SON DAKİKA ISLAHİYE HABERLERİ

Son Dakika Islahiye Haberleri

13:06
Gaziantep Islahiye'de Kaçak Sigara Operasyonu Gaziantep'in İslahiye İlçesi'nde, polisin SuriyeLİ Hişem M.nin evine düzenlediği operasyonda 10 bin 100 paket kaçak sigara ele geçirildi.
Gaziantep Islahiye'de Kaçak Sigara Operasyonu
21:19
Gaziantep'te 4,6 Büyüklüğünde Deprem Gaziantep'in Nurdağı ilçesinde 4,6 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
21:13
Gaziantep'te 4,6 Büyüklüğünde Deprem Gaziantep'in Nurdağı ilçesinde 4,6 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
17:32
Başbakan Davutoğlu, Edirne'de Pazarkule Sınır Kapısı'nda görev yapan Türk Tugayı'nı ziyaret eden Davutoğlu, burada askerlerle sohbet etti.
16:17
Islahiye' de 3 Kaza; 4 Yaralı Gaziantep'in İslahiye İlçesi'nde, meydana gelen 3 ayrı kazada 4 kişi yaralandı.
Islahiye' de 3 Kaza; 4 Yaralı
14:23
Öğrencilere Yeni Yurtlar Geliyor Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğünce 21 yurdun inşaatı sürdürülüyor.
12:45
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yurt İnşaatı Projelerine Devam Ediyor Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, öğrenci yurt inşaatlarına ara vermeden devam edildiğini bildirdi.
20:51
Gaziantep'de 'MERS Virüsü' Şüphesi İslahiye ilçesinde, hacdan 6 gün önce dönen ve yüksek ateş şikayetiyle İslahiye Devlet Hastanesine başvuran Gülsen K, MERS virüsü şüphesiyle Gaziantep'e sevk edildi.
Gaziantep'de 'MERS Virüsü' Şüphesi
19:33
Gaziantep'de Mers Virüsü Şüphesi Yüksek ateş şikayetiyle Islahiye Devlet Hastanesine başvuran kadın, MERS virüsü şüphesiyle Gaziantep'e sevk edildi.
15:59
Hdp Diyarbakır Milletvekili Tan Açıklaması "MHP'nin ideolojisini, bayrağını, flamasını, işaretini öne çıkararak kitleler sokağa çıksa, çıkartılsa Sayın Bahçeli veya diğer siyasiler de bunun önünü açsa Türkiye'de iç savaş çıkar. Bunun kimseye faydası yok"
Hdp Diyarbakır Milletvekili Tan Açıklaması
18:17
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gümüşhane'de Erdoğan, toplu açılış töreninde konuştu: (2) "Çözüm süreci şımarıklığa müsamaha göstermek değildir.
16:07
Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'da…(3) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin iç ve dış politikasını teröristlerin, sokak serserilerinin şiddet eylemleri ile belirleyecek bir ülke olmadığını belirterek “Hem sokaktaki o maşaları hem onların maşalarını tutan efendileri bilsinler ki Türkiye sokak eylemlerinden korkup istikamet değiştirecek bir ülke değildir” dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'da…(3)
16:03
Erdoğan: Çözüm Süreci Şımarıklığa Göz Yummak Değildir Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kobani'yi bahane ederek sokağa çıkanları eleştirdi, "Çözüm süreci şımarıklığa göz yummak değildir." dedi.
Erdoğan: Çözüm Süreci Şımarıklığa Göz Yummak Değildir
14:36
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Şu Anda Kobani Düştü, Düşüyor Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Şu anda Kobani düştü, düşüyor.
17:25
Erzin'de Sel Felaketi: 4 Ölü, 2 Kayıp- Yeniden Sayın Yazı işleri müdürlerine 'Erzin'de sel felaketi: 1 ölü, 5 kişi kayıp' haberimizi ölü sayısının değişmesi, yeni gelen ve değişen bilgiler nedeniyle düzenleyip yeniden geçiyoruz.
Erzin'de Sel Felaketi: 4 Ölü, 2 Kayıp- Yeniden
13:17
Kliksa, Gaziantep'in Online Alışveriş Haritasını Açıkladı Sabancı Topluluğu’nun online alışveriş platformu Kliksa, Gaziantep’in online alışveriş haritasını açıkladı.
Kliksa, Gaziantep'in Online Alışveriş Haritasını Açıkladı
12:28
Erzin'de Sel Felaketi Açıklaması Erzin İlçesi'nin Ilıca bölgesinde etkili olan sağanak yağış sonrası meydana gelen selle ilgili Hatay Valiliği açıklama yaptı.
Erzin'de Sel Felaketi Açıklaması
10:32
Valilik 2 Ölü, 4 Kayıp Erzin İlçesi'nin Ilıca bölgesinde etkili olan sağanak yağış sonrası meydana gelen selle ilgili Hatay Valiliği açıklama yaptı.
Valilik 2 Ölü, 4 Kayıp
10:20
Valilik 2 Ölü, 4 Kayıp Erzin İlçesi'nin Ilıca bölgesinde etkili olan sağanak yağış sonrası meydana gelen selle ilgili Hatay Valiliği açıklama yaptı.
