SON DAKİKA ISPIR 200618 HABERLERİ

Son Dakika Ispır 200618 Haberleri

15:01
Aliağa Esnaf Kefalet Kooperatifi Mali Genel Kurulu Yapıldı Aliağa Esnaf ve Sanaatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, 2014 olağan mali genel kurul toplantısını yaptı.
Aliağa Esnaf Kefalet Kooperatifi Mali Genel Kurulu Yapıldı
14:56
Türkiye'nin En Uzun Tünelinde Yol Yarılandı Rize’nin İkizdere ilçesi Ovit Dağı geçidinde yapımı süren ve 14,3 kilometre uzunluğu ile Türkiye’nin en uzun, dünyanın 4’üncü uzun çift tüplü tüneli olan Ovit Tüneli'nin yapımında yolun yarısına ulaşıldı.
Türkiye'nin En Uzun Tünelinde Yol Yarılandı
12:14
Rize Türkiye?nin En Uzun Çift Tüplü Tüneli Ovit'te Yol Yarılandı Rize'nin İkizdere İlçesi Ovit Dağı geçidinde yapımı süren ve 14.3 kilometre uzunluğu ile Türkiye'nin en uzun, dünyanın 4'üncü uzun çift tüplü tüneli olan Ovit Tüneli'nin yapımında yolun yarısına ulaşıldı.
Rize Türkiye?nin En Uzun Çift Tüplü Tüneli Ovit'te Yol Yarılandı
11:44
Türkiye'nin En Uzun Çift Tüplü Tüneli Ovit'te Yol Yarılandı Rize'nin İkizdere İlçesi Ovit Dağı geçidinde yapımı süren ve 14.3 kilometre uzunluğu ile Türkiye'nin en uzun, dünyanın 4'üncü uzun çift tüplü tüneli olan Ovit Tüneli'nin yapımında yolun yarısına ulaşıldı.
Türkiye'nin En Uzun Çift Tüplü Tüneli Ovit'te Yol Yarılandı
11:44
Çığ Tehlikesine Karşı Haritalar Oluşturuyor Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdürlüğü "Çığ Tehlike Haritaları" oluşturuyor.
Çığ Tehlikesine Karşı Haritalar Oluşturuyor
14:04
Konya - - Cumhurbaşkanına Hakaretten Yargılanacak M.e.a.: Davayı Değil, Okulumu Düşünüyorum Cumhurbaşkanına hakaretten yargılanacak M.E.A.: Davayı değil, okulumu düşünüyorum ADALET Bakanlığı'nın 'Cumhurbaşkanına hakaret' suçundan yargılanmasına izin vermesi üzerine Konya 3'üncü Çocuk Mahkemesi'nde yargılanacak olan lise öğrencisi 16 yaşındaki M.E.A.,"Davayı değil, okulumu düşünüyorum.
Konya - - Cumhurbaşkanına Hakaretten Yargılanacak M.e.a.: Davayı Değil, Okulumu Düşünüyorum
12:50
Cumhurbaşkanına Hakaretten Yargılanacak M.e.a.: Davayı Değil, Okulumu Düşünüyorum Adalet Bakanlığı'nın 'Cumhurbaşkanına hakaret' suçundan yargılanmasına izin vermesi üzerine Konya 3'üncü Çocuk Mahkemesi'nde yargılanacak olan lise öğrencisi 16 yaşındaki M.E.A.,"Davayı değil, okulumu düşünüyorum.
Cumhurbaşkanına Hakaretten Yargılanacak M.e.a.: Davayı Değil, Okulumu Düşünüyorum
11:00
AK Parti Parti Erzurum Milletvekili Yavilioğlu, İspir'de AK Parti Erzurum Milletvekili Cengiz Yavilioğlu, İspir ilçesinde ziyaret ve incelemelerde bulundu.
17:56
Elazığ Valisi Koçak, Ağın İlçesini Ziyaret Etti Elazığ Valisi Ömer Faruk Koçak, Ağın ilçesini ziyaret ederek ilçe idarecileri ve esnaflarla bir araya gelirken tarihi binalar ve Ağın Köprüsü’nde inceleme de bulundu.
