SON DAKİKA İRFAN DİNÇ HABERLERİ

Son Dakika İrfan Dinç Haberleri

 • 21:52Sığınmacı Çocukları Gönlünce EğlendiSığınmacı Çocukları Gönlünce EğlendiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Sığınmacı çocukları gönlünce eğlendi Çocukların eğlencesinden görüntü Belediye başkanının eşi Zeynep Perihan Dinç'in konuşması Sığınmacı çocukları gönlünce eğlendi Çankırı Belediyesi tarafından kentte yaşayan sığınmacıların çocukları için eğlence programı düzenlendi Çankırı Belediye Başkanı Dinç'in eşi Zeynep Perihan Dinç: "Çocukların üzerinden silahlarınızı çekin.
 • 17:37Çankırı'daki Mülteci Çocuklar Doyasıya EğlendiÇankırı'daki mülteci çocuklar doyasıya eğlendi Suriye ve Irak'taki savaştan kaçan sığınmacı ailelerin çocukları için Çankırı Belediyesi eğlence programı düzenledi.
 • 17:37Çankırı'daki Mülteci Çocuklar Doyasıya EğlendiÇankırı'daki Mülteci Çocuklar Doyasıya EğlendiÇankırı'daki mülteci çocuklar doyasıya eğlendi Suriye ve Irak'taki savaştan kaçan sığınmacı ailelerin çocukları için Çankırı Belediyesi eğlence programı düzenledi.
 • 17:07Sığınmacı Çocukları Gönlünce EğlendiÇankırı'da yaşayan sığınmacı ailelerin çocukları için belediye tarafından eğlence programı gerçekleştirildi.
 • 17:06Çankırı'da Mülteci Çocuklar EğlendiÇankırı'da Mülteci Çocuklar EğlendiSuriye ve Irak'taki savaştan kaçan sığınmacı ailelerin çocukları için Çankırı Belediyesi eğlence programı düzenledi.
 • 15:57Mülteci Çocuklara Eğlence ProgramıMülteci Çocuklara Eğlence ProgramıYaşadıkları şehirlerdeki iç savaşlardan kaçarak Türkiye’ye sığınan mülteci çocuklar için Çankırı Belediyesi eğlence programı düzenledi.
 • 13:40Çankırı Belediyesi Bir Ayda 3 Bin 500 Kişiyi SevindirdiÇankırı Belediyesince "Yürekleri ısıtalım" sloganıyla fazla giysilerinin ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması için kent merkezindeki parkta oluşturulan "giysi dolabı"ndan yaklaşık 3 bin 500 kişi yararlandı.
 • 13:24Giysi Dolabından 1 Ayda 3 Bin 500 Kişi YararlandıGiysi Dolabından 1 Ayda 3 Bin 500 Kişi YararlandıÇankırı Belediyesi'nin ‘Yürekleri Isıtalım’ sloganı ile ihtiyaç sahipleri için başlatmış olduğu giysi dolabı kampanyası büyük ilgi gördü.
 • 12:39Giysi Dolabı" Bin Kişiyi SevindirdiÇankırı Belediyesi tarafından evlerdeki fazla giysilerin ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması için şehrin en işlek parkına konulan "giysi dolabı", 2 haftada yaklaşık bin kişiyi sevindirdi.
 • 12:30Anneler Bayırbucak Türkmenleri İçin Kazak ÖrdüAnneler Bayırbucak Türkmenleri İçin Kazak ÖrdüÇankırı Belediyesi tarafından Bayırbucak Türkmenleri için başlatılan ‘Kardeşliğe Bir İlmek de Sen At’ kampanyası kapsamında Türk Anneler Derneği Çankırı Şubesi üyeleri, ördükleri el ürünlerini belediyeye teslim etti.
 • 11:45Annelerin Ördüğü Kazaklar Bayırbucak Türkmenlerini IsıtıcakÇankırı Belediyesi tarafından Bayırbucak Türkmenlerine yardım amacıyla başlatılan "Kardeşliğe Bir İlmek de Sen At" adlı kampanyaya destek olan Türk Anneler Derneği üyeleri, ördükleri kışlık giysileri Bayırbucak Türkmenlerine gönderilmesi amacıyla yetkililere teslim etti.
