SON DAKİKA İSKİLİP HABERLERİ

Son Dakika İskilip Haberleri

 • 17:43Şizofreni Hastası Uzman Çavuşu Tornavidayla YaraladıÇorum'da şizofreni hastası 30 yaşındaki Sedat G., kendisini hastaneye götürmek için yardım eden 29 yaşındaki Uzman Çavuş Ahmet Şimşek'i, karnından tornavida ile yaraladı.
 • 13:52Kömür Madeninde Çalışan İşçi Karbondioksit Gazından Zehirlenip ÖldüÇorum'un İskilip İlçesi'nde özel bir firmaya ait kömür madeninde karbondioksit gazından zehirlenen 1 işçi öldü.
 • 12:42Maden Ocağında Zehirlenme: 1 ÖlüÇorum'un İskilip ilçesinde maden ocağında karbondioksit gazından zehirlenen işçi yaşamını yitirdi.
 • 12:04Kömür Ocağında Bir İşçi Karbondioksit Zehirlenmesinden Hayatını KaybettiÇorum'un İskilip ilçesinde özel bir şirkete ait kömür ocağında karbondioksit gazından zehirlenen bir işçi hayatını kaybetti.
 • 18:11Maden İşçileri Karbonmonoksit Gazından ZehirlendiÇorum’un İskilip ilçesinde faaliyet gösteren bir maden işletmesinin yeraltı bölümünde çalışan 6 işçi karbonmonoksit gazından zehirlendi.
 • 16:23Çorum'da Maden Ocağında ZehirlenmeÇorum'un İskilip ilçesinde, bir maden ocağında karbondioksit gazından etkilenen 6 işçi tedavi altına alındı.
 • 15:25Kömür Ocağında 6 İşçi Gazdan EtkilendiÇorum’un İskilip ilçesinde faaliyet gösteren bir kömür ocağında çalışan 6 işçi, karbondioksit gazından etkilendi.
 • 16:14Çorum'da Hdp Binasına Taş Atan Bir Kişi Gözaltına AlındıÇorum’da HDP İl Başkanlığı binasına taş attığı bildirilen bir kişi, polis tarafından gözaltına alındı.
 • 16:48Çorum ilçeleri 1 Kasım seçim sonuçları, 2015 Çorum geneli Çorum ilçeleri 1 Kasım seçim sonuçları, 2015 Çorum geneliAlaca, Bayat, Boğazkale, Çorum, Dodurga, İskilip, Kargı, Laçin, Mecitözü, Oğuzlar, Ortaköy, Osmancık, Sungurlu, Uğurludağ 2015 seçim sonuçları (ilçe ilçe oy dağılımı) 1 Kasım 2015 Çorum oy dağılımı. 1 Kasım seçim sonuçları sonrası ortaya çıkan tablo en kolay ve anlaşılır görseller eşliğinde haberler.com'un seçim sonuçları sayfasında.
 • 17:20İskilip'te Öğrencilerden Aşure Günü Etkinliğiİskilip'te Öğrencilerden Aşure Günü Etkinliğiİskilip İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile İskilip Anadolu Lisesi Aşure Günü Etkinliğinde Buluştu.
 • 16:36İskilip'ta Traktör Kazası: 1 Yaralıİskilip'ta Traktör Kazası: 1 YaralıÇorum’un İskilip ilçesinde meydana gelen traktör kazasında 1 kişi yaralandı.
 • 20:53Bakan Gürcan'dan Çorum'a MüjdelerBakan Gürcan'dan Çorum'a MüjdelerAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşen Gürcan, Alaca’ya engelsiz yaşam merkezi kurulması için çalışmaların başlatılmasını istedi.
 • 17:35Osmancık Belediyesi'nden Toplu Açılış ve Temel Atma TöreniOsmancık Belediyesi'nden Toplu Açılış ve Temel Atma TöreniOsmancık Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan 4 yeni yatırım ve ilçe merkezindeki doğalgaz şehir içi iletim hatları yapım işi için toplu açılış ve temel atma töreni düzenlendi.
 • 16:42Çorum Günleri Bir Günde Hazırlanan 'İskilip Dolması' İkramıyle BaşladıÇorum Günleri Bir Günde Hazırlanan 'İskilip Dolması' İkramıyle Başladı3. Çorum Tanıtım Günleri etkinlikleri, bir gün önceden ateşe konularak hazırlanan ‘İskilip Dolması’ ikramı ile Başkent Ankara’da başladı.