Elazığ Valisi Koçak, Ağın İlçesini Ziyaret Etti
12:30
Çocuk Dostu Şehirler Projesi UNICEF ve Yüreğir Belediyesi işbirliğiyle düzenlenen ''Çocuk Dostu Şehirler Projesi''nin Yüreğir Çocuk Eylem Planı Çalıştayı başladı.
21:01
Konya Adalet Bakanlığı İzin Verdi, Konya'da Liseli Genç Yargılanacak Adalet Bakanlığı izin verdi, Konya'da liseli genç yargılanacak KONYA'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği suçlamasıyla tutuklanan ve yapılan itiraz sonucu 2 gün sonra tahliye olan lise öğrencisi 16 yaşındaki M.E.A.'nın 'Cumhurbaşkanı'na hakaret' suçundan yargılanmasına Adalet Bakanlığı izin verdi.
Konya Adalet Bakanlığı İzin Verdi, Konya'da Liseli Genç Yargılanacak
19:21
Bakanlık Onayladı, Liseli Genç Erdoğan'a Hakaretten Yargılanacak Konya'da Cumhurbaşkanı'na hakaret ettiği suçlamasıyla tutuklanan lise öğrencisi 16 yaşındaki M.E.A.'nın yargılanmasına, Adalet Bakanlığı izin verdi.
Bakanlık Onayladı, Liseli Genç Erdoğan'a Hakaretten Yargılanacak
18:03
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Hakaret Ettiği İddiası Konya'da 16 yaşındaki M.E.A. hakkında, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret iddiasıyla hazırlanan iddianamede 1 ila 4 yıl arasında hapis cezası istendi.
17:59
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Hakaret Ettiği İddiası Konya'da 16 yaşındaki M.E.A. hakkında, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret iddiasıyla hazırlanan iddianamede 1 ila 4 yıl arasında hapis cezası istendi.
10:01
Ak Parti İspir Kadın Ve Gençlik Kolları Kongreleri AK Parti İspir Kadın ve Gençlik kolları 5. Olağan Kongresi yapıldı.
09:46
AK Parti İspir Kadın ve Gençlik Kolları Kongreleri AK Parti İspir Kadın ve Gençlik kolları 5. Olağan Kongresi yapıldı.
AK Parti İspir Kadın ve Gençlik Kolları Kongreleri
11:25
Ekmeklerini Turptan Çıkarıyorlar Kadirli'de turp hasadında çalışan işçiler, zorlu kış şartlarına rağmen ürünleri Savrun Çayının soğuk suyunda yıkayarak elde ettikleri gelirle geçiniyor.
Ekmeklerini Turptan Çıkarıyorlar
10:59
Er-Vak Gençlik Tiyatro Kulübü İspir Turnesinde... Son yıllarda gençler arasında yaygınlaşan uyuşturucu bağımlılığına karşı farkındalık oluşturmak ve kamu oyunu bilinçlendirmek maksadıyla ER-VAK Gençlik Komisyonu Tiyatro Kulübünün sahneye koyduğu “Uyanış” isimli tek perdelik oyun İspir de ilgi ile izlendi.
Er-Vak Gençlik Tiyatro Kulübü İspir Turnesinde...
09:35
AK Parti İspir ve Pazaryolu İlçe Kongresi AK Parti Erzurum İlçe Başkanlıkları 5. Olağan Kongreleri Pazaryolu ve İspir İlçe Başkanlıklarının seçilmesi ile devam etti.
AK Parti İspir ve Pazaryolu İlçe Kongresi
16:13
Son Karacoğlan Anlatıcılarından İspir Onbaşı Vefat Etti Halk ozanı Karacaoğlan'ın hayatını türküleriyle anlatabilen ender kişilerden "İspir Onbaşı" lakablı Mehmet Koç 91 yaşında hayatını kaybetti.
13:28
İspir Fasulyesi Markalaştı Erzurum'un İspir ilçesinde yetişen ve yılda yaklaşık 300 ton üretilen İspir fasulyesi 'Coğrafi İşaret Tescil Belgesi' ile markalaştı ve hologramlı birer kiloluk özel paketiyle satışa çıktı.
20:44
İspir Fasulyesi Artık Bir Marka İspir fasulyesi dünyaya açılıyor.
