SON DAKİKA İSHAKÇELEBİ HABERLERİ

Son Dakika İshakçelebi Haberleri

23:10
Manisa'da Kan Bağışı Kampanyası Manisa Kızılay Kan Merkezi ile Türk Kızılayı Sarıgöl Şubesi tarafından kan bağışı kampanyası düzenlendi.
Manisa'da Kan Bağışı Kampanyası
10:22
Saruhanlı'da Hemzemin Geçitlerde Düzenleme Saruhanlı’da ilçe sınırları içinde kalan hemzemin geçitlerde güvenliği artırmak için bir takım fiziki düzenlemeler yapılacak.
Saruhanlı'da Hemzemin Geçitlerde Düzenleme
17:16
Soma'da Mühendisler Faciasından Önce Uyarmış MMO'nun Soma Temsilcisi Maden Mühendisi Kadir Artan, ekim ayında, sorunları rapor olarak sunduklarını ve tehlikeye dikkat çektiklerini açıkladı.
Soma'da Mühendisler Faciasından Önce Uyarmış
16:53
Reflektörler Trafik Kazalarını Azaltacak Türkiye’de en fazla traktörün bulunduğu Manisa’da traktör kaynaklı trafik kazalarını azaltmak için Emniyet Müdürlüğü tarafından başlatılan ‘Güvenli Traktör Kullanımı’ projesi kapsamında Büyükşehir Yasası sonrası Şehzadeler ilçesine bağlı bir mahalle olan Karaoğlanlı’da reflektör dağıtımı yapıldı.
Reflektörler Trafik Kazalarını Azaltacak
17:02
Başbakan Yardımcısı Arınç Manisa'da Arınç: "Başbakanımızı lekelemeye çalışanları, yalan yanlış haksızlık yapanları Allah ıslah etsin.
Başbakan Yardımcısı Arınç Manisa'da
00:07
Gündem Özeti / 21 Mart 2014
16:31
Kazadan İki Hafta Sonra Öldü Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde sömestr tatilinde motosikletiyle kaza geçiren lise son sınıf öğrencisi tedavi gördüğü hastanede vefat etti.
15:39
Manisa'da Bin Çiftçiye Refklektör Dağıtıldı Manisa Emniyet Müdürlüğü ve TÜVTÜRK işbirliğiyle Manisa'da 7 farklı bölgede bin çiftçiye reflektör dağıtıldı.
Manisa'da Bin Çiftçiye Refklektör Dağıtıldı
13:57
Belediyesi kapanacak başkan, dizi oyuncusu oldu Manisa'nın büyükşehir belediyesi statüsüne alınmasıyla belediyesi kapanacak olan Saruhanlı İlçesi İshakçelebi Beldesi'nin belediye başkanı Ramazan Hakan Ulak, televizyonda yayınlanan dizide r...
Belediyesi kapanacak başkan, dizi oyuncusu oldu
11:18
Belediyesi Kapanacak Başkan, Dizi Oyuncusu Oldu Manisa'nın Saruhanlı ilçesine bağlı İshakçelebi Beldesi Belediye Başkanı Ulak, bir televizyonda yayınlanan dizide milletvekili olarak rol aldı.
Belediyesi Kapanacak Başkan, Dizi Oyuncusu Oldu
14:53
Saruhanlı'da Okul Binaları Yenileniyor Saruhanlı İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer Tayyar Tekin, ilçede 2013 yılında yatırım programında yer alan 8 okul binasından 3'ünün tamamlandığını bildirdi.
13:19
Manisa'da Yolcu Otobüsünün Devrilmesi Yaralıların kimlikleri tespit edildi
Manisa'da Yolcu Otobüsünün Devrilmesi
10:56
Manisa'da Yolcu Otobüsü Kanala Yuvarlandı: 46 Yaralı Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde, yolcu otobüsünün tahliye kanalına yuvarlanması sonucu meydana gelen kazada 46 kişi yaralandı.
Manisa'da Yolcu Otobüsü Kanala Yuvarlandı: 46 Yaralı
10:48
Manisa'da Yolcu Otobüsü Devrildi: 46 Yaralı Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde, tahliye kanalına devrilen yolcu otobüsündeki 46 kişi yaralandı.
Manisa'da Yolcu Otobüsü Devrildi: 46 Yaralı
10:07
Saruhanlı'da Yolcu Otobüsü Devrildi: 46 Yaralı Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde, tahliye kanalına devrilen yolcu otobüsündeki 46 kişi yaralandı.
Saruhanlı'da Yolcu Otobüsü Devrildi: 46 Yaralı
07:25
Manisa'da Yolcu Otobüsü Devrildi: 46 Yaralı Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde, yolcu otobüsünün şarampole devrilmesi sonucu 46 kişi yaralandı.
Manisa'da Yolcu Otobüsü Devrildi: 46 Yaralı
12:43
Saruhanlı Anadolubank İftar Yemeği Verdi Anadolubank A.Ş Saruhanlı Şubesi ilçedeki müşterilerine, çiftçilere ve protokol üyelerine iftar yemeği verdi.
