SON DAKİKA İZMİR HABERLERİ

Son Dakika İzmir Haberleri

17:00
İzmir'de Şiddetli Lodos Feribot Seferlerini Vurdu İzmir’de, saatteki hızı zaman zaman 70 kilometreyi bulan şiddetli lodos nedeniyle bazı feribot seferleri iptal edildi.
17:00
İzmir'de Arabalı Vapur Seferleri İptal Edildi Şiddetli lodos nedeniyle Bostanlı Üçkuyular arabalı vupar seferleri iptal edildi.
16:36
Davutoğlu: "İzmir'den Zafer Bekliyoruz" AK Parti İzmir 5. Olağan Kongresi-Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (3)-"Bizim milliyetçilik anlayışımız şu veya bu bölge adına, şu veya bu etnik grup adına başkalarına karşı yürütülen bir mücadele değildir.
Davutoğlu: 'İzmir'den Zafer Bekliyoruz'
16:26
Kuş Cenneti'ne 4 Bin Ağaç Dikilecek İzmir Kuş Cenneti'ndeki yeşil dokunun güçlendirilmesi için alana 4 bin adet iğde ve ılgın ağacı dikilecek.
Kuş Cenneti'ne 4 Bin Ağaç Dikilecek
16:25
Davutoğlu: "Cumhurdan Anladığı Sadece Kendi Mahalleleri" AK Parti İzmir 5. Olağan Kongresi- Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (4)- "En kısa zamanda uygun mekanda İzmir'de Başbakanlık ofisini açacağız. Bazı yurtiçi ve dışı görüşlerimizi İzmir'de yapacağız, ta ki dünyanın her yerinde İzmir bilinsin, sayılsın, İzmir adı Akdeniz'de, Ege'de, Balkanlar'da, Afrika, Asya ve Avrupa'da yükselen bir yeni şehrin, yeni Türkiye'nin yeni İzmir'i olsun"- "CHP'ye inatla soruyorum, gerçek cumhuriyetçi parti hangi parti?
Davutoğlu: 'Cumhurdan Anladığı Sadece Kendi Mahalleleri'
16:24
AK Parti İzmir 5. Olağan Kongresi Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (3) ''Bizim milliyetçilik anlayışımız şu veya bu bölge adına, şu veya bu etnik grup adına başkalarına karşı yürütülen bir mücadele değildir.
16:22
AK Parti İzmir 5. Olağan Kongresi Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (4) "En kısa zamanda uygun mekanda İzmir'de Başbakanlık ofisini açacağız. Bazı yurtiçi ve dışı görüşlerimizi İzmir'de yapacağız, ta ki dünyanın her yerinde İzmir bilinsin, sayılsın, İzmir adı Akdeniz'de, Ege'de, Balkanlar'da, Afrika, Asya ve Avrupa'da yükselen bir yeni şehrin, yeni Türkiye'nin yeni İzmir'i olsun" "CHP'ye inatla soruyorum, gerçek cumhuriyetçi parti hangi parti?
16:11
Davutoğlu: Soydaşlarımıza Bayrak, Kur'an ve Türkçe Sözlük Göndereceğiz Başbakan Ahmet Davutoğlu, AKP İzmir İl Kongresi’ne katıldı.
16:11
İzmir Çeşme'de Su Kesintisi İZSU Genel Müdürlüğü tarafından, Çeşme ilçesindeki Kutlu Aktaş Barajı su üretim tesisleri boru hatlarında yenileme, bakım ve onarım çalışmaları yapılacağı bildirildi.
16:09
Davutoğlu: İzmir'e, Başbakanlık Ofisi Açacağım Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin İzmir İl Kongresi'nde sürprizlerle karşılandı.
Davutoğlu: İzmir'e, Başbakanlık Ofisi Açacağım
16:04
Davutoğlu: "Zihniyetimizde, Cumhur Arasında Ayrım Yapmak Yoktur" AK Parti İzmir 5. Olağan Kongresi-Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2)-"Cumhuriyetçi olacaksanız milli iradeye saygı göstereceksiniz.
Davutoğlu: 'Zihniyetimizde, Cumhur Arasında Ayrım Yapmak Yoktur'
15:59
Davutoğlu: "Milli İradeye Saygı Göstermeyenler Cumhuriyetçi Olamaz" AK Parti İzmir 5. Olağan Kongresi-Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2)-"Cumhuriyetçi olacaksanız milli iradeye saygı göstereceksiniz.