İspir Fasulyesi Artık Bir Marka
11:38
Artık Sahte İspir Fasulyesi Satamayacaklar Türkiye'de sadece İspir'de yetiştirilen ve dünyanın gaz çıkarmayan, kabuk atmayan tek kuru fasulyesi, özel ambalajlarda hologramlı üretiliyor.
Artık Sahte İspir Fasulyesi Satamayacaklar
09:34
İspir Belediye Başkanı Çakır, Mazbatasını Aldı İspir Belediye Başkanı Osman Çakır, mazbatasını aldı.
İspir Belediye Başkanı Çakır, Mazbatasını Aldı
09:08
İspir Kaymakamı Sözer'in Kayınpederi Vefat Etti İspir Kaymakamı Faik Oktay Sözer'in kayınpederi Niyazi Odabaşçiler hayatını kaybetti.
İspir Kaymakamı Sözer'in Kayınpederi Vefat Etti
12:01
MHP'den İspir Çıkarması MHP Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan adayı Prof. Dr. Kamil Aydın, İl Başkanı Zekai Kaya ve partililerle birlikte İspir’e çıkarma yaptı.
MHP'den İspir Çıkarması
10:03
İspir Petekli Köy Derneğine Gitti Hamşioğlu, "Sahip çıkağınıza inanıyorum"
İspir Petekli Köy Derneğine Gitti
08:28
CHP'den İspir Çıkarması CHP İl Başkanı Tacetin Kızıloğlu, İl Yönetim kurulu üyeleri ve Büyükşehir belediye Başkan Adayı Abdülkadir Demirci ile birlikte İspir ilçesini ziyaret etti.
CHP'den İspir Çıkarması
12:40
İspir Kuru Fasulyesi ve İspir Balı AB Tarafından Tescilleniyor Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı personelinin Çarşamba günleri Erzurum Polis Radyosunda konuk olduğu “Kalkınmada Anahtar Çözümler” programına, bu hafta KUDAKA İzleme ve Değerlendirme Birimi Uzmanı Ahmet Tiryaki ve proje yararlanıcısı İspir Hamza Polat Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Ayhan Yıldırım katıldı.
İspir Kuru Fasulyesi ve İspir Balı AB Tarafından Tescilleniyor
11:24
AK Parti İspir İlçe Başkanlığı Aday Adaylarıyla Toplantı Yaptı Ak Parti İlçe Başkanlığı İmren Lokantasında İspir belediye başkanlığı aday adaylarıyla yemekli toplantı düzenledi.
İspir Ak Parti İlçe Başkanı Salih Zeki Çetinkaya, "ilk önce kim hayırlı ise Allah o nu nasip etsin.
AK Parti İspir İlçe Başkanlığı Aday Adaylarıyla Toplantı Yaptı
17:09
Küçükler, İspir Üzümbağı Köyü Geleneksel Karakucak Güreşlerine Katıldı Erzurum'un İspir ilçesinde düzenlenen Üzümbağı Köyü Geleneksel Karakucak Güreşleri, kıran kırana bir mücadeleye sahne oldu."Sporun ve sporcunun dostu" diye anılarak er meydanında İspirlilerle bir araya gelen Başkan Av.
Küçükler, İspir Üzümbağı Köyü Geleneksel Karakucak Güreşlerine Katıldı
12:29
Vali Altıparmak, İspir ve Pazaryolu'nu Ziyaret Etti Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak, İspir ve Pazaroyolu ilçelerine ziyarette bulundu.
Vali Altıparmak, İspir ve Pazaryolu'nu Ziyaret Etti
10:10
Vali Altıparmak İspir ve Pazaryolu'nda Erzurum Valisi Dr.Ahmet Altıparmak ilçe gezilerini İspir ve Pazaryolu ile sürdürdü.
Vali Altıparmak İspir ve Pazaryolu'nda
17:43
İspir, Arsa Satışıyla İlgili Dedikodulara Cevap İstedi AK Parti Çukurova ilçe belediyesi meclis üyesi Abdullah İspir, "Belediyenin 76 dönüm arsanın satışıyla ilgili dedikodular ürkütücüdür." dedi.
