SON DAKİKA İSTANBUL ATATÜRK HAVALİMANI HABERLERİ

Son Dakika İstanbul Atatürk Havalimanı Haberleri

 • 25 Şubat 2017 18:05 Kılıçdaroğlu: Bir Kişinin Arzusu ve İhtiraslarına Teslim Edilen Türkiye Olmamalıdır Kılıçdaroğlu: Bir Kişinin Arzusu ve İhtiraslarına Teslim Edilen Türkiye Olmamalıdır CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul'da son olarak partisinin İstanbul Genişletilmiş 3. Bölge toplantısına katıldı.
 • 25 Şubat 2017 17:59 Kılıçdaroğlu: Bir Kişinin Arzusu ve Ihtiraslarına Teslim Edilen Türkiye Olmamalıdır Kılıçdaroğlu: Bir Kişinin Arzusu ve Ihtiraslarına Teslim Edilen Türkiye Olmamalıdır * CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,"Şimdi paralel devlet kurmaya gerek yok. Bir kişi var, onu kandırdın mı devleti ele geçiriyorsun, 24 saatte, uzun da değil"" Efendim 'bununla çift başlılığı önleyeceğiz'. Büyük bir yalan. Nerede önleyeceksin, baştaki adam çift başlı olacak zaten.
 • 25 Şubat 2017 17:40 Kılıçdaroğlu: Bir Kişinin Arzusu ve İhtiraslarına Teslim Edilen Türkiye Olmamalıdır Kılıçdaroğlu: Bir Kişinin Arzusu ve İhtiraslarına Teslim Edilen Türkiye Olmamalıdır CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul'da son olarak partisinin İstanbul Genişletilmiş 3. Bölge toplantısına katıldı.
 • 25 Şubat 2017 17:34 Dha İstanbul - Kılıçdaroğlu: Bir Kişinin Arzusu ve İhtiraslarına Teslim Edilen Türkiye Olmamalıdır Dha İstanbul - Kılıçdaroğlu: Bir Kişinin Arzusu ve İhtiraslarına Teslim Edilen Türkiye Olmamalıdır CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,"Şimdi paralel devlet kurmaya gerek yok. Bir kişi var, onu kandırdın mı devleti ele geçiriyorsun, 24 saatte, uzun da değil"" Efendim 'bununla çift başlılığı önleyeceğiz'. Büyük bir yalan. Nerede önleyeceksin, baştaki adam çift başlı olacak zaten.
 • 24 Şubat 2017 14:00 Dha İstanbul Bülteni - 3 1- BAKAN MÜEZZİNOĞLU'NDAN "EMEKLİ PROMOSYONU" AÇIKLAMASIÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu,"Bugünden itibaren hangi bankadan emekli maaşlarını almak istiyorlarsa, o bankalarla yalnız bir protokol yapacaklar, 'Ben 3 yıl süresince maaşımı senden çekeceğim.
 • 24 Şubat 2017 13:18 Uçak, Rahatsızlanan Yolcu İçin Berlin'e İndi Uçak, Rahatsızlanan Yolcu İçin Berlin'e İndi Türk Hava Yolları'nın (THY) İstanbul-San Francisco seferini yapan tarifeli uçağı, bir yolcunun rahatsızlanması üzerine Almanya'nın başkenti Berlin'e zorunlu iniş yaptı.
 • 24 Şubat 2017 13:06 Çevre Projeleri Açılış Töreni Çevre Projeleri Açılış Töreni Başbakan Binali Yıldırım, "15 yılda memleketin bir ucundan diğer ucuna uzanan yeni bir Türkiye inşa ettik. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ülkemizi, şehirlerimizi, insanımızı ihya etmek üzere önemli bir hamle başlattık." dedi.