 • 16:06Çorum - Bakan Eroğlu: Orta Anadolu'ya 3 Bin 306 Yeni Tesis YapılacakÇorum - Bakan Eroğlu: Orta Anadolu'ya 3 Bin 306 Yeni Tesis YapılacakBakan Eroğlu: Orta Anadolu'ya 3 bin 306 yeni tesis yapılacak Yusuf ÇINAR/ÇORUM,(DHA)- ÇORUM'a gelen Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Orta Anadolu Gelişim Projesi ile Orta Anadolu'daki şehirlere 3 bin 306 adet tesis yapılacak" dedi.
 • 14:15Bakan Eroğlu: Orta Anadolu'ya 3 Bin 306 Yeni Tesis YapılacakBakan Eroğlu: Orta Anadolu'ya 3 Bin 306 Yeni Tesis YapılacakÇorum'a gelen Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Orta Anadolu Gelişim Projesi ile Orta Anadolu'daki şehirlere 3 bin 306 adet tesis yapılacak" dedi.
 • 23:02Kılıçdaroğlu'ndan Bakan Şimşek'e 'Oy' GöndermesiKılıçdaroğlu'ndan Bakan Şimşek'e 'Oy' GöndermesiCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'e seslenerek, “Mehmet Şimşek ‘kaynak bulsunlar oyumu CHP’ye vereceğim’ demişti.
 • 11:22Yazdığı Kitapta 53 Çocuk Oyununu AnlatıyorÇorum'da yaşayan emekli öğretmen Hasan Ali Kalayoğlu'nun çocukların televizyon veya cep telefonu başında vakit geçirmelerini önlemek amacıyla yazdığı kitapta 53 geleneksel oyun anlatılıyor.
 • 13:30İskilip'in Doğalgaza Kavuşması İçin Start Verildiİskilip'in Doğalgaza Kavuşması İçin Start VerildiÇorum’un İskilip ilçesine doğalgaz getirilmesi için ilk temel atıldı.
 • 21:03Bakan Topçu, İskilipli Atıf Hoca'nın İdamını Ağlayarak AnlattıBakan Topçu, İskilipli Atıf Hoca'nın İdamını Ağlayarak AnlattıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Tarım işçilerinin yol kenarlarında kaldıkları çadırlar, - Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu'nun açıklamaları, - Vali Ahmet Kara'ya talimat vermesi, - Detay, - Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu'nun konuşması, - Konuşmasında İskilipli Atıf Hoca'nın idamını anlatan Bakan Topçu'nun ağlaması, - Bakan Topçu'ya kitap hediyesi, - Bakan Topçu'nun İskilipli Atıf Hoca'nın kabrini ziyareti, Kültür ve Turizm Bakanı Topçu, Çorum'da- Topçu, hayatının ele alındığı paneldeki konuşmasında İskilipli Atıf Hoca'nın yargılandığı mahkemenin tutanaklarının bazı bölümlerini okurken göz yaşlarına hakim olamadı- "Ben Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanı olarak şunu söyleyebilirim, İskilipli Atıf Hoca mahşeri vicdanda suçsuzdur, günahsızdır, piri paktır, mübarek, cesur, yürekli bir vatan evladıdır" Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, İskilipli Atıf Hoca'nın idamının Cumhuriyet tarihinin en tartışmalı hadiselerinden biri olduğunu belirterek, "Ben Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanı olarak şunu söyleyebilirim, İskilipli Atıf Hoca mahşeri vicdanda suçsuzdur, günahsızdır, piri paktır, mübarek, cesur, yürekli bir vatan evladıdır" dedi.
 • 19:49Çorum - Bakan Topçu: Terörün Beli KırıldıÇorum - Bakan Topçu: Terörün Beli KırıldıBakan Topçu: Terörün beli kırıldı (2) BAKAN AĞLADI Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, Çorum'un İskilip İlçesi'nde 'Atıf Hocamız' adlı konferansa katıldı.
 • 19:29Bakan Topçu: Terörün Beli Kırıldı (2)Bakan Topçu: Terörün Beli Kırıldı (2)Bakan AĞLADI Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, Çorum'un İskilip İlçesi'nde 'Atıf Hocamız' adlı konferansa katıldı.
 • 19:09Kültür ve Turizm Bakanı Topçu, Çorum'daKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, İskilipli Atıf Hoca'nın idamının Cumhuriyet tarihinin en tartışmalı hadiselerinden biri olduğunu belirterek, "Ben Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanı olarak şunu söyleyebilirim, İskilipli Atıf Hoca mahşeri vicdanda suçsuzdur, günahsızdır, piri paktır, mübarek, cesur, yürekli bir vatan evladıdır" dedi.
 • 18:57Bakan Topçu, İskilipli Atıf Hoca'yı Gözyaşlarıyla AnlattıKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, İskilipli Atıf Hoca’nın idamının cumhuriyet tarihinin en tartışmalı hadiselerinden biri olduğunu belirterek, "Ben Türkiye Cumhuriyeti Kültür Bakanı olarak şunu söyleyebilirim İskilipli Atıf Hoca mahşeri vicdanda suçsuzdur, günahsızdır, piri paktır, mübarek, cesur, yürekli bir vatan evladıdır" dedi.
