SON DAKİKA İZNİK HABERLERİ

Son Dakika İznik Haberleri

15:49
İznik Belediyesinde Toplu Sözleşme Sevinci İznik Belediyesi ile Hizmet İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi yapıldı
İznik Belediyesinde Toplu Sözleşme Sevinci
11:00
İznik'te Apartmanın Çatısı Alev Alev Yandı Bursa'nın İznik ilçesinde, bir apartmanın çatısında çıkan yangın korku ve paniğe yol açtı.
İznik'te Apartmanın Çatısı Alev Alev Yandı
11:34
Başkan Sargın; Ana Caddelerin Projeleri Hazır Bursa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı ile İznik Belediye Başkanlığı Ana Caddelerde yol projelendirme çalışmalarında son noktaya gelindiğini belirtti.
13:02
Turizmde Yeni Arayışlar Masaya Yatırıldı Ekonomi Gazetecileri Derneği (EGD) tarafından ve Yeni Arayışlar Girişimi Platformu Derneği (YAPDER) desteği ile EMITT Fuarı'nda "Turizmde Yeni Arayışlar" paneli yapıldı
17:31
Bursa Sevdası Klibe İşlendi Büyükşehir Belediyesi, sevilen bir Keles türküsü eşliğinde Bursa klibi çekti.
Bursa Sevdası Klibe İşlendi
17:10
Bursa'nın Tanıtımı İçin Klip Çektiler Bursa Büyükşehir Belediyesi, şehrin tanıtımı için Keles türküsü eşliğinde tanıtım klibi çekti.
12:29
Bursa Klibinde Büyükşehir Belediye Başkanı Türkü Söyledi Bursa'nın tarihi ve doğal güzelliklerinin tanıtımı için Keles türküsü eşliğinde Bursa klibi çekildi.
Bursa Klibinde Büyükşehir Belediye Başkanı Türkü Söyledi
12:09
Bursa Klibinde Büyükşehir Belediye Başkanı Türkü Söyledi Bursa'nın tarihi ve doğal güzelliklerinin tanıtımı için Keles türküsü eşliğinde Bursa klibi çekildi. Klipte Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'de şarkı söyledi.
Bursa Klibinde Büyükşehir Belediye Başkanı Türkü Söyledi
15:34
İznik'e 'Yıldızlı' Sosyal Tesis Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, İznik’in önemli inanç alanlarından biri olan Abdulvahap Tepesi’ne ay yıldız konseptinde bir sosyal tesis kazandıracaklarını açıkladı.
İznik'e 'Yıldızlı' Sosyal Tesis
13:08
AK Parti Bursa Milletvekili Bedrettin Yıldırım Açıklaması Mudanya Marmarabirlik Zeytin Tarım Satış Kooperatifi’ni ziyaret eden AK Parti Bursa Milletvekili ve Tarım Komisyonu Üyesi Bedrettin Yıldırım, Marmarabirlik’in milletin değeri olduğunu söyledi.
AK Parti Bursa Milletvekili Bedrettin Yıldırım Açıklaması
18:28
Kuveyt Evkaf Bakan Yardımcısı El Fellah Kuveyt Evkaf Bakan Yardımcısı El Fellah: - "Bugün iki ülke arasındaki ilişkiler, gerek ticari gerek siyasi gerek iktisadi ve turizm alanlarında en yüksek düzeydedir"- "Şu an Kuveytlilerin Bursa'dan taşınmaz, emlak alımları devam etmekte, herhalde Körfez ülkeleri arasında en çok alımlar da Kuveyt tarafından olmaktadır" Kuveyt Evkaf Bakan Yardımcısı Adil Abdallah El Fellah, Türkiye ile Kuveyt arasındaki ilişkilerin ticari, siyasi, iktisadi ve turizm alanlarında en yüksek düzeyde olduğunu
Kuveyt Evkaf Bakan Yardımcısı El Fellah
17:15
Kuveyt Evkaf Bakan Yardımcısı El Fellah Açıklaması "Bugün iki ülke arasındaki ilişkiler, gerek ticari gerek siyasi gerek iktisadi ve turizm alanlarında en yüksek düzeydedir" "Şu an Kuveytlilerin Bursa'dan taşınmaz, emlak alımları devam etmekte, herhalde Körfez ülkeleri arasında en çok alımlar da Kuveyt tarafından olmaktadır"
17:13
Kuveytli Bakan Yardımcısının Bursa Sevdası Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Kuveyt Evkaf Bakan Yardımcısı Dr. Adil Abdallah El-Fellah’ı makamında ağırladı.
