07:2400
SON DAKİKA İZMİR LİMANI HABERLERİ

Son Dakika İzmir Limanı Haberleri

  Gümrük Muhafazadan 'Gebe İnek' Operasyonu

  Gümrük Muhafazadan "Gebe İnek" Operasyonu

  Serdar Yılmaz - İzmir Gümrük Muhafaza Başmüdürlüğü ekipleri, düzenledikleri operasyonla Avustralya'dan ithal edilen ve gerekli şartlara uymadığı için Türkiye'ye girişine izin verilmeyerek el konulan "gebe ineklerin", teslim edildikleri... (07 Mayıs 2012 Pazartesi )

   

  Bakan Yıldırım'dan '28 Şubat' Açıklaması

  Bakan Yıldırım'dan "28 Şubat" Açıklaması

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Türkiye'nin, tarihinde yaşadığı olaylarla yüzleştiğini, demokrasinin başına gelenlerin bugün hesabının sorulduğunu söyledi. (26 Nisan 2012 Perşembe )

   

  İzmir Körfezi "Körfez Dönüşüm Projesi" ile Can Bulacak

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, başlatılan "Körfez Dönüşüm Projesi" ile İzmir Körfezi'ni çamur ve kalıntılardan temizleyeceklerini belirterek, projenin İzmir'in denizini eski güzelliğine kavuşturmanın yanında körfez... (26 Nisan 2012 Perşembe )

   

  Bakan Yıldırım: İzmir Körfezi'ni Temizleyeceğiz

  Bakan Yıldırım: İzmir Körfezi'ni Temizleyeceğiz

  Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, İzmir Körfezi'ne dökülen dere ağızlarında dip taraması yapılması ve körfezin kuzey aksında açılacak bir kanal ile akıntı hızının arttırılarak su kalitesinin iyileşmesini sağlayacak... (26 Nisan 2012 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.10.2014 07:24:40. #1.13#