06:0200
SON DAKİKA İZMİR LİMANI HABERLERİ

Son Dakika İzmir Limanı Haberleri

   

  İzmir Kruvaziyerde Bin Yaptı

  İzmir Kruvaziyerde Bin Yaptı

  İzmir Limanı, kruvaziyer turizmde bininci gemiyi ağırladı. Kentte 8 yıl önce gelen ilk kruvaziyerden bugüne kadar gemiyle kente gelen turist sayısı 2 milyon 194 bin 617'ye ulaştı. (02 Haziran 2012 Cumartesi )

   

  İzmir Bininci Kruvaziyeri Ağırladı

  İzmir Limanı, kruvaziyer turizmde bininci gemiyi ağırladı. (02 Haziran 2012 Cumartesi )

   

  Kruvaziyer Turizmine 'Aegean Paradise' Dopingi

  Kruvaziyer Turizmine 'Aegean Paradise' Dopingi

  1 Haziran'da vizesiz Yunanistan adaları turuna başlayacak olan ETS Tur, 'Aegean Paradise Gemisi'nin tanıtımını İzmir Limanı'nda yaptı. (30 Mayıs 2012 Çarşamba )

   

  İzmir Gümrüğü'nden Beş İlde 'Gebe İnek' Operasyonu

  İzmir Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü ekipleri, Avustralya'dan ithal edilen ve gerekli şartlara uymadığı için Türkiye'ye girişine izin verilmeyerek el koyulan gebe ineklerin, teslim edildiği yeddiemin deposunda yaşlı ve... (07 Mayıs 2012 Pazartesi )

   

  Gümrük Muhafazadan 'Gebe İnek' Operasyonu

  Gümrük Muhafazadan "Gebe İnek" Operasyonu

  Serdar Yılmaz - İzmir Gümrük Muhafaza Başmüdürlüğü ekipleri, düzenledikleri operasyonla Avustralya'dan ithal edilen ve gerekli şartlara uymadığı için Türkiye'ye girişine izin verilmeyerek el konulan "gebe ineklerin", teslim edildikleri... (07 Mayıs 2012 Pazartesi )

   

  Bakan Yıldırım'dan '28 Şubat' Açıklaması

  Bakan Yıldırım'dan "28 Şubat" Açıklaması

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Türkiye'nin, tarihinde yaşadığı olaylarla yüzleştiğini, demokrasinin başına gelenlerin bugün hesabının sorulduğunu söyledi. (26 Nisan 2012 Perşembe )

   

  İzmir Körfezi "Körfez Dönüşüm Projesi" ile Can Bulacak

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, başlatılan "Körfez Dönüşüm Projesi" ile İzmir Körfezi'ni çamur ve kalıntılardan temizleyeceklerini belirterek, projenin İzmir'in denizini eski güzelliğine kavuşturmanın yanında körfez... (26 Nisan 2012 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
19.12.2014 06:02:54. #1.12#