SON DAKİKA İZMİR ADLİYESİ HABERLERİ

Son Dakika İzmir Adliyesi Haberleri

11:41
"Gizli Bilgi ve Belge Bulundurma" Davası CHP milletvekili Özgür Özel, İzmir'deki "gizli bilgi ve belge bulundurma" davasını yakından takip ederek kamuoyunu bilgilendireceklerini söyledi.
11:07
"Gizli Bilgi ve Belge Bulundurma" Davası İzmir'deki 49'u muvazzaf asker 79'u tutuklu, toplam 357 sanığın yargılandığı "gizli belgi ve belge bulundurma" davasının ilk duruşması başladı.
10:52
Askeri Belge ve Bilgi Ele Geçirme Davası Gergin Başladı İzmir'de bugüne kadar görülen en önemli davalardan biri olan ve mahkeme süreci merakla beklenen 357 sanıklı dava, 12.Ağır Ceza Mahkemesi'nde başladı.
10:46
"Gizli Bilgi ve Belge Bulundurma" Davası İzmir'deki 49'u muvazzaf asker 79'u tutuklu, toplam 357 sanığın yargılandığı "gizli belgi ve belge bulundurma" davası için İzmir Adliyesi önünde geniş güvenlik önlemleri alındı.
10:15
İzmir'de Gizli Belge Bulundurma Davası Başladı İzmir'de son yılların en büyük davası olarak gösterilen "Gizli belge ve bilgi bulundurma" davası için Adliye önünde 2 bin kişi toplandı.
İzmir'de Gizli Belge Bulundurma Davası Başladı
15:15
İzmir'de Narkotik Operasyonu Yapıldı İzmir Emniyet Müdürlüğü, Narkotik Suçlar Büro Amirliği dedektiflerinin düzenledikleri operasyonda 56 kilogram esrar ele geçirdi.
İzmir'de Narkotik Operasyonu Yapıldı
14:09
İzmir'deki "Gizli Bilgi ve Belge Bulundurma" Davası İzmir'deki 49'u muvazzaf asker 79'u tutuklu, toplam 357 sanığın yargılandığı "gizli belgi ve belge bulundurma" davasının ilk duruşması yarın yapılacak.
13:42
Askeri Casusluk Davası Yarın Başlıyor İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında açılan 357 sanıklı askeri casusluk davası yarın başlıyor.
Askeri Casusluk Davası Yarın Başlıyor
11:45
Gizli Bilgi ve Belge Bulundurma Davası Başlıyor 'Gizli belge ve bilgi bulundurma' davası, Bayraklı Adliye Sosyal Tesisler Konferans Salonu'nda 16 Nisan salı günü görülmeye başlanacak.
Gizli Bilgi ve Belge Bulundurma Davası Başlıyor
18:49
"Süper Savcı" Murat Gök'ün Ölümü İzmir'den Samsun'a tayin olan ve 'Süper Savcı' olarak bilinen Murat Gök, adliye lojmanlarındaki evinde ölü bulundu.
'Süper Savcı' Murat Gök'ün Ölümü
18:05
Savcı Gök Evinde Ölü Bulundu Samsun Adliyesi'nde görevli Cumhuriyet Savcısı Murat Gök, adliye lojmanlarındaki evinde ölü bulundu.
17:56
Savcı Murat Gök Evinde Ölü Bulundu Samsun'da görev yapan Cumhuriyet Savcısı Murat Gök, kaldığı Adliye Lojmanları'ndaki evinde ölü bulundu.
Savcı Murat Gök Evinde Ölü Bulundu
17:39
Süper Savcı Murat Gök Ölü Bulundu İzmir'den Samsun'a tayin olan ve 'Süper Savcı' olarak anılan Savcı Murat Gök, adliye lojmanlarındaki evinde ölü bulundu.
Süper Savcı Murat Gök Ölü Bulundu
14:36
Askerlerin Davasında Adliyede Protestoya Çağrı Gizli bilgi ve belge bulundurma suçlamasıyla 357 sanığın yargılanacağı davayı, adliye önünde protesto çağrısında bulundu.
