SON DAKİKA İZNİK HABERLERİ

Son Dakika İznik Haberleri

 • 00:45Bursa - İznik Gölü'nde Erkek Cesedi BulunduBursa - İznik Gölü'nde Erkek Cesedi Bulunduİznik Gölü'nde erkek cesedi bulunduBursa'nın İznik İlçesi'nde serinlemek için göle girdikten sonra gözden kaybolan 37 yaşındaki Abdurrahman Terkeşli'nin cesedi, kıyıya vurdu.
 • 00:24İznik Gölü'nde Erkek Cesedi Bulunduİznik Gölü'nde Erkek Cesedi BulunduBursa'nın İznik İlçesi'nde serinlemek için göle girdikten sonra gözden kaybolan 37 yaşındaki Abdurrahman Terkeşli'nin cesedi, kıyıya vurdu.
 • 23:32İznik Sahili'ne Ceset Vurduİznik Sahili'ne Ceset VurduBursa’nın İznik ilçesinde bir kişinin cesedi sahile vurdu.
 • 23:31Bursa'da Serinlemek İçin Göle Giren Kişi BoğulduBursa'nın İznik ilçesinde serinlemek için göle giren kişi boğuldu.
 • 17:33Adıyamanlı Sporcular 1.etap U19 Deniz Küreği Yarışlarında Türkiye 3'sü OlduAdıyamanlı Sporcular 1.etap U19 Deniz Küreği Yarışlarında Türkiye 3'sü OlduTürkiye Kürek Federasyonu tarafından Sapanca Gölü’ndeki Kırkpınar parkurunda düzenlenen 1.Etap U19 Deniz Küreği Yarışlarında Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Kız Kürek Takımı Türkiye 3’sü oldu.
 • 17:01İznik Halkı Burak İçin Seferber Olduİznik Halkı Burak İçin Seferber OlduBursa’nın İznik ilçesinde geçtiğimiz ay geçirdiği trafik kazası sonucu yaralanan genç Burak, 50 bin lira hastane masraflarını ödeyemedi.
 • 16:34İznik Protokolü Burak İçin Seferber Olduİznik Protokolü Burak İçin Seferber OlduBursa'nın İznik ilçesinde, bir ay önce trafik kazasında yaralanan ve tedavi masrafları için 50 bin liraya ihtiyacı olan genç için, İznik Kaymakamı Ali Hamza Pehlivan, İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, AK Parti İznik İlçe Başkanı Tamer Mahmut Hersek ve CHP İznik İlçe Başkanı Ayan Özer, esnafı gezerek yardım talebinde bulundu.
 • 15:27Kazada Yaralanan Genç İçin Yardım TopladılarKazada Yaralanan Genç İçin Yardım TopladılarGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Belediye Başkanı Osman Sargın'ın esnaf ziyareti İznik'te 1 ay önce trafik kazasında yaralanan ve tedavi masrafları için 50 liraya ihtiyacı olan genç için Kaymakam Ali Hamza Pehlivan ile Belediye Başkanı Osman Sargın esnafı gezerek yardım talebinde bulundu.
 • 14:09Milli Güreşçimiz İznikli Enes Uslu Avrupa İkincisi Oldu İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, Avrupa fatihi İznikli Milli Güreşçimiz Enes Uslu'yu Gençlik iftarında altınla ödüllendirdi.
 • 13:51Kazada Yaralanan Genç İçin Yardım Topladılarİznik'te 1 ay önce trafik kazasında yaralanan ve tedavi masrafları için 50 liraya ihtiyacı olan genç için Kaymakam Ali Hamza Pehlivan ile Belediye Başkanı Osman Sargın esnafı gezerek yardım talebinde bulundu.
 • 11:27İznik Gençleri İftarda Bir ve Beraber Olduİznik Belediye Başkanı Osman Sargın İznik Gençliğini Gençlik İftarında buluşturdu.
 • 14:37Büyükşehir'den Gürsu'ya Temizlik DesteğiBüyükşehir'den Gürsu'ya Temizlik DesteğiBursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Gürsu Belediyesi için alınan 1 çöp treyleri ile 8 araçla yapılan çöp nakli artık bir araçla yapılarak daha kaliteli ve ucuz hizmet imkanı sağlanacak.
