13:1200
SON DAKİKA JUSTİN TİMBERLAKE HABERLERİ

Son Dakika Justin Timberlake Haberleri


JUSTİN TİMBERLAKE

Altı Grammy Ödülü kazanmış, Amerikalı ünlü şarkıcı ve aktör. JT olarak da bilinir. Justin Timberlake ilk önce ünlü pop grubu 'N Sync ile meşhur oldu. 2002 yılında ise Justified albümü ile solo kariyerine başladı. Timberlake'in ikinci albümü FutureSex/LoveSounds ise 12 Eylül 2006'da piyasaya çıktı.... Devamı

   

  Hastaları İçin Destek Kampanyasına Bilic de Katıldı

  Hastaları İçin Destek Kampanyasına Bilic de Katıldı

  Microsoft kurucusu Bill Gates, Facebook kurucusu Mark Zuckerberg, yapımcı ve yönetmen Steven Spielberg, aktrisler Jessica Alba, Eva Longoria, Jessica Biel, aktörler Mickey Rourke, Russell Crowe, Hugh Jackman, komedyen Conan O'Brien, şarkıcılar Jennifer Lopez, Jon Bon Jovi, Chris Brown, Taylor Swift, Justin Timberlake, Lady Gaga, sporcular Cristiano Ronaldo, Victoria Azarenka ve Lebron James gibi ünlü isimlerin destek verdiği "Amiyotropik Yanal Skleroz"a (ALS) kampanyasına, spor camiasından da (Dün 15:37)

   

  Bilic 'Bir Kova Buz Kampanyası'na Destek Verdi, Terim'e Meydan Okudu

  Bilic 'Bir Kova Buz Kampanyası'na Destek Verdi, Terim'e Meydan Okudu

  Sinir sistemi hastalığı ALS'ye karşı bilinçlendirme amacıyla başlatılan baştan aşağı buzlu su dökme kampanyasına katılan teknik adam Bilic, Fatih Terim'e meydan okudu. (Dün 14:28)

   

  Bir Kova Buz Kampanyası"Na Sporculardan Destek

  İnsanları, sinir sistemi hastalığı ALS'ye karşı bilinçlendirme amacıyla başlatılan baştan aşağı buzlu su dökme kampanyasına, sporcular da destek veriyor Cristiano Ronaldo, Victoria Azarenka, Lebron James gibi sporcuların katıldığı kampanyada Türkiye'den Arda Turan ve Burak Yılmaz da yer aldı. (19 Ağustos 2014 Salı )

   

  Justin Timberlake, İstanbul'da Konser Verdi

  Justin Timberlake, İstanbul'da Konser Verdi

  Pop ve R&B müziğinin önemli isimlerinden Justin Timberlake, İTÜ Stadyumunda hayranlarıyla buluştu. (27 Mayıs 2014 Salı )

   

  Justin Timberlake İstanbul'u Salladı

  Justin Timberlake İstanbul'u Salladı

  Pop ve R&B müziğin dünyaca ünlü yıldızı Justin Timberlake, Türkiye'deki ilk solo konserinde hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. (27 Mayıs 2014 Salı )

   

  İstanbul'da Justin Trafiği

  İstanbul'da Justin Trafiği

  İSTANBUL(İHA) ‘Dünya Turnesi’ Kapsamında, İstanbul konseri için Türkiye'ye gelen Justin Timberlake’in konser vereceği İstanbul Teknik Üniversitesi’nin Ayazağa’da bulunan kampüsüne çıkan yollarda uzun araç trafiği oluştu. (26 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  İstanbul'da Justin Timberlake Rüzgarı Esti

  İstanbul'da Justin Timberlake Rüzgarı Esti

  Pop ve R&B müziğin dünyaca ünlü yıldızı Justin Timberlake Türkiye’deki ilk solo konserinde hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. (26 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.08.2014 13:12:31. #1.13#