06:2700
SON DAKİKA İSTANBUL HABERLERİ

Son Dakika İstanbul Haberleri

  Fransa Başkonsolosluğu'nda da 'Sarı Toz' Alarmı

  Fransa Başkonsolosluğu'nda da 'Sarı Toz' Alarmı

  Belçika, Kanada, Almanya ve ABD konsolosluklarına zarf içinde sarı renkte toz maddesi gönderilmesinin ardından aynı zarftan Fransa'nın İstanbul Başkonsolosluğu'na da geldiği ortaya çıktı. (Dün 19:42)

   

  Arınç: 'Kızım Okula Tuvalet Penceresinden Giriyordu'

  Arınç: 'Kızım Okula Tuvalet Penceresinden Giriyordu'

  Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi’nin akademik yıl açılışına katılan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, 15 yıl geriye gittiğini belirterek, “Burada konuşanın kendi kızım olmasını arzu ederdim. Kızımın türbanından dolayı tuvalet penceresinden girip kapıdan yaka paça atılmasını hatırladım” dedi. (Dün 19:38)

   

  ABD Başkonsolosluğunda Sarı Toz

  ABD Başkonsolosluğunda Sarı Toz

  Belçika, Kanada ve Almanya Konsolosluklarına, sabah saatlerinde zarf içinde sarı renkte toz gönderilmesinin ardından, ABD Başkonsolosluğuna da aynı zarftan yollandı. (Dün 19:38)

   

  Papa Franciscus'un Türkiye Ziyareti

  Papa: “Türkiye’ye Ortodokslarla engelleri aşmak için gidiyorum” (Dün 19:27)

   

  İddiayı Kaybetti, Galatasaray'da Baklava Dağıttı

  Arkadaşıyla girdiği derbi iddiasını kaybeden Fenerbahçe taraftarı, Galatasaray Meydanı'nda vatandaşlara baklava ikram etti. (Dün 19:26)

   

  Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Akademik Yılı Açılışı - Arınç

  Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Akademik Yılı Açılışı - Arınç

  Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Akademik Yılı açılışı - Arınç - İSTANBUL AA. (Dün 19:23)

   

  İstanbul Valiliği: "Konsolosluklarda Görevli 14 Kişi Hastaneye Sevk Edildi"

  İstanbul’da konsolosluklara gönderilen zarı zarflarla ilgili 14 kişinin sağlık kontrolleri için Bakırköy Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildiği bildirildi. (Dün 19:23)

   

  Özlem Yıldız, Seren Serengil'i Affetmedi

  Özlem Yıldız, Seren Serengil'i Affetmedi

  Ünlü sunucu Özlem Yıldız, “Özlem evliyken eski erkek arkadaşımla Facebook’tan yazıştı" diyen Seren Serengil’den şikayetçi oldu. (Dün 19:22)

   

  Fenerbahçeli Futbolcular Taraftarlardan Destek İstedi

  Portekizli oyuncu Meireles: "Dolu bir statta oynamakla az sayıda taraftarın olduğu bir statta oynamak arasında çok büyük bir fark var" Senegalli futbolcu Sow: "Lig çok uzun bir maraton ve taraftarlar gelip bizim yanımızda olduklarını göstersinler" (Dün 19:19)

   

  Türkiye Basketbol Ligi Disiplin Kurulu Kararları

  Türkiye Basketbol Ligi (TBF) Disiplin Kurulu, bugün toplanarak gündemindeki maddeleri görüştü. (Dün 19:18)

   

  Başkonsolosluklara "Sarı Toz" Bulunan Zarf Gelmesi

  Sağlık Bakanlığı: ''Şüpheli toz maddeye maruz kaldığı bildirilen, Kanada Konsolosluğundan 10 kişi, Belçika Konsolosluğundan 4 kişi ve Almanya Konsolosluğundan 2 kişi olmak üzere toplam 16 kişi Bakırköy Dr. Sadi Konuk EAH Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Kliniğinde gözlem altında tutulmaktadır'' (Dün 19:18)

   

  Kağıthane Geçici Hayvan Bakımevi Yenilendi

  Hayvan Hakları Federasyonu Genel Başkanı Nesrin Çıtırık: "Şehrin merkezinde böyle bir yerin açılmasından dolayı çok mutluyuz. Hayvanlar için şehir merkezinden uzak 10 hektarlık bir alan verileceğine şehir merkezinin içinde küçücük bir alan verilmesi daha güzel" (Dün 19:17)

   

  Sağlık Bakanlığı'ndan "Sarı Toz" Açıklaması

  Sağlık Bakanlığı, İstanbul’da başkonsolosluklara zarf içinde gönderilen "sarı toz"a ilişkin toplam 16 kişinin Bakırköy Dr. Sadi Konuk EAH Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Kliniği’nde gözlem altında tutulduğunu açıkladı. (Dün 19:13)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.10.2014 06:27:30. #1.11#