SON DAKİKA ISPARTA HABERLERİ

Son Dakika Isparta Haberleri

18:18
Alüminyum Çatının Durakta Bekleyenlerin Üzerine Düşme Anı: 2 Yaralı Alüminyum çatı, durakta bekleyenlerin üzerine düştü: 2 yaralı Isparta'da etkili olan kuvvetli lodosta bir iş hanının alüminyum çatısının otobüs durağında bekleyenlerin üzerine düşmesi sonucu, 2 kişi yaralandı.
Alüminyum Çatının Durakta Bekleyenlerin Üzerine Düşme Anı: 2 Yaralı
18:04
Isparta'da Uçan Çatı Güvenlik Kameralarına Yansıdı Şiddetli rüzgar nedeniyle 6 Mart Caddesi üzerinde Isparta Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün alüminyum çatısı uçarak otobüs durağının üzerine düştü.
18:00
Karbonmonoksit Zehirlenmesi: 3 Ölü Afyonkarahisar'da karbonmonoksit zehirlenmesi: 3 ölü- Sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen 3 kardeş hayatını kaybetti, anne tedavi altına alındı İscehisar ilçesinde sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen 3 kardeş hayatını kaybetti.
Karbonmonoksit Zehirlenmesi: 3 Ölü
17:53
Eşini Öldürüp Polise Teslim Oldu (2) Başını GÖVDESİNDEN AYIRMAYA ÇALIŞMIŞ Yalvaç'ta nikahsız yaşadığı eşinin öldürdüğü Osman Tokmak'ın cesedi üzerinde ve evde inceleme yapıldı.
Eşini Öldürüp Polise Teslim Oldu (2)
17:13
Alüminyum Çatı, Durakta Bekleyenlerin Üzerine Düştü: 2 Yaralı Alüminyum çatı, durakta bekleyenlerin üzerine düştü: 2 yaralı Isparta'da etkili olan kuvvetli lodosta bir iş hanının alüminyum çatısının otobüs durağında bekleyenlerin üzerine düşmesi sonucu, 2 kişi yaralandı.
Alüminyum Çatı, Durakta Bekleyenlerin Üzerine Düştü: 2 Yaralı
17:05
Afyonkarahisar'da Karbonmonoksit Zehirlenmesi: 3 Ölü Sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen 3 kardeş hayatını kaybetti, anne tedavi altına alındı.
17:00
Isparta'da Çatı Uçtu: 2 Yaralı Isparta’da şiddetli rüzgarın uçurduğu Belediye Sosyal ve Kültür İşleri Müdürlüğü Hizmet binası üzerindeki alüminyum çatı, otobüs durağında bekleyenlerin üzerine düştü.
Isparta'da Çatı Uçtu: 2 Yaralı
16:34
Alüminyum Çatı, Durakta Bekleyenlerin Üzerine Düştü: 2 Yaralı Isparta'da etkili olan kuvvetli lodosta bir iş hanının alüminyum çatısının otobüs durağında bekleyenlerin üzerine düşmesi sonucu, 2 kişi yaralandı.
14:53
Genç Kız Karbonmonoksit Zehirlenmesinden Öldü Isparta’da bir eczanede çalışan 19 yaşındaki genç kız, gece sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek hayatını kaybetti.
Genç Kız Karbonmonoksit Zehirlenmesinden Öldü
14:45
Eşini Öldürüp Polise Teslim Oldu Isparta'nın Yalvaç İlçesi'nde 49 yaşındaki G.S., dini nikahla birlikte yaşadığı 67 yaşındaki Osman Tokmak'ı öldürdükten sonra gittiği Bursa'nın Osmangazi İlçesi'nde polise teslim oldu.
Eşini Öldürüp Polise Teslim Oldu
13:01
Marmara'yı Kasıp Kavuran Lodos Gidiyor, Kuvvetli Yağış Geliyor Deniz ve hava ulaşımında birçok seferi iptal ettiren, çatıları uçurup, direkleri deviren lodos, pazartesi günü etkisini kaybedecek, yerini kuvvetli yağışa bırakacak.
Marmara'yı Kasıp Kavuran Lodos Gidiyor, Kuvvetli Yağış Geliyor
12:05
45 Maden İşletme Ruhsatı İptal Edildi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Maden İşleri Genel Müdürlüğü, 45 maden işletme ruhsatını iptal etti.