Askerlerin Davasında Adliyede Protestoya Çağrı
12:21
İcra Dosyaları Koridora Sığmıyor İzmir'de ekonomik sıkıntılar yüzünden borçlarını ödeyemeyen binlerce kişiye ait icra dosyaları, adliyede İcra Müdürlüğü'nün bulunduğu koridorlarda geçecek yer bırakmadı, yediemin depoları hacizli mallarla dolup taştı.
İcra Dosyaları Koridora Sığmıyor
12:21
'Şeker Ağa' Eşinden Boşandı Muhteşem Yüzyıl dizisinde 'Şeker Ağa' karakterini canlandıran Yüksel Ünal, 13 yıllık evliliğine son verdi.
'Şeker Ağa' Eşinden Boşandı
11:40
Muhteşem Yüzyıl'ın "Şeker Ağa"Sı Boşandı Gülcan Kaplan - Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Şeker Ağa rolüyle geniş hayran kitlesine ulaşan tiyatro sanatçısı Yüksel Ünal, 13 yıllık eşinden ayrıldı.
11:32
"Şeker Ağa" 13 Yıllık Eşini Boşadı Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Şeker Ağa rolünü canlandıran Yüksel Ünal, 13 yıllık eşinden ayrıldı.
'Şeker Ağa' 13 Yıllık Eşini Boşadı
11:22
Hukuk Öğrencilerine Uyap Eğitimi Verilecek Gölge Hakim/Savcı Projesi ile öğrenimlerinin ilk yılından itibaren Adliye'ye adım atan İzmir Üniversitesi (İZÜ) Hukuk Fakültesi öğrencileri, Türkiye'de ilk kez verilecek olan Ulusal Yargı Ağı Bilişim Sistemi (UYAP) eğitimini alacak.
Hukuk Öğrencilerine Uyap Eğitimi Verilecek
12:20
İzmir Adliyesi'nin Dava Yükü Yüzde 48 Arttı Gülcan Kaplan - İzmir Adliyesi'nde geçtiğimiz yıl ceza, hukuk, aile ve asliye ticaret mahkemelerinin dava yükü, 143 bin dosyanın görüldüğü bir önceki yıla göre yüzde 48 artışla toplam 210 bin 383 davaya ulaştı.
12:28
İzmir'de Çete Operasyonu İzmir merkezli üç kentte organize suç örgütü kurarak ihaleye fesat karıştırma, tehdit, yaralama, adli yargılamayı etkileme, rüşvet gibi olaylara karıştıkları iddiasıyla gözaltına alınan CHP Karşıyaka İlçe Başkanı Adnan Alabay'ın da aralarında...
İzmir'de Çete Operasyonu
19:16
İrlandalı Kadınların Öldürülmesinde Tahliye Yok Aydın'ın Kuşadası İlçesi'nde arkadaş olduğu 16 yaşındaki İrlandalı Shannon Graham ile evlenmesine karşı çıktıkları gerekçesiyle kızın annesi ve arkadaşını İzmir'de boğazlarını keserek öldürdüğü iddia edilen R.Ç.ile kendisine yardım ettiği öne...
İrlandalı Kadınların Öldürülmesinde Tahliye Yok
18:58
Süper Loto Kuponunun Yıkandığı İddiası Süper Loto'da büyük ikramiyenin müvekkiline çıktığını ancak kuponun yıkanma sonucu tahrip olduğunu söyleyen avukat Şakir Balcı, gerçek talihlinin ortaya çıkmasıyla ilgili detayları bilmediğini, konuyla ilgili yarın açıklama yapacağını belirtti.
Süper Loto Kuponunun Yıkandığı İddiası
14:04
Süper Loto Kuponunun Yıkandığı İddiası Süper Loto'da 21,7 milyon liralık ikramiyenin kendisine çıktığını ancak kuponun yıkanma sonucu tahrip olduğunu iddia eden şahsın avukatı Şakir Balcı, Milli Piyango İdaresi'nden olumsuz yanıt gelmesi halinde yargı yoluna başvurduklarında ilgilinin...
