SON DAKİKA ISLAHIYE 959 HABERLERİ

Son Dakika Islahıye 959 Haberleri

10:49
Yatırımcı Rehberi Borsa İstanbul'da geçen hafta içinde işlem gören hisse senetlerinin, piyasa değerleri, TL olarak en düşük fiyatları, en yüksek fiyatları ve kapanış fiyatlarıyla önceki hafta sonuna göre değişim oranları şöyle:
10:48
28 Bin Parselin Güncellemesi Yapıldı İzmit Belediyesi tarafından yıl içinde otomasyon kapsamında 28 bin adet parselin güncellemesi yapıldıİzmit Belediyesi Emlak İstimlak Müdürlüğü tarafından geçen bir yıl içinde otomasyon çalışması kapsamında 28 bin adet parselin güncellemesi yapıldı.
28 Bin Parselin Güncellemesi Yapıldı
17:57
Suriyelilerin Kendi İmkanlarıyla Kurdukları Çadırlar Kaldırıldı Suriyelilerin kendi imkanlarıyla kurdukları çadırlar kaldırıldı- Kilis'te Suriyelilerin kendi imkanlarıyla kurduğu çadırlar Valiliğin talimatıyla kaldırıldı- Kilis'te Suriyelilerin kendi imkanlarıyla kurduğu çadır kent Valiliğin talimatıyla kaldırıldı.
Suriyelilerin Kendi İmkanlarıyla Kurdukları Çadırlar Kaldırıldı
16:37
Suriyelilerin Kendi İmkanlarıyla Kurdukları Çadırlar Kaldırıldı Kilis’te Suriyelilerin kendi imkanlarıyla kurduğu çadırlar Valiliğin talimatıyla kaldırıldı.
15:56
Her Kur'an Kursunun Yetim Kardeşi Olsun" Projesi İslahiye İlçe Müftülüğünce "Her Kur'an Kursunun Yetim Kardeşi Olsun" Projesi başlatıldı.
11:43
Çevreyolu, 3 Kurban Kesilerek Trafiğe Açıldı İslahiye'de, 2012 yılında yapımına başlanan ve yeni tamamlanan 24 kilometre uzunluğundaki İslahiye- Nurdağı çevreyolu, 3 kurban kesilerek trafiğe açıldı.
Çevreyolu, 3 Kurban Kesilerek Trafiğe Açıldı
16:09
Yeşil Yıldızlı Otellerde Teşvik Muğla Kültür ve Turizm İl Müdürü Veli Çelik 2014 yılı turizm değerlendirmesini yaparken, Rusya’daki ekonomik kriz nedeniyle bu ülkeden gelen turistlerin azalma ihtimaline karşın Fransa, Polonya ve Almanya gibi ülkelerdeki acenteler ile daha fazla çalışma yaptıklarını açıkladı.
Yeşil Yıldızlı Otellerde Teşvik
15:52
Bankacılık Sektörü Mevduatları Arttı Toplam mevduatta, 23 Ocak ile biten haftada yüzde 0,06'lık artış yaşandı.
18:38
Lübnan'da Çalınan Lüks Cip Kilis'te Ele Geçirildi Lübnan’da çalınan lüks cip, Kilis'te uzman bir polis ekibi tarafından ele geçirildi.
Lübnan'da Çalınan Lüks Cip Kilis'te Ele Geçirildi
15:45
Lübnan'dan Çalınan Araç Kilis'te Yakalandı Kilis’te emniyet ekiplerinin gerçekleştirdiği yol kontrolü sırasında, Lübnan’dan çalınan bir araç yakalandı.
15:43
Lübnan'da Çalınan Cip Kilis'te Bulundu Kilis'te, polisin şüphelenerek durdurduğu Suriye plakalı cip yapılan incelemesinde Lübnan'da çalındığı ortaya çıktı.
