09:4800
SON DAKİKA İRAN HABERLERİ

Son Dakika İran Haberleri

  İran'dan Dostluk Mesajı

  İran İslam Meclisi İran Türkiye Dostluk Komitesi Başkanı Hüseynisadr, "Recep tayyip Erdoğan'ın cumhurbaşkanlığı döneminde her iki ülke arasındaki ilişkilerin geçmişten daha iyi olacağını ümit ediyoruz" "Yeni Cumhurbaşkanı ülkenin sorunlarıyla ilgilenmeye devam edeceğini ve muhaliflerine taraftarlarıyla aynı mesafede olacağını ilan etti. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  3. Uluslararası Ardeşen Mahalli Off-Road Oyunları

  Oyunlar, renkli görüntülere sahne oldu. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Yemen'de Çözüm Arayışları

  Yemen Cumhurbaşkanı Hadi'nin Husilerle müzakere için yeniden görevlendirdiği komite çalışmalara başladı. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız, Kayseri'de

  Yıldız: "Maliyetlerimiz arttı ancak Eylül ayında da aynı doğal gaz fiyatlarıyla devam edeceğiz" "Türkiye, IŞİD'den herhangi bir petrol almamıştır, rafinerisinde, TÜPRAŞ'ta, böyle bir petrolü işlememiştir. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Wsj: Işid'e Karşı Mücadeleyi Kazanmak İçin Türkiye "Kritik" Müttefik

  IŞİD'in "dehşet verici" yükselişinin "eski düşmanları dost haline getirdiği" belirtilirken Wall Street Journal gazetesi, IŞİD'e karşı "koalisyon" oluşturma planlarına vurgu yaptığı geniş haber analizinde Türkiye'nin IŞİD ile mücadelenin kazanılması açısından taşıdığı "kritik" önemi vurguluyor ve ABD ve diğer bazı ülkelerin, Türkiye'nin IŞİD'e katılmak isteyen yabancı militanların sınırından geçmesini engellemek amacıyla daha çok çaba göstereceğini umduklarını söylüyor. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız Açıklaması

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız Açıklaması

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Eylül ayında da aynı doğalgaz fiyatları ile devam edileceğini belirterek, sorulan bir soru üzerine, “Israrla ve altını kalın çizgilerle çizerek söylüyoruz. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  İran-Suudi Arabistan İlişkileri

  İran Dışişleri Bakanı Zarif: "İki ülke birçok ortak menfaate sahip olduğu gibi radikalizm, şiddet ve terör gibi birçok ortak tehlikeyle de karşı karşıya bulunmaktadır" "New York’ta yapılacak BM Genel Kurulu toplantılarında Suudi Arabistanlı mevkidaşımla görüşebilirim" (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Irak: Uluslararası Toplum Amerli'deki Vahim Duruma Sessiz

  Irak, uluslararası toplumu, ülkenin kuzeyindeki Şii Türkmen kenti Amerli'deki halkın vahim durumuna sessiz kalmakla suçladı. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Suriye İhvan Lideri: IŞİD Türkiye'deki Hedefleri Vurabilir

  Suriye İhvan Lideri: IŞİD Türkiye'deki Hedefleri Vurabilir

  Suriye Müslüman Kardeşler lideri Muhammed Riyad Şukfa "IŞİD'in Türkiye'ye girdiği yönünde elimizde bilgi var. Güçlenirlerse askeri ve sivil hedefleri vurabilirler" dedi. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.09.2014 09:48:41. #1.13#