16:0100
SON DAKİKA İZMİR HABERLERİ

Son Dakika İzmir Haberleri

   

  Ege'de 121 Kaçak Kurtarıldı

  Ege'de 121 Kaçak Kurtarıldı

  Sahil Güvenlik ekiplerinin son 2 günde yaptıkları faaliyetlerde 121 kaçak göçmen kurtarıldı. (Bugün 15:55)

   

  MHP Lideri Bahçeli'den Gülen'e Çağrı: Türkiye'ye Geliniz, Yüzleşiniz

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Fethullah Gülen'e çağrıda bulunarak, "Özellikle Pensilvanya'ya buradan sesleniyorum; Fethullah Gülen Bey, Türkiye'ye geliniz, 12 yıllık AKP iktidarının 10 yılını yüzleşeceğinizi ifade ediniz. (Bugün 15:42)

   

  İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Fezlekelerin Talebini Reddetti

  İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Fezlekelerin Talebini Reddetti

  Meclis Soruşturma Komisyonu Başkanlığı'nca 4 eski bakan hakkında TBMM'de bulunan fezlekelerde dizin eksikleri bulunduğu iddiasıyla Komisyon Başkanı Hakkı Köylü tarafından İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına geri gönderilmesi üzerine Soruşturma Komisyonu Üyesi CHP İzmir Milletvekili Erdal Aksünger, bireysel olarak İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvurdu. (Bugün 15:40)

   

  İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı CHP'nin "Fezleke" Talebini Kabul Etmedi

  İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, dört eski bakan hakkındaki fezlekeleri isteyen CHP İzmir Milletvekili Erdal Aksünger'in talebini kabul etmedi. (Bugün 14:41)

   

  Eski Başkan Türközen'den Açıklama

  Eski Başkan Türközen'den Açıklama

  Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, CHP’den 10 yıl süresince belediye başkanlığı görevinde bulunan ve 2014 yerel seçimleri öncesinde partisinden istifa ederek, üçüncü dönem için belediye başkanlığına talip olmayan Hasan Bülent Türközen, basın toplantısı yaparak açıklamalarda bulundu. (Bugün 14:39)

   

  Yaşar Üniversitesi Tercihlerde Zirvede

  Yaşar Üniversitesi Tercihlerde Zirvede

  Yaşar Üniversitesi, bu yıl, Türkiye'nin en çok tercih edilen vakıf üniversitesi olma başarısını gösterdi. (Bugün 14:35)

   

  Bayramda Otobüslerde Muhbir Polisler Bulundurulacak

  Bayramda Otobüslerde Muhbir Polisler Bulundurulacak

  Emniyet, bayram tatilinde trafik kazaları ve ölümlerin önüne geçmek için belirlenen kara yolu güzergahlarında sivil polisleri yolcu gibi otobüslere bindirecek. (Bugün 14:25)

   

  Denizlerde En Düşük Sıcaklık 22 Derece

  Denizlerde En Düşük Sıcaklık 22 Derece

  Termometreler, hafta içinde bazı bölgelerde 44 dereceyi gösterirken, deniz suyu sıcaklıkları İskenderun, Antalya ve Fethiye'de 29 dereceyi buldu. (Bugün 14:22)

   

  Başkan Uğurlu'dan 'Basın Bayramı' Mesajı

  Başkan Uğurlu'dan 'Basın Bayramı' Mesajı

  Türk Basını'nda sansürün kaldırılışının yıl dönümü olarak kutlanan 24 Temmuz Basın Bayramı'na ilişkin açıklamada bulunan Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, basının demokrasi kültürünün gelişmesinde başat rol üstlendiğini söyledi. (Bugün 14:19)

   

  Dob Yönetiminde Değişiklik

  Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü ve Genel Sanat Yönetmenliği'ne, orkestra şefi ve besteci Selman Ada getirildi. (Bugün 14:18)

   

  Bakanlıktan Belediyelere "Çevre" Desteği

  Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce: "Çevre konusunda Avrupa Birliği normlarında çok iyi bir noktadayız. Daha da iyi bir yerde olma çabamız var. İyi yetişmiş, işi bilen iyi bir ekibimiz var" "Bakanlığın tüm kurumlarını zamanla yarışır bir hale getirmeye çalışıyorum" "Kentsel dönüşüm, son 3 4 yılın en. (Bugün 14:18)

   

  DP Genel Başkanı Uysal İzmir'de

  DP Genel Başkanı Uysal İzmir'de

  "Mutabakat zemininde herkesin hakkını ve hukukunu teminat alacak hukuki ve siyasi çerçeveyi kurabilirsek, Türkiye, tüm meselelerini halleder" (Bugün 14:13)

   

 

Manşet Haberleri

Gazeteler:
[Hata Bildir]
24.07.2014 16:01:35. #1.12#