14:5300
SON DAKİKA İZMİR LİMANI HABERLERİ

Son Dakika İzmir Limanı Haberleri

   

  Gümrük Muhafazadan 'Gebe İnek' Operasyonu

  Gümrük Muhafazadan "Gebe İnek" Operasyonu

  Serdar Yılmaz - İzmir Gümrük Muhafaza Başmüdürlüğü ekipleri, düzenledikleri operasyonla Avustralya'dan ithal edilen ve gerekli şartlara uymadığı için Türkiye'ye girişine izin verilmeyerek el konulan "gebe ineklerin", teslim edildikleri... (07 Mayıs 2012 Pazartesi )

   

  Bakan Yıldırım'dan '28 Şubat' Açıklaması

  Bakan Yıldırım'dan "28 Şubat" Açıklaması

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Türkiye'nin, tarihinde yaşadığı olaylarla yüzleştiğini, demokrasinin başına gelenlerin bugün hesabının sorulduğunu söyledi. (26 Nisan 2012 Perşembe )

   

  İzmir Körfezi "Körfez Dönüşüm Projesi" ile Can Bulacak

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, başlatılan "Körfez Dönüşüm Projesi" ile İzmir Körfezi'ni çamur ve kalıntılardan temizleyeceklerini belirterek, projenin İzmir'in denizini eski güzelliğine kavuşturmanın yanında körfez... (26 Nisan 2012 Perşembe )

   

  Tır'ın Çarptığı Üstgeçit Yıkıldı

  Tır'ın Çarptığı Üstgeçit Yıkıldı

  İzmir'in Karşıyaka ilçesinde, beton makinesi yüklü TIR'ın çarptığı üstgeçit yıkıldı. (19 Nisan 2012 Perşembe )

   

  Kruvaziyerin Yıldızı Türkiye

  Kruvaziyerin Yıldızı Türkiye

  Tolga Albay - Kruvaziyer turizmde hem yolcu sayısını hem limanlarına uğrak yapan gemi sayısını hızla artıran Türkiye'nin, Avrupa'nın bu alanda en hızlı gelişen ülkeleri arasına girdiği belirtildi.2012 yılında vizesiz turlarla birlikte lüks... (13 Nisan 2012 Cuma )

   

  Tüm Türkiye'den Yoğun Talep

  Tüm Türkiye'den Yoğun Talep

  Türkiye'nin ilk ve tek BREEAM Sertifikalı konut projesi 35.Sokak'ın ilk etap satışlarının % 60'ı tamamlandı. (10 Nisan 2012 Salı )

   

  İzmir'de Elektrik Kesintisi

  İzmir'de elektrik dağıtım işini yapan Gediz Elektrik Dağıtım A.Ş.,13 Nisan Cuma günü yapılacak bakım onarım çalışmaları nedeniyle bazı ilçelerde enerji kesintisine gidileceğini bildirdi. (10 Nisan 2012 Salı )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.08.2014 14:53:44. #1.13#