SON DAKİKA İRFAN DİNÇ HABERLERİ

Son Dakika İrfan Dinç Haberleri


İRFAN DİNÇ

ADAY - AKP - ÇANKIRI - MERKEZ

İrfan DİNÇ 1964 yılında Çankırı'da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Çankırı'da, yükseköğrenimini ise 19 Mayıs Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde tamamladı. Üniversite eğitiminin ardından siyasi hayata atılan Dinç, Çankırı'da kısa bir süre ticari... Devamı

   

  Çankırı Demirspor Era 2. Turda

  Çankırı Demirspor Era 2. Turda

  Çankırı Demirspor ERA, TBF As Başkanı, Uluslararası Basketbol Federasyonu (FIBA) Yönetim Kurulu Üyesi Harun Erdenay, TBF Yönetim Kurulu üyesi, Çankırı Demirspor ERA sponsoru Çankırılı iş adamı Alpay Ünal ile İTÜ-ERA Spor Kulübü İcra Kurulu Üyesi Turan Mutlu'yu konuk etti. (17 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Çankırı'da Kar Küreme Çalışmaları

  Çankırı'da Kar Küreme Çalışmaları

  Yurtta kış Çankırı'da etkili olan kar yağışı nedeniyle belediye ekiplerince kaldırım ve yollarda kar küreme çalışmaları yapıldı. (13 Ocak 2015 Salı )

   

  Çerçioğlu, En Başarılı 10. Büyükşehir Başkanı Oldu

  Çerçioğlu, En Başarılı 10. Büyükşehir Başkanı Oldu

  Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Türkiye genelinde yapılan ankette en başarılı büyükşehir belediye başkanları listesinde yer aldı. (12 Ocak 2015 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 25.01.2015 16:18:02. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA İRFAN DİNÇ HABERLERİ
[Hata Bildir]