 • 13:22Çankırı'da Sokak Hayvanları İçin Mama BırakıldıÇankırı Belediyesi tarafından sokak hayvanları için mama bırakıldı.
 • 14:07Kardeşliğe Bir İlmek de Sen AtKardeşliğe Bir İlmek de Sen At" ProjesiGörüntü Dökümü: Çankırı Belediyesi Beyaz Masa birimi Kıyafet yardımları Kadınların kıyafet kolilerini getirmesi AK Parti Çankırı Kadın Kolları Başkanı Hacer Rukiye Yıldırım'ın açıklamaları "Kardeşliğe bir ilmek de sen at" projesi Çankırı Belediyesince Bayırbucak Türkmenlerine yardım amacıyla başlatılan "Kardeşliğe bir ilmek de sen at" projesini AK Parti Çankırı Kadın Kolları İl Başkanlığı da destekledi Kadınların ördüğü giyim malzemeleri Türkmenlere iletilmek üzere belediyeye teslim edildi Çankırı Belediyesi tarafından Bayırbucak Türkmenlerine yardım amacıyla başlatılan "Kardeşliğe bir ilmek de sen at" projesine AK Parti Çankırı Kadın Kolları İl Başkanlığından destek geldi.
 • 12:41Kardeşliğe Bir İlmek de Sen At" ProjesiÇankırı Belediyesi tarafından Bayırbucak Türkmenlerine yardım amacıyla başlatılan "Kardeşliğe bir ilmek de sen at" projesine AK Parti Çankırı Kadın Kolları İl Başkanlığından destek geldi.
 • 11:45Başkan Dinç: Ilgaz, Yeteri Kadar TanıtılmıyorBaşkan Dinç: Ilgaz, Yeteri Kadar TanıtılmıyorYurdumuzun önemli kayak merkezlerinden Ilgaz Dağı'nın, kayak merkezinden çok doğal güzelliği ile ön plana çıktığı belirtildi.
 • 15:53Çankırı Belediyesi'nden Final Sınavları Haftasında Öğrencilere Sıcak ÇorbaÇankırı Belediyesi'nden Final Sınavları Haftasında Öğrencilere Sıcak ÇorbaÇankırı Belediyesi, final sınavları öncesi bin 400 öğrenciye çorba ikramında bulundu.
 • 15:20Çankırı Belediyesinden Üniversite Öğrencilerine Çorba İkramıÇankırı Belediyesi, final sınavları döneminde bin 400 üniversite öğrencisine sıcak çorba ikram etti.
 • 23:18Giysi DolabıGiysi Dolabı" AçıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Giysi dolabından detay Açılıştan detay Vali Vahdettin Özan'ın konuşması Belediye Başkanı İrfan Dinç'in konuşması Çankırı'da "giysi dolabı" açıldı Belediye tarafından başlatılan uygulamayla, ihtiyaç sahipleri, hayırseverler tarafından giysi dolabına bırakılan kıyafetleri alabilecek Çankırı Belediye Başkanı Dinç: "Geleneklerimize, örf ve ananelerimize uygun bir yardım mekanizması oluşturduk. Veren el, alan eli görmüyor" Çankırı Belediyesi tarafından bir parkta ihtiyaç sahipleri için "giysi dolabı" açıldı.
 • 15:55Şehit Mezarına 48 Yıl Sonra Duygusal ZiyaretŞehit Mezarına 48 Yıl Sonra Duygusal ZiyaretGörüntü Dökümü: Şehitlikten detay Şehit yakınlarının mezarlığı ziyaretleri Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç'in konuşması Şehidin kardeşi Ali Çetintaş'ın konuşması -Yeğen Adem Çetintaş'ın konuşması Şehit mezarına 48 yıl sonra duygusal ziyaret Çankırı'da vatani görevini yaparken 1968 yılında trafik kazası sonucu şehit düşen ve o tarihte memleketi Ağrı'ya götürülemediği için Çankırı'da defnedilen şehit Filit Çetintaş'ın mezarı belediye ekipleri tarafından bulundu.
