20:5700
SON DAKİKA JANDARMA HABERLERİ

Son Dakika Jandarma Haberleri

   

  Jandarmadan Tarihi Eser Kaçakçılarına Baskın

  Jandarmadan Tarihi Eser Kaçakçılarına Baskın

  Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde iki ayrı noktaya yapılan eş zamanlı operasyonda, 200 parça tarihi eser ele geçirildi. (Bugün 20:52)

   

  Dur' İhtarına Uymayan Araca Ateş Açılması - Servet Özen

  Dur" İhtarına Uymayan Araca Ateş Açılması - Servet Özen

  "Dur" ihtarına uymayan araca ateş açılması- Lice ilçesinde "dur" ihtarına uymayıp kaçan araçta bulunan Muzaffer Gürül'ün açılan uyarı ateşi sırasında hayatını kaybetmesiyle ilgili oluşturulan heyet incelemesini tamamladı- Diyarbakır Barosu İnsan Hakları Merkezi Yönetim Kurulu üyesi Özen: "Otopsi raporuna göre kurşunun giriş çıkışı ve araçta oluşan hasar göz önünde bulundurulduğunda, ölümün seken bir kurşundan oluşmadığı, maktulün hedef alınarak vurulduğu düşünülmektedir"DİYARBAKIR (AA) - (Bugün 20:06)

   

  Malkara'da Tarihi Eser Operasyonu

  Tekirdağ'da tarihi eser operasyonu- Malkara ilçesindeki iki evde yapılan aramalarda, tarihi eser olduğu tahmin edilen 200 parça eser ele geçirildiTEKİRDAĞ (AA) - Malkara ilçesindeki operasyonda, tarihi eser olduğu tahmin edilen 200 parça eser ele geçirildi. (Bugün 19:50)

   

  Kimsesiz Çocuklara Sirk Gösterisi

  Kimsesiz Çocuklara Sirk Gösterisi

  Yahşihan'da, İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün katkılarıyla öğrencilere yönelik sirk gösterisi düzenlendi. (Bugün 19:02)

   

  Bülent Arınç Konya'da

  Bülent Arınç Konya'da

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, çözüm sürecinde başarıya ulaşılması halinde Türkiye’nin kronik bir sorunundan kurtulacağını belirterek, "Türkiye terörün acılarını saracak. (Bugün 18:56)

   

  Arınç - Cumhurbaşkanlığı Sarayı Tartışmaları

  Arınç - Cumhurbaşkanlığı Sarayı Tartışmaları

  Başbakan Vekili ve Başbakan Yardımcısı Arınç, Konya'da: (3)- Arınç: "(Cumhurbaşkanlığı Sarayı tartışmaları) Yolsuzluk var mı, hırsızlık var mı, israf var mı bunları konuşalım, tartışalım ama bunun dışında Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan olduğu için buna karşı çıkıyorsak, hakeza, olmaz da ekmek için Ekmeleddin bey seçilseydi o oturacaktı kardeşim, Demirtaş oturacaktı. (Bugün 18:52)

   

  Bülent Arınç: 'Türkiye Terörün Acılarını Saracak'

  Bülent Arınç: 'Türkiye Terörün Acılarını Saracak'

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, çözüm sürecinde başarıya ulaşılması halinde Türkiye’nin kronik bir sorunundan kurtulacağını belirterek, 'Türkiye terörün acılarını saracak. (Bugün 18:49)

   

  Tekirdağ Tek Katlı Ev Yangında Kül Oldu

  Tekirdağ Tek Katlı Ev Yangında Kül Oldu

  Tekirdağ'ın Malkara İlçesi'nde elektrik kontağından çıktığı tahmin edilen yangında tek katlı ev kullanılamaz hale geldi. (Bugün 18:49)

   

  Kamyonun Çarptığı Kepçe Operatörü Öldü

  Kamyonun Çarptığı Kepçe Operatörü Öldü

  Kamyonun çarptığı kepçe operatörü öldüMUĞLA (AA) - Yatağan ilçesinde, geri manevra yapan kamyonun çarptığı kişi hayatını kaybetti. (Bugün 18:47)

   

  Başbakan Vekili ve Başbakan Yardımcısı Arınç, Konya'da Açıklaması

  Arınç: "(Cumhurbaşkanlığı Sarayı tartışmaları) Yolsuzluk var mı, hırsızlık var mı, israf var mı bunları konuşalım, tartışalım ama bunun dışında Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan olduğu için buna karşı çıkıyorsak, hakeza, olmaz da ekmek için Ekmeleddin bey seçilseydi o oturacaktı kardeşim, Demirtaş oturacaktı. (Bugün 18:10)

   

  Kırıkkale'de Sirk Gösterisi

  Yahşihan'da, İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğünün katkılarıyla öğrencilere yönelik sirk gösterisi düzenlendi. (Bugün 17:45)

   

  İscehisar'da Çöp Poşetleme Sistemi Uygulaması Başlatıldı

  Afyon'un İscehisar ilçesinde daha temiz bir çevre oluşturmak, geri dönüşüme katkı sağlamak ve kaliteli hizmet verebilmek için çöp poşetleme sistemi uygulaması başlatıldı. (Bugün 17:34)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.11.2014 20:57:26. #1.12#