Saruhanlı Anadolubank İftar Yemeği Verdi
16:45
Başkan Omuzlarda Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün, iftar sonrası Tevfikiye Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi.
Başkan Omuzlarda
14:06
Saruhanlı Roman Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Kuruldu Saruhanlı ilçesinde tüzük çalışmaları tamamlanan Saruhanlı Roman Kültür ,Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği faaliyete başladı.
13:12
Saruhanlı'da Romanlar Dernek Kurdu Manisa'nın Saruhanlı İlçesinde tüzük çalışmaları tamamlanan "Saruhanlı Roman Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği" kuruldu.
Saruhanlı'da Romanlar Dernek Kurdu
17:04
Başkan Ergün Manisa'nın Tanınmış İsimleri ve Dostlarını İftarda Ağırladı Manisa Belediye Başkanı Cengiz Manisa'nın tanınmış isimleri ve önde gelenleriyle eski milletvekilleri, belediye başkanları ve dostlarına Sultan Kafe'de iftar verdi.
Başkan Ergün Manisa'nın Tanınmış İsimleri ve Dostlarını İftarda Ağırladı
13:53
Başkan Ergün'den Saruhanlı Çıkarması Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Saruhanlı MHP İlçe Teşkilatı'nın düzenlediği iftar yemeğine katıldı.
Başkan Ergün'den Saruhanlı Çıkarması
20:10
Manisa Belediyesi Çocuk Korosu Beldelerde Manisa Belediyesi Konservatuvarı Çocuk Korosu, Çocuk Kültür Sanat Merkezleri işbirliğiyle, gelen yoğun talep üzerine çeşitli köy ve beldelerde konser vermeye başladı.
Manisa Belediyesi Çocuk Korosu Beldelerde
12:26
Ulucami'de Kamulaştırmalar Devam Ediyor Manisa Belediyesi Ulucami olarak bilinen İshakçelebi Mahallesi'nde yol ve yeşil alanda kalan üç adet parselde yıkım gerçekleştirdi.
Ulucami'de Kamulaştırmalar Devam Ediyor
15:13
Parasını Alamayınca Kamyonu Kaçırdı Manisa'nın Turgutlu ilçesinde, çalıştığı işyerinden parasını alamadığını iddia eden zanlı, kaçırdığı kamyonla birlikte Saruhanlı ilçesinde yakalandı.
Parasını Alamayınca Kamyonu Kaçırdı
13:03
Ücretini Alamayan Şoförün İşyerinin Kamyonunu Kaçırdığı İddiası Turgutlu ilçesinde elektrik tellerinin yer altına alınmasında görev yapan bir kişinin, çalıştığı yüklenici firmadan ücretini alamadığı ididasıyla firmaya ait kamyonu kaçırdığı iddia edildi.
14:30
Sosyal Güvenlik Haftası Kutlamaları Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde, "Sosyal Güvenlik Haftası" kutlamaları kapsamında Sosyal Güvenlik Merkezi (SGM) Müdürü Şener Efeoğlu, Büyükbelen beldesinde vatandaşlarla bir araya geldi.
Sosyal Güvenlik Haftası Kutlamaları
17:15
Otomobil Kırmızı Işıkta Bekleyen Motosiklete Çarptı: 1 Yaralı Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde, otomobilin çarptığı motosiklet sürücüsü ağır yaralandı.
10:54
Saruhanlı'da Voleybol Turnuvası Sona Erdi Saruhanlı Kaymakamlığı'nca düzenlenen Bahar Voleybol Turnuvası, final maçı ile sona erdi.
Saruhanlı'da Voleybol Turnuvası Sona Erdi
10:51
Saruhanlı'da Yarı Finalistler Belli Oldu Saruhanlı Kaymakamlığı'nca kurumlar arasında düzenlenen "Bahar Voleybol Turnuvası"nda 2.tur maçları tamamlandı.
Saruhanlı'da Yarı Finalistler Belli Oldu
12:25
MHP'li Başkanlar Koldere'de Buluştu Manisa'daki MHP'li belediye başkanlarının her ay düzenli olarak bir araya geldiği ve görüş alışverişinde bulunduğu toplantı, bu kez Koldere Belediyesi'nin ev sahipliğinde gerçekleşti.
MHP'li Başkanlar Koldere'de Buluştu
12:56
Manisa Belediye Başkanı Ergün: Kamulaştırma Bedelleri Ödendi Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün, İshakçelebi Mahallesi'nde yürütülen kamulaştırma çalışmalarında hak sahiplerine gerekli ödemelerin, mahkemenin belirlediği bedeller karşılığında yapıldığını bildirdi.
Manisa Belediye Başkanı Ergün: Kamulaştırma Bedelleri Ödendi
19:24
Başkan Ergün'den İshakçelebi Açıklaması Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün, İshakçelebi Mahallesi'nde yürütülen Kamulaştırma çalışmaları ile ilgili olarak bir açıklama yaptı.
Başkan Ergün'den İshakçelebi Açıklaması
18:04
Hacivat ile Karagöz Çocukları Eğlendirdi Saruhanlı ilçesinde, "Umutlar çiçek açsın" ve "251 bin dev öğrenci" projeleri kapsamında düzenlenen Hacivat ile Karagöz oyunu öğrencilerden büyük ilgi gördü.
