00:0500
SON DAKİKA JANDARMA HABERLERİ

Son Dakika Jandarma Haberleri

  Adli Yıl Açılış Resepsiyonu

  Anayasa Mahkemesi Başkanı Kılıç: "(Paralel yapı) Bence böyle bir yapının kabul edilmesi asla mümkün değil. Şüphesiz ki hiçbir akıl sahibinin devletin dışında bir yapılanmayı kabul etmesi düşünülemez" "Ancak bunun için mutlaka ortaya belgenin ve bilginin konması lazım. Belge ve bilgi olmadan insanlar itham edilerek çok ciddi yanlışlar yapılıyor. (Dün 22:23)

   

  Adli Yıl Açılışı

  Hatay Valisi Lekesiz: ''Türkiye Cumhuriyeti Devleti milletiyle beraber çok daha güçlü bir geleceğe taşınacak ve çok daha fazla imrenilen bir Türkiye inşa edilecek ise bu demokrasi ve hukuk sitemiyle gerçekleşecektir'' (Dün 21:52)

   

  Tarım İşçilerini Taşıyan Minibüs Kaza Yaptı: 1 Ölü 6 Yaralı

  Tarım İşçilerini Taşıyan Minibüs Kaza Yaptı: 1 Ölü 6 Yaralı

  Mersin'in Silifke İlçesi'nde tarım işçilerini taşıyan minibüs, freni patlayarak ormanlık alana girdi. (Dün 21:47)

   

  Tekirdağ'da Bir Kişi Denizde Kayboldu

  Tekirdağ'da denizde kaybolan kişinin bulunması için yürütülen çalışmalara ara verildi. (Dün 20:10)

   

  Kanser Hastası İntihar Etti

  Kanser Hastası İntihar Etti

  İzmir'in Kınık İlçesi'nde, kanser hastası olduğu öğrenilen 70 yaşındaki Mehmet Ali Çelik kendini asarak yaşamına son verdi. (Dün 20:06)

   

  Denize giren kişinin kaybolması -

  Denize giren kişinin kaybolması -

  Süleymanpaşa ilçesinde, serinlemek amacıyla denize girdikten sonra kaybolan Emre Taştan'ın bulunması için başlatılan çalışma sürüyor. (Dün 19:54)

   

  Yyü'de 6. Ulusal Katı Atık Yönetimi Kongresi

  Katı Atık Kirlenmesi Araştırma ve Denetimi Türk Milli Komitesi Başkanı Prof. Dr. Kocasoy: "Çöplük alanları doğru şekilde hazırlanıp kullanılmadığı takdirde 1990'lı yıllarda Ümraniye'de şahit olduğumuz ve 39 kişinin hayatını kaybettiği olay gibi kazaları yaşayabiliriz" (Dün 17:03)

   

  62. Hükümet Programı TBMM'de

  Hükümet Programından: (3) "Yargı ve güvenlik bürokrasisini ve sivil toplumun çeşitli kesimlerini tesiri altına almaya çalışan yeni vesayet odağının si­yaseti kendi hedefleri doğrultusunda dizayn etme çabalarıyla, bürokrasi içinde şeffaflığı yok eden gayretleriyle, milli güvenliği tehdit eden faaliyetleriyle ve artık eski dönemlerde kalması ge­reken vesayetçi anlayışıyla, milli iradeden aldığımız güçle, hu­kukun içinde kalarak mücadele etmeye devam edeceğiz" "Ne amaçla olursa olsun, hiç bir (Dün 16:48)

   

  Jandarmanın Kaçak Akaryakıtla Mücadelesi Devam Ediyor

  Jandarmanın Kaçak Akaryakıtla Mücadelesi Devam Ediyor

  Mersin İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, 2014 yılının başından bugüne kadar 35 akaryakıt kaçakçılığı operasyonunda 125 bin 270 litre kaçak akaryakıt ele geçirdi. (Dün 16:44)

   

  Isparta'da Trafik Kazası: Aynı Aileden 6 Yaralı

  Isparta'da Trafik Kazası: Aynı Aileden 6 Yaralı

  Isparta'nın Şarkikaraağaç İlçesi'nde hafif ticari araç ile TIR'ın çarpışması sonucu aynı aileden 6 kişi yaralandı. (Dün 16:43)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.09.2014 00:05:24. #1.12#