Lübnan'da Çalınan Cip Kilis'te Bulundu
13:29
Arkadaş "Şakası" Polisi Alarma Geçirdi Arkadaş "şakası" polisi alarma geçirdi- Gaziantep'te trafik kazası ihbarı alarak olay yerine giden ambulansla hastaneye kaldılan Suriyeli, tedavi altına alındı- Suriyeli gence çarpan aracı yakalamak için harekete geçen polis ekipleri 2 saatlik çalışmalarını, 18 yaşındaki Muhammed'in trafik kazası sonucu değil arkadaşlarının yaptığı şaka sırasında yaralandığı yönünde ifade vermesinin ardından sonlandırdı İslahiye ilçesinde 18 yaşındaki Suriyeli gence çarparak yaralanmasına neden olan aracın
Arkadaş 'Şakası' Polisi Alarma Geçirdi
12:14
Gaziantep Belediyeden Temizlik İşçilerine Kışlık Kıyafet Gaziantep'in İslahiye İlçe Belediyesi tarafından belediye bünyesinde çalışan 200 temizlik işçisine kışlık mont, pantolon ve bot dağıtıldı.
Gaziantep Belediyeden Temizlik İşçilerine Kışlık Kıyafet
12:06
Havaya Fırlatılan Genç Tutulamayınca Beton Zemine Düştü Gaziantep’in İslahiye ilçesinde arkadaşlarıyla şakalaşırken havaya fırlatılan genç, tutulamayınca beton zemine düştü.
Havaya Fırlatılan Genç Tutulamayınca Beton Zemine Düştü
11:23
Belediyeden Temizlik İşçilerine Kışlık Kıyafet Gaziantep'in İslahiye İlçe Belediyesi tarafından belediye bünyesinde çalışan 200 temizlik işçisine kışlık mont, pantolon ve bot dağıtıldı.
Belediyeden Temizlik İşçilerine Kışlık Kıyafet
10:07
Gaziantep - Arkadaşlarının Şaka Diye Havaya Attığı Suriyeli, Düşerek Yaralandı Gaziantep - Arkadaşlarının şaka diye havaya attığı Suriyeli, düşerek yaralandı GAZİANTEP'in İslahiye İlçesi'nde arkadaşlarının şaka amacıyla havaya attığı ancak tutamayınca betona başını çarpan Suriye uyruklu 18 yaşındaki Midya Muhammed, yaralandı.
Gaziantep - Arkadaşlarının Şaka Diye Havaya Attığı Suriyeli, Düşerek Yaralandı
02:03
Gaziantep - Arkadaşlarının Şaka Diye Havaya Attığı Suriyeli, Düşerek Yaralandı Gaziantep'in İslahiye İlçesi'nde arkadaşlarının şaka amacıyla havaya attığı ancak tutamayınca betona başını çarpan Suriye uyruklu 18 yaşındaki Midya Muhammed, yaralandı.
Gaziantep - Arkadaşlarının Şaka Diye Havaya Attığı Suriyeli, Düşerek Yaralandı
00:02
Arkadaşlarının Şaka Diye Havaya Attığı Suriyeli, Düşerek Yaralandı Gaziantep'in İslahiye İlçesi'nde arkadaşlarının şaka amacıyla havaya attığı ancak tutamayınca betona başını çarpan Suriye uyruklu 18 yaşındaki Midya Muhammed, yaralandı.
Arkadaşlarının Şaka Diye Havaya Attığı Suriyeli, Düşerek Yaralandı
14:01
Konya Ticaret Borsasında Ürün Fiyatları Konya Ticaret Borsasında ekmeklik kırmızı sert buğdayın kilogramı 0,873 ila 0,959 liradan işlem gördü.
Konya Ticaret Borsasında Ürün Fiyatları
13:45
Birinci Seansta Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul endekslerinin önceki ikinci seans kapanış, bugün birinci seanstaki en düşük, en yüksek ve kapanış değerleri, belli oldu.
18:30
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul fiyat endekslerinin önceki ve ikinci seans kapanış, en düşük, en yüksek değerleri, günlük adet ve hacimleri ile değişim oranları şöyle:
17:11
Kilis'te 20 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi Kilis’te polisin bir araçta yaptığı aramada piyasa değeri 142 bin TL olan 20 bin paket kaçak sigara ele geçirildi.
Kilis'te 20 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi
20:38
İslahiyespor'da Liderlik Sevinci İslahiyespor'da liderlik sevinci Gaziantep Süper Amatör Ligi'nde İslahiyespor, lider Nizipsporu 1-0 yenerek liderlilik koltuğuna oturdu.