 • 12:05Çankırı'da Askıda Giysi DönemiÇankırı'da Askıda Giysi DönemiÇankırı'da belediye tarafınan 'Yüresleri Isıtalım' sloganı ile hayata geçirilerek ihtiyaç sahiplerine askıda ekmek ve kahve uygulamasından sonra askıda giysi yardımı dönemi de başlatıldı.
 • 11:30Çankırı'da İhtiyaç Sahipleri İçin 'Giysi Dolabı' UygulamasıÇankırı'da İhtiyaç Sahipleri İçin 'Giysi Dolabı' UygulamasıÇankırı'da belediye tarafınan "Yürekleri Isıtalım" sloganı ile hayata geçirilen ihtiyaç sahiplerine askıda ekmek ve kahve uygulamasından sonra askıda giysi yardımı dönemi de başlatıldı.
 • 10:15Vali Özcan: Makarnayı Adamın Suratına Atar Gibi AtıyoruzVali Özcan: Makarnayı Adamın Suratına Atar Gibi AtıyoruzÇankırı merkezde bir parkta, açık alanda ihtiyaç sahipleri için ‘Giysi Dolabı’ kuruldu.
 • 17:01Çankırı'da Öğrenciler "Ertuğrul 189" Filmini İzlediÇankırı'da Türk-Japon ortaklığı ile kurulan lastik fabrikası tarafından yapılan organizasyonla çevre köylerde okuyan 110 öğrenci "Ertuğrul 1890" filmini izledi.
 • 16:42Çankırı'ya Bir de Buradan BakınÇankırı'ya Bir de Buradan Bakınİl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile Çankırı Çalışan Gazeteciler Derneği'nin birlikte düzenlediği ‘Çankırı'ya Bir de Buradan Bakın 3. Fotoğraf Sergisi’ 100. Yıl Kültür Merkezi Güzel Sanatlar Galerisi’nde açıldı.
 • 17:01Bayırbucak Türkmenleri İçin Örgü Kampanyası BaşlatıldıBayırbucak Türkmenleri İçin Örgü Kampanyası BaşlatıldıBayırbucak Türkmenleri için daha önce yardım kampanyası düzenleyen Çankırı Belediyesi şimdi de ‘Kardeşliğe bir ilmek de sen at’ sloganı ile Suriye’de zor şartlar altında olan Bayırbucak Türkmenleri için örgü kampanyası başlattı.
 • 13:08Çankırı'da Mehmet Akif İnan Sergisi AçıldıEğitim Bir-Sen Çankırı Şubesi tarafından Mehmet Akif İnan'ın vefat yıl dönümünde anısına fotoğraf ve şiir sergisi açıldı.
 • 13:29Çankırı Belediyesi, Güneşten Kendi Elektriğini ÜretecekÇankırı Belediyesi, Güneşten Kendi Elektriğini ÜretecekÇankırı Belediyesi, hazırladığı yenilenebilir enerji kaynağı projesi ile güneş enerjisinden kendi elektriğini üretecek.
 • 15:27Çankırı Belediyesinden Bayır Bucak Türkmenlerine Yardım KampanyasıÇankırı Belediyesinden Bayır Bucak Türkmenlerine Yardım KampanyasıÇankırı Belediyesi, Suriye'nin kuzeyinde yerleşik olan ve son günlerde yoğun saldırılara maruz kalan Bayır Bucak Türkmenleri için yardım kampanyası başlattı.
 • 12:25Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Çankırı'daGençlik ve Spor Bakanı Kılıç Çankırı'daGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Çankırı Valiliği ve Çankırı Belediyesi’ni ziyaret etti.
 • 15:23Bit PazarıBit Pazarı" Nostalji Meraklılarının GözdesiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Pazardan detay görüntü, - Pazarın müdavimlerinden Recep Söyler'in açıklaması, - Pazarda satış yapanlardan Sadık Kaymaz'ın açıklaması, - Pazarın meraklısı Arif Çavuşoğlu'nun açıklaması, Çankırı'daki "bit pazarı" nostalji meraklılarının gözdesi- Ulu Cami'nin çevresinde 70 yıldır kurulan ve antika eşyaların satıldığı "bit pazarı" vatandaşlar tarafından ilgi görüyor- Belediye Başkanı Dinç: - "Orta yaşın üstündeki birçok Çankırılı her hafta bu pazarı ziyaret ederek geçmişe özlemini bir nevi gidermeye çalışıyor" Çankırı'da Ulu Cami çevresinde 70 yıldır kurulan "bit pazarı" vatandaşların akınına uğruyor.