Davutoğlu: 'Milli İradeye Saygı Göstermeyenler Cumhuriyetçi Olamaz'
15:53
İzmir'de Arabalı Vapur Seferleri İptal İzmir büyükşehir Belediyesi İZDENİZ Genel Müdürlüğü, Körfez'deki arabalı vapur seferlerini şiddetli lodos nedeniyle iptal etti.
15:47
İzmir'e Başbakanlık Ofisi Müjdesi İZTO Yönetim Kurulu Başkanı Demirtaş: "Başbakanlık Ofisi'nin açılması İzmir'in gerçek potansiyelini ortaya çıkaracaktır" EBSO Yönetim Kurulu Başkanı Yorgancılar: "İzmir'i Akdeniz'in önemli bir merkezi haline getirme hedefi kapsamında çok önemli bir adım atılacak"
15:44
AK Parti İzmir 5. Olağan Kongresi Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (3) ''Bizim milliyetçilik anlayışımız şu veya bu bölge adına, şu veya bu etnik grup adına başkalarına karşı yürütülen bir mücadele değildir.
15:42
Davutoğlu: "İzmir'de Bir Başbakanlık Ofisi Açacağız" AK Parti İzmir 5. Olağan Kongresi-Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (1)-"Ankara dışında başbakanlığımızın bir tek İstanbul'da ofisi var. İnşallah seçimden sonra İzmir'de bir başbakanlık ofisi açıp toplantıların bir kısmını İzmir'de yapacağız"-"Cumhuriyetin temeli cumhurdur yani millettir.
Davutoğlu: 'İzmir'de Bir Başbakanlık Ofisi Açacağız'
15:42
AK Parti İzmir 5. Olağan Kongresi Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (1) "Ankara dışında başbakanlığımızın bir tek İstanbul'da ofisi var. İnşallah seçimden sonra İzmir'de bir başbakanlık ofisi açıp toplantıların bir kısmını İzmir'de yapacağız" "Cumhuriyetin temeli cumhurdur yani millettir.
15:39
Ödemiş Çevresinde Yağışlı Hava Etkisini Gösterecek Meteoroloji 2. Bölge Müdürlüğü’nün verilerine göre, İzmir’in Küçük Menderes Havzası ve çevresinde son günlerde etkili olan yağışlı hava, hafta boyunca etkisini gösterecek.
15:39
Gelişim Koleji Genel Menajeri Yazlar Açıklaması "Afyon Belediyespor ile yaptığımız maçtan herkesin ciddi dersler çıkardığına ve bundan sonrası için aynı hatalara düşmeyeceklerine inanıyorum"
15:35
Futbol: Spor Toto 2. Lig Göztepe: 1 İnegölspor: 1.
15:34
AK Parti İzmir 5. Olağan İl Kongresi - Binali Yıldırım AK Parti İzmir 5. Olağan İl Kongresi- Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Yıldırım: "Anayasa değişikliği vaadi verdik, onun için de her türlü gayreti gösterdik ama uzlaşamadık.
AK Parti İzmir 5. Olağan İl Kongresi - Binali Yıldırım
15:27
Davutoğlu: "İzmir'i Hep Başımızın Tacı Bildik" AK Parti İzmir 5. Olağan Kongresi-Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (1)-"Ankara dışında başbakanlığımızın bir tek İstanbul'da ofisi var. İnşallah seçimden sonra İzmir'de bir başbakanlık ofisi açıp toplantıların bir kısmını İzmir'de yapacağız"-"Cumhuriyetin temeli cumhurdur yani millettir.
Davutoğlu: 'İzmir'i Hep Başımızın Tacı Bildik'
15:26
Manisa'da İzmir Derbisi PTT 1. Lig'in iki İzmir temsilcisi Altınordu ile Bucaspor, yarın Manisa'da karşılaşacak.
15:25
Ödemiş'te Cinayet: 1 Ölü Ödemiş’in 15 kilometre uzağındaki Kaymakçı mahallesinde (belde) bir kişi silahla öldürüldü.