13:50
İzmir Kupon, Lime Limeymiş Kupon, Lime Limeymiş Süper Loto'nun 9 hafta devrederek 21.7 milyon liraya yükselen ikramiyesini kazandığını ileri sürerek Milli Piyango İdaresi'ne başvuran kişinin, hukuki yollardan dava açarak parayı elde etmesi için 324 bin lira harç ödemek zorunda olduğu ortaya çıktı.
İzmir Kupon, Lime Limeymiş Kupon, Lime Limeymiş
13:12
21 Milyonluk Talihliye 2. Şok! Süper Loto'da 21.7 milyon lira isabet eden kuponu çamaşır makinasında yıkanan kişiye ikinci kötü haber geldi.
21 Milyonluk Talihliye 2. Şok!
16:15
Avukatlardan Başbakan'a 'Kuvvetler Ayrılığı' Tepkisi İzmir Barosu Başkanı Avukat Sema Pekdaş, bir grup avukat ile birlikte yaptığı açıklamada, Başbakan Tayyip Recep Erdoğan'ın 'kuvvetler ayrılığı' ilkesi konusundaki sözlerine tepki gösterdi.
Avukatlardan Başbakan'a 'Kuvvetler Ayrılığı' Tepkisi
15:23
Adliye Önünde Ulaşım Ödeneği Tepkisi İzmir'de yargı çalışanları, Adalet Bakanlığı'nda, 666 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile fazla mesai ve ulaşım ödeneklerinin kaldırılmasını protesto etti.
Adliye Önünde Ulaşım Ödeneği Tepkisi
13:26
Adalet Bakanlığı'nda Bazı Ödeneklerin Kaldırılması Bazı yargı çalışanları, Adalet Bakanlığı'nda 666 Sayılı KHK ile fazla mesai ve ulaşım ödeneklerinin kaldırılmasını protesto etti.
15:20
İzmir'de "Kentsel Dönüşüm Paneli" Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Murat Oral, Türkiye'deki 19 milyon konutun, 14 milyonunun deprem ve afet riskleri açısından incelenmesi gerektiğini bildirdi.
15:13
İzmir'de "Kentsel Dönüşüm Paneli" Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Oral, Türkiye'deki 19 milyon konutun, 14 milyonunun incelenmesini istedi.
İzmir'de 'Kentsel Dönüşüm Paneli'
16:09
Avukatı Tehdit ve Yaralamaya Ceza İzmir Adliyesi'nde, duruşma sırasında beklerken avukat Tolga Turgut ile 3 tutuksuz sanık arasında çıkan tartışma ve arbedeyle ilgili olarak, tarafların karışılıklı olarak "hakaret, tehdit ve adam yaralama" iddiasıyla açtıkları davada, tutuksuz...
15:08
Radyasyonlu Atıkların "Toprağa Gömüldüğü" İddiası İzmir'in Gaziemir ilçesinde, kurşun üreten bir fabrikanın atıklarının toprağa gömdüğü iddialarıyla ilgili firma yetkilileri hakkında suç duyurusunda bulunuldu.
15:03
Radyasyonlu Atıkların "Toprağa Gömüldüğü" İddiası İzmir'in Gaziemir ilçesinde, bir fabrikanın atıklarının toprağa gömdüğü iddialarıyla ilgili firma yetkilileri hakkında suç duyurusunda bulunuldu.
17:27
Eü'de Gözaltına Alınan 17 Öğrenci Adliyeye Sevk Edildi Ege Üniversitesi'nde (EÜ) terör örgütü lehine korsan gösteri yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 17 üniversite öğrencisi, adliyeye sevk edildi.
15:27
İzmir'de Kredi Dolandırıcılığı İddiası İzmir'de bankalardan kredi çıkartmak amacıyla para ve komisyon aldığı iddia edilen 2 kişi gözaltına alındı.
15:40
"Toplumsal Olaylara Müdahale Yetkisi ve Hukuki Sınırları" Konferansı İzmir Cumhuriyet Savcısı Cevdet Aydemir, il ve ilçe emniyet müdürlüklerinde görevli polis ve emniyet amirlerine "Toplumsal Olaylara Müdahale Yetkisi ve Hukuki Sınırları" konulu konferans verdi.
13:49
Sevilay Öğretmenin Öldürülmesi İzmir'de, öğretmeni Rabia Sevilay Durukan'ı bıçakla öldürdüğü iddia edilen 15 yaşındaki H.K., ilk kez hakim karşısına çıktı.