 • 24 Şubat 2017 12:28 Dha İstanbul - THY Uçağı Zorunlu Olarak Berlin'e İndi Türk Hava Yolları'nın (THY) İstanbul'dan San Francisco'ya giden uçağı bir yolcunun rahatsızlanması üzerine zorunlu olarak Berlin'e indi.
 • 24 Şubat 2017 12:22 THY Uçağı Zorunlu Olarak Berlin'e İndi THY Uçağı Zorunlu Olarak Berlin'e İndi TÜRK Hava Yolları'nın (THY) İstanbul'dan San Francisco'ya giden uçağı bir yolcunun rahatsızlanması üzerine zorunlu olarak Berlin'e indi.
 • 24 Şubat 2017 11:38 Dha İstanbul Bülteni - 2 1 - MÜJDAT GEZEN SANAT MERKEZİ'Nİ KUNDAKLAYAN KİŞİ TEKRAR ADLİYEYE SEVKEDİLDİHaber-Kamera: Ali AKSOYER- İhsan YALÇIN / İSTANBUL DHAKadıköy'deki Müjdat Gezen Sanat Merkezi'ni kundaklayan şüpheli Mehmet Ali Aligül tekrar adliyeye sevkedildi.
 • 24 Şubat 2017 11:00 Antarktika'da Kurulacak Türk Bilim Üssü İçin Yola Çıktılar Cumhurbaşkanlığının himayesinde, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının uhdesinde başlayan çalışmalar çerçevesinde;
 • 24 Şubat 2017 10:24 Türk Bilim Heyeti Antarktika'ya Gitti Türk Bilim Heyeti Antarktika'ya Gitti GÜNEY Yarımküre'de bulunan ve içinde tek bir ülke olmayan Antarktika kıtasında kurulacak, 'Türkiye Bilimsel Araştırma Üssü' çalışmaları için bilim adamlarından oluşan 9 kişilik ön fizibilite ekibi bugün İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Antarktika'nın King George Havalimanı'nın olduğu adaya gitti.
 • 24 Şubat 2017 10:19 Türk Bilim Heyeti Antarktika'ya Gitti Türk Bilim Heyeti Antarktika'ya Gitti Güney Yarımküre'de bulunan ve içinde tek bir ülke olmayan Antarktika kıtasında kurulacak, 'Türkiye Bilimsel Araştırma Üssü' çalışmaları için bilim adamlarından oluşan 9 kişilik ön fizibilite ekibi bugün İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Antarktika'nın King George Havalimanı'nın olduğu adaya gitti.
 • 24 Şubat 2017 10:15 Dha İstanbul - Türk Bilim Heyeti Antarktika'ya Gitti Dha İstanbul - Türk Bilim Heyeti Antarktika'ya Gitti Güney Yarımküre'de bulunan ve içinde tek bir ülke olmayan Antarktika kıtasında kurulacak, 'Türkiye Bilimsel Araştırma Üssü' çalışmaları için bilim adamlarından oluşan 9 kişilik ön fizibilite ekibi bugün İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Antarktika'nın King George Havalimanı'nın olduğu adaya gitti.
 • 24 Şubat 2017 10:04 Türk Bilim Heyeti Antarktika'ya Gitti Türk Bilim Heyeti Antarktika'ya Gitti GÜNEY Yarımküre'de bulunan ve içinde tek bir ülke olmayan Antarktika kıtasında kurulacak, 'Türkiye Bilimsel Araştırma Üssü' çalışmaları için bilim adamlarından oluşan 9 kişilik ön fizibilite ekibi bugün İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Antarktika'nın King George Havalimanı'nın olduğu adaya gitti.
 • 24 Şubat 2017 03:11 ABD'deki Türkler Halk Oylaması İçin Sandık Başına Gidecek ABD'deki Türkler Halk Oylaması İçin Sandık Başına Gidecek ABD'de yaşayan ve Türk vatandaşı olan seçmenlerin, Türkiye'deki anayasa değişikliğini içeren halk oylaması için oylarını 1-9 Nisan'da kullanabileceği bildirildi.