Valilik 2 Ölü, 4 Kayıp
09:59
Erzin'de Sel Felaketi: 1 Ölü, 5 Kişi Kayıp (2) Valilik: 2 ÖLÜ, 4 KAYIP Erzin İlçesi'nin Ilıca bölgesinde etkili olan sağanak yağış sonrası meydana gelen selle ilgili Hatay Valiliği açıklama yaptı.
Erzin'de Sel Felaketi: 1 Ölü, 5 Kişi Kayıp (2)
07:42
Türkiye'nin Sınır Komşuları Değişti Suriye'de süren iç savaş ve IŞİD'in Irak'taki hızlı ilerleyişi sonrası Türkiye'nin güney sınır kapılarının karşısında farklı bayraklar dalgalanıyor.
Türkiye'nin Sınır Komşuları Değişti
15:53
Islahiye' de Bıçaklı Kavga Olay, öğle saatlerinde Hürriyet Mahallesi'nde meydana geldi.
Islahiye' de Bıçaklı Kavga
15:12
Gaziantep'te 19 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi Gaziantep'te jandarma, Şahinbey ve Islahiye ilçelerinde yaptığı operasyonlarda, 19 bin paket kaçak sigara ele geçirdi.
Gaziantep'te 19 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi
14:33
TSK'nın Günlük Faaliyetleri Sınıra yaklaşan Suriye uçakları, devriye görevi yapan Türk F 16'larının bölgeye yönlendirilmesi sonrası geri döndü.
TSK'nın Günlük Faaliyetleri
13:11
Sınıra Yaklaşan Suriye Uçaklarına F-16 Yönlendirildi Genelkurmay Başkanlığı, sınıra yaklaşan Suriye uçaklarına F-16 yönlendirildiğini açıkladı.
13:00
Çevreci Terörist: Üç Terörist Islahiye'de Bir Eve Girip Güneş Enerjisi Paneli Gasp Etti Gaziantep Islahiye'de üç terörist bir eve girerek aralarında güneş panelinin de bulunduğu malzemeleri gasp etti.
15:48
Islahiye'ye 25 Bin Suriyeli İçin Yeni Kamp Yapılacak İslahiye Kaymakamı Ünal Çakıcı, AK Partili İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, AFAD İl Müdürü Sinan Atakan ve beraberindekiler, Suriyeli sığınmacılar için yapılması planlanan 25 bin kişilik kamp için düşünülen muhtemel alanlarda inceleme yaptı.
Islahiye'ye 25 Bin Suriyeli İçin Yeni Kamp Yapılacak
20:31
Tır Yangını Nurdağı Karayolunu Trafiğe Kapattı Islahiye-Gaziantep yolu Nurdağı mevkiinde çocukbezi yüklü TIR alev aldı, Nurdağı'nda yol trafiğe kapandı.
Tır Yangını Nurdağı Karayolunu Trafiğe Kapattı
19:29
Macar Konsolostan Islahiye Çadırkente Ziyaret Macaristan'ın Ankara Büyükelçiliği Konsolosu Szonto Peter, ülkelerinden kaçarak Türkiye'ye sığınan Suriyeli'lerin barındığı İslahiye İlçesi'ndeki çadır kenti ziyaret etti.
Macar Konsolostan Islahiye Çadırkente Ziyaret
16:58
Macar Konsolostan Islahiye Çadırkente Ziyaret Macaristan'ın Ankara Büyükelçiliği Konsolosu Szonto Peter, ülkelerinden kaçarak Türkiye'ye sığınan Suriyeli'lerin barındığı İslahiye İlçesi'ndeki çadır kenti ziyaret etti.
12:35
Toki, 180 Taşınmazı Açık Artırmayla Satışa Sunuyor Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), yatırımcıya yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor.
10:04
TOKİ, 33 İlde Konut ve İşyeri Satışı Yapacak TOKİ, aralarında Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Adana, Malatya ve Diyarbakır gibi şehirlerin de bulunduğu 33 ilde, 180 taşınmazı satışa çıkarıyor.
TOKİ, 33 İlde Konut ve İşyeri Satışı Yapacak
16:45
Islahiye Trafik Kazası Islahiye Trafik Kazası.
Islahiye Trafik Kazası
16:24
Islahiye'de Tarlaya Sürüklenen Tır'ın Sürücüsü Yaralandı Görüntü Dökümü ---------------------------- Karayolundaki kaza Tarlaya sürüklenen TIR Polislerin incelemesi Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: Kadir ÇELİK-GAZİANTEP-DHA) (Tür: Yurt)
Islahiye'de Tarlaya Sürüklenen Tır'ın Sürücüsü Yaralandı
12:07
800 Bin Öğretmen ve 17,5 Milyon Öğrenci Afete Karşı Eğitimden Geçirilecek Afetlere karşı kamuoyunun bilinçlendirilmesi gerektiğini açıklayan Başbakanlık Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Başkanı Fuat Oktay, bu kapsamda hazırladıkları projeyle 800 bin öğretmen ve 17,5 milyon öğrencinin afete karşı eğitimden geçirileceğini ifade etti.