İslahiyespor'da Liderlik Sevinci
17:12
İslahiyespor'da Liderlik Sevinci Gaziantep Süper Amatör Ligi'nde İslahiyespor, lider Nizipsporu 1 0 yenerek liderlilik koltuğuna oturdu.
İslahiyespor'da Liderlik Sevinci
10:52
Yatırımcı Rehberi Borsa İstanbul'da geçen hafta içinde işlem gören hisse senetlerinin, piyasa değerleri, TL olarak en düşük fiyatları, en yüksek fiyatları ve kapanış fiyatlarıyla önceki hafta sonuna göre değişim oranları şöyle:
10:51
Yatırımcı Rehberi Borsa İstanbul'da geçen hafta içinde işlem gören hisse senetlerinin, piyasa değerleri, TL olarak en düşük fiyatları, en yüksek fiyatları ve kapanış fiyatlarıyla önceki hafta sonuna göre değişim oranları şöyle:
20:53
İslahiye Çadır Kentte 2645 Suriyeli Öğrenciye Karne İslahiye çadır kentte 2645 Suriyeli öğrenciye karne Gaziantep'in İslahiye İlçesi'nde kurulan çadır kentte aileleri ile yaşamını sürdüren Suriyeli 2 bin 645 öğrenciye düzenlenen törenle karneleri dağıtıldı.
İslahiye Çadır Kentte 2645 Suriyeli Öğrenciye Karne
19:56
Suriyeli Çocukların Karne Sevinci Suriyeli öğrencilerin karne heyecanı- Ülkelerindeki iç savaştan kaçarak Türkiye'ye sığınan, Kahramanmaraş, Gaziantep ve Şanlıurfa'daki konaklama tesisinde misafir edilen Suriyeli öğrenciler, çadır kentteki okullarında karne sevinci yaşadı Ülkelerindeki iç savaştan kaçarak Türkiye'ye sığınan, Kahramanmaraş, Gaziantep ve Şanlıurfa'daki konaklama tesisinde misafir edilen Suriyeli öğrenciler, çadır kentteki okullarında karne sevinci yaşadı.
Suriyeli Çocukların Karne Sevinci
18:18
Suriyeli Öğrencilerin Karne Heyecanı Ülkelerindeki iç savaştan kaçarak Türkiye'ye sığınan, Kahramanmaraş, Gaziantep ve Şanlıurfa'daki konaklama tesisinde misafir edilen Suriyeli öğrenciler, çadır kentteki okullarında karne sevinci yaşadı.
17:49
İslahiye Çadır Kentte 2645 Suriyeli Öğrenciye Karne Gaziantep'in İslahiye İlçesi'nde kurulan çadır kentte aileleri ile yaşamını sürdüren Suriyeli 2 bin 645 öğrenciye düzenlenen törenle karneleri dağıtıldı.
İslahiye Çadır Kentte 2645 Suriyeli Öğrenciye Karne
13:07
Birinci Seansta Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul endekslerinin önceki ikinci seans kapanış, bugün birinci seanstaki en düşük, en yüksek ve kapanış değerleri, birinci seanstaki değişim oranları ile adet ve hacimleri şöyle:
13:06
Birinci Seansta İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da birinci seansta işlem gören hisse senetleri arasında, işlem hacmine göre ilk on hisse senedi şöyle:
12:02
Konut Satış İstatistikleri Türkiye genelinde geçen yıl satış sonucu el değiştiren konut sayısı, bir önceki yıla göre yüzde 0,7 artışla 1 milyon 165 bin 381 oldu En fazla konut satışı 225 bin 454 ile İstanbul'da gerçekleşti.
15:54
Kredi Kartı Kullanımı Azaldı Mevduat bankalarındaki tüketici kredileri geçen hafta 269 milyar lira oldu Söz konusu dönemde kredi kartı harcama tutarı yüzde 1,27 azalarak 82,2 milyar liraya geriledi.
15:42
Bankacılık Sektörü Mevduatları Arttı Bankacılık sektöründeki toplam mevduat, 16 Ocak ile biten haftada yüzde 0,33 artarak 1 trilyon 53 milyar 139 milyon 190 bin liraya yükseldi.
12:47
İslahiye'de 127 Engelliye Maaş Ödeniyor Gaziantep'in İslahiye İlçesi'nde 1274 engelliye maaş ödendiği bildirildi.