 • 23:04AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül, Sokak İftarına KatıldıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül, Sokak İftarına KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sokak iftarından detay görüntü- Abdulhamit Gül'ün iftara katılanlarla sohbeti- Gül'ün açıklaması- Belediye Başkanı İrfan Dinç'in açıklaması ÇANKIRI - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdulhamit Gül, Çankırı Belediyesince kurulan yaklaşık 1 kilometre uzunluğundaki sokak iftarına katıldı.
 • 07:45Yıldızlar AltındaYıldızlar Altında" Teravih NamazıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Namazgahtan detay görüntü-Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç'in konuşması "Yıldızlar altında" teravih namazı- Çankırı'da sıcak havadan bunalan vatandaşlar, teravih namazını Recep Tayyip Erdoğan Parkı'ndaki namazgahta kılıyorlar Çankırı'da sıcak havadan bunalan vatandaşlar, teravih namazını Recep Tayyip Erdoğan Parkı'ndaki namazgahta açık havada kılıyor.
 • 10:59Tatlıçay Projesinin Hayata Geçirilmemesine Vatandaşlar TepkiliTatlıçay Projesinin Hayata Geçirilmemesine Vatandaşlar TepkiliAdalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç’in yerel seçimlerde vaat ettiği Tatlıçay projesi bir türlü hayata geçirilmiyor.
 • 21:5210 Bin Kişi Sokakta İftar Yaptı10 Bin Kişi Sokakta İftar Yaptıİftar alanından detay görüntü-Belediye başkanı İrfan Dinç ve Vali Vahdettin Özcan'ın vatandaşların masasını gezmesi.Yemek dağıtımından detayBelediye başkanı İrfan Dinç, açıklama Çankırı'da 10 bin kişi sokakta iftar yaptı- Çankırı Belediyesince kurulan 1 kilometre uzunluğundaki iftar sofrasında yaklaşık 10 bin kişi oruç açtı- Belediye Başkanı Dinç: - "Her geçen yıl iftarlara katılım oranı bir önceki yıla göre yaklaşık yüzde 50 artış gösteriyor" Çankırı Belediyesince kurulan 1 kilometre uzunluğundaki iftar sofrasında yaklaşık 10 bin kişi oruç açtı.
 • 23:546 Bin Kişi Sokakta İftar Açtı6 Bin Kişi Sokakta İftar AçtıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Çankırı sokak iftarından detaylar- Vatandaşlardan iftar sofrasından detay- Belediye Başkanı İrfan Dinç'in açıklaması Çankırı'da 6 bin kişi sokakta iftar yaptı Çankırı Belediyesince kurulan yaklaşık 1 kilometrelik iftar sofrasında 6 bin kişi oruç açtı.
 • 03:56Çankırı Karatekin Üniversitesi'nde Mezuniyet TöreniÇankırı Karatekin Üniversitesi'nde Mezuniyet TöreniGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Öğrencilerin alana gelişi-Törenden detay-Kep fırlatma-Rektör Prof. Dr. Ali İbrahim Savaş'ın konuşması Çankırı Karatekin Üniversitesi'nde mezuniyet töreni Çankırı Karatekin Üniversitesi 2014-2015 yılı mezuniyet töreni yapıldı.
 • 16:02Engelli Gençlerden Yaran GösterisiEngelli Gençlerden Yaran GösterisiÇANKIRI Belediyesi Engelli Koordinasyon Merkezi tarafından düzenlenen engelliler yaran gösterisi büyük ilgi gördü.
 • 15:38Çankırı Engelli Gençlerden Yaran GösterisiÇankırı Engelli Gençlerden Yaran GösterisiEngelli gençlerden yaran gösterisi ÇANKIRI Belediyesi Engelli Koordinasyon Merkezi tarafından düzenlenen engelliler yaran gösterisi büyük ilgi gördü.
 • 17:53Çankırı'da Ahilik Haftası KutlamasıÇankırı'da Ahilik Haftası KutlamasıÇankırı'da Ahilik Haftası kutlaması Çankırı'da Ahilik Haftası çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.