800 Bin Öğretmen ve 17,5 Milyon Öğrenci Afete Karşı Eğitimden Geçirilecek
13:51
İslahiye İibf E-dergi Çıkarıyor Gaziantep Ünivesitesi (GAÜN) İslahiye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) Uluslararası statüye sahip, özgün makaleleri yayınlayan hakemli, bilimsel ve sosyal bilimler alanında yayın yapacak e dergi çıkarıyor.
16:21
Gaziantep'te 20 Binden Fazla Arı Kovanı Var Gaziantep, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü İbrahim Yılmaz, arıcılıkla ilgili gerçekleştirilen çalışmalar hakkında önemli bilgiler verdi.
Gaziantep'te 20 Binden Fazla Arı Kovanı Var
18:15
BBP Genel Başkanı Destici: Bu Temiz Ellerimizi Size, Tutmanız İçin Uzatıyoruz Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, seçim çalışmalarına Islahiye'de devam etti.
BBP Genel Başkanı Destici: Bu Temiz Ellerimizi Size, Tutmanız İçin Uzatıyoruz
14:29
Özel Gülpembe Ilköğretim Okulu'nda Sorgu Odası Kurdular 28 Şubat’ın ikna odalarını aratmayan bir uygulamada dün Özel Gülpembe Ilköğretim Okulu'nda yaşandı.
Özel Gülpembe Ilköğretim Okulu'nda Sorgu Odası Kurdular
14:55
TCDD'den İlaçlama Uyarısı TCDD bazı il sınırları içindeki demiryolu hat ve istasyonlarında ilaçlama yapılmasının planlandığını belirtti.
TCDD'den İlaçlama Uyarısı
13:43
Özel Tim, BDP'li Milletvekilinin Yeğen ve Akrabalarını Dövdü Şırnak'ta Hasip Kaplan'ın yeğeni ve akrabalarının özel harekat timleri tarafından dövüldüğü iddia edildi.
Özel Tim, BDP'li Milletvekilinin Yeğen ve Akrabalarını Dövdü
11:26
Hayati Yazıcı: Türkiye-Bulgaristan Sınırındaki Yoğunluğun Muhatabı Udhb Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Türkiye ve Bulgaristan sınır kapısında yaşanan trafik yoğunluğu sorunu hakkında açıklama yaptı.
Hayati Yazıcı: Türkiye-Bulgaristan Sınırındaki Yoğunluğun Muhatabı Udhb
17:00
TOKİ'den Yeni Satış TOKİ, 31 şehirdeki 138 işyeri ve 10 konutu yarın satışa çıkarıyor.
TOKİ'den Yeni Satış
12:15
TOKİ, 31 İlde 148 İşyeri ve 10 Konutu Satışa Çıkarıyor TOKİ, 31 şehirdeki 138 işyeri ve 10 konutu, 240 aya varan vadelerle satacak.
11:54
TOKİ 31 İlde 148 İşyeri ve 10 Konutu Satışa Çıkarıyor Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), aralarında Ankara, İstanbul, Bursa, Samsun ve Diyarbakır gibi büyükşehirlerin de bulunduğu 31 şehirdeki 138 işyeri ve 10 konutu, 240 aya varan vadelerle satışa çıkaracağını bildirdi.
TOKİ 31 İlde 148 İşyeri ve 10 Konutu Satışa Çıkarıyor
15:26
Ak Parti, 13 İlin İlçe Belediye Başkan Adaylarını Açıkladı AK Parti, Seçim Işleri Başkanlığı tarafından, parti genel merkezinde 13 ilin ilçe belediye başkan adayları açıklandı.
Ak Parti, 13 İlin İlçe Belediye Başkan Adaylarını Açıkladı
14:45
AK Parti 13 Büyükşehirin İlçe Adaylarını Açıkladı AK Parti, 13 büyükşehire bağlı ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı.
AK Parti 13 Büyükşehirin İlçe Adaylarını Açıkladı
13:34
AK Parti'nin Gazintep İlçe Belediye Başkan Adayları Belli Oldu AK Parti'nin Gaziantep ilçe belediye başkan adayları belli oldu.
AK Parti'nin Gazintep İlçe Belediye Başkan Adayları Belli Oldu
14:29
CHP'li Güneş: Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğü Fişlemeye Neden İzin Veriyor Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi ve Kocaeli Milletvekili Hurşit Güneş, Gaziantep Üniversitesi Islahiye kampusunda yapıla fişleme iddialarına tepki gösterdi.
CHP'li Güneş: Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğü Fişlemeye Neden İzin Veriyor
10:44
Gülpembe Masa Tenisi Turnuvasında Birinci Oldu Gaziantep’in Islahiye ilçesinde eğitim faaliyetlerinde bulunan Özel Gülpembe Ortaokulu kızlar arası masa teniz turnuvasında birinci oldu.
Gülpembe Masa Tenisi Turnuvasında Birinci Oldu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 06:20:43. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ISLAHİYE HABERLERİ
[Hata Bildir]