 • 13:22Türkiye Gençler Kürek ŞampiyonasıSakarya'nın Sapanca ilçesinde düzenlenen Türkiye Gençler Kürek Şampiyonası'nın birinci etap yarışları sona erdi.
 • 17:01Bursa'nın Değerleri Evrensel Değer Haline GeliyorBursa'nın Değerleri Evrensel Değer Haline GeliyorBüyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, göreve ilk geldikleri günden itibaren ecdat yadigarı tüm eserleri hızla ayağa kaldırdıklarını, Unesco Dünya Kültürel Mirası listesine girdikten sonra da çalışmaları daha ileriye götürebilmek için çalıştıklarını söyledi.
 • 16:30Bursa'nın Değerleri Evrensel Değer Haline Geliyor BURSA Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, göreve ilk geldikleri günden itibaren ecdat yadigarı tüm eserleri hızla ayağa kaldırdıklarını, Unesco Dünya Kültürel Mirası listesine girdikten sonra da çalışmaları daha ileriye götürebilmek için çalıştıklarını söyledi.
 • 15:43Türkiye Gençler Kürek ŞampiyonasıTürkiye Gençler Kürek ŞampiyonasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Türkiye Kürek Şampiyonası'nın 1. etap yarışlarından detay Sporcuların hazırlıkları Organizasyonun birinci etap yarışları, Sapanca'da başladıTürkiye Gençler Kürek Şampiyonası'nın birinci etap yarışları, Sakarya'nın Sapanca ilçesinde başladı.
 • 14:50Türkiye Gençler Kürek ŞampiyonasıTürkiye Gençler Kürek Şampiyonası'nın birinci etap yarışları, Sakarya'nın Sapanca ilçesinde başladı.
 • 19:454. Uluslararası Sevgi Gönül Bizans Araştırmaları SempozyumuKoç Üniversitesi Anadolu Medeniyetler Araştırma Vakfı (ANAMED) ve Vehbi Koç Vakfının düzenlediği 4. Uluslararası Sevgi Gönül Bizans Araştırmaları Sempozyumuna devam edildi.
 • 13:58Paris'ten 72 Gün Önce Bisikletle Yola Çıkan Çift Bilecik'e UlaştıParis'ten 72 Gün Önce Bisikletle Yola Çıkan Çift Bilecik'e UlaştıFransa’nın başkenti Paris’ten 72 gün önce çift kişilik kişilik bisikletleri ile yola çıkan Flore Bonvalot ve Martin Perrin’in son durağı Bilecik oldu.
 • 13:05Sultan Hamamı Çiniciler Çarşısı Bayrama HazırSultan Hamamı Çiniciler Çarşısı Bayrama Hazırİznik Belediye Başkanı Osman Sargın, 1. Murat Hamamı (Sultan Hamamı) Çiniciler çarşısı esnafını ziyaret ederek, esnafların dertlerini dinledi.
 • 12:54Aracın Taklalar Attığı Kazada 3 Kişi YaralandıAracın Taklalar Attığı Kazada 3 Kişi YaralandıBursa’nın İznik ilçesinde bir kamyon tarafından sıkıştırıldığı iddia edilen aracın taklalar atması sonucu 1’i ağır 3 kişi yaralandı.
 • 12:50Bursa'da Trafik Kazası: 3 YaralıBursa'da meydana gelen trafik kazasında, 3 kişi yaralandı.
 • 10:00Bir Kişiyi Öldüren, Bir Kişiyi İse Ağır Yaralayan Zanlı Her Yerde AranıyorBursa’nın İznik ilçesinde bir kişinin ölümüne sebep olduğu iddia edilen katil zanlısı genç her yerde aranıyor.
 • 09:50Köy Meydanında CinayetBursa’nın İznik ilçesinde bir hafta arayla baba ve oğluna kurşun yağdırarak babanın ölümüne oğlunun ağır yaralanmasına sebep olan katil zanlısı her yerde aranıyor.
 • 12:42İznik Dünyaya Açılıyorİznik Dünyaya AçılıyorBursa’nın Unesco Dünya Mirası olma yolunda emin adımlar ile ilerleyen ilçesi İznik, muhteşem doğası, bereketli toprakları ve yüzlerce yıllık tarihi ile ’İznik’i Keşfet’ sloganıyla dünyaya açılıyor.
