22:1300
SON DAKİKA İSHAKÇELEBİ HABERLERİ

Son Dakika İshakçelebi Haberleri

   

  Saruhanlı'da Hemzemin Geçitlerde Düzenleme

  Saruhanlı'da Hemzemin Geçitlerde Düzenleme

  Saruhanlı’da ilçe sınırları içinde kalan hemzemin geçitlerde güvenliği artırmak için bir takım fiziki düzenlemeler yapılacak. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Soma'da Mühendisler Faciasından Önce Uyarmış

  Soma'da Mühendisler Faciasından Önce Uyarmış

  MMO'nun Soma Temsilcisi Maden Mühendisi Kadir Artan, ekim ayında, sorunları rapor olarak sunduklarını ve tehlikeye dikkat çektiklerini açıkladı. (21 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Reflektörler Trafik Kazalarını Azaltacak

  Reflektörler Trafik Kazalarını Azaltacak

  Türkiye’de en fazla traktörün bulunduğu Manisa’da traktör kaynaklı trafik kazalarını azaltmak için Emniyet Müdürlüğü tarafından başlatılan ‘Güvenli Traktör Kullanımı’ projesi kapsamında Büyükşehir Yasası sonrası Şehzadeler ilçesine bağlı bir mahalle olan Karaoğlanlı’da reflektör dağıtımı yapıldı. (04 Nisan 2014 Cuma )

   

  Manisa Belediyesi Çocuk Korosu Beldelerde

  Manisa Belediyesi Çocuk Korosu Beldelerde

  Manisa Belediyesi Konservatuvarı Çocuk Korosu, Çocuk Kültür Sanat Merkezleri işbirliğiyle, gelen yoğun talep üzerine çeşitli köy ve beldelerde konser vermeye başladı. (10 Haziran 2013 Pazartesi )

   

  Ulucami'de Kamulaştırmalar Devam Ediyor

  Ulucami'de Kamulaştırmalar Devam Ediyor

  Manisa Belediyesi Ulucami olarak bilinen İshakçelebi Mahallesi'nde yol ve yeşil alanda kalan üç adet parselde yıkım gerçekleştirdi. (05 Haziran 2013 Çarşamba )

   

  Parasını Alamayınca Kamyonu Kaçırdı

  Parasını Alamayınca Kamyonu Kaçırdı

  Manisa'nın Turgutlu ilçesinde, çalıştığı işyerinden parasını alamadığını iddia eden zanlı, kaçırdığı kamyonla birlikte Saruhanlı ilçesinde yakalandı. (31 Mayıs 2013 Cuma )

   

  Ücretini Alamayan Şoförün İşyerinin Kamyonunu Kaçırdığı İddiası

  Turgutlu ilçesinde elektrik tellerinin yer altına alınmasında görev yapan bir kişinin, çalıştığı yüklenici firmadan ücretini alamadığı ididasıyla firmaya ait kamyonu kaçırdığı iddia edildi. (31 Mayıs 2013 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

 • AK Parti'de Davutoğlu Dönemi

  AK Parti'de Davutoğlu Dönemi Ahmet Davutoğlu, bin 382 oy alarak AK Parti Genel Başkanı seçildi. Davutoğlu, konuşmasında Atatürk ve İsmet İnönü arasında devir teslim töreni yapılamadığını anımsattı.

 • Arsene Wenger, Forvette Alexis Sanchez'e Görev Verdi

  Arsene Wenger, Forvette Alexis Sanchez'e Görev Verdi Arsenal Teknik Direktörü Arsene Wenger, 3 forvet oyuncusunu yedekte bekletti ve hücumun en ucunda Barcelona'dan transfer ettikleri Alexis Sanchez'i görevlendirdi.

 • Tello Uçak Cinayetini PKK Üstlendi

  Tello Uçak Cinayetini PKK Üstlendi Bitlis'in Tatvan ilçesinde evinin önünde silahlı saldırı sonucu öldürülen emekli gemi kaptanı Tello Uçak cinayetini PKK üstlendi.

[Hata Bildir]
27.08.2014 22:13:12. #1.11#