SON DAKİKA İRFAN DİNÇ HABERLERİ

Son Dakika İrfan Dinç Haberleri

 • 17:06 Başkan Dinç, Şehit Cenazesi ile İlgili Haberler İçin Suç Duyurusunda Bulunacak Başkan Dinç, Şehit Cenazesi ile İlgili Haberler İçin Suç Duyurusunda Bulunacak Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun programı nedeniyle aynı gün defnedilecek şehit cenazesinin 'bekletildiği' yönünde basında yer alan haberlere tepki gösterdi.
 • 15:47 Çankırı Belediye Başkanı Dinç Açıklaması Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, "Şehit cenazesi üzerinden adice, rezilce bir saldırı yapılıyor.
 • 20:29 Çankırı Belediye Başkanı Dinç Açıklaması Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, "Öksüz ve engelli bir gencimiz için düzenlenen bu etkinliğe engelli gencin ricasını kırmayıp katılan Sayın Bakanımız Veysel Eroğlu ve oradakiler için yapılan bu haksız haber ve sosyal medyada yapılan yorumlar en hafif deyim ile insafsızlıktır" ifadelerini kullandı.
 • 18:55 Germece Köyünde Yağmur Duası Germece Köyünde Yağmur Duası Çankırı’ya bağlı Germece Köyünde yağmur duası yapıldı.
 • 17:05 Kent Konseyleri Çankırı'da Buluştu Türkiye Kent Konseyleri Birliği Bölge Toplantısı, Çankırı'da başladı.
 • 14:19 Bakan Espiriyle Bakan Espiriyle "Başımıza İş Aldık Dedi", Dinleyenler Gerçek Sandı Ortam Buz Kesti Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Kıbrıs'a su götürdük ama başımıza da iş açtık." dedi. Salondakiler espiriyi biraz geç anlayınca kısa bir sessizlik yaşandı.
 • 17:42 Temiz Bir Çankırı İçin Bireysel Mücadele Çağrısı Temiz Bir Çankırı İçin Bireysel Mücadele Çağrısı Mart ayından itibaren larva mücadelesi çalışmalarına ağırlık veren Çankırı Belediyesi, yaz aylarının korkulu rüyası vektör ile ilgili en büyük mücadelenin bireysel mücadele olduğuna dikkatleri çekti.
 • 16:40 Çankırı Belediyesi'nden Temiz Çevre İçin Çağrı Çankırı Belediyesi, yaz aylarının korkulu rüyası vektör ile ilgili en büyük mücadelenin bireysel mücadele olduğuna dikkat çekerek, vatandaşları sinekle mücadelede bilinçli hareket etmeye çağırdı.
 • 19:25 Çocuk Şenliği Mülteci Çocukların Yüzünü Güldürdü Çocuk Şenliği Mülteci Çocukların Yüzünü Güldürdü Çankırı Belediyesi’nin 2016 yılı 23 Nisan Çocuk Şenliği’ne Çankırı’da yaşayan mülteci çocuklar da resimleriyle katıldı.
 • 20:14 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Çankırı Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını hazırladığı etkinliklerle kutladı.
 • 17:51 Küçük Başkanın Sigara Hassasiyeti Küçük Başkanın Sigara Hassasiyeti 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Belediye Başkanlığı koltuğunu Başkan İrfan Dinç'ten devralan TOKİ İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Hasan Coşkun, okulunun bahçesine oyun parkı yapılmasını ve çocukların sigaranın zararları konusunda bilinçlendirilmesini istedi.
 • 12:52 Çankırı Belediyesi Araç Filosunu Güçlendirdi Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, 12 yıllık belediye başkanlığı döneminde araç sayısını 123 artırarak 146'ya çıkardığını kaydetti.
 • 22:37 Çankırı'da Mangala Turnuvası Çankırı'da Mangala Turnuvası GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Çankırı'da mangala turnuvası Turnuvadan detay görüntüler Belediye Başkanı İrfan Dinç'in konuşması İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı'nın konuşması Çankırı'da mangala turnuvası İlkokul kategorisinde İlyas Sona, ortaokul kategorisinde ise Nisa Nur Doğan birinci oldu Şehzadelerin zeka oyunu olarak bilinen mangalanın ödüllü turnuvası Çankırı'da yapıldı.
 • 18:40 Çankırı'da Mangala Turnuvası Şehzadelerin zeka oyunu olarak bilinen mangalanın ödüllü turnuvası Çankırı'da yapıldı.
