oldu. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

  Malatya'da "Cumhuriyet Yürüyüşü ve Fener Alayı" düzenlendi CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba: "Bugün 18 insanımız Ermenek'te maden altında. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Ruhani'den 29 Ekim Mesajı

  İran Cumhurbaşkanı Ruhani, Türk devleti ve halkının Cumhuriyet Bayramını tebrik etti. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  ABD ile İsrail Arasında 'Küfür' Krizi

  ABD ile İsrail Arasında "Küfür" Krizi

  ABD yönetiminden adı açıklanmayan bir yetkilinin İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu için hakaret içeren ifadeler kullanması krize yol açtı. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  İdam Mahkumunun Annesine Son Mesajı

  İdam Mahkumunun Annesine Son Mesajı

  Tüm dünya İran’da kendisine tecavüz girişiminde bulunan eski istihbaratçıyı öldürdüğü için idam cezasına çarptırılan Reyhaneh Jabbari’nin annesine yönelik son mesajını konuşuyor. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

 • Ala: HDP'nin Çağrısı Yasa Dışıdır

  Ala: HDP'nin Çağrısı Yasa Dışıdır İçişleri Bakanı Ala HDP'nin "Sokağa çıkın" çağrısına ilişkin, "HDP yine yasadışı yollara çağrı yapmışır. Sokağa çıkan çocukların sorumluluğu HDP'nin üzerindedir." dedi.

 • Sneijder, Galatasaray'dan Ayrılıyor mu?

  Sneijder, Galatasaray'dan Ayrılıyor mu? G.Saray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, Sneijder konusuyla ilgili "Onun gibi bir futbolcuyu niye kaybetmek isteyelim. Sneijder hakkında bir problemimiz yok" dedi.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Saray Sorusu

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Saray Sorusu Cumhurbaşkanı Erdoğan kendisine yöneltilen Atatürk mirası ve Saray sorusuna "Atatürk Pembe Köşk'te hizmet veriyordu. Maalesef işi iyi bilerek sormuyorsunuz" cevabı verdi.

[Hata Bildir]
31.10.2014 23:25:06. #1.12#