15:2200
SON DAKİKA İZMİR LİMANI HABERLERİ

Son Dakika İzmir Limanı Haberleri

   

  İzmir Körfezi "Körfez Dönüşüm Projesi" ile Can Bulacak

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, başlatılan "Körfez Dönüşüm Projesi" ile İzmir Körfezi'ni çamur ve kalıntılardan temizleyeceklerini belirterek, projenin İzmir'in denizini eski güzelliğine kavuşturmanın yanında körfez... (26 Nisan 2012 Perşembe )

   

  Bakan Yıldırım: İzmir Körfezi'ni Temizleyeceğiz

  Bakan Yıldırım: İzmir Körfezi'ni Temizleyeceğiz

  Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, İzmir Körfezi'ne dökülen dere ağızlarında dip taraması yapılması ve körfezin kuzey aksında açılacak bir kanal ile akıntı hızının arttırılarak su kalitesinin iyileşmesini sağlayacak... (26 Nisan 2012 Perşembe )

   

  Opel Avrupa Başkan Yardımcısı ve Hessen Eyaleti Başbakanı Bursa'da Combo Bandını Ziyaret Etti

  Opel Avrupa Başkan Yardımcısı ve Hessen Eyaleti Başbakanı Bursa'da Combo Bandını Ziyaret Etti

  Combo üretimini yerinde izleyen Opel Avrupa Başkan Yardımcısı Hoff, Bursa'da dünya standartlarında üretim yapıldığını ve burada üretilen Combo'ların %95'inin tüm Avrupa'ya satıldığını hatırlatarak Türkiye'nin büyümekte olan yeni pazarlara girmek için bir platform oluşturduğunu söyledi. (22 Nisan 2012 Pazar )

   

  17. İzmir Kitap Fuarı'nda 'Çılgın Yunanlılar' Büyük İlgi Gördü

  17. İzmir Kitap Fuarı'nda "Çılgın Yunanlılar" Büyük İlgi Gördü

  İzmir Uluslararası Fuar Alanı'nda düzenlenen 17.İzmir Kitap Fuarı'nda okuyucuyla buluşan Murat Köylü'ye ait "Çılgın Yunanlılar" adlı kitap büyük ilgi görüyor. (21 Nisan 2012 Cumartesi )

   

  Tır'ın Çarptığı Üstgeçit Yıkıldı

  Tır'ın Çarptığı Üstgeçit Yıkıldı

  İzmir'in Karşıyaka ilçesinde, beton makinesi yüklü TIR'ın çarptığı üstgeçit yıkıldı. (19 Nisan 2012 Perşembe )

   

  Kruvaziyerin Yıldızı Türkiye

  Kruvaziyerin Yıldızı Türkiye

  Tolga Albay - Kruvaziyer turizmde hem yolcu sayısını hem limanlarına uğrak yapan gemi sayısını hızla artıran Türkiye'nin, Avrupa'nın bu alanda en hızlı gelişen ülkeleri arasına girdiği belirtildi.2012 yılında vizesiz turlarla birlikte lüks... (13 Nisan 2012 Cuma )

   

  Tüm Türkiye'den Yoğun Talep

  Tüm Türkiye'den Yoğun Talep

  Türkiye'nin ilk ve tek BREEAM Sertifikalı konut projesi 35.Sokak'ın ilk etap satışlarının % 60'ı tamamlandı. (10 Nisan 2012 Salı )

   

  İzmir'de Elektrik Kesintisi

  İzmir'de elektrik dağıtım işini yapan Gediz Elektrik Dağıtım A.Ş.,13 Nisan Cuma günü yapılacak bakım onarım çalışmaları nedeniyle bazı ilçelerde enerji kesintisine gidileceğini bildirdi. (10 Nisan 2012 Salı )

   

  Yıldırım: İzmir Limanı'nı Üç Kat Büyütüp 350 Metrelik Gemileri Yanaştıracağız

  Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, İzmir Limanı'na mevcut durumda en fazla 4 bin TEU kapasiteli gemilerin yanaşabildiğini belirterek, büyütecek rehabilitasyon çalışmalarına başladıklarını açıkladı. (10 Nisan 2012 Salı )

   

  İzmir Limanı 3 Kat Büyütülecek

  İzmir Limanı 3 Kat Büyütülecek

  Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, İzmir Limanı'nı büyütecek rehabilitasyon çalışmalarına başladıklarını açıkladı. (10 Nisan 2012 Salı )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.07.2014 15:22:38. #1.12#