08:4700
SON DAKİKA İSKİLİP HABERLERİ

Son Dakika İskilip Haberleri

   

  Tüfekle Bacaklarından Vuruldu

  Tüfekle Bacaklarından Vuruldu

  Çorum'un İskilip ilçesinde tüfekle bacaklarından vurulan kişi, hastanede tedavi altına alındı. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Yolda Yürürken Tüfekle Bacaklarından Vurdular

  İskilip(çorum ),(DHA ) - ÇORUM'un İskilip İlçesi'nde 53 yaşındaki Sadık Güllü, dün iftar sonrası yolda yürürken, kimliği belirsiz bir kişi tarafından tüfekle iki bacağından vurularak hastaneye kaldırıldı. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Samsun'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 3 Yaralı

  Samsun'da meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, aynı aileden 3 kişi yaralandı. (19 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  İskilip'te Öğretmenlere Disleksi Eğitimi Verildi

  Çorum'un İskilip İlçesi'nde, Kaymakamlık tarafından ilköğretim 1, 2 ve 3. sınıf ve rehber öğretmenlere yönelik dinleme, konuşma, okuma, yazma, akıl yürütme ile matematik yeteneklerinin kazanılmasında ve kullanılmasında önemli güçlüklerle kendini gösteren bir öğrenme bozukluğu olan disleksi konusunda seminer düzenledi. (09 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  TZOB: Doğal Afetler Tarımı Vurmaya Devam Ediyor

  TZOB: Doğal Afetler Tarımı Vurmaya Devam Ediyor

  30-31 Mayıs ve 1 Haziran tarihlerinde yaşanan dolu, bazı bölgelerde tarım ürünlerine büyük zarar verdi. (06 Haziran 2014 Cuma )

   

  Doğal Afetler Tarımı Vurmaya Devam Ediyor

  Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, çiftçinin başının dertten kurtulmadığını, bu üretim sezonunun kuraklık, don, dolu, fırtına, aşırı yağış gibi tabii afetlerle geçtiğini, doğal afetlerin tarımı vurmaya devam ettiğini bildirdi. (06 Haziran 2014 Cuma )

   

  İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesi'nde Bir İlk

  İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesi'nde Bir İlk

  Çorum’un İskilip İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesi’nde ilk kez mesane taşı kırma ameliyatı gerçekleştirildi. (04 Haziran 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.07.2014 08:47:36. #1.13#