 • 17:41 Ödüllü Mangala Turnuvası' Yapıldı Ödüllü Mangala Turnuvası' Yapıldı Unutulmaya yüz tutan ve şehzadelerin zeka oyunu olarak bilinen mangalaya Çankırılılar sahip çıktı.
 • 17:22 Özel Eğitimli Çocuklar 'Şef' Oldu Özel Eğitimli Çocuklar 'Şef' Oldu Çankırı Belediyesi düzenlediği etkinlikle özel eğitimli çocuklara pasta yapma keyfi yaşattı.
 • 13:26 Özel Eğitimli Çocuklar "Şef" Oldu Çankırı Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikte özel eğitimli çocuklar, pasta yapmayı öğrendi.
 • 22:27 Çankırı Belediyesine Çankırı Belediyesine "Palalı" Saldırı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Çankırı Belediyesine "palalı" saldırı Belediye önünden görüntü Palalı kişiden görüntü Polisin 2 kişiyi alması Kırılan camlardan görüntü Çankırı Belediyesine "palalı" saldırı "Pala" tabir edilen bıçakla belediye binasının bazı camlarını kıran ve bir otomobile zarar veren 2 kişi gözaltına alındı Çankırı'da belediye binasının bazı camlarını kıran ve bir otomobile zarar veren 2 kişi gözaltına alındı.
 • 20:45 Belediye Başkanıyla Görüşmek İçin Bina ve Aracın Camlarını Kırdılar Belediye Başkanıyla Görüşmek İçin Bina ve Aracın Camlarını Kırdılar Çankırı'da, belediye başkanı ile görüşmek isteyen iki kişi, ellerinde bulunan pala ve benzin bidonuyla çevredekileri tehdit edip, belediye binası ve önündeki aracın camlarını kırdı.
 • 20:20 Çankırı Belediyesine "Palalı" Saldırı Çankırı'da belediye binasının bazı camlarını kıran ve bir otomobile zarar veren 2 kişi gözaltına alındı.
 • 15:26 Başkan Dinç: Gençlerimiz, Geleceğin Türkiye'sini Kuracak Omurgadır Başkan Dinç: Gençlerimiz, Geleceğin Türkiye'sini Kuracak Omurgadır AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından düzenlenen 'Gençlik ve Belediye' temalı yarışmada il belediyeleri kategorisinde yaptığı çalışmalarla Türkiye 2.'si olarak Başbakan Ahmet Davutoğlu’ndan ödül alan Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, “Gençlerimiz, geleceğin Türkiye'sini kuracak omurgadır.
 • 10:32 Çankırı'da Zabıta Denetimleri Artırdı Çankırı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince, şehir merkezinde bulunan kahvehane, kıraathane ve çay ocaklarında denetim yapıldığı bildirildi.
 • 10:24 Zabıta Ekipleri Kahvehaneleri Mercek Altına Aldı Zabıta Ekipleri Kahvehaneleri Mercek Altına Aldı Çankırı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, şehir merkezinde bulunan kahvehane, kıraathane ve çay ocaklarında denetim yaptı.
 • 14:13 Çankırı'da Park Sayısı Artıyor Çankırı'da Park Sayısı Artıyor Çankırı Belediyesi il, ilçe ve köylere yaptığı 90 adet parka bir yenisini daha ekledi.
 • 13:54 Engellilere Tekerlekli Sandalye Yardımı Çankırı Belediyesi tarafından 2 engelliye tekerlekli sandalye hediye edildi.
 • 13:51 Çankırı Belediyesi'nden Engelli Vatandaşlara Tekerlekli Sandalye Çankırı Belediyesi'nden Engelli Vatandaşlara Tekerlekli Sandalye Çankırı Belediyesi, engelli vatandaşlara ihtiyaçları olan tekerlekli sandalyeleri hediye ediyor.
 • 19:00 İl Müftülüğü'nden Başkan Dinç'e Kutlu Doğum Ziyareti İl Müftülüğü'nden Başkan Dinç'e Kutlu Doğum Ziyareti Çankırı İl Müftüsü Aslan Türk, Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla Belediye Başkan’ı İrfan Dinç’i makamında ziyaret etti.
 • 16:21 Seyfullah Karadeniz'i, Milli Takım Kampına Başkan Dinç Uğurladı Seyfullah Karadeniz'i, Milli Takım Kampına Başkan Dinç Uğurladı Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, milli güreşçi işitme engelli Seyfullah Karadeniz'i şampiyonaya yolcu etti.