09:24
Meteorolojiden Fırtına Uyarısı Denizlerde, Bodrum Kaş arasında fırtına, Kaş Anamur arasında ise fırtınamsı rüzgar uyarısında bulunuldu.
08:50
Kuvvetli Lodos Nedeniyle Vinç Yola Devrildi: 1 Ölü, 1 Yaralı Bursa'da iki gündür devam eden kuvvetli lodos nedeniyle, yeni stadyum inşaatında kullanılan vincin devrilmesi sonucu bir kişi hayatını kaybetti.
Kuvvetli Lodos Nedeniyle Vinç Yola Devrildi: 1 Ölü, 1 Yaralı
18:38
Genç Kız Karbonmonoksit Zehirlenmesinden Öldü Isparta'da bir eczanede çalışan 19 yaşındaki Emine Uysal, gece yarısı sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek yaşamını yitirdi.
Genç Kız Karbonmonoksit Zehirlenmesinden Öldü
16:23
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Burdur'da Açıklaması Çavuşoğlu: "Cibuti'ye de Somali'ye de 10'ar bin konut yapacağız. Çünkü o insanlar teneke evlerde yaşıyorlar.
11:19
Baka'nın Yeni Genel Sekreteri Göreve Başladı BAKA Genel Sekreteri Mehmet Sırrı Özen, görevine başladı ve ilk olarak 'ekip arkadaşlarım' diye hitap ettiği BAKA'nın personeliyle tanışma toplantısı düzenledi.
11:17
İstanbul'da Tüm Vapur Seferleri İptal Edildi İstanbul'u etkili olan şiddetli lodos nedeniyle tüm vapur seferleri iptal edildi. THY de fırtına nedeniyle 3 gün için iptal edilen sefer sayısını 332 olarak açıkladı.
İstanbul'da Tüm Vapur Seferleri İptal Edildi
10:45
Isparta Gençlik Merkezinde Tatil Keyfi Bir Başka 26 Ocak başlayan programın ilk konukları Gelendost ilçesinde bulunan öğrenciler oldu.
Isparta Gençlik Merkezinde Tatil Keyfi Bir Başka
09:39
Düzce'nin Hava Kalite Endeksi Çevre ve Şehircilik Bakanlığı verilerine göre, 30 Ocak 2015 günü Düzce hava kalite endeksi sıralamasında “orta” seviyede.
Düzce'nin Hava Kalite Endeksi
07:27
İstanbul'u Lodos Vurdu, Yüzlerce Sefer İptal Oldu İstanbul sabaha lodos kabusuyla uyandı. Devrilen ağaçlar yol kapattı, boğazda dev dalgalar oluştu. THY, İDO ve BUDO kuvvetli lodos yüzünden yüzlerce seferini iptal etti.
İstanbul'u Lodos Vurdu, Yüzlerce Sefer İptal Oldu
18:43
Umman Sarayı Dağ Yamacında, Kaçak Saray Birinci Sınıf Tarım Alanında' CHP Burdur Milletvekili Ramazan Kerim Özkan, "Umman'ın sarayı dağ yamacında, kaçak saray ise birinci sınıf tarım arazisine yapıldı" diyerek Cumhurbaşkanlığı Sarayının yeri ile ilgili eleştiride bulundu.
Umman Sarayı Dağ Yamacında, Kaçak Saray Birinci Sınıf Tarım Alanında'
18:20
İllerin Kredi Kullanma Miktarları Açıklandı FİNTÜRK Finansal Türkiye Haritası 2014’ün 4’üncü dönem verilerini açıkladı.
18:06
Korsan Oto Galericiliğin Önüne Geçilecek" MASFED Başkanı Erkoç: "Büyükşehirlerde bir ara korsan taksiler vardı, şimdi bunun önüne geçildi.
17:14
Otomobil Alım Satımı Yapan Galericiler de Yasaya Kavuştu Motorlu Araç Satıcıları Federasyonu (MASFED) Genel Başkanı Aydın Erkoç, otomobil ticaretini tanımlayıcı yasanın çıkmasıyla herkesin otomobil satamayacağını söyledi.
Otomobil Alım Satımı Yapan Galericiler de Yasaya Kavuştu
17:09
Korsan Oto Galericiliğin Önüne Geçilecek" "Korsan oto galericiliğin önüne geçilecek"- MASFED Başkanı Erkoç: - "Büyükşehirlerde bir ara korsan taksiler vardı, şimdi bunun önüne geçildi.
