SON DAKİKA JUSTİN BİEBER HABERLERİ

Son Dakika Justin Bieber Haberleri


JUSTİN BİEBER

Justin Drew Bieber (d. 1 Mart 1994), Kanadalı pop, çağdaş R&B sanatçısı, aktör ve söz yazarıdır.
Kariyeri, video paylaşım sitesi Youtube'a koyduğu videoların 2008 yılında Scoot Braun tarafından keşfedilmesiyle başladı. Daha sonraları Braun, Justin Bieber'ın menajeri olmuştur. Braun Atlanta'da,... Devamı

07:46
Justin Bieber Yine Kefaletle Kurtuldu Yerleşim bölgesinde uyuşturucu ve alkol etkisinde sokak yarışı yapmaktan gözaltına alınan ünlü yıldıza, toplam 2500 dolar ceza kesildi.
Justin Bieber Yine Kefaletle Kurtuldu
23:50
Kanadalı Ünlü Sanatçı Justin Bieber Serbest Bırakıldı Uyuşturucu madde etkisinde araç kullandığı için Miami'de gözaltına alınan Justin Bieber, çıkarıldığı mahkeme tarafından kefaletle serbest bırakıldı.
Kanadalı Ünlü Sanatçı Justin Bieber Serbest Bırakıldı
18:30
Justın Bıeber Tutuklandı Müziğinden çok, yarattığı skandallarla gündemde kalmaya başlayan 19 yaşındaki Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, uyuşturucu ve alkollü iken araç kullandığı gerekçesiyle tutuklandı.
Justın Bıeber Tutuklandı
17:03
Bieber 'Alkollü Araç Kullanmaktan' Tutuklandı Pop Şarkıcısı Justin Bieber, sabah saatlerinde, alkollü araç kullanmak ve Miami plajında otomobil yarıştırmak suçlamasıyla tutuklandı.
Bieber 'Alkollü Araç Kullanmaktan' Tutuklandı
16:15
Justin Bieber Gözaltına Alındı Kanadalı pop şarkıcısı Justin Bieber, gözaltına alındı.
Justin Bieber Gözaltına Alındı
16:03
Justin Bieber Tutuklandı Genç şarkıcı Justin Bieber, Florida'da alkollü araç kullandığı gerekçesiyle tutuklandı.
Justin Bieber Tutuklandı
14:53
Justin Bieber Alkollü Araç Kullanmaktan Tutuklandı Justin Bieber, Florida'da alkollü araç kullandığı gerekçesiyle tutuklandı.
Justin Bieber Alkollü Araç Kullanmaktan Tutuklandı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 23:36:26. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA JUSTİN BİEBER HABERLERİ
[Hata Bildir]