 • 11:58Çankırı'da İstihdam Merkezi 7 Bin Kadına Umut OlduÇankırı'da İstihdam Merkezi 7 Bin Kadına Umut OlduÇankırı'da meslek öğrenen yaklaşık 7 bin ev hanımı, ekonomik hayata aktif şekilde katılmanın mutluluğunu yaşıyor.
 • 13:37Başbakan Davutoğlu Çankırı'ya GeldiBaşbakan Davutoğlu Çankırı'ya GeldiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Helikopter Atatürk Stadı'na inişi-Stattan ayrılışı Başbakan Davutoğlu Çankırı'ya geldi Başbakan Ahmet Davutoğlu, helikopterle saat 12.50'de Çankırı'ya geldi.
 • 17:05Çankırı Tren Kütüphane'ye KavuşuyorÇankırı Tren Kütüphane'ye KavuşuyorÇankırı Belediyesi, kenti kütüphaneler şehri yapma projesi kapsamında yapımı tamamlanan Tren Kütüphane, yeni yerine taşındı.
 • 15:27Çankırı, Tren Kütüphaneye KavuştuÇankırı, Tren Kütüphaneye KavuştuÇankırı Belediyesi'nin kenti kütüphaneler şehri yapma projesi kapsamında yapımı tamamlanan tren kütüphane; iki vinç, 4 TIR ve 20 işçinin 12 saatlik çalışması sonucu Şehitler Anıtı yanına konuldu.
 • 16:45Japon Lastik Devi Çankırı'da Deneme Üretimine BaşladıJapon Lastik Devi Çankırı'da Deneme Üretimine BaşladıÇANKIRI'da dünyaca ünlü Japon lastik devi Sumitomo tarafından Türk-Japon ortaklığı ile kurulan Rubber Ako lastik fabrikası deneme üretimine başladı.
 • 16:26Türk-Japon Ortaklığıyla İnşa Edilen Fabrikada İlk Lastik ÜretildiTürk-Japon Ortaklığıyla İnşa Edilen Fabrikada İlk Lastik ÜretildiÇankırı’ya Türk-Japon ortaklığı ile ciddi bir yatırım hamlesi gerçekleştiren Sumitomo Rubber AKO Lastik firması, deneme üretimi ile ilk lastiği üretti.
 • 12:36Türkiye'nin İlk İşaret Dili Festivali Çankırı'da DüzenlendiTürkiye'nin İlk İşaret Dili Festivali Çankırı'da DüzenlendiÇankırı Belediyesi ve Çankırı Valiliği işbirliğinde, Türkiye’de ilk kez İşaret Dili Festivali düzenlendi.
 • 12:23Çankırı'da En Sessiz 'İşaret Dili Festivali' Ne Büyük İlgiÇankırı'da En Sessiz 'İşaret Dili Festivali' Ne Büyük İlgiÇankırı Valiliği ve Çankırı Belediyesi'nin işbirliğinde Türkiye'de ilk kez düzenlenen İşaret Dili Festivali büyük ilgi gördü.
 • 13:04Çankırı'da Kar Küreme ÇalışmalarıÇankırı'da Kar Küreme ÇalışmalarıYurtta kış Çankırı'da etkili olan kar yağışı nedeniyle belediye ekiplerince kaldırım ve yollarda kar küreme çalışmaları yapıldı.
 • 11:57Çankırı'da Sokak Hayvanları İçin Yiyecek BırakıldıÇankırı'da Sokak Hayvanları İçin Yiyecek BırakıldıÇankırı'da kar yağışı ile birlikte yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanları için park ve refüjlerde bulunan mama kaplarına yiyecek bırakıldı.
 • 18:25Zihinsel Engelli Kızlar İçin Kına Gecesi YapıldıZihinsel Engelli Kızlar İçin Kına Gecesi YapıldıZihinsel engelli kızlar için kına gecesi yapıldı- Çankırı Belediyesince düzenlenen gecede zihinsel engelli kızlar, yöresel kıyafetler giyerek müzik eşliğinde eğlendi Çankırı Belediyesince zihinsel engelli kızlar için kına gecesi düzenlendi.