Korsan Oto Galericiliğin Önüne Geçilecek'
16:37
Yüksek Elektrik Faturalarını Taksitlendirmek İçin Kuyruklar Oluştu Antalya'da elektrik abonelerine iki-üç aylık birikmiş fatura gönderen CLK Akdeniz Dağıtım Şirketi, artan tepkiler karşısında taksitlendirmeye gitti.
Yüksek Elektrik Faturalarını Taksitlendirmek İçin Kuyruklar Oluştu
14:09
Meteoroloji'den, Kayak Merkezlerindeki Kar Erimelerine Karşı Uyarı Meteoroloji, kayak merkezlerindeki kar erimelerine karşı uyarıda bulundu.
12:44
TÜİK, Türkiye'nin Kadın-Erkek Haritasını Çıkardı TÜİK'in açıkladığı rakamlara göre, yurtta kadın nüfusunun fazla olduğu il sayısı 37'ye çıktı. Kadın nüfusun en fazla olduğu ilk 3 il Bartın, Bolu ve Trabzon oldu.
TÜİK, Türkiye'nin Kadın-Erkek Haritasını Çıkardı
12:08
Meteoroloji'den Kayak Merkezlerindeki Vatandaşlara Uyarı Meteoroloji, hava sıcaklıklarındaki artış ve yağışla birlikte kar erimeleri meydana gelmesi beklenen kayak merkezlerindeki vatandaşları uyardı.
11:19
Karakoyun: Eğirdir Gölü Mutlaka Korunmalı Isparta Su Ürünleri Enstitüsü eski Müdürü Biyolog Sedat Karakoyun, Eğirdir Gölünün atalarımızdan miras değil, evlatlarımıza bir emanet olduğunu söyledi.
Karakoyun: Eğirdir Gölü Mutlaka Korunmalı
17:10
Doktorlar ve Hastalar Bu Kez Yeşil Sahada Buluştu Doktorlar ve hastalar bu kez yeşil sahada buluştu- Isparta Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi'nde tedavi gören hastalar ile doktorlar halı saha maçı yaptı Hastaların sosyal hayata daha fazla dahil olması amacıyla düzenlenen etkinlikte Isparta Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi'nde tedavi gören hastalar ile doktorlar halı saha maçı yaptı.
Doktorlar ve Hastalar Bu Kez Yeşil Sahada Buluştu
16:30
Trsm Hastaları Hastane Yöneticileriyle Halı Saha Maçında Buluştu Isparta’da Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi’nde psikoljik tedavi gören hastalara yönelik düzenlenen faaliyetler kapsamında Kamu Hastaneleri Birliği yöneticilerinden oluşan takımla, TRSM hastalarından oluşan takım halı saha maçında buluştu.
Trsm Hastaları Hastane Yöneticileriyle Halı Saha Maçında Buluştu
11:58
Şimdi Hayata Yeniden Bağlı Isparta’da Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi, düzenlediği etkinlikler sayesinde merkezde tedavi gören hastaların toplumla bütünleşmesini, sosyalleşmelerini sağlıyor.
11:39
Kaçak Avcılar Havadan Kamerayla Tespit Edilecek Burdur Doğa Koruma ve Milli Parklar 6'ncı Bölge Müdürlüğü, kaçak avcıları havadan tespit edebilmek amacıyla çalışma başlattı.
Kaçak Avcılar Havadan Kamerayla Tespit Edilecek
11:18
Şizofreni Hastası İngilizce Ders Verip, Çeviri Yapıyor Isparta'da 25 yıldır şizofreni hastası olan 50 yaşındaki Salih Güldiken, hastalığı nedeniyle iki kez üniversite eğitimini bırakmak zorunda kaldı.
Şizofreni Hastası İngilizce Ders Verip, Çeviri Yapıyor
11:15
Şimdi Hayata Yeniden Bağlı Isparta’da Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi, düzenlediği etkinlikler sayesinde merkezde tedavi gören hastaların toplumla bütünleşmesini, sosyalleşmelerini sağlıyor.
Şimdi Hayata Yeniden Bağlı
09:48
Isparta'da Tedavi Gördüğü Hastanenin "İngilizce Sözlüğü" Oldu Isparta'da psikolojik tedavi gören Salih Güldiken, yarıda bıraktığı İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümünde öğrendikleriyle hastane personeli ve öğrencilere yardımcı oluyor.