 • 12:16Çini Çarşısında İftar VaktiÇini Çarşısında İftar Vaktiİznik Nilüfer Hatun Çini çarşısı esnafı birlik ve beraberliklerini iftarda bir araya gelerek gösterdi.
 • 10:22Nilüfer Hatun Çini Çarşısında İftar Vaktiİznik Nilüfer Hatun Çini çarşı esnafı birlik ve beraberliklerini iftarda bir araya gelerek gösterdi.
 • 15:35İznik Gölü'nde Avlanan Balık AzaldıOrhangazi Merkez Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Zelkif Bektaş, geçen yıllara göre iç sulardaki balık miktarında yüzde 60'a varan azalma olduğunu söyledi.
 • 14:11Otomobiller Kafa Kafaya Çarpıştı: 7 YaralıOtomobiller Kafa Kafaya Çarpıştı: 7 YaralıBursa’da kafa kafaya çarpışan otomobiller hurdaya dönerken, araçların içindeki 7 kişi kazayı yaralı olarak atlattı.
 • 13:23Bursa'da İki Otomobil Çarpıştı: 7 YaralıBursa'nın Orhangazi ilçesinde iki otomobilin çarpışması sonucu 7 kişi yaralandı.
 • 14:12Müşküle Köyü Camisine KavuşuyorMüşküle Köyü Camisine KavuşuyorRamazan ayının her akşamını farklı bir ilçede geçirip, vatandaşlarla iftar sofralarında buluşan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, İznik iftarı öncesinde de Müşküle Köyü’nde inşaat çalışmaları Büyükşehir Belediyesi’nce yürütülen tarihi camide incelemelerde bulundu.
 • 11:25İznik'te Doğalgaz Meşalesi Yakıldıİznik'te Doğalgaz Meşalesi YakıldıMedeniyetler Başkenti İznik, temiz, çevreci ve ekonomik yatırım doğal gaz ile buluştu.
 • 01:33İznik-Müezzinoğlu: Teröristleri Kazdıkları Çukurlara Hep Beraber Gömeceğizİznik-Müezzinoğlu: Teröristleri Kazdıkları Çukurlara Hep Beraber GömeceğizAk Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Müezzinoğlu, son dönemdeki terör olaylarıyla ilgili olarak, "Diyarbakır'da sıkıntılı olan kardeşim mazlum ve mağdur, o benim kardeşim' diyerek, 'Hakkari'deki, Şırnak'taki benim kardeşim' diyerek, ama ona bedel ödeten teröriste karşı da dimdik durarak, inşallah o teröristleri kazdıkları çukurlara hep beraber gömeceğiz" dedi.
 • 00:30AK Parti Genel Başkan Yardımcısı MüezzinoğluAK Parti Genel Başkan Yardımcısı MüezzinoğluGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Törenin yapıldığı alandan detaylar AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Müezzinoğlu'nun alana gelmesi Müezzinoğlu'nun konuşması Meşalelerin yakılarak açılış töreninin gerçekleşmesi "Dünyaya diyoruz ki bu büyük millet nasıl 2002 yılından bugüne büyük hedeflerle geldiyse, 2023 yılında da dünyanın en güçlü 10 ekonomisi haline gelecektir" "Mazlum ve mağdurlara kan ve gözyaşı akıtanlara inat, biz mazlumların yanında olmak, onların hak ve hukukunu korumak, onlarla birlikte bir medeniyeti inşa etmek yolculuğunu inşallah yapacağız" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Müezzinoğlu, "Dünyaya diyoruz ki bu büyük millet nasıl 2002 yılından bugüne büyük hedeflerle geldiyse, 2023 yılında da dünyanın en güçlü 10 ekonomisi haline gelecektir.
 • 00:23İznik Doğalgazına KavuştuBursa'nın açık hava müzesi İznik, temiz, çevreci ve ekonomik yatırım doğal gaz ile buluştu.
 • 23:10İznik Doğalgaz'a Kavuştuİznik Doğalgaz'a Kavuştuİznik Belediye Meydanında gerçekleştirilen ve vatandaşların da yoğun katılım gösterdiği iftar öncesi düzenlenen ’Doğalgaz Verme Töreni’nde konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, katılımcıların ve tüm İslam aleminin Ramazan ayını kutladı.