10:35
Hanifi İspir, Dünya Çiftçiler Günü'nü Kutladı Kadirli Ziraat Odası Başkanı Hanifi İspir, çok zor şartlar altında çiftçilik yapan bütün üreticilerin Dünya Çiftçiler Günü'nü kutladı.
Hanifi İspir, Dünya Çiftçiler Günü'nü Kutladı
17:15
İkizdere-İspir Kara Yolunda Çevre Temizliği İkizdere Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği bünyesinde çalışan işçiler, İkizdere-İspir kara yolunun İkizdere sınırlarında kalan 20 kilometrelik kısmında çevre temizliği yaptı.
11:53
Borçka-İspir-Erzurum Enerji İletim Hattı Projesi Artvin'de, 380 kV Borçka-İspir-Erzurum Enerji İletim Hattı projesine ilişkin Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) sürecinin başladığı bildirildi.
19:37
İspir Belediyesi'nde Toplu Sözleşme Sevinci İspir Belediyesi ve Hizmet İş Erzurum Şubesi arasındaki toplu iş sözleşme görüşmeleri sonuçlandı.
İspir Belediyesi'nde Toplu Sözleşme Sevinci
15:13
İspir ve Köprüköy'de Hafif Şiddetli Deprem Erzurum'un İspir ve Köprüköy ilçeleri dün akşam saatlerinde hafif şiddetli depremle sallandı.
11:41
İspir ve Horasan'da Deprem Erzurum'un İspir ve Horasan ilçelerinde dün akşam saatlerinde üç hafif şiddetli deprem meydana geldi.
İspir ve Horasan'da Deprem
17:27
İspir ve Tekman'da Deprem Erzurum'un Tekman ve İspir ilçelerinde öğle saatlerinde meydana gelen deprem korkuya neden oldu.
11:46
İspir ve Tekman'da Deprem Erzurum'un Tekman ve İspir ilçelerinde hafif şiddetli iki ayrı deprem meydana geldi.
12:10
İspir Halk Eğitim Merkezi, Vatandaşlara Hangi Kursları İstediğini Sordu Erzurum'un İspir ilçesinde Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü çalışmalarını anlatmak amacıyla stant açtı, ve broşür dağıttı.
İspir Halk Eğitim Merkezi, Vatandaşlara Hangi Kursları İstediğini Sordu
10:07
Doç. Dr. Ali Murat Aktemur "İspir Kaleleri"Ni Anlattı Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.Dr.Ali Murat Aktemur "İspir Kaleleri"ni anlattı.
Doç. Dr. Ali Murat Aktemur 'İspir Kaleleri'Ni Anlattı
17:38
İspir Eski Belediye Başkanı Yazıcı, Kalp Krizi Geçirerek Hayatını Kaybetti Erzurum'un İspir ilçesinde 3 dönem belediye başkanlığı görevinde bulunan Seyfettin Yazıcı (64), kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.
14:07
İspir Depremle Sallandı Erzurum'un İspir ilçesine bağlı merkez üssü Numanpaşa Köyü olan hafif şiddetli deprem meydana geldi.
22:35
İspir Avcı Köyü Derneği'nden Üyelerine Kahvaltı bulunan Erzurum İspir Avcı Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetimi tarafından dernek üyelerine yönelik kahvaltı düzenlendi.
İspir Avcı Köyü Derneği'nden Üyelerine Kahvaltı
18:36
İspir Festival Çoşkusunu Yaşıyor Erzurum İspir-Pazaryolu Dernekler Birliği'nce (İSPADER) düzenlenen "Çoruhtan Kaçkarlara 2012" festivali başladı.
İspir Festival Çoşkusunu Yaşıyor
11:54
İspir Ünlü Konukları Ağırlayacak İspir-Pazaryolu Dernekler Birliği (İSPADER) in katkılarıyla İspir muhteşem bir festivale ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.23-25 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan festivale dünyaca ünlü besteci ve piyanist Tuluyhan Uğurlu da...
İspir Ünlü Konukları Ağırlayacak
12:00
Kadirli Ziraat Odası Başkanı İspir: "Yörede Bu Yıl Diğer Yıllara Oranla Mısır Ekiminde Artış Oldu" "Yörede bu yıl diğer yıllara oranla mısır ekiminde artış oldu" dedi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 11:26:16. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ISPIR 200618 HABERLERİ
[Hata Bildir]