İslahiye'de 127 Engelliye Maaş Ödeniyor
12:30
Vali Yılmaz: Kütahya'da 609 Kamu Yatırımı Projesi Var Kütahya İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı’nda konuşan Vali Şerif Yılmaz, "2014 yılında uygulanmakta olan projeler için toplam 959 milyon TL’lik yatırım öngörülmüş ve 809 milyon TL harcama yapılmıştır.
Vali Yılmaz: Kütahya'da 609 Kamu Yatırımı Projesi Var
11:51
İslahiye Milli Eğitim Müdürü ve 2 Şube Müdürüne Soruşturma İzni Gaziantep'in İslahiye İlçesi'nde, okul müdürlerinin görev sürelerinin uzatılması ile ilgili performans değerlendirmesinde görevi kötüye kullandığı ileri sürülen İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Demirtaş ve 2 şube müdürü hakkında soruşturma izni verildi.
İslahiye Milli Eğitim Müdürü ve 2 Şube Müdürüne Soruşturma İzni
11:40
İslahiye'de 127 Engelliye Maaş Ödeniyor Gaziantep'in İslahiye İlçesi'nde 1274 engelliye maaş ödendiği bildirildi.
İslahiye'de 127 Engelliye Maaş Ödeniyor
16:49
Konya Ticaret Borsasında Ürün Fiyatları Konya Ticaret Borsasında ekmeklik kırmızı sert buğdayın kilogramı 0,880 ila 0,959 lira arasında işlem gördü.
13:06
Birinci Seansta Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul endekslerinin önceki ikinci seans kapanış, bugün birinci seanstaki en düşük, en yüksek ve kapanış değerleri, birinci seanstaki değişim oranları belli oldu.
11:12
Zeytinin Yeşilinde İhracat Arttı, Siyahında Azaldı Türkiye'de, zeytin ihracat sezonunun ilk çeyreğinde, bu ürünün yeşilindeki dış satım bir önceki sezona nazaran yüzde 9 artarken siyahında aynı oranda azalma oldu.
Zeytinin Yeşilinde İhracat Arttı, Siyahında Azaldı
13:13
İslahiye Eski Hükümet Konağı Yıkılıyor Gaziantep'in İslahiye İlçesi'nde bulunan ve depreme dayanıklı olmadığı için boşaltılan eski hükümet konağının yıkımına başlandı.
İslahiye Eski Hükümet Konağı Yıkılıyor
12:24
İslahiye Eski Hükümet Konağı Yıkılıyor Gaziantep'in İslahiye İlçesi'nde bulunan ve depreme dayanıklı olmadığı için boşaltılan eski hükümet konağının yıkımına başlandı.
İslahiye Eski Hükümet Konağı Yıkılıyor
13:32
Bayburt'ta 16 Bin 959 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi Bayburt’ta polisin yaptığı çalışmada 16 bin 959 paket kaçak sigara ele geçirildi.
Bayburt'ta 16 Bin 959 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi
11:53
Bayburt'ta 16 Bin 959 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi Bayburt'ta KOM ekipleri, 16 bin 959 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirdi.
11:20
AK Parti İslahiye ve Nurdağı Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi Yapıldı AK Parti İslahiye ve Nurdağı Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi yapıldı.
11:18
AK Parti İslahiye ve Nurdağı Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi Yapıldı AK Parti İslahiye ve Nurdağı Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi yapıldı.
23:03
İslahiye?de Yolcu Midibüsü ile Otomobilin Çarpışması Kamerada İslahiye'de yolcu midibüsü ile otomobilin çarpışması kamerada GAZİANTEP'in İslahiye İlçesinde buzlanan yolda sürücüsünün kontrolünden çıkan otomobil, yolcu taşıyan midibüsle çarpıştı.
İslahiye?de Yolcu Midibüsü ile Otomobilin Çarpışması Kamerada
15:58
İslahiye' de Yağış Sonrası Mezarlar Kaydı Gaziantep'in İslahiye İlçesi'nde kar yağışının ardından etkili olan sağanak yağımur nedeniyle mezarlıktaki istinat duvarının çökmesiyle toprak kayması meydana geldi, bazı mezarlar kaydı.
İslahiye' de Yağış Sonrası Mezarlar Kaydı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 13:36:32. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ISLAHIYE 959 HABERLERİ
[Hata Bildir]