SON DAKİKA İSKİLİP HABERLERİ

Son Dakika İskilip Haberleri

 • 18:59İskilip'te Çöp Konteynerları Yıkandıyorİskilip'te Çöp Konteynerları Yıkandıyorİskilip Belediyesi, vatandaşların sağlığını göz önünde bulundurarak, çöp konteynırlarından doğabilecek hastalıları önlemek için kentte bulunan bütün çöp konteynerlarını yıkama çalışmalarına başladı.
 • 15:23Mısır Tarlasından 5 Bin Kök Kenevir ÇıktıÇorum’un İskilip ilçesinde mısır tarlası içine ekilmiş 5 bin 331 kök kenevir ile 5 kilo kubar esrar ele geçirildi.
 • 08:58İskilip'te Trafik Kazası: 3 Yaralıİskilip'te Trafik Kazası: 3 YaralıÇorum’un İskilip ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, aynı aileden 3 kişi yaralandı.
 • 13:59Başkan Çatma İskilip'i Gelece HazırlıyorBaşkan Çatma İskilip'i Gelece HazırlıyorÇorum’un İskilip ilçesi, son yıllarda turizm ve şehircilik alanında yapılan çalışmalarla hızlı bir değişim ve gelişim gösteriyor.
 • 18:00Uyuşturucu Operasyonunda 5 Bin Kök Hint Keneviri Ele GeçirildiUyuşturucu Operasyonunda 5 Bin Kök Hint Keneviri Ele GeçirildiÇorum'un İskilip ilçesinde jandarma tarafından uyuşturucu tacirlerine yönelik düzenlenen şafak operasyonunda 5 bin kök Hint keneviri ele geçirildi.
 • 18:25İskilip'teki Sorunlu Kavşaklar Yeniden Düzenlenecekİskilip'teki Sorunlu Kavşaklar Yeniden DüzenlenecekÇorum Valiliği tarafından oluşturulan komisyon, Çorum il merkezi ve ilçelerinde karayolları ve jandarma ile koordineli olarak karayollarında trafiği engelleyen, yol bozuklukları ve kazaya sebebiyet verebilecek yerlerle ilgili İskilip için yapılacak çalışmalar için belediye başkanı Recep Çatma’yı makamında ziyaret etti.
 • 15:59İskilip'te İçme Suyu Şebekesi Yenileniyorİskilip'te İçme Suyu Şebekesi YenileniyorÇorum’un İskilip İlçesi’nde İçme suyu şebeke yenileme çalışmaları start aldı.
 • 17:36Derleme Gün İçerisinde Yurt Genelinde Meydana Gelen "Trafik Kazaları" ile İlgili Haberlerimizi...Yurdun farklı yerlerinde meydana gelen trafik kazalarında 13 kişi öldü, 136 kişi yaralandı.
 • 16:49Kaçak Avcılar Koruma Altındaki Kızıl Geyiği VurduKaçak Avcılar Koruma Altındaki Kızıl Geyiği Vurduİstanbul'daki geyik üretme istasyonundan getirilerek Çorum’da doğaya bırakılan kızıl geyik kaçak avcılar tarafından vuruldu.
 • 16:28Otomobil Devrildi: 2 Ölü, 6 YaralıOtomobil Devrildi: 2 Ölü, 6 YaralıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Yaralıların hastaneye sedye ile taşınması- Yaralılardan detay- Hastane önünden görüntü Çorum'da otomobil devrildi: 2 ölü, 6 yaralı- Bayram tatilinin ardından Çorum'dan Ankara'ya dönen aileyi taşıyan otomobilin devrilmesi sonucu anneyle kızı öldü, 6 kişi yaralandı Bayat ilçesinde devrilen otomobildeki aynı aileden 2 kişi öldü, 6 kişi yaralandı.
 • 15:24Çorum'da Otomobil Devrildi: 2 Ölü, 6 YaralıBayat ilçesinde devrilen otomobildeki aynı aileden 2 kişi öldü, 6 kişi yaralandı.
 • 15:13Çorum'da Bayram Dönüşü Kaza: 2 Ölü, 6 YaralıÇorum'da Bayram Dönüşü Kaza: 2 Ölü, 6 YaralıÇorum’da bayram dönüşü yapan 8 kişilik ailenin içinde bulunduğu otomobil yoldan çıkarak takla attı.
 • 17:23İskilip'te Bayramlaşma Programıİskilip'te Bayramlaşma Programıİskilip ilçesinde Ramazan Bayramı nedeniyle bayramlaşma programı düzenlendi.