 • 17:52 Çankırılı Hanımlar Üç Ayları Coşkuyla Karşıladı Çankırılı Hanımlar Üç Ayları Coşkuyla Karşıladı Çankırı Seydi Köyü Hacı Muradı Veli Türbesi, Çankırılı hanımların ziyaret akınına uğradı.
 • 16:46 Anadolu Ajansı'nın 96. Kuruluş Yıl Dönümü Çankırı ve Amasya'da bazı belediye başkanları Anadolu Ajansı'nın (AA) 96. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
 • 14:29 Tren Kütüphane Miniklerin İlği Odağı Oldu Tren Kütüphane Miniklerin İlği Odağı Oldu Çankırı Belediyesi’nin çocuklara okuma alışkanlığı kazandırmak ve dijital çağın olumsuz etkilerinden kurtarmak hazırlanan Tren Kütüphane, çocukların ilgi odağı oldu.
 • 15:48 Çankırı'da Fırınlar Denetlendi Çankırı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, şehir merkezinde ve mahallelerde faaliyet gösteren fırın ve simit evlerinde denetleme yaptı.
 • 12:28 Çankırı Belediyesi'nde Haşere ile Mücadelede Yeni Dönem Çankırı Belediyesi'nde Haşere ile Mücadelede Yeni Dönem Çankırı Belediyesi, haşere mücadelesinde yeni döneme başladı.
 • 11:53 Çankırı'da "Gemi Kütüphane" Yapılacak Çankırı Belediyesince, çocuklara kitap okuma alışkanlığını kazandırmak daha önce yapılan tren ve uçak kütüphaneden sonra gemi kütüphane de yapılacak.
 • 11:49 Çankırı Belediyesi'nde Haşere ile Mücadelede Yeni Dönem Çankırı Belediyesi'nde Haşere ile Mücadelede Yeni Dönem Çankırı Belediyesi, haşere mücadelesinde yeni döneme ilklerle başladı.
 • 20:51 Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım'ın İncelemeleri Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım'ın İncelemeleri GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın ncelemelerde bulunması Yıldırım'ın Tren kütüphaneyi gezmesi Bakan Yıldırım'ın vatandaşlarla sohbet etmesi Belediye Başkanı İrfan Dinç'in Bakan Yıldırım'a bilgi vermesi Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım Çankırı'da Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Çankırı'da incelemelerde bulundu.
 • 23:25 Boynukalın: 'Terör Belası Dediğimiz Şey Bilgisizlikten, Cehaletten Kaynaklanıyor' Boynukalın: 'Terör Belası Dediğimiz Şey Bilgisizlikten, Cehaletten Kaynaklanıyor' GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Tren kütüphane açılışından detay Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Abdurrahim Boynukalın'ın konuşması Çankırı Gençlik Merkezi'nden detay görüntü Boynukalın'ın da yer aldığı protokol üyelerinin futbol maçından detay görüntü Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Boynukalın: "Türkiye'nin en büyük derdi terör belası. Terör belası dediğimiz şey bilgisizlikten, cehaletten kaynaklanıyor.
 • 18:15 Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Boynukalın Açıklaması Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Abdurrahim Boynukalın, "Türkiye'nin en büyük derdi terör belası. Terör belası dediğimiz şey bilgisizlikten, cehaletten kaynaklanıyor.
 • 15:27 Çankırı'da 'Tren Kütüphane' Açıldı Çankırı'da 'Tren Kütüphane' Açıldı Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Abdurrahim Boynukalın, Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç tarafından Tren Kütüphane’ye dönüştürülen 110 yıllık tarihi lokomotifin açılışını gerçekleştirdi.
 • 15:06 Çankırı Türkiye'de Bir İlk Tren Kütüphane Açıldı Çankırı Belediyesi tarafından 'Çankırı Kütüphaneler Şehri Oluyor' sloganı ile başlatılan Uçak, Tren, Gemi Kütüphaneleri projelerinden ilki olan Tren Kütüphane, düzenlenen törenle hizmete sunuldu.
 • 12:31 Çocuklar İçin Çocuklar İçin "Uçak" ve "Tren" Kütüphane GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : -Tren kütüphaneden detaylar -Kitap okuyan çocuklar -Belediye başkanı İrfan Dinç konuşması -Güneş İlkokulu 3. Sınıf öğrencisi Mehmet Onur Kale ile röportaj -Uçak kütüphaneden detaylar Çocuklar için "uçak" ve "tren" kütüphane Çankırı Belediyesi, uçuş ömrünü doldurmuş bir Airbus A 300 tipi uçak ile hurdaya ayrılmış iki vagon ve bir lokomotifi, çocuk kütüphanesine dönüştürdü Belediye Başkanı Dinç: "Çocuklarımızın iyi yetişmelerini, gelişmiş bireyler olmalarını, donanımlı olmalarını çok önemsiyoruz.