Sevilay Öğretmenin Öldürülmesi
12:40
Bornova'da "Mevzuata Aykırı Plan Tadilatı" İddiası "mevzuata aykırı plan tadilatını" onayladıkları gerekçesiyle haklarında 1 ile 3 yıl arasında hapis cezası istenen dönemin 175 belediye meclis üyesinin yargılanmasına başlandı.
15:47
İzmir'deki Kesk Eylemi İzmir'de, kamuoyunda 4+4+4 olarak bilinen ve zorunlu eğitimi 12 yıla çıkaran kanun tasarısı görüşülürken eylem yapan ve "Kamu görevlisine görevini yaptırmama" suçunu işledikleri iddia edilen 35 Kamu Emekçileri Sendikası Konfederasyonu (KESK)...
12:21
4+4+4 Eylemine Katılan 35 Kişiye Dava İzmir'de geçen Mart ayında, 4+4+4 eğitim sistemiyle ilgili yasa TBMM'de görüşülürken, yapılmak istenen düzenlemeleri protesto eden Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu'na (KESK) bağlı sendikaların üyesi 35 kişi hakkında, polislere karşı...
4+4+4 Eylemine Katılan 35 Kişiye Dava
19:59
Sanık Polisin İkinci Duruşması, Şubat Ayında Yapılacak İzmir'in Karabağlar ilçesinde meydana gelen bir trafik kazasının ardından çıkan tartışmada trafik polisinin sürücüyü öldürdüğü iddiasına ilişkin görülen dava, 1 Şubat 2012 tarihine ertelendi.
18:42
Emrah Barlak'ın Katil Zanlısı Polis, Hakim Karşısına Çıktı İzmir'in Karabağlar ilçesinde geçtiğimiz Ağustos ayında, Emrah Barlak'ı çıkan tartışmada tabanca ile öldürdüğü iddia edilen polis memuru İ.K.'nin 6.Ağır Ceza Mahkemesi'nde ilk duruşması görüldü.
10:07
İzmir Merkezli Terör Operasyonu İzmir merkezli olarak 10 ilde düzenlenen operasyonda, yasa dışı terör örgütlerine üye oldukları iddiasıyla 22 kişi gözaltına alındı.
13:12
İzmir Adliyesi'nde Zincirli Eylem İzmir'de SDP üyesi 5 kişiden 4'ü, cezaevlerinde açlık grevi yapanlara destek için kendilerini Adliye Başsavcılık girişindeki demir korkuluklara zincirledi.
İzmir Adliyesi'nde Zincirli Eylem
13:00
İzmir Merkezli 3 İldeki Uyuşturucu Operasyonu İzmir merkezli 3 ilde gerçekleştirilen operasyonla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında 7 kişi daha gözaltına alındı.
12:47
İzmir Adliyesi Önünde Zincirli Eylem: 5 Gözaltı (2) İzmir ADLİYESİ ÖNÜNDE ZİNCİRLİ EYLEM.
İzmir Adliyesi Önünde Zincirli Eylem: 5 Gözaltı (2)
11:42
İzmir Adliyesi Önünde Zincirli Eylem: 5 Gözaltı İzmir'de Sosyalist Demokrasi Partisi (SDP) üyesi 5 kişiden 4'ü, cezaevlerinde açlık grevi yapanlara destek için kendilerini Adliye Başsavcılık girişindeki demir korkuluklara zincirledi.
İzmir Adliyesi Önünde Zincirli Eylem: 5 Gözaltı
10:40
İzmir Merkezli "Sınav" Operasyonu "sınav" soruşturması kapsamında gözaltına alınan 19 zanlı adliyeye sevkedildi.
İzmir Merkezli 'Sınav' Operasyonu
16:21
İzmir Adliyesi Önündeki Silahlı Kavga İzmir Adliyesi önünde iki grup arasında çıkan kavgada 2 kişiyi silahla yaralayan sanığa 41 yıl 2 ay hapis cezası verildi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 07:31:51. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA İZMİR ADLİYESİ HABERLERİ
[Hata Bildir]