13:1300
SON DAKİKA İSKİLİP HABERLERİ

Son Dakika İskilip Haberleri

  Çorum'da Yangın Çıktı

  Çorum'da Yangın Çıktı

  Çorum'un İskilip İlçesi'ne bağlı İbik Köyü'nde iki kardeşe ait 3 ev, bir ahır ve bir samanlık yandı. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Bakan Güllüce engellilerle iftar yaptı -

  Bakan Güllüce engellilerle iftar yaptı -

  Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce "Hayatı kolaylaştırmanın yollarını, kurallarını belirliyoruz ve medeni bir ülkede, herkesin rahat edeceği şehirler nasıl oluşur diye de kafa yoruyoruz. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce Açıklaması

  Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce Açıklaması

  Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, “Arada bir yazıyorlar başbakanımız için sizi çizdiler. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Bakan Güllüce Engellilerle İftar Yaptı Açıklaması

  Bakan Güllüce Engellilerle İftar Yaptı Açıklaması

  "Hayatı kolaylaştırmanın yollarını, kurallarını belirliyoruz ve medeni bir ülkede, herkesin rahat edeceği şehirler nasıl oluşur diye de kafa yoruyoruz. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Güllüce: 'Bu dünyaya 'one minute' diyecek bir yiğit lazım' -

  Güllüce: "Bu dünyaya 'one minute' diyecek bir yiğit lazım" -

  Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, "Hatırlarsanız arada bir yazıyorlardı, 'zaten dünya seni çizdi' diye. Bizi çizsinler, biz yeter ki Filistin'in yanında olalım, bizi çizsinler, biz yeter ki bu milletin yanında olalım. Amerika'sı çizmiş, İsrail'i çizmiş, bunlar bize vız gelir. Biz milletin yanındayız, millet bizi çizmesin o yeterli" dedi. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce Açıklaması

  "Hatırlarsanız arada bir yazıyorlardı, 'zaten dünya seni çizdi' diye. Bizi çizsinler biz yeter ki Filistin'in yanında olalım, bizi çizsinler biz yeter ki bu milletin yanında olalım. Amerika'sı çizmiş, İsrail'i çizmiş, bunlar bize vız gelir. Biz milletin yanındayız, millet bizi çizmesin o yeterli" "Şimdi biz de şöyle düşüneceğiz, bu İsrail en fazla kime düşman? Bu Fransa, Türkiye'de cumhurbaşkanı olarak en fazla kimi istemiyor? (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Tüfekle Bacaklarından Vuruldu

  Tüfekle Bacaklarından Vuruldu

  Çorum'un İskilip ilçesinde tüfekle bacaklarından vurulan kişi, hastanede tedavi altına alındı. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Yolda Yürürken Tüfekle Bacaklarından Vurdular

  İskilip(çorum ),(DHA ) - ÇORUM'un İskilip İlçesi'nde 53 yaşındaki Sadık Güllü, dün iftar sonrası yolda yürürken, kimliği belirsiz bir kişi tarafından tüfekle iki bacağından vurularak hastaneye kaldırıldı. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Samsun'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 3 Yaralı

  Samsun'da meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, aynı aileden 3 kişi yaralandı. (19 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.08.2014 13:13:20. #1.13#