04:2500
SON DAKİKA İZMİR HABERLERİ

Son Dakika İzmir Haberleri

   

  Ömür İçin 13 Bin Lira Toplandı

  Ömür İçin 13 Bin Lira Toplandı

  İzmir'in Ödemiş İlçesi'nde çift omurilikli olarak dünyaya gelen ve 13 yıl önce ameliyatla iki omuriliği birleştirilen lise öğrencisi 15 yaşındaki Ömür Aldemir'in tam olarak sağlığına kavuşması için başlatılan yardım kampanyasına destek sürüyor. (Dün 13:10)

   

  Kocaoğlu Diyarbakırlılarla Buluştu

  Kocaoğlu Diyarbakırlılarla Buluştu

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, kentteki siyasi parti ve sivil toplum örgütlerine gerçekleştirdiği turlar kapsamında Diyarbakır Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti. (Dün 13:08)

   

  Tsyd'de Ege'nin Kazananları Belli Oldu

  Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) İzmir Şubesi tarafından bu yıl 3'üncü kez düzenlenecek Ege'de Yılın Spor Ödülleri'ni kazananlar belirlendi. (Dün 13:07)

   

  Başbakan Davutoğlu: 'Kale Gibi Durduk, Kale Gibi Durmaya Devam Edeceğiz'

  Başbakan Davutoğlu: "Kale Gibi Durduk, Kale Gibi Durmaya Devam Edeceğiz"

  AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı-Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (1)-"Yıkanların, tahrip edenlerin, sadece şehirleri değil, kardeşi kardeşe düşman ederek milli birliği tahrip edenlerin karşısında olduk, kale gibi durduk, kale gibi durmaya devam edeceğiz"-"Vanlılar, Diyarbakırlılar, Siirtliler, Şırnaklılar, Hakkarililer, Bingöllüler, Bitlisliler, Urfalılar, Karsllar görsünler ki yıkılan yerlerde gül yetiştiren bir iktidar, bir siyaset felsefesi var ama bunun yanında yeni bir (Dün 13:06)

   

  Karşıyaka'ya 'Stratejik Araştırma Merkezi'

  Karşıyaka'ya "Stratejik Araştırma Merkezi"

  Proje ve hizmetlerini Karşıyaka’ya ilişkin istatistiki verilere göre şekillendirmek isteyen Karşıyaka Belediyesi, “Stratejik Araştırma Merkezi” kurdu. (Dün 13:01)

   

  Afyonkarahisar'da Bin 258 Öğretim Elemanı Görev Yapıyor

  Afyonkarahisar'da Bin 258 Öğretim Elemanı Görev Yapıyor

  Türkiye İstatistik Kurumu Başkanlığı (TÜİK) Manisa Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Afyonkarahisar’da bin 258 öğretim elemanı olduğu belirtildi. (Dün 12:58)

   

  Kardeşime Kurşun Sıkmam'

  Kardeşime Kurşun Sıkmam"

  İzmir’de yaşayan Şair Tuğrul Keskin yeni şiir kitabı Zito i Epanastasis’i (Yaşasın İsyan) 1920 senesinde Yunan işgal kuvvetleri ile İzmir’e gelen ve “Anadolu Halkı kardeşimizdir, kardeşimize kurşun sıkmayız” dedikleri için İzmir’de kurşuna dizilen 200 Sosyalist Yunan Askeri’nin anısına ithaf etti. (Dün 12:58)

   

  CHP'li Kadınlardan Diyarbakır'a Kitap Kampanyası

  CHP'li Kadınlardan Diyarbakır'a Kitap Kampanyası

  İzmir'de CHP'li kadınlar, Kobani protestolarında Diyabakır'da saldırıya uğrayan okullara 'Kardeşime kitabımı gönderiyorum' adı altında bağış kampanyası başlattı. (Dün 12:53)

   

  Danimarkalı Balıkçının Fiyat Oyunu Türk Balıkçıyı Vurdu

  Danimarkalı Balıkçının Fiyat Oyunu Türk Balıkçıyı Vurdu

  AB Komisyonu'nun aldığı teşvikleri gerekçe göstererek Türkiye'den ithal edilen alabalık ürünlerine ek ithalat vergisi getirmesi üzerine üretici şirketler doğrudan gelir desteğinin kaldırılmasını istedi Alabalık ihracatçısı Özpek: "Danimarkalı üreticiler Avrupa pazarındaki market fiyatlarını yükseltmek için Türk üreticilerini hedef aldı. (Dün 12:50)

   

  Türkiye'ye 911 Modeli

  İzmir'de kurumlar arasında acil durumlarda veri transferi sağlayacak ortak yazılım çalışması başlatıldı Yazılım sayesinde "110, 112 ve 155" hatlarından herhangi birini arayan vatandaşın ihtiyaç halinde hem sağlık hem itfaiye hem de emniyet ekiplerine ulaşması hedefleniyor İl Sağlık Müdürü Türkyılmaz: (Dün 12:50)

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.10.2014 04:25:36. #1.13#