 • 19:08İskilip Belediyesi'nden Bayram Temizliğiİskilip Belediyesi'nden Bayram Temizliğiİskilip Belediyesi vatandaşların Ramazan Bayramı’nı huzur içinde geçirebilmeleri için kolları sıvadı.
 • 14:55TOKİ Çorum'daki Yatırımlarını Hız VerdiTOKİ Çorum'daki Yatırımlarını Hız VerdiÇorum merkez ve ilçelerinde önemli projeler gerçekleştiren Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) yürütülen projelere de hız kazandırdı.
 • 16:09İskilip'te Trafik Kazası: 2 Yaralıİskilip'te Trafik Kazası: 2 YaralıÇorum’un İskilip ilçesinde sanayi girişinde iki aracın çarpışması sonucunda 2 kişi yaralandı.
 • 08:59Arazi Toplulaştırması KararıÇankırı ve Çorum'da bazı yerlerde arazi toplulaştırması yapılacak.
 • 19:38İskilip'e Transfer İstasyonu ve Rehabilitasyon Alanıİskilip'e Transfer İstasyonu ve Rehabilitasyon AlanıÇorum Belediyeler Çevre Birliği İskilip’e yapılacak olan transfer istasyonu ve rehabilitasyon alanlarını 21 kişilik ekiple İskilip Belediyesi teknik personeli ile birlikte inceledi.
 • 16:10İskilip'te Ramazan'da Keşkek Geleneği Sürüyorİskilip'te Ramazan'da Keşkek Geleneği SürüyorÇorum’un İskilip ilçesinde yüzyıllardır yaşatılan Ramazan Keşkeği geleneği devam ediyor.
 • 18:29İskilip'te Çocuklar Çeşme Oluklarında Serinliyorİskilip'te Çocuklar Çeşme Oluklarında Serinliyorİskilip’te aşırı sıcaklardan bunalan çocuklar serinleme yönteminde geleneği bu yılda bozmadı.
 • 18:19İskilip Esnafı İftarda Biraraya Geldiİskilip Esnafı İftarda Biraraya Geldiİskilip esnafı iftar yemeğinde bir araya geldi.
 • 17:24İskilip Belediyesi Ramazan Etkinlikleri Sona Erdiİskilip Belediyesi Ramazan Etkinlikleri Sona Erdiİskilip belediye tarafından düzenlenen Ramazan etkinlikleri büyük ilgi gördü.
 • 19:38Şehit ve Gazi Aileleri İftar Yemeğinde BuluştuŞehit ve Gazi Aileleri İftar Yemeğinde Buluştuİskilip Kaymakamı Şuayib Gürsoy, İlçedeki gazi ve şehit ailelerine iftar yemeği verdi.
 • 19:25İskilip'te Ramazan Etkinlikleriİskilip'te Ramazan Etkinlikleriİskilip Belediyesi tarafında İlçe halkı için tertiplenen Ramazan Etkinlikleri Başladıİskilip Belediyesi tarafından düzenlenen çeşitli etkinliklerle Ramazan ayı ilçede dolu dolu kutlanıyor.
 • 17:08Kontrolden Çıkan Kamyonet Devrildi: 2 YaralıKontrolden Çıkan Kamyonet Devrildi: 2 YaralıÇorum’un İskilip ilçesinde kontrolden çıkan bir kamyonetin yol ortasına devrilmesi sonucu 2 kişi yaralandı.
 • 17:54Greyder Hedef BüyüttüGreyder Hedef BüyüttüTürkiye’nin önde gelen ayakkabı firmalarından Greyder, yeni ayakkabı üretim tesisini Çorum’da açtı.
 • 11:39Yaban Hayatı Fotokapanlarla Kayıt Altına AlınacakYaban Hayatı Fotokapanlarla Kayıt Altına AlınacakGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Fotokapan ile görüntülenen yabani hayvanlar Çorum'da yaban hayatı fotokapanlarla kayıt altına alınıyor- Kentte yaban hayvanlarının envanterinin çıkarılması için başlatılan çalışma kapsamında ormanlık alanlara yerleştirilen fotokapanlarla geyik, karaca, ceylan, tilki, çakal, ayı ve bazı kurt türleri, doğal yaşam alanlarında görüntülendi- Orman ve Su İşleri Bakanlığı Çorum Şube Müdürü Temel: - "İl genelindeki tüm ormanlık alanlarda fotokapanlarla yapacağımız çalışmamızı tamamlayarak, Çorum'un yaban hayatının envanterini çıkaracağız" GAZİ NOGAY - Çorum'da yaban hayvanlarının envanterinin çıkarılması için başlatılan çalışma kapsamında ormanlık alanlara yerleştirilen fotokapanlar sayesinde geyik, karaca, ceylan, tilki, çakal, ayı ve bazı kurt türleri, doğal yaşam alanlarında görüntülendi.