 • 18:52Bakan Topçu, İskilipli Atıf Hoca'nın İdamını Gözyaşlarıyla AnlattıBakan Topçu, İskilipli Atıf Hoca'nın İdamını Gözyaşlarıyla AnlattıKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, Çorum'un İskilip ilçesinde katıldığı konferansta, İskilipli Atıf Hoca'nın idamını ağlayarak anlattı.
 • 13:15Çorum Bakan Topçu: Terörün Beli KırıldıÇorum Bakan Topçu: Terörün Beli KırıldıÇorum'da bulunan Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, terörle mücadelenin kararlı bir şekilde sürdürüldüğünü belirterek, "Devletin kararlılığıyla terörün beli kırılmıştır.
 • 13:13Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu AçıklamasıKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu AçıklamasıKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, “Bizler Selçuklunun varisi, Osmanlının torunu, genç cumhuriyetin çocuklarıyız” dedi.
 • 13:11Bakan Yalçın Topçu Çorum'daBakan Yalçın Topçu Çorum'daKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, çeşitli ziyaret ve programlara katılmak üzere Çorum’a geldi.
 • 17:45İskilip'te Doğalgaz Temeli Atılıyorİskilip'te Doğalgaz Temeli AtılıyorÇorum’da doğalgaz bekleyen Osmancık, Alaca ve İskilip ilçelerinin boru hatları ve şehiriçi şebekelerinin döşenmesi için bütün süreçler tamamlandı.
 • 11:47Nazım Bütün Ebso Genel Sekreter Yardımcısı OlduNazım Bütün Ebso Genel Sekreter Yardımcısı OlduEge Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) bünyesinde boş bulunan genel sekreter yardımcılığına, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı müşavirlerinden Nazım Bütün atandı.
 • 14:21Hurdaya Dönen Araçtan Sağ ÇıktıHurdaya Dönen Araçtan Sağ ÇıktıÇorum’un İskilip ilçesinde otomobiliyle park halindeki kamyona çarpan sürücü, hurdaya dönen araçtan sağ kurtuldu.
 • 16:12AK Parti'de Seçim ÇalışmalarıAK Parti'de Seçim ÇalışmalarıAK Parti Çorum Teşkilatları, seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.
 • 15:46Çorum'da Otomobil Devrildi: 1 Ölüİskilip ilçesinde devrilen otomobilin sürücüsü öldü.
 • 15:06Çorum'da İki Trafik Kazası: 11 YaralıÇorum'da İki Trafik Kazası: 11 YaralıÇorum kent merkezi ve Osmancık İlçesi'nde meydana gelen iki ayrı trafik kazasında 11 kişi yaralandı.
 • 14:44Sözlü'nün İskilipli Atıf Hoca Hakkındaki SözleriSözlü'nün İskilipli Atıf Hoca Hakkındaki SözleriGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Memur-Sen Adana İl Başkanı Mehmet Sezer'in açıklamaları - Sendika üyeleriyle geldiği Adana Adliyesi önündeki düzenlediği basın toplantısından detay ve konuşma Sözlü'nün İskilipli Atıf Hoca hakkındaki sözleri- Memur-Sen Adana Temsilciliği ve bazı sivil toplum kuruluşları, bir konuşmasında farklı düşünce ve etnik kökene sahip insanların değer verdiği kişilere hakaret ettiği ve saldırdığı iddiasıyla Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü hakkında suç duyurusunda bulundu Memur-Sen Adana Temsilciliği ve bazı sivil toplum kuruluşları, bir konuşmasında farklı düşünce ve etnik kökene sahip insanların değer verdiği kişilere hakaret ettiği ve saldırdığı iddiasıyla Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü hakkında Adana Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu.
 • 13:22Sözlü'nün İskilipli Atıf Hoca Hakkındaki SözleriMemur-Sen Adana Temsilciliği ve bazı sivil toplum kuruluşları, bir konuşmasında farklı düşünce ve etnik kökene sahip insanların değer verdiği kişilere hakaret ettiği ve saldırdığı iddiasıyla Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü hakkında Adana Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu.
 • 17:10Sözlü'nün İskilipli Atıf Hoca Hakkındaki SözleriSözlü'nün İskilipli Atıf Hoca Hakkındaki SözleriGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Basın açıklamasından detaylar- Atıf-Der Başkan Yardımcısı Hasan Çalık'ın açıklaması- Vatandaşlara kitap dağıtımı İskilip Atıf Derneği (Atıf-Der) tarafından, bir konuşmasında Osmanlı'nın son döneminde yaşamış İslam alimlerine ve İskilipli Atıf Hoca'ya hakaret ettiğini öne sürülen Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'ye Atıf Hoca'nın hayatı ve eserlerini anlatan kitap gönderildi.