Ödemiş'te Cinayet: 1 Ölü
15:22
TBB Başkanı Feyzioğlu 'Çıkış Yolu' Adlı Konferansa Katıldı (2) Dikili'de KONUŞTU İzmir'in Bergama İlçesi'ndeki programının ardından Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, Dikili İlçesi'nde de 'Çıkış Yolu' adlı konferansta konuştu.
TBB Başkanı Feyzioğlu 'Çıkış Yolu' Adlı Konferansa Katıldı (2)
15:22
Tabancalı Saldırıda Hayatını Kaybetti Erol ŞEN/ ÖDEMİŞ (İzmir),DHA)- İZMİR'in Ödemiş İlçesi'nde 35 yaşındaki Şahin Ceyhan, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerin tabancalı saldırısında hayatını kaybetti.
Tabancalı Saldırıda Hayatını Kaybetti
15:20
Okyanusları Aşıp Geldiler Metro sistemini güçlendirmek için 85 vagonun alım ihalesini gerçekleştiren İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin daha önce siparişini verdiği 10 yeni vagon da İzmir'e geldi.
Okyanusları Aşıp Geldiler
15:13
İzmir Filarmoni Orkestrası'ndan Davutoğlu'na Özel Şarkı İzmir Anadolu Filarmoni Orkestrası, 5. İzmir Olağan Kongresi'nde Başbakan Ahmet Davutoğlu için besteledikleri iki parçayı seslendirdi.
İzmir Filarmoni Orkestrası'ndan Davutoğlu'na Özel Şarkı
14:48
Başarılı Sanayiciler Ödül Törenine 'Cam Merkezi' Damga Vurdu İzmir’de, Ege Bölgesi Sanayi Odası tarafından her yıl düzenlenen geleneksel Başarılı Sanayiciler Ödül Töreni yapıldı.
Başarılı Sanayiciler Ödül Törenine 'Cam Merkezi' Damga Vurdu
14:43
Gurbette Mahkumdu, Türkiye'de Muhtar Oldu Almanya’nın Regensburg şehri yakınlarındaki Straubing hapishanesinde ömrünün 18 yılını geçiren Gürol Kaplan’ın hayat hikayesi herkesi şaşkına çevirdi.
Gurbette Mahkumdu, Türkiye'de Muhtar Oldu
14:40
Akigo, Üstünlüğünü Koruyamadı Spor Toto Süper Lig'de 12 haftadır galip gelemeyen Ege temsilcisi Roberto Carlos yönetiminde çıktığı iki maçta da sahadan 2 2'lik beraberlikle ayrıldı.
14:39
CHP İzmir Gençleri Bölge Toplantılarına Başladı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ödemiş Gençlik Kolları Başkanlığı, ilçedeki bölge toplantılarına başladı.
CHP İzmir Gençleri Bölge Toplantılarına Başladı
14:25
İzmir AK Parti 5 Olağan İl Kongresi - Detaylar İzmir AK Parti 5 Olağan il kongresiAK Parti İzmir 5. Olağan İl Kongresi'nde Halkapınar Spor Salonu'nda yapıldı.
İzmir AK Parti 5 Olağan İl Kongresi - Detaylar
14:25
Başbakan Davutoğlu İzmir'de Konuştu (1) Başbakan Ahmet Davutoğlu, İzmir’de başbakanlık ofisi açılacağını ve toplantılarının bir kısmını burada yapacağını açıkladı.
14:12
Kadınlar Şiddete Karşı Bilinçlendiriliyor "Değişim Senin de Elinde" sloganıyla kadınları şiddete karşı bilinçlendirme eğitim programının Gaziantep bölümü başladı.
14:10
Meltem Bako'dan Sosyal Medya Hukukuna Dair Önemli Açıklamalar Ünlü avukat Meltem Banko sosyal medya hukukuna dair çok önemli açıklamalar yaptı.
Meltem Bako'dan Sosyal Medya Hukukuna Dair Önemli Açıklamalar
13:56
Akıl Defteri" İsimli Tiyatro Oyunu Afyonkarahisar'da Sahne Alacak İzmir Devlet Tiyatrosu tarafından hazırlanan “Akıl Defteri” isimli tiyatro oyunun Afyonkarahisar’da sahne alacağı belirtildi.
13:54
İzmir'de Ev Yangını: 1 Ölü İzmir’in Karabağlar ilçesinde, evde çıkan yangın sonucu bir kişi hayatını kaybetti.