 • 23 Şubat 2017 17:49 Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Suikast Girişimi Davası Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe teşebbüsü sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik suikast girişimi ve iki polisin şehit edildiği saldırıya ilişkin davanın sanıklarından Mehmet Demir, görevlerinin Cumhurbaşkanı'na refakat etmek olduğunu sandıklarını belirterek, "Sıkı...
 • 23 Şubat 2017 17:15 THY Uçağı ABD'ye Zorunlu İniş Yaptı THY Uçağı ABD'ye Zorunlu İniş Yaptı Türk Hava Yollarının İstanbul - Havana seferini yapan tarifeli uçağı teknik arıza nedeniyle ABD'nin başkenti Washington'a zorunlu iniş yaptı.
 • 23 Şubat 2017 14:10 Vali Şahin: Vali Şahin: "2 Bin Suriyelinin Vatandaşlık Başvurusunu Aldık" İstanbul Valisi Vasip Şahin, Türkiye’de yaşayan Suriyeli vatandaşların vatandaşlık taleplerinin alınmaya başlandığını söyledi.
 • 23 Şubat 2017 14:09 İstanbul - Ek) Vali Şahin: İstanbul - Ek) Vali Şahin: "2 Bin Suriyelinin Vatandaşlık Başvurusunu Aldık" (İSTANBUL - EK) Vali Şahin: "2 bin Suriyelinin vatandaşlık başvurusunu aldık" Vali Şahin, Müjdat Gezen Sanat Merkezine saldıran şahsın siyasi bir bağlantısı tespit edilmediİSTANBUL (İHA) - İstanbul Valisi Vasip Şahin, Türkiye'de yaşayan Suriyeli vatandaşların vatandaşlık taleplerinin...
 • 23 Şubat 2017 14:06 2 Bin Suriyelinin Vatandaşlık Başvurusunu Aldık 2 Bin Suriyelinin Vatandaşlık Başvurusunu Aldık" İstanbul Valisi Vasip Şahin, Türkiye'de yaşayan Suriyeli vatandaşların vatandaşlık taleplerinin alınmaya başlandığını söyledi.
 • 23 Şubat 2017 14:05 Darbeci Yüzbaşı Sagun: Darbeci Yüzbaşı Sagun: "Cumhurbaşkanına Suikast Emri Verilmedi" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik 15 Temmuz gecesi Marmaris’te gerçekleştirilmek istenen suikast timinin Muğla 2. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmasının dördüncü gününün sabah bölümünde Özel Kuvvetlerde görevli Yüzbaşı Bahadır Sagun ve Üsteğmen Murat Köse’nin ifadesi alındı.
 • 23 Şubat 2017 12:08 Süleyman Demirel Havalimanı Bölgesine Büyük Değer Katıyor Süleyman Demirel Havalimanı Bölgesine Büyük Değer Katıyor 1997 yılında hava trafiğine açılan Süleyman Demirel Havalimanı, geçtiğimiz yıl 204 bin yolcu trafiğiyle rekor kırdı.
 • 23 Şubat 2017 11:26 Garry Rodrigues: Garry Rodrigues: " Galatasaray'da Oynuyorsanız Şampiyon Olmalısınız" Galatasaray’ın devre arasında kadrosuna kattığı Garry Rodrigues, "Galatasaray’da oynuyorsanız şampiyon olmalısınız" dedi.
 • 23 Şubat 2017 10:54 Galatasaraylı Rodrigues: Igor Tudor'la Çalışmak Çok Güzel Galatasaraylı Rodrigues: Igor Tudor'la Çalışmak Çok Güzel Galatasaray'ın yeni transferi Rodrigues, "PAOK'ta Igor Tudor ile beraber çalıştım. Çok güzel bir tecrübeydi. Oyuncularında çok şey bekleyen ve çok çalışan bir teknik direktör." dedi.