Kuveytli Bakan Yardımcısının Bursa Sevdası
16:51
AK Parti İznik Gençlik Kolları 4'üncü Olağan Kongresi AK Parti İznik Gençlik Kolları 4'üncü Olağan Kongresi'nde başkanlığa Faruk Demircan seçildi.
15:15
ABD'deki Bal Yarışmasında Datça Birinci Oldu Kuzey Karolina'da düzenlenen "Siyah Kavanoz" isimli bal yarışmasına Muğla'nın Datça ilçesinden katılan Arıcı Ahmet Kuyucu, birincilik ödülüne layık görüldü.
ABD'deki Bal Yarışmasında Datça Birinci Oldu
11:10
Emıtt'e Bursa Damgası Değerleriyle, UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’ne adını yazdıran Ulu Şehir Bursa’nın köklü kültürel mirası, tarihi ve turizm potansiyeli, İstanbul’da ziyarete açılan EMITT Fuarı’na damgasını vurdu.
Emıtt'e Bursa Damgası
10:51
Bayrak Tepe Projesi İznik'e Ayrı Değer Katacak Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ve heyet İznik Roma yolundan geçerek, bölgede incelemelerde bulundu.
10:35
Emıtt'e Bursa İmzası Değerleriyle, UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi'ne adını yazdıran Ulu Şehir Bursa'nın köklü kültürel mirası, tarihi ve turizm potansiyeli, İstanbul'da ziyarete açılan EMITT Fuarı'na damgasını vurdu.
08:36
İznik'te Motosiklet Çalan Çocuklar Tutuklandı İznik'te motosiklet çalan 5 çocuktan 4'ü tutuklanarak cezaevine gönderildi.
17:07
CHP'li Sena Kaleli, Bursa'da, Depreme Karşı Ne Gibi Hazırlıklar Yapılıyor CHP Bursa Milletvekili ve Parti Meclis Üyesi Sena Kaleli ise birinci derece deprem bölgesinde yer alan Bursa’da deprem gerçeğini Meclis gündemine taşıdı.
12:37
Bursa'da Facianın Eşiğinden Dönüldü Bursa İznik Gölü'ne düşen 3 kişi boğulmaktan son anda kurtuldu.
10:19
Soğuk ve Kar Zeytin Ağaçlarını Yaktı, Üretici Zorda Sofralık zeytinde marka olan Bursa'nın Gemlik ilçesinde zeytin ağaçları, kar yağışı ve soğuk havanın etkisiyle yandı.
Soğuk ve Kar Zeytin Ağaçlarını Yaktı, Üretici Zorda
10:13
Yelken Gezisi Faciayla Bitiyordu İznik Gölü’nde yelkenle açılan 3 kişi, dalgaların etkisi ile boğulma tehlikesi geçirdi.
Yelken Gezisi Faciayla Bitiyordu
08:53
Yalova'da Tarihi Eser Operasyonu Yalova Jandarma ekipleri tarihi eser kaçakçılarına yönelik yaptığı operasyonda İznik Krallığına ait olduğu tespit edilen 2 adet mezar taşı ele geçirdi.
Yalova'da Tarihi Eser Operasyonu
12:24
Bursa Zeytinliğe Uçan Araçta Sıkışan Sürücü Güçlükle Çıkarıldı Zeytinliğe uçan araçta sıkışan sürücü güçlükle çıkarıldı BURSA'nın Orhangazi İlçesi'nde, sürücüsünün kontrolünü kaybettiği otomobil yoldan çıkarak zeytinliğe uçtu.
