10:5800
SON DAKİKA JUSTİN BİEBER HABERLERİ

Son Dakika Justin Bieber Haberleri


JUSTİN BİEBER

Justin Drew Bieber (d. 1 Mart 1994), Kanadalı pop, çağdaş R&B sanatçısı, aktör ve söz yazarıdır.
Kariyeri, video paylaşım sitesi Youtube'a koyduğu videoların 2008 yılında Scoot Braun tarafından keşfedilmesiyle başladı. Daha sonraları Braun, Justin Bieber'ın menajeri olmuştur. Braun Atlanta'da,... Devamı

   

  Bakıcı Abla

  Bakıcı Abla

  Justin Bieber ile yaşadığı aşkla şöhrete kavuşan Selena Gomez, henüz altı aylık olan kız kardeşi Gracie ile çekilen fotoğraflarını Instagram hesabında. (30 Aralık 2013 Pazartesi )

   

  Bieber'ı Emekliliğe Menajeri Zorluyor

  Bieber'ı Emekliliğe Menajeri Zorluyor

  Müziği bırakacağını açıklayan Justin Bieber'ın bu kararının arkasında menajerinin olduğu ortaya çıktı. (28 Aralık 2013 Cumartesi )

   

  Yılbaşı Ruhu Adidas Mağazalarında

  Yılbaşı Ruhu Adidas Mağazalarında

  Yılbaşında kendi şıklığını düşünenler ve en güzel hediyenin peşine düşenler soluğu adidas mağazalarında alacak. (26 Aralık 2013 Perşembe )

   

  Bu Hafta 6 Film Vizyona Girecek

  Bu Hafta 6 Film Vizyona Girecek

  "Devrim Arabaları", "Kaybedenler Kulübü", "Labirent" filmlerinin yönetmeni Tolga Örnek, yeni filmi "Senin Hikayen"i, sinemaseverlerle buluşturuyor Keanu Reeves, Hiroyuki Sanada ve Kô Shibasaki'nin başrolleri paylaştığı "47 Ronin"in yönetmenliğini Carl Rinsch yaptı Emrah Kaya'nın yönettiği korku türündeki "İblisin oğlu: 13. Vahşet"filmi üniversitenin gazetecilik bölümünde okuyan öğencilerin bitirme tezi olarak araştırdıkları olay sırasında yaşadıklarını konu ediniyor. (26 Aralık 2013 Perşembe )

   

  Justin Bieber, 19 Yaşında Emekli Oluyor

  Justin Bieber, 19 Yaşında Emekli Oluyor

  Kanadalı ünlü pop yıldızı Justin Bieber, emekli olacağını söyledi. (26 Aralık 2013 Perşembe )

   

  Justin Bieber'ın Hayatı Beyazperdede

  Justin Bieber'ın Hayatı Beyazperdede

  Kanadalı pop şarkıcısı Justin Bieber'ın hayatını konu edinen "Believe" filmi yarın sinemaseverlerle buluşacak. (25 Aralık 2013 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.09.2014 10:58:01. #1.12#