Isparta'da Tedavi Gördüğü Hastanenin 'İngilizce Sözlüğü' Oldu
19:21
Somaliand'dan Isparta'ya Türkçe Öğrenmek İçin Gelecekler Somaliand'dan Isparta'ya Türkçe öğrenmek için gelecekler- Afrika Boynuzu'nda yer alan ve 1991 yılında bağımsızlığı ilan eden Somaliland'dan gelecek 35 öğrenciye SDÜ Yaşam Boyu Eğitim Merkezinde Türkçe öğretilecek Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Yaşam Boyu Eğitim Merkezinde (YBEM) Somaliland'dan gelecek 35 öğrenci, Türkçe öğrenmelerinin ardından lisans ve yüksek lisans eğitimi görecek.
Somaliand'dan Isparta'ya Türkçe Öğrenmek İçin Gelecekler
17:46
Manavgat'ta Bir Önceki Yıla Göre Şirket Sayısında Yüzde 14,4 Artış Oldu MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, Manavgat’ta 2014 yılında da 57 ilden fazla şirket kurulduğunu, ilçede kurulan şirket sayısının bir önceki yıla göre yüzde 14,4 arttığını söyledi.
Manavgat'ta Bir Önceki Yıla Göre Şirket Sayısında Yüzde 14,4 Artış Oldu
17:32
Eğirdir Gölü'ne Dolgu Yaptığı İddiasıyla Belediyeye Ceza Isparta Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü, Eğirdir Gölü'ne dolgu yaparak alan kazanmaya çalıştığı iddiasıyla Eğirdir Belediyesine 527 bin lira idari ceza verdi Belediyenin başvurusu üzerine Isparta İdare Mahkemesi, yürütmenin durdurmasına hükmetti.
17:19
TBMM Genel Kurulu MHP'li Korkmaz, Başbakan Davutoğlu için "Bakanlar Kurulu Genel Sekreteri" dedi AK Parti Grup Başkanvekili Aydın: "Kimseyi tahkir edemezsiniz.
17:16
Somaliand'dan Isparta'ya Türkçe Öğrenmek İçin Gelecekler Afrika Boynuzu'nda yer alan ve 1991 yılında bağımsızlığı ilan eden Somaliland'dan gelecek 35 öğrenciye SDÜ Yaşam Boyu Eğitim Merkezinde Türkçe öğretilecek.
16:53
Manavgat'ta 2014 Yılında 57 İlden Daha Fazla Şirket Kuruldu Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Ocak Ayı Meclis Toplantısı gerçekleştirildi.
Manavgat'ta 2014 Yılında 57 İlden Daha Fazla Şirket Kuruldu
16:46
Somaliand'dan Isparta'ya Türkçe Öğrenmek İçin Gelecekler Afrika Boynuzu'nda yer alan ve 1991 yılında bağımsızlığı ilan eden Somaliland'dan gelecek 35 öğrenciye SDÜ Yaşam Boyu Eğitim Merkezinde Türkçe öğretilecek.
12:51
Çifte İnfaz Şüphelileri Adliyede ANTALYA (İHA) – Antalya’nın Alanya ilçesinde geçtiğimiz Cuma gecesi otomobilde başlarından vurularak öldürülen 2 kişinin ölümüyle ilgili ilgili azmettirici olduğu şüphesiyle gözaltına alınan 3 kişi adliyeye sevk edildi.
Çifte İnfaz Şüphelileri Adliyede
12:38
Antalya En Kalabalık Beşinci Şehir Antalya, en fazla nüfusa sahip iller sıralamasında beşinciliğe yükseldi.
Antalya En Kalabalık Beşinci Şehir
12:28
Antalya'nın Nüfusu 2 Milyon 222 Bin 562 Oldu Antalya’nın nüfusu 2014 yılında, bir önceki yıla göre 64 bin 297 kişi artarak 2 milyon 222 bin 562 kişi oldu.
10:57
İl İl Yeni Nüfus Oranları Türkiye nüfusunun yüzde 18,5'inin ikamet ettiği İstanbul, 14 milyon 377 bin 18 kişiyle en çok nüfusa sahip il, Bayburt ise 80 bin 607 kişiyle en az nüfusa sahip il oldu.
İl İl Yeni Nüfus Oranları
08:35
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayollarında Durum
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 02.02.2015 03:47:56. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ISPARTA HABERLERİ
[Hata Bildir]