Bursa Zeytinliğe Uçan Araçta Sıkışan Sürücü Güçlükle Çıkarıldı
12:21
Deprem Dede'yi Anıyoruz İstanbul Ajansı olarak 21 Ocak 2013'te hayata gözlerini yuman Deprem Dede olarak tanınan Ahmet Mete Işıkara'nın hayatını sizler için derledik.
Deprem Dede'yi Anıyoruz
11:44
Zeytinliğe Uçan Araçta Sıkışan Sürücü Güçlükle Çıkarıldı Bursa'nın Orhangazi ilçesinde, sürücüsünün kontrolünü kaybettiği otomobil yoldan çıkarak zeytinliğe uçtu.
Zeytinliğe Uçan Araçta Sıkışan Sürücü Güçlükle Çıkarıldı
11:11
Orhangazi'de Ters Dönen Otomobilin İçinde Can Pazarı Orhangazi'de meydana gelen trafik kazasında 10 metre yükseklikten zeytinliğe uçarak ters dönen aracın içinde sıkışan kişi, uzun uğraşlar sonucu kurtarıldı.
Orhangazi'de Ters Dönen Otomobilin İçinde Can Pazarı
11:03
Orhangazi'de Devrilen Araçtan 1 Saatte Kurtarıldı Orhangazi'de, hafif ticari aracın zeytinliğe devrilmesi sonucu 1 kişi yaralandı.
Orhangazi'de Devrilen Araçtan 1 Saatte Kurtarıldı
10:47
Ters Dönen Otomobilin İçinde Can Pazarı Bursa’nın Orhangazi ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 10 metre yükseklikten zeytinliğe uçarak ters dönen aracın içinde sıkışan kişi, uzun uğraşlar sonucu kurtarıldı.
Ters Dönen Otomobilin İçinde Can Pazarı
10:24
Orhangazi'de Hafif Ticari Araç Devrildi: 1 Yaralı Orhangazi ilçesinde, hafif ticari aracın zeytinliğe devrilmesi sonucu 1 kişi yaralandı.
Orhangazi'de Hafif Ticari Araç Devrildi: 1 Yaralı
15:40
Bursa, 2015 Emitt Fuarı'nda Yer Alacak Bursa, bu yıl 7. defa katılacağı Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda (EMİTT) bir dizi etkinlik, gösteri ve toplantıyla tanıtılacak.
Bursa, 2015 Emitt Fuarı'nda Yer Alacak
21:51
Yelkenliyle İznik Gölüne Açılan 3 Çocuk, Boğulma Tehlikesi Geçirdi İznik Gölünde yelkenliyle gezinti yapan 3 çocuk, yelkenli rüzgarın da etkisiyle açığa sürüklenince göle atladı.
Yelkenliyle İznik Gölüne Açılan 3 Çocuk, Boğulma Tehlikesi Geçirdi
14:36
Karacabey Longozu Belgeselle Dünyaya Tanıtılıyor Bursa’nın Karacabey ilçesinde bulunan, ekolojisi ve biyolojik çeşitliliğiyle önemli bir değer olan longoz ormanlarının tanıtımı için Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan belgeselin ilçedeki galası büyük ilgi gördü.
Karacabey Longozu Belgeselle Dünyaya Tanıtılıyor
13:36
Gürsu Ovası'nda Su Baskını Meclis'e Taşındı Bursa'da armut ve şeftali üretiminin yapıldığı Gürsu Ovası eriyen karlar ve yağmur nedeniyle sular altında kaldı.
Gürsu Ovası'nda Su Baskını Meclis'e Taşındı
11:07
Bursa Ovası'ndaki Zarar Meclis Gündeminde CHP Bursa Milletvekili İlhan Demiröz, Gürsu Ovası’nda geçtiğimiz hafta yaşanan sel felaketini meclis gündemine taşıdı.
Bursa Ovası'ndaki Zarar Meclis Gündeminde
10:46
2105'te Bursa'da Sağlık Yatırımları Uçacak Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Bursa'nın bambaşka bir çehreye kavuşacağını belirterek, "Bu proje tamamlanmadan otobanın Bursa'ya etkisini analiz ettirdik." dedi.