 • 15:48Çorum'daki Stk'lar Başkan Sözlü'ye Atıf Hoca'yı Anlatan Kitap GönderdiÇorum'daki Stk'lar Başkan Sözlü'ye Atıf Hoca'yı Anlatan Kitap GönderdiÇorum’daki sivil toplum kuruluşları teröre tepki yürüyüşünde yaptığı konuşmada İskilipli Atıf Hoca’ya ağır hakaretlerde bulunan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’ye İskilipli Atıf Hoca’nın eserlerini anlatan kitap gönderdiler.
 • 18:41Sözlü'nün İskilipli Atıf Hoca Hakkındaki SözleriÇorum'da, 68 sivil toplum kuruluşunun katılımıyla oluşturulan İnsani Değerler Platformu ile Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı İl Başkanı Ahmet Hattab İmal, Osmanlı'da son döneminde yaşamış İslam alimleri ve İskilipli Atıf Hoca'ya hakaret ettiği öne sürülen Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'ye tepki gösterdi.
 • 16:33Sözlü'nün İskilipli Atıf Hoca Hakkındaki SözleriAliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Osmanlı'nın son döneminde yaşamış İslam alimleri ve İskilipli Atıf Hoca'ya hakaret ettiği öne sürülen Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'ye tepki gösterdi.
 • 14:39Sözlü'nün İskilipli Atıf Hoca Hakkındaki SözleriAliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Osmanlı'nın son döneminde yaşamış İslam alimlerine ve İskilipli Atıf Hoca'ya hakaret ettiğini öne sürdüğü Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'ye tepki gösterdi.
 • 12:27Başkan Acar'dan İskilipli Atıf Hoca AçıklamasıAliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün İskilipli Atıf Hoca’yla ilgili sözlerine ilişkin yazılı açıklama yaptı.
 • 00:32Atıf-Der'den Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Sözlü'ye Tepkiİskilip Atıf Derneği (Atıf-Der) Başkanı Mustafa Lek, Osmanlı'nın son döneminde yaşamış İslam alimlerine ve İskilipli Atıf Hoca'ya hakaret ve küfür ettiği öne sürülen Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'nün en kısa sürede özür dilemesi gerektiğini ifade etti.
 • 22:03Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Sözlü'ye Çorum'dan TepkiTeröre tepki yürüyüşünde yaptığı konuşmada İskilipli Atıf Hoca’ya yönelik sözleri nedeniyle Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’ye Çorum’dan tepki geldi.
 • 17:01Ak Partili Uslu: Ak Partili Uslu: "Adana Belediye Başkanı Haddini Aşmış"TBMM İdari Amiri ve AK Parti Çorum Milletvekili Salim Uslu, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün teröre tepki yürüyüşünde yaptığı konuşmada İskilipli Atıf Hoca’ya yönelik söylediği ağır sözleri eleştirdi.
 • 14:05Çorum Ceviz Şehri OluyorGıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Erkan Elfaz Ermiş, Çorum’un iklim ve toprak yapısının ceviz üretimi için çok uygun olduğunu söyleyerek, üretimin 10 yılda 3 katına çıkacağını tahmin ettiklerini açıkladı.
 • 16:58Bekiroğlu'ndan Adana Belediye Başkanı'na TepkiBekiroğlu'ndan Adana Belediye Başkanı'na TepkiAK Parti Çorum İl Başkanı Rumi Bekiroğlu, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'ye tepki gösterdi.
 • 20:34Elektrik Akımına Kapılan İşçi Hayatını KaybettiKASTAMONU (İHA) – Kastamonu’nun Tosya ilçesi Sofular köyünde elektrik akımına kapılan bir kişi hayatını kaybetti.
 • 16:56İskilip'li Öğrenciler Karadeniz Gezisine Çıktıİskilip'li Öğrenciler Karadeniz Gezisine Çıktıİskilip Ebussuud Efendi Ortaokulu öğrencileri Sosyal ve sportif faaliyetlerde gösterdiği başarıyı ödüllendirmek için Yaz tatilinde Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon ve Rize İllerini kapsayan Doğu Karadeniz Turu düzenledi.
 • 15:25Bıçaklı Kavgada Baba Öldürüldü, Oğlu Ağır YaralıÇorum'un iskilip İlçesi'nde çıkan kavgada 40 yaşındaki Mehmet Saka bıçakla öldürüldü, oğlu 17 yaşındaki Ebubekir Saka ağır yaralandı.