 • 11:33Çorum'da Yaban Hayatı Fotokapanlarla Kayıt Altına AlınıyorÇorum'da yaban hayvanlarının envanterinin çıkarılması için başlatılan çalışma kapsamında ormanlık alanlara yerleştirilen fotokapanlar sayesinde geyik, karaca, ceylan, tilki, çakal, ayı ve bazı kurt türleri, doğal yaşam alanlarında görüntülendi.
 • 15:40İskilip'te Ramazan Etkinlikleriİskilip'te Ramazan Etkinlikleriİskilip iki gün sürecek Ramazan Şenliklerine hazırlanıyor.
 • 12:15İskilip'te 500 Yıllık Ramazan GeleneğiÇorum’un İskilip ilçesinde yüzyıllardır yaşatılan Ramazan Keşkeği geleneği devam ediyor.
 • 17:18AK Parti Teşkilatları İskilip'te İftara KatıldıAK Parti Teşkilatları İskilip'te İftara KatıldıAK Parti Çorum Teşkilatları, İskilip ilçesinde vatandaşlarla bir araya gelerek iftar yaptı.
 • 15:49İskilip'te Kasaplar Denetlendiİskilip'te Kasaplar DenetlendiRamazan ayı münasebetiyle denetimlerini sıklaştıran İskilip Belediyesi, vatandaşların hijyenik şartlarda ve daha sağlıklı et tüketebilmesi için kolları sıvadı.
 • 19:203 Kişiyi Öldürüp, 1 Kişiyi Yaralayan Muharrem K. Tutuklandı3 Kişiyi Öldürüp, 1 Kişiyi Yaralayan Muharrem K. TutuklandıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Zanlının adliyeye getirilmesi- Adliyeden detaylar- Zanlının araç içerisinde beklemesi Çorum'daki cinayetler- İskilip ilçesinde silahla 3 kişiyi öldürüp, 1 kişiyi yaraladıktan sonra kaçan ve ardından teslim olan Muharrem K. tutuklandı İskilip ilçesinde çıkan biçerdöver tartışmasında 3 kişiyi öldüren, bir kişiyi de yaraladıktan sonra kaçan ve ardından teslim olan zanlı Muharrem K. tutuklandı.
 • 18:41Çorum'daki Cinayetlerİskilip ilçesinde çıkan biçerdöver tartışmasında 3 kişiyi öldüren, bir kişiyi de yaraladıktan sonra kaçan ve ardından teslim olan zanlı Muharrem K. tutuklandı.
 • 18:00Çorum - 3 Kişiyi Öldürdüğü İddiasıyla Teslim Olan Şüpheli TutuklandıÇorum - 3 Kişiyi Öldürdüğü İddiasıyla Teslim Olan Şüpheli Tutuklandı3 kişiyi öldürdüğü iddiasıyla teslim olan şüpheli tutuklandı Çorum'un İskilip İlçesi'nde, biçerdöver tartışması sonucu çıkan kavgada 3 kişiyi öldürdüğü, 1 kişiyi de yaraladığı iddiasıyla aranan ve dün akşam teslim olan 59 yaşındaki Muharrem Kazancı, tutuklandı.
 • 17:543 Kişiyi Öldürdüğü İddiasıyla Teslim Olan Şüpheli Tutuklandı3 Kişiyi Öldürdüğü İddiasıyla Teslim Olan Şüpheli TutuklandıÇorum'un İskilip İlçesi'nde, biçerdöver tartışması sonucu çıkan kavgada 3 kişiyi öldürdüğü, 1 kişiyi de yaraladığı iddiasıyla aranan ve dün akşam teslim olan 59 yaşındaki Muharrem Kazancı, tutuklandı.
 • 17:203 Kişinin Katil Zanlısı Tutuklandı3 Kişinin Katil Zanlısı TutuklandıÇorum’un Soğucak köyünde biçerdöver tartışması nedeniyle 3 kişiyi öldüren, 1 kişiyi de ağır yaralayan Muharrem K. (59), çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine konuldu.