2105'te Bursa'da Sağlık Yatırımları Uçacak
12:04
Bursa Halk Eğitim Merkezinde Gitar Kursu Büyük İlgi Görüyor Bursa İznik Halk Eğitimi Müdürlüğünün açtığı bağlama ve gitar kursu büyük ilgi görüyor.
Bursa Halk Eğitim Merkezinde Gitar Kursu Büyük İlgi Görüyor
12:01
AK Parti İznik Kadın Kolları Tosun'a Emanet AK Parti İznik Kadın Kolları Başkanı, Ayşegül Tosun oldu.
17:10
MHP İznik İlçe Başkanlığına Dükkancı Seçildi MHP İznik İlçe Başkanlığına Hilmi Dükkancı seçildi.
15:47
Bursa - Tır'a Çarpan, Kamyonun Altına Giren Otomobilin Sürücüsü Öldü Tır'a çarpan, kamyonun altına giren otomobilin sürücüsü öldü BURSA'nın Orhangazi İlçesi'nde TIR'a yandan çarpmasına rağmen yoluna devam eden otomobil, kamyon ile çarpıştı.
Bursa - Tır'a Çarpan, Kamyonun Altına Giren Otomobilin Sürücüsü Öldü
15:19
Tırla Hafif Çarpışan Otomobilin Sürücüsü, Bir Kilometre İleride Kamyonun Altında Kaldı Bursa’nın Orhangazi ilçesinde meydana gelen ilginç kazada bir kişi hayatını kaybetti.
Tırla Hafif Çarpışan Otomobilin Sürücüsü, Bir Kilometre İleride Kamyonun Altında Kaldı
15:05
Otomobille Kamyon Çarpıştı: 1 Ölü Bursa'da otomobille kamyon çarpıştı: 1 ölü Orhangazi ilçesinde otomobil ile kamyonun çarpışması sonucu, bir kişi öldü.
Otomobille Kamyon Çarpıştı: 1 Ölü
14:40
TIR'a Çarpan, Kamyonun Altına Giren Otomobilin Sürücüsü Öldü Bursa'nın Orhangazi İlçesi'nde TIR'a yandan çarpmasına rağmen yoluna devam eden otomobil, kamyon ile çarpıştı.
TIR'a Çarpan, Kamyonun Altına Giren Otomobilin Sürücüsü Öldü
09:24
Gemlik Kent Konseyi Yeni Ofislerinde Hizmete Başladı Gemlik Kent Konseyi, Gemlik Belediyesi'nin tahsis ettiği yeni ofislerinde düzenlenen törenle hizmet vermeye başladı.
22:13
Kar Yağışının Zeytin Ağaçlarına Verdiği Zarar - Tzob Başkanı Bayraktar TZOB Genel Başkanı Bayraktar: - "(Zeytin bahçeleri) Sanki birisi bahçeye girmiş baltayla parçalamış gibi. Yoğun kar yağışı olunca dallar dayanmamış ve kırılmış.
Kar Yağışının Zeytin Ağaçlarına Verdiği Zarar - Tzob Başkanı Bayraktar
19:12
Tzob Genel Başkanı Bayraktar Açıklaması "(Zeytin bahçeleri) Sanki birisi bahçeye girmiş baltayla parçalamış gibi. Yoğun kar yağışı olunca dallar dayanmamış ve kırılmış.
19:10
Zeytin Ağaçları Baltayla Değil Karla Kırıldı Bursa'da yoğun kar yağışı zeytin ağaçlarının dallarını kırdı.
Zeytin Ağaçları Baltayla Değil Karla Kırıldı
12:29
Gizli Buzlanma Sebebiyle Kayan Otomobil Menfez İnşaatına Çarptı Bursa’nın İznik ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kardeş yaralandı.
Gizli Buzlanma Sebebiyle Kayan Otomobil Menfez İnşaatına Çarptı
09:13
Maceraperest Fransız Çifte Türk Misafirperverliği Geçen yıl Eylül ayında Fransa'nın başkenti Paris'ten bisikletle yola çıkan çift, Bursa'nın İznik ilçesine ulaştı.
Maceraperest Fransız Çifte Türk Misafirperverliği
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 19:41:25. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA İZNİK HABERLERİ
[Hata Bildir]