23:4400
SON DAKİKA İSTANBUL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ HABERLERİ

Son Dakika İstanbul Emniyet Müdürlüğü Haberleri

  İstanbul Merkezli "Paralel Yapı" Operasyonu

  Cumhuriyet savcılarınca ifadeleri alınan Ekrem Dumanlı ve Hidayet Karaca'nın da aralarında bulunduğu 12 şüpheli, tutuklanmaları talebiyle nöbetçi hakimliğe sevk edildi Savcılık 4 şüpheliyi de adli kontrol tedbiri istemiyle nöbetçi hakimliğe gönderdi. (Bugün 11:19)

   

  Dumanlı ve Karaca'nın Getirildiği Adliyede Kavga Çıktı

  Dumanlı ve Karaca'nın Getirildiği Adliyede Kavga Çıktı

  Hafta sonu gözaltına alınan Ekrem Dumanlı ve Hidayet Karaca tutuklanmaları talebiyle mahkemeye sevk edilirken, adliye koridorunda avukatlar ve polis arasında kavga çıktı. (Bugün 10:52)

   

  İstanbul Merkezli "Paralel Yapı" Operasyonu

  Adliyeye sevk edilen Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Dumanlı ve Samanyolu Televizyonu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca'nın da aralarında bulunduğu 16 şüpheli, nöbetçi sulh ceza hakimliğine çıkarılacak. (Bugün 09:15)

   

  İstanbul Merkezli "Paralel Yapı" Operasyonu

  İfadesi alınan şüphelilerden Mutlu Ekizoğlu ile Mustafa Altunbulak serbest bırakıldı. (Bugün 01:20)

   

  Savcı Ekrem Dumanlı'ya 'Tahşiyeciler'i Sordu

  Savcı Ekrem Dumanlı'ya "Tahşiyeciler"i Sordu

  Cemaat'e yönelik operasyon kapsamında gözaltına alınan Ekrem Dumanlı'ya savcılık sorgusu sırasında "Tahşiyeciler" ile ilgili soruların sorulduğu ortaya çıktı. (Bugün 00:55)

   

  Ekrem Dumanlı'nın İfadesi Tamamlandı

  Özgür basını hedef alan 14 Aralık operasyonunda gözaltına alınan Zaman Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı'nın emniyette savcıya verdiği ifade, 4. gününde tamamlandı. (Dün 23:23)

   

  Karaca ve Dumanlı'nın İfadeleri Tamamlandı

  14 Aralık Operasyonu'nda gözaltına alınan Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca'nın ifade verme işlemi tamamlandı. (Dün 23:10)

   

  Polisten Gazetecilere 'Beni Teşhir Ettin' Engeli

  Polisten Gazetecilere 'Beni Teşhir Ettin' Engeli

  Basını hedef alan operasyonun gelişmelerini takip eden Bugün Gazetesi Muhabiri Cihan Acar ile Zaman Gazetesi Foto Muhabiri Tülin Üner gözaltına alınmak istendi. (Dün 21:57)

   

  Yağmura Rağmen Demokrasi Nöbeti Sürüyor

  Yağmura Rağmen Demokrasi Nöbeti Sürüyor

  Özgür basını hedef alan 14 Aralık operasyonu kapsamında gözaltına alınanlara destek için önünde toplanan binlerce kişi, emniyet ve adliye önünde yağmura rağmen demokrasi nöbetine devam ediyor. (Dün 20:39)

   

  Tek Tarafa Yıkılan İddianameyi Tartışırız'

  Tek Tarafa Yıkılan İddianameyi Tartışırız'

  Hrant Dink davası avukatlarından Hakan Bakırcıoğlu, suçun Gülen Cemaati'ne yıkılmasını kabul etmeyeceklerini söyledi: Sorumluluklar sadece belirli bir kesim üzerinden tartışmaya açılırsa biz de hazırlanan bu iddianameyi tartışmaya açarız. (Dün 16:43)

   

  İstanbul Merkezli "Paralel Yapı" Operasyonu

  Karaca'nın avukatı Duran: "Hidayet Karaca, pazar günü hiç kimse gözaltında değilken kendisi gelip teslim oldu fakat 3 gündür hiçbir işlem yapılmaksızın bekletiliyor. (Dün 13:58)

   

  Avukat Fikret Turan'Gözaltı Süresi Cezalandırmaya Dönüştü'

  Avukat Fikret Turan"Gözaltı Süresi Cezalandırmaya Dönüştü"

  İstanbul merkezli 13 ilde düzenlenen 14 Aralık operasyonu kapsamında gözaltına Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca'nın avukatı Fikret Turan sürece ilişkin yaptığı açıklamada, müvekkilinin 4 gündür hiçbir işlem yapılmaksızın keyfi olarak bekletildiğini söyledi. (Dün 13:44)

   

  Operasyona Tepki Nöbeti Devam Ediyor

  Özgür basını hedef alan 14 Aralık Operasyonu'na tepki gösteren vatandaşların İstanbul Emniyet Müdürlüğü önündeki nöbeti sürüyor. (Dün 13:43)

   

  İstanbul Merkezli "Paralel Yapı" Operasyonu

  Hakkında gözaltı kararı bulunan ve dün teslim olan emniyet mensubu Mustafa Kılıçaslan sağlık kontrolünden geçirildi. (Dün 13:06)

   

  Gözaltındaki Emniyet Amiri Sağlık Kontrolünden Geçirildi

  "Paralel Yapı" iddialarına ilişkin soruşturma kapsamında hakkında gözaltı kararı bulunan ve dün teslim olan Mustafa Kılıçaslan, sağlık kontrolünden geçirildi. (Dün 12:52)

   

  1 Yılın Özeti: 17 Aralık ve Sonrasında Neler Yaşandı?

  1 Yılın Özeti: 17 Aralık ve Sonrasında Neler Yaşandı?

  17 Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu, aradan bir yıl geçmesine rağmen Türkiye gündemindeki yerini koruyor. Peki operasyondan bugüne 1 yıl boyunca neler yaşandı? (Dün 10:21)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
18.12.2014 23:44:01. #1.13#