Hacivat ile Karagöz Çocukları Eğlendirdi
10:44
Saruhanlı'da Çocuklar Hacivat Karagöz ile Eğlendi "251 bin dev öğrenci" projeleri kapsamında ilkokul öğrencileri için Hacivat Karagöz gösterisi düzenlendi.
13:40
CHP'li Öz'den İthal Saman Tepkisi Cumhuriyet Halk Partisi Manisa Milletvekili Sakine Öz, Saruhanlı'ya bağlı Hacırahmanlı ve İshakçelebi beldelerini ziyaret ederek, çiftçi ve üreticilerin sorunlarını dinledi.
CHP'li Öz'den İthal Saman Tepkisi
12:44
CHP Manisa Milletvekili Öz: "Çiftçi Ürününü Kaç Paraya Satacağını Bilmeden Mahsul Ekiyor" "Çiftçi ürününü kaç paraya satacağını bilmeden mahsul ekiyor" dedi.
10:21
İshakçelebi Düğün Salonu'na Kavuştu İshakçelebi Belediyesi'nin beldeye kazandırdığı Üzüm Düğün Salonu, düzenlenen törenle açıldı.
İshakçelebi Düğün Salonu'na Kavuştu
17:55
İshakçelebi Beldesi Düğün Salonuna Kavuştu Manisa İshakçelebi Belediyesi'nin beldeye kazandırdığı Üzüm Düğün Salonu, düzenlenen törenle açıldı.
İshakçelebi Beldesi Düğün Salonuna Kavuştu
12:59
Tırnakçılar Jandarma'dan Kaçamadı Saruhanlı'nın Gökçeköy beldesinde alışveriş yapmak için girdikleri bir marketten tırnakçılık yöntemiyle para çaldıkları iddia edilen biri kadın 2 kişi yakalandı.
Tırnakçılar Jandarma'dan Kaçamadı
10:20
Saruhanlı'da Hırsızlık Saruhanlı'ya bağlı Gökçeköy beldesinde alışveriş yapmak için girdikleri bir marketten para çaldıkları iddia edilen 2 kişi gözaltına alındı.
09:22
Başkan Ergün İshakçelebi Mahallesi'ni Ziyaret Etti Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Ulucami bölgesi olarak bilinen İshakçelebi Mahallesi'ni ziyaret etti.
Başkan Ergün İshakçelebi Mahallesi'ni Ziyaret Etti
19:36
Başkan Ergün'den İshakçelebi Mahallesi'ne Ziyaret Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Ulucami bölgesi olarak bilinen İshakçelebi Mahallesi'ni ziyaret etti.
Başkan Ergün'den İshakçelebi Mahallesi'ne Ziyaret
08:45
Belediye Başkanları Killik'te Buluştu BELEDİYE başkanlarının her ay düzenli olarak bir araya geldiği toplantıya, bu ay Alaşehir ilçesine bağlı Killik Belde Belediyesi ev sahipliği yaptı.
Belediye Başkanları Killik'te Buluştu
11:40
İshakçelebi'de Bağbozumu Şenliği Ertelendi Saruhanlı ilçesine bağlı İshakçelebi beldesinde bu yıl 6.'sı düzenlenecek olan Bağbozumu Şenliği, son günlerdeki terör saldırılarında verilen şehitler nedeniyle ertelendi.
12:12
Demiryolu Vidalarını Sökenler Yakalandı Manisa'nın Saruhanlı ilçesi İshakçelebi beldesi sınırlarında kalan demiryolundaki raylardan bağlantı vidalarını söküp, satmaya çalıştığı ileri sürülen 3 kişi yakalandı.
Demiryolu Vidalarını Sökenler Yakalandı
14:51
Ray Hırsızları Yakalandı Manisa'nın Saruhanlı ilçesine bağlı İshakçelebi beldesinde 700 metre uzunluğundaki tren raylarının bağlantı vidalarını sökerek çalan 3 kişi, jandarmanın takibi sonucu yakalandı.
Ray Hırsızları Yakalandı
13:20
Mersin'de Demiryolundan Hırsızlık Mersin Saruhanlı'da rayların bağlantı vidalarını sökerek sattıkları iddia edilen 3 kişi gözaltına alındı.
13:15
Rayların Bağlantı Vidalarını Çalanlar Suçüstü Yakalandı Manisa'nın Saruhanlı ilçesine bağlı İshakçelebi beldesinde, rayların bağlantı vidalarını çaldığı iddia edilen üç kişi jandarma ekipleri tarafından suçüstü yakalandı.
Rayların Bağlantı Vidalarını Çalanlar Suçüstü Yakalandı
09:09
İftar Mütevelli'de Çaylar Ulupark'ta Cengiz Ergün, Mütevelli Belediye Başkanı Süleyman Kahramanlar tarafından düzenlenen iftar yemeğine katıldı.
İftar Mütevelli'de Çaylar Ulupark'ta
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 14:06:44. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA İSHAKÇELEBİ HABERLERİ
[Hata Bildir]