SON DAKİKA İSTİKLAL MARŞI HABERLERİ

Son Dakika İstiklal Marşı Haberleri

15:52
Antalya'da Uğur Mumcu Anıldı Uğur Mumcu anıldı 24 Ocak1993'te yaşamını yitiren Uğur Mumcu ölümünün 22'nci yılında, 'Adalet ve Demokrasi Haftası' kapsamında anıldı.
Antalya'da Uğur Mumcu Anıldı
15:48
Uğur Mumcu, Eskişehir'de Anıldı Gazeteci- yazar Uğur Mumcu, ölümünün 22'nci yılında Eskişehir'de düzenlenen törenle anıldı.
Uğur Mumcu, Eskişehir'de Anıldı
15:41
Uğur Mumcu Edirne'de Karanfillerle Anıldı Gazeteci-Yazar Uğur Mumcu, ölümünün 22'inci yılında Edirne'de törenle anıldı.
Uğur Mumcu Edirne'de Karanfillerle Anıldı
15:06
Uğur Mumcu'nun Öldürülüşünün 22. Yılı Mumcu'nun öldürülüşünün 22. yılında Marmaris'te anıldı Uğur Mumcu'yu Anma Platformu Sözcüsü Balcı: "Bugün olduğu gibi o dönem de devletin içine sızmış olan karanlık güçlerin, Türkiye'nin gelişmesine nasıl engel olduklarına tanıklık ettik"
15:06
Uğur Mumcu ve Demokrasi Şehitleri Söke'de Anıldı 24 Ocak 1993 tarihinde uğradığı saldırı ile öldürülen gazeteci yazar Uğur Mumcu, ölümünün 22. Yılında Söke’de anıldı.
Uğur Mumcu ve Demokrasi Şehitleri Söke'de Anıldı
15:06
MHP Malatya Yazıhan İlçe Olağan Genel Kurulu Yapıldı Malatya’nın Yazıhan İlçe Teşkilatının toplantı odasında gerçekleştirilen Genel Kurulda Hasan Basri Kaya yeniden Başkanlığa seçildi.
MHP Malatya Yazıhan İlçe Olağan Genel Kurulu Yapıldı
15:04
Uğur Mumcu'yu Anma Töreni Eskişehir’de, gazeteci Uğur Mumcu’nun ölümünün 22’nci yılı nedeniyle bir anma töreni gerçekleştirildi.
Uğur Mumcu'yu Anma Töreni
14:50
Uğur Mumcu Marmaris'te Anıldı Cumhuriyet Gazetesi yazarı Uğur Mumcu, ülke genelinde olduğu gibi Marmaris’te de anıldı.
Uğur Mumcu Marmaris'te Anıldı
14:41
Uğur Mumcu Ölümünün 22'nci Yılında Demre'de Anıldı CHP Demre İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen "Demokrasi Şehitlerini Anma Töreni", Cumhuriyet Meydanı’nda yapıldı.
Uğur Mumcu Ölümünün 22'nci Yılında Demre'de Anıldı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 15:59:03. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA İSTİKLAL MARŞI HABERLERİ
[Hata Bildir]