 • 20:27Çorum'da 3 Kişiyi Öldüren Katil Zanlısı Teslim OlduÇorum’un İskilip ilçesi Soğucak köyünde biçerdöver tartışması nedeniyle 3 kişiyi öldüren, 1 kişiyi de ağır yaralayan Muharrem K., Çorum Adliyesi’ne giderek teslim oldu.
 • 19:57Çorum'da Öldürülen 3 Kişi Yan Yana Toprağa Verildi (2)Zanlı TESLİM OLDU Çorum'un İskilip İlçesi'nde geçtiğimiz Pazar günü iddiaya göre biçerdöver anlaşmazlığı yüzünden çıkan kavgada tüfekle ateş ederek 3 kişiyi öldürüp, 1 kişiyi de yaraladığı iddia edilen 59 yaşındaki Muharrem K., bugün Çorum Adliyesi'ne giderek polise teslim oldu.
 • 18:07Biçerdöver Tartışmasında Öldürülen 3 Kişi Yan Yana DefnedildiBiçerdöver Tartışmasında Öldürülen 3 Kişi Yan Yana DefnedildiÇorum'un İskilip ilçesine bağlı Soğucak köyünde biçerdöver tartışması nedeniyle öldürülen aynı aileden 3 kişi yan yana defnedildi.
 • 17:19Çorum'daki Cinayetlerde Hayatını Kaybedenlerin Cenaze TöreniÇorum'daki Cinayetlerde Hayatını Kaybedenlerin Cenaze TöreniGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Defin töreninden görüntüler- Güvenlik önlemleri görüntüsü Çorum'daki cinayetler- İskilip ilçesinde çıkan biçerdöver tartışmasında Muharrem K. tarafından katledilen 3 kişinin cenazeleri güvenlik önlemi altında toprağa verildi İskilip ilçesi Soğucak köyünde çıkan biçerdöver tartışmasında Muharrem K.'nin (59) açtığı ateş sonucu yaşamlarını yitiren 3 kişinin cenazeleri, güvenlik önlemleri altında defnedildi.
 • 16:36Çorum'daki Cinayetlerİskilip ilçesi Soğucak köyünde çıkan biçerdöver tartışmasında Muharrem K.'nin (59) açtığı ateş sonucu yaşamlarını yitiren 3 kişinin cenazeleri, güvenlik önlemleri altında defnedildi.
 • 16:15Çorum'dan Kısa KısaÇorum’un Uğurludağ ilçesinde çıkan yangında bir buğday tarlası kül oldu.
 • 18:24Çorum'daki CinayetlerÇorum'daki CinayetlerKöyün genel görünümü- Jandarma ekiplerinin çalışmaları- Görgü tanıklarıyla röportaj İskilip ilçesinde tüfek ve tabancayla 3 kişiyi öldüren, bir kişiyi de yaraladıktan sonra kaçan şüphelinin yakalanması için güvenlik güçlerinin çalışmaları sürüyor.
 • 17:33Çorum'daki Cinayetlerİskilip ilçesinde tüfek ve tabancayla 3 kişiyi öldüren, 1 kişiyi de yaraladıktan sonra kaçan şüphelinin yakalanması için güvenlik güçlerinin çalışmaları sürüyor.
 • 08:28Çorum'da Silahlı Saldırı: 3 Ölü, 1 YaralıÇorum'da Silahlı Saldırı: 3 Ölü, 1 YaralıÇorum’un İskilip ilçesinde düzenlenen silahlı saldırıda aynı aileden 3 kişi hayatını kaybederken 2 kişi yaralandı.
 • 01:21Çorum'daki CinayetÇorum'daki Cinayetİskilip ilçesinde evlerinde uğradıkları silahlı saldırıda hayatını kaybedenlerin sayısı 3'e çıktı.
 • 01:03Çorum'da Silahlı Saldırı: 3 Ölü, 1 Ağır YaralıÇorum'da Silahlı Saldırı: 3 Ölü, 1 Ağır YaralıÇorum'un Soğucak köyünde yaşayan bir kişi, aralarında husumet bulunan ailenin atölyesini bastı.
 • 22:47Çorum'daki Cinayetİskilip ilçesinde evlerinde uğradıkları silahlı saldırıda hayatını kaybedenlerin sayısı 2'ye çıktı.
 • 20:14Çorum'da Cinayetİskilip ilçesinde evlerinde uğradıkları silahlı saldırıda bir kadın öldü, aynı aileden 3 kişi yaralandı.