 • 22:15AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Müezzinoğlu AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Müezzinoğlu, "Dünyaya diyoruz ki bu büyük millet nasıl 2002 yılından bugüne büyük hedeflerle geldiyse, 2023 yılında da dünyanın en güçlü 10 ekonomisi haline gelecektir.
 • 16:40İznik'te Trafik Kazası: 1 YaralıBursa'nın İznik ilçesinde meydana gelen trafik kazasında bir kişi yaralandı.
 • 14:47İznik'te Sokak İftarları Bir Başkaİznik Belediyesi'nin geleneksel hale getirdiği sokak iftarlarının bu yıl ikincisi Yeni Mahalle ve Mahmut Çelebi Mahalleleri sakinlerini iftarda buluşturdu.
 • 13:56İznik'te Sokak İftarları Şenlik Havasında Geçiyorİznik'te Sokak İftarları Şenlik Havasında Geçiyorİznik Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği sokak iftarları şenlik havasında geçiyor.
 • 19:57İznik'in Değerleri Sergiye Yansıdıİznik'in Değerleri Sergiye Yansıdıİznik Kaymakamlığı Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılan kursun sona ermesi sebebiyle İznik Belediyesi önünde İznik'in doğal değerlerini yansıtan resim sergisi açıldı.
 • 17:48İznik'in Değerleri Sergiye Yansıdıİznik'in Değerleri Sergiye Yansıdıİznik Kaymakamlığı Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılan kursun sona ermesi sebebiyle İznik Belediyesi önünde İznik’in doğal değerlerini yansıtan resim sergisi açıldı.
 • 17:21Bursa'ya 60 Bin Metrekare Yeşil Alan KazandırılacakBursa'ya 60 Bin Metrekare Yeşil Alan KazandırılacakBursa genelinde tespit edilen 29 düzensiz çöp döküm alanının rehabilitasyonuna yönelik çalışmaları hız kesmeden sürdüren Bursa Büyükşehir Belediyesi, Yenişehir çöplüğünün de ıslahıyla bölgeye 60 bin metrekare yeşil alan kazandırmış olacak.
 • 16:45İznik'teki Yol Çalışmaları Devam Ediyorİznik'teki Yol Çalışmaları Devam Ediyorİznik Belediye Başkanı Osman Sargın, altyapı çalışmaların bittiği bölgelerde yol ve kaldırım çalışmalarının üç koldan devam ettiğini söyledi.
 • 15:51Sokak İftarları İznik'te BaşladıSokak İftarları İznik'te Başladıİznik Belediye Başkanı Osman Sargın’ın başlattığı ve geleneksel ramazan ayı sokak iftarlarının ilki bu yıl Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Tarlabaşı sokakta yapıldı.
 • 15:14Yenişehir Çöplüğü Islah EdiliyorBursa genelinde tespit edilen 29 düzensiz çöp döküm alanının rehabilitasyonuna yönelik çalışmaları hız kesmeden sürdüren Büyükşehir Belediyesi, Yenişehir çöplüğünün de ıslahıyla bölgeye 60 bin metrekare yeşil alan kazandırmış olacak.
 • 18:17İznik'te Doluİznik Ziraat Odası Başkanı Vahit Mutlu, çiftçilere bahçelerini sigortalatmaları tavsiyesinde bulundu.
 • 14:10İznik'i Dolu Vurduİznik'i Dolu VurduSağnak yağış sonrası İznikli çiftçiyi dolu vurdu.
 • 11:43İznik'te Tarım Arazilerini Dolu VurduBursa'nın İznik ilçesinde dün gece etkili olan dolu, Şerefiye, Çiçekli, Hocaköy, Kaynarca ve Dereköy mahallelerindeki tarım alanlarında zarara yol açtı.
 • 17:37Ortodoksların 50 Yıldır Hazırlığını Yaptığı Toplantı Girit'teFener Rum Partikhanesi, Ortodoks Hristiyanlarının 50 yıldır planladıkları geniş çaplı toplantının Girit Adası'nda yapılacağını duyurdu.