 • 10:59 Çocuklar İçin "Uçak" ve "Tren" Kütüphane Çankırı Belediyesi, uçuş ömrünü tamamlamış bir Airbus A 300 tipi uçak ile hurdaya ayrılmış iki vagon ve bir lokomotifi, çocuklara kitap okuma alışkanlığını kazandırmak amacıyla kütüphaneye dönüştürdü.
 • 12:04 Başkan Dinç Gençlerle Bir Araya Geldi Başkan Dinç Gençlerle Bir Araya Geldi Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, Erciyes Üniversite’si öğrenciler ile bir araya geldi.
 • 20:18 Bakan Yardımcısı Tüfekci Doğaya Keklik Salımı Törenine Katıldı Bakan Yardımcısı Tüfekci Doğaya Keklik Salımı Törenine Katıldı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Çankırı Belediyesini ziyaret Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç'in bilgi vermesi Orman ve Su İşleri Bakanlığı Çankırı Fidanlığında iyileştirilen yaralı şahinin doğala salınması Keklik salım töreni Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Tüfekci doğaya keklik salımı törenine katıldı Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Harun Tüfekci, Çankırı Şube Müdürlüğünde yetiştirilen kekliklerle tedavisi gerçekleştirilen şahini doğaya bıraktı.
 • 23:33 Çankırı, Türkiye'de Çankırı, Türkiye'de "Havası Temiz İl" Seçildi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Şehrin çeşitli noktalarından detay görüntü Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç'in makamındaki basın toplantısı Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç'in konuşması Çankırı, Türkiye'de "havası temiz il" seçildi Çankırı Belediye Başkanı Dinç: "Türkiye'deki 18 sivil toplum kuruluşunun oluşturduğu Temiz Hava Hakkı Platformu raporuna göre Çankırı, Türkiye'de havanın kirli olmadığı tek il oldu" "Hava kirliliği ölçümü yapılan tüm istasyonlardan alınan verilere göre oluşturulan raporda, hava temizliği bakımından Dünya Sağlık Örgütünün limitlerine 81 il içerisinde uygun tek il Çankırı" Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, Dünya Sağlık Örgütünün hava kalite limiti dikkate alınarak yapılan değerlendirmeye göre Türkiye'de sadece Çankırı'da havanın temiz çıktığını bildirdi.
 • 19:39 Çankırı, Türkiye'de "Havası Temiz İl" Seçildi Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, Dünya Sağlık Örgütünün hava kalite limiti dikkate alınarak yapılan değerlendirmeye göre Türkiye'de sadece Çankırı'da havanın temiz çıktığını bildirdi.
 • 18:26 Başkan Dinç: Türkiye'nin Ciğeri 'Çankırı' Oldu Başkan Dinç: Türkiye'nin Ciğeri 'Çankırı' Oldu Türkiye'deki hava kirliliğinin boyutunu gözler önüne seren Temiz Hava Hakkı Platformu raporuna göre Çankırı, Türkiye'de havanın kirli olmadığı tek il oldu.
 • 16:10 Çankırı En Temiz Havalı Şehrin Başkanından Davet Var Çankırı En Temiz Havalı Şehrin Başkanından Davet Var En temiz havalı şehrin başkanından davet varEthem YENİGÜRBÜZ/ÇANKIRI, (DHA)- DÜNYA Sağlık Örgütü'nün hava kirliliği kriterlerinin altındaki tek şehir olarak açıklanan Çankırı'nın Belediye Başkanı İrfan Dinç, sağlıklı bir şekilde yaşamak isteyenleri havası temiz olan Çankırı'ya davet etti.
 • 14:26 Kadın Çiftçiler Peynir Üreterek Aile Bütçesine Katkı Sağlayacak Kadın Çiftçiler Peynir Üreterek Aile Bütçesine Katkı Sağlayacak Çankırı'da yerel yönetim kamu kurum ve kuruluşlarının ortak girişimi ile başlatılan süt ürünleri ve peynir yapımı kursunu başarı ile tamamlayan kursiyerler sertifikalarını aldı.
 • 12:02 Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 101. Yılı Çankırılı kadınlar, Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 101. yılı dolayısıyla Çanakkale'de şehit olan 253 bin şehit için 253 bin Yasin suresi okudu.