13:54
Başkanlık Modelini Dayatmak Türkiye'yi Diktatörlüğe ve İç Çatışmaya Sürükler' Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye’ye özgü başkanlık sistemi açıklamalarına siyasilerin tepkisi devam ediyor.
13:50
Davutoğlu'ndan İzmir'e Büyük Müjde Başbakan Davutoğlu İzmir'de yaptığı konuşmada, "Seçimden sonra İzmir'de başbakanlık ofisi açıp toplantıların bir kısmını İzmir'de yapacağız" dedi.
Davutoğlu'ndan İzmir'e Büyük Müjde
13:40
Facia Madeninin İşçileri İş Bulamadıklarını Söyledi Manisa'nın Soma İlçesi'nde 301 kişinin öldüğü madende çalışan ve geçen yıl 1 Aralık itibariyle işten çıkartılan İzmir Kınıklı bir grup maden işçisi, verilen sözlerin tutulmadığını, tazminatlarını hala alamadıklarını ve iş bulamadıklarını söyleyerek tepki gösterdi.
Facia Madeninin İşçileri İş Bulamadıklarını Söyledi
13:35
Buca'da Eşya ve Giyim Bankası Kuruldu İzmir’in Buca ilçesinde, ihtiyaç sahibi vatandaşlar için "Eşya ve Giyim Bankası" kuruldu.
Buca'da Eşya ve Giyim Bankası Kuruldu
13:32
Serbest Bırakılan Polislerin Ortak Görüşü: Sahte Evraklarla Bizi Suçluyorlar İzmir'deki operasyonda gözaltına alınan 24 polisten 22’si serbest bırakıldı, ikisi tutuklandı.
13:31
AK Parti İzmir 5. Olağan İl Kongresi Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Yıldırım: "Anayasa değişikliği vaadi verdik, onun için de her türlü gayreti gösterdik ama uzlaşamadık.
13:26
800 Yıllık Tarihi Cami Bakımsızlığa Daha Fazla Dayanamdı İzmir’in Tire İlçesi Hisarlık mahallesinde, 800 yıllık tarihi bir cami bakımsızlığa daha fazla dayanamadı.
12:57
Kadınlar Şiddete Karşı Bilinçlendiriliyor AB ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen “Değişim Senin de Elinde” sloganıyla kadınları “şiddete” karşı bilinçlendirme eğitim programı Gaziantep bölümü başladı.
Kadınlar Şiddete Karşı Bilinçlendiriliyor
12:56
İzmir'de Ev Yangını: 1 Ölü Karabağlar ilçesinde evde çıkan yangında bir kişi hayatını kaybetti.
12:51
İzmir Merkezli "Paralel Yapı" Operasyonu İzmir merkezli "paralel yapı" operasyonu- Operasyon kapsamında adli kontrol şartıyla serbest bırakılan 12 kişi, adliye çıkışında yakınlarıyla bir araya geldi "Yasa dışı dinleme" iddialarına ilişkin soruşturma kapsamında gözaltına alındıktan sonra adli kontrol şartıyla serbest bırakılan 12 kişi, İzmir Adliyesi çıkışında yakınlarıyla bir araya geldi.
İzmir Merkezli 'Paralel Yapı' Operasyonu
12:26
Akhisar'daki Romanlar İşgücüne Kazandırılacak Manisa'nın Akhisar ilçesindeki Roman vatandaşlar için bir istihdam projesi uygulanacak.
Akhisar'daki Romanlar İşgücüne Kazandırılacak
12:23
Dedesi ile Anneannesini Öldürmekten Yargılanıp Beraat Eden Torun, Tazminat Davası Açtı İzmir'in Konak İlçesi'nde 5 yıl önce dedesi Kazım Taşmaz ile anneannesi İsmet Taşmaz (65) çiftinin katil zanlısı olarak tutuklanıp 445 gün cezaevine kaldıktan sonra beraat eden torun Yunus Gülmez (33), haksız tutuklama nedeniyle Hazine'ye karşı toplam 78 bin 963 lira 70 kuruşlukluk maddi ve manevi tazminat davası açtı.
Dedesi ile Anneannesini Öldürmekten Yargılanıp Beraat Eden Torun, Tazminat Davası Açtı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 23:10:00. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA İZMİR HABERLERİ
[Hata Bildir]